Vestel A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.vestel.com.tr

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU


 

 

Kuruluş Tarihi
1984, Zorlu Holding bünyesine katılması 1994.

Holding Bağlantısı:
Zorlu Holding

Yönetim Kurulu Başkanı:
Ahmet Nazif Zorlu

İcra Kurulu Başkanı:
Enis Turan Erdoğan

Genel Merkez
Adres: Levent 199 - Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli - İstanbul
İnternet Adresimiz: www.vestelkariyer.com

Grup Şirketleri
Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. İstanbul Şube, Levent 199 İstanbul

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, terfi ve yatay ilerlemeler ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Vestel, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur. Her çalışanımızın Grubumuzun ortak değerlerine sahip olmasını bekleriz. Grubumuzun çalışmak için özellikle tercih edilen bir kurum olmasını amaçlarız.  Kurumun esas olduğu ilkesi çerçevesinde, çalışanlarımızın beklentileri ile kurum beklentilerini dengeleriz. Çalışanlarımız arasında adalet ve fırsat eşitliği gözetiriz. Başarı ve yüksek performansı değerlendirir ve teşvik ederiz.  Her çalışanımızın işinin, her yöneticimizin de işyerinin sahibi olmasını bekleriz.  İnsan kaynakları yönetiminde yenilikleri izler, Grup ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirerek uygularız.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Beyaz EşyalarVestel A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 84
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP Uzmanı Ankara VESTEL A.Ş
SAP UzmanıVESTEL A.Ş
Savunma Sanayii sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestel Savunma Sanayi A.Ş. Bilgi Sistemleri Departmanı bünyesinde görev almak üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır. ·         Üniversitelerin ilgili Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun,·         Tercihen kurumsal şirket veya danışmanlık firmalarında en az 3 yıl SAP Modülleri ile ilgili bilgi ve deneyimine sahip,·         SAP PS, SD, PP, MM ve WM modüllerinden bir veya bir kaçına hakim;  tercihen FI, CO konusunda bilgi sahibi,·         Tercihen PLM çözümleri konusunda bilgi sahibi,·         Tercihen SAP ABAP programlama konusunda bilgi sahibi,·         İyi derecede İngilizce bilen, seyahat engeli bulunmayan,·         Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,·         Sonuç odaklı, gelişime açık, iletişim yönü güçlü,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Destek Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Müşteri Destek MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Makine-Elektrik-Elektronik- Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda 1 yıldan fazla tecrübe sahibi olmak, İzmir veya Manisa'da ikamet eden/edebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Üst düzeyde iletişim yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip, Teknik bilgisini organizasyon ve koordinasyon yetenekleriyle yönetebilen, Seyahat engeli olmayan Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıp TeknikeriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Teknik Ressamlık,Makine Teknikerliği veya Makine Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpçılığı ve metal kalıp konusunda bilgi ve tecrübeli, Mekanik Tasarım konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, uyumlu, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Dijital Pazarlama UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital Pazarlama alanında 1-2 yıl deneyimli (tercihen dijital ajans deneyimi) Kreatif işleri yorumlamaya yatkın, Takım çalışmasına yatkın, Proje yönetimi ve planlama yetenekleri olan, Doğru zaman yönetimi ve önceliklendirme yapabilen, Dijital pazarlama terminolojisine hakim, Dijital Pazarlama alanındaki trendleri takip eden, Analytics, SEM konusunda temel bilgi sahibi, Kreatif iş değerlendirme ve yön verme konusunda istekli, İletişim ve sunum becerileri yüksek                                                                                                                                                                                                                                                                                      
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Makine Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
ARGE Makine MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 3D ve 2D mekanik modelleme programlarında bilgi sahibi, Tercihen mekanik konstrüksiyon ve plastik enjeksiyon kalıpları konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Alaçatı) İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Alaçatı)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Firmalar Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Kurumsal Firmalar Satış UzmanıVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak,iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, Kurumsal Satış alanında en az 1 sene aktif iş tecrübesi ve kurumsal müşteri portföyüne sahip olmak,(tercih sebebidir) Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak. Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek), Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için),Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Tasarım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıp Tasarım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpları ve/veya plastik enjeksiyon üretimi konusunda bilgi sahibi, 3D/2D parça ve/veya kalıp modelleme programlarından en az biri (Unigraphics, Pro-Engineer, Solidworks, Catia, İdeas, vs.) konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ACCOUNT MANAGER(LED Light) Ankara VESTEL A.Ş
ACCOUNT MANAGER(LED Light)VESTEL A.Ş
   A major in Engineering or Business Administration, Economics degree  from a reputable university  Sales experience of minimum 4 years         A persuasive nature and self-motivation  Analytical mind and strong negotiation skills  Excellent communication skills  No military obligation for male candidates  No travel restrictions,  Must have a valid driver’s license,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Makine TeknikeriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Teknik Ressamlık,Makine Teknikerliği veya Makine Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Mekanik Tasarım konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, uyumlu, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Regal Satış Temsilcisi Adana, Ankara, ... VESTEL A.Ş
Regal Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip: Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 1 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek), Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)           çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LED Aydınlatma Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
LED Aydınlatma Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü VESTEL'de görev alacak,iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşı arıyoruz; Üniversitelerin mühendislik,iktisadi idari bilimler fakültelerinden mezun, Led aydınlatma sektörüne ilgi duyan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Hedef odaklı çalışabilen, girişimci, dışa dönük, insan ilişkileri kuvvetli, İletişim ve müzakere becerileri güçlü, sistematik çözüm üretebilen, iş sonuçlarının titiz takipçisi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Product Manager İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Product ManagerVESTEL A.Ş.
  2-5 years product management experience in leading white goods companies, Graduated from well known unıversities of Turkey and from abroad, Excellent English knowledge in speaking ,writing and reading, Fluency in  oral and written communications, Work systematically, quick, analitical and disciplined, Excellent using of MS office programmes, Fluency in solving problem and coordination.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Elektrik, Elektrik Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bakım konusunda 1-2 tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Çevre MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.  Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satınalma MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de Merkezi Satınalma Departmanı’nda  4 farklı disiplinde çalışacak Satınalma Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.  Sac Metal Satınalma Uzmanı Elektronik Komponent Satınalma Uzmanı Lojistik Hizmet Satınalma Uzmanı Endirekt Satınalma Uzmanı  Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin 4 ana mühendislik dalından mezun (Elektrik/Elektronik Müh., Endüstri Müh., Makine Müh., Bilgisayar Müh.) Üstleneceği satınalma fonksiyonunda min 2 yıl sektör tecrübesine sahip Gelişmiş müzakere becerilerine sahip, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlü İleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen Akıcı derecede (ticari) İngilizce bilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan Sorumluluk ve insiyatif alma bilinci yüksek Ürün maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VESTEL Asist Kayseri VESTEL A.Ş
VESTEL AsistVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Aktif bir dinleme yeteneğine sahip, Beşeri ilişkilerde kuvvetli, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VESTEL Asist Ankara, Antalya... VESTEL A.Ş
VESTEL AsistVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Aktif bir dinleme yeteneğine sahip, Beşeri ilişkilerde kuvvetli, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Elektronik Teknisyeni ( BODRUM ) Muğla VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Elektronik Teknisyeni ( BODRUM )VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz En az meslek lisesi mezunu Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi, Elektronik ürünlerin bakım onarımı konusunda tecrübeli En az  2 yıl Yetkili Servis tecrübesi bulunan, Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek, MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi - Adana Adana VESTEL A.Ş
Satış Temsilcisi - AdanaVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İngilizce bilgisine sahip; Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Yenilikleri ve gelişmeleri izlemekten ve uygulamaktan hoşlanan, Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesi olan (aktif araç kullanabilen), Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ürün Sorumlusu İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Teknik Ürün SorumlusuVESTEL A.Ş.
 Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Müşteri Hizmetleri Teknik Müdürlüğü  bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği  bölümünden mezun Yenilik ve gelişimlere açık Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek İyi derecede İngilizce bilen Seyahate engel bir durumu olmayan MS Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Bilişim Uygulamaları Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Eğitim Bilişim Uygulamaları UzmanıVESTEL A.Ş
ÜniversitelerinBilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi(BÖTE) veya İletişim Bölümünden mezun E-öğrenme alanında en az 2 yıl iş deneyimi olan Öğretim tasarımı becerisene sahip Öğretim tasarım standardları hakkında bilgi sahibi Takım çalışmasına uyumlu Organizasyon ve planlama yeteneği yüksek Analitik düşünebilen İletişim ve sunum becerileri yüksek MS Office ve dengi bilgisayar programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli  olmayan Kendini geliştirmeye açık, sürekli öğrenmeye inanan Manisa veya İzmir’de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşaret Dili Tercümanlığı / İş Sağlığı ve Güvenliği İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
İşaret Dili Tercümanlığı / İş Sağlığı ve GüvenliğiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan  iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. En az ön lisans veya lisans mezunu olan Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı İşaret Dili Tercümanlığı sertifikası sahibi Tercihen daha önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinde işaret dili çevirmenliği yapmış İş disiplinine sahip, planlı ve zaman yönetimine önem veren Takım çalışmasına yatkın, takipçi ve iletişim becerileri gelişmiş İzmir / Manisa' da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süreç Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Süreç UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan Vestel Elektronik AŞ. Operasyonel Projeler Geliştirme Grubu bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisi olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MS Office programlarına hakim Seyahat engeli bulunmayan      İyi derecede iletişim becerisine sahip Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa’da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Kıdemli Danışmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
SAP Kıdemli DanışmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, SAP PP, PM, MM ve QM gibi lojistik modüllerinden bir veya bir kaçına hakim, tercihen EWM, MII ve ME konusunda bilgi sahibi, Üretim ve depo yönetim teknolojileri konularına hakim, Çözüm odaklı çalışma anlayışına sahip, analitik düşünebilen, müşteri ilişkileri güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Çalışma Yeri: Manisa – (İzmir’de İkamet edebilir) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Manisa VESTEL A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Türkiye'nin önde gelen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, A sınıfı, B sınıfı veya C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Üretim sürekliliği nedeniyle), İngilizce bilen, İş disiplinine sahip, planlı ve zaman yönetimine önem veren, Aktif ve enerjik, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi, 4857 ve 6331 sayılı yasa ve yönetmelik gerekliliklerini sağlamak, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Autocad vb. proje okuyabilen, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Tasarım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Sistem Tasarım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun, Tercihen digital görüntü işleme konusunda tecrübeli, Fotoğrafçılık terminolojisi ve kalite parametreleri hakkında bilgili, Ekran teknolojileri ve görüntü kalibrasyonları konularında bilgili Tercihen Linux ve android işletim sistemleri tecrübesi olan, Tercihen kamera ve fotoğrafçılık konularına ilgisi olan, İleri düzey ingilizceye sahip, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Optical System Design Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerVESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerWe are searching for talented candidates who would like to affect Next generation Flat Panel Display Optical System Design by joining our R&D Department. The ideal candidate should have below mentioned qualifications;   Graduated from Physics Engineering department of universities preferable with BSc, MSc or PhD, or graduated from Electrical Electronics Engineering department but focus on optical design subjects, Fluency in written and spoken English, Good communications and interpersonal relationship skills for effective teamwork, Availability to travel world-wide, No military obligation for male candidates, Ready to learn optical systems related with display panels, Easy with engineering tools and practical applications, Some optical application knowledge preferable, At least one optical design and simulation tool usage preferable, Product development knowledge preferable.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Bilgisyar Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe Kontrol&Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Bütçe Kontrol&Raporlama UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya İstatistik bölümlerinden mezun, Bütçe, Kontrol, Raporlama alanlarında en az 2-3 yıl tecrübeli, Tercihen denetim tecrübesine sahip, İyi derece İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen ve ileri düzeyde Excel bilgisine sahip, Tercihen SAP uygulamalarında deneyim sahibi, Tekdüzen hesap planına vakıf, İyi derecede iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,analitik yönü kuvvetli,detaylara önem veren, sonuç odaklı çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Vardiya AmiriVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel  Beyaz Eşya Fabrikalarımızda Üretim departmanlarında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Fakültelerin Teknik Öğretmen; Makina ,Elektrik-Elektronik ,Mekatronik vb.bölümlerinden mezun, Askerliğini yapmış, Herhangi bir sağlık problemi bulunmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Manisa veya İzmir de ikamet eden, Konusunda en az 5 yıl deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fikri Haklar Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Fikri Haklar MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan Arge biriminde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun İleri seviyede ingilizce bilen Analiz yeteneği güçlü Araştırmacı ve gelişime açık Koordinasyon ve iletişim becerisi gelişmiş Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kimya Mühendisi Manisa VESTEL A.Ş
Kimya MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Analitik düşünebilen, değişime açık, iletişimi kuvvetli, İnsiyatif kullanabilen, sistematik çalışma prensibine sahip, İyi seviyede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstri Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstri MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde Tedarik Zinciri bölümüne bağlı Talep Planlama, Üretim Planlama, Tedarik Planlama, Satın Alma, İthalat  gibi çeşitli birimlerinde değerlendirilmek üzere görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Türkiye’nin önde gelen Teknik Üniversitelerinin  Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programını bilen ve kullanmış olan, Üretim ve Montaj hatlarında çalışmaya istekli, Zaman ve iş edtüdlerine merakı olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Telco Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Telco EngineerVESTEL A.Ş
        We are looking for software engineers to join our highly skilled software team in Manisa. BS degree in Computer, Electronics, or Telecommunication Engineering. MS degree desirable. At least 5 years of experience in networking system and protocol software development. At least 5 years of experience in communications network element development. Significant experience on 3G and 4G mobile communication technologies. Strong understanding of IP network architectures, including 3GPP/LTE networks Good intuitive understanding of software, hardware, and systems. Able to work with little direction and be able to multi-task, handle changing priorities, and meet aggressive customer schedules and requirements. Able to make good decisions and execute even when faced with ambiguous or missing requirements. Excellent planning, organizational, and communication skills Competency in programming with C and C++, and Python or other scripting languages Experience with architectural modeling and higher level design tools Solid knowledge of:- Wireless networking architecture and protocols,- Fundamentals of routing concepts and interfaces,- Fundamentals of traffic management and load balancing concepts,- System management (SNMP, Netconf, DMTF, UML/Object models, CLI/GUIs, etc.),- Software configuration management tools,- Switching & packet processing silicon and programming models,- Linux kernel & user space architecture, key packages, drivers- Embedded software development Good understanding of SW processes. Familiarity with Agile is a plus.Aptitude & experience working with customers
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Tedarik Zinciri MühendisiVESTEL A.Ş.
Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin  Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programını bilen ve kullanmış olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for software engineers to join our highly skilled software team in Manisa, developing leading edge Digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs).You’ll be working with a world-class team of engineers who are passionate about what they do- and we expect no less from you. You should have an insatiable hunger for learning new things and improving existing ones. If you’re the right one for us you pay attention to details and take great pride in your work. Education and Experiences: Bachelor or Master degree of computer science, technologies, electronics or related discipline, or proven experience.General Requirements: Produce well structured, documented and maintainable code to meet project goals, Provide maintenance support for existing products to ensure prompt rectification of problems, Ensure proper tests, debug and verification of designs prior to release as requested, Contribute and adhere to disciplines, process and tools in line with Vestel product development process.Qualifications, Skills & Experience: Excellent problem solving skills and analysis, Excellent interpersonal, communication, presentation and reporting skills, Strong C++ programming language, and object orientated design, Good understanding of multitasking target systems and RTOSs, Experience of compilers, debuggers, OS's, etc. Fluency in English.Advantageous Skills: Experience on Android, Experience on Java, HTML, JS, Knowledge on embedded systems and programming, DVB experience a major advantage, Experience of Platform Integratio, GUI development in C++, Aware of Agile / eXtreme Programming (XP) methods, Other scripting / tools skills useful (Python, Make, CVS),            Familarity with test scripting in order to support design verification, Familarity with unit test methodoligies, component tests, code review.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Elemanı ( Engelli ) Ankara VESTEL A.Ş
Satış Destek Elemanı ( Engelli )VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Tercihen Meslek Yüksek Okul ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnternet kullanımı ve MS Office kullanımına hakim, Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, analitik, Aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya muaf olan,                              
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Lojistik Uzman YardımcısıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen SAP tecrübesi olan, Yurt içi kara nakliye,optimizasyon,rotalama,dağıtım ve depo yönetimi konularında 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen (Özellikle Excel) Analitik bakış açısına sahip, Takım çalışmasına yatkın,   Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medya İlişkileri Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Medya İlişkileri SorumlusuVESTEL A.Ş
·        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ,·        Minumum 3 yıl ajans ve/veya gazetecilik deneyimi olan,·        Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, ·        Planlama ve organizasyon becerisine sahip,·        Ms office uygulamalarına hakim, teknolojiyle barışık·        Sosyal sorumluluk projelerinde tecrübeli,·        İyi derecede İngilizce bilen,·        Çözüm odaklı, analitik ve pratik çözümler üretebilen,·        Seyahat engeli olmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IPTV Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
IPTV Yazılım MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin bilgisayar veya elektronik bölümlerinden mezun,  C#, .NET, JavaScript, HTML dillerini bilen , Bilgisayar ağları konusunda bilgisi olan, tercihen CCNA, CCNP almış olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Asistanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Yönetici AsistanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Elektornik A.Ş.'de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun Yönetici asistanlığı deneyimine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Yeniliklere kolay uyum sağlayabilen ve gelişime açık Organizasyon ve iş planlama becerisi kuvvetli İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip İnsan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen İzmir / Manisa' da ikamet eden veya edebilecek  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VRF SİSTEMLERİ PROJE TASARIM UZMANI İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
VRF SİSTEMLERİ PROJE TASARIM UZMANIVESTEL A.Ş
 Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin  Makine Mühendisliği bölümlerinden  mezun,  Yeni mezun ya da satış destek,proje tasarımı alanlarında 1-2 yıl deneyim sahibi,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  İyi derece de Autocad bilen,  Tercihen SAP bilen,  Takip yeteneği gelişmiş, sonuç ve çözüm odaklı,  İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Mekanik Bakım TeknisyeniVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz;·         Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu  Makine ve Mekatronik Bölümü mezunu,·         Üretim -  montaj hatları ve makine yakınında çalışmaya istekli,·         Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek (Manisa önceliklidir),·         Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Herhangi bir sağlık sorunu olmayan,·         Tercihen bakım konusunda 2-3 yıl tecrübeli,·         B ehliyeti olan,          Çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İİBF fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin Mühendislik Fakülteleri’nden mezun olmuş, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Elemanı ( 1 yıllık dönemsel ) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş
Satış Destek Elemanı ( 1 yıllık dönemsel )VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Tercihen Meslek Yüksek Okul ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnternet kullanımı ve MS Office kullanımına hakim, Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, analitik, Aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya muaf olan,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Adana) Adana VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Adana)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Elemanı ( Engelli ) İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Satış Destek Elemanı ( Engelli )VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Tercihen Meslek Yüksek Okul ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnternet kullanımı ve MS Office kullanımına hakim, Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, analitik, Aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya muaf olan,                              
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi ve Risk Yönetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Kredi ve Risk Yönetim UzmanıVESTEL A.Ş
  Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olan, Finansal Kurumların Ticari Krediler/Kredi Tahsis departmanlarında en az 2-3 yıl görev yapmış, Analitik düşünebilen ve kolay iletişim kurabilen, Kredi Tahsis Süreçlerinde yeralmış, Mali Analiz Kredi Değerleme ve Kredi Analizi Kredi Dosyası Hazırlanması Kredi Komitesine Hazırlık ve Sunum Mali Analiz bilgi/tecrübesine sahip, Rating sistemleri ve değerlendirmesi üzerinde çalışmış, Tercihen Alacak Sigortası konusunda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E-ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
E-ticaret UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz; Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını çok iyi seviyede kullanabilen,  İyi düzeyde İngilizce bilen,   Çok iyi derecede sözlü-yazılı iletişim, raporlama ve sunum becerisine sahip,   Ekip çalışmasına yatkın, koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip,   Analitik düşünme yapısına sahip,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Google Adwords yönetimi yapmış; satış kampanyaları düzenlemiş, Bir e-ticaret sitesinin yönetimini ya da dijital pazarlamasını en az 3 yıl yürütmüş olan, Mail Marketing konusunda tecrübeli, B2B, B2C pazarlamasına hakim, E-ticaret sitesi stok yönetiminde tecrübe sahibi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Kocaeli) Kocaeli VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Kocaeli)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Kocaeli) Kocaeli VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Kocaeli)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Bursa) Bursa VESTEL A.Ş.
Müşteri Temsilcisi (Bursa)VESTEL A.Ş.
  En az lise, tercihen üniversite mezunu, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Diksiyonu düzgün, Ön muhasebe bilgisine sahip, tercihen yetkili servis veya çağrı merkezi tecrübesi olan, Office programlarını iyi derecede kullanabilen bir çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Perakende Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Perakende Pazarlama UzmanıVESTEL A.Ş
•Perakende süreçlerine hakim;  rakip analizi yapabilecek•Mevcut pazarlama tekniklerine hakim, doğru ürünü doğru müşteriyle buluşturmak•Mağazalar arası koordinasyonu sağlayarak gerekli iyileştirmeleri ve geliştirmeleri yaptıracak,•Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı,•Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen,•Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip,•Seyahat engeli olmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IPTV SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
IPTV SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEKNİSYENİAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
  Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Haberleşme, Otomasyon, Bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun, Bilgisayar ağları konusunda ve bilgisayar donanımı konusunda bilgisi olan, tercihen CCNA, almış olan, MS Ofis programlarına hakim Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Yabancı dil (tercihen İnglizce) bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı) İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı)VESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 1 yıl satış tecrübesi olan, İngilizce bilen, İyi derece sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Seyahat engel durumu olmayan, MS Ofis programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip olan ve aktif araba kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için) çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Uygulama Geliştirme Mühendisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mobil Uygulama Geliştirme MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin bilgisayar veya elektronik bölümlerinden mezun, Nesne temelli yazılım geliştirme konularında bilgi sahibi olan, IOS, Android platformlarına hakim,  Objective C, Java programlama dillerini uzman düzeyde kullanabilen, Tercihen mobil uygulama geliştirme projelerinde çalışmış, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Web Uygulama Yazılımları Geliştirme Mühendisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Web Uygulama Yazılımları Geliştirme MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin  Bilgisayar Mühendisliği ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft yazılım dillerine ve yazılım geliştirme ortamlarına hakim (VS.NET, C#.Net, ASP.NET), MS SQL veritabanı kullanmış ve T-SQL dilini bilen, Nesneye yönelik analiz ve tasarım bilgisine sahip, HTML,CSS ve javascript kodlama konusunda deneyimli,       Tercihen ASP.NET C# ,HTML ve javascript kullanılan en az bir web uygulaması  projesi içinde aktif yer almış ve projeyi sonuçlandırmış olmak, En az 2 yıl askerlik engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara VESTEL A.Ş
İnsan Kaynakları UzmanıVESTEL A.Ş
 İnsan Kaynakları Uzmanı Savunma Sanayii sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestel Savunma Sanayi A.Ş. Ankara-Sincan Organize Sanayi Bölgesi yerleşkesi İnsan Kaynakları Departmanı bünyesinde görev almak üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır. Genel Nitelikler Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, Endüstri Mühendisliği, Sosyoloji vb. bölümlerinden mezun olmak;         İnsan Kaynakları alanında özellikle bordro, özlük işleri ve SGK mevzuatı konusunda en az 3 yıl deneyimli olmak, Bilgisayar ve MS Office uygulamalarına hakim olmak, SAP HR modülünü kullanmış olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,        Gelişmiş planlama ve organize etme kabiliyetlerine sahip olmak, sorumluluk üstlenebilmek ve sürekli iyiliştirmeye açık olmak,          Takım çalışmasına uygun olmak,        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Part-Time Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Part-Time Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for a Software Engineer who will work as a team member in the VESTEL GROUP.We are looking for 4th year university students interested in software development and embedded systems to join our team in Istanbul on a part-time basis. Our team is developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs). Qualifications: Enrollment in a Software Engineering, Computer Science or Electronics Engineering program. Required Skills: Experience with C and C++ or similar programming languages. High technical competence. An understanding of multitasking target systems and Linux. A good command of English. General Characteristics: Strong team player - very collaborative, open, and approachable. Goodcommunicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised;aware of SW trends. Interested in Digital TV.  
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Yedek Parça İhracat Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Yedek Parça İhracat Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yedek Parça İhracat  biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İ.İ.B.F. den mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Araştırmacı ve gelişime açık Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir veya Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Laboratuvar TeknisyeniVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz; Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Öğretmenlik mezunu Tercihen laboratuvar alanında deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi - Ankara Ankara VESTEL A.Ş
Bayi Satış Temsilcisi - AnkaraVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin 4 senelik İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun olmak, Bayi satış yönetimi alanında en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak. İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek), Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Destek Yetkilisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Ürün Destek YetkilisiVESTEL A.Ş
 Avrupa´ nın teknoloji üssü VESTEL CITY´ de yer alan Müşteri Hizmetleri biriminde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. En az teknik lise, tercihen üniversite mezunu Hedef ve çözüm odaklı çalışabilenTakip, hızlı aksiyon alma özellikleri gelişmişMs Office programlarını iyi derece kullanabilenTakım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, iletişim ve koordinasyon yeteneği güçlüAnaliz ve raporlama becerileri gelişmişYoğun çalışma şatlarına uyum sağlayabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP bilen, Üniversitelerin, iktisat, işletme, maliye bölümlerinden iyi derece ile mezun olan, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine göre çalışabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme özelliğine sahip ve gerektiğinde raporlama tekniklerini kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Tercihen SMMM ruhsatına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Manisa Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Mekanik Bakım TeknisyeniAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası/Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı;Avrupa ' nın teknoloji üssü VESTEL CITY 'de yer alan Vestel Elektronik bakım bölümünde Mekanik Bakım Teknisyeni olarak görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okulu İklimlendirme ve Soğutma, Doğalgaz ve Tesisat, Makina Teknolojisi, Torna Tesviye, Plastik Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Kontrol Ve Enstrümantasyon Teknolojisi, İş Makinası Bakım Onarım bölümlerinden mezun,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Vardiyalı çalışabilecek,  El, ayak ve parmaklarını ustalıkla kullanabilen,  Titiz, yaratıcı, mesleği ile ilgili teknolojik yenilikleri takip ederek mesleğinde kullanabilen,  Temel matematik, fizik, malzeme ve işleme bilgisine sahip, sabırlı,  Ekip çalışmasına yatkın, kendisi ve çevresi ile barışık, kişilik özellikleri gelişmiş,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Herhangi bir sağlık problemi olmayan,  İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip,  İzmir veya Manisa'da ikamet eden,          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Pazarlama UzmanıVESTEL A.Ş
         Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin mühendislik veya İİBF bölümlerinden mezun          Çok iyi derecede İngilizce bilen          MS office (özellikle excel ve PPT) programlarına hakim          Problem çözebilme ve koordinasyon yetkinliklerine sahip          Disiplinli, düzenli, hızlı ve analitik çalışma becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (İstanbul)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Beşiktaş'taki Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkez Servis Uzmanı ( Trabzon) Trabzon VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Uzmanı ( Trabzon)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL TİCARET A.Ş. bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz Dayanaklı tüketim malları satış sonrası hizmetler bölümünde çeşitli kademelerde görev almış en az 5 yıl deneyimi olan, Üniversite mezunu tercihen Makina yada Elektrik - Elektronik Mühendisliği mezunu, Merkez servisin idari ve operasyonel yönetimini sağlayacak, yetkili servis yöneticiliği konusunda deneyimli, Ekip yönetebilecek. Src belgesine sahip, seyahat engeli olmayan, Tercihen  Dayanıklı Tüketim Malları, Beyaz Eşya, Klima, Elektronik ürünlerin bakım-onarım konularında iş tecrübesine sahip, Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek, Ms Office uygulamalarına ileri derecede hakim, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Operasyonları Uzmanı(ANKARA) Ankara VESTEL A.Ş.
Servis Operasyonları Uzmanı(ANKARA)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL TİCARET A.Ş bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Mühendislik veya Teknik Öğretmenlik Bölümlerinden mezun, Yetkili servis yönetiminde tecrübeli, Beyaz Eşya ve Elektronik sektöründe tecrübeli, Seyahat engeli  olmayan, sık seyahat edebilecek, gerektiğinde mobil çalışabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Organizasyon ve planlama yeteneği olan, İş bitirici ve çözüm geliştirebilen, Analitik düşünebilen, İletişim ve sunum becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office ve dengi bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Beşiktaş'taki Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Ordu) Ordu VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Ordu)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Ordu) Ordu VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Ordu)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Beylikdüzü) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Beylikdüzü)VESTEL A.Ş
Beylikdüzü VS Outlet mağazamızda görevlendirmek üzere ; Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Bağdat Caddesi) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Bağdat Caddesi)VESTEL A.Ş
 Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu '' aramaktayız Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar Araştırma Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Pazar Araştırma UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Pazar Araştırmaları konusunda tercihen minimum 1-3  yıl arası  deneyimli, Araştırma projesi yönetiminde görev almış ve raporlamalarını yapmış, Çözüm odaklı,takipçi, analitik düşünme yeteneği gelişmiş, AdHoc, Panel ve Tracking araştırma projelerinde etkin rol almış, araştırma türleri, teknikleri ve istatistiki analiz modelleri konusunda deneyim sahibi Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve özenli, değişime açık, Detaylardan sıkılmayan, araştırmacı, Ms Office programlarına hakim, özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen, SPSS / SAP / STATA programlarından birini etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İklimlendirme Soğutma Teknikeri Manisa VESTEL A.Ş
İklimlendirme Soğutma TeknikeriVESTEL A.Ş
 * Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın Soğutma, İklimlendirme ve Tesisat Teknolojileri bölümlerinden mezun,* En az 2 yıl çalışma tecrübesine sahip,* Aktif araç kullanabilen, B sınıfı Ehliyet* Askerlik görevini tamamlamış,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım Çalışmasına yatkın,* Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,* Soğutmada : Chiller, Klima ,Merkezi sistem ve Mekanik Tesisat işlerinden anlayan  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Antalya) Antalya VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi (Antalya)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
İşyeri HekimiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca verilmiş İşyeri Hekimliği Sertifikasına sahip, Vardiyalı ve tam gün çalışabilecek Tercihen Aile Hekimliği ve İlkyardım Eğitimi Sertifikası olan Güçlü iletişim becerilerine sahip ve ekip çalışmasına yatkın Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VRF Saha Mühendisi İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
VRF Saha MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Makine, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun VRF-VRV soğutma sistemlerinde/ticari tip klimalarda arıza ve devreye alma konularında en az 3 yıl tecrübesi olan Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir veya Manisa' da ikamet eden/ edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı