Çimtaş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1973


                                                                     http://www.cimtas.com.tr

                                                   ÇİMTAŞ GRUP

Kurulduğu yıl olan 1973’ten bu yana her geçen yıl faaliyet alanlarını ve ürün yelpazesini genişleten, dünyanın kendi alanlarında lider müşterilerine mühendislik dahil bütünleşik çözümler üreten Çimtaş Grubu bir ENKA kuruluşu olup, Türkiye’ de 4 ve Çin’ de 1 olmak üzere toplam 5 grup şirketinden oluşmaktadır.

Çimtaş Grubu, 40 yıllık tecrübesi, deneyimli ve uzman kadrosu ile petrol, gaz, kimya, enerji ve inşaat sanayinin önde gelen müşterilerine yıllık 100.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisindeki üretiminin yanı sıra, mühendislik (tesis-tasarım, borulama, basınçlı kaplar ve yapısal çelik), satın alma (mekanik ekipman, borulama, vana, support ve yapısal çelik), modülarizasyon ve montaj (yapısal çelik, mekanik ve gemi) alanlarında hizmet vermektedir. Grup gemi inşaa (60.000 dwt) faaliyetlerine Gölcük, Kocaeli’deki tersanesinden devam etmektedir.

Grubun ürün portföyündeki başlıca ürünler; basınçlı kaplar, reaktörler, ısı eşanjörleri, atık ısı kazanları, depolama tankları, yüksek çelik binalar, çelik köprüler, rüzgar kuleleri, özel alaşımlı boru sistemleri, proses skid ve modülleri, gemi ve yüzer platformlar olup; üretim ISO, ASME, API, KTA ve CE kalite standartlarına göre yapılmakta ve tüm dünyaya sevk edilmektedir.

Çimtaş, Uzak Doğu’daki faaliyetlerine 2002 yılında % 100 Çimtaş kuruluşu olan Cimtas (Ningbo) Steel Processing Co. Ltd. ile başlamıştır. 18.000 metrekarelik bir alana kurulan tesis, Çin'in ikinci büyük limanı olan Ningbo Serbest Ticaret Bölgesi’nde yer almaktadır. Enerji ve petrokimya sektörlerinde kullanılan çelik borulama sistemleri üretiminin yanı sıra, skid ve modül montaj hizmeti de sunmaktadır. Şirket, ürünlerini başta Amerika, Avrupa ve Asya kıtası olmak üzere toplam 51 ülkeye ihraç etmektedir. Çimtaş Grubu, hızlı gelişen Uzak Doğu pazarında küresel müşterilerine yüksek kalitede bütünleşik çözümler sunmakta ve yüksek müşteri memnuniyetine paralel yatırımlarını artırarak devam etmektedir.

Yurt içi ve uluslararası piyasada göstermiş olduğu üstün performansı ve sürekli gelişen ticari ilişkileriyle, sektörünün en başarılı firmalarından biri haline gelen Çimtaş Grup’ta Mart 2015 itibariyle; 3361 kişi çalışmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Çelik Montaj İmalatÇimtaş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ Bursa Çimtaş
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir.Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Hassas İşleme San. ve Tic. Ltd. Şti.’de  Kalite Kontrol Mühendisi olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Havacılık, savunma veya otomotiv sanayiinde en az 2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere,İyi seviyede teknik resim okuma ve Geometrik Boyutlandırma ve Toleranslandırma bilgisine sahip,Üç boyutlu ölçüm cihazları (CMM) ve çizim programları (CATIA, Unigraphics NX) konusunda bilgi sahibi,Tercihen PC-DMIS, CALIPSO ve CAM2 ölçüm programlarını kullanabilen, Tercihen metroloji ve ölçüm takımı bilgisine sahip, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UYGULAMA GELİŞTİRME MÜHENDİSİ Bursa Çimtaş
UYGULAMA GELİŞTİRME MÜHENDİSİÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir. Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan  Çimtaş Boru İmalatları ve Tic. Ltd. Şti.’ de Uygulama Geliştirme Mühendisi olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bilişim sistemleri alanında en az 2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, MS Sharepoint, Web Uygulama Geliştirme Teknolojileri hakkında bilgi sahibi ve veri tabanı yönetim sistemleriyle çalışmış,Nesne Yönelimli programlama hakkında bilgi sahibi, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
METOT MÜHENDİSİ Bursa Çimtaş
METOT MÜHENDİSİÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir.Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Hassas İşleme San. ve Tic. Ltd. Şti.’de  Metot Mühendisi olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Sac parça imalatı veya şekillendirme konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen kesici takımlar, kalıp, fikstür ve aparat tasarımı, CAM ve CNC programlama, otomasyon konuları hakkında bilgi sahibi,  Teknik doküman anlama ve yorumlama becerisi güçlü, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİK TASARIMCISI Bursa Çimtaş
GRAFİK TASARIMCISIÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir.Bursa/Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Çelik İmalat Montaj Tesisat A.Ş’de Grafik Tasarımcısı olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Tercihen üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı ile ilgili bölümlerinden veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Grafik tasarımı alanında en az 5 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, PC veya Mac ortamında çalışabilen,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe InDesign programlarına hakim, Tercihen HTML, CSS Flash, Adobe Dreamweaver, Adobe Flash ve Adobe After Effects programları hakkında bilgi sahibi,Temel matbaa ve dijital baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık ve matbaa konularında deneyimli,Dijital reklam mecralarının teknik grafik standartlarına hakim; web, mobil ve sosyal medya tasarımları geliştirebilen,Tercihen 2D animasyon ve video montaj konusunda tecrübeli, Kampanya fikri, görsel tasarım ve içerik geliştirme konusunda deneyimli, Tercihen iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ Bursa Çimtaş
SATIŞ MÜHENDİSİÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir. Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan  Çimtaş Boru İmalatları ve Tic. Ltd. Şti.’ de Satış Mühendisi olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Tercihen Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen Çelik (dikişli) boruların satışı ve pazarlaması konusunda uluslararası alanda minimum 2 yıl  deneyimli,Uluslararası endüstriyel projeleri, tercihen boru hattı projelerini sürekli takip eden veya takip etmek konusunda istekli,İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Mobilitesi yüksek, seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE SİSTEMLERİ ŞEFİ Bursa Çimtaş
KALİTE SİSTEMLERİ ŞEFİÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir.Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Çelik İmalat Montaj Tesisat A.Ş.’de Kalite Sistemleri Şefi olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim yapan kurumsal bir şirkette, kalite yönetim sistemleri ve yalın üretim uygulamaları (değer akış analizi, yerinde kalite, 5S, kaizen, vb.) konularında en az 6 yıl tecrübeli,Tercihen ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 50001, ISO 10002 sistemleri ile ilgili iç denetçi sertifikalarına sahip veya kalite yönetim sistemleri ile ilgili bilgi sahibi,Yalın üretim felsefesi ve sürekli iyileştirme faaliyetlerini şirketin tüm birimlerinde koordine edebilecek / uygulayacak / yayılımını sağlayıp bu alanlarda liderlik edebilecek,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE KOORDİNASYON MÜHENDİSİ Bursa Çimtaş
PROJE KOORDİNASYON MÜHENDİSİÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir. Çimtaş Grup bünyesinde faaliyet gösteren Çimtaş Hassas İşleme San. ve Tic Ltd. Şti küresel OEM (Orijinal Ürün Üreticileri)’nin endüstriyel ve havacılık gaz türbin motorlarına parça ve modül üreten yüksek teknolojiye sahip bir üretim tesisidir. Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Hassas İşleme San.  ve Tic. Ltd. Şti.’de  Proje Koordinasyon Mühendisi olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden tercihen Makine, Havacılık veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen havacılık, savunma, enerji veya otomotiv sanayiinde proje koordinasyon / proje yönetimi konularında en az 2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Mobilitesi yüksek, seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergahında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE MÜDÜR YARDIMCISI Bursa Çimtaş
PROJE MÜDÜR YARDIMCISIÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir. Çimtaş Grup bünyesinde faaliyet gösteren Çimtaş Hassas İşleme San. ve Tic Ltd. Şti küresel OEM (Orijinal Ürün Üreticileri)’nin endüstriyel ve havacılık gaz türbin motorlarına parça ve modül üreten yüksek teknolojiye sahip bir üretim tesisidir. Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Hassas İşleme San.  ve Tic. Ltd. Şti.’de Proje Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden tercihen Makine, Havacılık veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen havacılık, savunma, enerji veya otomotiv sanayiinde proje koordinasyon / proje yönetimi konularında en az 7 yıl deneyimli,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Mobilitesi yüksek, seyahat engeli olmayan, Bursa / Gemlik güzergahında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜR YARDIMCISI Bursa Çimtaş
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜR YARDIMCISIÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir.Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan fabrikalarımızda İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen üretim yapan kurumsal bir şirkette, şirket stratejileri doğrultusunda İnsan Kaynakları süreçlerinin uygulanması ve geliştirilmesi konularında en az 7 yıl tecrübeli,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
UZUN DÖNEM STAJYER Bursa Çimtaş
UZUN DÖNEM STAJYERÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir. Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Boru İmalatları ve Tic. Ltd. Şti.’ de Mühendislik - ARGE ekibimiz bünyesinde Uzun Dönem Stajyer olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünde son sınıf öğrencisi veya Yüksek Lisans öğrencisi olan,Tercihen Sonlu Elemanlar Yöntemi, İleri Düzey Mukavemet ve Elastisite & Plastisite Teori derslerini almış,Autocad veya Solidworks program bilgisine sahip, Tercihen Abaqus analiz programını kullanabilen, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Haftanın en az 3 - 4 günü çalışabilecek, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek.
Stajyer        İlan Detayı
İMALAT / FABRİKASYON MÜDÜR YARDIMCISI Bursa Çimtaş
İMALAT / FABRİKASYON MÜDÜR YARDIMCISIÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir.Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Hassas İşleme San. ve Tic. Ltd. Şti.’de İmalat / Fabrikasyon Müdür Yardımcısı (Havacılık – Savunma) olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Makine, İmalat, Havacılık ve Uzay veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen havacılık, savunma veya otomotiv sanayiinde en az 7 yıl deneyimli, Talaşlı imalat resimlerini, toleranslarını iyi derecede bilen, malzeme bilgisine sahip,Hidrolik fikstürler, takımlandırma üzerine çalışmış, FMEA konusunda bilgi sahibi,Autocad, Solidworks veya CATIA programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ŞEFİ Bursa Çimtaş
KALİTE KONTROL ŞEFİÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir.Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Hassas İşleme San. ve Tic. Ltd. Şti.’de Kalite Kontrol Şefi (Havacılık – Savunma) olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Makine, İmalat, Havacılık ve Uzay veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen havacılık, savunma veya otomotiv sanayiinde, talaşlı imalat kalite kontrol alanında en az 5 yıl deneyimli,AS 9100 yönetim sistemi, VDA proses denetimi standardı ve NADCAP sertifikasyon süreci konusunda bilgi sahibi,ASNT, ISO9712 (EN473) veya NAS410 tahribatsız muayene yöntemlerinin (UT, FPT / PT, RT, MT, VT) sertifikasyonlarına sahip veya tecrübeli,İyi seviyede teknik resim bilgisine sahip, Üç boyutlu ölçüm cihazları (CMM) ve programlama konusunda bilgi sahibi, PC-DMIS, CALIPSO ve CAM2 ölçüm programları konusunda bilgi sahibi, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İMALAT / FABRİKASYON MÜHENDİSİ Bursa Çimtaş
İMALAT / FABRİKASYON MÜHENDİSİÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir.Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Hassas İşleme San. ve Tic. Ltd. Şti.’de İmalat / Fabrikasyon Mühendisi (Havacılık – Savunma) olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Makine, İmalat, Havacılık ve Uzay veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen havacılık, savunma veya otomotiv sanayiinde en az 2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere,Teknik resim, imalat ve konum toleransları konusunda bilgi sahibi, Autocad, Solidworks veya CATIA programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergâhında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SÖZLEŞME MÜHENDİSİ / UZMANI Bursa Çimtaş
SÖZLEŞME MÜHENDİSİ / UZMANIÇimtaş
Çimtaş Grubu yıllık 200.000 tonluk üretim kapasiteli 5 tesisiyle petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin önde gelen uluslararası müşterilerine mühendislik, kaynaklı imalat, hassas işleme, modülarizasyon, gemi inşa ve montaj hizmetleri vermektedir.Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Çelik İmalat Montaj Tesisat A.Ş.’de Sözleşme Mühendisi / Uzmanı olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Mühendislik, İşletme, İktisat, Hukuk veya diğer ilgili bölümler), tercihen MBA derecesi olan,Tercihen kaynaklı imalat ve / veya inşaat - montaj sektörlerinde benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,Sunum, raporlama ve etkili müzakere becerilerine sahip, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa / Gemlik güzergahında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı