Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu,Bursa Nilüfer, Düzce

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul, Erzurum Mng Mall Avm

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ankara Cepa Avm / Forum Avm / Nata Vega Outlet Avm / Ankamall / Taurus Avm / Antares Avm / Podıum -  Antalya  Novada Manavgat / Alanya Alanyum -  Adana Optimum Outlet / Park Adana – Aydın Kuşadası Avm / Kuşadası Akdoğan Pasajı Avm / Nazilli Bamboo Avm / Forum Aydın – Bodrum Oasis Avm  -  Bolu Hıghway Outlet Avm / 14 Burda Avm -  Bozüyük Sarar Outlet Avm - Bursa Çarşı - Çorlu Trend Arena - Denizli Aquamall - Diyarbakır Forum - Elazığ Park 23 - Ereğli Ereylin - Erzincan Erzincanpark Avm -  Gaziantep Prıme Mall -  Gebze Center Avm / Oksijen -  Isparta Iyaşpark Avm -  İstanbul  Viaport Outlet Avm / Airport Avm / Cevahir Avm / Beylıcıum Avm / Kale Outlet Center Avm / Perlavista Avm / Marmara Forum / Arenapark Avm / Plato Avm / Carousel Avm / Vıaport Tuzla Marına / Venezia Outlet / Armonipark / Biz Cevahir Haliç - İskenderun Prıme Mall Avm - İzmir Poınt Bornova / Menemen Novada – Karabük Kares Avm – Kahramanmaraş Piazza Avm - Kayseri Meysu Outlet / Kayseripark Avm / Byz Garage Avm - Konya Kent Plaza - Malatya Park Avm - Manisa Akhisar Novada - Mardin Mardin Avm - Mersin Forum Avm - Muğla Fethiye Erasta Avm - Nevşehir Forum Kapadokya - Orhangazi Oksijen -  Safranbolu Safranpark - Sivas Prıme Mall - Şanlıurfa Urfa Cıty - Tarsus Tarsu Avm - Trabzon Varlıbaş Atapark Avm - Tokat Novada Avm - Uşak Festiva Outlet - Van Avm - Yozgat Novada Avm - Zonguldak Esas 67 Avm


OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndham Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 8500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00


 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

·        Yenilikçiyiz

·        İleri Görüşlüyüz

·        Müşteri ve Kalite Odaklıyız

·        Güvenilir ve Dürüstüz

·        Çalışkanız

·        Takım Çalışmasına İnanırız

·        İnsanlara Değer Verir ve Güveniriz


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.trÖzdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 44
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir'de ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Kasiyer (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- İletişimi kuvvetli,- Dinamik, güleryüzlü, diksiyonu düzgün,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson / Yenişehir Bursa Özdilek / Tabiat Tarım
Garson / YenişehirÖzdilek / Tabiat Tarım
- Bursa' da ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu/ İskenderun Hatay Özdilek / Ev Tekstil
Satış Sorumlusu/ İskenderunÖzdilek / Ev Tekstil
- Asgari lise  mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- İskenderun'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pilot Bursa Özdilek / ÖzekAIR
PilotÖzdilek / ÖzekAIR
- Sivil Havacılık sektöründe en az 5 yıl çalışmış,- 2000 saat ve üzeri, en az 1000 saat High Altitude, High Performance, Complex Airplane tecrübesi olan,- Minimum ICAO level 4,- Uçuş öğretmenliği (FI) tecrübesi olan,- Tercihen geçerli ATPL veya CPL sahibi olmak,-Geçerli Multi Engine Type Rating ,-Geçerli Class 1 sağlık sertifikası olan,- MCC, RVSM, CRM, DGR eğitimleri almış,- Tercihen üniversite mezunu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Depo ElemanıÖzdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boyahane Bilgi İşlem Elemanı / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Boyahane Bilgi İşlem Elemanı / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- MYO Bölümlerinden mezun,- Ms Office uygulamalarına hakim,- Ms Office programları üzerinden veri girişi ve raporlama yapabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- Bay,Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Şefi Afyon, Antalya... Özdilek / Holding
Restoran ŞefiÖzdilek / Holding
Kafe Restoran bölümlerimizde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini (Turizm Otelcilik,Turizm İşletmeciliği,Yiyecek İçecek Hizmetleri  vb. bölümlerde) tamamlamış,-Yiyecek, içecek hizmetleri alanında kariyer hedefleyen, Kafe / Restoran yöneticiliği yapabilecek,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kuru Temizleme Ustası Bursa Özdilek / AVM
Kuru Temizleme UstasıÖzdilek / AVM
-Kuru Temizleme-Ütü alanında deneyimli,-Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,-En az lise mezunu,-35 yaşını aşmamış,-Askerlik hizmetini tamamlamış.-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Kalite Yönetim Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi olan,En az 2 yıl ilgili pozisyonda deneyimli, 30 yaşını aşmamış, İletişim yeteneği kuvvetli, Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Bursa 'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Düz Makineci / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Düz Makineci / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- Bursa'da ikamet eden,- Vardiyalı veya tek vardiya çalışabilecek,- Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-ticaret Yazılım Geliştirme Uzmanı Bursa Özdilek / AVM
E-ticaret Yazılım Geliştirme UzmanıÖzdilek / AVM
·         Fakültelerin 4 yıllık Bilgisayar, MIS veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         İleri seviyede İngilizce bilen,·         En az bir yazılım dilinde ileri derecede deneyim sahibi olan,·         Tercihen JAVA / JAVA EE, XML, Java Script ve SQL bilgisine sahip olan,·         Tercihen HTML/HTML5, CSS bilgisine sahip olan,·         Tercihen Webservis bilgisine sahip olan,·         Tercihen IBM Websphere Commerce ürünü hakkında bilgi sahibi olan,·         Tercihen IOS, Android, IPAD, Tablet Mobil Uygulama geliştirme deneyimi olan,·         Tercihen DB2 bilgisine sahip olan,·         Tercihen Linux işletim sistemi bilgisine sahip olan,·         WEB tabanlı uygulamalar geliştirebilen,·         Yaptığı işlerin analiz dokümanlarını ve raporlarını hazırlayan,·         Takım çalışmasına uyumlu,·         Yeni teknolojileri takip eden ve kendini sürekli geliştiren,·         Tercihen E-Ticaret alanında asgari 2 yıl iş tecrübesine sahip olan,·         Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyahane Elemanı / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Boyahane Elemanı / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- Tecrübeli veya tecrübesiz,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Rezervasyonist İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
RezervasyonistÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Üniversitelerin Önlisans veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinden mezun, (İşletme, Ekonomi veya Turizm ve Otelcilik),En az 2 yıl alanında tecrübe sahibi (Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış),MS Office uygulamalarını ve otel otomasyon programlarını kullanabilen, (tercihen Opera otelcilik programında deneyim sahibi),İyi derecede İngilizce bilen, (İkinci dil tercih sebebidir), Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Temizlik GörevlisiÖzdilek / AVM
Tercihen temizlik konusunda deneyimli, Titiz, hijyen kurallarına dikkat eden,Bursa'da ikamet eden, Bay , Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Yüksek okul veya üniversite mezunu olmak ,- En az 3 yıl 5 yıldızlı bir otelde benzer görevlerde çalışmış olmak,- 25-45 yaş arasında olmak,- İleri düzeyde İngilizce bilmek.- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür İzmir, Manisa, ... Özdilek / AVM
Teknik MüdürÖzdilek / AVM
-Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak,-En az 2 yıl teknik yönetici olarak çalışmış olmak,-Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip olmak,-Bina Enerji Yöneticisi Sertifikasına sahip olmak,-Tercihen İş Güvenliği Uzmanı Belgesine sahip olmak,-İklimlendirme sistemleri konusunda tecrübeli olmak,-Endüstriyel soğutma sistemlerinde bilgili olmak,-Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,-Planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, iletişim becerisi yüksek ve etkin raporlama becerisine sahip olan,-Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek,-İşinin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Seyahat engeli olmayan,-Askerlik görevini tamamlamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Kat Hizmetleri Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson/Komi İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Garson/KomiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Müşteri memnuniyeti odaklı,- İletişimi kuvvetli,- Dinamik, güleryüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay&Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
ResepsiyonistÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezunu,- Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),- Opera programını kullanabilen,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,- Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı,- Ekip çalışmasına yatkın.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
-Üniversitelerin  Endüstri ve Tekstil Mühendisliği bölüm mezunları ileTeknik Eğitim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler bölüm mezunları veya Meslek Yüksek Okulu Tekstil bölümü mezunu ,-Vardiyalı çalışabilecek,-İnsan ilişkileri kuvvetli,-Sevk ve idare yeteneğine sahip,-Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-35 yaşını aşmamış, -İnegöl'de ikamet eden/edebilecek,-Askerlik hizmetini tamamlamış-Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Executive Sous Chef İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Executive Sous ChefÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen en az lise mezunu olmak, İlgili pozisyonda minimum 3 yıl tecrübe sahibi olmak, En az 15 yıl mutfak deneyimine sahip olmak, 35-55 yaş arasında olmak, Tercihen iyi derecede ingilizce bilmek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Komisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Mutfak KomisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen Turizm Otelcilik Yüksek Okulu mezunu,En az 1 yıl benzer pozisyonda deneyimli,18-24 yaş arasında,Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Demi Chef İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Demi ChefÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Tercihen Turizm Otelcilik / Aşçılık Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu,- Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimi olan,- Tercihen 22-36 yaşları arasında,- Yeniliklere ve öğrenmeye açık,- Sektör ve bölümü ile ilgili yenilikleri takip edebilecek,- Şefinin olmadığı durumlarda tüm işleyişe hakim olabilecek, bununla ilgili tüm depertmanlarla gerekli iletişimi kurabilecek ve demirbaşların gerekli kontrolünü yapabilecek,- Misafir memnuniyeti odaklı,- Hijyen kurallarına standartlar doğrultusunda uyabilecek olan,- Şeflerinin yapacağı tüm çalışmalara katılabilecek ve tüm yiyecek reçetelerini hazırlayabilecek,- Takım çalışmasına yatkın, ekip yönlendirebilecek ve sorumluluk sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Mali İşler Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin İşletme, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen SAP programlarını kullanmış,- Bayan, bay ( Askerlik hizmetini tamamlamış )
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cam Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Cam Temizlik ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Lise mezunu,- Cam temizliği ve cila konusunda deneyimli,- 18-40 yaş arasında,- Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru ÖzdilekPark Nilüfer ( Mavi Yaka ) Bursa Özdilek / AVM
Genel Başvuru ÖzdilekPark Nilüfer ( Mavi Yaka )Özdilek / AVM
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Yönetici Adayı Bursa Özdilek / Holding
Satınalma Yönetici AdayıÖzdilek / Holding
- Lisans mezunu,(Tercihen İİBF) - İyi derecede ingilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Seyahat engeli olmayan,- İkna ve pazarlık kabiliyetine sahip,- Piyasa araştırması ve fiyat analizleri yapabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- 30 yaşını aşmamış,- Bay,bayan.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dokumacı / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Dokumacı / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- Otomatik havlu tezgahlarında çalışabilecek,- Tercihen deneyimli,- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Bursa'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Bursa'da ikamet eden,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Mühendisi Bursa Özdilek / Holding
Tekstil MühendisiÖzdilek / Holding
Özdilek Holding İç Denetim Müdürlüğümüzde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip iç denetim personeli aramaktayız.·       Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·       Tercihen denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 1-2 yıl deneyimli,·       Tercihen Tekstil üretimi/satışı süreçleri denetim bilgisine sahip,·       Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·       MS. Office programlarını iyi kullanabilen ve SAP bilgisi olan,·       İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,·       Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,·       İş konusunda takipçi, dikkatli, kendine güveni yüksek, çözüm odaklı düşünüp karar verme yeteneğine sahip,·       B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·       Şehirlerarası seyahat ve konaklama engeli bulunmayan,·       Bursa'da ikamet eden / edebilecek,·       Askerlik görevini tamamlamış,·       Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
ŞoförÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Lise mezunu, En az 3 yıl fiili şoförlük deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilen, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip. Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/ Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Pazarlama Sorumlusu Bursa Özdilek / Holding
Üretim Pazarlama SorumlusuÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin Endüstri, Makina ve ya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun ,- İleri derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip ,- Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan ,- Problem çözme , analitik düşünme , sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip ,- MS Office programlarına hakim,- Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),- 30 yaşını aşmamış .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Yönetim Uzman Yardımcısı / Antalya Antalya Özdilek / AVM
Kalite Yönetim Uzman Yardımcısı / AntalyaÖzdilek / AVM
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi olan,En az 2 yıl ilgili pozisyonda deneyimli, 30 yaşını aşmamış, İletişim yeteneği kuvvetli, Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Antalya 'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Destek Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Uygulama Destek Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- MYO veya Bilgisayar, Matematik, Endüstri ve ilgili diğer fakültelerin Programcılık veya Mühendislik bölümlerinden  mezun,- Perekende, Fabrika ve İşletme içerisindeki diğer yazılımların kurulumu ve desteğini verebilecek,- Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile çalışan donanımların kurulumunu, bakımını ve desteğini yapabilecek,- Windows CE, Android, IOS işletim sistemlerinde çalışan mobil cihaz ve uygulama desteğini sağlayacak,- Wan, Lan, switch, AP, F/O ve Cat6 kablolama bilgisine sahip,-Belirlenen SLA sürelerinde kullanıcı desteği verecek,- Bursa'da ikamet eden,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Arızalı ürün yada yeni satın alınmış donanım cihazlarını takip edecek ve kurulumunu yapabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gece Müdürü İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Gece MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,- Otelcilik sektöründe en az 5 yıl deneyim sahibi,- 5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl yöneticilik yapmış,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,- Ekip çalışmasına yatkın,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat ŞefiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Tercihen üniversite mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip,- Tercihen 5 yıldızlı otellerde kat şefi olarak en az 2 yıl görev almış,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan,- Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,- Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,- Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren,- MS Office ve HK ( Fidelio, Opera vb.) paket programlarını kullanabilen,- İyi derecede ingilizce bilen,-  Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu,Misafir memnuniyeti odaklı,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,18-45 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Meze Ustası Bursa Özdilek / AVM
Meze UstasıÖzdilek / AVM
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli (soğuk),- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Stok Kontrol SorumlusuÖzdilek / AVM
·        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·        Tercihen perakende-mağazacılık sektöründe stok kontrol operasyonlarında deneyimli,·        Çok iyi derecede Excel bilgisine sahip,·        Analitik yönü ve iletişim becerileri kuvvetli,·        Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,·        Tercihen SAP bilen,·        Raporlama ve analiz yönü güçlü,·        Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı