Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Europap Tezol Kağıt, Türk Sanayisinin içinde yer alan Tezol Şirketler Grubu tarafından, 2000 yılında çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kağıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur.
İzmir Torbalı'daki ilk fabrikamız olan PM1 ile 2004 yılında faaliyete geçilmiştir. 2009 döneminde PM2'nin üretime geçmesi ve modernizasyon yatırımlarıyla üretim kapasitemiz artırılmıştır. Üçüncü fabrikamız PM3'ün 2015 yılının ilk yarısında devreye girmesi planlanmaktadır.
Sektöründe ihracatta hızlı bir ivme yakalayan Tezol Kağıt, kaliteye olan bağlılığı sayesinde 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almıştır. Sunacağı üstün kalite yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan Tezol Kağıt, 2013 yılında süreç çalışmalarının tamamlanmasıyla Kalite Belgesi'ni revize etmiştir. Bunun yanısıra, gıda teması ile ilgili hijyen belgesi ISEGA sertifikasyonundaki çalışmalarını bitirmiş, çevreye duyarlı firma olmanın gereği uluslararası FSC sertifikasyonu ile ilgili çalışmalarını başlatmıştır.
Tezol Kağıt’ın 2007 yılından beri dört kıtada 20’ye yakın ülkeye yaptığı yarı ürün ve ürün ihracatı artarak devam etmektedir. İhracatın yapıldığı bölgeler arasında ağırlıklı olarak Avrupa, Orta Amerika, Orta Doğu, Orta Asya, Kafkaslar ve Afrika yer almaktadır. Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak için oldukça hassas davranan Tezol Kağıt, bünyesinde bulunan “Atık Kağıt İşleme Tesisi” ve “Kimyasal Arıtma Tesisi”ne ek olarak 2009 yılı içerisinde "İlave Arıtma Tesisi”ni de devreye sokmuştur. 2007 yılı başında "Kağıt Geri Dönüştürme ve Mürekkep Sökme Tesisi"ni devreye alarak çevreci politikasını güçlendirmiştir.
Firmamız sosyal sorumlulukları ve bağlı bulunduğu etik değerler bütünü içerisinde temizlik kâğıtlarında mamul ve yarı mamul alanı iç ve dış pazarlarında her geçen gün büyüyerek faaliyet göstermeye devam etmektedir.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kağıt ve Selüloz Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Açıklama: Üretim birimleri vardiya programlarına göre çalışmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 350-449


Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Endüstri Mühendisi Mersin E.U.R.O.PAP Kağıt Ve Temizlik Ürün. San. Tic. A.Ş
Endüstri MühendisiE.U.R.O.PAP Kağıt Ve Temizlik Ürün. San. Tic. A.Ş
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında Mersin' de kurulu temizlik kağıtları üretim fabrikamızda aşağıdaki niteliklere sahip “Endüstri Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Endüstri, Endüstri Sistemleri veya Orman Endüstri  Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yönetim, organizasyon, planlama, üretim ve veri analizi konularında deneyimli,Raporlama ve sunum becerilerine sahip, MS Office ve SAP programlarını aktif kullanabilen, Mersin'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında İzmir' de kurulu temizlik kağıtları üretim fabrikamızda aşağıdaki niteliklere sahip“Elektrik-Elektronik Mühendisi” aramaktayız. Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konusunda en az 10 yıl deneyimli, Tercihen  iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Siemens S-300/400, PCS7 ortamı için deneyim ve bilgi sahibi, Otomasyon ve Kontrol Sistemleri bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Mersin EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında Mersin'de kurulu temizlik kağıtları üretim fabrikamızda aşağıdaki niteliklere sahip“Elektrik-Elektronik Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konusunda en az 10 yıl deneyimli, Tercihen  iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Siemens S-300/400, PCS7 ortamı için deneyim ve bilgi sahibi, Otomasyon ve Kontrol Sistemleri bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, Mersin'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Mühendisi İzmir EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kimya MühendisiEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında İzmir' de kurulu temizlik kağıtları üretim fabrikamızda aşağıdaki niteliklere sahip “Kimya Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yönetim, organizasyon, planlama, üretim ve veri analizi konularında deneyimli,Raporlama ve sunum becerilerine sahip, MS Office ve SAP. programlarını aktif kullanabilen, Yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Muhasebe UzmanıEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında İzmir' de kurulu temizlik kağıtları üretim fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Muhasebe Uzmanı” aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Tercihen  muhasebe, maliyet muhasebesi, bütçe ve benzeri konularda en az 3 yıl tecrübeli,Genel muhasebe mevzuatına hakim olan ve güncel değişiklikleri düzenli takip eden,MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen ve SAP/FI modülüne hakim,İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Mühendisi Mersin E.U.R.O.PAP Kağıt Ve Temizlik Ürün. San. Tic. A.Ş
Kimya MühendisiE.U.R.O.PAP Kağıt Ve Temizlik Ürün. San. Tic. A.Ş
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında Mersin'de kurulu temizlik kağıtları üretim fabrikamızda aşağıdaki niteliklere sahip“Kimya Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Mersin’ de ikamet eden, edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Bakım Teknikeri İzmir EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Makine Bakım TeknikeriEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında İzmir - Torbalı'da kurulu bulunan temizlik kâğıtları üretim fabrikamızda Bakım-Onarım Müdürlüğü departmanımızda görevlendirilecekMakine Bakım Teknikeri/Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Talaşlı İmalat veya Makine Teknikerliği Bölümlerinden Mezun,Kağıt ya da  benzer sektörlerde bakım ve imalat konularında en az 3-5 yıl görev yapmış,Torna, freze vb. imalat makinelerini kullanabilen ve kaynak bigisi olan, Redüktör,pompa vb. ekipmanların bakımları konusunda deneyimli, boru hattı ve ekipmanlarının montajını yapabilen,Arızi önleyici ve kestirimci bakım faaliyetlerinin uygulanmasında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Torbalı, Tire ve Yazıbaşı 'nda ikamet eden, Bay Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri İzmir EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Elektrik Bakım TeknikeriEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında İzmir - Torbalı'da kurulu bulunan temizlik kâğıtları üretim fabrikamızda Bakım-Onarım Müdürlüğü departmanımızda görevlendirilecek Elektrik Teknikeri/Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Otomasyon Bölümlerinden Mezun,Kağıt ya da  benzer sektörlerde mesleğiyle ilgili en az 3-5 yıl görev yapmış,Otomatik Kontrol Sistemlerinde deneyimli veya deneyim edinmeyi hedefleyen, Tercihen Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde (EKAT) Yüksek Gerilim (YG) Altında Çalışma İzin Belgesi olan,Arızi önleyici ve kestirimci bakım faaliyetlerinin uygulanmasında bilgili & deneyimli (özellikle hidrolik, pnömatik devre okuma ve problem çözme konularında tecrübeli),Askerlik hizmetini tamamlamış, Torbalı, Tire ve Yazıbaşı 'nda ikamet eden, Bay Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İzmir EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Makine MühendisiEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında İzmir' de kurulu temizlik kağıtları üretim fabrikamızda aşağıdaki niteliklere sahip “Makine Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin  Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Makine bakım-onarım süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstri Mühendisi İzmir EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Endüstri MühendisiEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında İzmir' de kurulu temizlik kağıtları üretim fabrikamızda aşağıdaki niteliklere sahip “Endüstri Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Endüstri, Endüstri Sistemleri veya Orman Endüstri  Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yönetim, organizasyon, planlama, üretim ve veri analizi konularında deneyimli,Raporlama ve sunum becerilerine sahip, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı