Trio Mobil Bilişim Sistemleri A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2011


Trio Mobil, otomotiv elektroniği ve yazılım teknolojilerinde uzman bir ekip tarafından, araç takip sistemleri ve nesnelerin interneti (IoT) alanında teknoloji üretme amacı ile 2011 yılında kurulmuştur. 2017 yılı itibari ile 75 kişilik profesyonel kadrosu, 6.000 müşterisi, 75.000’in üzerindeki araç referansı ve 2 katın üzerindeki büyüme hızıyla sektörün en önemli oyuncuları arasında yer almaktadır.

Trio Mobil lider GSM operatörlerinin çözüm ortağı statüsündedir. Sunmuş olduğu cihazların ve yazılımların tamamını uzman mühendislik ekibi ile kendi bünyesinde geliştirmektedir. Bu kapsamda yapılan Ar-Ge çalışmaları Tübitak tarafından desteklenmektedir.

Firmanın merkez lokasyonu İstanbul Kartal'da olup bölge ofisleri ve geniş bayi ağı ile Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan memnuniyet araştırmalarında Trio Mobil sektör lideri olarak ön plana çıkmaktadır.

Trio Mobil’in kalitesi uluslarası ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 27001 kalite sertifikasyonları ile belgelenmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Servisler,Yazılım

Firma web sitesi: www.triomobil.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Trio Mobil Bilişim Sistemleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Yöneticisi Ordu Trio Mobil Sistemler
Bölge Satış YöneticisiTrio Mobil Sistemler
Trio Mobil Araç takip ve M2M(Makinalar Arası İletişim) alanlarında donanım ve yazılım geliştirmek üzere 2011 yılında kurulmuştur.Trio Mobil fark yaratan ürünleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider firmalarının tercihi olarak Vodafone ve Turkcell'in Çözüm Ortağı statüsüne hak kazanmıştır. Türkiye genelindeki bölge ofislerine, bayi ve teknik servis ağına sahip olan Trio Mobil  2017 yılı itibari ile 10.000 kurumsal müşteride 100.000'in üzerinde aktif cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir. Trio Mobil Bayi Bordrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Bölge Satış Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Sıcak satış alanında en az 1 yıl deneyimi (tercihen telekomünikasyon sektöründe),Satış alanında kariyer hedefleyen, İletişim becerileri ve ikna kabiliyetine güvenen, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek,Disiplinli ve hedeflerle çalışma düzenine uyum sağlayan, Teknolojiyi ve iletişim sektöründeki yenilikleri takip edecek, Dış görünümüne özen gösteren, 21 yaş üzeri, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobile Application Developer İstanbul(Asya) Trio Mobil Sistemler
Mobile Application DeveloperTrio Mobil Sistemler
Trio Mobil is a leading company founded in 2011 in order to develop technology for growing Internet Of Things (IoT) market. The company has its headquarters in Istanbul. With a team of 100 people Trio Mobil is one of the biggest players in IoT and Vehicle Tracking Solutions market of Turkey. Trio Mobil  is one of the fastest growing tech companies in the region (Listed in Deloitte Fast 50 Turkey and Fast 500 EMEA lists in 2017).Desired Background:3+ years relevant job experience.Strong analytical and problem-solving skillsExtensive experience utilizing best practices to createData-driven applications with RESTful API integrationsConsiderable understanding of HTML5, CSS3, and SASSExperience with Github, Git, Travis or other Integration toolsExperience with Google Maps APIEye for design and usability detailsExcellent oral and written communication skills both in English & TurkishAbility to work effectively as part of a teamAbility to manage day-to-day responsibilities with minimal supervision
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı