Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Eğitim Uzmanı Ankara TürkTraktör
Teknik Eğitim UzmanıTürkTraktör
Teknik Eğitim ve Dokümantasyon Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Teknik Eğitim Uzmanı" aramaktayız. ·         Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği, Otomotiv Öğretmenliği, Makine Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği - Tarım Makineleri bölümlerinden mezun,·         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi Sakarya TürkTraktör
Üretim Geliştirme MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim süreçleri üzerine deneyimi olan, İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Engine and Advanced Emission Systems Ankara TürkTraktör
Engineer-Engine and Advanced Emission SystemsTürkTraktör
Having a Master degree in Department of Mechanical Engineering,Knowledge of Engine and Engine Installation system design,Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ Sakarya TürkTraktör
İŞYERİ HEKİMİTürkTraktör
Üniversitelerin Tıp Fakültesinden mezun, İşyeri Hekimliği Belgesine sahip, Alanında minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Güçlü İletişim becerilerine sahip, MS Office (Word,Excel) programlarını aktif olarak kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olunması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Component Validation Ankara TürkTraktör
Engineer-Component ValidationTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering,Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about testing is an asset, Knowledge of Mechatronics, Electronics, Testing Equipment, HVAC, hydraulics, Knowledge of MS Office applications, Testing software, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Cab/Platform Ankara TürkTraktör
Engineer-Cab/PlatformTürkTraktör
Graduated from master degree in department of Mechanical Engineering,Good command of English, both written and spoken, Knowledge of Cab/Platform systems, CAB triming design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Direct Material Purchasing Ankara TürkTraktör
Engineer-Direct Material PurchasingTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Work experience in automotive sector is preffered, Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Specialist-HR Analytics, Comp&Ben Ankara TürkTraktör
Specialist-HR Analytics, Comp&BenTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Business Administration, Economics, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Knowledge of compensation & benefit & budget process Knowledge of job evaluation process Knowledge of MS Office applications, At leaset two-years of experience, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Structural Analysis Engineer Ankara TürkTraktör
Structural Analysis EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of  Mechanical Engineering or Metallurgical and Materials Engineering.Master degree in related departments is an asset,Minimum two-year experience about structural analysis is an asset,Knowledge of MS Office applications, Machine elements (Gears, Shatfs, Bearings), Gear theory, drivetrain strength calculation softwares (Kisssoft & Kisssys preferred), finite element softwares (Hypermash, Optistruct, & Radioss preferred)Good command of English, both written and spoken,No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Hydraulic Ankara TürkTraktör
Engineer-HydraulicTürkTraktör
Graduated from Master degree in Department of Mechanical  Engineering, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Teknik Uzmanı-Ekipman Ankara TürkTraktör
Ürün Teknik Uzmanı-EkipmanTürkTraktör
Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği/Öğretmenliği, Makine Mühendisliği veya Ziraat Mühendisliği (Tarım Makineleri) bölümlerinden mezun,İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce becerisine sahip,MS Office programlarına hâkim, Tercihen, tarım makineleri ve tarımsal faaliyetler konularında bilgi/deneyim sahibi,Tercihen, satış sonrası servis hizmetleri veya mühendislik alanında 1-5 yıl deneyime sahip,Etkili iletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,Erkek adaylar Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Teknik Uzmanı-Traktör Ankara TürkTraktör
Ürün Teknik Uzmanı-TraktörTürkTraktör
Üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,GPS ve uygulamaları konusunda tercihen 1-3 yıl deneyime sahip,Can-Bus , ISO-Bus, telematic veya M2M sistemleri konusunda bilgi sahibi,Diagnostic konularda teknik becerisi yüksek, Etkili iletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş,İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarına hâkim, Takım çalışmasına yatkın,  B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara, Sakarya TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili pozisyonda 5 yıl deneyimli, SAP Modüllerine hakim, ABAP ile geliştirme bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Kontrol Uzmanı Ankara TürkTraktör
Ticari Kontrol UzmanıTürkTraktör
* Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,* İyi seviyede İngilizce bilen,* Tercihen muhasebe ve finans alanında tecrübeli,* Tercihen SAP kullanabilen,* Seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Geliştirme Uzmanı Ankara TürkTraktör
Bayi Geliştirme UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,Bayi Yönetimi süreçlerinde ve tercihen tarım sektöründe deneyimli, Etkili iletişim, analitik düşünme ve süreç geliştirme becerileri gelişmiş, İleri düzeyde İngilizce bilen, İleri düzeyde bilgisayar ve MS Office bilgisine sahip, Tercihen Mimari çizimler ve inşaat konularında bilgili, B sınıfı sürücü belgesine sahip,  Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Engineer Ankara TürkTraktör
Process EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering,Knowledge of assembly and manufacturing methods,investment Machining/assembly and test machines,assembly methods; line balancing, testing,Knowledge on gauges, cutting tools, fixtures and measuring technologies for 3 yearsGood command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Uzmanı Ankara TürkTraktör
Eğitim UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun,        Sürekli iyileştirme ve proje yöntemi hakkında bilgi sahibi         Veri analizi konularında yetkinlik sahibi,         İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.         Güçlü iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı