Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Teknik Uzmanı-Ekipman Ankara TürkTraktör
Ürün Teknik Uzmanı-EkipmanTürkTraktör
Şirketimizin Satış Sonrası fonksiyonunda, Teknik Servis Grup Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek; ·         Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği/Öğretmenliği, Makine Mühendisliği veya Ziraat Mühendisliği                 (Tarım Makineleri) bölümlerinden mezun,·         İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce becerisine sahip,·         MS Office programlarına hâkim,·         Tercihen, tarım makineleri ve tarımsal faaliyetler konularında bilgi/deneyim sahibi,·         Tercihen, satış sonrası servis hizmetleri veya mühendislik alanında 1-3 yıl deneyime sahip,·         Etkili iletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Erkek adaylar Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Uzmanı Ankara TürkTraktör
Teknik Eğitim UzmanıTürkTraktör
Teknik Eğitim ve Dokümantasyon Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Teknik Eğitim Uzmanı" aramaktayız. ·         Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği, Otomotiv Öğretmenliği, Makine Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği - Tarım Makineleri bölümlerinden mezun,·         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hazine Uzmanı Ankara TürkTraktör
Hazine UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin İ.İ.B.F, Bankacılık ve Finans bölümlerinin lisans programlarından mezun,Bankacılık alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Bankacılık mevzuatına hakim, bankaclılık ürün bilgisi olan, Mali tablolar ve UFRS sistemine hakim, MS Office programlarını kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Marketing Specialist Ankara TürkTraktör
Product Marketing SpecialistTürkTraktör
Graduated from bachelor degree in department of Agricultural Engineering,  Automotive Engineering, Mechanical EngineeringGood command of English, both written and spoken, Knowledge of MS Office programs, Have technical background about tractors, agricultural equipments and agricultural sector,Have knowledge about the main players at the Turkish tractor market with their technical details is preffered.No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engineer-Direct Material Purchasing Ankara TürkTraktör
Engineer-Direct Material PurchasingTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Work experience in automotive sector is preffered, Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Specialist-HR Analytics, Comp&Ben Ankara TürkTraktör
Specialist-HR Analytics, Comp&BenTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Business Administration, Economics, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Knowledge of compensation & benefit & budget process,Knowledge of job evaluation process, Knowledge of MS Office applications, At least two-years of experience, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Specialist-Marketing and Brand (CE) Ankara TürkTraktör
Specialist-Marketing and Brand (CE)TürkTraktör
Graduated from bachelor degree in department of Industrial Engineering,  Mechanical Engineering, Civil Engineering, Business Administration or Economics etc.Master degree in Marketing field is an asset, Minimum two-year experience about brand marketing, Good command of English, both written and spoken, Knowledge of MS Office programs, Excellent communication, interpersonal and time management skills, Well organized, good follow-up skills, strong organizational and  co-ordination skills,Effective problem solving skills, No obstacle to travel, No obligation of military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Driveline Ankara TürkTraktör
Engineer-DrivelineTürkTraktör
Graduated from Bachelor/Master degree in Department of Mechanical Engineering, Knowledge of mechanical design, Pro Engineer and CAD,1-3 years of experience about driveline parts (i.e. casting, gears & shafts, brake, clutch etc..) 3D modelling & design,Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Engine and Advanced Emission Systems Ankara TürkTraktör
Engineer-Engine and Advanced Emission SystemsTürkTraktör
Having a Master degree in Department of Mechanical Engineering,Knowledge of Engine and Engine Installation system design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Logistics Development and Automation Engineer Sakarya TürkTraktör
Logistics Development and Automation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in department of electronic engineering, mechatronics engineeringGood command of English, both written and spoken, Having technical experience managing or performing software engineering activities.Requires experience with one or more programming languages. Experience in .Net, Web technologies, ERP SAP Oracle/SQL server is desirable.Experience on RFID and barcode identification systems 3+ years  of experience in manufacturing, supply chain and/or distribution and logistics experience desirable.Knowledge of and experience with material flow strategies and dynamic manufacturing systems, automatic storage and retrieval systems, material distribution systemsKnowledge of material flow methodologies including sequencing, kitting, repack, etc.Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili pozisyonda 5 yıl deneyimli, SAP Modüllerine hakim, ABAP ile geliştirme bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (İş Makineleri) Ankara, Diyarbakır... TürkTraktör
Satış Yetkilisi (İş Makineleri)TürkTraktör
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen İş Makineleri sektöründe satış alanında 1-2 yıl tecrübeli, İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi Ankara TürkTraktör
Proses MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Talaşlı üretim konusunda en az 3 yıl deneyimli, Üretim teknolojileri, metroloji, kesici takımlar, takım tasarımı hakkında bilgi sahibi,İyi düzeyde İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel, Filo ve İkinci El Satışlar Uzmanı Ankara TürkTraktör
Özel, Filo ve İkinci El Satışlar UzmanıTürkTraktör
-Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri; Ziraat Mühendisliği-Tarım Makineleri bölümü veya İktisat, İşletme bölümlerinden mezun,-Tercihen alanında 1-3 yıl deneyimli,-İyi düzey İngilizce bilgisine sahip,-Seyahat Engeli bulunmayan-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Development Engineer-Logistics Ankara TürkTraktör
Production Development Engineer-LogisticsTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Industrial Engineering, Advance knowledge about line balancing, production scheduling, constructing algorithms,Intermediate knowledge about logistic, intralogistic and external logistic, optimization and operatiosn research, vehicle routing, stock theories and material handlingBasic knowledge about lean manufacturing and assembly line systems Advance level in MS Access, MS Excel Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
World Class Manufacturing Engineer Sakarya TürkTraktör
World Class Manufacturing EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering or Industrial EngineeringGood command of English, both written and spoken, Knowledge about WCM activities, Work experience in automotive industry , Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Giriş Kalite Mühendisi Sakarya TürkTraktör
Giriş Kalite MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  Otomotiv sektöründe deneyime sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Bakım Mühendisi Sakarya TürkTraktör
Üretim Bakım MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen,   Office uygulamalarına hakim olan, Seyahat engeli olmayan,   Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elektrik kumanda, endüstriyel otomasyon konusunda en az 1 yıl deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Operasyonel Planlama Mühendisi Ankara TürkTraktör
Satış ve Operasyonel Planlama MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarını iyi seviyede bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı