Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu,Bursa Nilüfer, Düzce

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul, Erzurum Mng Mall Avm

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ankara Cepa Avm / Forum Avm / Nata Vega Outlet Avm / Ankamall / Taurus Avm / Antares Avm / Podıum -  Antalya  Novada Manavgat / Alanya Alanyum -  Adana Optimum Outlet / Park Adana – Aydın Kuşadası Avm / Kuşadası Akdoğan Pasajı Avm / Nazilli Bamboo Avm / Forum Aydın – Bodrum Oasis Avm  -  Bolu Hıghway Outlet Avm / 14 Burda Avm -  Bozüyük Sarar Outlet Avm - Bursa Çarşı - Çorlu Trend Arena - Denizli Aquamall - Diyarbakır Forum - Elazığ Park 23 - Ereğli Ereylin - Erzincan Erzincanpark Avm -  Gaziantep Prıme Mall -  Gebze Center Avm / Oksijen -  Isparta Iyaşpark Avm -  İstanbul  Viaport Outlet Avm / Airport Avm / Cevahir Avm / Beylıcıum Avm / Kale Outlet Center Avm / Perlavista Avm / Marmara Forum / Arenapark Avm / Plato Avm / Carousel Avm / Vıaport Tuzla Marına / Venezia Outlet / Armonipark / Biz Cevahir Haliç - İskenderun Prıme Mall Avm - İzmir Poınt Bornova / Menemen Novada – Karabük Kares Avm – Kahramanmaraş Piazza Avm - Kayseri Meysu Outlet / Kayseripark Avm / Byz Garage Avm - Konya Kent Plaza - Malatya Park Avm - Manisa Akhisar Novada - Mardin Mardin Avm - Mersin Forum Avm - Muğla Fethiye Erasta Avm - Nevşehir Forum Kapadokya - Orhangazi Oksijen -  Safranbolu Safranpark - Sivas Prıme Mall - Şanlıurfa Urfa Cıty - Tarsus Tarsu Avm - Trabzon Varlıbaş Atapark Avm - Tokat Novada Avm - Uşak Festiva Outlet - Van Avm - Yozgat Novada Avm - Zonguldak Esas 67 Avm


OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndham Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 8500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00


 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

·        Yenilikçiyiz

·        İleri Görüşlüyüz

·        Müşteri ve Kalite Odaklıyız

·        Güvenilir ve Dürüstüz

·        Çalışkanız

·        Takım Çalışmasına İnanırız

·        İnsanlara Değer Verir ve Güveniriz


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.trÖzdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 42
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Endüstri Meslek Lisesi-Teknik Lise veya MeslekYüksek Okulu Makine bölümü mezunu,- Tecrübeli yada yetiştirilmek üzere,- Aktif olarak araç kullanabilen,- Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Servis Elemanı - Boyacı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Teknik Servis Elemanı - BoyacıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Tercihen teknik lise mezunu,- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Takım çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Özlü Sigorta
Sigorta Uzman YardımcısıÖzdilek / Özlü Sigorta
- Üniversiterlerin Bankacılık, Sigortacılık eğitimi veren bölümlerinden mezun, ( Lisans ya da Önlisans mezunu )- SEGEM Sertifika sahibi,- Alanında tecrübeli,- Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı,- Profesyonel görümüne önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
İç Denetim Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
Özdilek Holding İç Denetim Müdürlüğümüzde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip iç denetim personeli aramaktayız.·       Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·       Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 1-2 yıl deneyimli,·       Tercihen Tekstil üretimi/satışı süreçleri denetim bilgisine sahip,·       Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·       MS. Office programlarını iyi kullanabilen ve SAP bilgisi olan,·       İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,·       Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,·       Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kuralların farkında olan,·       İş konusunda takipçi, dikkatli, kendine güveni yüksek, çözüm odaklı düşünüp karar verme yeteneğine sahip,·       B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·       Şehirlerarası seyahat ve konaklama engeli bulunmayan,·       Bursa'da ikamet eden / edebilecek,·       Askerlik görevini tamamlamış,·       Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sinema Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Sinema Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu,- 27 yaşını aşmamış,- Ekip çalışmasına yatkın,- Pozitif ve güleryüzlü,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mutfak Demi Şef İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Mutfak Demi ŞefÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Mutfakta en az 5 yıl deneyimli, Uluslararası mutfaklara ve Türk mutfağına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Adayı Afyon, Antalya... Özdilek
Yönetici AdayıÖzdilek
Mağaza - Market veya Kafe Restoran bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış, (Tercihen İİBF,Gıda Mühendisliği,Turizm Otelcilik)-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Döner Ustası Bursa Özdilek / AVM
Döner UstasıÖzdilek / AVM
Alanında tecrübeli,- Tercihen Restaurant  tecrübesi olan,- Bursa'da ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pasta Ustası Bursa Özdilek / AVM
Pasta UstasıÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,-Şeker hamuru konusunusunda bilgi sahibi olan,-Bursa'da ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Lise mezunu,20-35 yaş arasında,Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen,Güvenlik konusunda tecrübeli, (tercihen 5 yıldızlı otellerde)5188 sayılı kanuna tabi olan,Özel güvenlik sertifikasına(silahlı-silahsız) sahip olan,İzmir'de ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Servis Personeli İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Elektrik Teknik Servis PersoneliÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
MYO Elektrik bölümü veya meslek lisesi mezunu, 20-30 yaş arasında, Benzer bir pozisyonda deneyimli Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Temizlik Elemanı İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Spa Temizlik ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
En az ilkokul mezunu,20-35 yaşları arasında,Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış,Güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı,Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Türkçe Öğretmeni (İçerik Editörü) Bursa Özdilek / Holding
Türkçe Öğretmeni (İçerik Editörü)Özdilek / Holding
- Üniversitelerin Türkçe Öğretmenliği veya Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun,- 5 yıl öğretmenlik tecrübesi olan,- Türkçe dilbilgisi kurallarına hakim olan,- Yazım dilini iyi ve etkili kullanarak özgün içerikler üretebilen,- İnternet üzerinden araştırma yaparak belirli konular hakkında yeni yazılar üretebilen,- Sosyal medya ağlarını aktif olarak kullanan ve gelişmeleri takip eden,- Tercihen temel SEO bilgisi olan,- Tercihen web siteleri ve e-ticaret sitelerinde içerik üretme konusunda tecrübeli olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkhane Elemanı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Bulaşıkhane ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen en az ilköğretim okulu mezunu,Bulaşıkhane biriminde en az 1 yıllık tecrübe sahibi olan,Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan,Temizlik kimyasalları konusunda bilgili olan,İstanbul'da ikamet eden,Motivasyonu yüksek,takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,25-40 yaş arası Bay,Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
ResepsiyonistÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),Opera programını kullanabilen,Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,Vardiyalı çalışabilecek,Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı,Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Bursa Özdilek / Holding
AşçıÖzdilek / Holding
- Bursa'da ikamet eden,- Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Kat ŞefiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Tercihen üniversite mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde kat şefi olarak en az 2 yıl görev almış,Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren,MS Office ve Fidelio, Opera vb. paket programlarını kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Kasiyer (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- İletişimi kuvvetli,- Dinamik, güleryüzlü, diksiyonu düzgün,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret) Bursa Özdilek / AVM
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret)Özdilek / AVM
·         Fakültelerin Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         JAVA / JAVA EE, XML, Java Script ve SQL bilgisine sahip·         Tercihen HTML/HTML5, CSS, Webservis ve DB2 bilgisine sahip,·         Tercihen IBM Websphere Commerce ürünü hakkında bilgi sahibi olan,·         WEB tabanlı uygulama geliştirebilecek,·         MS Office uygulamalarını bilen,·         Tercihen Linux SUSE işletim sistemini bilen,·         Sorumlu olduğu alanlardaki program ve veri tabanlarının güvenlik, bakım, yedekleme, kurtarma, loglama, lisans takibi, eğitim, analiz, anlık destek ihtiyaçlarını karşılayacak, tedarikçiler ile olan iletişimi sağlayacak,·         Yaptığı işlerin analiz dokümanlarını ve raporlarını hazırlayacak, ·         E-Ticaret alanında asgari 2 yıl iş tecrübesine sahip,·         Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Pazarlama MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (tercihen pazarlama alanında yüksek  lisans yapmış), - İyi derecede İngilizce bilen, ( İkinci dil tercih sebebidir.) - İstanbul’daki uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıllık deneyim sahibi, - Pazarlama İletişimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli ve etkin iletişim özelliklerine sahip, - Hedef pazarlarda  kurum imajını oluşturabilecek, - Tanıtıcı materyallerin kurum kimliğine ve marka standartlarına uygun olarak oluşturulmasını sağlayabilecek, -  Basın ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yönetebilecek, - Maksimum verimliliği sağlayacak reklam ve pazarlama sürecini oluşturmak, bütçeleme çalışmalarına dahil olmak, onaylanan projeleri gerçekleştirip takip etmek, - Web sitelerini ve sosyal medya kanallarını oluşturabilecek ve etkin şekilde yönetebilecek , - İnteraktif misafir iletişimini sosyal medya üzerinden takip edebilecek,- Sektör ve pazar trendlerini yakından takip ederek maksimum faydayı sağlayacak stratejileri geliştirecek ve  uygulayabilecek,- Analitik ve sonuç odaklı, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Prezantabl ve diksiyonu düzgün, - Bay & Bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Özdilek / AVM
Müşteri Danışmanı (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az meslek yüksekokul mezunu,- Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,- Müşteri ve çözüm odaklı,- İletişimi kuvvetli,- Dinamik, güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Ekip çalışmasına yatkın,- Bayan aday.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Ürün Kabul Elemanı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Depo Ürün Kabul ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
• Lise/MYO mezunu,• En az 2 yıl benzer departmanda çalışmış,• 28 yaşını aşmamış,• Ofis programlarına hakim,• El terminali kullanabilen,• B sınıfı ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ekstra Servis Personeli İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Ekstra Servis PersoneliÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
En az Lise mezunu, 18-30 yaş arasında, Tercihen otelcilik alanında, servis deneyimi olan, İzmir' de ikamet eden,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satınalma Yönetici Adayı(Gıda Mühendisi) Bursa Özdilek / Holding
Satınalma Yönetici Adayı(Gıda Mühendisi)Özdilek / Holding
- Gıda Mühendisliği mezunu, - B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Seyahat engeli olmayan,- İkna ve pazarlık kabiliyetine sahip,- Piyasa araştırması ve fiyat analizleri yapabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- 30 yaşını aşmamış,- Bay,bayan.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mutfak Komisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Mutfak KomisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen Turizm Otelcilik Yüksek Okulu mezunu,En az 1 yıl benzer pozisyonda deneyimli,18-24 yaş arasında,Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Elemanı (Antalya) Antalya Özdilek / AVM
Teknik Bakım Elemanı (Antalya)Özdilek / AVM
-Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veye MeslekYüksek Okulu Elektrik, Makine bölümlerinden mezun,-Elektrik tesisat işleri, elektrik arıza, bakım-onarım, mekanik bakım, kaynak işlerine hakim,tercihen AVM tecrübesi olan,-En az 2 yıl tecrübeli,- 22-30 yaş aralığında,-Seyahat engeli bulunmayan,-Aktif olarak araç kullanabilen,-Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın,-Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi / ANTALYA Antalya Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi / ANTALYAÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Antalya'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Fitness Eğitmeni İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Part Time Fitness EğitmeniÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Spor akademisi mezunu,Benzer bir görevde en az 1 yıl deneyimli,"Personal trainer" tecrübesi olan,pilates gibi stüdyo grup dersleri verebilen,İnsan ilişkileri kuvvetli ve kendini ifade edebilen,İngilizce bilen,
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Kat Hizmetleri Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Bakım Elemanı / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Teknik Bakım Elemanı / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Meslek Yüksek Okulları,Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin  Elektrik, Elektronik, Makine, Torna, Tesviye, Metal İşleri ve benzeri bölümlerinden mezun, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Elektrik,elektronik konusunda,kumanda,plc,otomasyon ve hız kontrol elemanları hakkında temel düzeyde bilgi sahibi ve teknik   malzeme bilgisine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Misafir İlişkileri Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Misafir İlişkileri SorumlusuÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,- Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir) ,- Tercihen Opera programını kullanabilen,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk alabilen,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,- Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
-Endüstri ,Tekstil, Kimya Mühendisliği ve Kimya bölümü mezunları ile Teknik Eğitim, İktisadi ve İdari Bilimler bölüm mezunları    veya ilgili Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun,-Vardiyalı çalışabilecek,-İnsan ilişkileri kuvvetli,-Sevk ve idare yeteneğine sahip,-Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-35 yaşını aşmamış, -İnegöl'de ikamet eden/edebilecek,-Askerlik hizmetini tamamlamış-Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson Bursa Özdilek / AVM
GarsonÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,-Müşteri memnuniyeti odaklı,-İletişimi kuvvetli,-Dİnamik,güleryüzlü, diksiyonu düzgün,-Takım çalışmasına yatkın,- Bay,Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Santral GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Yüksek okul veya üniversite mezunu,- Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli,- Diksiyonu düzgün, - İyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil bilen,- Ms Ofice programlarına hakim, tercihen Opera programını kullanmış, - Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- 20-25 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım Uzmanı Bursa Özdilek / Holding
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım UzmanıÖzdilek / Holding
Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik veya Matematik bölümlerinden mezun,SAP BW - BO alanlarında minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip, En az 2 projede tam zamanlı görev almış, Tercihen SQL Server, SSIS ve OLAP üzerinde aktif rol almış, Tercihen veri tabanı tasarımı, veri madenciliği, Predictive Analitics ve SPSS konusunda tecrübe sahibi,İyi derece Microsoft Excel hakkında bilgi sahibi, Raporlama analizi ve geliştirilmesi alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, problem çözme yeteneğine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,Dokümantasyona önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Firmanın yazılım geliştirme standartlarına uyan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Depo ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Tercihen lise mezunu,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gece Müdürü İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Gece MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,- Otelcilik sektöründe en az 5 yıl deneyim sahibi,- Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),- Opera programını kullanabilen,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,- Ekip çalışmasına yatkın,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bowling Teknikeri Bursa Özdilek / AVM
Bowling TeknikeriÖzdilek / AVM
Teknik meslek lisesi , Meslek Yüksek Okulu dengi okulların elektrik veya mekanik bölümlerinden mezun,Makineler ve mekanik konusunda tecrübeli, Tercihen AMF , SWİTCH bowling sistemi makineleri konusunda 1 yıl tecrübeli, Kişisel gelişimine önem veren ve teknolojik yenilikleri takip eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı