STFA Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.stfa.com

STFA Holding

1930'lu yıllarda Sezai TÜRKEŞ ve Feyzi AKKAYA tarafından kurulan ortaklıkla temelleri atılan STFA İNŞAAT A.Ş. yurt içinde gerçekleştirdiği pek çok yol, köprü, baraj, tünel, kazık, liman ve enerji iletim hattı projelerinin yanısıra, 1971'de Libya'da aldığı işlerle uluslararası pazara açılan ilk Türk Müteahhidi olup, halen Libya, Cezayir, Pakistan, Türkmenistan, Umman, Lübnan, Dubai, S.Arabistan gibi ülkelerde çeşitli projeler yürütmektedir. STFA İnşaat A.Ş., Engineering News Record'un en büyük müteahhitler listesinde yer almaktadır.STFA Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üniversite Stajyeri (Khan Academy Türkçe) İstanbul(Asya) STFA Holding
Üniversite Stajyeri (Khan Academy Türkçe)STFA Holding
Bilimsel ve Teknik Yayınları Çeviri VakfıKhan Academy TürkçeÜniversite Stajyeri Pozisyonu (Yaz Dönemi Zorunlu Stajı) Kurum: Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin ilk uluslararası iştiraki olan Khan Academy Türkçe, 2013 yılında STFA Grubu’nun girişimiyle Türkçe eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak hedefiyle kurulmuştur. Bir STFA Vakfı olan Bilimsel ve Teknik Yayınları Çeviri Vakfı çatısı altında faaliyet gösteren Khan Academy Türkçe, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu ve Türkiye’nin en köklü özel sektör kurumlarından STFA Grubu tarafından desteklenen bir kurumsal sosyal sorumluluk ve gönüllülük projesidir. Gönüllülerin desteğiyle Khan Academy’ye ait eğitim içerikleri Türkçeleştirilerek dünya standartlarında bilginin ihtiyacı olan herkese ücretsiz olarak ulaşması sağlanmaktadır. Dünya genelinde eğitim teknolojileri alanında lider kuruluşlar arasında yer alan Khan Academy, kısa sürede verdiği 10 milyon Türkçe ders ile Türkiye’de de her geçen gün büyümekte ve eğitim reformunun önemli paydaşlarından biri olarak “Tek bir şeyi bilmelisin: Her şeyi öğrenebilirsin” sloganı ile aynı zamanda toplumsal farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır. Herkese, her yerde, dünya standartlarında, ücretsiz eğitim! Profil: Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri, Yazılım Mühendisliği, Matematik, Öğretmenlik, Fen Bilimleri (Kimya, Biyoloji, Fizik), İktisat (Ekonomi) bölümlerinde lisans yapan,
Stajyer        İlan Detayı
Üniversite Stajyeri (Khan Academy Türkçe) İstanbul(Asya) STFA Holding
Üniversite Stajyeri (Khan Academy Türkçe)STFA Holding
Bilimsel ve Teknik Yayınları Çeviri VakfıKhan Academy TürkçeÜniversite Stajyeri Pozisyonu (Yaz Dönemi Zorunlu Stajı) Kurum: Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin ilk uluslararası iştiraki olan Khan Academy Türkçe, 2013 yılında STFA Grubu’nun girişimiyle Türkçe eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak hedefiyle kurulmuştur. Bir STFA Vakfı olan Bilimsel ve Teknik Yayınları Çeviri Vakfı çatısı altında faaliyet gösteren Khan Academy Türkçe, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu ve Türkiye’nin en köklü özel sektör kurumlarından STFA Grubu tarafından desteklenen bir kurumsal sosyal sorumluluk ve gönüllülük projesidir. Gönüllülerin desteğiyle Khan Academy’ye ait eğitim içerikleri Türkçeleştirilerek dünya standartlarında bilginin ihtiyacı olan herkese ücretsiz olarak ulaşması sağlanmaktadır. Dünya genelinde eğitim teknolojileri alanında lider kuruluşlar arasında yer alan Khan Academy, kısa sürede verdiği 10 milyon Türkçe ders ile Türkiye’de de her geçen gün büyümekte ve eğitim reformunun önemli paydaşlarından biri olarak “Tek bir şeyi bilmelisin: Her şeyi öğrenebilirsin” sloganı ile aynı zamanda toplumsal farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır. Herkese, her yerde, dünya standartlarında, ücretsiz eğitim! Profil:Üniversitelerin Çeviribilim, Mütercim Tercümanlık, İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili Edebiyatı bölümlerinde lisans yapan.
Stajyer        İlan Detayı
Teklif Hazırlama Mühendisi İstanbul(Asya) STFA İnşaat Grubu
Teklif Hazırlama MühendisiSTFA İnşaat Grubu
Teknik Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Altyapı projelerinde teklif hazırlamada minimum 2 yıl tecrübeli, İhale hazırlamada analiz yapma tecrübesine sahip, Çok iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce ve tercihen iyi düzeyde yazılı ve sözlü Fransızca bilgisine sahip,  MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Hazırlama Mühendisi - Elektrik İşleri İstanbul(Asya) STFA İnşaat Grubu
Teklif Hazırlama Mühendisi - Elektrik İşleriSTFA İnşaat Grubu
·        Teknik üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·        İnşaat sektöründe teklif hazırlama konusunda deneyimli veya öğrenmeye açık,·        Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim kurabilen,·        MS Office ve AutoCAD programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Editör (Khan Academy Türkçe) İstanbul(Asya) STFA Holding
Editör (Khan Academy Türkçe)STFA Holding
Kurum: Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin ilk uluslararası iştiraki olan Khan Academy Türkçe, 2013 yılında STFA Grubu’nun girişimiyle Türkçe eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak hedefiyle kurulmuştur. Bir STFA Vakfı olan Bilimsel ve Teknik Yayınları Çeviri Vakfı çatısı altında faaliyet gösteren Khan Academy Türkçe, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu ve Türkiye’nin en köklü özel sektör kurumlarından STFA Grubu tarafından desteklenen bir kurumsal sosyal sorumluluk ve gönüllülük projesidir. Gönüllülerin desteğiyle Khan Academy’ye ait eğitim içerikleri Türkçeleştirilerek dünya standartlarında bilginin ihtiyacı olan herkese ücretsiz olarak ulaşması sağlanmaktadır. Dünya genelinde eğitim teknolojileri alanında lider kuruluşlar arasında yer alan Khan Academy, kısa sürede verdiği 10 milyon Türkçe ders ile Türkiye’de de her geçen gün büyümekte ve eğitim reformunun önemli paydaşlarından biri olarak “Tek bir şeyi bilmelisin: Her şeyi öğrenebilirsin” sloganı ile aynı zamanda toplumsal farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır. Herkese, her yerde, dünya standartlarında, ücretsiz eğitim! Profil: Üniversitelerin Çeviribilim, Mütercim Tercümanlık, İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili Edebiyatı bölümlerinde lisans veya yüksek lisans derecesine sahip, Tercihen 1-2 senelik iş deneyimi, daha önce online ya da offline mecralarda editörlük deneyimi bulunan ve/veya eğitim kurumlarında deneyim sahibi, Microsoft Office uygulamalarına hakim,  Akademik metinlerle çalışmaktan keyif alan, iletişim becerileri güçlü, dedike ve dikkatli çalışabilen, aynı anda birden fazla iş yönetebilen ve takım çalışması becerileri güçlü takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Technical Engineer Kuveyt STFA Construction Group
Senior Technical EngineerSTFA Construction Group
General Qualifications 5-8 years of experience in International Contractor (international codes and standard knowledge is prerequisite) Strong management skills Degree in Civil or Survey Engineering Experience in infrastructure projects (especially underground potable water/irrigation/storm-water network shop drawing preparations, clash analyzes)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
APPLICATION GÉNÉRALE (Francophone) İstanbul(Asya) STFA Construction Group
APPLICATION GÉNÉRALE (Francophone)STFA Construction Group
Exposé aux projets les plus avancés, aux technologies les plus récentes et aux personnes les plus talentueuses de l’industrie, chez STFA vous bénéficierez d’une carrière enrichissante et d’opportunités dans le monde entier afin que vous puissiez ressentir fierté et accomplissement, tant professionnellement que personnellement.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENERAL APPLICATION İstanbul(Asya) STFA Construction Group
GENERAL APPLICATIONSTFA Construction Group
If there are no vacancies that match your experience and interest at the moment, you are more than welcome to submit a general application, describing your education, experience and aspirations for a career in STFA.A general application allows us to review your qualifications when we have new vacancies. Your application is accessible and can be considered by recruiters in STFA for a year, or as long as you would like.Please note: If you wish to apply for a specific vacancy, please apply via the job ad, as this will ensure that your application is considered for that particular position.   Educational background appropriate to the applied position   Literate in Microsoft Office applications   Fluency in English   Strong communication skills   Passionate, Committed, Innovative, Hard working    
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Procurement Chief Kuveyt STFA Construction Group
Procurement ChiefSTFA Construction Group
Minimum 10 years of experience at an International Contractor  Strong management skills Degree in Engineering or Architecture Excellent written and verbal communication and reporting skills in English Good knowledge of SAP 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı