TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bir bankasıdır. BNP Paribas, Perakende Bankacılığın yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Uluslararası Perakende Bankacılık alanlarında da önemli bir rol oynamaktadır. 
TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır. 
BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak TEB, BNP Paribas’ın 60 ülkede ve 100’den fazla noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’ın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 75
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEB IT Yazılım Geliştirme Proje Sorumlusu İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB IT Yazılım Geliştirme Proje SorumlusuTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ya da eşdeğeri bölümlerinden mezun .NET platformuna hakim, WinForms C# ile en az 3 yıl uygulama geliştirmiş , MVC, HTML 5, Javascript, CSS VE Ajax gibi Web teknolojileri konusunda uygulama geliştirmişSOA mimarisi veya WCF kütüphanesi ile yazılım geliştirme deneyimine sahipNesne tabanlı ve çok katmanlı yazılım geliştirme metodolojilerine vakıf PL-SQL veya T-SQL konularında bilgili Finans yazılımları konusunda bilgi/tecrübe sahibi Analitik düşünce yeteneğine sahip Hızlı öğrenebilen, problem çözme konusunda yetenekli ve yaratıcı olan Takım çalışmasına yatkın Yeni teknolojileri öğrenmeye meraklı, araştırma yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Krediler Tahsis Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Krediler Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
-Minumum 5 yıl ve üzeri deneyimli.-Çok İyi derecede ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı)-İngilizce prezentasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş,-Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen,-Bankamızı temsil kabiliyeti yüksek,-Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,-Finansal tablo analizi ve  yorumlaması konusuna hakim, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi Bolu TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Bolu şubemizde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  2.5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yön&Politika. Yönetici/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yön&Politika. Yönetici/Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)·         Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen,·         Kredi risk modelleme ve validasyon alanlarında Yönetici düzeyi için 5-7 yıl, Yönetici Yardımcısı düzeyi için 3-5 yıl deneyimli,·         MS Ofis uygulamalarına hakim (özellikle MS Excel), tercihen SAS, EViews ve R istatistik programı kullanabilen,·         Analitik düşünebilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Araştırma ve kaynak taramasına yatkın·         Kendini geliştirmeye açıkadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Güvenlik YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
4 Yıllık Lisans mezunu, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen Güvenlik Sektöründe Yöneticilik  konusunda en az 3 yıl deneyimliÇok İyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayanErkek adayların Askerlik hizmetini tamamlamış olan,Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonlar ve Yet. Satıcı Tlf. Destek Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Operasyonlar ve Yet. Satıcı Tlf. Destek YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
·         En az lise mezunu,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kocaeli TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kocaeli Gebze'de görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  2.5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde, İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
İstanbul Anadolu Yakası Şubelerimizde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkınŞube Asistanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi - Adapazarı Kocaeli, Sakarya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi - AdapazarıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibinde görev yapacak Adapazarı ve İzmit illerinde ikamet eden, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesi için Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimliSPK lisansı olan, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen En az yüksekokul mezunu olan, takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Compensation and Benefits Supervisor İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Compensation and Benefits SupervisorTEB - Türk Ekonomi Bankası
University degree 1-2 years of compensation and benefits experience (preferably in banking sector)Preferably experienced in expatriate operations Fluent Turkish and English, spoken and written Efficient use of Microsoft Office programs Strong analytical and influencing skills Enthusiastic team player, Result-oriented.   Strong quantitative and analytical skills, Creative
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Gayrettepe’de faaliyet gösteren Kurumsal Şubemiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı arayışındayız.GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl bankacılık sektöründe, kurumsal portföy yönetimi alanında  tecrübeli,İngilizceyi sözlü ve yazılı çok iyi düzeyde kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Yönetim Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Filo Yönetim UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversite mezunu Filo ve Servis Yönetimi alanında minimum 2 yıl tecrübeli Güzergah ve Harita Bilgisine sahip, Optimizasyonda deneyimli Şartname, sözleşme konularına hakim Bütçe ve Raporlama yapılması Ekip çalışmasına uyumlu Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Analitik düşünebilen Çözüm odaklı Etkili İletişim kurabilen Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Satın Alma Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
•             Üniversitelerin Mühendislik veya 4 yıllık Sosyal - İdari bilimler fakültelerinden mezun,•             Çok İyi derecede İngilizce bilen,•             Satın alma konusunda tercihen uluslararası firmalarda Yönetici Yrd. unvanı için minimum 3 yıl, Yönetici unvanı için minimum 5 yıl deneyimli, •             Analitik düşünce yapısına sahip,•             Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın,•             İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen,•             Proje yönetimi tecrübesi ve sunum yeteneği olan,•             Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, •             Sigara kullanmayan.adayların başvurusunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yön & Politika.Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yön & Politika.Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)·         İleri düzeyde (yazılı ve sözlü) İngilizce bilen,·         Deneyimli  adaylar için Kredi Risk Yönetimi veya Kredi Analiz ve Raporlama alanlarında 1-3 yıl deneyimli·         Deneyimsiz adaylar için üniversiteden yeni mezun olmuş·         MS Ofis uygulamalarına hakim (özellikle MS Excel), tercihen SAS, SPSS kullanabilen,·         Analitik düşünebilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Araştırma ve kaynak taramasına yatkın·         Kendini geliştirmeye açıkadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Makine MühendisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         En az 5 yıl kendi alanında deneyimli·         MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen·         İyi Derecede İngilizce bilen·         Kurumsal şirketlerde, özellikle şubeli yapısı olan (banka, market, perakende mağazacılık vb) görev yapmış,·         Isıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, yangın tesisatı konularında tecrübeli·         İlgili yönetmelik, mevzuat ve standartları bilen·         Üst yapı-dekorasyon deneyimi olan,·         Tercihen bina yönetim ve işletim konularında tecrübeli·         Teknik bütçe yönetimi ve bakım planlamasına hakim·         İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatlara hakim·         Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş·         Sürekli iyileştirme ve performans odaklı çalışan·         Motivasyonu yüksek, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, pozitif ve katılımcı·         Yoğun çalışma temposuna ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek,·         İş takibi ve sonuçlandırma yeteneğine sahip·         Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,·         Aktif olarak araç kullanan·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışadayların  başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Elektrik MühendisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         En az 5 yıl deneyimli,·         İyi Derecede İngilizce bilen,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Tercihen Autocad bilgisi olan,·         Kurumsal şirketlerde, özellikle şubeli yapısı olan (banka, market, perakende mağazacılık vb) görev yapmış,·         Üst yapı-dekorasyon tecrübesi olan,·         Tercihen bina yönetim ve işletim tecrübesi olan·         Tercihen orta gerilim tecrübesi olan·         Teknik bütçe yönetimi ve bakım planlamasına hakim·         İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatlara hakim·         Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş·         Sürekli iyileştirme ve performans odaklı çalışan·         Motivasyonu yüksek, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, pozitif ve katılımcı·         Yoğun çalışma temposuna ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek,·         İş takibi ve sonuçlandırma yönü güçlü,·         Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,·         Aktif araç kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yönetimi&Politikaları Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yönetimi&Politikaları Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
•             Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)•            Tercihen Kredi Politikaları konusunda veya Kredi Risk Yönetimi veya KOBİ Kredi Tahsis alanlarında minimum 3 yıl deneyimli,•             Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen,•             MS Ofis uygulamalarına hakim,•             Analitik düşünebilen,•             Takım çalışmasına yatkın,•             Araştırma ve kaynak taramasına yatkın,•             Kendini geliştirmeye açık,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için Antalya'da görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Yazılım Uzmanı/Sorumlusu İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Yazılım Uzmanı/SorumlusuTEB - Türk Ekonomi Bankası
•Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,•Java, JavaEE konularında bilgi ve tecrübe sahibi,•İlişkisel veri tabanı ve veri tabanı modelleme konularına hakim,•Tercihen bankacılık sektöründe ve bankacılık ürünleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi,•Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, değişime ve öğrenmeye istekli,•Sorumluluk sahibi, proaktif ve sonuç odaklı,•Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,•İyi derecede İngilizce bilen,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERBankamız bünyesi, İstanbul Avrupa Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Karlılık Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Karlılık Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık Üniversite mezunu, Tercihen Matematik, İstatistik, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun, tercihen ilgili alanlarda yüksek lisans yapmış,Mali İşler alanında minimum 3 yıl deneyimi olan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Çok iyi derecede ingilizce bilgisi olan, Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen, Takım  çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İstihbarat Yöneticisi İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
İstihbarat YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankaların istihbarat kadrolarında çalışmış/çalışan ve en az 7 yıl deneyimli,İnsan ilişkileri, takipçi ve araştırmacı yönü kuvvetli, Gerektiğinde banka dışında da araştırmalar yapabilecek,Banka/Piyasa istihbarat kanalları geniş, Ekip çalışmasına yatkın,sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,İzmir’de görev yapacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Pasif Yön., Fiyatlama Yetkilisi/Yön. Yard. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Pasif Yön., Fiyatlama Yetkilisi/Yön. Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık Üniversitelerin tercihen Ekonometri, İstatistik, Mühendislik veya Finans bölümlerinden mezun,İleri düzeyde İngilizce bilen MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış Analitik düşünen ve takım oyununa yatkın Finansal raporlama konusunda tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Pasif Yön. Büyük Müşt. Fiyatlama Yön. Yard. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Pasif Yön. Büyük Müşt. Fiyatlama Yön. Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık üniversitelerin tercihen Ekonometri, İstatistik, Mühendislik veya Finans bölümlerinden mezunMinimum  2 sene deneyimi olan Office uygulamalarına ileri derece hakim Analitik Raporlama deneyimi olan Çok iyi İngilizce bilen Seyahat engeli bulunmayan Sürücü ehliyeti bulunan Satış ve pazarlama yönü güçlü İnsan ilişkileri kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Portföy Saklama Hizmetleri Risk Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Portföy Saklama Hizmetleri Risk YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden mezunRiske maruz değer (VaR), portföy riski, bilanço faiz ve likidite riskleri  vb. risk konseptleri ve banka bilançosu hakkında bilgisi olanSPK Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisansları’na sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis programlarını iyi seviyede bilen (tercihen VBA da bilen) Tercihen Finansal Analiz,  Banka Hazine ürünleri ve/ veya ekonomik araştırma konusunda tecrübeli  Analitik düşünce yapısına sahip Planlama ve takip becerisi yüksek, sonuç odaklı Sözlü ifade ve iletişim yönü kuvvetli adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB GROUP COMPANIES HR BUSINESS PARTNER İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB GROUP COMPANIES HR BUSINESS PARTNERTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for Manager or Assistant Manager who is willing to join TEB Group Companies HR Business Partner team in Human Resources Group at TEB.Desired Skills and ExperienceUndergraduate from preferably Engineering, Economy, Business Administration, or in a similar area (MBA or Double Major is an additional asset),Minimum 3-6 years of experience in HR field (HR experience in Banking sector is an additional asset),Passion and curiosity about the HR activities, Strong analytical/interpersonal skills, stellar communication skills both internally and externally,Advanced level of spoken and written English, Proficiency in MS Office applications and other digital systems,Multi-task handling, Eager to be a part of teamwork
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi - Ankara Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi - AnkaraTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için Ankara'da görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müfettiş Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Müfettiş YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
·  27 yaşını doldurmamış olmak,  · Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinin; İktisat, İşletme, Hukuk, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Bankacılık ve Finans, İstatistik, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümleri veya bunların yetkili makamlarca onaylanmış yurtdışı eşitlerinden mezun olmak,  · Son 2 yıl içerisinde alınan 80 IBT TOEFL veya 780 TOEICveya6,5 IELTS veya 80 YDS yabancı dil sınavları sonuç belgesi, (Eğitim Dilinin tamamı İngilizce olan üniversitelerden mezun adaylarda yukarıdaki belgeler aranmayacaktır. Daha önce bu belgelerle ilgili sınavlara katılmamış adaylarımızın başvuruları kabul edilecek ancak geçerli puanı gösterir belge, mülakat / nihai aşamada talep edilecektir.)  ·  Erkek adaylar için sınav tarihi itibari ile askerliğini yapmış olmak veya en az 2 yıl süre ile tecil ettirmiş olmak  ·  Sağlık durumu Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya ve seyahate elverişli olmak,  ·  Resmi dairelere, kurum ve kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak,  ·  Bilgi donanımlarını destekleyen iletişim yeteneği ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Arval - Araç Satın Alma Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval - Araç Satın Alma YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversite mezunu MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Takip yeteneği güçlü, pratik ve hızlı düşünebilen Doküman takibi ve raporlamasını yapabilen Analitik yönü kuvvetli, problem çözme ve organizasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın, kurumsal çalışma ortamına uyumlu   Dinamik bir yapıda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, disiplinli Telefonda iletişimde başarılı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Sürücü belgesi sahibi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
POS Satış Yetkilisi Adana, Mersin, ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,Sahada POS ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Samsun da ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sahte Başvuru İnceleme Yönetici Yard./Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sahte Başvuru İnceleme Yönetici Yard./YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Lisans mezunu veya halihazırda Lisans öğrenimi devam eden Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayacak Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Arval - SME Sales Supervisor İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval - SME Sales SupervisorTEB - Türk Ekonomi Bankası
University graduate Fluent English skills MS Office competent Good time management and organizational skills Ability to communicate with variety of people Effective negotiation skills Confident and decisive on prospect communication Ambitious to achieve targets Capability to analyze, interpret, and present sales results Completed military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Tanıma ve Projeler Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dönemsel Tanıma ve Projeler YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Müşteri Hizmetleri ve Tahsilat Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 6 ay süre ile çalışacak Dönemsel Tanıma ve Projeler Yetkilisi aranmaktadır.Örgün öğrenim veren üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun Detaylara dikkat eden Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Operasyonel görevleri yürütmeye istekli En az orta derecede ingilizce bilen MS Office programlarını rahatlıkla kullanabilen  adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satış Destek Yetkilisi Adana TEB - Türk Ekonomi Bankası
Satış Destek YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
1.Üniversite mezunu,2. Erkek adaylarda askerliğini yapmış,3. İletişimi kuvvetli,4. Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek5.Tercihen İngilizce bilen6.26 yaşını aşmamışSatış Destek Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İletişim Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Müşteri İletişim YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Müşteri İletişim Departmanında  görev almak üzere,Şikayet Yönetimi alanında en az 1 yıl deneyimli,  Lisans veya ön lisans mezunu  En az orta düzeyde ingilizce bilen Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek ve sabırlı,  Sonuç odaklı,  Takım  çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az  2 yıl tecilli, Çalışanlarımızın başvurularını bekliyor olacağız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Yatırım Bank, Bütçe &Raporlama Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Yatırım Bank, Bütçe &Raporlama YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun Tercihen master (MBA veya Finans) derecesi olan Bankacılık sektöründe Raporlama, Analiz, Bütçeleme konularında en az 5 yil deneyimliİleri düzeyde İngilizce bilen, İleri düzeyde Excel, Powerpoint ve MS Office bilgisine sahip, Özdisiplini olan Guclu iletisim ve organizasyon yetenegi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Analytics Supervisor (New Graduate) İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Customer Analytics Supervisor (New Graduate)TEB - Türk Ekonomi Bankası
Located in TEB Headquarters in Umraniye, we are now looking for a “Customer Analytics Supervisor (New Graduate)”, who is passionate about data analytics and can think systematically, implement quickly and innovate eagerly. What’s in it for you? Launch your career with one of the jobs of the future Improve your skills and learn continuously from day one Participate in the insight-revealing process from vast amount of data and join brainstorming on specific topicsWork in a thrillling and fun environment, with a highly competent and dynamic team  Bachelor’s Degree in Industrial Engineering, Computer Science or other related technical disciplineWillingness to learn banking, financial mathematics, data analysis, data management tools & querying languages (SAS Enterprise Guide & SQL, knowledge is a huge plus)Ability to understand business problems, summarize expectations, think abstractly and creativelyStrong problem-solving skills (analyzing data, verifying facts and offering solutions)Solid presentation skills Excellent command of English Proficiency in MS Excel and MS PowerPoint
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Customer Analytics Assistant Manager İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Customer Analytics Assistant ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Fluency in English Bachelor’s Degree in Industrial Engineering, Computer Science or other related technical discipline; Master’s Degree in Finance or an Analytics-related area is a huge assetAnalytical, pro-active, highly self-motivated, well-organized and result-oriented with strong planning skillsExcellent team player, effective at communication and relationship management also having a positive attitude at all timesSolid experience in data mining & analysis, as well as data management tools & querying languages (SAS Enterprise Guide & SQL)Experience in CRM-related departments of banks is preferred Good command of MS Excel & MS PowerPoint Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL ÖN SATIŞ (ACQUSITION) YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL ÖN SATIŞ (ACQUSITION) YETKİLİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Sales Acqusition Supervisor, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:Study level: University or above, Good knowledge of local automotive and/or coming from operational leasing or services company (B to B) will be appreciated,Strong inter-personal, presentation and report writing skills, Commercial awareness, Analytical thinking skills, Fluent English (French may be a plus), Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL - Sales Account Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL - Sales Account ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Internal Sales Assistant Manager in Head Office, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:University graduate with an orientation to sales activities and/or capability to develop sales skillsGood knowledge of local automotive or coming from operational leasing or service companyStrong presentation, inter-personal and report writing skills, commercial awareness and project management skills.Fluent English (French may be a plus) No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL - Asset Valuation & Pricing Ass. Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL - Asset Valuation & Pricing Ass. ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Title of the position to be defined according to candidate profile and length of experienceBachelor or Master degree in Finance/Economics preferably with a major in StatisticsWith an 5-6 years overall business experience in relevant positions Knowledge of Automotive and/or car leasing environment is appreciated Ability to understand & build micro-economical model and tools Ability to understand complex environments (macro economics) Knowledge in database management Strong skills in Excel and MS Office. Knowledge in any other statistical software (e.g. SAS) or reporting tool (e.g. Business Objects) is appreciatedFluent english is necessary to correspond with Corporate Center and other local Technical Risk teamsFrench is appreciated
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL-FINANCIAL CONTROLLER (ASSISTANT MANAGER) İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL-FINANCIAL CONTROLLER (ASSISTANT MANAGER)TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bachelor or Master degree in Business Administration, Finance or Economics; Prior experience in audit and financial control with strong analytical skills;2-3 years of experience in one of the big four audit companies is appreciated;Good knowledge of Turkish accounting standards and IFRS; Strong skills in Excel and MS office; Result oriented with strong team sprit; Good communication skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Banka Yöneticisi / Yönetmeni İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Banka Yöneticisi / YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Bölgesi için Üye İş Yeri ve Ticari Kart Satış Bölge Yöneticisi4 yıllık üniversite mezunu Satış konusunda en az 5 yıl deneyim, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Analitik ve stratejik bakış açısına sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Etkili iletişim becerilerine sahip, Ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde part-time görev almak üzere;Eskişehir'de ikamet eden, Üniversite öğrencisi, Part-Time 17:00-22:00 saat aralığında çalışabilecek. Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Antalya'da yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde part time görev almak üzere;Antalya’da ikamet eden, Üniversite öğrencisi, Part Time 17:00-22:00 saat aralığında görev alabilecek,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, Samsun ilinde görev alabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun Şubelerimiz için Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere;Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, SPK LİSANSI SAHİBİ OLMAK Samsun da ikamet eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen, Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak. takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Trabzon TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Trabzon Şubemiz için Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere;Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, SPK LİSANSI SAHİBİ OLMAK Trabzon da ikamet eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen, Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak. takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım ve Kariyer Planlama Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşe Alım ve Kariyer Planlama YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlüğümüzde yer alan TEB İnsan Kaynakları Grubu bünyesinde, İşe Alım ve Kariyer Planlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere İşe Alım ve Kariyer Planlama Yöneticisi arayışındayız.GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında (tercihen işe alım ve kariyer planlama alanında) 5+ yıl deneyimli,İleri derecede İngilizce bilen, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, İnsan ilişkileri güçlü, iletişime açık, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL MUHASEBE YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL MUHASEBE YETKİLİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.'de çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Yönetici Yardımcısı arıyoruz: Üniversitelerin İşletme , ekonomi ve benzeri bölümlerinden mezun, Yeni mezun yada Muhasebe alanında en fazla 2 yıl tecrübeli , Microsoft ofis programları kullanım becerisi olan, Tercihen İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip, Kendini ifade etmekte ve takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK Temel Düzey Lisansına sahip, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,                                                                                                                                                                                                                                                                         Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cetelem-Sistem Geliştirme Yönetmeni / Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Cetelem-Sistem Geliştirme Yönetmeni / YöneticisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Tüketici Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Sistem Geliştirme Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere Sistem Geliştirme Analisti arayışımız söz konusudur.·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik, MIS veya diğer ilgili bölümlerden mezun,·         Tercihen finans sektöründe Sistem Geliştirme alanında en az 3 yıl analitik deneyime sahip,·         MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen MS Visio, UML ve MS Project programları hakkında bilgi sahibi,·         Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,·         Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi (Toad, SQL  Navigator kullanmış olması tercih sebebidir)·         Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren,·         Müşteri odaklı, ikna  ve iletişim yönü güçlü,·         Değişime ve öğrenmeye açık,·         Yaratıcı ve sonuç odaklı,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlik hizmeti en az 2 yıl tecilli,·         İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Bankacılık Strateji Planlama Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Bankacılık Strateji Planlama YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Mühendislik Bölümlerinden mezun, Bankacılık alanında minimum 2 maksimum 6 yıl deneyimli (Yönetici pozisyonu için min. 5 yıl, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için min. 2 yıl)Çok iyi derecede aktfi sözlü ve yazılı İngilizce kullanabilen MS Excel ve MS Powerpoint programlarını çok iyi derecede kullanabilen Analitik yönü güçlü Askerlik hizmetini tamamlamış                                                                                                                              adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi Ankara, Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Girişim Bankacılığı bölümümüzde çalışacak teknoloji uzmanları aramaktayız. Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, iktisat, Ekonometri ve İstatistik bölümlerinin herhangi birinden mezunGirişimcilik Ekosistemi Bilgisine Sahip Teknoloji trendlerini yakından takip eden Araştırmalar Yapan, Öneriler Geliştirebilen Sosyal yönü güçlü Sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahip Takım Çalışmasına Önem Veren Çok iyi seviyede İngilizce bilen 25 Yaşını geçmemiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Voice Systems Engineer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Voice Systems EngineerTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for an engineer who is willing to be expert in the area of the "Voice Systems" and would like to be part of a team who is maintaining the IT. •             BS or MS in Electronics, Communication, Computer Science or related engineering disciplines•             Basic knowledge of Voice Systems (PBXs, Voice Recording Systems, Videoconference, CDR etc.)•             Basic knowledge of VoIP, IP Telephony, IP, TCP/IP, SIP, SIP trunking, H323 etc. protocols•             Basic knowledge of Windows Servers and Linux/UNIX OS•             Basic knowledge of Network Technologies•             Basic knowledge of Mobile Technologies•             Basic knowledge of SQL•             Preferably knowledge of Genesys Contact Center Solutions•             Preferably knowledge of Alcatel IP Telephony Solutions•             Preferably knowledge of Nice Voice Recording Solutions•             Preferably knowledge of WebRTC and open source voice systems•             Good team player, result oriented attitude and analytical mind•             Being dynamic and competent with busy and flexible working hours•             Outstanding organizational, interpersonal and communication skills•             Good command of written and spoken English•             Eager to learn, especially for unexperienced candidates•             Male candidates should have no military obligations or postponed for at least two years
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Ankara Özel Bankacılık Bölgemizde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu,Minimum 5 yıl deneyime sahip, (Yatırım ürünleri, ürün ve türev piyasalar)Minimum SPK Temel Düzey Lisansına sahip,Özel bankacılık hedef segmentine giren müşteriler konusunda deneyim sahibi,Müşteri kazanımında etkin,Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip ve analiz edebilecek,Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık,Satış ve sonuç odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yönetici Yardımcısı/Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Muhasebe Yönetici Yardımcısı/YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Banka muhasebesi ve Tek Düzen Hesap Planı konusunda bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun,İyi düzeyde Excel kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Analitik yönü güçlü, Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi Türkiye, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredili Ürünler Tahsilat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Kredili Ürünler Tahsilat kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi  aranmaktadır.En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen, Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Microsoft Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek,Araştırma , planlama ve takip yönü güçlü Günlük ve aylık hedef doğrultusunda çalışabilecek, Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna ve müzakere becerisi güçlü, Zaman ve stres yönetim becerisine sahip  Bankacılıkta kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, MIS ve benzeri bölümlerinden mezun,·         Bankacılık, Finans sektöründe 0-5 yıl arası analiz tecrübesine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office (MS Project ve MS Visio dahil) uygulamalarına hakim ve SQL konusunda bilgi sahibi·         İletişim kabiliyeti yüksek,·         Analitik düşünme yeteneği olan,·         Yeni teknolojileri takip eden ve öğrenmeye istekli,·         Takım çalışmasına uyumlu, yeniliklere açık, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,·         Müşteri odaklı, yüksek düzeyde ikna/ifade ve iletişim yönü güçlü·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Antalya'da yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;Antalya’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, özellikle akşam vardiyalarında,12:00-21:00 ve 14:00-23:00saatleri arasında görev alabilecek, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere;Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı