Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1983


www.tezcan.com 

TEZCAN GALVANİZLİ YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Türkiye’de yassı mamul sektöründe son teknolojilerle üretim yapan üç firmadan biri olan TEZCAN GALVANİZ, 1983 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde Galva-1 fabrikası ile sektöre adımını atmıştır. %100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan şirketimiz, entegre tek özel yassı mamul üreticisidir.

Aynı bünyede, soğuk sac, galvanizli sac, boyalı sac üretim prosesleri ile birlikte çelik servis merkezini de bulunduran TEZCAN GALVANİZ, artan yurt içi ve yurt dışı talepler doğrultusunda ülkemizin en büyük tesisi Galva-2’yi 2000 yılında Kocaeli’nde Arslanbey Beldesi’ndeki Organize Sanayi Bölgesi’nde 80.000 m2 kapalı alanda işletmeye almıştır.

Entegrasyona yönelik yatırımlarını aralıksız sürdüren TEZCAN GALVANİZ, 2005 yılından itibaren devreye alınan soğuk haddehaneler ile kapasitesini iki katına çıkarmış, galvanizli saç üretimi için gereksinim duyduğu hammaddeyi sıcak haddelenmiş sac seviyesine indirgeyerek, hammadde temininde daha bağımsız hale gelmiş ve üretim yelpazesini genişletmiştir. Yatırımlar kapsamında yer alan tavlama ünitelerinde kullanılan hidrojenli sistem ile bu konuda da ülkemizde yeni bir uygulayıcı olmuştur. Sanayicinin beklentisine uygun yüzey düzgünlüğünü sağlayabilmek amacıyla 2007 yılında temper hattını devreye almıştır. Aynı yıl 20.000m2 kapalı alanda kurulan yeni tesiste devreye alınan ikinci boya hattı ile boyalı sac üretim kapasitesini de beş katına çıkarmıştır.

Firma Ünvanımız: TEZCAN GALVANİZLİ YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Kuruluş Tarihimiz: 1983

Faaliyet Sahası: 11 Hektar açık alan (80.000m2 kapalı alan)

Faaliyet Gösterdiğimiz Sektörler:
İç Piyasa ağırlıklı olmak üzere hem iç piyasada, hem dış piyasada İnşaat Sanayi, Beyaz Eşya, Otomotiv Sanayi.

Ürün Portföyümüz:
Temizlenmiş sıcak sac (HRP), Soğuk haddelenmiş tavlanmamış sac (CRF), Soğuk haddelenmiş tavlanmış sac (CR), Galvanizli sac (HDG), Boyalı Galvanizli sac (PPG)

Çelik Servis Ürünlerimiz:

Boy kesilmiş levha sac, Dilinmiş rulo sac, Trapez levha, Oluklu levha, Stor levha, Yapı / destek profilleri, Gofrajlı sac, Mahya

Üretim Hatlarımız:

Temizleme hattı, Soğuk haddehane, Tav fırınları, Temper hadde, Sıcak Daldırma Galvaniz Hattı, Boya hatları

Vizyonumuz:
İşimize duyduğumuz heyecanla yarattığımız farklılığımızı kalıcı kılarak, galvanizle özdeşleşen TEZCAN adını daha geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile bir dünya markası haline getirmek.

Değerlerimiz:

·          Düşünce

·          Duyarlılık

·          Diyalog

·          Dayanışma

·          Denetim

Toplam Personel Sayısı : 500                         

                

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Maden ve Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.tezcan.comTezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı Kocaeli Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş
Muhasebe UzmanıTezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe vb. ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Genel Muhasebe,Bilanço,Maliyet Muhasebesi konularında tecrübeli Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri yüksek, Sorgulama ve denetleme yeteneği güçlü, titiz, sonuç odaklı, pozitif, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,Kocaeli’nde ikamet eden, edebilecek (Gebze’ye veya İstanbul’a servisimiz yoktur. Farklı bir şehirde veya Gebze’de  yaşayan adayların Kocaeli’nde ikamet koşuluna uyabileceklerini ön yazıda belirtmeleri gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Kocaeli Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş
Mekanik Bakım ElemanıTezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş
Türkiye’nin en büyük üretim firmalarından biri olan TEZCAN GALVANİZ için aşağıdaki niteliklerde Bakım Bölümünde görevlendirilmek üzere Mekanik Bakım Elemanı aranmaktadır. Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik liselerin Metal İşleri, Motor ya da Torna-Tesviye Bölümlerinden mezun,Mekanik alanlar, hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda deneyim sahibi, forklift ve vinç bakımları konularında bilgisi olan,Mekanik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli Askerlik hizmetini tamamlamış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı sistemde çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Kocaeli Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş
Elektrik Bakım MühendisiTezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Öğretmenliği ve ilgili MYO bölümlerinden mezun olmak,Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 2-3 yıl tecrübeli olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Kocaeli sınırları içinde ikamet etmek. (Gebze ve Kandıra bölgesine servis imkanımız yoktur.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı