Vestel A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.vestel.com.tr

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU


 

 

Kuruluş Tarihi
1984, Zorlu Holding bünyesine katılması 1994.

Holding Bağlantısı:
Zorlu Holding

Yönetim Kurulu Başkanı:
Ahmet Nazif Zorlu

İcra Kurulu Başkanı:
Enis Turan Erdoğan

Genel Merkez
Adres: Levent 199 - Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli - İstanbul
İnternet Adresimiz: www.vestelkariyer.com

Grup Şirketleri
Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. İstanbul Şube, Levent 199 İstanbul

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, terfi ve yatay ilerlemeler ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Vestel, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur. Her çalışanımızın Grubumuzun ortak değerlerine sahip olmasını bekleriz. Grubumuzun çalışmak için özellikle tercih edilen bir kurum olmasını amaçlarız.  Kurumun esas olduğu ilkesi çerçevesinde, çalışanlarımızın beklentileri ile kurum beklentilerini dengeleriz. Çalışanlarımız arasında adalet ve fırsat eşitliği gözetiriz. Başarı ve yüksek performansı değerlendirir ve teşvik ederiz.  Her çalışanımızın işinin, her yöneticimizin de işyerinin sahibi olmasını bekleriz.  İnsan kaynakları yönetiminde yenilikleri izler, Grup ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirerek uygularız.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Beyaz EşyalarVestel A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 132
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu Anadolu Yakası İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu Anadolu YakasıVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu" aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu-Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu-Avrupa YakasıVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu" aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi Avrupa YakasıVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ev Charger Product Manager İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş.
Ev Charger Product ManagerVESTEL A.Ş.
We are looking for new team member who will execute strategic product development, technical marketing and  pre-sales activities for our EV Charging Business Unit. •            Understanding of Auto Industry and particularly EV knowledge.•            Good knowledge of EV Charging ecosystem (products, technology, forecasts, competitors, installers, utilities, key government agencies etc)•            At least 3 Years Product Management experience, preferably in Auto industry. Project Management knowledge is a plus.•            Experience with marketing activities, brand positioning and price / performance metrics.•            A good technical background about EV Charging products and solutions.•            Exceptional communication skills - both verbal and written, a strong sense of ownership, result-oriented and healty sense of humor.•            Travel will be required, at least %20-25, to attend customer and internal team meetings, trade shows, conferences and other marketing events
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Beyaz Eşya Teknisyeni Antalya VESTEL A.Ş
Merkez Servis Beyaz Eşya TeknisyeniVESTEL A.Ş
Genel NiteliklerAvrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Beyaz eşya ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi MS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Uygulama MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Tasarım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Sistem Tasarım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun, Tercihen digital görüntü işleme konusunda tecrübeli, Fotoğrafçılık terminolojisi ve kalite parametreleri hakkında bilgili, Ekran teknolojileri ve görüntü kalibrasyonları konularında bilgili Tercihen Linux ve android işletim sistemleri tecrübesi olan, Tercihen kamera ve fotoğrafçılık konularına ilgisi olan, İleri düzey ingilizceye sahip, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Klima Teknisyeni(İstanbul-Kağıthane) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Klima Teknisyeni(İstanbul-Kağıthane)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Klima ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeliSeyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibiMS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetliMüşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecekErkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkez Servis Elektronik Teknisyeni İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Elektronik TeknisyeniVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Elektronik ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Optical System Design Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerVESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerWe are searching for talented candidates who would like to affect Next generation Flat Panel Display Optical System Design by joining our R&D Department. The ideal candidate should have below mentioned qualifications;Education:BS in Physics or Material Science MS or PhD is preferred Fluency in written and spoken English  Experience:Laboratory experience in material science and optics Experience in optical components is preferred Background in coating technologies Knowledge on optical polymers Product development knowledge preferable Personal Skills:Good communications and interpersonal relationship skills for effective teamwork,Familiarity with engineering tools such as CAD and optical simulation software,Availability to travel world-wide, Requirements:No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstriyel TasarımcıVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü VESTELCITY' de yer alanVestel Beyaz Eşya Tasarım Müdürlüğü biriminde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeye sahip Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office Programlarına hakim İleri seviyede 3 Boyutlu tasarım ve grafik program bilgisi (Rhinoceros ,3d max-vray,coreldraw,photoshop, tercihen Pro-e gibi teknik programlar hakkında bilgi/deneyim sahibi)Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli bulunmayan İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul Anadolu Yakası) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul Anadolu Yakası)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otomasyon Proje Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Otomasyon Proje MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Elektronik A.Ş.'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz;Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Elektrik/Elektronik, Mekatronik, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek, MS Office programlarına hakim ve tercihen Autocad bilen, Bilgisayar işletim sistemleri, internet  ve EPLAN, SCADA, Driver, PLC programlama tecrübesine sahip ve Siemens/Beckhoff/Omron/Allen Bradley PLC’lerden en az bir tanesini kullanmış, (Tercihen belirtilen PLC modellerinden yeterlilik durumunu bildiren sertifika sahibi) Endüstriyel Otomasyon konusunda bilgi sahibi, Proje uygulamalarında ve saha çalışmalarında aktif olarak bulunmuş, Üretim -  Montaj hatları ve makine yakınında çalışmaya istekli, Zaman ve iş etüdlerine merakı olan, Planlı bakım –TPM konularında çalışma yapmış, Tercihen bakım konusunda 1-2 yıl tecrübeli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Öğrenme ve araştırmaya istekli, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,  Askerlik hizmetini tamamlamış, B ehliyetine sahip erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satınalma MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de Merkezi Satınalma Departmanı’nda  çalışacak Satınalma Mühendisi arıyoruz: Üniversitelerin ilgili mühendislik fakülterinden mezun, (Tercihen Elektronik Mühendisliği bölümleri),Gelişmiş müzakere becerilerine sahip, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlü,İleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen, Akıcı derecede (ticari) İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Sorumluluk ve insiyatif alma bilinci yüksek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Laboratuvar MühendisiVESTEL A.Ş.
Vestel Beyaz Eşya Pişirici Cihazlar Fabrikası Arge Laboratuvar biriminde görev alacak,  iyi bir ekibin parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Bilgisayar kullanımına hakim, Analitik düşünebilen, fikir yaratabilen, araştırmacı, çözüm odaklı, Yoğun ve esnek iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Manisa/İzmir’de ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Klima Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Klima Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Klima ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi MS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Beyaz Eşya Teknisyeni(İstanbul) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Beyaz Eşya Teknisyeni(İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Beyaz eşya ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi MS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarımcı Manisa VESTEL A.Ş
Grafik TasarımcıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.;Üniversitelerin grafik tasarım, görsel iletişim tasarımı yada ilgili bölümlerinden mezun,Kullanıcı odaklı tasarım ve kullanıcı deneyimi kavramlarına, araştırma yöntemlerine ve prensiplerine hakim,Mobil uygulama arayüzü, web uygulama arayüzü, interaktif ekran arayüzü tasarımı konularında kabiliyetli ve tercihen en az birinde tecrübeli.Öncelikle Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop kullanımında ve diğer destekleyici programlarda (ör: Adobe XD, Invision, Zeplin vb.) bilgi sahibi/yetkin,Güncel kullanıcı arayüzü, mobil arayüz tasarımına dair trendler ve teknoloji  trendlerini yakından takip edip tasarımlarına bunu yansıtabilen,Yaptığı arayüz tasarım çalışmalarının yazılım için gerekli formatlarda aktarımını sağlayabilecek yetkinliklere sahip,Birden fazla projeyi, kısıtlı zaman dilimleri içinde eş zamanlı yürütüp tamamlayabilme becerisine sahip,Sunum yeteneğine sahip ve sunum programlarına hakim,İyi derecede İngilizce bilen takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Tasarım Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Kalıp Tasarım TeknisyeniVESTEL A.Ş
Yüksek Okul/Meslek lisesi Makine, Kalıp vb. bölümü mezunu CAD programlarından en az birini iyi seviyede kullanabilen (Solidworks tercih edilir)Parça datasına göre kalıp tasarımı yapabilen Kalıp imalat aşamalarını takip edebilecek Sac Kalıbı Tasarımı konusunda en az 2 yıl aktif tecrübe sahibi olan Mekanik, hidrolik, pnomatik konularında bilgi sahibi MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Denetim Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Servis Denetim UzmanıVESTEL A.Ş
Yetkili Servislerin, Merkez Servislerin ve Güvenüslerinin Vestel standartlarına, prosedürlerine uygun kalitede hizmet vermelerini sağlamak amacıyla yapılan düzenlemelerin etkin olarak uygulanıp uygulanmadığını incelemek, varsa uygunsuzlukların iyileştirilmesini ve tekrarının önlenmesini sağlamak amacıyla,4 yıllık üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Dayanıklı Tüketim Malları sektöründe satış sonrası hizmetler alanında en az 2 yıl bilgi ve tecrübe sahibi.MS Office programlarına hakim ve iyi düzeyde Excel ve PP bilgisine sahip SAP bilgisine sahip Seyahate engeli olmayan İletişim becerisi yüksek, farklı kişilerle iletişime açık, ikna etme kabiliyeti olan,Analitik düşünebilen, plan ve organizasyon yapabilen takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Mühendisi Manisa VESTEL A.Ş
Kimya MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Analitik düşünebilen, değişime açık, iletişimi kuvvetli, İnsiyatif kullanabilen, sistematik çalışma prensibine sahip, İyi seviyede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ürün Sorumlusu İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Teknik Ürün SorumlusuVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin Elektrik Elektronik ve Makine Mühendisliği bölümünden mezun Dayanıklı Tüketim sektöründe kalite ve ürün geliştirme birimlerinde min. 2 yıl deneyimliMs Office programlarına hakim, tercihen ileri excel bilgisi olan İyi derecede İngilizce bilen Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi-İzmir İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi-İzmirVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel  A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Tercihen kalite yönetim sistemi, problem çözme teknikleri (PEFMA, SPC) konusunda tecrübeli, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Üst düzeyde iletişim yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,  Seyahat engeli olmayan  İzmir veya Manisa'da ikamet eden/edebilecek,  Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARGE Makine Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
ARGE Makine MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerinin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 3D ve 2D mekanik modelleme programlarında bilgi sahibi, Tercihen mekanik konstrüksiyon ve plastik enjeksiyon kalıpları konusunda deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REGAL Satış Temsilcisi Ankara VESTEL A.Ş
REGAL Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 2 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu-Erzurum Erzurum VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu-ErzurumVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu" aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategy ve Business Development Manager İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Strategy ve Business Development ManagerVESTEL A.Ş.
Business, Economics or Engineering Degree from a reputable university, MBA preferredMinimum 5-8 years of strategic consulting, business development, or finance experience - demonstrated abilities in developing strategy, CEO office or strategy function at large multinational corporations, preferably in various geographiesStrong commercial aspects, excellent analytical skills, advanced proficiency in Microsoft Office programsFluency in English Excellent communication and interpersonal skills to succeed in a multinational environmentPast frequent exposure to C-level executives required Leadership experience (for both team and senior stakeholder management)Deep understanding of  home appliances and consumer electronics markets, trends, and dynamicsProven project management capabilities; comfortable working under demanding deadlines and producing key senior executive deliverables.Demonstrated hypothesis-driven problem solving with special ability to build structured quantitative and qualitative analyses; sound business judgement and problem framing
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
REGAL Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
REGAL Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 1 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için) çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
REGAL Satış Temsilcisi İzmir VESTEL A.Ş
REGAL Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 2 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
İhracat UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY'de İhracat Uygulama ve Planlama biriminlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz :Türkiye’ nin önde gelen üniversitelerinin İ.İ.B.F. ve Denizcilik Fakültesi'nden mezunİhracat uygulama ve planlama konusunda en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Araştırmacı ve gelişime açık Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir veya Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Manisa VESTEL A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Türkiye'nin önde gelen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, A sınıfı, B sınıfı veya C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Üretim sürekliliği nedeniyle), İngilizce bilen, İş disiplinine sahip, planlı ve zaman yönetimine önem veren, Aktif ve enerjik, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi, 4857 ve 6331 sayılı yasa ve yönetmelik gerekliliklerini sağlamak, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Autocad vb. proje okuyabilen, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul-Üsküdar) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul-Üsküdar)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Software Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Senior Software EngineerVESTEL A.Ş.
Searching for Young Senior Software Engineer in Vehicle technologiesQualifications:Vestel is searching for young SW Engineers to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant and Istanbul Research Centre.BSc/MSc degree in Automotive Engineering, Computer Science/Engineering,  Electrical/Electronic Engineering, Software Engineering, or equivalent/related field,At least 5 years of experience in either technical, professional or academic,Experience in Automotive Industry Knowledge and proficiency in relevant modern software architectures and programming languages such as C, C++, Matlab/Simulink, MikroAutobox/OpenECU applications, ControlDesk, CanBUS, LIN, GL Studio..etcKnowladge in relevant modern UX applications/tools or Operating Systems such as Dısti/GL Studio, Linux, Android, Ios, QT, Altia, ..etcExperience in Software technologies relevant Vehicle Electronics are preferredExcellent command of written and verbal English, Ability to operate successfully in a matrix organization, Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Junior Software Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Junior Software EngineerVESTEL A.Ş.
Searching for Junior SW Engineers in Vehicle technologies Qualifications:Vestel is searching for junior SW Engineers to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant and Istanbul Research Centre.BSc/MSc degree in Automotive Engineering, Computer Science/Engineering,  Electrical/Electronic Engineering, Software Engineering, or equivalent/related field,At least 2+ years of experience in either technical, professional or academic,Experience in Automotive Industry Knowledge and proficiency in relevant modern software architectures, programming languages, and communication protocols such as C, C++, Matlab/Simulink, CanBUS, LIN,..etcKnowladge in relevant modern UX applications/tools or Operating Systems such as Dısti/GL Studio, Linux, Android, Ios, QT, Altia, ..etcExperience in Software technologies relevant Vehicle Electronics are preferredExcellent command of written and verbal English, Ability to operate successfully in a matrix organization, Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Tedarik Zinciri MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin  Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programını bilen ve kullanmış olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Kocaeli) Kocaeli VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Kocaeli)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi Trabzon VESTEL A.Ş
Bayi Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipçalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bayi Satış yönetimi alanında 1-3 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Sakarya) Sakarya VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Sakarya)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen perakende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu-İzmir İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu-İzmirVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Researcher in Vehicle Technologies İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Researcher in Vehicle TechnologiesVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for a Researcher to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant and Istanbul Research Centre.PhD degree in Automotive Engineering, Computer Science/Engineering,  Electrical/Electronic Engineering, Software Engineering, or equivalent/related field,At least 5 years of experience in either technical, professional or academic,Experience in Automotive Industry Knowledge and proficiency in relevant modern software architectures and programming languages such as C, C++, Matlab/Simulink, Autobox applications, ControlDesk, CanBUS, LIN,..etcKnowledge and proficiency in relevant modern hardware designs and design help tools such as Autobox applications, Mentor, board designs, ECUs, powertrain part applications, ..etcExperience in Software and/or Hardware technologies relevant Vehicle Electronics are preferredExcellent command of written and verbal English,No military obligation for male candidates,Ability to operate successfully in a matrix organization,Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills,No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Automation & Benchmarking Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Test Automation & Benchmarking EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for Test Automation & Benchmarking Engineers to join our R&D Software Team in İstanbul.BSc degree in Computer Science, Electrical-Electronics Engineering, Development background with Visual Studio using .NET, PHP, C#, Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript Enthusiasm in designing and coding Test Automation solutions, Enthusiasm in market researching for new hardware equipments that suits or improve our solutions.Experience in software verification/validation and test automation is a plus,Experience in Android Test Support Library is a plus, Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Test Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Test EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for Test Engineers to join our R&D Design Verification & Test Team in Manisa.·       BSc degree in Computer Science·       Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript·       Enthusiasm to work in Software Testing processes·       Good communication skills·       Experience in Software Testing areas is a plus·       Fluency in English.We are looking for Test Engineers to join our R&D Design Verification & Test Team in Manisa.·       BSc degree in Computer Science·       Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript·       Enthusiasm to work in Software Testing processes·       Good communication skills·       Experience in Software Testing areas is a plus·       Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafik Tasarım Teknikeri Manisa VESTEL A.Ş.
Grafik Tasarım TeknikeriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşı arıyoruz;Üniversitelerin Grafik Tasarımı vb. ön lisans bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw vb. tasarım programlarına hakim,Tercihen UI tasarım, After Effects ve video işleme konularında bilgisi olan, Tercihen baskı teknolojileri konusunda bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Tercihen askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobile App Developer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Mobile App DeveloperVESTEL A.Ş
Graduated from Computer Engineering  Gather requirements from different parties Develop innovative/high quality mobile applications for iOS and Android Research and development of current and emerging mobile and mobile web technologies Skills;Experience on any of the mobile platforms such as Android or iOS Experience on developing in “Objective-C, X Code, Swift” or “Java” and an understanding of web services APIs and technologiesExperience on using WebKit, JavaScript, AJAX, Json, HTML, CSS Experience on developing HTML for mobile platforms is a plus Good command of English, both written and spoken Eagerness for research and improvement Advanced problem solving skills Knowledge about Agile software development is a plus
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Operasyon Uzmanı Ankara VESTEL A.Ş
Cep Telefonu Servis Operasyon UzmanıVESTEL A.Ş
Telekomünikasyon, Elektrik- Elektronik vb. teknik bölümlerden ön lisans veya lisans düzeyi mezunu  Dayanıklı Tüketim Malları sektöründe, Kalite Güvence ve/veya Ar-Ge ve/veya Satış Sonrası Hizmetler konularında en az 2 yıl bilgi ve tecrübe sahibi  İyi düzeyde MS Office program bilgisi   Teknik ürün bilgisi   Üretim, satış ve satış sonrası hizmetler hakkında yeterli bilgi sahibi  İletişim ve sunum becerileri yüksek, düzgün diksiyona sahip  Organizasyon ve planlama yeteneği olan   Teknik ve analitik yaklaşıma sahip olan   Zaman yönetimi konusunda etkin olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde Arge departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Yüksekokullarının Makina, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın İzmir yada Manisa da ikamet edebilecek Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tasarım Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Mekanik Tasarım TeknikeriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu - Makine bölümünden mezun Autocad ve 3D tasarım programlarını kullanabilen Ms Office programlarına hakim Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Manisa veya İzmir'de ikamet eden Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kablaj ve Montaj Teknisyeni Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kablaj ve Montaj TeknisyeniAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin Sincan Organize Sanayii Bölgesi tesislerinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknisyenler arıyoruz: Meslek Lisesi (Tercihen Anadolu Teknik Lisesi/Teknik Lise) ya da Meslek Yüksekokulundan (Tercihen Meslek Lisesi Çıkışlı) mezun Teknisyen/Tekniker olmak.En az 2 yıl Kablaj, Elektromekanik montaj, Kabin montajı ve benzeri konularda deneyimli olmak.IPC-620 eğitimi almış olmak tercih sebebidir.Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.30 yaşından gün almamış olmak. İyi iletişim kurabilmek, sorumluluk alabilmek, sürekli öğrenmeye ve iyileştirmeye açık olmak.Yoğun çalışma temposuna(vardiya veya fazla mesai) uyum sağlayabilmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Teknisyeni Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Elektronik TeknisyeniAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Şirketimiz’in Üretim Bölümü’nde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip, tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz:  Genel Nitelikler Elektronik devre kartlar üzerinde lehim yapma konusunda deneyimli.Tercihen IPC-610 eğitimi almış. Erkek adaylar için askerliğini yapmış. Takım çalışmasına uygun. Vardiya veya fazla mesai düzenine uyabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Hardware Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Senior Hardware EngineerVESTEL A.Ş
Searching for Senior HW Engineers in Vehicle technologies  Qualifications:Vestel is searching for Senior HW Engineers to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant and Istanbul Research Centre.BSc/MSc degree in Automotive Engineering, Computer Science/Engineering,  Electrical/Electronic Engineering, Software Engineering, or equivalent/related field,At least 5 years of experience in either technical, professional or academic,Experience in Automotive Industry Knowledge and proficiency in relevant modern hardware architectures and programming languages such as Mentor, Altium, Proteus, Embedded applications, Matlab/Simulink, MikroAutobox/OpenECU applications, ControlDesk, CanBUS, LIN,..etcKnowledge and proficiency in relevant modern hardware designs and design help tools such as Mikroautobox/OpenECU applications, Mentor, board/circuit designs, ECUs, powertrain part applications, Energy Managements, ..etcExperience in Hardware technologies relevant Vehicle Electronics are preferredExcellent command of written and verbal English, Ability to operate successfully in a matrix organization, Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Junior Hardware Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Junior Hardware EngineerVESTEL A.Ş
Searching for Junior HW Engineers in Vehicle technologiesQualifications:Vestel is searching for Junior HW Engineers to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant and Istanbul Research Centre.BSc/MSc degree in Automotive Engineering, Computer Science/Engineering,  Electrical/Electronic Engineering, Software Engineering, or equivalent/related field,At least 2 years of experience in either technical, professional or academic,Experience in Automotive Industry Knowledge and proficiency in relevant modern hardware architectures and programming languages such as Mentor, Altium, Proteus, Embedded applications, Matlab/Simulink, MikroAutobox/OpenECU applications, ControlDesk, CanBUS, LIN,..etcKnowledge and proficiency in relevant modern hardware designs and design help tools such as Mikroautobox/OpenECU applications, Mentor, board/circuit designs, ECUs, powertrain part applications, Energy Managements, ..etcExperience in Hardware technologies relevant Vehicle Electronics are preferredExcellent command of written and verbal English, Ability to operate successfully in a matrix organization, Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitmen İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
EğitmenVESTEL A.Ş
Yeni yapılanmakta olan Vestel Perakende Akademisi Projemiz kapsamında satış kanallarımızın eğitim ve gelişim süreçlerinde görevlendirilmek üzere Eğitmen takım arkadaşlarımızı bekliyoruz. Sizinle birlikte VESTEL bayi çalışanlarına / merch ekiplerine destek olacağız. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office bilgisine sahip, Sürekli gelişime açık ve değişime kolay adapte olabilen, Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Çatışmayı yönetebilen, problem çözmede etkin olan, Eğitim alanında en az 3 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Eğitim UzmanıVESTEL A.Ş
İnsan Kaynakları Eğitim Biriminde görevlendirilmek üzere;İnsan Kaynakları Eğitim Biriminde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Psikoloji, Sosyoloji, İletişim, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun,Alanında minumum 2 yıl deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Kişisel Gelişim eğitimleri verebilme becerisine sahip, Eğitim etkinliği ölçümlemesi yapabilen, İnovatif projeler üretebilen, Eğitim içeriği oluşturabilecek , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Batman) Batman VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Batman)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Performans Yönetimi ve Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Performans Yönetimi ve Planlama UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel bünyesinde Bütçe Kontrol ve Raporlama bölümünde Performans Yönetimi ve Planlama üzerine görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İstatistik Bölümlerinden mezun,KPI Performans Yönetimi konusunda tecrubeli, Bilgisayar ve MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Etkin iletişim becerilerine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstri MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de Vestel A.Ş. bünyesinde Tedarik Zinciri bölümüne bağlı Talep Planlama, Üretim Planlama, Tedarik Planlama, Satın Alma, İthalat  gibi çeşitli birimlerinde değerlendirilmek üzere görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programını bilen ve kullanmış olan,Üretim ve Montaj hatlarında çalışmaya istekli,Zaman ve iş edtüdlerine merakı olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecekTercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Network & Cloud Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Senior Network & Cloud EngineerVESTEL A.Ş.
Our Senior Network & Cloud Engineers play a critical role in the success of our products All successful candidates will possessa high degree of self-management, personal accountability, strong communication and business acumen continual knowledge transfer, training and mentoring of more junior staff is expected.In addition, successful candidates for the Senior Network & Cloud Engineer Position should possess the following:Minimum 3 years Linux and/or Windows System administration and engineering experienceHands-on experience with in Microsoft .NET technologies and tools, including C#, ASP.NET, MVC,Entity Framework, LINQ, WCF, MSSQL server and Visual Studio.Well versed in internet architectures, including web, application, and database components such as IIS, memcache, MSSQLHaving good knowledge of web services (REST, SOAP, XML, JSON etc.) Experience with Jquery Framework, HTML, Javascript, Ajax. Familiarity with virtualization and cloud platforms, especially AWS and VMwareFamiliarity with continuous deployment methodology and other common tools Scripting skills in languages such as Bash, Python, Ruby, PHP, etc. Experience with implementation / integration of standardized protocols such as MQTTS, AMQPS, HTTPS and Websockets.Understanding of firewalls, NAT and packet filtering (specifically IPtables) Experience with application load balancing solutions for scaling and High AvailablityFoundational knowledge in networking technologies with advanced debugging vision (Layer 2 & 3 switches, TCP/IP, SNMP, etc.)Advanced packet sniffing capabilities with Wireshark Strong interpersonal communication skills and the ability to communicate with all levels of the organization
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satınalma MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de Merkezi Satınalma Departmanı’nda  çalışacak Satınalma Mühendisi arıyoruz. Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üstleneceği satınalma fonksiyonunda min 2 yıl sektör tecrübesine sahip,Gelişmiş müzakere becerilerine sahip, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlü,İleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen,Akıcı derecede (ticari) İngilizce bilen,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Sorumluluk ve insiyatif alma bilinci yüksek,Ürün maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İİBF fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,35 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli,Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssüVestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin Mühendislik Fakülteleri’nden mezun olmuş,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,30 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli,Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Product Manager İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Product ManagerVESTEL A.Ş.
2-5 years product management experience in leading white goods companies,Graduated from the departments of Electrical and Elektronic Engineering or Mechanical Engineering of well known universities in Turkey and abroad,Excellent English knowledge in speaking ,writing and reading,Fluency in  oral and written communications, Work systematically, quick, analitical and disciplined,Excellent using of MS office programmes, Fluency in solving problem and coordination.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Süreç MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan Vestel Elektronik AŞ. Operasyonel Projeler Geliştirme Grubu bünyesinde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden  mezun,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan,      İyi derecede iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik yönü kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir veya Manisa’da ikamet eden/edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu(Batman) Batman VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu(Batman)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for software engineers to join our highly skilled software team in Manisa, developing leading edge Digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs).You’ll be working with a world-class team of engineers who are passionate about what they do- and we expect no less from you. You should have an insatiable hunger for learning new things and improving existing ones. If you’re the right one for us you pay attention to details and take great pride in your work. Education and Experiences: Bachelor or Master degree of computer science, technologies, electronics or related discipline, or proven experience.General Requirements:Produce well structured, documented and maintainable code to meet project goals,Provide maintenance support for existing products to ensure prompt rectification of problems,Ensure proper tests, debug and verification of designs prior to release as requested,Contribute and adhere to disciplines, process and tools in line with Vestel product development process.Qualifications, Skills & Experience:Excellent problem solving skills and analysis, Excellent interpersonal, communication, presentation and reporting skills, Strong C++ programming language, and object orientated design, Good understanding of multitasking target systems and RTOSs, Experience of compilers, debuggers, OS's, etc. Fluency in English. Advantageous Skills: Experience on Android, Experience on Java, HTML, JS, Knowledge on embedded systems and programming, DVB experience a major advantage, Experience of Platform Integratio, GUI development in C++, Aware of Agile / eXtreme Programming (XP) methods, Other scripting / tools skills useful (Python, Make, CVS),            Familarity with test scripting in order to support design verification, Familarity with unit test methodoligies, component tests, code review.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP bilen, Üniversitelerin, iktisat, işletme, maliye bölümlerinden iyi derece ile mezun olan,Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine göre çalışabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme özelliğine sahip ve gerektiğinde raporlama tekniklerini kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Tercihen SMMM ruhsatına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (İzmir- Çeşme) İzmir VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (İzmir- Çeşme)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi-Sarıyer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi-SarıyerVESTEL A.Ş
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Adapazarı) Sakarya VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi(Adapazarı)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REGAL Satış Temsilcisi Adana VESTEL A.Ş
REGAL Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 2 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Metod MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Elektronik A.Ş.'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz;Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek, MS Office programlarına hakim ve tercihen Autocad bilen, Zaman ve iş etüdlerine merakı olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Öğrenme ve araştırmaya istekli, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,  Askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu-Fethiye Muğla VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu-FethiyeVESTEL A.Ş
GENEL NİTELİKLERVestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu" aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Adana) Adana VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu (Adana)VESTEL A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Manisa) Manisa VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu (Manisa)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Diyarbakır) Diyarbakır VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (Diyarbakır)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu(Diyarbakır) Diyarbakır VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu(Diyarbakır)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Fethiye) Muğla VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Fethiye)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu(Sakarya) Sakarya VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu(Sakarya)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Şirketler Grubu bünyesinde Mali İşler Koordinatörlüğüne bağlı muhasebe departmanında değerlendirilmek üzere görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin iktisat, işletme ve maliye bölümlerinden mezun, İthalat-ihracat işlemlerinde ve genel muhasebe konusunda en az 3-4 yıl deneyime sahip,SAP ve MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tek düzen hesap planına ve vergi mevzuatına hakim, UFRS ve TFRS bilgisi olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, Raporlama becerisi yetkin ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İzmir veya Manisa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Perakende Mağazalar Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Perakende Mağazalar Operasyon UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , En az 1 yıl sektör tecrübesi olan, Öğrenmeye açık ve değişime çaık, Analitik düşünce yapısına sahip, Etkin iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün, ikna edici Sunum, dökümantasyon hazırlama ve sunma kabiliyetine sahip Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, hedef odaklı Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget Reporting and Controlling Specialist İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Budget Reporting and Controlling SpecialistVESTEL A.Ş
Europe's technology base Vestel Ticaret A.Ş. is looking for team member in Istanbul Levent Head Office with following qualifications ;Bachelor's degree in Business Administration, Management Engineering, Economics, Industrial Engineering, Statistics or related fieldsMinimum 1 year of professional experience in Budget, Finance or Audit  Advanced level of business English Advanced level of MS Office knowledge, especially in Excel Preferably having knowledge of SAP applications Competent on uniform accounting plan Strong communication and analytical thinking skills Excellent numeracy skills with an attention to detail Result and detail-oriented Able to adapt flexible working hours and strict business deadline plan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget Reporting and Controlling Supervisor İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Budget Reporting and Controlling SupervisorVESTEL A.Ş
Europe's technology base Vestel Ticaret A.Ş. is looking for team supervisor in Istanbul Levent Head Office with following qualifications ;Bachelor's degree in Business Administration, Management Engineering, Economics, Industrial Engineering, Statistics or related fieldsPreferably MSc degree in Accounting, Finance or relevant field Minimum 8 year of professional experience in budget reporting field, Minimum 1 year of team management experience? Audit experience is a plus  Advanced level of business English Advanced level of MS Office knowledge, especially in Excel Experienced in SAP applications Preferably experienced in SAP BPC module budget applications Competent on uniform accounting plan Familiarity with forecasting methods and data analysis Ability to explain budgeting and financial information in plain terms Strong communication and analytical thinking skills Excellent numeracy skills with an attention to detail Result and detail-oriented Able to adapt flexible working hours and strict business deadline plan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Rekabet Uyum Analisti İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Rekabet Uyum AnalistiVESTEL A.Ş.
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde, rekabet uyumu alanında görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.5 yıl Rekabet Uygulamaları alanında deneyimi olan, Rekabet Uygulamaları uyum çalışmalarında görev almış, Üniversitelerin İktisat, İşletme, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden mezun,Tercihan Rekabet Hukuku alanında yüksek lisans yapmış, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Etkin iletişim becerilerine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vestel Teknoloji Çözümleri Satış Temsilcisi Ankara VESTEL A.Ş.
Vestel Teknoloji Çözümleri Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş.
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak,iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti gelişmiş, etkin iletişim becerilerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Krediler Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Bireysel Krediler UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olan, Finansal Kurumların Bireysel Krediler/Bireysel Kredi Tahsis departmanlarında en az 1-2 yıl görev yapmış,Analitik düşünebilen ve kolay iletişim kurabilen, Scoring sistemleri ve bireysel krediler tahsis konuları üzerinde çalışmış MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi ve Risk Analizi Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Kredi ve Risk Analizi Operasyon UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnternet kullanımı ve MS Office kullanımına hakim, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, analitik, Aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya muaf olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teşvik Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Teşvik Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Lisans Bölümünden mezun, 1-2 sene iş deneyimli, Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında Kamu Kurum ve  Kuruluşları ile çalışma konusunda deneyimli,Dahilde İşleme İzin Belgesi kapsamında İthalat ve İhracat işlemlerini takip etme ve ödenecek vergiler konusunda deneyim ve bilgi sahibi,                      MS Office programlarını çok iyi kullanabilme ve raporlama yapabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış  adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (İstanbul-Avcılar) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Müşteri Temsilcisi (İstanbul-Avcılar)VESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz;En az lise, tercihen üniversite mezunu, Müşteri Temsilcisi olarak en az 4 yıl deneyim elde etmiş, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Diksiyonu düzgün, Ön muhasebe bilgisine sahip, tercihen yetkili servis veya çağrı merkezi tecrübesi olan,Office programlarını iyi derecede kullanabilen bir çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Perakende Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Perakende Pazarlama UzmanıVESTEL A.Ş
•Perakende süreçlerine hakim;  rakip analizi yapabilecek•Mevcut pazarlama tekniklerine hakim, doğru ürünü doğru müşteriyle buluşturmak•Mağazalar arası koordinasyonu sağlayarak gerekli iyileştirmeleri ve geliştirmeleri yaptıracak,•Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı,•Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen,•Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip,•Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Test Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Test MühendisiVESTEL A.Ş.
We are looking for Test Automation Engineers to join our R&D Design Verification & Test Team in Manisa.·       BSc degree in Computer Science,·       Development background with Visual Studio using .NET C# and Android Studio,·       Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript,·       Enthusiasm in designing and coding Test Automation solutions,·       Experience in software verification/validation and test automation is a plus,·       Experience in Android Test Support Library is a plus,·       Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıphane Operatörü Manisa VESTEL A.Ş
Kalıphane OperatörüVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.; Meslek Yüksek Okul Makine, Kalıp bölümü mezunu, Meslek lisesi Torna Tesviye, Makine, Kalıp bölümü mezunu, Çıraklık okulundan Ustalık belgesi olan, Torna, Freze, Taşlama, Matkap tezgahlarını aktif olarak kullanabilen, Kalıp bilgisi olan ve en az 2 yıl Kalıpçı bir firmada çalışmış olan (tercih sebebidir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İthalat Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
İthalat Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin İ.İ.B.F. ve Denizcilik Fakültesi'nden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Araştırmacı ve gelişime açık Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir veya Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Yazılım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Part Time Yazılım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Elektronik Grubu Arge departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen yarı zamanlı çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinde 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  Haftanın en az 2 günü işe devam edebilecek  Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  İzmir veya Manisa da ikamet eden          Takım arkadaşları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Raporlama Uzmanı/Sorumlusu İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Raporlama Uzmanı/SorumlusuVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finansal muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi konularında bilgi sahibi,Bütçe, maliyet analizi, finansal analiz, finansal kontrol, alanlarında 10 yıl tecrübeli,SAP MM - CO - FI modüllerini etkin kullanabilen, SAP - BPC - BW - BO raporlamaları konusunda tecrübesi olan, MS Office uygulamalarını (özellikle Excel) çok iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş /yükümlü olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Mekanik Tasarım Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Kıdemli Mekanik Tasarım TeknikeriVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Makine, Kalıp, Konstrüksiyon vb. Meslek Yüksek Okullarından mezun,2D AutoCAD programına hakim. 3D tasarım programı kullanabilen (Tercihen PTC Creo). Alüminyum enjeksiyon döküm proses ve süreçlerine hakim. Alüminyum enjeksiyon döküm kalıp tasarımı alanında minimum 3 yıl tecrübeli. Analitik düşünce yapısına sahip. Pozitif yönlü iletişim kurma konusunda başarılı. Takım çalışmasını seven. B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan. Yurtdışı seyahat engeli olmayan. Yazılı ve sözlü olarak orta/ileri seviyede İngilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi( İstanbul- Kağıthane) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Müşteri Temsilcisi( İstanbul- Kağıthane)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Müşteri Hizmetleri alanında tecrübeli Seyahat engeli olmayan Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecekMS Office uygulamalarına ileri derecede hakimYazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetliMüşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecekErkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Elemanı ( Engelli ) Adana VESTEL A.Ş
Satış Destek Elemanı ( Engelli )VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL A.Ş.bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Tercihen Meslek Yüksek Okul ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnternet kullanımı ve MS Office kullanımına hakim, Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, analitik, Aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya muaf olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Öğrenci İşleri Yetkilisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Öğrenci İşleri YetkilisiVESTEL A.Ş
4 Yıllık Üniversite mezunu Üniversitelerin öğrenci hizmetleri, fakülte ve enstitü sekreterliklerinde veya benzeri bir alanda  en az 1 yıl görev yapmış ve YÖK mevzuatına hakim,İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş İnsan ilişkilerinde başarılı, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İnisiyatif kullanabilen Detaylara önem veren Manisa veya İzmir’de ikamet edebilecek takım arkadaşı arıyoruz.?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cep Telefonu Bölge Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Cep Telefonu Bölge Satış SorumlusuVESTEL A.Ş
Genel Nitelikler;·         Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak,·         Tercihen Cep Telefonu & Mobil Ürünler sektöründe min. 4 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak,·         Ekip yönetme tecrübesi olmak,·         Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,·         Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek,·         İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak,·         Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),·         Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sistem Mühendisi Manisa VESTEL A.Ş
Kalite Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunTakım çalışmasına uyumlu Koordinasyon yeteneği güçlü Takip, denetleme ve iyileştirme yönü kuvvetli İletişim ve sunum becerileri yüksek, diksiyonu düzgün Organizasyon ve planlama yeteneği yüksek olan Analiz etme, bütünü görebilme becerilerine sahip                             İnsiyatif kullanabilen Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Programlama Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Üretim Programlama MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisi bölümünden mezun, Analitik düşünce yapısına sahip. Pozitif yönlü iletişim kurma konusunda başarılı. Takım çalışmasını seven. B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan. Yurtdışı seyahat engeli olmayan. Programlama dilerini aktif olarak kullanmış. Tercihen üretim tecrübesi olan. İyi seviyede İngilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Girişimci Temsilcisi(Ankara) Ankara VESTEL A.Ş.
Part Time Girişimci Temsilcisi(Ankara)VESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Bilgisayar ve Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümü 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencisi olan,Yazılım bilgisi ve mobil uygulamalar konusunda bilgisi/ilgisi olan, Sunum hazırlayabilen, raporlama yapabilen ve kaynak tarama becerisi olan,  Girişimcilik, girişim yatırımcılığı ve yeni iş fikirleri konularına ilgili,  Yeni ve teknolojik iş fikirlerini araştırmaya, incelemeye merak duyan,  Sonuç odaklı, detaylara hakim ve içsel motivasyonu yüksek,  İletişimi güçlü,  Yüksek organizasyon kabiliyeti olan, İngilizce yazışma & konuşma becerilerine sahip,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İşyeri Psikoloğu Manisa VESTEL A.Ş
İşyeri PsikoloğuVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Psikoloji bölümlerinden mezun, Terapi ve test uygulamalarına hakim, Bilişsel davranışçı, destekleyici çözüm odaklı terapi becerilerine hakim, Farklı gözlem, görüşme, terapi tekniklerini kullanabilen, En az 2 yıl iş psikoloji tecrübesi olan, İletişim yönü güçlü, pozitif, takım çalışmasına uyumlu, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Tam zamanlı görev alabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Uçak Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Kıdemli Uçak MühendisiVESTEL A.Ş
Savunma Sanayii sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İnsansız Hava Araçları Projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıda niteliklere sahip adaylar aranmaktadır;Üniversitelerin Uçak/Uzay/Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Savunma Sanayii/Havacılık sektöründe en az 3 yıl tecrübeli,Hava aracı tasarımı ve alt sistemleri konularda bilgi/tecrübe sahibi,Tercihen  aerodinamik, yapısal vb. konularda bilgi/tecrübe sahibi,Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip eden,İletişim gücü yüksek, sonuç odaklı çalışan,İyi seviyede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimize,aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları alınacaktır.Üniversitelerin Uçak/Uzay/Havacılık Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 2 yıl İHA sistemleri üzerinde Sistem Mühendisliği faaliyetlerinde tecrübeli,Sistem seviyesinden, birim ve test seviyesine kadar tüm aşamalarda gereksinim oluşturma, yönetim ve doğrulama konusunda bilgi sahibi,Alt sistemler arası etkileşimlerin sistem mühendisliği faaliyetleri ile takip edilmesi konusunda bilgi sahibi,Tercihen Savunma Sanayii/Havacılık sektöründe tecrübeli,Tercihen Askeri standartlar (MIL-STD-810, MIL-STD-461, STANAG 4671, vb..) hakkında bilgi sahibi,İletişim gücü yüksek, müşteri odaklı çalışan, ihtiyacı olan bilgiyi şirket içi ve dışı kaynaklardan edinebilen,İyi derecede İngilizce bilen, Araştırmacı, konusu hakkında dünyadaki yenilikleri takip eden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Elektrik Elektronik Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş.
Kıdemli Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimize,aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları alınacaktır. Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Savunma, Havacılık, Otomotiv, Enerji ve Beyaz Eşya sektörlerinin herhangi birinde en az 3 yıl iş tecrübesi olan,Alçak gerilim elektrik şebekeleri konusunda tecrübeli,Mikroişlemcili/Mikrodenetleyicili sistemler konusunda tecrübeli,Temel ağ yapıları ve haberleşmesi konusunda bilgi sahibiProje geliştirme süreçleri, üretim aşamaları, standartları ve dokümantasyon konularında bilgi ve deneyim sahibi,Sistem tasarımı, ihtiyaçlarının belirlenmesi, tasarım sorunlarının çözümü konusunda çalışmış,EMC ve EMI konusunda tecrübeli, Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip eden,İletişim gücü yüksek, sonuç odaklı çalışan,İyi seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul-Avrupa Yakası) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul-Avrupa Yakası)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul- Anadolu Yakası) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul- Anadolu Yakası)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (Ankara)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Web Uygulama Yazılımları Geliştirme Mühendisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Web Uygulama Yazılımları Geliştirme MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestek A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin  Bilgisayar ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Web tabanlı uygulama geliştirme projelerinde görev almış, web teknolojileri konusunda bilgili, yazılım geliştirme ortamlarına hakimPython, C#, PHP programlama dillerinden en az biriyle geliştirme yapmış, MS SQL ve/veya MYSQL veritabanlarını kullanmış ve SQL dilini bilen, Nesneye yönelik analiz ve tasarım bilgisine sahip, HTML,CSS ve javascript kodlama konusunda deneyimli,       Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, En az 2 yıl askerlik engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Data Scientist İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Data ScientistVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for Scientists to be employed at Vestel Headquarters at Manisa OSB. Data Scientist will be a part of AI team.A graduate degree in Computer Science, Statistics, Informatics, Information Systems, Electrical Engineering, Industrial Engineering or another quantitative field.Strong understanding of ML concepts - Probabilistic Models, Supervised and Unsupervised Learning, Neural Networks, Wide & Deep learning.Experience in at least two of the following software/tools is a required:Machine Learning libraries and development environments at Google Cloud Platform, AWS and Azure services.Machine Learning algorithms at MATLAB.Object-oriented/object function scripting languages: Python, Java, C++, Scala, etc.Tensorflow. Experience in the following software/tools is a plus:Stream-processing systems: Storm, Spark-Streaming, etc.Big data tools: Hadoop, Spark, Kafka, etc.Data pipeline and workflow management tools: Azkaban, Luigi, Airflow, etc.Academic skills for conducting research and teaching about Machine Learning concepts.Strong project management and organizational skills.Experience supporting and working with cross-functional teams in a dynamic environment.Excellent command of written and verbal English,Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills,No travel restriction, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Data EngineerVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for Data Engineers to be employed at Vestel Headquarters at Manisa OSB. Data Engineer will be a part of AI team.A graduate degree in Computer Science, Statistics, Informatics, Information Systems, Electrical Engineering, Industrial Engineering or another quantitative field.Advanced working SQL knowledge and experience working with relational databases, query authoring (SQL) as well as working familiarity with a variety of databases.Experience building and optimizing ‘big data’ data pipelines, architectures and data sets.Experience performing root cause analysis on internal and external data and processes to answer specific business questions and identify opportunities for improvement.Strong analytic skills related to working with unstructured datasets.Build processes supporting data transformation, data structures, metadata, dependency and workload management.A successful history of manipulating, processing and extracting value from large disconnected datasets.Working knowledge of message queuing, stream processing and highly scalable ‘big data’ data stores.Strong project management and organizational skills.Experience supporting and working with cross-functional teams in a dynamic environment.Experience in the following software/tools is a huge plus:Experience with big data tools: Hadoop, Spark, Kafka, etc.Experience with relational SQL and NoSQL databases, including Postgres and Cassandra.Experience with data pipeline and workflow management tools: Azkaban, Luigi, Airflow, etc.Experience with Google Cloud Platform, AWS and Azure servicesExperience with stream-processing systems: Storm, Spark-Streaming, etc.Experience with object-oriented/object function scripting languages: Python, Java, C++, Scala, etc.Experience with Tensorflow Strong understanding of ML concepts - Probabilistic Models, Supervised and Unsupervised Learning, Neural Networks & Deep learning.Excellent command of written and verbal English,No military obligation for male candidates,Ability to operate successfully in a matrix organization,Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills,No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Kalite TeknisyeniVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde Kalite departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen, tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere tecrübesiz  çalışma arkadaşları arıyoruz.Meslek Yüksekokulu veya Teknik Liselerin "Makine, Elektrik/Elektronik, Kontrol/Otomasyon, Laboratuvar, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme" bölümlerinden mezun,Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,            MS Office programlarında bilgili,              Vardiyalı Çalışabilecek,               Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,            Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, istekli,            Ekip çalışmasına yatkın,               İzmir yada Manisa da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARGE Laboratuvarı Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
ARGE Laboratuvarı TeknisyeniVESTEL A.Ş
Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu Makina, Elektrik-Elektronik , İklimlendirme-Soğutma,  Ev Cihazları,Bilgisayar  bölümlerinden mezun,Manisa ve İzmir’de ikamet eden,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,Askerliğini yapmış bay adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Operasyonları Uzmanı(Trabzon) Trabzon VESTEL A.Ş.
Servis Operasyonları Uzmanı(Trabzon)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL TİCARET A.Ş bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Mühendislik veya Teknik Öğretmenlik Bölümlerinden mezun, Yetkili servis yönetiminde tecrübeli, Beyaz Eşya ve Elektronik sektöründe tecrübeli, Seyahat engeli  olmayan, sık seyahat edebilecek, gerektiğinde mobil çalışabilecek,Takım çalışmasına uyumlu, Organizasyon ve planlama yeteneği olan, İş bitirici ve çözüm geliştirebilen, Analitik düşünebilen, İletişim ve sunum becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office ve dengi bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konfigürasyon Uzmanı Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Konfigürasyon UzmanıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversite Mezunu (tercihen mühendislik bölümlerinden mezun) Alanında en az 2 yıl deneyimli Tasarım / Ürün Geliştirme süreçleri hakkında deneyimli MIL-STD-973 standart ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi Konfigürasyon Yönetim Araçları konusunda deneyimli (JIRA, SVN, GIT, SAP vs..)Veri ve Doküman Yönetimi konularında deneyimli MS Office araçlarına hakim İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Ekip çalışmasına yatkın İletişim yeteneği kuvvetli Analitik düşünebilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı (Trabzon) Trabzon VESTEL A.Ş.
Depo Elemanı (Trabzon)VESTEL A.Ş.
En az lise mezunu, Tercihen depo deneyimi olan, MS Office uygulamalarını kullanabilen (SAP biliyor olması tercih nedenidir), Dikkatli, düzenli ve titiz çalışan, Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) Genç, dinamik ve enerjik Depo Elemanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part-Time Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Part-Time Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for a Software Engineer who will work as a team member in theVESTEL GROUP.We are looking for 4th year university students interested in software development and embedded systems to join our team in Istanbul on apart-time basis. Our team is developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs). Qualifications: Enrollment in a Software Engineering, Computer Science or Electronics Engineering program. Required Skills: Experience with C and C++ or similar programming languages. High technical competence. An understanding of multitasking target systems and Linux. A good command of English. General Characteristics: Strong team player - very collaborative, open, and approachable. Goodcommunicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised;aware of SW trends. Interested in Digital TV.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin ODTÜ Teknokent'te faaliyet gösteren ve yazılım projelerini CMMI Seviye 3 gereklerine uygun olarak geliştiren yazılım grubumuz için, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,Java programlama dili ve ekosistemi ile yazılım geliştirme deneyimine sahipLinux işletim sistemi üzerinde yazılım geliştirme konusunda deneyime sahipMySQL ya da PostgreSQL gibi bir ilişkisel veritabanları konusunda bilgi sahibiGüçlü problem çözme ve analitik becerilerine sahipYazılım tasarım örüntüleri konusunda bilgi sahibiTercihen Ant, Maven ya da Gradle gibi araçlar konusunda deneyime sahipTercihen DOORS, JIRA, SVN araçlarını kullanma deneyimi olmakTercihen Spring Framework ile geliştirme deneyimine sahipTercihen Hibernate ya da JPA gibi bir ORM ile geliştirme deneyimine sahipTercihen sürekli entegrasyon araçları konusunda deneyime sahipİyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 (iki) yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kıdemli Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin ODTÜ Teknokent'te faaliyet gösteren ve yazılım projelerini CMMI Seviye 3 gereklerine uygun olarak geliştiren yazılım grubumuz için,aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar,Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezunC#,Java dillerinde yazılım geliştirme deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 (iki) yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kalite MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
AS9100 ve CMMI ML3 firması olan şirketimizin yazılım kalite grubunda görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz:·         Üniversitelerin tercihen Yazılım, Bilgisayar, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         2-4 yıl yazılım geliştirme projelerinde çalışmış,·         Savunma sanayii ve havacılık alanlarında bilgi ya da deneyim sahibi,·         Yazılım geliştirme metodolojileri konularında bilgi ya da deneyim sahibi,·         AS9100 ve/veya CMMI hakkında bilgi ya da deneyim sahibi,·         Emniyet-Kritik projelerde (DO-178) bilgi ya da deneyim sahibi,·         Değişiklik, gereksinim ve Konfigürasyon yönetimi araçları hakkında bilgi ve deneyim sahibi (DOORS, JIRA, SVN vb.)·         Sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, takım çalışmasına uygun, iletişim ve problem çözme yeteneği kuvvetli,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tercihen tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Kurumsal Satış UzmanıVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, En az 1 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)  Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Bakım TeknisyeniVESTEL A.Ş
Vestel Beyaz Eşya A.Ş. Bakım bölümünde çalışacak, yüksek motivasyonlu, sorumluluk almaya istekli, ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENLERİ aranmaktadır. -MYO veya meslek liselerinin elektrik, elektronik, mekatronik, elektronik haberleşme veya benzeri bölümlerinden mezun, çok iyi düzeyde bilgisayar kullanan,-Üretim yapan bir tesiste min. 5 yıl bakım tecrübesine sahip,-Elektromekanik sistemlerde bakım ve arıza arama konusunda tecrübeli,  tercihen ileri düzey pnömatik ve hidrolik bilgisi olan,-Elektrik projelerini okuyabilen, proje üzerinden arıza takibi yapabilecek,-Asenkron ve servo motorların sürülmesi konusunda bilgi sahibi,-PLC ve HMI konusunda bilgili, LADDER/STL/FBL programlama dillerini bilen, iyi düzeyde S7 Simatic Manager, Microwin, Tia Portal, Wincc Flexible, Simotion, Scout yazılımlarına ve bu yazılımlarla ilgili ürünlere hakimiyeti olan,-Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, kendini geliştirmeye istekli ve ekip çalışmasına değer veren,-Tercihen alçak gerilim ve orta gerilim hücrelerinde trafo, kesici ve kompanzasyon bakımları konusunda tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Operatörü Manisa VESTEL A.Ş
Pres OperatörüVESTEL A.Ş
25-45 yaş arası,Vardiyalı çalışabilecek,Askerlik görevini tamamlamış,Saç şekillendirmede deneyimli,PRES OPERATÖRLERİ alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar Araştırma Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Pazar Araştırma UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Pazar Araştırmaları konusunda tercihen minimum 1-3  yıl arası  deneyimli, Araştırma projesi yönetiminde görev almış ve raporlamalarını yapmış, Çözüm odaklı,takipçi, analitik düşünme yeteneği gelişmiş, AdHoc, Panel ve Tracking araştırma projelerinde etkin rol almış, araştırma türleri, teknikleri ve istatistiki analiz modelleri konusunda deneyim sahibiTakım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve özenli, değişime açık, Detaylardan sıkılmayan, araştırmacı, Ms Office programlarına hakim, özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen,SPSS / SAP / STATA programlarından birini etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkez Servis Uzmanı İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Merkez Servis UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL TİCARET A.Ş. bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruzDayanaklı tüketim malları satış sonrası hizmetler bölümünde çeşitli kademelerde görev almış en az 5 yıl deneyimi olan,Üniversite mezunu tercihen Makina yada Elektrik - Elektronik Mühendisliği mezunu,Merkez servisin idari ve operasyonel yönetimini sağlayacak, yetkili servis yöneticiliği konusunda deneyimli,Ekip yönetebilecek. Src belgesine sahip, seyahat engeli olmayan, Tercihen  Dayanıklı Tüketim Malları, Beyaz Eşya, Klima, Elektronik ürünlerin bakım-onarım konularında iş tecrübesine sahip,Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek, Ms Office uygulamalarına ileri derecede hakim, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  Takım çalışmasına yatkın, aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Seyahat (yurt içi / dışı ) engeli bulunmayan Tercihen  askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Sistem Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kıdemli Sistem MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünlerinden mezun,En az 5 yıl Savunma Sanayii projelerinde Sistem Mühendisi olarak çalışmış Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  Takım çalışmasına yatkın, aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Seyahat (yurt içi / dışı ) engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizgi Elemanı Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Dizgi ElemanıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
SMT Dizgi Elemanı Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Şirketimiz’in Üretim Bölümü’nde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip, tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz: SMT dizgi makinalarında en az 5 yıl tecrübeli  Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak Takım çalışmasına uygun olmak Vardiya düzenine uymak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üretim MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Şirketimiz’in Üretim Bölümü’nde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip, tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektrik/Elektronik veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kablaj / Elektromekanik Şase üretimlerinde mevcut prosedürlerin uygulanmasını sağlayacak ve Üretim ve Test süreçlerinin geliştirilmesinde görev alacak,Tercihen IPC-A-610 ve IPC-WHMA-620 konularında bilgi sahibi, 1-2 yıl iş deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Takım içinde iyi iletişim kurabilen, sinerjik yaklaşımlar sergileyen, sorumluluk üstlenebilen ve sürekli iyileştirmeye açık olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı