Çizmeci Group 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


Çizmeci Grup’un temelleri Çizmecioğlu Tekstille atıldı. Kuşaklar öncesinden günümüze gelen ticari gücümüzü, 1991’de kurumsallaştırmak üzere ilk adımları attık. Toptan ve perakende kumaş satışını, ev tekstili, dokuma ve konfeksiyon ürünleriyle ihracatına başladık.

1993 – 2006 yılları arasında başta Almanya ve tüm Avrupa Birliği üye ülkeleri olmak üzere yurtdışı satışlarla tekstil bölümümüzün gücünü artırdık.

Çizmeci markasını, farklı sektörlerde de oluşturmak adına 2006 önemli bir başlangıç noktası oldu. Gelecek vaat eden sektörlerle yatırım yapmak adına Çizmeci İnşaat’ı kurduk. Çizmeci İnşaat, 6 yıl içinde İstanbul’un birçok semtinde önemli inşaat projelerine imza attı. Halen 110 daireli Çekmeköy Evleri projemizin inşaatı devam etmektedir.

İletişim sektörünün gelişimini göz önüne alarak, aynı yıl Çizmeci Telekom’u hayata geçirdik. Avea’nın Anadolu Yakası ve Kocaeli distribütörü olan firmamız merkez binamız haricinde 17 shop ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Adım adım büyüyen grubumuz, 2007 yılında Kağıthane’de Vera Rezidans’ın arazisini satın alarak Di Yapı İnşaatla 194 dairelik projesine devam etmektedir.

2011 yılında gıda sektörüne de adım atan grubumuz, Çizmeciler Gıda ile Ülker Grubu’na Anadolu Yakası distribütörü olarak hizmet vermektedir. Çizmeciler Gıda 5000 metrekarelik bir depoya ve 50 araçlık bir filosuyla 10700 noktaya satış gerçekleştirmektedir.

Grubumuz, otomotiv sektörüne de, 2011 yılında yıllık 300 araçlık kapasiteye sahip Lacivert Araç Dizayn şirketi ile adım atmıştır.

Farklı sektörlerde başarılı girişimciliğiyle yer alan Çizmeci Grup, çalışma azmi, deneyimli kadrosu, her sektöre özel stratejisi ile gelecekte her zaman üst sıralarda olmayı hedefliyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Telekomünikasyon,İnşaat,Oto Kiralama

Firma web sitesi: www.cizmecigroup.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 15.30


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Çizmeci Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Residans Kat Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Vera Residance Site Yönetimi
Residans Kat Temizlik GörevlisiVera Residance Site Yönetimi
Kağıthane Bölgesinde satışı yapılmakta olan rezidans projelerimiz için görevlendirilmek üzere;                40 yaşını aşmamış,        En az 2 yıl tecrübeli,        Temizlik malzeme ve ekipmanları konusunda bilgili,        Takım çalışmasına uyumlu / hijyen kurallarına / ofis temizliğine /saha temizliğine önem veren,        Esnek çalışma saatlerine uyumlu,        Bayan Temizlik Görevlisi arıyoruz.        Adli sicil kaydı olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Görevlisi İstanbul(Avr.) Vera Residance Site Yönetimi
Muhasebe GörevlisiVera Residance Site Yönetimi
Site yönetiminde görevlendirilmek üzere muhasebe alanında 3 yıl deneyimli LOGO, Zirve ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Genel muhasebe işlemlerini bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Apsiyon programını kullanmış olmak tercih sebebidir, Güvenilir ve güler yüzlü Bayan takım arkadaşı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyon Danışma Personeli İstanbul(Avr.) Vera Residance Site Yönetimi
Resepsiyon Danışma PersoneliVera Residance Site Yönetimi
Kağıthane Bölgesinde satışı yapılmakta olan rezidans projelerimiz için görevlendirilmek üzere;                40 yaşını aşmamış,        Kurumsal şirketlerde benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,        Boy ölçüsü adaylar için en az 1.75 cm ve üzeri,        Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak        En az lise ve dengi okullardan mezun ve daha üstü        MS Office programlarını kullanabilen,        Sorumluluk alan,iş disiplini ve takip, kontrol yeteneği güçlü,        Dikkatli, çalışkan ve sorumluluk sahibi,         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,         Adli sicil kaydı olmayan.              
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Satış & Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Vera Residance Site Yönetimi
Gayrimenkul Satış & Pazarlama YöneticisiVera Residance Site Yönetimi
Kağıthane Bölgesinde satışı yapılmakta olan rezidans projelerimiz için görevlendirilmek üzere;                Üniversite mezunu,        Gayrimenkul sektöründe veya satış pazarlama alanında deneyimli,        Özgüvenli, girişimci, problem çözücü,         Satış & Pazarlama konusunda uzman ve ekip yönetmiş,        Prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek, yoğun iş ortamında çalışabilecek,        İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,        Lüks gayrimenkul anlayışına sahip,         Raporlama yeteneği güçlü, temsil kabiliyeti olan,        Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş,        Satış sözleşmeleri, teslim süreçleri, bankalar ve müşteri iletişimi konularında bilgi sahibi,        Hafta sonu çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek, çalışma saatlerinde esnek olan,        İngilizce bilen (Tercih Sebebidir),        Raporlama yeteneği güçlü, temsil kabiliyeti olan,        MS Office programlarını iyi derece bilen,        Sürücü belgeli ve Aktif araç kullanabilen,        Adli sicil kaydı olmayan.        Bayan Gayrimenkul Satış & Pazarlama Yöneticisi arıyoruz.        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Satış & Pazarlama Asistanı İstanbul(Avr.) Vera Residance Site Yönetimi
Gayrimenkul Satış & Pazarlama AsistanıVera Residance Site Yönetimi
Kağıthane Bölgesinde satışı yapılmakta olan rezidans projelerimiz için görevlendirilmek üzere;                En az lise mezunu        Pozitif ve dış görünümüne özen gösteren,        MS Office ve Outlook programlarını kullanmayı bilen        Ofis genel telefon ve emaillerini karşılayabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan        Dosyalama, tanımlama ve kayıt tutabilme tecrübesi olan        Ofis cihazlarını etkin olarak kullanabilecek        Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve titiz çalışan        Ofisin tüm idari işlerini, gelen evrak, kargo, araç kiralama, vb. İşlemlerini yürütebilecek         Ofis müdürüne destek verebilecek Bayan Ofis Asistanları arıyoruz.        Adli sicil kaydı olmayan.        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı