Saray Bisküvi 

Şirket BilgileriSaray Bisküvi

TREND Emtia Dağıtım ve Gıda Pazarlama Ticaret A.Ş. pazarlama, satış ve dağıtım konularda hizmet vermek üzere 2008 yılında  Saray Holding A.Ş.’nin çatısı altında yer alan ve Türkiye’de, sektöründeki önde gelen kuruluşlardan biri olan  Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş nin; satış dağıtım pazarlama reklam faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Bu kapsamda;  pazar analizleri, ulusal ve uluslararası piyasalarda sektör ile ilgili gelişmelerin takibi, tüketici bazında genel ve özel eğilimlerin belirlenmesi, yeni ürünlerin geliştirilmesi, sektörel  gelişimin takibi gibi konularda araştırma, analiz, raporlama çalışmaları yapmaktadır. TREND olarak hedefimiz Türkiye’nin önde gelen dağıtım ve pazarlama firmalarından olmak, piyasaya sunduğumuz her ürün gurubunda öncü olmak, tüketicileri kalite ile buluşturarak pazar a yenilikler getirmektir. Bu kapsamda teknolojik alt yapımızla analitik, veri bazlı çalışıp önce müşteri memnuniyeti ve kalite den taviz vermeden sektörü sürükleyen hale gelmek, Şu an yurt çapında 80 e yaklaşan distiribütörümüz ve bütün dağıtım kanallarımız ile portföyümüz deki ürünleri ülkemizin en ücra kösesine kadar taşıyıp Türk tüketicisiyle buluşturmaktır.

 SARAY BİSKÜVİ  A.Ş.

SARAY Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. tesislerinin büyüklüğü ve teknolojisi ile dünya nın önde gelen bisküvi ve çikolata üreticileri arasında yer almaktadır. 1981 yılında şekerleme üretimiyle endüstriyel hayata adım atan Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. bugün Karaman ve Kırklareli üretim tesislerinde yaklaşık 75.000 m2 kapalı alanda ve alanında uzman, yaklaşık 2 bin kişilik bir ekiple günlük 400 ton kurulu kapasiteye ulaşan tesislerinde üretim yapmaktadır.

Saray markasının yurt içindeki ve yurt dışındaki başarısının arkasında ürün kalitesi ile müşteri memnuniyeti ilkesi ve rekabetçi firma politikası yatıyor. Saray ürünleri en küçük yerleşim birimindeki bakkallardan, en büyük alışveriş merkezlerindeki hipermarketlere kadar Türkiye’nin dört bir yanındaki satış noktalarında tüketicisi ile buluşmaktadır. Tüketici kaliteli ve lezzetli Saray ürünlerini, her yerde, her zaman ve en taze biçimde bulmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte olup, devamlı yenileme, modernizasyon ve Ar-Ge yatırımlarını sürdüren Saray Topluluğu, bu yatırımlara can veren, çağdaş bilimin gereklerini yerine getiren uzman bir ekiple faaliyetlerini sürdürmektedir.
400 çeşidi aşan bir ürün portföyüne sahip bulunan Saray; dinamik ve tecrübeli satış-pazarlama ekibinin çalışmalarıyla, her yıl yaklaşık 40’a yakın yeni ürün çeşidini piyasalara sunmaktadır.

Saray, “Yenilikçi Stratejisi” doğrultusunda son dönemlerde; teknolojik yatırımlarla birlikte AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek daha az katkılı, daha doğal, enerjik, sağlıklı, farklı ve yeni ürünler ortaya koyarak insanlığın hizmetine sunmakta ve çalışmalarına devam etmektedir.

SARAY HOLDİNG A.Ş.

1996 yılında kurulan Saray Holding ve bünyesindeki  şirketleri ile Türkiye'nin ve dünyanın güçlü, ciddi, vizyonu geniş, güvenilir holdingleri arasına girmeyi başarmış, güçlü markalar yaratamaya, kaliteli ürünler üretmeye, çok büyük tesislerde binlerce kişiye iş sağlamaya, sektöründe geniş bir pazar payı oluşturmaya yön veren şirketleri ile örnek model oluşturmuştur.

Saray Holding A.Ş. her zaman insan merkezli düşünen, her türlü üretimin ve hizmetin, insana hizmet etmeyi hedeflediği bir anlayışı benimsemiştir.  Çağdaş, modern, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından izleyerek, Başta gıda olmak üzere faaliyet gösterdiği 4 ana sektörde yurt içinde 8 yurt dışında 3 fabrika ve holding bünyesinde ki 15 i bulan şirketleri ile binlerce kişiye istihdam kapısı olmakta, kurmus olduğu Sekasar vakfı ile de soysal sorumluluk görevlerini yerine getirmektedir

Tüm SARAY organizasyonun benimsediği, dürüstlük, bilimsellik, ulusal ve uluslar arası değerlere saygılı olmak, çağdaş metodlarla çalışmak, geleneklere bağlılık, geçmişten örnek alarak, geleceğe güvenle bakmak, insana ve doğaya saygı duymak ilkelerimizi oluşturmaktadır. Bunlar uzun ömürlü, istikrarlı ve başarılı olan kurumların ve şirketlerin varlığının altın anahtarlarıdır. Saray Holding A.Ş. benimsediği " İnsana değer ver ki, insana hizmet et ki, kurumun yaşasın" düşüncesiyle, paylaşımcı, atak, dinamik, güçlü, ekonominin evrensel kurallarına göre icraat yapan bir kuruluştur.

Hedefimiz; uluslararası boyutlarda, insana hizmet ilkesinin ışığında faaliyetlerimize yön vermek, yeni yatırımlarla oluşacak şirketleri Holdingimizin şemsiyesi altında toplamak ve bir "Dünya gıda devi" haline gelmek, bilimsel, teknolojik, gelişmelerin yakın takibinden doğacak organizasyon ve icraatlarla dünyanın önde gelen holdinglerinden biri olmaktır.

Saray Holding A.Ş. olarak en büyük sermayenin insan olduğuna inanıyor, insan yetiştirmeye önem veriyoruz. Bütün şirketlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte, icraatlarımızın her aşamasında, insanlığın huzuru ve gelişimini hedefleyen evrensel bir bilinçle, toplumcu, paylaşımcı, devlet ve millet işbirliğine inanan bu dünya görüşünü hayata geçiriyoruz.Saray Bisküvi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya) Saray Bisküvi
İş Güvenliği UzmanıSaray Bisküvi
Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Çevre, Kimya, Makine, Endüstri, Elektronik Mühendisliği) Fakültesi bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinin birinden mezun olmak,
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı C yada B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, 
Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve uygulamalarına hakim, 
Risk analizi, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı gibi konularda saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip,
İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara hakim,Saha uygulamaları konusunda deneyimli, 
Stres yönetimi, problem çözme konusunda başarılı olmak, 
Diğer birimlerle koordinasyon içinde çalışma becerisine sahip olmak, 
Yoğun çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek,
MS Office programlarını kullanabilen,
İyi bir takip yapma ve dokümantasyon ve kayıt tutma becerisine sahip olmak,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Zincir Mağazalar Satış Müdürü İstanbul(Asya) Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Zincir Mağazalar Satış MüdürüSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Zincir Mağazalar Müdürü      
Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak
  7  yıl deneyim sahibi olmak
 
Büyük müşteri yönetimi süreçlerini uygulamış ve yönetmiş olmak
 
Zincir mağaza satış yönetiminde en az 5 yıl bulunmuş olmak, organizasyon yönetimine vakıf olmak
MS Office ve SAP programlarını iyi derecede kullanabilmek

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak

B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek
Seyahat engeli bulunmamak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Eğitim ve Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Asya) Saray Bisküvi
Eğitim ve Geliştirme YöneticisiSaray Bisküvi

Graduation in one of the fields  such as human resources, industrial engineering or organization & management by Turkish Ivy leauge universities
Knowledge, skills & experience in human resources management system's implementations such as performance development, skills development programs, self development & learning facilitation, and ROI facilitation in blue collars environment
Minimum 15 years hands on & execution skills for training and organizational development projects
Ability to frequent domestic travel & accomodation (percent 75 of the working time)
High will & zeal to the contribution business results volunteer stakeholder.Change or re-shaping the organisation knowledge & skills with experience will be appreciated.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personel ve İdari İşler Müdürü Karaman Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Personel ve İdari İşler MüdürüSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. Karaman Fabrikamızda görev alacak Personel ve İdari İşler Müdürü  arıyoruz.
 
Üniversitelerin İnsan Kaynakları, Endüstri Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun,
Personel ve İdari İşler Konularında mavi yaka yönetimi dahil personel yönetiminde deneyim sahibi
Fabrika Personel Yönetiminde en az 5  yıllık deneyimli 
PDKS ve Microsoft Office programlarını iyi derecede bilen,
Öğrenmeye ve bilgilerini paylaşmaya istekli, 
Seyahat engeli bulunmayan
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, 
Sorumluluk ve inisiyatif alabilen, liderlik vasıflarına sahip, 
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, iş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, 
Askerlikliğini tamamlamış olmak ve Karaman'a yerleşebiliyor/yaşıyor olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzman yardımcısı İstanbul(Avr.) Saray Bisküvi
Muhasebe Uzman yardımcısıSaray Bisküvi
Saray Holding olarak gururla yaşattığımız hayalimiz ve önceliğimiz; ekonomisi daha büyük, refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye için üzerimize düşen katkıyı sağlamak, bu süreçte ülkemizin insan kaynağına duyduğumuz güven ve çalıştığı sektör ve konumu ne olursa olsun sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de başarılı olmayı isteyen insanlarla çalışmayı ilke edinmek olmuştur.
    Bugün gıda, sanayi, lojistik, mobilya, ambalaj ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren 10'dan fazla şirketimizle iş dünyasının en güvenilir ve önemli gruplarından biri olduk. Saray Holding'in misyonunu devam ettirmesine katkı sağlayabilecek adayları aramızda görmek istiyoruz.
Bu nedenle;
Saray Holdingin EGS Busines Park Bakırköy-Yeşilköy/İstanbul Adresinde kurulu GREENECO Enerji Elektrik Üretim A.Ş. işyerinde muhasebe uzman yrd. olarak yetiştirilmek üzere, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Firmamızın EGS Business parkta kurulu merkez ofisinde  görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere;
Yenibosna bölgesinde ikamet eden,
ticaret lisesi mezunu,
tercihen S.M.M.M ofisinde çalışmış,
askerlik ile ilişkisi olmayan, ?
öğrenmeye istekli,
azimli ve hedefleri olan, dinamik, 
yirmi beş yaşını aşmamış,
sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı Düzce MOBSAR Mobilya Sanayi A.Ş.
Muhasebe UzmanıMOBSAR Mobilya Sanayi A.Ş.
Saray Holding olarak gururla yaşattığımız hayalimiz ve önceliğimiz; ekonomisi daha büyük, refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye için üzerimize düşen katkıyı sağlamak, bu süreçte ülkemizin insan kaynağına duyduğumuz güven ve çalıştığı sektör ve konumu ne olursa olsun sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de başarılı olmayı isteyen insanlarla çalışmayı ilke edinmek olmuştur.
Bugün gıda, sanayi, lojistik, mobilya, ambalaj ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren 10'dan fazla şirketimizle iş dünyasının en güvenilir ve önemli gruplarından biri olduk. Saray Holding'in misyonunu devam ettirmesine katkı sağlayabilecek adayları aramızda görmek istiyoruz.
Bu nedenle;
Saray Holding bünyesinde faaliyet gösteren DÜZCE İlindeki kurulu MOBSAR Mobilya Fabrikamızda çalıştırmak üzere, aşağıda özellikleri yazılı MUHASEBE UZMANI aramaktayız. 
• Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden mezun,
• Tercihen SAP(FI-MM-SD modülleri), LOGO veya MİCRO programını kullanmış,
• Ms Office programlarına profesyonel düzeyde hakim,
• Muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen maliyet muhasebesini bilen
• Sorumluluk sahibi, titiz, dikkatli ve sistemli çalışan,
• Dönemsel Raporlama konusunda tecrübeli,
• Takım çalışmasına uygun,
• Yoğun çalışma temposunda, esnek çalışma saatlerinde çalışabilen,
• Askerlik ile ilişkisi olmayan (Bay adaylar için),
• DÜZCE ilinde ikamet eden/ikamet edebilecek olan, 
• Aktif araç kullanabilen adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kategori Pazarlama Müdürü İstanbul(Asya) Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Kategori Pazarlama MüdürüSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Saray Bisküvi Gıda Sanayi A.Ş. Yurtdışı Satış Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıda özellikleri yazılı İHRACAT KATEGORİ MÜDÜRÜ aramaktayız.
 
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler İle İletişim Fakültesi Bölümlerinden mezun,
FMCG, tercihen Gıda alanında ve özellikle bisküvi, kek ve çikolata kategori/ürün yönetimi konusunda en az 5-7 yıl deneyimi bulunan,
Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, tercihen Arapça bilen,
Sonuç odaklı ve proaktif yaklaşımı benimsemiş,
Pratik çözüm üretebilen, analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren,
İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü ,
Organizasyon ve planlama yeteneği kuvvetli,
Seyahat engeli olmayan,
MS Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personel ve İdari İşler Şefi Karaman Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Personel ve İdari İşler ŞefiSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Genel nitelikler:
Saray Holding olarak gururla yaşattığımız hayalimiz ve önceliğimiz; ekonomisi daha büyük, refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye için üzerimize düşen katkıyı sağlamak, bu süreçte ülkemizin insan kaynağına duyduğumuz güven ve çalıştığı sektör ve konumu ne olursa olsun sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de başarılı olmayı isteyen insanlarla çalışmayı ilke edinmek olmuştur.
Bugün gıda, sanayi, lojistik, mobilya, ambalaj ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren 10'dan fazla şirketimizle iş dünyasının en güvenilir ve önemli gruplarından biri olduk. Saray Holding'in misyonunu devam ettirmesine katkı sağlayabilecek adayları aramızda görmek istiyoruz.
Bu nedenle;
Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş.'de çalışacak Personel Şefi  arıyoruz.
 
Üniversitelerin Muhasebe, İşletme,İktisat bölümlerinden mezun,
Personel, Bordro ve İdari İşler Konularında deneyim sahibi
En az 5  yıllık tecrübeye sahip, 
PDKS, Mikro, Microsoft Office programlarını iyi derecede bilen, 
Tercihen İngilizce bilen 
Öğrenmeye ve bilgilerini paylaşmaya istekli, 
Seyahat engeli bulunmayan
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, 
Sorumluluk ve inisiyatif alabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, iş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, 
Erkek Adaylar için Askerlikle ilişiği olmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Öğrenci)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme