TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.tai.com.tr

TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.

İnsanlı ve insansız hava platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, imalatı, entegrasyonu, modernizasyonu ve satış sonrası hizmetleri alanlarında “Türkiye’nin Havacılık Merkezi” olan TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. (TAI), 15 Mayıs 1984 tarihinde kurulmuştur.

Şirketin Akıncı-Ankara’da bulunan modern uçak üretim tesisleri, yüksek teknoloji ürünü makine ve teçhizatla donatılmış olup, parça imalatından uçak montajı, uçuş testleri ve teslimine kadar son derece geniş üretim kabiliyetlerine sahiptir. TAI kalite sistemi dünyaca kabul görmüş NATO AQAP-110, ISO-9001:2000 ve AS EN 9100 standartlarını karşılamaktadır.

TAI’nin mevcut deneyimi F-16 Savaşan Şahinler, CN-235 hafif nakliye/deniz karakol/gözetleme uçakları, SF-260D eğitim uçakları, Cougar AS-532 arama kurtarma (SAR), silahlı arama kurtarma (CSAR) ve genel maksat helikopterlerinin ortak üretiminin yanı sıra, kendi tasarımı olan insansız hava aracı, hedef uçağı ve zirai ilaçlama uçağı gibi ürün geliştirme programlarını kapsamaktadır. TAI aynı zamanda “Türk İnsansız Hava Aracı Programı”nın ana yüklenicisidir.

TAI’nin ana faaliyet alanları arasında Türkiye ve bölgedeki diğer ülkelerin envanterinde bulunan sabit ve döner kanatlı askeri ve ticari hava platformlarının modernizasyon, modifikasyon ve sistem entegrasyonu programları ile satış sonrası hizmetleri de bulunmaktadır. Hv.K.K. F-16’larının elektronik harp ve yapısal tadilatları, Black Hawk Helikopteri’nin Özel Kuvvetler için modifikasyonu, Cougar AS-532 helikopterinin modernizasyonu, S-70 helikopterinin dijital kokpit modifikasyonu, CN-235 platformlarının Dz.K.K. ve S.G.K.’nın Deniz Karakol/Gözetleme görevleri için modifikasyonu ile B737-700 uçağının Havadan Erken İhbar ve Kontrol Uçağı’na (HİK) dönüştürülmesindeki tüm yapısal tadilatlar ile sistem entegrasyon faaliyetleri TAI tarafından yürütülmektedir. TAI, TSK Bakım Merkezleri’nin imkan ve kabiliyetlerini kullanarak müşterilerine bakım, onarım ve revizyon hizmetleri de vermektedir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden müşterilerine askeri ve ticari amaçlı sabit ve döner kanatlı hava platformları için parça ve komponent imal eden TAI, uçak ve parça üretimi alanındaki deneyimi ile Agusta, Airbus, Boeing, CASA, Eurocopter, Lockheed Martin, Northrop Grumman, Sikorsky, Sonaca, ve diğer şirketler nezdinde ayrıcalıklı bir ortak konumundadır.

TAI, Milli Sanayi Kuruluşu olarak Airbus Military S.L.’e ortak olup, Airbus (Fransa, Almanya, İspanya ve İngiltere), EADS (İspanya) ve FLABEL (Belçika) havacılık firmalarıyla birlikte A400M uçağının tasarım ve geliştirme faaliyetlerine katılmaktadır.

Dünyadaki son teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek havacılık alanında öncü kuruluşlar arasında yer almaya kararlı olan TAI, ülkemize 21. yüzyılda yeni ufuklar açmayı hedeflemektedir.TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
UYDU ISIL TASARIM VE ANALİZ MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
UYDU ISIL TASARIM VE ANALİZ MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Makine veya Havacılık/Uzay Mühendisliği Bölümü Lisans/Yüksek Lisans/Doktora derecesine sahip olmak Isı transferi teorisi konusunda temeli olmak, ısıl mühendislik alanındaki temel teorilere hakim olmak Sistem seviyesi ısıl tasarım ve analiz konusunda en az 3 yıl deneyimli olmak Analiz altyapısına sahip olmak Takım çalışmasına yatkın olmak Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmamak Yazılı ve sözel olarak iyi iletişim kurabilme yeteneğine sahip olmak Yazılı ve sözel olarak iyi seviye İngilizce (YDS 70+, TOEFL-IBT 84+)Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: Isıl test ve doğrulama konusunda deneyimli olmak Uzay uygulamaları konusunda ilgili ve bilgili olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak Isıl analiz yazılımları (MSC PATRAN, MSC Sinda ve Thermica) konusunda deneyimli olmak. Fortran programlama dili konusunda bilgili olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektriksel İmalat Mühendisi Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Elektriksel İmalat MühendisiTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyet sahibi olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, dinamik, problem çözme yeteneği gelişmiş, takım çalışmasına yatkın olan, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, (YDS;70+,TOEFL IBT:84+)Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, UGNX, Teamcenter, Visual Basic programlarını kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMASYON MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
OTOMASYON MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Motivasyonu yüksek,detaylara karşı ilgili ve dikkatli, Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı, CATIA veya NX programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (YDS:70+,TOEFL IBT:84), Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: İleri düzey PLC (S7-300,S7-400) bilen, Otomasyon sistem kurulumunda görev almış olmak. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İmalat Mühendisi Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
İmalat MühendisiTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık/Uçak veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Havacılık konusunda meraklı ve bilgili Motivasyonu yüksek,detaylara karşı ilgili ve dikkatli, Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, (YDS:70+,TOEFL IBT:84)Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: İmalat ve montaj konularında tecrübeli olmak. CATIA, Autocad programlarını kullanabilmek. Kompozit imalat yöntemleri konusunda bilgi sahibi olmak. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aviyonik Sistem Mühendisi Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Aviyonik Sistem MühendisiTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen (YDS:70+; IBT:84+)? Hava Aracı ve Faydalı Yük Yönetim Sistemleri, Görev Planlama ve Takip Sistemleri, Haberleşme Sistemleri (Muhabre, Network, vb.), Girdi Sistemleri, Video Dağıtım ve Görüntüleme Sistemleri, Destek Sistemleri (Cluster Sunucular, Kayıt/Depolama Birimleri, GPS Zaman Dağıtım Birimleri, vb.) Görüntü Kıymetlendirme ve Dağıtım Sistemleri; konu başlıklarından görev alacak adayımızdan ağırlıklı olarak Haberleşme Sistemi (Network) alanında, TAI ve sistem mühendisliği süreçlerine uygun olarak tasarım, entegrasyon ve test faaliyetlerini gerçekleştirmesi beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Isı Santrali Ekip Lideri Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Isı Santrali Ekip LideriTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilen, Benzer bir yöneticilik pozisyonda en az 5 yıllık deneyim sahibi, Isıtma ve buhar sitemleri konusunda tecrübe sahibi, Boru montaj, kaynak, malzeme ve ekipman konularında bilgili, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HUMAN FACTOR ENGINEER Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
HUMAN FACTOR ENGINEERTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
A bachelor or master degree from computer engineering, industrial design, cognitive sciences, computer interaction or a related field. Minimum 2 years of Work experience in cockpit design, cabin design, UX, interaction design or interface design or related fields. Ability to use 3D design tools, experience on CATIA V5, Rhinoceros is an asset Advance level knowledge onInteraction design and prototyping software such as; Axure, Balsamiq, Adobe Creative Suite (Illustrator, InDesign, Photoshop, Corel Draw), etc., Knowledge about PVI design tools such as; Presagis VAPS XT designer. Being up-to-date about useability research and UX research tools and methods. Demonstrated ability to conduct independent investigation of concepts and apply findings toward the solution of technical problems. Proven self-starter and independent worker who can work with cross-functional teams. Ability to travel abroad when required. Familiarity with requirement management tools (e.g. DOORS) Familiarity with Ergonomy / Human factors methods, standards. Familiarity with systems engineering processes and relevant standards (IEEE 1220, MIL-STD-499, EIA-632, INCOSE SE vb). Full command of written and spoken English. Military obligation must be completed for male candidates or at least postponed for 2 years. A portfolio (or coursework) covering works that can be relevant to the expected responsibility areas is an asset. Working knowledge of MS Office products with significant additional computer understanding.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Propulsion Aerodynamics Engineer Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Propulsion Aerodynamics EngineerTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Graduation from Aeronautical/Aerospace Engineering, or Mechanical Engineering Departments of Universities (MSc Degree in relevant field is a plus). Working experience with computer aided engineering packages such as CATIA, UG NX. Working experience with computational fluid dynamics tools such as Ansys Fluent.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UÇUŞ MEKANİĞİ/KONTROL VE PERFORMANS MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
UÇUŞ MEKANİĞİ/KONTROL VE PERFORMANS MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık/Uçak veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilmek (YDS 70+, IBT 84+) Uçuş dinamiği /mekaniği, otomatik uçuş kontrol tasarımı, uçuş  performansı ve hava aracı sertifikasyonu konularında bilgi sahibi olmak , Uçuş mekaniği ve/veya kontrol tasarımı konularında yüksek lisans yapmış ya da yapıyor olmak, İleri derecede Matlab-Simulink ve Fortran kullanma becerisine sahip olmak , İyi derecede C program dilini kullanma becerisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: Seyahat etmeye ve yurt dışında çalışmaya engel bir durumu olmamak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UÇUŞ SİMULASYON/KONTROL MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
UÇUŞ SİMULASYON/KONTROL MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık/Uçak, Makine, Elektirik/Elektronik veya Kontrol Mühendisliği Bölümlerinden mezun olmak , İyi derecede İngilizce bilmek (YDS 70+, IBT 84+), Uçuş dinamiği /mekaniği, otomatik uçuş kontrol tasarımı, uçuş  performansı ve hava aracı sertifikasyonu konularında bilgi sahibi olmak , Uçuş mekaniği ve/veya otopilot, seyrüsefer, kararlılık artırma sistemi algoritmaları tasarımında yüksek lisans yapmış ya da yapıyor olmak, İleri derecede Matlab-Simulink ve Fortran kullanma becerisine sahip olmak , İyi derecede C program dilini kullanma becerisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: Seyahat etmeye ve yurt dışında çalışmaya engel bir durumu olmamak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AERODİNAMİK MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
AERODİNAMİK MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık/Uçak/Uzay veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilmek (YDS 70+, IBT 84+) Aerodinamik ve HAD konularında yüksek lisans yapmış ya da yapıyor olmak, HAD metotları kullanma becerisine sahip olmak, sayısal çözüm ağı hazırlıklarının yapılması, çözüm ağının yaratılması, analizler ve analiz sonrası kullanılan yazılım ve metotlara ve ticari yazılımlara hakim olmak, Hızlı ve seri çözüm alınabilmesi amacı ile HAD veya ampirik/analitik metotların kullanılmasına yönelik bilgisayar programları geliştirebilmek, Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) programlarından en az birini kullanıyor olmak, Fortran/C programlama dilini kullanarak yazılım geliştirebilmek/mevcut yazılımları çözümleyebilmek, LINUX/UNIX işletim sistemlerinde çalışabilmek, programlar geliştirebilmek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: Seyahat etmeye ve yurt dışında çalışmaya engel bir durumu olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AVİYONİK SİSTEM TASARIM MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
AVİYONİK SİSTEM TASARIM MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilen (YDS:70+; IBT:84+) Seyrüsefer ve/veya Aviyonik sistemler konularında sistem gereksinim tanımlama ve analiz, tasarım, geliştirme ve entegrasyon deneyimine sahip, Aşağıdaki konulardan en az ikisinde deneyim ve bilgi sahibi, Navigasyon ekipmanlarında bulunan sensör tipleri, veri formatları ve teknolojileri, Bilgisayar iç mimarileri, gerçek zamanlı işletim sistemleri Model Tabanlı tasarım MATLAB-Simulink/Stateflow PowerPC, FPGA, DSP gibi gömülü sistemler hakkında temel seviyede bilgi sahibi, Temel endüstriyel ve askeri haberleşme arayüzleri (MIL-STD-1553B, ARINC-429, RS-232, RS-422, RS-485, CAN Bus, Ethernet, vd.) ile ilgili bilgi ve deneyim sahibi,Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: İnsansız Hava Aracı uygulamaları konusunda deneyim ve bilgi sahibi olmak, ARP4754 konusunda deneyim ve bilgi sahibi olmak, DO178/DO254 konusunda deneyim ve bilgi sahibi olmak, MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabilmek, Sistem mühendisliği tasarım ve dokümantasyon süreç ve içerikleri hakkında bilgi sahibi olmak, DOORS gereksinim yönetim aracı konusunda deneyim sahibi olmak, Yüksek lisans mezunu olmak, C/C++ konusunda deneyim ve bilgi sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UÇUŞ TEST MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
UÇUŞ TEST MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Havacılık/Uçak, Makine, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Savunma Sanayii sektöründe test tecrübesine sahip, Aerodinamik, Uçuş Mekaniği, Uçuş Performansı konularında bilgi sahibi, Uçuş koşullarında fizyolojik ve psikolojik olarak sıkıntı yaşamayacak, Uçucu personel olmak için sağlık sorunu olmayan (JAR Class II sağlık muayenesine uygun MsOffice ve Matlab programlarını etkili kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, İşe karşı motivasyonu yüksek, detaylara karşı ilgili ve dikkatli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İyi derecede İngilizce (YDS 70+ veya TOEFL IBT 84+)bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.Tercih Nedeni Olacak Ek Nitelikler: Uçuş Testleri hakkındaki standartlara hakim, Uçuş Test ve Değerlendirme konusunda deneyimli olmak,  PPL sahibi olmak, Sözleşme ve İş Tanımlarına aşina olan, Uçuş Simulatörü tecrübesine sahip olmak, Uçuş tecrübesine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Mühendisi Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Yazılım Geliştirme MühendisiTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Elektronik / Elektrik-Elektronik / Bilgisayar / Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yazılım geliştirme projelerinde asgari minimum 5 yıllık tecrübe sahibi, Java, Betik Programlama (Python, Groovy gibi) konularında deneyim sahibi, IEEEE 12207, CMMI, ECSS-E-ST-40C, DO-178B, MIL-STD-498 gibi Yazılım Mühendisliği süreç modelleri/standartları/metodolojileri/rehberleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Analitik düşünen, problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Yoğun iş temposunda çalışabilen, ilişki ve stres yönetiminde başarılı, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, (YDS 70+, TEOFL IBT 84+) Takım çalışmasına yatkın.Tercih Sebebi Olabilecek Ek Nitelikler Savunma, Havacılık veya Uzay Projelerinde çalışmış, Uzay ve Uydu Sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Kritik/güvenilir yazılım geliştirme konusunda deneyim sahibi, Yazılım geliştirme yaşam döngüsü modelleri (spiral, artırımsal, çevik gibi) ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Web tabanlı ve/veya istemci/sunucu mimarisinde çok katmanlı uygulama geliştirme deneyimi sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AVİYONİK TEST MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
AVİYONİK TEST MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Elektronik ,Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun, Aviyonik sistemler ve arayüzleri hakkında bilgi sahibi, Haberleşme Protokolleri (ARINC 429, MIL-STD-1553, Ethernet, RS232, RS485, SPI, I2C, CAN vb...) konularında çalışmış/bilgi sahibi, Siyah (BlackBox) ve Beyaz Kutu (WhiteBox) test yöntemleri konusunda çalışmış/bilgi sahibi, Sistem testleri, entegrasyon testleri, test ekipmanları, otomatik test altyapıları konularında çalışmış/bilgi sahibi, SAE ARP4754A, DO-254, DO-178B, MIL-STD-498 gibi süreç/standart/rehberler hakkında bilgi ve deneyim sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen (YDS 70+, TOEFL IBT 84+), Analitik düşünen, problem çözme yeteneğine sahip, Teknolojik gelişmeleri takip eden, araştırma ve kendini geliştirmeye açık, öğrenme ve öğretme kabiliyeti yüksek, İşe karşı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: Savunma, Havacılık veya Uzay Projelerinde tecrübe sahibi, Gereksinim Mühendisliği, Doğrulama ve Geçerli Kılma konularında çalışmış/bilgi sahibi, Gereksinim yönetim aracı (DOORS) ile çalışmış/bilgi sahibi, Görev Takip ve Ortak Çalışma araçları hakkında bilgi ve deneyim sahibi (JIRA, SVN vb.), Perl, Python, VB ve benzeri script dillerinden en az birinde bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
YAZILIM KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yazılım geliştirme süreçleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen (YDS 70+, IBT 84+), Yazılım kalite süreçleri ve metrikleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Bilgi güvenliğine dayalı yazılım geliştirme süreçleri hakkında bilgili, Tasarım ve Yazılım geliştirme (JAVA) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, İzleme, ölçüm teknikleri ve problem çözme teknikleri konusunda tecrübeli, Ölçme, değerlendirme ve analiz konularında bilgi ve tecrübe sahibi, İşe karşı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Yazılım Yaşam Döngüsü araçları konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak. Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: İç denetim konularında yetkin, CMMI, ISO Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgili, Microsoft TFS, SONAR  konusunlarında bilgi sahibi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK/ELEKTRONİK BAKIM MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
ELEKTRİK/ELEKTRONİK BAKIM MÜHENDİSİTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu, İyi derecede (KPDS 70+,  IBT 84+) İngilizce bilen, PLC ve otomasyon konusunda tecrübeli, Makina bakım onarımında en az 3 yıl çalışmış, Analitik düşünceye sahip, yaratıcı, gelişmelere açık olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler: Siemens, Fanuc v.b gibi makina kontrol sistemlerine hakim olmak, Siemens PLC yazabilecek, Elektronik kart tamiri konusunda tecrübeli, TPM konusunda daha önceden çalışmış, Pnomatik ve hidrok konusunda bilgi sahibi.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU-ENGELLİ PERSONEL (MÜHENDİS, UZMAN) Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
GENEL BAŞVURU-ENGELLİ PERSONEL (MÜHENDİS, UZMAN)TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik fakülteleri veya 4 yıllık eğitim veren diğer bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen (KPDS 70+, TOEFL-CBT 213+, TOEFL-IBT 79+ sonuçları dikkate alınır), Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İŞKUR'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli personel kadrosuna uygun.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU-ENGELLİ PERSONEL Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
GENEL BAŞVURU-ENGELLİ PERSONELTUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.
Düz lise, meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İŞKUR'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli personel kadrosuna uygun.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı