TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.tai.com.tr

TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.

İnsanlı ve insansız hava platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, imalatı, entegrasyonu, modernizasyonu ve satış sonrası hizmetleri alanlarında “Türkiye’nin Havacılık Merkezi” olan TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. (TAI), 15 Mayıs 1984 tarihinde kurulmuştur.

Şirketin Akıncı-Ankara’da bulunan modern uçak üretim tesisleri, yüksek teknoloji ürünü makine ve teçhizatla donatılmış olup, parça imalatından uçak montajı, uçuş testleri ve teslimine kadar son derece geniş üretim kabiliyetlerine sahiptir. TAI kalite sistemi dünyaca kabul görmüş NATO AQAP-110, ISO-9001:2000 ve AS EN 9100 standartlarını karşılamaktadır.

TAI’nin mevcut deneyimi F-16 Savaşan Şahinler, CN-235 hafif nakliye/deniz karakol/gözetleme uçakları, SF-260D eğitim uçakları, Cougar AS-532 arama kurtarma (SAR), silahlı arama kurtarma (CSAR) ve genel maksat helikopterlerinin ortak üretiminin yanı sıra, kendi tasarımı olan insansız hava aracı, hedef uçağı ve zirai ilaçlama uçağı gibi ürün geliştirme programlarını kapsamaktadır. TAI aynı zamanda “Türk İnsansız Hava Aracı Programı”nın ana yüklenicisidir.

TAI’nin ana faaliyet alanları arasında Türkiye ve bölgedeki diğer ülkelerin envanterinde bulunan sabit ve döner kanatlı askeri ve ticari hava platformlarının modernizasyon, modifikasyon ve sistem entegrasyonu programları ile satış sonrası hizmetleri de bulunmaktadır. Hv.K.K. F-16’larının elektronik harp ve yapısal tadilatları, Black Hawk Helikopteri’nin Özel Kuvvetler için modifikasyonu, Cougar AS-532 helikopterinin modernizasyonu, S-70 helikopterinin dijital kokpit modifikasyonu, CN-235 platformlarının Dz.K.K. ve S.G.K.’nın Deniz Karakol/Gözetleme görevleri için modifikasyonu ile B737-700 uçağının Havadan Erken İhbar ve Kontrol Uçağı’na (HİK) dönüştürülmesindeki tüm yapısal tadilatlar ile sistem entegrasyon faaliyetleri TAI tarafından yürütülmektedir. TAI, TSK Bakım Merkezleri’nin imkan ve kabiliyetlerini kullanarak müşterilerine bakım, onarım ve revizyon hizmetleri de vermektedir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden müşterilerine askeri ve ticari amaçlı sabit ve döner kanatlı hava platformları için parça ve komponent imal eden TAI, uçak ve parça üretimi alanındaki deneyimi ile Agusta, Airbus, Boeing, CASA, Eurocopter, Lockheed Martin, Northrop Grumman, Sikorsky, Sonaca, ve diğer şirketler nezdinde ayrıcalıklı bir ortak konumundadır.

TAI, Milli Sanayi Kuruluşu olarak Airbus Military S.L.’e ortak olup, Airbus (Fransa, Almanya, İspanya ve İngiltere), EADS (İspanya) ve FLABEL (Belçika) havacılık firmalarıyla birlikte A400M uçağının tasarım ve geliştirme faaliyetlerine katılmaktadır.

Dünyadaki son teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek havacılık alanında öncü kuruluşlar arasında yer almaya kararlı olan TAI, ülkemize 21. yüzyılda yeni ufuklar açmayı hedeflemektedir.TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 35
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Yönetim Uzmanı Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Proje Yönetim UzmanıTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, Elektrik-Elektronik, Havacılık ve Uzay,  Bilgisayar, Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,Proje yaşam döngüsü ve yönetim süreçleri konusunda bilgi sahibi olmak,Proje takvim ve maliyet yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak,Proje planlama, performans izleme, ölçme ve analiz yöntemleri konusunda bilgi sahibi olmak,Kazanılmış değer yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak,Risk yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak, İş gücü ve maliyet tahmini konusunda bilgi sahibi olmak,Takım çalışmasına yatkın olmak, Çalışkan, hevesli, öğrenmeye açık, yeni kavramlara kolayca uyum sağlayabilir olmak,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş olmak, ilişki ve stres yönetimi becerisine sahip olmak,Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak, Sonuç odaklı, planlı, düzenli, sistemli ve detaylı çalışma becerisine sahip olmak,İyi düzeyde İngilizce konuşma ve yazma yeteneğine sahip,İyi düzeyde MS Office Programları, MS Project, vb. yeteneğine sahip olmak,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.TERCİH NEDENİ OLABİLECEK EK NİTELİKLER:Proje Yönetimi tecrübesine sahip olmak, Sözleşme Yönetimi tecrübesine sahip olmak, Kazanılmış Değer Yönetimi tecrübesine sahip olmak, PMP sertifikasına sahip olmak, MBA eğitimi almış olmak, Proje Yönetimi yazılım aracı tecrübesine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta Uzmanı Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Sigorta UzmanıTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren  İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezunŞirketin yürüttüğü faaliyetlerle ilgili sigorta konularında 2-3 yıl tecrübeliİlgili mevzuata hakim,  İyi derecede İngilizce bilen (TOEFL (84+)/IELTS (6,5+),  MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU-ENGELLİ PERSONEL Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
GENEL BAŞVURU-ENGELLİ PERSONELTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Teknisyen alımı yapılacak pozsiyonlar için;Düz lise, meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İŞKUR'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli personel kadrosuna uygun. Mühendis-Uzman kadrosuna alım yapılacak pozisyonlar için,Üniversitelerin mühendislik fakülteleri veya 4 yıllık eğitim veren diğer bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilen (TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+ sonuçları dikkate alınır),Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İŞKUR'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli personel kadrosuna uygun.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KİMYASAL İŞLEMLER ÜRETİM OPERATÖRÜ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
KİMYASAL İŞLEMLER ÜRETİM OPERATÖRÜTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Meslek yüksek okullarının kimya bölümünden mezun olmak, Tercihen üretim alanlarında 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle bir ilişkisi olmamak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
TeknisyenTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Meslek Yüksek Okularının makina, metal, otmotiv, bilgisayar, elekrik, elektronik, haberleşme, sıhhi tesisat vb. teknik bölümlerinden mezun,Ekip çalışmasına yatkın, Son 1 ayda herhangi bir yerde çalışmamış, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UYDU ELEKTRİK SİSTEM MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
UYDU ELEKTRİK SİSTEM MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak Ekip çalışmasına yatkın, koordinasyon ve iletişim becerisinin yüksek olması İyi derecede İngilizce bilen (TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+) Gerektiğinde seyahat etmeye ve yurt dışında çalışmaya engel bir durumu olmamakErkek adaylar için askerliğini yapmış olmak TERCİH NEDENİ OLABİLECEK EK NİTELİKLER Güç Elektroniği konusunda iş tecrübesi olmak veya Yüksek Lisans projesini bu konuda yapmış olmakDaha önce benzer platformların (Uydu, Uçak, Helikopter vb.) elektrik sistem tasarımında görev yapmış olmakSistem Mühendisliği konusunda görev yapmış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
SAHA MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık/Uzay Mühendisliği,Metalurji ve Malzeme veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,İyi derecede İngilizce bilen,(İngilizce gerektiren pozisyonlarımız için sadece TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+ sonuçları kabul edilmektedir.)İşe karşı motivasyonu yüksek, detaylara karşı ilgili ve dikkatli olmak, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, B sınıfı ehliyeti olmak ve aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak. Saha Mühendisi (TALAŞLI İMALAT-SAC METAL-YÜZEY İŞLEM) için Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:Tercihen Talaşlı İmalat, Sac Metal ve Yüzey İşlem  teknolojileri alanında en az 2 yıl tecrübeli,CATIA V5 veya UG benzeri CAD programlarını temel seviyede kullanıyor olmak, Yalın üretim, Kalite Sistem Yönetimi(AS9100), FMEA ve Risk Analizi konularında deneyimi olmak,MS Office programlarını etkili olarak kullanabiliyor olmak. Saha Mühendisi (KOMPOZİT-MONTAJ-HARNESS(KABLAJ) için Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:CATIA V5 veya UG benzeri CAD programlarını temel seviyede kullanıyor olmak, Kompozit parçalarda CATIA CPD, Fibersim yazılımlarını temel seviyede kullanıyor olmak,Kompozit parça üretim ve kalite muayene süreçlerinde tecrübesi olmak, NDT muayene yöntemleri hakkında bilgi/tecrübe sahibi olmak, Montaj Fixture tasarım/ üretim tecrübesi bulunmak, Harness(kablaj) üretim, kalite süreçleri hakkında tecrübesi olmak, Yalın üretim, FMEA, Kalite Sistem Yönetimi(As9100) ve Risk Analizi konularında deneyimi olmak,MS Office programlarını etkili olarak kullanabiliyor olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UYDU GÜVENİLİRLİK VE EMNİYET MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
UYDU GÜVENİLİRLİK VE EMNİYET MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği ya da Havacılık/Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Uydu teknolojileri ve uydu alt sistemleri konusunda bilgi sahibi,• Güvenilirlik ve Emniyet Mühendisliği konularında tecrübeli,• Güvenilirlik ve Emniyet Analizleri konusunda deneyimli,• MIL-STD-882E, ECSS-Q-ST-30C, ECSS-Q-ST-40C, MIL-HDBK-217F, MIL-HDBK-781, NASA System Safety Handbook gibi Güvenilirlik ve Emniyet Mühendisliği standartları/rehberleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi,• İyi derecede (TOEFL:84+, IELTS: 6,5+) İngilizce bilen,• Seyahat engeli olmayan,• MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili kullanabilen,• İşe karşı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, yeniliğe açık, iletişim becerisi yüksek,• Yoğun iş temposunda çalışabilen, ilişki ve stres yönetiminde başarılı,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:• RELEX, Reliasoft, CAFTA, vb. yazılım araçlarını kullanmayı bilmek,• Savunma, Havacılık veya Uzay Projelerinde tecrübesi olmak,• Askeri ve uzay standartları ile çalışmış olmak,• Gereksinim Mühendisliği, Doğrulama ve Geçerli Kılma konularında bilgi sahibi olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UYDU GEREKSİNİM YÖNETİMİ MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
UYDU GEREKSİNİM YÖNETİMİ MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği ya da Havacılık/Uzay mühendisliği bölümlerinden mezun,• Uydu teknolojileri ve uydu alt sistemleri konusunda bilgi sahibi,• Gereksinim Yönetimi ve Gereksinim Mühendisliği konularında tecrübeli,• Geçerli Kılma ve Doğrulama süreçlerine hakim,• ISO/IEC 15288, IEEE 1220-2005, ECSS-E-ST-10C, MIL-STD-499, NASA Systems Engineering Handbook gibi Gereksinim/Sistem Mühendisliği standartları/rehberleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi,• İyi derecede (TOEFL:84+IELTS: 6,5+) İngilizce bilen,• Seyahat engeli olmayan,• MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili kullanabilen,• İşe karşı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, yeniliğe açık, iletişim becerisi yüksek,• Yoğun iş temposunda çalışabilen, ilişki ve stres yönetiminde başarılı,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:• DOORS (Dynamic Object Oriented Requirements System ) yazılımını kullanmayı bilmek,• Savunma, Havacılık veya Uzay Projelerinde tecrübesi olmak,• Askeri ve uzay standartları ile çalışmış olmak,• Özel Mühendislik disiplinleri (Sistem Emniyeti, Güvenilirlik, vb.) konularında bilgi sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MRB MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
MRB MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Makine/Havacılık/Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen (TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+) MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip olmak Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yetenekleri yüksek olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış TERCİH NEDENİ OLABİLECEK EK NİTELİKLER Yapısal alanda yüksek lisans/doktora derecesini tamamlamış olmak tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Donanım Mekanik Tasarım Mühendisi Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Donanım Mekanik Tasarım MühendisiTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede  İngilizcesi olan,(TOEFL:84+, IELTS:6,5)Savunma/Havacılık /Otomotiv/Elektronik gibi ana sanayilerin en az birisinde minimum 3 yıllık iş tecrübesine sahip,Mekanik ve yapısal tasarım tecrübesi sahibi ve ilgili tasarım araçlarından en az birini etkin kullanabilen (Tercihen NX ve CATIA),Termal ve yapısal analiz (FEA) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, ilgili analiz araçlarını kullabilen,Detay ve montaj teknik resim okuma ve çizme konusunda bilgili,Malzeme ve üretim prosesleri ile ilgili bilgi ve tecrübeye sahip,Kuvvetli analitik düşünme, problem çözme ve inovatif yaklaşım kabiliyetine sahip,Çok iyi bir takım oyuncusu,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Araç kullanabilen ve geçerli sürücü belgesine sahip (B Sınıfı ehliyet).  TERCİH NEDENİ OLABİLECEK EK NİTELİKLER Savunma Sanayi ve/veya Havacılık sanayi tecrübesine sahip,Daha önce Elektronik ekipman tasarım ve geliştirme projelerinde çalışmış olan,Savunma, Havacılık ve uzay standarları hakkında farkındalık sahibi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM MÜHENDİSİ-TEKNOPARK İSTANBUL İstanbul(Asya) TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
TASARIM MÜHENDİSİ-TEKNOPARK İSTANBULTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar, Makine, Elektrik-Elektronik, Havacılık-Uzay, Uçak, Metalurji-Malzeme, Mekatronik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen (TOEFL 84+, IELTS 6,5+, TBA 5,5) İletişim becerileri gelişmiş, farklı disiplinler arası takım çalışmasına yatkın,Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Çalişkan, hevesli ve  öğrenmeye açık, yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAC METAL VE TALAŞLI İMALAT TAKIMLARI TEKNİSYENİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
SAC METAL VE TALAŞLI İMALAT TAKIMLARI TEKNİSYENİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Meslek yüksek okulu Endüstriyel Kalıpçılık bölümünden mezun veya meslek lisesi mezunu ve 10 yıl üzeri tecrübeli olmak,Teknik resim okuma bilgisine sahip olmak, Malzeme bilgisine sahip olmak, Kalıp imalat tecrübesine sahip olmak, (Matkap, Freze, Router machine, çoğaltma makinası vb. gibi)Tezgah kullanabilmek, Bilgisayar programlarına hakim olmak, Çizim proğramları ile ilgili bilgi sahibi olmak, (Catia, Solidwork,  Autocad vb. gibi)El becerisine sahip olmak, Temel ölçüm cihazlarını kullanabilmek. TERCİH NEDENİ OLABİLECEK EK NİTELİKLER:İngilizce (temel seviyede) bilgisine sahip olmak, Lazer tracker, Faro arm ve benzeri cihazları kullanabilmek, Alanında tecrübe sahibi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MRB MÜHENDİSİ(KAYSERİ) Kayseri TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
MRB MÜHENDİSİ(KAYSERİ)TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Havacılık ve Uçak  mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen ve akıcı olarak konuşabilen(TOEFL 84+ IELTS 6,5+)MS office programlarına hakim, Müzakere yeteneği gelişmiş, Sorumluluk alabilen, başarma arzusu yüksek o yazili ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Çalişkan, hevesli, öğrenmeye açik, yeni kavramlara kolayca uyum sağlayabilen takim çalişmasina yatkin,Planli, düzenli, sistemli çalişabilen, zaman kisitlarina uyabilen ve detaylara önem veren ,Tercihen yapısal alanda yüksek lisans ya da doktorayı tamamlamış olmak, Kayseride ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İMALAT MÜHENDİSİ (KAYSERİ) Kayseri TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
İMALAT MÜHENDİSİ (KAYSERİ)TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık, Uçak,Uzay veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,lİmalat metodları hakkında bilgi sahibi olmak, İstatistiksel Analiz ve İstatistiksel Kalite Kontrolü konusunda deneyimli ve bilgi sahibi olmak,Teknik resim ve model okuma ve anlama konusunda bilgi sahibi olmak, Veri analizi, raporlama ve dokümantasyon becerileri yüksek olmak, Problem çözme yeteneğine sahip olmak, İyileştirme projeleri yapmaya istekli olmak,  Enerjik ve ekip çalışmasına yatkın, Kayseri de ikamet edebilecek, Sürekli gelişimi ilke edinmiş, değişime ve yenliğe açık,  Yoğun çalışma temposuna adapte olabilecek. Çok iyi derecede İngilizce okuma, anlama, yazma ve konuşma becerisine sahip olmak (TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+)Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,adayların başvuruları beklenmektedir.TERCİH NEDENİ OLABİLECEK EK NİTELİKLER Havacılık standartları hakkında bilgi sahibi olmak, Catıa, ug ve ms offıce programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabiliyor olmak,Dokümantasyon ve rapor hazırlama deneyimine sahip olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO SORUMLUSU(KAYSERİ) Kayseri TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
DEPO SORUMLUSU(KAYSERİ)TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Meslek lisesi veya Meslek Yüksekokul ilgili bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve titiz çalışan,  İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Orta seviyede Ms offıce programlarını kullanabilen, Kayseri' de ikamet edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Lojistik ve depo faaliyetlerinde deneyimli, Tercihen askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL TEKNİSYEN (KAYSERİ) Kayseri TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
GENEL TEKNİSYEN (KAYSERİ)TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Meslek Yüksek Okularının makina, metal, otomotiv, elektrik, elektronik, haberleşme, vb. teknik bölümlerinden mezun,Ekip çalışmasına yatkın, Teknik resim okumaya, iş planlarını okuyup uygulamaya ve işle ilgili test dökümanlarını ve teknik spesifikasyonları okuyup anlamaya vakıf olan,İyi seviyede ingilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Orta seviyede Ms offıce programlarını kullanabilen, Kayseri' de ikamet edebilecek, Tercihen askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boya ve Sızdırmazlık Uygulama Operatörü Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Boya ve Sızdırmazlık Uygulama OperatörüTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Lise mezunu olmak, Boya uygulama konusunda tecrübe sahibi olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Esnek çalışma saatlerine sahip olmak. TERCİH NEDENİ OLABİLECEK EK NİTELİKLER:Boya ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radar İzi Benzetim ve Ölçüm Mühendisi Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Radar İzi Benzetim ve Ölçüm MühendisiTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Radar Kesit Alanı veya anten ölçümü konusunda deneyim sahibi olmak, Anten ölçüm ve test cihazlarının kullanımında tecrübe sahibi olmak, Elektromanyetik Teori, Anten Sistemleri ve Radar Sistemleri konularında deneyim ve bilgi sahibi olmak,Disiplinler arası takım çalışmasına yatkın olmak, İyi derecede İngilizce bilmek (IELTS 6,5+, IBT 84+), Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak. Tercihe Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:Radar Kesit Alanı benzetimi konusunda deneyim sahibi olmak, Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Havacılık/Uçak Mühendisliği bölümlerinden lisansüstü derece sahip olmak,Elektromanyetik analiz yazılımları (HFSS, FEKO, CST vb.) ile ilgili deneyim sahibi olmak,MATLAB betik dili üzerine tecrübe sahibi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
UÇUŞ KONTROL MÜHENDİSİ-İHA SİSTEMLERİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
UÇUŞ KONTROL MÜHENDİSİ-İHA SİSTEMLERİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık ve Uzay, Uçak, Uzay, Makine, Elektronik  veya Kontrol Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak,İyi seviyede İngilizce bilmek (TOEFL:84, IELTS:6,5) Klasik, Modern ve/veya Robust kontrol konularından en az birini kontrol algoritma tasarımında etkin olarak kullanabiliyor olmak,Frekans ve/veya Zaman uzayında sistem performans ve kararlılık analizleri yapabilecek seviyede deneyim sahibi olmak,Uçuş mekaniği, uçuş kontrol sistemleri, uçuş performansı konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,MATLAB - Simulink platformlarını sistem modelleme ve analiz çalışmalarında etkin kullanabilmek,Kendini motive edebilen, insan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın, gerektiğinde asgari gözetimle çalışmalarını sürdürebilecek sorumluluk sahibi, yeniliğe açık, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip olmakSeyahat etmeye engel bir durumu olmamak Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:Havacılık standartları hakkında bilgi sahip olmak Hava/Uzay sistemlerin dinamiği ve kontrolü konularında yüksek lisans ve/veya doktora derecesine sahip veya tamamlamak üzere olmakMatematiksel modelleme ve hava aracı performansı konularında bilgi sahibi olmakİnsansız Hava Araçları veya Uçuş Dinamiği/ Mekaniği konusunda bilgi sahibi olmakUçuş testleri ve icrası konusunda bilgi sahibi olmak Dokümantasyon ve rapor hazırlama yönünden deneyim sahibi olmak C veya C++ ile uygulama geliştirme deneyimine sahip olmak MS Office (PowerPoint, Word, Excel) programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabiliyor olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Mühendisi Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Yazılım Geliştirme MühendisiTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,RTCA /DO-178B/C yazılım süreçlerine hakimiyet ve süreç ile yazılım geliştirme tecrübesine sahip olmak,C/C++/C#/Python dillerinde tecrübe sahibi olmak, Model tabanlı tasarım ve yazılım geliştirme konusunda tecrübe (tercihen UML/SysML deneyimi) sahibi olmak,Gerçek zamanlı gömülü sistemlerde yazılım geliştirme konusunda tecrübe (tercihen Greenhills Integrity  deneyimi) sahibi olmak,ARINC 653 mimarisi bilgisine sahip olmak, DOORS gereksinim yönetimi aracı konusunda tecrübeli olmak, Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) kavramı ve uygulamaları hakkında bilgili olmak,İyi derecede İngilizce bilen,(İngilizce gerektiren pozisyonlarımız için sadece TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+ sonuçları kabul edilmektedir.)Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:İnsansız Hava Aracı sistemlerinde tecrübe sahibi olmak, SCADE Suite veya Rational Rhapsody araçları ile modelleme ve tasarım tecrübesine sahip olmak,Aviyonik ekipmanlar konusunda bilgili ve deneyimli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Doğrulama Mühendisi Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Yazılım Doğrulama MühendisiTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,Yazılım test süreçleri ve yöntemleri konusunda tecrübeli olmak, Otomatik yazılım test altyapıları geliştirme konusunda tecrübeli olmak, RTCA /DO-178B/C yazılım süreçlerine hakim olmak, C/C++/ C# / Python dillerinde tecrübeli olmak, Gerçek zamanlı gömülü sistemlerde yazılım doğrulama konusunda tecrübe sahibi olmak,MIL-STD-1553, CANBus, ARINC 429 veri yolları bilgisine sahip olmak, ARINC 653 mimarisi konusunda bilgili olmak, DOORS gereksinim yönetimi aracı tecrübesine sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilen,(İngilizce gerektiren pozisyonlarımız için sadece TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+ sonuçları kabul edilmektedir.)Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:İnsansız Hava Aracı sistemlerinde tecrübe sahibi olmak, Gerçek zamanlı işletim sistemleri, gömülü yazılımlar, Kart Destek Paketi (BSP) ve sürücü yazılımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak,Green Hills Integrity ve Multi IDE konusunda deneyim sahibi olmak, Aviyonik ekipmanlar konusunda bilgili ve deneyimli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SPACE SYSTEMS THERMAL TEST ENGINEER Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
SPACE SYSTEMS THERMAL TEST ENGINEERTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Test Engineer shall have the following requirements as minimum:To have BS degree from Mechanical Engineering To have a minimum 2 years of experience on thermal sciences (design, analysis and testing)To have good command of written and spoken English (TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+) To be a good team member with strong communication skills To be able to complete the multiple tasks under tight deadlines in a good qualityTo have good motivation for working at day-night test shifts To be eligible for travel both inside and outside of country Willing to develop himself by questioning, searching and analyzing the issues from all perspectivesFree of military service obligation for male applicants Preferred Additional SkillsTo have MS/PhD degree from Mechanical Engineering To have knowledge and experience on test instrumentation and sensors (thermocouple, pressure gauge etc.)To have knowledge on data acquisition systems To have knowledge on thermal analysis To have a good knowledge on radiative and conductive heat transfer To have a good knowledge and experience on vacuum and cryogenic technologies
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SPACE SYSTEMS MECHANICAL TEST ENGINEER Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
SPACE SYSTEMS MECHANICAL TEST ENGINEERTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
To have a BS degree on Mechanical Engineering To have an experience on mechanical testing i.e. vibration and acoustic tests (knowledge of electrodynamic shakers and LMS software is an asset)To have a knowledge on accelerometers and strain gauges To be able to perform mechanical and structural design To be able to use engineering drawing tools such as Catia and Unigraphics To be able to prepare and execute procedures To have good command of written and spoken English (TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+) To be a good team member with strong communication skills To be able to complete the multiple tasks under tight deadlines in a good qualityTo have good motivation for working at day-night test shifts To be eligible for travel both inside and outside of country To be willing to develop himself by questioning, searching and analyzing the issues from all perspectivesFree of military service obligation for male applicants.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SPACE SYSTEMS EMC TEST ENGINEER Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
SPACE SYSTEMS EMC TEST ENGINEERTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Applicants for this post must have graduated from Electrical& Electronics / Electronics / Electronics or Telecommunication EngineeringMSc degree as studied in Electromagnetics, antenna, and microwave design and test topics is preferred.Good knowledge of English is required.(TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+) Candidates should have several years’ experience in EMC testing with respect to the MIL-STD-461E standard.Knowledge of ECSS-E-ST-20-07C standard is an asset. Capable of completing a test campaign Prior knowledge of RF engineering and/or EMC design are distinct advantage. Applicants should have excellent analytical and communication skills, and proactive attitude to resolving problems. They should also have good interpersonal skills, with the ability to work effectively in an international team environment.Free of military service obligation for male applicants.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SPACE SYSTEMS COMPACT ANTENNA TEST ENGINEER Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
SPACE SYSTEMS COMPACT ANTENNA TEST ENGINEERTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Applicants for this post must have graduated from Electrical& Electronics / Electronics / Electronics or Telecommunication Engineering.MSc degree as studied in Electromagnetics, antenna, and microwave design and test topics is preferred.Good knowledge of English is required.(TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+) Candidates should have several years’ experience in the development and testing RF systemsA broad background in the disciplines involved in RF telecommunication, electromagnetics and antenna design and/or test, is important.Prior knowledge of antenna test systems is a distinct advantage. Applicants should have excellent analytical and communication skills, and proactive attitude to resolving problems. They should also have good interpersonal skills, with the ability to work effectively in an international team environment.Free of military service obligation for male applicants.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SPACE SYSTEMS ASSEMBLY AND INTEGRATION ENGINEER Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
SPACE SYSTEMS ASSEMBLY AND INTEGRATION ENGINEERTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
To have a BS degree on Mechanical Engineering To have good command of written and spoken English (TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+) To have a minimum 2 years of experience on assembly and integration of complex systemsTo have a knowledge on machine elements To be able to perform mechanical and structural design To be able to use NASTRAN/PATRAN or equivalent FEA software To be able to use engineering drawing tools such as Catia and Unigraphics To be able to prepare and execute procedures To be a good team member with strong communication skills To be able to complete the multiple tasks under tight deadlines in a good qualityTo have good motivation for working at day-night test shifts To be eligible for travel both inside and outside of country To be willing to develop himself by questioning, searching and analyzing the issues from all perspectivesFree of military service obligation for male applicants.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KOMUTA KONTROL SİSTEM MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
KOMUTA KONTROL SİSTEM MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Komuta ve Kontrol ekibi olarak aşağıdaki alanlarda faaliyetlerimizi yürütmekteyiz:Hava Aracı ve Faydalı Yük Yönetim Sistemleri, Görev Planlama ve Takip Sistemleri, Haberleşme Sistemleri (Muhabere, Network, vb.), Girdi Sistemleri, Video Dağıtım ve Görüntüleme Sistemleri, Destek Sistemleri (Cluster Sunucular, Kayıt/Depolama Birimleri, GPS Zaman Dağıtım Birimleri, vb.)Görüntü Kıymetlendirme ve Dağıtım Sistemleri, Görev alacak adayın yukarıdaki konu başlıklarında, sistem mühendisliği süreçlerine uygun olarak tasarım, entegrasyon ve test faaliyetlerini gerçekleştirmesi beklenmektedir.Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümleridnden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, (TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+) WAN/LAN network ve TCP/UDP/IP protokolleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,RS-232, RS-422, RS-485, Analog, Discrete haberleşme arayüzleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,VoIP Sistemleri, Ses Codec’leri, VHF/UHF Haberleşme Sistemleri, İnterkom Sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Microsoft Server, MS SQL, Sanallaştırma, Depolama Birimleri, Domain Controller, Clustered Server konularında bilgi ve tecrübe sahibi,DVI, Display Port, HDMI, vb. video arayüzleri, video encoding-decoding konularında bilgi ve tecrübe sahibi,Elektro-optik, radar, elektronik harp, vb. sistemlerin planlama, kontrol, yönetim, depolama, işleme, kıymetlendirme ve aktarım faaliyetleri hakkında bilgi sahibi,İyi derecede Microsoft Office bilgisine sahip, Telelogic DOORS gereksinim yönetim aracını kullanabilen, Jira değişiklik yönetim aracını kullanabilen, Teamcenter konfigürasyon yönetim aracını kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YARDIMCI SANAYİ OPERASYONLARI ALT SÖZLEŞME YÖN. Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
YARDIMCI SANAYİ OPERASYONLARI ALT SÖZLEŞME YÖN.TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Havacılık,Uçak, Uzay, Metalürji ve Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen ve akıcı olarak konuşabilen(TOEFL 84+,IELTS 6,5+),MS office programlarına hakim, Müzakere yeteneği gelişmiş,teknik ve idari iş tanımlarını inceleyip yorumlayabilecek,Teknik gereksinimlerin yanı sıra idari süreçleride koordine edebilecek, Çalişkan, hevesli, öğrenmeye açik, yeni kavramlara kolayca uyum sağlayabilen takim çalişmasina yatkin,Planli, düzenli, sistemli çalişabilen, zaman kisitlarina uyabilen ve detaylara önem veren ,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: Savunma ve havacılık sektöründe kendi alanında bilgi sahibi olmak, gelişmeleri takip etmek,  Tedarik zinciri yönetimi konusunda tecrübeli,   İşletme / mühendislik yönetimi / hukuk/ tedarik zinciri konularında yüksek lisans yapmış olmak,  Cad programlarını kullanabiliyor olmak,  Veritabanı kullanımı ve raporlama sistemlerine aşina olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harekat Analiz Uzmanı Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Harekat Analiz UzmanıTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Tercihen Havacılık – Uzay mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makina Mühendisliği ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olmak,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak (TOEFL 84+, IELTS 6.5+), En az üç yıl iş tecrübesine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSİ (MESAJLAŞMA) Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSİ (MESAJLAŞMA)TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin, Bilgisayar, Bilgi Teknolojisi veya ilgili disiplinlerinden birindenen az mühendisliklisans düzeyinde mezun, İyi derecede İngilizce bilen (TOEFL-IBT 84+ veya IELTS 6,5+) Düzenli ve planlı çalışan, raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren,Yeni teknolojileri yakından takip eden, öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık,Analitik düşünebilen, Grup çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve iletişim becerileri gelişmiş (sözlü-yazılı), stres altında çalışabilecek,Sorumluluk alabilen ve sonuç üretebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Mesleki etik kuralları benimseyen Temel Windows Server işletim sistemi, ilişkisel veritabanı ve TCP/IP ağ bilgisine sahip .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UYDU ISIL KONTROL SİSTEMLERİ MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
UYDU ISIL KONTROL SİSTEMLERİ MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Havacılık veya Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,Isı transferi ve matematiksel modelleme konularında bilgi sahibi olmak, Isıl tasarım, modelleme ve ısıl analiz konularında çalışmış olmak, Uydu ısıl kontrol alt sistemi ve donanımları konusunda bilgili veya öğrenmeye açık olmak,CATIA V5 tasarım programını kullanmış olmak, MS Office programlarını etkili olarak kullanabilmek , Thermica/Systema, Sinda, Esatan paket analiz programları hakkında bilgi sahibi olmakİyi derecede İngilizce bilmek, (TOEFL 84+ ve IELTS 6,5+) Gerektiğinde seyahat etmeye ve yurt dışında çalışmaya engel bir durumu olmamak,Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:Uçak, helikopter veya uzay/uydu alanlarında ısıl tasarım/ısıl analiz konusunda tecrübeli olmakYüksek lisansını ısıl tasarım ve/veya ısıl analiz (ısı transferi, akışkanlar, vb.) konusunda yapmış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
M.Y.O. Makine/Mekatronik, Metal İşleri, Motor bölümlerinden mezun olmak, Tesis ekipmanlarının  arıza ve bakımlarında en az 5 yıl tecrübeli, Dinamik, sorumluluk bilincine sahip, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, Gerektiğinde vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:Endüstriyel kapı, vinç ve kompresörlerin bakım - onarımlarında rol almış, Hidrolik ve pnömatik bilgisine sahip, Teknik çizim programlarından en az bir tanesini kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ALT SÖZLEŞME YÖNETİCİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
ALT SÖZLEŞME YÖNETİCİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik - Elektronik, Makine, Havacılık, Metalürji ve Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen ve akıcı olarak konuşabilen(TOEFL 84+ IELTS 6,5+)MS office programlarına hakim, Müzakere yeteneği gelişmiş, Zamanında ve çoklu iş yapma yeteneğine sahip, Tercihen iş taniminda belirtilmiş olan konularda en az 2 yil deneyim sahibi, Sorumluluk alabilen, başarma arzusu yüksek o yazili ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Çalişkan, hevesli, öğrenmeye açik, yeni kavramlara kolayca uyum sağlayabilen takim çalişmasina yatkin,Planli, düzenli, sistemli çalişabilen, zaman kisitlarina uyabilen ve detaylara önem veren ,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İmalat Mühendisi Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
İmalat MühendisiTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık/Uçak, Metalurji, İmalat veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,İyi derecede İngilizce bilen,(İngilizce gerektiren pozisyonlarımız için sadece IELTS 6,5+ veya TOEFL 84+ sonuçları kabul edilmektedir.)Havacılık konusunda meraklı ve bilgili olmak, İşe karşı yüksek motivasyon sahibi olmak, Detaylara karşı ilgili ve dikkatli olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:İmalat ve montaj konularında tecrübeli olmak.  CATIA, Autocad programlarını kullanabilmek. Kompozit imalat yöntemleri konusunda bilgi sahibi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı