Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Europap Tezol Kağıt, Türk Sanayisinin içinde yer alan Tezol Şirketler Grubu tarafından, 2000 yılında çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kağıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur.
İzmir Torbalı'daki ilk fabrikamız olan PM1 ile 2004 yılında faaliyete geçilmiştir. 2009 döneminde PM2'nin üretime geçmesi ve modernizasyon yatırımlarıyla üretim kapasitemiz artırılmıştır. Üçüncü fabrikamız PM3'ün 2015 yılının ilk yarısında devreye girmesi planlanmaktadır.
Sektöründe ihracatta hızlı bir ivme yakalayan Tezol Kağıt, kaliteye olan bağlılığı sayesinde 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almıştır. Sunacağı üstün kalite yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan Tezol Kağıt, 2013 yılında süreç çalışmalarının tamamlanmasıyla Kalite Belgesi'ni revize etmiştir. Bunun yanısıra, gıda teması ile ilgili hijyen belgesi ISEGA sertifikasyonundaki çalışmalarını bitirmiş, çevreye duyarlı firma olmanın gereği uluslararası FSC sertifikasyonu ile ilgili çalışmalarını başlatmıştır.
Tezol Kağıt’ın 2007 yılından beri dört kıtada 20’ye yakın ülkeye yaptığı yarı ürün ve ürün ihracatı artarak devam etmektedir. İhracatın yapıldığı bölgeler arasında ağırlıklı olarak Avrupa, Orta Amerika, Orta Doğu, Orta Asya, Kafkaslar ve Afrika yer almaktadır. Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak için oldukça hassas davranan Tezol Kağıt, bünyesinde bulunan “Atık Kağıt İşleme Tesisi” ve “Kimyasal Arıtma Tesisi”ne ek olarak 2009 yılı içerisinde "İlave Arıtma Tesisi”ni de devreye sokmuştur. 2007 yılı başında "Kağıt Geri Dönüştürme ve Mürekkep Sökme Tesisi"ni devreye alarak çevreci politikasını güçlendirmiştir.
Firmamız sosyal sorumlulukları ve bağlı bulunduğu etik değerler bütünü içerisinde temizlik kâğıtlarında mamul ve yarı mamul alanı iç ve dış pazarlarında her geçen gün büyüyerek faaliyet göstermeye devam etmektedir.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kağıt ve Selüloz Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Açıklama: Üretim birimleri vardiya programlarına göre çalışmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 350-449


Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Elektronik Mühendisi Mersin EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında Mersin'de kurulu temizlik kağıtları üretim fabrikamızda aşağıdaki niteliklere sahip“Elektrik-Elektronik Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Siemens S-300/400, PCS7 ortamı için deneyim ve bilgi sahibi, Otomasyon ve Kontrol Sistemleri bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, Mersin'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Teknikeri İzmir EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Makine Bakım TeknikeriEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında İzmir - Torbalı'da kurulu bulunan temizlik kâğıtları üretim fabrikamızda Bakım-Onarım Müdürlüğü departmanımızda görevlendirilecek Makine Bakım Teknikeri/Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Talaşlı İmalat veya Makine Teknikerliği Bölümlerinden Mezun,Kağıt ya da  benzer sektörlerde bakım ve imalat konularında en az 3-5 yıl görev yapmış,Torna, freze vb. imalat makinelerini kullanabilen ve kaynak bigisi olan, Redüktör,pompa vb. ekipmanların bakımları konusunda deneyimli, boru hattı ve ekipmanlarının montajını yapabilen,Arızi önleyici ve kestirimci bakım faaliyetlerinin uygulanmasında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Torbalı, Tire ve Yazıbaşı 'nda ikamet eden, Bay Tüm adayların yaratıcı ve yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, adaptasyonu yüksek, hedef ve çözüm odaklı olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Mersin EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Makine OperatörüEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında Mersin'de bulunan temizlik kâğıtları üretim fabrikamızda Converting / Üretim Bölümüne bağlı olacak şekilde aşağıdaki niteliklere sahip “Makine Operatörü” arayışımız bulunmaktadır. Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu, tercihen Kâğıt Teknolojileri bölümlerinden mezun,Yoğun çalışma temposu ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Mersin'de ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri Mersin EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Elektrik Bakım TeknikeriEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında Mersin'de kurulu bulunan temizlik kâğıtları üretim fabrikamızda Bakım-Onarım Müdürlüğü departmanımızda görevlendirilecek Elektrik Teknikeri/Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır. Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Otomasyon Bölümlerinden mezun,Kağıt ya da  benzer sektörlerde mesleğiyle ilgili en az 3-5 yıl görev yapmış,Otomatik Kontrol Sistemlerinde deneyimli veya deneyim edinmeyi hedefleyen, Arızi önleyici ve kestirimci bakım faaliyetlerinin uygulanmasında bilgili & deneyimli (özellikle hidrolik, pnömatik devre okuma ve problem çözme konularında tecrübeli),Askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin ya da Tarsus'ta ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İzmir TEZOL Tütün Kağıt San. ve Tic. A.Ş
Üretim OperatörüTEZOL Tütün Kağıt San. ve Tic. A.Ş
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında Torbalı 'da bulunan temizlik kâğıtları üretim fabrikamızda Üretim Departmanımıza bağlı olacak şekilde aşağıdaki niteliklere sahip “Üretim Operatörü” istihdam edilecektir. Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu, özellikle Kâğıt Teknolojileri MYO bölümünden mezun,Yoğun çalışma temposu, esnek ve Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,Ekip Çalışmasına yatkın, iletişim becerilerine sahip 30 yaşını aşmamış, İzmir Torbalı veya Tire'de ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı