Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Servis Mühendisi (İş Makineleri) İstanbul(Asya) TürkTraktör
Servis Mühendisi (İş Makineleri)TürkTraktör
*Üniversitelerin makine ve/veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,*Aktif araç kullanabilen,*Seyahat engeli olmayan,*Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış* İyi derecede ingilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Satış Uzmanı Ankara TürkTraktör
Ekipman Satış UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri; Ziraat Mühendisliği-Tarım Makineleri bölümü veya İktisat, İşletme bölümlerinden mezun,Tercihen alanında 2-3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Sorumlusu(İş Makineleri) Ankara TürkTraktör
Yedek Parça Satış Sorumlusu(İş Makineleri)TürkTraktör
İş Makineleri sektöründe yedek parça satış konusunda  1-3 yıl deneyimli, Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan,  MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Used Construction Equipment Representative İstanbul(Asya) TürkTraktör
Used Construction Equipment RepresentativeTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Engineering or Business Administration,Knowledge about CE and Heavy Machinery, Construction of Infrastracture, Road, Q&A, Mining, etc.Intermediate knowledge about logistic, intralogistic and external logistic, optimization and operatiosn research, vehicle routing, stock theories and material handling2 years experience about construction equipment,  Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesis Bakım Mühendisi Ankara TürkTraktör
Tesis Bakım MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Tesis Bakım ve/veya Yardımcı İşletmeler alanında tercihen en az 2-3 yıl deneyime sahip,Tercihen Enerji Yöneticisi belgesine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Engineer-Electric-Electronics (Design) Ankara TürkTraktör
R&D Engineer-Electric-Electronics (Design)TürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Electrical and Electronics Engineering,1-3 years of experience in the related field, Knowledge of harness design with Vesys and CAD systems is an asset, Programming, software development for microcontrollers, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory, Master degree in related departments is an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Servis Sorumlusu- İş Makineleri Ankara TürkTraktör
Bölge Servis Sorumlusu- İş MakineleriTürkTraktör
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makine Mühendisliği)MS Office uygulamalarına hakim,  Minimum 2 yıl deneyimli,  İyi derecede İngilizce bilen,  Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Uzmanı(İş Makineleri) Ankara TürkTraktör
Teknik Eğitim Uzmanı(İş Makineleri)TürkTraktör
Üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği, Otomotiv Mühendisliği ve/veya Makine Mühendisliği lisans mezunu,* İyi seviyede İngilizce bilen,* Makine, hidrolik sistemler  ve temel elektrik bilgisi sahibi,* MS Office programlarını iyi seviyede bilen,* Seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Supplier Quality Engineer Ankara TürkTraktör
Supplier Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering,Minimum one-year experience about production and quality, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Analyst Ankara TürkTraktör
Technical AnalystTürkTraktör
Graduated from Bachelor Degree in Department of Industrial Engineering, Management Engineering, Business Administration or Economics,Minimum 5 years-experience in similar roles providing support to General Manager is an asset,Work experience in automotive industry in large-sized company is an asset, Good command of English, both spoken and written as fluent, Good command of reporting, analysis and interpretation by business perspective,Advanced knowledge of MS Office applications, Able to work in a dynamic work environment, No obstacle to travel, Completion of military service for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Team Leader (New Projects) Ankara TürkTraktör
Purchasing Team Leader (New Projects)TürkTraktör
Graduated from Bachelor Degree in Department of Mechanical Engineering, Industrial Engineering, Management Engineering,Having MBA degree is an asset, Having work experience in similar roles providing project management with purchasing perspective in automotive industry,Having minimum 5 years-experience in purchasing processes, Having experience in team management, Good command of English, both spoken and written as fluent, Good command of planning, analysis and leading, Advanced knowledge of MS Office applications, Able to work in a dynamic work environment, No obstacle to travel, Completion of military service for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior / Leader Design Engineer (R&D) - İstanbul İstanbul(Asya) TürkTraktör
Senior / Leader Design Engineer (R&D) - İstanbulTürkTraktör
"TürkTraktör Istanbul R&D Office is opening! Join us!"Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical  Engineering,Minimum 5 years of experience in the related field, (Engine, Hydraulics, Driveline, Cab/Platform, Vehicle Integration etc.)Experience engineering release of BOM, 3D models and 2D Drawings through TCAE (TeamCenter) and advanced engineering calculations,Lead and evaluate design review and DFMEA activities, Experience as lead for several Tubitak and University Collobration Projects is an asset,Applied several Patents and experience on Innovation Projects, International & Local academic publications and presentations, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Vehicle Integration Ankara TürkTraktör
Engineer-Vehicle IntegrationTürkTraktör
Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical Engineering, Knowledge of Mechanical Design, Pro Engineer and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior / Leader Engineer-Embedded Software Design İstanbul(Asya) TürkTraktör
Senior / Leader Engineer-Embedded Software DesignTürkTraktör
·         Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Electrical & Electronics  Engineering,·         Minimum 5 years of active design experience on embedded software design with C/C++, especially for the automotive industry,·         Experience with RTOS and multi-tasking interrupt based embedded software development·         Lead and evaluate design review and DFMEA activities,·         Experience as lead for several Tubitak and University Collobration Projects is an asset,·         Applied several Patents and experience on Innovation Projects,·         International & Local academic publications and presentations,·         Good command of English, both written and spoken,·         No obstacle to travel,·         Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior / Leader Engineer-Embedded Software Design Ankara TürkTraktör
Senior / Leader Engineer-Embedded Software DesignTürkTraktör
·         Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Electrical & Electronics  Engineering,·         Minimum 5 years of active design experience on embedded software design with C/C++, especially for the automotive industry,·         Experience with RTOS and multi-tasking interrupt based embedded software development·         Lead and evaluate design review and DFMEA activities,·         Experience as lead for several Tubitak and University Collobration Projects is an asset,·         Applied several Patents and experience on Innovation Projects,·         International & Local academic publications and presentations,·         Good command of English, both written and spoken,·         No obstacle to travel,·         Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Component Validation Ankara TürkTraktör
Engineer-Component ValidationTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Automotive Engineering or Mechatronics Engineering,Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about testing is an asset, Knowledge of Mechatronics, Electronics, Testing Equipment, HVAC, hydraulics, Knowledge of MS Office applications, Testing software, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Teknik Uzmanı-Ekipman Ankara TürkTraktör
Ürün Teknik Uzmanı-EkipmanTürkTraktör
Şirketimizin Satış Sonrası fonksiyonunda, Teknik Servis Grup Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek; ·         Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği/Öğretmenliği, Makine Mühendisliği veya Ziraat Mühendisliği                 (Tarım Makineleri) bölümlerinden mezun,·         İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce becerisine sahip,·         MS Office programlarına hâkim,·         Tercihen, tarım makineleri ve tarımsal faaliyetler konularında bilgi/deneyim sahibi,·         Tercihen, satış sonrası servis hizmetleri veya mühendislik alanında 1-3 yıl deneyime sahip,·         Etkili iletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Erkek adaylar Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Direct Material Purchasing Ankara TürkTraktör
Engineer-Direct Material PurchasingTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Work experience in automotive sector is preffered, Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Driveline Ankara TürkTraktör
Engineer-DrivelineTürkTraktör
Graduated from Bachelor/Master degree in Department of Mechanical Engineering, Knowledge of mechanical design, Pro Engineer and CAD, 1-3 years of experience about driveline parts (i.e. casting, gears & shafts, brake, clutch etc..) 3D modelling & design,Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (İş Makineleri) Ankara, Diyarbakır... TürkTraktör
Satış Yetkilisi (İş Makineleri)TürkTraktör
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen İş Makineleri sektöründe satış alanında 1-2 yıl tecrübeli, İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili pozisyonda 5 yıl deneyimli, SAP Modüllerine hakim, ABAP ile geliştirme bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Development Engineer-Gear Manufacturing Ankara TürkTraktör
Production Development Engineer-Gear ManufacturingTürkTraktör
·         Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering,·         Good command of English, both written and spoken,·         Knowledge of MS Office applications,·         Able to work in production areas and workshops
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Eğitim Uzmanı Ankara TürkTraktör
Teknik Eğitim UzmanıTürkTraktör
Teknik Eğitim ve Dokümantasyon Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Teknik Eğitim Uzmanı" aramaktayız. ·         Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği, Otomotiv Öğretmenliği, Makine Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği - Tarım Makineleri bölümlerinden mezun,·         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Servis Sorumlusu Ankara TürkTraktör
Bölge Servis SorumlusuTürkTraktör
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği (Tecihen Tarım Makinaları), Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen konusunda 1-3 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior / Leader Design Engineer (Electronics)(İst) İstanbul(Asya) TürkTraktör
Senior / Leader Design Engineer (Electronics)(İst)TürkTraktör
"TürkTraktör Istanbul R&D Office is opening! Join us!"Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Electrical & Electronics  Engineering,Minimum 5 years of active design experience on vehicle harness design and active design experience on electronic card development,Experience engineering release of BOM, 3D models and 2D Drawings through TCAE (TeamCenter) and advanced engineering calculations,Experience on advanced engineering calculations and optimization of harness design,Lead and evaluate design review and DFMEA activities, Experience as lead for several Tubitak and University Collobration Projects is an asset,Applied several Patents and experience on Innovation Projects, International & Local academic publications and presentations, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YARI ZAMANLI ÇALIŞAN (TEDARİK ZİNCİRİ) Sakarya TürkTraktör
YARI ZAMANLI ÇALIŞAN (TEDARİK ZİNCİRİ)TürkTraktör
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinin 3. veya 4. sınıflarında okuyan,Kendini geliştirmeye istekli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Hafta içi toplam olarak en az  3 tam gün çalışması için ders programı uygun olan,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Lojistik Geliştirme Teknisyeni Sakarya TürkTraktör
Lojistik Geliştirme TeknisyeniTürkTraktör
2 yıllık meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun        Robotik kodlama, CNC programlama ve PLC kullanımı konusunda tecrübeli        Teknik çizim okuyabilme ve yapabilme yetkinliğine sahip        Kullanılan robotik ekipmanların bakımını yapabilen         Depolama ve paketleme konularında tecrübeli         Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen         Tercihen Autocad, Solidworks, Catia , Proenginnering programlarına hakim        Tercihen MTM analistliği yetkinliğine sahip         Aktif olarak araç kullanabilen         Esnek çalışma saatlerine uyumlu         Seyahat engeli olmayan         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış         Tercihen konusunda en az 5 yıl tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Industrial Engineer Sakarya TürkTraktör
Industrial EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Industrial Engineering, Work experience 3 to 4 years about work analysis, Knowledge of manpower efficiency, absenteeism, overtime, losses, missing parts, lean production and related issues,Knowledge of MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access) applications, Knowledge of Value Stream Mapping Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Logistics Development and Automation Engineer Sakarya TürkTraktör
Logistics Development and Automation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in department of electronic engineering, mechatronics engineeringGood command of English, both written and spoken, Having technical experience managing or performing software engineering activities.Requires experience with one or more programming languages. Experience in .Net, Web technologies, ERP SAP Oracle/SQL server is desirable.Experience on RFID and barcode identification systems 3+ years  of experience in manufacturing, supply chain and/or distribution and logistics experience desirable.Knowledge of and experience with material flow strategies and dynamic manufacturing systems, automatic storage and retrieval systems, material distribution systemsKnowledge of material flow methodologies including sequencing, kitting, repack, etc.Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Product and Process Quality Engineer Sakarya TürkTraktör
Product and Process Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mecahnical Engineering,Work experience 2 to 3 years about work analysis, Knowledge of new product quality project managementGood communucation skills Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı