Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Current Product Quality Engineer Sakarya TürkTraktör
Current Product Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Work experience 2 to 3 years about Product Quality, Process Qaulity, Project Management.WCM Knowledge Good communucation skills Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
New Product Quality Engineer Sakarya TürkTraktör
New Product Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Work experience 2 to 3 years about New Product Quality, Process Qaulity, Project Management.WCM Knowledge Good communucation skills Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Giriş Kalite Mühendisi Ankara TürkTraktör
Giriş Kalite MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makine, Havacılık, Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen otomotiv sektöründe talaşlı imalat deneyime sahip, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunSAP Modüllerine hakim ABAP ile geliştirme bilgisine sahip İleri seviyede İngilizce bilen Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Engineer-Quality and Reliability (R&D) Ankara TürkTraktör
Senior Engineer-Quality and Reliability (R&D)TürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Automotive Engineering, Metallurgical and Materials Engineering,Master degree in a related field is preffered, Minimum 3 years of experience in Automotive Industry (experience in Quality/New Product Launch/Production, preferable),Knowledge of Problem Solving Techniques, Failure Mode and Effects Analysis (FMEA),Understanding of engineering drawings and manufacturing processes, Excellent written and verbal English skills, No restriction of travelling, No military obligation (for male candidates).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Component Validation Ankara TürkTraktör
Engineer-Component ValidationTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Automotive Engineering or Mechatronics Engineering,Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about testing is an asset, Knowledge of Mechatronics, Electronics, Testing Equipment, HVAC, hydraulics, Knowledge of MS Office applications, Testing software, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Uzmanı (İş Makineleri) Ankara TürkTraktör
Teknik Eğitim Uzmanı (İş Makineleri)TürkTraktör
Üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği, Otomotiv Mühendisliği ve/veya Makine Mühendisliği lisans mezunuİyi seviyede İngilizce bilen Makine, hidrolik sistemler ve temel elektrik bilgisi sahibi MS Office programlarını iyi seviyede bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Specialist-Marketing and Brand (CE) Ankara TürkTraktör
Specialist-Marketing and Brand (CE)TürkTraktör
Bachelor Degree in Engineering, Business Administration or Economics Master Degree in Marketing is an asset Minimum 2-3 years of experience in Sales/Marketing, preferably in Construction EquipmentGood command of English Good knowledge of MS Office programs Excellent communication, interpersonal and time management skills Good follow-up skills, strong organizational and co-ordination skills Effective problem solving skills No obstacle to travel No military obligation (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Direct Material Purchasing Ankara TürkTraktör
Engineer-Direct Material PurchasingTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Work experience in automotive sector is preffered, Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cost Improvement and System Development Manager Ankara TürkTraktör
Cost Improvement and System Development ManagerTürkTraktör
·         Graduated from department of Mechanical Engineering, Industrial Engineering,·         Minimum 10 years of management experience,·         Experience in process/manufacturing and project management,·         Experience in supplier development processes is preffered,·         Experience in automotive industry is must,·         Knowledge about product and financial perception,·         Having strong communication skills,·         Self-motivated and strategy oriented,·         Creative and analytical approach with strong problem solving skills,·         Result-oriented with efficient organizational skills,·         Able to work under stress and time pressure,·         Fluent in English (Advanced written and spoken English),·         Having no obstacle/restriction to travel,·         Having no obstacle/restriction to reside in Ankara,·         For male candidates completion of military service is must,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Kalite Mühendisi Ankara TürkTraktör
Ürün Kalite MühendisiTürkTraktör
Firmamızın ilgili bölümünde görevlendirilmek üzere "Ürün Kalite Mühendisi" aramaktayız. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi düzeyde ingilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarına hakim, Konusunda en az 2 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olunması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Servis Sorumlusu Ankara TürkTraktör
Bölge Servis SorumlusuTürkTraktör
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği (Tercihen Tarım Makinaları), Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen konusunda 1-3 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Product Communication Specialist Ankara TürkTraktör
Product Communication SpecialistTürkTraktör
Bachelor Degree in Business Administration, Economics and Communications etc.Master Degree in Marketing field is an asset Experience in Brand Marketing is an asset Good command of English, both written and spoken Good knowledge of MS Office programs Excellent communication, interpersonal and time management skills Good follow-up skills, strong organizational and co-ordination skills Effective problem solving skills No obstacle to travel No military obligation (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior / Leader Structural Analysis Engineer(R&D) İstanbul(Asya) TürkTraktör
Senior / Leader Structural Analysis Engineer(R&D)TürkTraktör
"TürkTraktör Istanbul R&D Office is opening! Join us!"Graduated from Bachelor degree in Department of  Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering or Automative Engineering.Master degree in related departments is an asset. Minimum 5 years of experience about structural analysis. Knowledge of material strength and fatigue, dynamics of machinery, structural vibration and finite element theory. Knowledge of Impilicit linear, Implicit non-linear.Experience of finite element and fatigue analysis softwares (Hypermesh, Optistruct, Radioss, NCODE preferred), MS Office applications.Good command of English, both written and spoken. No obstacle to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Specialist-Product Marketing Ankara TürkTraktör
Senior Specialist-Product MarketingTürkTraktör
Graduated from bachelor degree in department of Agricultural Engineering,  Automotive Engineering, Mechanical EngineeringHave min. 3 years experience in Product Marketing, preferably in agricultural sectorHave min. 3 years technical background about tractors, agricultural equipments and agricultural sectorHave knowledge about the main players at the Turkish tractor market with their technical details is prefferedGood command of English, both written and spoken Knowledge of MS Office programs No obstacle to travel
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Specialist-Product Marketing Ankara TürkTraktör
Specialist-Product MarketingTürkTraktör
Bachelor degree from department of Agricultural Engineering,  Automotive Engineering, Mechanical EngineeringGood command of English, both written and spoken Knowledge of MS Office programs Have technical background about tractors, agricultural equipments and agricultural sectorHave knowledge about the main players at the Turkish tractor market with their technical details is prefferedNo obstacle to travel
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnovasyon ve İleri Teknoloji Mühendisi Ankara TürkTraktör
İnovasyon ve İleri Teknoloji MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektirk ve Elektronik Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen 2 yıl uygulama tecrübesi bulunan, İleri düzeyde İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetçi Ankara TürkTraktör
İç DenetçiTürkTraktör
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun Tercihen İç Denetim alanında 2-3 yıl deneyimli İleri seviyede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior / Leader Design Engineer (Electronics)(İst) İstanbul(Asya) TürkTraktör
Senior / Leader Design Engineer (Electronics)(İst)TürkTraktör
"TürkTraktör Istanbul R&D Office is opening! Join us!"Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Electrical & Electronics  Engineering,Minimum 5 years of active design experience on vehicle harness design and active design experience on electronic card development,Experience engineering release of BOM, 3D models and 2D Drawings through TCAE (TeamCenter) and advanced engineering calculations,Experience on advanced engineering calculations and optimization of harness design,Lead and evaluate design review and DFMEA activities, Experience as lead for several Tubitak and University Collobration Projects is an asset,Applied several Patents and experience on Innovation Projects, International & Local academic publications and presentations, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Engineer-Electric-Electronics (Design) Ankara TürkTraktör
R&D Engineer-Electric-Electronics (Design)TürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Electrical and Electronics Engineering,1-3 years of experience in the related field, Knowledge of harness design with Vesys and CAD systems is an asset, Programming, software development for microcontrollers, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory, Master degree in related departments is an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi ( Dişli ve Isıl İşlem) Ankara TürkTraktör
Üretim Geliştirme Mühendisi ( Dişli ve Isıl İşlem)TürkTraktör
* Üniversitelerin Metalürji mühendisliği bölümlerinden mezun,* Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,* Tercihen en az 2 yıl ısıl işlem proseslerinde tecrübesi bulunan * İyi düzeyde İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi Sakarya TürkTraktör
Üretim Geliştirme MühendisiTürkTraktör
* Üniversitelerin Makine, Endüstri veya Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Tercihen en az 2 yıl montaj üretim, kalite ve yeni ürün devreye alma konularında tecrübesi olan,* İyi düzeyde İngilizce bilen* Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Takım Lideri (Boyahane) Sakarya TürkTraktör
Üretim Takım Lideri (Boyahane)TürkTraktör
Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden veya üniversitelerin Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, Robotlu boya uygulamalarında programlama tecrübesine sahip MS Office uygulamalarına hâkim, Vardiyalı sistemde çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı