MARKA TEKSTİL PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Tiffany&Tomato; şehirli, eğitimli, modern, sosyal hayatı olan gençlere ve genç yaşayan herkese hitap eden; günün trendlerini benimseyen ve gençliğin modasına yön veren bir dünya markasıdır.

90’lı yıllardan günümüze damgasını vuran marka, fast fashion dinamiklerine ayak uydurarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları ve online satış sitesi ile Tiffany&Tomato, ürettiği zengin renk ve model alternatiflerinden oluşan koleksiyonlarını modayı seven herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi hedefler.

Şık ve rahat olmak isteyen genç ve genç yaşayanların markası Tiffany&Tomato, yenilenen yüzüyle müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Tekstil)

Firma web sitesi: www.tiffanytomato.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneMARKA TEKSTİL PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İstanbul Maltepe Park - Mağaza Müdürü İstanbul(Avr.) TIFFANY&TOMATO
İstanbul Maltepe Park - Mağaza MüdürüTIFFANY&TOMATO
1980 yılında başlayan yolculuğumuzda belirlediğimiz Türkiye’nin kulvarında en iyisi olma vizyonu bugünde devam etmektedir. Batik, Tiffany & Tomato markalarını bünyesinde barındıran Ziyal Grubu 120’yi aşkın mağazasıyla büyümeye devam etmektedir. Bu hedefi birlikte gerçekleştireceğimiz çalışma arkadaşlarını aramıza bekliyoruz.İstanbul Maltepe Park AVM ‘de bulunan mağazamız için “ Mağaza Müdürü “ olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.Minimum Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere,  4 yıl deneyimliSipariş ve stok yönetimi konularına hakim, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilecek,Satış odaklı çalışabilecek, Değişime açık ve gelişimi hedefleyen, Tercihen Nebim V3 programını iyi derecede bilen,                                                                                             Adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı