TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bir bankasıdır. BNP Paribas, Perakende Bankacılığın yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Uluslararası Perakende Bankacılık alanlarında da önemli bir rol oynamaktadır. 
TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır. 
BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak TEB, BNP Paribas’ın 60 ülkede ve 100’den fazla noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’ın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 51
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER Bireysel Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi BankasıKonya- Akşehir GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Konya/ Akşehir ilçesinde ikamet eden,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Konya ili Akşehir ilçesinde ikamet eden, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Ödemeler Kontrol Yöneticisi/Yönetici İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uluslararası Ödemeler Kontrol Yöneticisi/YöneticiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Uluslararası Ödemeler Ambargo Kontrol  Yönetici Yardımcısı/Yöneticisi Lisans mezunu Minimum 3 yıl bankacılık tecrübesi olan İleri düzeyde İngilizce bilen Dış ticaret konusunda bilgili Analitik yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd-Yozgat Yozgat TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd-YozgatTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın açılacak Yozgat Şubesi için aşağıdaki niteliklere sahip Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak,Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimliMüşteri ve Satış odaklı olmak, SPK sertifikası sahip olmakSorumluluk bilinci yüksek ve takip yönü güçlü olmak,Analitik düşünme yeteneğine sahip, iletişim becerisi gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın olmak,Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL-FINANCIAL CONTROLLER (ASSISTANT MANAGER) İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL-FINANCIAL CONTROLLER (ASSISTANT MANAGER)TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bachelor or Master degree in Business Administration, Finance or Economics; Prior experience in audit and financial control with strong analytical skills;2-3 years of experience in one of the big four audit companies is appreciated;Good knowledge of Turkish accounting standards and IFRS; Strong skills in Excel and MS office; Result oriented with strong team sprit; Good communication skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Ödemeler Yöneticisi/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uluslararası Ödemeler Yöneticisi/Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Lisans mezunu Minimum 3 yıl bankacılık tecrübesi olan İyi düzeyde ingilizce bilen Temel düzeyde dış ticaret bilgisine sahip Analitik yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Yatırım Genel Başvuru (Engelli Adaylar) İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Genel Başvuru (Engelli Adaylar)TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip, İstanbul Anadolu Yakasındaki Genel Müdürlüğümüzde görev alacak,Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,Engellilik derecesi en az %40 oranında olan,Enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARVAL-Lojistik&Teslimat Yetkilisi (Resmi İşlemler) İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
ARVAL-Lojistik&Teslimat Yetkilisi (Resmi İşlemler)TEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer iş deneyimlerine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, Problem çözme becerisine sahip, İş takibi iyi olan, pratik ve hızlı düşünebilen, Müşteri ve sonuç odaklı, İletişim yönü kuvvetli, diksiyonu iyi olan, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olan, Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bordro ve Özlük İşleri YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız İnsan Kaynakları Grubu, Banka Bordro ve Özlük İşleri Departmanı'nda görevlendirmek üzere Banka Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi arıyoruz.Bordro ve özlük işleri konusunda 1-2 deneyim sahibi, İş Kanunu, SGK ve Çalışma mevzuatına hakim olmak, Dinamik ve takım çalışmasına önem veren, Analitik, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Değişen koşullara rahat uyum sağlayan, Tercihen Denetim firması iş deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kars TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kars Şube mizde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Avrupa Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB IT PMO - IT Project Manager İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB IT PMO - IT Project ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB IT PMO - IT Junior Project Manager (*)TEB IT PMO - IT Project Manager (**) The recruited person will be staffed by TEB IT Project Management Office (PMO) mainly responsible for IT Demand and Portfolio Management domains as well as managing projects.Qualifications/ Requirements: o Graduated from a reputable university, (Preferably; Computer Engineering, Industrial Engineering, Management Engineering or other engineering degrees ) (Masters degrees will be appreciated)o Must be able to demonstrate a strong project management (4+ years) experience ideally in Financial Services with projects of different size, complexity and contractual types,o Experience of managing highly complex IT projects or multiple simultaneous small projects,o Experience of methodologies such as PMI (or equivalent),o Excellent business skills such as report writing for senior management and presentations to senior management,o Detailed understanding of the full SDLC,o A passion for quality and continuous improvement of processes,o Strong People Management skills, ability to interact with any level within an organization,o Ability to perform multi-tasking, prioritize and meet deadlines,o Result oriented, proactive, dynamic, careful in details, showing sense of urgency and against excuses,o To demonstrate the ability to work as part of a team and motivate / lead the team when necessary,o To demonstrate a positive attitude towards change and embrace “Can do” attitude,o Excellent command of English both written and spoken,o Advanced MS office tools knowledge including MS Project,o PMP Certificate is a plus,o Relevant PMO Experience is a plus,o No military obligation for male candidates,o Having no restriction for travel(*) Interest and willingness to invest in project management discipline and relevant experience will be mainly assessed.(**) Desired progressive professional experience is up to 8 years.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Genel BaşvuruTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızda görev alacak, bankamız değerlerini benimseyip yaşatacak, enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak;Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik durumu raporunda en az %40 oranında belirtilen, İstanbul genelindeki şubelerde veya İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Genel Müdürlük'te görev alacak,       adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Kocaeli, Sakarya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibinde görev yapacak Adapazarı ve İzmit illerinde ikamet eden, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yönetimi&Politikaları Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yönetimi&Politikaları Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
•             Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)•            Tercihen Kredi Politikaları konusunda veya Kredi Risk Yönetimi veya KOBİ Kredi Tahsis alanlarında minimum 3 yıl deneyimli,•             Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen,•             MS Ofis uygulamalarına hakim,•             Analitik düşünebilen,•             Takım çalışmasına yatkın,•             Araştırma ve kaynak taramasına yatkın,•             Kendini geliştirmeye açık,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Yazılım Geliştirme Proje Sorumlusu İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yazılım Geliştirme Proje SorumlusuTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olmak,Bankacılık/Finans sektöründe Temel Bankacılık konularında deneyim sahibi, Oracle veritabanı ile PL/SQL, Stored Procedure/Package bazlı uygulama geliştirmiş,Tercihen Java teknolojilerinde bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilmek, Yaratıcı, iletişim ve problem çözme becerileri güçlü, Analitik bakış açısına sahip ve sonuç odaklı olmak, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adayların askerliğini yapmış olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yön&Politika. Yönetici/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yön&Politika. Yönetici/Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)·         Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen,·         Kredi risk modelleme ve validasyon alanlarında Yönetici düzeyi için 5-7 yıl, Yönetici Yardımcısı düzeyi için 3-5 yıl deneyimli,·         MS Ofis uygulamalarına hakim (özellikle MS Excel), tercihen SAS, EViews ve R istatistik programı kullanabilen,·         Analitik düşünebilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Araştırma ve kaynak taramasına yatkın·         Kendini geliştirmeye açıkadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERBankamız bünyesi, İstanbul Avrupa Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, SPK Temel Düzey Lisansına sahip, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni Ordu TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERBankamız bünyesi, ORDU ilinde çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirilmek üzere ;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
İstanbul Avrupa Yakası’nda faaliyet gösteren Kurumsal Şubelerimiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi arayışındayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun,Minimum 5 yıl bankacılık sektöründe, portföy yönetimi alanında (tercihen kurumsal çok uluslu firmalar portföy yönetimi konusunda) tecrübeli,İngilizceyi sözlü ve yazılı çok iyi düzeyde kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahipErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yönetmen Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Muhasebe Yönetmen YardımcısıTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Muhasebe Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hazine Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Hazine Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB FİNANSMAN A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun,3 ile 5 yıl arası alanında tecrübeli İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, dikkatli ve yoğun tempoda çalışabilenRaporlamalar konusunda özenli ve dikkatli MS Office programlarını (özelikle Excel) çok iyi şekilde kullanabilen,Hedef odaklı, stres ve zaman yönetimi güçlü Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü Erkek adaylar için,askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İletişim Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Müşteri İletişim YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Müşteri İletişim Departmanında  görev almak üzere,Şikayet Yönetimi alanında en az 1 yıl deneyimli,  Lisans veya ön lisans mezunu  En az orta düzeyde ingilizce bilen Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek ve sabırlı,  Sonuç odaklı,  Takım  çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az  2 yıl tecilli, Çalışanlarımızın başvurularını bekliyor olacağız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiziki Güvenlik Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Fiziki Güvenlik Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
25-40 yaşları arasında Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Üniversite mezunu Çok iyi derecede İngilizce bilgisi Office programlarına hakim Analitik  Seyahat sorunu olmayan Güvenlik sektöründe tecrübesi olan İstanbul ilinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANA Adana TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANATEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Aktif Satış Ekibi için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere, Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL - Sales Account Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL - Sales Account ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Internal Sales Assistant Manager in Head Office, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:University graduate with an orientation to sales activities and/or capability to develop sales skillsGood knowledge of local automotive or coming from operational leasing or service companyStrong presentation, inter-personal and report writing skills, commercial awareness and project management skills.Fluent English (French may be a plus) No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,Şube Asistanıarıyoruz.En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Security Engineer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Security EngineerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Objective: We are looking for Engineers who is willing to work in the area of the "Network Security" and would like to be part of a team who is maintaining the IT. Education: BS or MS in Electronics, Communication, Computer Science or related engineering disciplines. Skills: Good team player, result oriented attitude and analytical mind.Being dynamic and competent with busy work schedules.Passionate about new technologies with a real keen interest to learn and developing skills.Outstanding organizational, interpersonal and communication skills.Good command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konfigürasyon ve Servis Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Konfigürasyon ve Servis Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun, Java programlama dilinde en az 2 yıl deneyimli ya da kendini yeterince geliştirdiğine inanan,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasında bulunabilecek, sorumluluk alabilecek, İşinde gereken yeni teknolojileri ve teknikleri araştırmaya, öğrenmeye ve kullanmaya istekli,Yazılıma karşı sevgisi ve hedefleri olan, Acil müşteri destek ihtiyaçlarına cevap verebilecek, İletişim yeteneği gelişmiş, COBIT, ITIL gibi süreçleri hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yazılım geliştirme süreçlerine hakim, Bilgisayar Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Transferler Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yurt İçi Transferler YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankacılık Operasyonlar Grubu, Yurt İçi Transferler Operasyon Departmanı ekibinde çalışmak üzere "Yurt İçi Transferler Yetkilisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversite veya dengi okul mezunu, En az orta düzey ingilizce bilgisine sahip 2 yıl bankacılık deneyimi olan, 10 Parmak veya oldukça hızlı Klavye kullanımı, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Uyum ve mevzuat kurallarına hakim, risk odaklı çalışacak, Pozitif ve güçlü iletişime açık, yapıcı, Sosyal ilişki kurma ve geliştirme konusunda başarılı, Dikkatli ve titiz çalışma prensiplerine sahip, Grup çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, Pro aktif bakış açısı ile yenilikçi fikirler üretebilecek, Bankamız Sistem kullanımına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Yazılım Geliştirme Uzmanı / UY İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Yazılım Geliştirme Uzmanı / UYTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olmakİyi derecede İngilizce bilmek Yaratıcı, iletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik bakış açısına sahip, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Tek. Yazılım Geliştirme Uzmanı(İzmir) İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Tek. Yazılım Geliştirme Uzmanı(İzmir)TEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir Urla’da yeni açacağımız araştırma ve proje geliştirme merkezimizde görevlendirmek üzere yazılımcı arıyoruz.. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olmakİyi derecede İngilizce bilmek Yaratıcı, iletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik bakış açısına sahip, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı olmak arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL MUHASEBE YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL MUHASEBE YETKİLİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.'de çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Yönetici Yardımcısı arıyoruz: Üniversitelerin İşletme , ekonomi ve benzeri bölümlerinden mezun, Yeni mezun yada Muhasebe alanında en fazla 2 yıl tecrübeli , Microsoft ofis programları kullanım becerisi olan, Tercihen İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip, Kendini ifade etmekte ve takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi Aydın TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Söke Şubesimize İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Aydın ili, tercihen Söke'de ikamet eden, Mali analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, SPK belgesi olan, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl tecrübesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Faktoring Lise Stajyeri İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Faktoring Lise StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Faktoring A.Ş. için 2017-2018 dönemi içerisinde zorunlu staj kapsamında istihdam edilecekMeslek ve Ticaret Lisesi stajyerleri arıyoruz.Şirketimizin Genel Müdürlüğü Gayrettepe'de bulunmakta olup, servis imkanımız mevcuttur.
Stajyer        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK Temel Düzey Lisansına sahip, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,                                                                                                                                                                                                                                                                         Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere;Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Tahsis Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Kredi Tahsis YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Kredi Tahsis Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipdönemsel olarak çalışacak Kredi Tahsis Yetkilisi aranmaktadır
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kredi Tahsis Yönetici Yardımcısı / Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Kredi Tahsis Yönetici Yardımcısı / YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Kredi Tahsis Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kredi Tahsis Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı aranmaktadırBankaların Ticari Kredi  Tahsis veya Bireysel Kredi Tahsis bölümünde en az 2 yıl deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 2 Özel Bankacılık Merkezimizde görevlendirilmek  üzere; Genel nitelikler:Üniversite mezunu, Minimum 5 yıl deneyimi olan, (Yatırım ürünleri, ürün ve piyasa bilgisi konularında)İyi derecede İngilizce bilen, Özel bankacılık hedef segmentine giren müşteriler konusunda deneyim sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip eden ve analiz eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık Kaliteli hizmet anlayışına sahip Müşteri kazanımında etkin Satış ve sonuç odaklı çalışabilen Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Manager/Assistant Manager İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Marketing Manager/Assistant ManagerTEB FİNANSMAN A.Ş.
+4 years of experience in Marketing Analytical thinking Strong interpersonal and communications skills Team player, fast learner Ability to quickly develop product expertise Willing and eager to develop a career in marketing CRM knowledge Good level of PowerPoint and Excel (including macro) as well as proficiency in business objects is a mustGood level of English, French is an asset Degree in Statistics, Informatics, Econometrics, Economics or Business AdministrationExperience in working in a multinational organization is an asset
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı