STFA Yatırım Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1938


http://www.stfa.com

STFA Yatırım Holding Grubu, Türkiye’nin en köklü, itibarlı, büyük işletmelerinden biridir ve inşaat, enerji ve inşaat ekipmanları sektörlerinde hizmet verir.

1938 yılında Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunmak hedefiyle yola çıkan iki genç inşaat mühendisi Sezai Türkeş ve Feyzi Akkaya STFA şirketini kurdu. 80 yıllık yolculuğunda Holding, farklı sektörlerde geniş bir yelpazeye yayılan yatırımlarıyla tüm paydaşları için değer yaratma konusunda kararlı olan bir grup şirketine dönüşmüştür.

Esas faaliyet alanı inşaat olan Holding, öncelikle Libya’da daha sonrasında da Suudi Arabistan, Umman, Katar, Mısır, İran, Tunus, Pakistan ve Hindistan’da yurtdışı projesi alan ilk Türk müteahhit firma olmak gibi birçok ilke imza attı.

STFA bugüne kadar, üç farklı kıtada toplam değeri 35 milyar dolar olan 360’tan fazla projeyi başarıyla hayata geçirmiş olmanın gurunu yaşıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.stfa.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 2000-2999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


STFA Yatırım Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GENERAL APPLICATION İstanbul(Asya) STFA Construction Group
GENERAL APPLICATIONSTFA Construction Group
If there are no vacancies that match your experience and interest at the moment, you are more than welcome to submit a general application, describing your education, experience and aspirations for a career in STFA.A general application allows us to review your qualifications when we have new vacancies. Your application is accessible and can be considered by recruiters in STFA for a year, or as long as you would like.Please note: If you wish to apply for a specific vacancy, please apply via the job ad, as this will ensure that your application is considered for that particular position.  Educational background appropriate to the applied position  Literate in Microsoft Office applications  Fluency in English  Strong communication skills  Passionate, Committed, Innovative, Hard working
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı