AYatırım 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


1997 yılında ABank'ın iştiraki olarak kurulan AYatırım, bir Anadolu Grubu şirketidir. AYatırım sermaye piyasalarında aracılık hizmetlerinin yanı sıra kurumsal ve bireysel yatırımcılara sunmuş olduğu başarılı yatırım danışmanlığı ve portföy yönetimi hizmetleri ile sektörün dikkat çeken kurumlarındandır. 
BORSA İSTANBUL üyesi, Sermaye Piyasası Kurulu'nun izin verdiği tüm faaliyet alanlarında yetkisi bulunan AYatırım, aracılık hizmetleri, varlık yönetimi ve kurumsal finansman konularında geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesinde faaliyet göstermektedir.
AYatırım, aracılık hizmetlerinde geleneksel iletişim kanalları ile teknolojik imkanları bir arada müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.  Kurumumuz,  Şube ve Acentaları, ABank Şubeleri, İnternet Şubesi, Çağrı Merkezi ile yaygın bir biçimde hizmetlerini yatırımcılara ulaştırma imkanına sahiptir. Yaygınlığı sayesinde kolaylıkla ulaşarak hesap açabileceğiniz AYatırım, yatırımcılara her zaman her yerde işlemlerini rahatlıkla yapabilecekleri internet ve mobil tabanlı platfromlar sunmaktadır. AYatırım internet şubesi ve çağrı merkezi dışında profesyonel ve ileri düzey yatırımcılar için profesyonel alım - satım yazılımları, işlemelerini pratik ve hızlı şekilde takip etmek, gerçekleştirmek isteyen yatırımcılar için Java tabanlı yazılımlar, internete girmeye vakti olmayan sürekli dolaşan işlerini cep telefonlarından, android, pda vb. cihazlardan gerçekleştiren yatırımcılar için mobile ürünler sunmaktadır.
Alternatif Yatırım Ortaklığı AŞ.'nin yatırım danışmanlığı görevini, ABank'ın yatırım fonlarının yönetimini sırtlayan AYatırım, kişiye özel portföy yönetimi ve yatırım danışmanlığı hizmetleride düşünüldüğünde "Varlık Yönetimi" alanında başarılı ve iddialı bir aracı kurumdur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Finans ve Yatırım Danışmanlığı,Yatırım

Firma web sitesi: www.ayatirim.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74


AYatırım İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net