Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 64
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İş Zekası Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
İş Zekası UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Tercihen Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,ERP Sistemleri kullanıcılarına destek ve süreç analizi konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi,ETL araçları ile (tercihen BO Data Services) geliştirme yapmış olan, PL-SQL ve T-SQL diline hakim, query optimizasyonu konularında deneyim sahibi,SAP Business Objects ile analitik uygulamalar ve Dashboard geliştirme deneyimi olan,Veritabanı tabloları ve ilişkisel mimari konusunda bilgi sahibi, Veri ambarı modelleme ve geliştirme konusunda tecrübeli, Tercihen, OLAP küpleri ile çalışmış olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operatör Mersin Arkas Lojistik A.Ş
OperatörArkas Lojistik A.Ş
Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)M.E.B.'lığından onaylı Forklift / Stacker / Mobil Vinç /  operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibiEn az 1-3 yıl iş deneyimi olan Askerlik görevini tamamlamışMersin, Tarsus veya Yenice ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU İzmir Arkas Holding A.Ş.
PERSONEL SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bölümlerinden mezun,Personel Özlük İşleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İş Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim,Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, SAP modülünü bilen, Ekip çalışmasını seven, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi ve takipçi, Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Sadece Personel Özlük İşleri'nde deneyimi olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Gazaltı Kaynak TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu ya da kaynak kullanım sertifikası bulunan,Gazaltı kaynak tecrübesi olan,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
YÖNETİCİ ASİSTANIArkas Holding A.Ş.
Üniversite mezunu, Asistanlık görevinde 5  yıl tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, raporlama ve dosyalama sistemleri konusunda deneyimli,Analitik düşünmeye yatkın, Temsil ve iletişim becerisi kuvvetli, Stres altında çalışabilen, mesuliyet sahibi ve takip gücü yüksek, İletişim, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Prezantabl, diksiyonu düzgün.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Yazılımlar Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Operasyonel Yazılımlar Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin Bilgisayar, İşletme, Matematik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İş analizi veya yazılım destek alanlarında minimum 2 yıl deneyimli, Test süreci, yazılım devreye alma ve süreç analizi konularında tecrübe sahibi,Proje yönetim tekniklerine hakim, Tercihen T-SQL, PL-SQL ve .net ile ilgili bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Geliştirme ve Uygulama Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Yatırım Geliştirme ve Uygulama UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Liman veya benzeri altyapı yatırımları ve işletmeciliği mevzuatı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan,Kamuda veya özel sektör kuruluşlarında benzer görevlerde minimum 4 yıl deneyimi olan,Üniversite mezunu, İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office ve paket programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İstanbul / Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin İşletme, Uluslararası Ticaret vb. bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen, İletişim, zaman yönetimi, planlama, iş takibi konularında tecrübe sahibi, Organizasyon ve raporlama kabiliyeti gelişmiş, sorumluluk sahibi, Tercihen operasyonel satış/destek alanlarında tecrübe edinmiş, Tercihen Dış Ticaret, İthalat, İhracat, Gümrük süreç ve mevzuatları hakkında bilgi sahibi olan,MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
Lisans mezunu· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan·Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· MS Office uygulamalarına hakim,· Planlama, Takip ve Koordinasyon yönünden gelişmiş· Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İzmir'de ikamet edentakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Ofis AsistanıArkas Holding A.Ş.
Üniversite mezunu, Asistanlık / Ofis Asistanlığı görevinde 5  yıl tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, raporlama ve dosyalama sistemleri konusunda deneyimli,Analitik düşünmeye yatkın, Temsil ve iletişim becerisi kuvvetli, Stres altında çalışabilen, mesuliyet sahibi ve takip gücü yüksek, İletişim, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Prezantabl, diksiyonu düzgün
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İş Analisti İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Kıdemli İş AnalistiArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,5 yıl ve üstü proje deneyimi olan, Tercihen Lojistik sektörü deneyimi olan. MS Office, SQL ve internet uygulamalarını bilen, İleri düzeyde İngilizce konuşma ve yazışma yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısı gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu22 - 30 yaşları arasındaTercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyim sahibiPrezentablİletişimi kuvvetliSilahlı Özel Güvenlik kimlik kartı sahibiB sınıfı sürücü belgesi olan ve iyi derecede araç kullanabilenAskerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel Memuru İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Engelli Personel MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise mezunu,Ofis programlarını aktif olarak kullanabilecek,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Evrak ve iş takibi yapabilecek,İstanbul Avrupa ya da Anadolu yakasında ikamet eden,Bay ya da bayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİLO BAKIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
FİLO BAKIM UZMAN YARDIMCISIArkas Lojistik A.Ş
Demiryolu Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. şirketimizin; Esentepe lokasyonunda bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun “Filo Bakım Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Bakım-onarım alanında tecrübeli,İleri derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,Seyahat engeli olmayan,Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay veya bayan, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Anaokul Öğretmeni İzmir Arkas Holding A.Ş.
Anaokul ÖğretmeniArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü, Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği bölümlerinden mezun,En az 3 yıl benzer iş deneyimine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, çocuklarla iletişimi kuvvetli, güleryüzlü,Etkili yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Diksiyonu düzgün, MS Office programlarını kullanabilen Eğitim-öğretim alanındaki teknolojik gelişmeleri takip eden ve bunları kullanabilen,İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU / İSKENDERUN Türkiye, Hatay Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
GEMİ KONTROL MEMURU / İSKENDERUNArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Temelleri 1902 yılında atılan, şu anda 7300' ü aşkın çalışanı ile Türkiye’nin en büyük uluslararası taşımacılık firması olan Arkas Holding'in büyüyen organizasyonu içerisinde görevlendirilmek üzere;  İskenderun Limanı' nda acentecilik hizmetlerinde görev alacak, En az lise mezunu, Orta derecede İngilizce bilen (yabancı gemi mürettebatı ile iletişim kuracak seviyede),Açık havada ve yoğun çalışma temposunda çalışmaya müsait, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,  “Gemi Kontrol Memuru” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU / MERSİN Türkiye, Mersin Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
GEMİ KONTROL MEMURU / MERSİNArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Temelleri 1902 yılında atılan, şu anda 7300' ü aşkın çalışanı ile Türkiye’nin en büyük uluslararası taşımacılık firması olan Arkas Holding'in büyüyen organizasyonu içerisinde görevlendirilmek üzere;  Mersin Limanı' nda acentecilik hizmetlerinde görev alacak, En az lise mezunu, Orta derecede İngilizce bilen (yabancı gemi mürettebatı ile iletişim kuracak seviyede),Açık havada ve yoğun çalışma temposunda çalışmaya müsait, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,  “Gemi Kontrol Memuru” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İzmir Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu, 25-32 yaş aralığında, Spora ilgi duyan, Dış görünüşüne dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, sabırlı, dikkatli, Strese dayanıklı, B grubu sürücü belgesi ve silahlı özel güvenlik belgesi olan,Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Ön Lisans veya Lisans mezunu,  Tercihen gümrük veya liman mevzuatına hakim,  Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek  Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,  Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Akif araç kullanabilen,  Kocaeli'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu / Memuru İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Muhasebe Sorumlusu / MemuruArkas Holding A.Ş.
• Üniversitelerin işletme, iktisat veya muhasebe bölümlerinden mezun,• MS Office uygulamalarına hakim (İyi derecede Excel bilgisi olan),• Tercihen SAP bilgisi olan,• İrsaliye ve faturalar konusunda bilgi sahibi,• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,• Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• İstanbul, Asya kıtasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu , 25-32 yaş aralığında , Prezentabl, B grubu sürücü belgesi ve silahlı özel güvenlik belgesi olan,Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı - Biletleme İzmir Arkas Holding A.Ş.
Seyahat Danışmanı - BiletlemeArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, IATA Bilet acentası deneyimli ve en az 4 veya 5 yıl tecrübeli olmak,   İleri düzeyde Amadeus ve Troya bilgisine sahip olmak (ayrıca Sabre bilgisi var ise tercih sebebidir),Müşteri portföyü olan, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren,Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Dİksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL MEMURU İzmir Arkas Holding A.Ş.
PERSONEL MEMURUArkas Holding A.Ş.
Yüksekokul veya lisans mezunu, Bordro ve özlük işleri vb. konularda deneyim sahibi, İş Kanunu ve SSK mevzuatlarını talip edebilecek, hakim olabilecek, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP HR bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
StajyerArkas Holding A.Ş.
·  Lisans ya da önlisans eğitimine devam eden, ·  Staj yükümlülüğü bulunan, (okuldan belgelendirilmesi gerekecektir.) ·  İletişim becerisi gelişmiş, ·  Takım çalışmasına yatkın ve dinamik bir yapıda çalışabilecek, ·  MS Office programlarına hakim Takım arkadaşları arıyoruz.Not:Lütfen zorunlu staj sürenizi önyazıda belirtiniz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
OFİS ASİSTANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
OFİS ASİSTANIArkas Holding A.Ş.
Ön Lisans veya Lisans mezunu, Asistanlık konusunda deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, raporlama ve dosyalama sistemleri konusunda deneyimli,Stres altında çalışabilen, mesuliyet sahibi ve takip gücü yüksek,İletişim, planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli,Prezantabl, diksiyonu düzgün
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Uzman Yardımcısı Bursa Arkas Holding A.Ş.
Finansman Uzman YardımcısıArkas Holding A.Ş.
Üniversite ya da yüksekokul mezunu, Tercihen 1-2 yıl deneyimli , İyi derecede ofis programlarını kullanabilen SAP FI  bilgisi tercih sebebidir. Yoğun tempo ve zaman baskısı ile çalışabilecek Takım halinde çalışabilecek Dikkatli ve sabırlı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Key Account Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Key Account Satış SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İşletme, Pazarlama Bölümlerinden mezunEn az 1-2 satış deneyimi olan özellikle key acoount satış deneyimi bulunan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip Analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Ikna kabiliyeti gelişmiş, iletişimi güçlü, sonuç odaklı Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA) Bursa Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA)Arkas Lojistik A.Ş
Bursa-Bilecik-Bozüyük lokasyonlarında ikamet eden,En az 1 yıl Tır Şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3, 4 veya 5 ve Psikoteknik belge sahibi,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)İletişim kurulacak kişi;Abdullah Tek0532 331 17 62
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Mekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Hidrolik, Pnömatik bilen, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Boya Şefi İzmir Arkas Otomotiv
Kaporta Boya ŞefiArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.' de  görev alacak;En az Meslek Lisesi Kaporta&Boya bölümü veya Meslek Yüksekokul mezunu Kaporta&Boya Şefliği konusunda en az 4-5 yıl iş deneyimi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Hasar DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de görev alabilecek,En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda tecrübeli, MS Office programları konusunda bilgi sahibi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arser İş Makinaları A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArser İş Makinaları A.Ş.
Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim,Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibiTakım çalışmasına yatkın, gelişime açık,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)İstanbul Avrupa yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Memuru İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Muhasebe MemuruArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel bilgisi tercih sebebidir),Tercihen iyi derecede SAP (Muhasebe Modülü)  kullanım deneyimi olan, Genel Muhasebe alanında min. 2  sene deneyimli, İrsaliye ve faturalar konusunda bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden (Tercihen Anadolu Yakası) takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan Tercihen yurtdışı satış faaliyetlerinde özel bölge deneyimi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Bakım Onarım TeknisyeniArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Kurumsal bir müşterimiz bünyesinde akü bakım teknisyeni olarak görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Tercihen min. Meslek Liselerinin Oto Elektrik/Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezunTercihen Forklift elektriği konusunda tecrübeli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Seyahat engeli olmayan Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışmaya yatkın, Kocaeli bölgesinde ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ülke Sorumlusu İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Ülke SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,Satış ve Pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli (Tercihen Denizcilik ve Lojistik sektöründe)Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce ve Fransızca bilgisine sahip,Yurtdışı seyehat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Pratik düşünen, dinamik ve hızlı karar alabilen,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,İzmir'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Memuru Ankara Arkas Holding A.Ş.
Sigorta MemuruArkas Holding A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda;Lisans ya da Ön Lisans mezunu, Sigortacılık alanında elementer ve satış branşlarında tecrübeli, Sigorta şirketi deneyimi olan, Prezentabl, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, ANKARA 'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Memuru Bursa Arkas Holding A.Ş.
Sigorta MemuruArkas Holding A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda;Lisans ya da Ön Lisans mezunu, Sigortacılık alanında elementer ve satış branşlarında tecrübeli, Sigorta şirketi deneyimi olan, Prezentabl, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Bursa 'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Konya Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Konya'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Hesaplar Uzman Yardımcısı İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Dış Hesaplar Uzman YardımcısıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler fakültesi bölümleri, Lojistik, Uluslararası İşletme ve Ticaret, Denizcilik İşletmeleri ve Yönetimi bölümlerinden mezun,İyi düzeyde Excell , Word ve Outlook kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen (2. yabancı dil tercih sebebidir)İletişimi iyi ve takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,Analitik düşünebilen ve koordinasyonlu çalışabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden yada edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arkas Turizm Stajyeri İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Arkas Turizm StajyeriArkas Holding A.Ş.
Lisans ya da önlisans eğitimine devam eden (üniversitelerin Turizm Otelciliği ve İşletmeciliği bölümü tercih sebebidir), Haftanın en az 3 günü tam zamanlı çalışabilecek,Turizm alanında kendini geliştirmek isteyen,İletişim ve müşteri hizmetleri becerisi gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın ve dinamik bir yapıda çalışabilecek,MS Office programlarına hakim,İstanbul'da ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Arkas Turizm Stajyeri İzmir Arkas Holding A.Ş.
Arkas Turizm StajyeriArkas Holding A.Ş.
Lisans ya da önlisans eğitimine devam eden (üniversitelerin Turizm Otelciliği ve İşletmeciliği bölümü tercih sebebidir), Haftanın en az 3 günü tam zamanlı çalışabilecek,Turizm alanında kendini geliştirmek isteyen,İletişim ve müşteri hizmetleri becerisi gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın ve dinamik bir yapıda çalışabilecek,MS Office programlarına hakim,İzmir'de ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Gemi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Gemi Yönetimi UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Denizcilik Fakültelerinden mezun, tercihen konteyner yük gemilerinde 2. Kaptan olarak görev almış,Problem çözme, planlama ve takip yönü güçlü, İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek, Pratik düşünen, dinamik, hızlı karar alabilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Konya Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış- Konya'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Konteyner Planlama ve Kontrol Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Konteyner Planlama ve Kontrol MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
*Lisans mezun,*MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,*Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,*İletişim, planlama ve koordinasyon becerilerine güvenen,*Analitik düşünme yönü güçlü,*Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,*Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Ankara Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış TemsilcisiArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. yetkili bayilerinden OSTİM MEGA MAKİNA firmasında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Satış Temsilcisi’ aranmaktadır.Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İkna yeteneği kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, proaktif, çözüm odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Ankara ‘da ikamet eden veya edebilecek olan, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Adana Arkas Holding A.Ş.
Elektrik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 2 yıl iş deneyimine sahip,Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibiTakım çalışmasına yatkın, gelişime açık,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIS DANISMANI(OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA) İstanbul(Avr.), ... Arkas Otomotiv
SATIS DANISMANI(OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Otomotiv sektörüne ilgili, Taşıt tanıma sistemleri satışı konusunda deneyimli Üniversite mezunu , MS Office programlarına hakim, Kurumsal satış tecrübesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Aktif olarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Maliyet Kontrol Yöneticisi İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Operasyon Maliyet Kontrol YöneticisiArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Muhasebe, Maliyet Kontrol alanında en az 5 yıl deneyimliTek düzen hesap planına hakim, MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel bilgisi tercih sebebidir),Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,SAP deneyimi olan, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Aksaray Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Aksaray'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-BDT ÜLKELERİ İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU-BDT ÜLKELERİArkas Lojistik A.Ş
Uluslararası Kara Taşımacılığı alanında; Tuzla, İstanbul lokasyonunda bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun “Satış Sorumlusu - BDT Ülkeleri” arayışımız bulunmaktadır;Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,BDT ülkelerin ticari pazar kültürünü tanıyan ve satış-pazarlama faaliyetleri konularında en az 3 yıl tecrübeli,İngilizce&Rusça dillerinden birine, tercihen ikisine tam hakim olmak, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,Yabancı ülke vatandaşlarının, Türkiye’de Oturum ve Çalışma izinlerinin mevcut veya bu izinlerin alınmasında bir engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye / Yurt İçi FTL taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İstanbul'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Denizcilik alanında (2-4 yıl) deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Accounts Specialist İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Global Accounts SpecialistArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
University degree Minimum 3 years of experience in ship-owner company, preferably global tenders management, sales and marketing or trade services,No restriction for travelling, Excellent command of both written and spoken English,Preference will be given to bilingual applicants especially those with a proficiency in  French,Very good knowledge of MS Office, Strong organizational and analytical skills and ability to work in a team,Ability to adapt quickly to new cultures and working environment,No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Denizli Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık satış deneyimine sahip, Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan, Tercihen Karayolu ve Denizyolu taşımacılığı bilgi birikimi olan, İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Ikna kabiliyeti gelişmiş, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Denizli' de ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Proje SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Still Arser İş Makinaları bünyesinde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Elektrik-Elektronik yada Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         En az 2 yıl iş makinaları satış ve satış sonrası alanlarında deneyim sahibi,·         Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,·         Tercihen SAP konusunda deneyimli,·         Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, verimlilik ve maliyet hesaplamalarında tecrübeli,·         Tercihen izmit, Gölcük, Karamürsel civarında ikamet eden,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktarma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Aktarma Uzman YardımcısıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Arkas Konteyner olarak İstanbul'daki ofisimizde görev alacak "Aktarma Uzman Yardımcısı" pozisyonu için arayışımız bulunmaktadır. Nitelikler: - Lisans eğitimini tamamlamış,(Tercihen denizcilik alanında)- En az 2 yıl Gemi, Armatörlük ya da acente şirketlerinde operasyon tecrübesi olan,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,- Organizasyon planlama becerisi yüksek,- Gümrük mevzuatı konusunda bilgi sahibi,- Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,- Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON SORUMLUSUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
4 yıllık üniversite mezunu Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen Problem çözme, planlama ve takip yönü güçlü; dikkatli ve sabırlı İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Kayseri Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
En az Önlisans veya Lisans mezunu, Tercihen 2 yıl forwarder operasyon deneyimine sahip,İyi derecede ingilizce bilgisi olan, MS office uygulamalarına hakim, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Danışmanı (ENGELLİ) Bursa Arkas Otomotiv
Garanti Danışmanı (ENGELLİ)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv 'de görev alacak;Tercihen en az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli, MS Office programları konusunda bilgi sahibi, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecekTakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Servis DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden Arkas Otomotiv 'de görev alacak;Endüstri Meslek Lisesi veya tercihen ön lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerisi yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren iş ortamına uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Ankara Arkas Lojistik A.Ş
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİArkas Lojistik A.Ş
· Lisans mezunu·Tercihen Acente veya Forwarder Denizyolu Operasyon deneyimine sahip,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· MS Office uygulamalarına hakim,· Planlama, Takip ve Koordinasyon yönünden gelişmiş· Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Ankara'da ikamet edentakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYEL İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYELArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz Parsiyel bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı