Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 41
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kaynak Teknisyeni (İzmir) Bursa, Mersin, ... Arkas Lojistik A.Ş
Kaynak Teknisyeni (İzmir)Arkas Lojistik A.Ş
Gaz altı kaynağı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Kaynak Operatörlüğü belgesi olan,Tercihen Meslek / Teknik Liselerin Metal Teknolojileri / İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun,Askerlik Görevini Tamamlamış/ Muaf,İzmir'de ikamet eden,Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere Kaynak Teknisyeni pozisyonunda takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Bursa'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Memuru İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Muhasebe MemuruMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl iş deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim ve tercihen SAP programını bilen,   Sistemli, dikkatli ve titiz çalışan,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Avrupa yakasında Avcılar ve  Beylikdüzü semtlerine yakın çevrede ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu22 - 30 yaşları arasındaTercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyim sahibiPrezentablİletişimi kuvvetliSilahlı Özel Güvenlik kimlik kartı sahibiB sınıfı sürücü belgesi olan ve iyi derecede araç kullanabilenAskerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu ,25-32 yaş aralığında , Prezentabl, B grubu sürücü belgesi ve silahlı özel güvenlik belgesi olan,Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ - İZMİR İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ - İZMİRArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
İzmir'de ikamet eden,Tercihen konteyner taşımacılığı tecrübesi olan,E veya D sınıfı ehliyeti olan,SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan,Psikoteknik muayene raporu olan,Askerlik hizmetini tamamlamış,'TIR ŞOFÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL MEMURU İstanbul(Asya) Arkas Holding
PERSONEL MEMURUArkas Holding
•Yüksekokul veya lisans mezunu,•Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,•İnsan ilişkilerinde başarılı,•MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP HR kullanabilen,•İş Kanunu ve SSK mevzuatlarını talip edebilecek, hakim olabilecek,•Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),•Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Holding
OPERASYON SORUMLUSUArkas Holding
4 yıllık üniversite mezunu Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahipMS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilenProblem çözme, planlama ve takip yönü güçlü; dikkatli ve sabırlıİletişim ve koordinasyon becerisi yüksekErkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU (MULTIMODAL TAŞIMALAR) İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU (MULTIMODAL TAŞIMALAR)Arkas Lojistik A.Ş
Uluslararası taşımacılık alanında; Uluslararası Multimodal Taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Multimodal Taşımaları sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan, Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İyi derecede Farsça ve İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İTHALAT İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İTHALATArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz İthalat Operasyon bilgisine sahip,•Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İHRACAT İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İHRACATArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Forwarder Denizyolu Operasyon deneyimine sahip,•İhracat bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYEL İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYELArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz Parsiyel bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Denizcilik alanında (2-4 yıl) deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İzmir Arkas Holding
YAZILIM UZMANIArkas Holding
Üniversitelerin mühendislik ve programcılık bölümlerinden mezun,SQL,.Net C#, Javascript CSS teknolojilerine hakim, tercihen IOS ve Android için uygulama geliştirebilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alan, yeniliklere açık,İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sorumluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ YAZILIM UZMANI İzmir Arkas Holding
KIDEMLİ YAZILIM UZMANIArkas Holding
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Kurumsal uygulamalar geliştirme konusunda en az 7 yıl deneyimli, referans verebileceği geçmiş proje tecrübeleri olan,Yazılım sektöründeki teknolojileri yakından takip eden, kendinin ve çalıştığı ekibin gelişimine önem veren,İyi düzeyde .net teknolojileri C# bilgisine sahip, Oracle, MS SQL veri tabanları konusunda deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alan, yeniliklere açık, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sorumluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Yüksek Okul mezunu,  Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek  Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,  Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,  BAY,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Aktif araç kullanabilen,  İzmit ve çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Kocaeli Arser İş Makinaları A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArser İş Makinaları A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik,Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Kocaeli Gölcük'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon & Maliyet Kontrol Memuru İstanbul(Asya) Arser İş Makinaları A.Ş.
Operasyon & Maliyet Kontrol MemuruArser İş Makinaları A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu,          MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel bilgisi tercih sebebidir),         SAP bilen,          Genel Muhasebe alanında 2-3 sene deneyimli,          İrsaliye ve faturalar konusunda bilgi sahibi,          Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,          Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,          İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu Bursa Arser İş Makinaları A.Ş.
Proje SorumlusuArser İş Makinaları A.Ş.
Still Arser İş Makinaları bünyesinde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Elektrik-Elektronik yada Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         En az 2 yıl iş makinaları satış ve satış sonrası alanlarında deneyim sahibi,·         Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,·         Tercihen SAP konusunda deneyimli,·         Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, verimlilik ve maliyet hesaplamalarında tecrübeli,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Takım arkadaşı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Controller İstanbul(Asya) Arser İş Makinaları A.Ş.
Financial ControllerArser İş Makinaları A.Ş.
Qualifications: ·         Graduated from Business Administration, Economics, Finance departmants inTurkey or abroad. (MBA is an asset)·         Minimum 4-5 years of working experience in financial controlling and reporting preferably in an international audit company·         Experience in leasing is a plus·         Excellent command of written and spoken English·         Good understanding of IFRS and Turkish accounting. Tax requirements and customs are plus·         Advanced user of SAP Modules and MS Office applications·         Effective business analysis skills and numerate with a high level of attention to details·         Familiarity with the setting up and registration of international presences·         Ability to work with deadlines, sets self targets for himself/herself to achieve results·         Strong problem solving and planning/organizing skills·         All male candidates must have completed their millitary service requirements 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı Bursa, Denizli... Arkas Holding
Satış ve Pazarlama UzmanıArkas Holding
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda;• Üniversite veya yüksek okul mezunu• Minimum 3 yıl sigorta konusunda deneyimli• Etkili iletişim becerisine sahip• Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış• SEGEM belgesine sahiptakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Danışmanı İzmir Arkas Holding
Sigorta DanışmanıArkas Holding
En az lise mezunu Sigorta Bölge Müdürlüklerinde minimum 2 yıl deneyim sahibi Sigortacılık paket programları ve Ms Office uygulamalarına hakim Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI KARAYOLU OPERASYON SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
ULUSLARARASI KARAYOLU OPERASYON SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Şirketimizin Uluslararası Karayolu Lojistik operasyonlarında görev yapacak,• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Uluslararası Karayolu Taşımacılığında Yurt Dışı Filo, Araç Takip ve Planlama alanında en az 2 yıl deneyimli,• Avrupa ve Türki Cumhuriyetler tecrübesi olan,• Kişisel motivasyonu yüksek, öğrenmeye ve gelişime açık,• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,• İstanbul’da ikamet eden (tercihen Anadolu yakası)• İngilizce veya Almanca dillerinden en az bir tanesini bilen,• MS Office programlarını kullanabilen,• Aktif araç kullanabilen (B Sınıf Ehliyet),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Tekirdağ Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Yüksek Okul mezunu,   Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,   Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek   Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,   Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,   BAY,   Askerlik hizmetini tamamlamış,   Aktif araç kullanabilen,   TEKİRDAĞ / Marmara Ereğlisi ve yakın çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı Bursa Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv Bursa' da görev alacak;Aktif Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Volcar Otomobil
Satış DanışmanıVolcar Otomobil
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Volcar Otomobil' de  görev alacak; Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KARAYOLU PROJE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
KARAYOLU PROJE SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Ağır yük taşımacılığı, Proje ve Özel Ekipman taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır; Proje ve Özel Ekipman (Lowbed,Tipping, Damperli vb.) Taşımaları sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan, Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip, Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP FI Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding
SAP FI DanışmanıArkas Holding
Konusu ile ilgili lisans veya tercihen lisans üstü eğitim almış (Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, Ekonomi v.s.),    SAP FI modülünde en az 1 yıl deneyimli; Analitik düşünce yapısına sahip; kendisini geliştirmeye açık; İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok yönlü düşünce yapısına, matematik yeteneğine sahip, yaratıcı, sorgulayıcı, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen SAP ile dış sistemler arasında entegrasyon tecrübesi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         Tercihen min. 2 yıl Demiryolu operasyon + satış deneyimine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilgisi olan,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,·         Raporlama ve sunum konusunda beceri sahibi,·         Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen·         Takım çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli olmayan ,·         Tercihen Mersin'de ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Bursa Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv  Bursa' da görev alacak;Otomobil satışında en az iki yıl deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,Bursa' da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan,          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ HESAPLAR ALACAK VE ÖDEMELER UZMANI İzmir Arkas Holding
DIŞ HESAPLAR ALACAK VE ÖDEMELER UZMANIArkas Holding
Üniversitlerin tercihen Ekonomi, İşletme veya Muhasebe bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce okuma, yazma, konuşma becerisi olan, Bankacılık deneyimli veya benzer pozisyonlarda 3-4 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen SAP blgisi olan, Analitik düşünme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı çalışabilen, İletişim becerisi gelişmiş ve diksiyonu düzgün, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv İzmir' de  görev alacak;Aktif Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ordino İşlemleri Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Ordino İşlemleri MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Önlisans/ lisans mezunu, MS Ofis uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu, dikkatli, iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Konya Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Konya’da ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Accounts Specialist İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Global Accounts SpecialistArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
University degree Minimum 3 years of experience in ship-owner company, preferably global tenders management, sales and marketing or trade services, No restriction for travelling, Excellent command of both written and spoken English, Preference will be given to bilingual applicants especially those with a proficiency in  French, Very good knowledge of MS Office, Strong organizational and analytical skills and ability to work in a team, Ability to adapt quickly to new cultures and working environment, No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Mekanik Teknisyeni İzmir Arkas Otomotiv
Oto Mekanik TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de  görev alacak; En az Meslek Lisesi Motor Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Motor veya Otomotiv Bölümlerinden mezun, Yetkili servislerin mekanik atölyelerinde mekanik teknisyeni olarak çalışmış, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış.takım arkadaşı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta ve Hasar Sorumlusu İzmir Arkas Holding
Sigorta ve Hasar SorumlusuArkas Holding
         Arkas Holding bünyesinde yer alan Arkas Sigorta' da görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sigortacılık tecrübesi olan, tercihen hasar bilgisi olan, Minimum 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için, tercihen askerlik görevini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı