Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 49
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Oracle Veri Tabanı Uzmanı (DBA) İstanbul(Avr.), ... Marport Liman İşletmeleri
Oracle Veri Tabanı Uzmanı (DBA)Marport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Bilgisayar Mühendisliği mezunu, Oracle veri tabanı 10g/11g konularında deneyim sahibi, Unix ve Linux bazlı işletim sistemlerinde çalışmış veya temel düzeyde bilgi sahibi, İleri düzeyde SQL/PLSQL bilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış( Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP FI Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding
SAP FI DanışmanıArkas Holding
Konusu ile ilgili lisans veya tercihen lisans üstü eğitim almış (Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, Ekonomi v.s.),    SAP FI modülünde en az 1 yıl deneyimli; Analitik düşünce yapısına sahip; kendisini geliştirmeye açık; İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok yönlü düşünce yapısına, matematik yeteneğine sahip, yaratıcı, sorgulayıcı, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen SAP ile dış sistemler arasında entegrasyon tecrübesi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
İş Güvenliği UzmanıArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,B sınıfı sertifikası olan,En az 3 yıl İSG Uzmanı olarak saha tecrübesi olan,MS Office programlarını aktif kullanan,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan,Askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy ve çevresi) ikamet eden,Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
İnsan Kaynakları UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme yerleştirme, eğitim, ücret, performans süreçlerinde minimum 3 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen (yazılı ve sözlü), MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi ve tecrübesi olan, Personel ve özlük işleri konusunda bilgili, İş Kanunu ve SSK mevzuatına hakim, Analitik, yaratıcı, sorgulayıcı, sonuç odaklı, yoğun çalışma temposuna uyumlu, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere) Bursa, Mersin, ... Arkas Lojistik A.Ş
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere)Arkas Lojistik A.Ş
Meslek / Teknik Liselerin Metal Teknolojileri / İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun,18 yaşını doldurmuş,İstanbul, Kocaeli, İzmir, Bursa(Gemlik) ve Mersin'de ikamet eden,Yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Denizcilik alanında (2-4 yıl) deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Memuru (Engelli) İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Ofis Memuru (Engelli)Arkas Lojistik A.Ş
En az lise mezunu,Ofis programlarını aktif olarak kullanabilecek,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Evrak ve iş takibi yapabilecek,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Bay ya da bayan,Takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Konya Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Konya’da ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Eğitim ve Gelişim UzmanıArkas Holding A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Eğitim Tasarımı, İletişim Bilimleri, Psikoloji ya da Sosyoloji bölümlerinden mezun,  Eğitim ve gelişim alanında en az 3 yıllık deneyime sahip,  MS Office programlarını (Powerpoint,Excel,Word) etkin bir biçimde kullanabilen,  İletişim becerileri güçlü,  Analitik yönü kuvvetli,  Yaratıcı, yenilikleri takip eden, öğrenmeye açık,  Organizasyon becerileri gelişmiş, takipçi ve hareketli,  İleri derecede İngilizce bilen,  Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
 Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu,  Tercihen gümrük veya liman mevzuatına hakim,  Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek  Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,  Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,  BAY,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Aktif araç kullanabilen,  İzmit ve çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Tekirdağ Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
  Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu,   Tercihen gümrük veya liman mevzuatına hakim,   Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,   Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek   Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,   Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,   BAY,   Askerlik hizmetini tamamlamış,   Aktif araç kullanabilen,   TEKİRDAĞ / Marmara Ereğlisi ve yakın çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
PROJE SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Uluslararası taşımacılık alanında; Uluslararası Kara, Hava, Deniz ve Demiryolu Multimodal Taşımacılığı ve Ağır Taşımacılık hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır; Proje Taşımaları sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan, Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip, Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Accounts Specialist İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Global Accounts SpecialistArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
University degree Minimum 3 years of experience in ship-owner company, preferably global tenders management, sales and marketing or trade services, No restriction for travelling, Excellent command of both written and spoken English, Preference will be given to bilingual applicants especially those with a proficiency in  French, Very good knowledge of MS Office, Strong organizational and analytical skills and ability to work in a team, Ability to adapt quickly to new cultures and working environment, No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİSTİ İstanbul(Asya) Arkas Holding
İŞ ANALİSTİArkas Holding
Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun, 2-3 Yıl proje deneyimi olan, MS Office, SQL ve internet uygulamalarını bilen, İleri düzeyde İngilizce konuşma ve yazışma yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısı gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Lojistik sektörü deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Makam ŞoförüArkas Lojistik A.Ş
35-40 yaşları arasında, Kurumsal şirketlerde en az 5 yıl Makam Şoförü olarak görev yapmış, Aile şöförlüğü tecrübesi olan, Dinamik, titiz, sorumluluk sahibi, güvenilir ve zaman yönetimi becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün ve prezentabl, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Avrupa yakasında ikamet eden, tercihen Şişli - Mecidiyeköy lokasyonuna yakın Askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sefer Hesapları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Sefer Hesapları Uzman YardımcısıArkas Holding
  *   Üniversite mezunu  *   İyi derecede yazılı/sözlü İngilizce bilgisi olan  *   Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip  *   Yoğun tempoda çalışabilecek  *   Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  *   İstanbul'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KARAYOLU PROJE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
KARAYOLU PROJE SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Ağır yük taşımacılığı, Proje ve Özel Ekipman taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır; Proje ve Özel Ekipman (Lowbed,Tipping, Damperli vb.) Taşımaları sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan, Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip, Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SATIŞ SORUMLUSU Ankara Arkas Lojistik A.Ş
PROJE SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Uluslararası taşımacılık alanında; Uluslararası Kara, Hava, Deniz ve Demiryolu Multimodal Taşımacılığı ve Ağır Taşımacılık hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır; Proje Taşımaları sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan, Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip, Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, Ankara'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYEL İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYELArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz Parsiyel bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Controller İstanbul(Asya) Arser İş Makinaları A.Ş.
Financial ControllerArser İş Makinaları A.Ş.
Qualifications: ·         Graduated from Business Administration, Economics, Finance departmants inTurkey or abroad. (MBA is an asset)·         Minimum 4-5 years of working experience in financial controlling and reporting preferably in an international audit company·         Experience in leasing is a plus·         Excellent command of written and spoken English·         Good understanding of IFRS and Turkish accounting. Tax requirements and customs are plus·         Advanced user of SAP Modules and MS Office applications·         Effective business analysis skills and numerate with a high level of attention to details·         Familiarity with the setting up and registration of international presences·         Ability to work with deadlines, sets self targets for himself/herself to achieve results·         Strong problem solving and planning/organizing skills·         All male candidates must have completed their millitary service requirements 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Mekanik Teknisyeni İzmir Arkas Otomotiv
Oto Mekanik TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de  görev alacak; En az Meslek Lisesi Motor Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Motor veya Otomotiv Bölümlerinden mezun, Yetkili servislerin mekanik atölyelerinde mekanik teknisyeni olarak çalışmış, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış.takım arkadaşı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sağlık Destek Memuru İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Sağlık Destek MemuruMarport Liman İşletmeleri
En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, Tercihen benzer pozisyonda tecrübeli, MS Ofis Programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Beylikdüzü ilçesine yakın bölgelerde ikamet eden. En az %40 ve üzeri Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı olan veya olabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2-3 yıllık satış deneyimine sahip, Lojistik firmalarında çalışmış, Y.içi kara yolu taşımacılığı (FTL ve Parsiyel) alanında sektörel tecrübesi olan, İhale yönetimini bilecek, maliyet hesaplaması ve analiz yapabilecek, teklif oluşturacak, Ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını özelliklede ileri derecede excel kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti gelişmiş, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, takipçi ve zamanı optimum kullanan yapıda, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul' da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP MM SRM Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SAP MM SRM DanışmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin özellikle Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,   SRM ve/veya MM modülünde en az 1 yıl görev yapmış veya Müşteri tarafında proje katılımı sağlayarak ilgili modüllerde görev almış, (Birden fazla projede aynı anda çalışmak ve SRM Modülünde çalışmış olması tercih sebebidir.) Yeni ürünleri öğrenmeye açık,   Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek,   Analitik düşünme yeteneğine sahip,   Ekip çalışmasına yatkın, dinamik şirket yapısına uyum sağlayabilecek,   Güçlü iletişim yeteneğine sahip,   Yurtiçi - Yurtdışı  projelerde görev yapabilecek, seyahat engeli olmayan,   İyi derecede İngilizce bilen ,   Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ İzmir Arkas Holding
TIR ŞOFÖRÜArkas Holding
İzmir'de ikamet eden,Tercihen konteyner taşımacılığı tecrübesi olan,E veya D sınıfı ehliyeti olan,SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan,Psikoteknik muayene raporu olan,Askerlik hizmetini tamamlamış,'TIR ŞOFÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding
Satış DanışmanıArkas Holding
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKPET Petrol Ticaret ve Nakliyat' ta görev alacak; Otomotiv sektörüne ilgili, Özellikle Filo satış tecrübesi olan, Taşıt tanıma sistemleri satışı konusunda deneyimli Üniversite mezunu , MS Office programlarına hakim, Kurumsal satış tecrübesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Aktif olarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetçi İzmir Arkas Holding A.Ş.
DenetçiArkas Holding A.Ş.
Yurtiçi-Yurtdışı şirketlerimizin denetimlerinde görev almak üzere; 30 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Üniversitelerin tercihen İşletme veya diğer İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl Holding kuruluşlarının iç denetim bölümlerinde veya bağımsız denetim şirketlerinde denetim tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Tercihen SMMM  belgeli, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Denetimin gerektirdiği yurtdışı seyahat ve konaklamalar için engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta ve Hasar Sorumlusu İzmir Arkas Holding
Sigorta ve Hasar SorumlusuArkas Holding
         Arkas Holding bünyesinde yer alan Arkas Sigorta' da görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sigortacılık tecrübesi olan, tercihen hasar bilgisi olan, Minimum 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için, tercihen askerlik görevini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli) İzmir Arkas Holding
Genel Başvuru (Engelli)Arkas Holding
Arkas Holding Arkas Sigorta Şirketinde görev alacak; En az lise mezunu, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Düzgün bir diksiyona ve ifadeye sahip, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabiliecek,       takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM TEST UZMANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
YAZILIM TEST UZMANIArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıllık yazılım test tecrübesi olan ve bu alanda kariyer edinmek isteyen, Test terminolojisine ve test süreçlerine hakim, hata takip ve raporlama araçları kullanmış, Test otomasyonu konusunda tecrübesi olan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, detaycı, araştırmacı ve gelişmeye açık, Etkin iletişim becerilerine sahip, ekip çalışması ve problem çözme konularında yetkin, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL YÖNETİCİ ASİSTANI İzmir Arkas Holding
DÖNEMSEL YÖNETİCİ ASİSTANIArkas Holding
Diksiyonu ve iletişim becerileri kuvvetli İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Office programlarına hakim Stres altında çalışabilen, takip gücü yüksek ve mesuliyet sahibi Raporlama ve dosyalama sistemleri konusunda deneyimli Planlama ve organizasyon becerilerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HİZMET MASASI UZMANI İzmir Arkas Holding
HİZMET MASASI UZMANIArkas Holding
Tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojieri alanında tecrübeli, Çok iyi düzeyde Rusça ve İngilizce dil bilgisine sahip, Hizmet Masası hizmetleri alanında çalışmış, Hizmet Masası teknolojilerine hakim, Operasyonel destek alanında mevcut ürün ve hizmet portföyünü bilen, Kişilerle etkin iletişim kurma yeteneğine sahip, Telefonda destek verme tecrübesine ve rahatlığına sahip, Müşteri & Sonuç Odaklı olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, yenilikçi ve öncü Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk ve Finans Uzmanı İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Risk ve Finans UzmanıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi, Matematik veya İstatistik vb. bölümlerinden mezun, ( bu alanlarda master yapmış olması tercih sebebidir)Çok iyi derecede İngilizce bilen,Analitik düşünme, planlama ve organizasyon konusunda tecrübeli,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,Finans risk uzmanlığı ve yöneticiliği tecrübesi olan,Finans alanında veya bankaların hazine departmanlarında çalışmış olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk ve Finans Müdürü İzmir Arkas Holding A.Ş.
Risk ve Finans MüdürüArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi, Matematik veya İstatistik vb. bölümlerinden mezun, ( bu alanlarda master yapmış olması tercih sebebidir) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon konusunda tecrübeli, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Finans risk uzmanlığı ve yöneticiliği tecrübesi olan, Finans alanında veya bankaların hazine departmanlarında çalışmış olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama Uzman Yardımcısı (6 AY DÖNEMSEL) İzmir Arkas Holding A.Ş.
Bütçe Planlama Uzman Yardımcısı (6 AY DÖNEMSEL)Arkas Holding A.Ş.
•Üniversitelerin tercihen İktisat, Matematik, Ekonomi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Benzer alanda minimum 1,2 yıl deneyim sahibi,•İyi seviyede İngilizce bilen,•MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,•Tercihen SAP BW konusunda deneyimli,•İletişim becerileri kuvvetli, analitik yönü ve problem çözme becerisi gelişmiş,•Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu22 - 30 yaşları arasındaTercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyim sahibiPrezentablİletişimi kuvvetliSilahlı Özel Güvenlik kimlik kartı sahibiB sınıfı sürücü belgesi olan ve iyi derecede araç kullanabilenAskerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İzmir Arkas Holding A.Ş.
MUHASEBE SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi idari Bilimler Fakültesi bölümlerinden veya 2 yıllık muhasebe eğitimi veren bölümlerden mezun, Tercihen 25-30 yaş aralığında olan, Muhasebe büroları veya üretim şirketlerinde minimum 3-5 yıl benzer iş  tecrübesi olan, Cari hesap, kasa, çek-senet, bankalar, genel muhasebe konularını iyi derecede bilen, İhracat mevzuatı ve KDV iadesi konularına hakim , Genel muhasebe, tek düzen hesap planı ve mali tabloların hazırlanması süreçlerinde tecrübeli (Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tablolar ), Vergi beyannnamelerinin hazırlanması konusunda tecrübe sahibi (KDV, muhtasar, geçici vergi ve kurumlar vergisi), NETSIS programında tecrübe sahibi, İletişim becerisi yüksek, yoğun tempo altında çalışmaya yatkın ve takım uyumu sağlayabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, İzmir’de ikamet eden , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni İzmir Arser İş Makinaları A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArser İş Makinaları A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik,Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun, Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İzmir'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Bursa'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik,Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun, Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Kocaeli Gölcük'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satınalma Yöneticisi İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Teknik Satınalma YöneticisiArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Otomotiv / İş Makinaları Sektöründe satınalma alanında en az 3-5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Raporlama becerileri kuvvetli, tercihen SAP kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Tedarikçi yönetimi ve geliştirme faaliyetlerinde deneyimli, Araştırmayı seven, mevcut piyasa koşullarını titizlikle takip edebilecek, Müzakere ve iletişim yetkinlikleri kuvvetli, Analitik düşünme, planlama, koordinasyon becerilerine sahip, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stok yönetimi konusunda bilgi sahibi, B sınıfı araç sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik,Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun, Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa Yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Bursa, Mersin, ... Arkas Holding
GENEL BAŞVURUArkas Holding
Ön Lisans / Lisans Mezunu,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çözüm odaklı, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, B Sınıfı sürücü belgeli ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay Adaylar için Askerlik görevinin tamamlanmış olması,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Mersin Arkas Holding A.Ş.
Forklift OperatörüArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER bünyesinde Türkiye'nin çeşitli illerinde yürütülen projelerde görev alacak;- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-Mersin'de ikamet eden Çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Sakarya Arkas Holding
Forklift OperatörüArkas Holding
           STILL ARSER bünyesinde görev alacak;- Lise mezunu- M.E.B.'lığından onaylı forklift ehliyeti sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış- Sakarya'da ikamet edenTakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı