Trio Mobil Bilişim Sistemleri A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2011


Trio Mobil, otomotiv elektroniği ve yazılım teknolojilerinde uzman bir ekip tarafından, araç takip sistemleri ve nesnelerin interneti (IoT) alanında teknoloji üretme amacı ile 2011 yılında kurulmuştur. 2017 yılı itibari ile 75 kişilik profesyonel kadrosu, 6.000 müşterisi, 75.000’in üzerindeki araç referansı ve 2 katın üzerindeki büyüme hızıyla sektörün en önemli oyuncuları arasında yer almaktadır.

Trio Mobil lider GSM operatörlerinin çözüm ortağı statüsündedir. Sunmuş olduğu cihazların ve yazılımların tamamını uzman mühendislik ekibi ile kendi bünyesinde geliştirmektedir. Bu kapsamda yapılan Ar-Ge çalışmaları Tübitak tarafından desteklenmektedir.

Firmanın merkez lokasyonu İstanbul Kartal'da olup bölge ofisleri ve geniş bayi ağı ile Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan memnuniyet araştırmalarında Trio Mobil sektör lideri olarak ön plana çıkmaktadır.

Trio Mobil’in kalitesi uluslarası ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 27001 kalite sertifikasyonları ile belgelenmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Servisler,Yazılım

Firma web sitesi: www.triomobil.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Trio Mobil Bilişim Sistemleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gömülü Sistem Mühendisi İstanbul(Asya) Trio Mobil Sistemler
Gömülü Sistem MühendisiTrio Mobil Sistemler
Trio Mobil araç takip ve IoT(Nesnelerin İnterneti) alanlarında donanım ve yazılım geliştirmek üzere 2011 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerini İstanbul Kartal ofisinde sürdüren Trio Mobil, fark yaratan ürünleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider firmalarının tercihi olarak Vodafone ve Turkcell çözüm ortağı statüsüne hak kazanmıştır. Trio Mobil 2015 yılında Vodafone tarafından en hızlı büyüyen iş ortağına layık görülmüştür. Türkiye genelindeki bölge ofislerine, bayi ve teknik servis ağına sahip olan Trio Mobil 2016 yılı itibari ile 6.000 kurumsal müşteride 75.000'in üzerindeki cihaz referansı ile hizmetlerine devam etmektedir. Trio Mobil Kartal Vizyon ofisinde bulunan AR-GE takımında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun gömülü sistem mühendisleri aranmaktadır : Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,C ile gömülü yazılım geliştirmede minimum 2 yıl deneyimli, SVN, Github gibi versiyonlama sistemlerini aktif kullanan ARM işlemciler konusunda deneyim sahibi ve proje tamamlamış, UART,SPI,I2C,CAN,RS485 haberleşmeleri konusunda deneyimli, Tercihen şematik devre tasarımında bilgi sahibi, Tercihen 2-4 katlı PCB tasarımında deneyimli, EMC kurallarına göre tasarım yapabilen,İşinde titiz ve kalite odaklı çalışan, İyi derecede mesleki İngilizce bilen, Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edebilen,Askerlik ile ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Müdürü İstanbul(Asya) Trio Mobil Sistemler
İş Geliştirme MüdürüTrio Mobil Sistemler
GENEL NİTELİKLERTrio Mobil araç takip ve M2M(Makinalar Arası İletişim) alanlarında donanım ve yazılım geliştirmek üzere 2011 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerini Kozyatağı ofisinde sürdüren Trio Mobil, fark yaratan ürünleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider firmalarının tercihi olarak Vodafone ve Turkcell çözüm ortağı statüsüne hak kazanmıştır. Trio Mobil 2015 yılında Vodafone tarafından en hızlı büyüyen iş ortağına layık görülmüştür. Türkiye genelindeki bölge ofislerine, bayi ve teknik servis ağına sahip olan Trio Mobil 2016 yılı itibari ile 6.000 kurumsal müşteride 75.000'in üzerindeki cihaz referansı ile hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın yenilikçi IoT çözümlerinin iş geliştirme ve proje satış süreçlerini yönetecek aşağıdaki niteliklere sahip İş Geliştirme Müdürü arayışımız mevcuttur :Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Elektronik, Elektronik Haberleşme, Bilgisayar, Telekomünikasyon Mühendisliği),Telekomünikasyon veya bilişim sektörlerinde satış ve iş geliştirme alanında en az 5 yıl deneyimli,Satış stratejileri ve iş ortaklığı geliştirme konularında tecrübeli,İş geliştirme ve proje satış konusundaki başarılarını örnekleyebilecek,Sözleşme yönetimi konularında yetkin,İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Yurtiçi ve yurtdışına seyahat engeli olmayan,Sorumluluk sahibi ve inisiyatif kullanabilen,Aktif olarak araç kullanabilen ,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Müdürü İstanbul(Asya) Trio Mobil Sistemler
Bölge Satış MüdürüTrio Mobil Sistemler
Trio Mobil Araç takip ve M2M(Makinalar Arası İletişim) alanlarında donanım ve yazılım geliştirmek üzere 2011 yılında kurulmuştur. Trio Mobil fark yaratan ürünleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider firmalarının tercihi olarak Vodafone ve Turkcell'in Çözüm Ortağı statüsüne hak kazanmıştır. Türkiye genelindeki bölge ofislerine, bayi ve teknik servis ağına sahip olan Trio Mobil  2016 yılı itibari ile 6.000 kurumsal müşteride 75.000'in üzerinde aktif cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir. Trio Mobil bünyesinde  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun, merkez İstanbul ofisinde görevlendirilecek Marmara Bölge Satış Müdürü aranmaktadır : Üniversite mezunu,Kurumsal satış alanında en az 10 yıl deneyimli,Satış ekibi yönetiminde en az 3 yıl tecrübe sahibi,Bayi kurulumu ve yönetimi konusunda deneyimli,Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek,Raporlama,analiz ve sunum yeteneği gelişmiş,İletişim becerileri ve ikna kabiliyetine güvenen,Disiplinli ve hedeflerle çalışma düzenine uyum sağlayan,Teknolojiyi ve iletişim sektöründeki yenilikleri takip edecek,Dış görünümüne özen gösteren,B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayanErkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Saha Satış Temsilcisi Antalya, Balıkesir... Trio Mobil Sistemler
Bayi Saha Satış TemsilcisiTrio Mobil Sistemler
Trio Mobil Araç takip ve M2M(Makinalar Arası İletişim) alanlarında donanım ve yazılım geliştirmek üzere 2011 yılında kurulmuştur.Trio Mobil fark yaratan ürünleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider firmalarının tercihi olarak Vodafone ve Turkcell'in Çözüm Ortağı statüsüne hak kazanmıştır. Türkiye genelindeki bölge ofislerine, bayi ve teknik servis ağına sahip olan Trio Mobil  2016 yılı itibari ile 5.000 kurumsal müşteride 75.000'in üzerinde aktif cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir. Trio Mobil Bayi Kanalı  Kurumsal İş Ortağı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Satış Temsilcileri aranmaktadır. En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Sıcak satış alanında en az 1 yıl deneyimi (tercihen telekomünikasyon sektöründe),Satış alanında kariyer hedefleyen, İletişim becerileri ve ikna kabiliyetine güvenen, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek,Disiplinli ve hedeflerle çalışma düzenine uyum sağlayan, Teknolojiyi ve iletişim sektöründeki yenilikleri takip edecek, Dış görünümüne özen gösteren, 21 yaş üzeri,  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Trio Mobil Sistemler
Genel Muhasebe ElemanıTrio Mobil Sistemler
Trio Mobil araç takip ve M2M(Makinalar Arası İletişim) alanlarında donanım ve yazılım geliştirmek üzere 2010 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerini Kozyatağı ofisinde sürdüren Trio Mobil, fark yaratan ürünleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider firmalarının tercihi olarak Vodafone ve Turkcell çözüm ortağı statüsüne hak kazanmıştır. Türkiye genelindeki bölge ofislerine, bayi ve teknik servis ağına sahip olan Trio Mobil  2017 yılı itibari ile 7.500 kurumsal müşteride 60.000'in üzerindeki cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın Kartal ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.- Mikro programını en az 3 yıl aktif olarak kullanmış- Genel Muhasebe, maliyet muhasebesi, mali tablolar,  beyannameler, muhasebe mevzuatı konularına hakim- Yoğun tempoya ayak uydurabilecek- En az Lise mezunu- Sorun çözme kabiliyeti ve yüksek iletişim becerisi- MS Office uygulamalarına hakim- Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Trio Mobil Sistemler
Pazarlama UzmanıTrio Mobil Sistemler
•    Bachelor’s degree in Marketing, Business Administration or International Relations from a reputable university (M.A. degree will be a plus)•    Min. 3-4 years of working experience, preferably in Agencies, and or Marketing Communications departmens•    Experience in agency briefing and management•    Strong organizational, follow up and project management skills•    Multitasking, creative thinking& result orientation•    Ability to prioritize tasks and attention to details•    Good communication and interpersonal skills•    Excellent written and verbal communication •    Computer literate in MS Office environment•    Excellent command of English (both written and spoken)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Üretim Elemanı İstanbul(Asya) Trio Mobil Sistemler
Elektronik Üretim ElemanıTrio Mobil Sistemler
Trio Mobil Araç takip ve M2M(Makinalar Arası İletişim) alanlarında donanım ve yazılım geliştirmek üzere 2011 yılında kurulmuştur. Trio Mobil fark yaratan ürünleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider firmalarının tercihi olarak Vodafone ve Turkcell'in Çözüm Ortağı statüsüne hak kazanmıştır. Türkiye genelindeki bölge ofislerine, bayi ve teknik servis ağına sahip olan Trio Mobil  2016 yılı itibari ile 4.000 kurumsal müşteride 75.000'in üzerinde aktif cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir. Trio Mobil bünyesinde  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun -Meslek lisesi veya MYO mezunu. -Mesleğinde titiz ve kalite odaklı. -Dizgi ve lehim konusunda el becerisine güvenen.-SMD dizgi süreçleri ve kalitesi konusunda bilgi sahibi-Elektronik malzeme bilgisi olan.-Benzeri bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübe sahibi. -Tercihen aktif araç kullanabilen ve B sınıfı ehliyete sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Temsilcisi Adana, Antalya... Trio Mobil Sistemler
Kurumsal Satış TemsilcisiTrio Mobil Sistemler
Trio Mobil Araç takip ve M2M(Makinalar Arası İletişim) alanlarında donanım ve yazılım geliştirmek üzere 2011 yılında kurulmuştur.Trio Mobil fark yaratan ürünleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider firmalarının tercihi olarak Vodafone ve Turkcell'in Çözüm Ortağı statüsüne hak kazanmıştır. Türkiye genelindeki bölge ofislerine, bayi ve teknik servis ağına sahip olan Trio Mobil  2016 yılı itibari ile 5.000 kurumsal müşteride 75.000'in üzerinde aktif cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir. Trio Mobil bünyesinde (İSTANBUL) yada  Kurumsal İş Ortağı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Satış Temsilcileri aranmaktadır. En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Sıcak satış alanında en az 1 yıl deneyimi (tercihen telekomünikasyon sektöründe),Satış alanında kariyer hedefleyen, İletişim becerileri ve ikna kabiliyetine güvenen, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek,Disiplinli ve hedeflerle çalışma düzenine uyum sağlayan, Teknolojiyi ve iletişim sektöründeki yenilikleri takip edecek, Dış görünümüne özen gösteren, 21 yaş üzeri, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Büyük Müşteriler Yöneticisi İstanbul(Asya) Trio Mobil Sistemler
Büyük Müşteriler YöneticisiTrio Mobil Sistemler
Trio Mobil is a leading company founded in 2011 in order to develop technology for growing Internet Of Things (IoT) market. Trio Mobil has its headquarters in Istanbul Turkey. With a team of 70 people Trio Mobil is one of the biggest players in IoT market of Turkey. Trio Mobil is seeking key account managers with the following responsibilities:QUALIFICATIONS- University degree in a related field- At least 3 years of key account sales experience- Background in a B2B sales team in technology, software or electronics- Experience in sales of IoT products is a plus- Excellent command in spoken and written English- Excellent communication, marketing and presentation skills- Self-motivated and research oriented- No obstacles for travel- No military service restriction for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı