Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 54
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Avukat İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
AvukatArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun ve avukatlık ruhsatını almış olan, En az 2 yıl deneyim sahibi, (avukatlık stajı hariç ) İstanbul’da ikamet eden / edebilecek, İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış , Tercihen lojistik, taşıma hukuku, iş hukuku ve sözleşme hukuku bilgi ve deneyimi olan, Analitik düşünme ve sorgulama becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın Pratik ve çözüm odaklı düşünen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Liman Hizmetleri Faturalama ve Vezne Memuru İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Liman Hizmetleri Faturalama ve Vezne MemuruMarport Liman İşletmeleri
Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen genel muhasebe, çek-senet mevzuatı bilgisi olan, İletişim becerisi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sistemli, dikkatli ve titiz çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP Abap Geliştirme Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SAP Abap Geliştirme DanışmanıArkas Holding A.Ş.
•         Üniversitelerin Bilgisayar/Elektrik Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun,•         ABAP programlama dilinde en az 2 yıl deneyim sahibi,•         SAP projelerinde aktif görev almış,•         Interfaces, data migration, entegrasyon, report painter, SAP script, BAPI, ALE, Smartforms, Adobe Forms, Idoc konularına hakim,•         Tercihen Netweaver teknolojilerinde bilgi sahibi,•         Mobil uygulama geliştirme süreçleri konusunda bilgi sahibi,•         Web servisleri ve bunların mobil ile birlikte kullanımları hakkında bilgi sahibi,•         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,•         Araştırmacı, hızlı ve analitik düşünebilen,•         Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif,•         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan ,•         İngilizce bilen,•         Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İletişim ve Strateji Geliştirme Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
İletişim ve Strateji Geliştirme UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimleri bölümlerinden yada İletişim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, Kurumsal İletişim alanında (medya ilişkileri, strateji üretim...vb) en az 5 yıl deneyimi olan (farklı sektörlerde özellikle Holding çatısında deneyim sahibi olmuş olmak tercih sebebidir) , Ajans tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Kendini geliştirmeye istekli, araştırmacı ve analiz yönü gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Üretmeyi seven, yoğun çalışma temposuna yatkın, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Seyahat DanışmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, IATA Bilet acentası deneyimli ve enaz 3 yıl tecrübeli olmak,   İleri düzeyde Amadeus ve Troya bilgisine sahip olmak, Müşteri portföyü olan, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren, Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Dİksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Memuru (Engelli) İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Santral Memuru (Engelli)Marport Liman İşletmeleri
En az lise mezunu, Tercihen Santral ya da Danışma masasında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen MS Ofis Programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, En az % 40 ve üzeri Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı olan veya olabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Genel Başvuru - EngelliMarport Liman İşletmeleri
En az lise mezunu, Tercihen MS Ofis Programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, En az % 40 ve üzeri Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı olan veya olabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin İşletme, Uluslararası Ticaret vb. bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen, İletişim, zaman yönetimi, planlama, iş takibi konularında tecrübe sahibi, Organizasyon ve raporlama kabiliyeti gelişmiş, sorumluluk sahibi, Tercihen operasyonel satış/destek alanlarında tecrübe edinmiş, Tercihen Dış Ticaret, İthalat, İhracat, Gümrük süreç ve mevzuatları hakkında bilgi sahibi olan, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Mekanik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Makina, Motor, Mekatronik bölümlerinden mezun, Oto veya ağır iş makinelerinin dizel motor, şanzıman ve diferansiyel tamirleri konusunda görev almış, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Satınalma Takım Lideri İzmir Arkas Holding A.Ş.
IT Satınalma Takım LideriArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Özellikle Bilgisayar Mühendisliği bölümü tercih sebebi), IT Satınalması konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Yazılım,  Lisans, Bilgi Güvenliği, Bulut Sistemi, sözleşme yönetimi/sözleşme hazırlanması ve donanım alanlarında satınalma deneyimi sahibi, İyi derecede raporlama yapabilen, Personel yönetimi deneyimi olan, Kendini geliştirmeye açık, analitik düşünebilen, İletişim yönü kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, SAP ve SRM programlarını kullanabilen, Erkak adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Kurye İzmir Arkas Holding A.Ş.
Şoför/KuryeArkas Holding A.Ş.
En az ilkokul mezunu, Benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli B ve A2 sınıf ehliyet sahibi, İletişim becerisi ve insan ilişkileri iyi, takım çalışmasına yatkın, İlkyardım eğitimi almış, şehirlerarası trafikte deneyimli, Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden. Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Sorumlusu (Teknik Hizmetler) İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Tedarik Sorumlusu (Teknik Hizmetler)Marport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin İşletme veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan (yazılı ve sözlü), Yedek parça tedarik ve depo süreçleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iş makineleri / otomotiv yedek parçaları konusunda bilgi sahibi olan, Tercihen yedek parça ithalat işlemleri için gümrük mevzuatı konusunda bilgi sahibi, Tercihen SAP – MM modülü kullanımı konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, B sınıf ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HİZMET MASASI UZMANI İzmir Arkas Holding
HİZMET MASASI UZMANIArkas Holding
Tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojieri alanında tecrübeli, Çok iyi düzeyde Fransızca ve İngilizce dil bilgisine sahip, Hizmet Masası hizmetleri alanında çalışmış, Hizmet Masası teknolojilerine hakim, Operasyonel destek alanında mevcut ürün ve hizmet portföyünü bilen, Kişilerle etkin iletişim kurma yeteneğine sahip, Telefonda destek verme tecrübesine ve rahatlığına sahip, Müşteri & Sonuç Odaklı olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, yenilikçi ve öncü Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HİZMET MASASI UZMANI İzmir Arkas Holding
HİZMET MASASI UZMANIArkas Holding
Tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojieri alanında tecrübeli, Çok iyi düzeyde Rusça ve İngilizce dil bilgisine sahip, Hizmet Masası hizmetleri alanında çalışmış, Hizmet Masası teknolojilerine hakim, Operasyonel destek alanında mevcut ürün ve hizmet portföyünü bilen, Kişilerle etkin iletişim kurma yeteneğine sahip, Telefonda destek verme tecrübesine ve rahatlığına sahip, Müşteri & Sonuç Odaklı olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, yenilikçi ve öncü Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HİZMET MASASI UZMANI İzmir Arkas Holding
HİZMET MASASI UZMANIArkas Holding
Tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojieri alanında tecrübeli, Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Hizmet Masası hizmetleri alanında çalışmış, Hizmet Masası teknolojilerine hakim, Operasyonel destek alanında mevcut ürün ve hizmet portföyünü bilen, Kişilerle etkin iletişim kurma yeteneğine sahip, Telefonda destek verme tecrübesine ve rahatlığına sahip, Müşteri & Sonuç Odaklı olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, yenilikçi ve öncü Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Marport Liman İşletmeleri
Elektrik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Otomasyon kumanda devreleri konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Siemens/ Fuji PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen iş makineleri özellikle liman ekipmanlarının tamir, bakım ve onarımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış,     B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU (KARADENİZ) Samsun, Trabzon Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU (KARADENİZ)Arkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2 yıllık satış deneyimine sahip Tercihen forwarder firmalarında çalışmış sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arayışımız mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere) Bursa, Mersin, ... Arkas Lojistik A.Ş
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere)Arkas Lojistik A.Ş
Meslek / Teknik Liselerin Metal Teknolojileri / İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun,18 yaşını doldurmuş,İstanbul, Kocaeli, İzmir ve Mersin'de ikamet eden,Yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Personel ve Özlük İşleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
En az önlisans mezunu,Bordro ve özlük işleri vb. konularda en az 3,4 yıl deneyim sahibi,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,Tercihen SAP bilgisi olan,Orta derecede İngilizce bilgisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu,Seyahat engeli bulunmayan,İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ İzmir Arkas Holding
TIR ŞOFÖRÜArkas Holding
İzmir'de ikamet eden,Tercihen konteyner taşımacılığı tecrübesi olan,E veya D sınıfı ehliyeti olan,SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan,Psikoteknik muayene raporu olan,Askerlik hizmetini tamamlamış,'TIR ŞOFÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Lisans Mezunu En az 2-3 yıllık satış deneyimine sahip Lojistik firmalarında çalışmış, tercihen kara yolu taşımacılığı alanında sektörel tecrübesi olan tercihen Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kayıt Ofisi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Kayıt Ofisi Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Dış ticaret ve Gümrük Yönetmeliği konularında temel bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ambarlı- Beylikdüzü bölgesine yakın ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İletişim ve Strateji Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
İletişim ve Strateji Geliştirme UzmanıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimleri bölümlerinden yada İletişim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, Kurumsal İletişim alanında (strateji, pazarlama iletişimi, medya...vb) en az 5 yıl deneyimi olan (farklı sektörlerde özellikle Holding çatısında deneyim tercih sebebidir), Reklam Ajansı tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Kendini geliştirmeye istekli, araştırmacı ve analiz yönü gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Üretmeyi seven, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, İSTANBUL'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Kalite Yönetim Sistemleri UzmanıArkas Lojistik A.Ş
• Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden (tercihen çevre mühendisliği) mezun,• Kalite yönetimi alanında en az 2 yıl deneyimli,• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi (tercihen ISO 27001 BGYS tecrübesi olan),• Tercihen QDMS (Kalite Doküman Yönetim Sistemi) programı tecrübesi bulunan,• ISO 9001 İç tetkikçi belgesine sahip, iç denetimler konusunda tecrübeli Tercihen çevre görevlisi belgesine sahip,• Tehlikeli maddelerin karayolu ile taşınması konusunda tecrübe sahibi ve TMGD sertifikasına sahip,• İyi derecede İngilizce bilen,• Analiz, raporlama ve sunum becerisi yüksek,• İnsan ilişkileri kuvvetli, farklı fonksiyonlarla uyumlu çalışabilecek,• Etkin yazılı ve sözlü İletişim yeteneğine sahip,• Sonuç, çözüm ve kalite odaklı,• MS Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Sosyal Medya UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen “İletişim” veya İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun, Sosyal Medya Yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, İçerik hazırlama ve yönetiminde uzman, Sosyal medya araçları ve yönetim süreçleri konusunda tecrübeli, İletişim, İtibar ve Algı yönetimi konularına hakim, Sosyal medya  ajansı yönetebilen ve daha önce çalışmış, Toplululuk tasarımı konusunda bilgi sahibi, Digital PR konusuna hakim ve proje geliştirebilen, Online monitoring, raporlama ve analiz yapabilen, Holding şirketlerinin sosyal medyayı bilinçli kullanımı konusunda eğitim ve yönlendirmelerde bulunabilecek, Sosyal medya trendlerini ve gündemi takip eden, Editoryal düzeyde Türkçeyi ve İngilizce’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve imla kurallarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı İzmir Volcar Otomobil
Servis DanışmanıVolcar Otomobil
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden Volcar  Otomotiv 'de görev alacak; Endüstri Meslek Lisesi veya tercihen ön lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerisi yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren iş ortamına uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İzmir Volcar Otomobil
Danışma GörevlisiVolcar Otomobil
Arkas Holding Otomotiv grubu şirketlerinden Volcar Otomobil 'de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Resepsiyon veya Danışma Masasında en az 1 yıl iş deneyimine sahip, Ofis Araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerilerine sahip, güleryüzlü,  Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (2.el) Bursa Arkas Otomotiv
Satış Danışmanı (2.el)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak; Üniversite mezunu, 2. El Otomobil satışında deneyimli, Takas araçlarda ekspertiz deneyimi olan (ekspertiz yapan, fiyatlandıran), 2.el araca detaylı kaporta ekspertizi yapabilecek ve fiyat bilgisine sahip olan, MS Office uygulamalarını aktif kullanabilen, Yenilikçi, farklılık yaratabilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamıştakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Memuru İzmir Arkas Holding
Sigorta MemuruArkas Holding
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda; Lisans ya da Ön Lisans mezunu, Sigortacılık alanında elementer ve satış branşlarında tecrübeli, Sigorta şirketi deneyimi olan, Prezentabl, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Danışmanı İzmir Arkas Holding
Sigorta DanışmanıArkas Holding
Arkas Holding şirketlerinden, Arkas Sigorta 'da görevlendirilmek üzere;  Üniversite veya yüksek okul mezunu Tercihen 2-4 yıl sigorta konusunda deneyimli Kendini pazarlama alanında geliştirmek isteyen Etkili iletişim becerisine sahip Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamıştakım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İzmir Arkas Otomotiv
İnsan Kaynakları UzmanıArkas Otomotiv
Üniversitelerin tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme,  Psikoloji..vb. bölümlerinden mezun, Yetkinlik bazlı insan kaynakları süreçlerinde (seçme yerleştirme, eğitim, ücret, performans, kariyer planlaması, v.s.) minimum 5 yıllık deneyime sahip, Personel ve özlük işleri konusunda bilgili, İş Kanunu ve SSK mevzuatına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilgisi ve tecrübesi olan, Analitik, yaratıcı, sorgulayıcı, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, detaylı ve titiz çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Servis MühendisiArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl iş deneyimi olan terichen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklıTakım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ülke Sorumlusu İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Ülke SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,Satış ve Pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli (Tercihen Denizcilik ve Lojistik sektöründe)Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce ve Fransızca bilgisine sahip,Yurtdışı seyehat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Pratik düşünen, dinamik ve hızlı karar alabilen,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,İzmir'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYEL İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYELArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz Parsiyel bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
İş Güvenliği UzmanıArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,B sınıfı sertifikası olan,En az 3 yıl İSG Uzmanı olarak saha tecrübesi olan,MS Office programlarını aktif kullanan,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan,Askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy ve çevresi) ikamet eden,Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Memuru (Engelli) İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Ofis Memuru (Engelli)Arkas Lojistik A.Ş
En az lise mezunu,Ofis programlarını aktif olarak kullanabilecek,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Evrak ve iş takibi yapabilecek,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Bay ya da bayan,Takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Yedek Parça DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de görev alacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -tercihen Otomotiv meslek yüksek okulu- Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, takipçi ve sistemli bir çalışma tarzına sahip, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Arkas Holding A.Ş.
Forklift OperatörüArkas Holding A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Bursa'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU İzmir Arkas Holding
PERSONEL SORUMLUSUArkas Holding
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bölümlerinden mezun, Personel Özlük İşleri konusunda 5 yıl tecrübeli, İş Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, SAP modülünü bilen, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Ekip çalışmasını seven, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi ve takipçi, Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen Bursa Arkas Holding A.Ş.
TeknisyenArkas Holding A.Ş.
Endüstri meslek lisesi Elektrik, Mekanik veya İklimlendirme bölümü mezunu,Temel seviyede elektrik, mekanik  ve iklimlendirme konusunda bilgisi olan,Sıhhi tesisat bilgisi olan,Bakım onarım ve teknik servis hizmetleri konusunda deneyimi ve bilgisi olan,Bina ısıtma, soğutma, havalandırma konusunda bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Yurt içi seyahat engeli olmayan,Askerliğini tamamlamış .                                                               
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL MEMURU İzmir Arkas Holding A.Ş.
PERSONEL MEMURUArkas Holding A.Ş.
Yüksekokul veya lisans mezunu, Bordro ve özlük işleri vb. konularda en az iki yıl deneyim sahibi, İş Kanunu ve SSK mevzuatlarını talip edebilecek, hakim olabilecek, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP HR bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KULLANICI DESTEK UZMANI İzmir Arkas Holding
KULLANICI DESTEK UZMANIArkas Holding
En az iki yılık Üniversitelerin Teknik Bölümlerinden mezun  (Bilgisayar Programcılığı, Mühendisliği vb.) Benzer pozisyonda minumum 2 yıl çalışmış Local Area Network (LAN) topolojileri, protokolleri (TCP/IP, Qos, VPN v.b.) ve ekipmanları (özellikle switch)  konularında iş tecrübesine sahip LAN kurulumu, konfigürasyonları, işletimi, Internet, Intranet ve güvenliği konularında bilgi ve iş tecrübesine sahip Network Hizmet sağlayıcılarının sunduğu iletişim altyapıları (xDSL, ISDN, LL, TDM, Fiber vb.)  Konularda tecrübe sahibi Microsoft (Windows 7, Windows 8, Windows 2008 R2 Server), Linux ve mobil(IOS, Android, Windows Mobile vb.) işletim sistemleri hakkında destek verebilecek seviyede bilgi sahibi olmak PC Desktop ve Server sistemlerinde bakım ve destek verebilecek seviyede bilgi sahibi olmak Proje Yönetimi kavramı ve çoklu proje ortamlarında çalışma konularında tecrübe sahibi MS Office ve MS Project programlarını çok iyi derecede kullanabilen Mesleki dökümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilen Problem çözmede proaktif ve hızlı karar alabilen İletişim becerisi kuvvetli Analitik düşünme, planlama ve organizasyon konusunda kuvvetli Takım çalışmasına önem veren, dinamik, değişime ayak uyduran Öğrenmeye açık ve kendini sürekli yenileyen Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış Tercihen BT Hizmet Yönetimi(ITIL)  konusunda tecrübe sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri ilişkileri Sorumlusu İzmir Arkas Otomotiv
Müşteri ilişkileri SorumlusuArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv' de görev alacak; Otomobil sektöründe müşteri ilişkileri alanında en az 3 yıllık deneyim sahibi, Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) İzmir' de ikamet eden,Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak; Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Ankara' da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan         Takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak; Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, İZMİR' de ikamet edenTakım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Sorumlusu İzmir Arkas Lojistik A.Ş
Operasyon SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
Tercihen 4 senelik Üniversite Mezunu,MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen,Problem çözme, planlama ve takip yönü güçlü, dikkatli ve sabırlı,İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek,En az 2 sene sektör deneyimli,Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Personel ve Özlük İşleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
En az önlisans mezunu,Bordro ve özlük işleri vb. konularda en az 3,4 yıl deneyim sahibi,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,Tercihen SAP bilgisi olan,Orta derecede İngilizce bilgisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu,Seyahat engeli bulunmayan,İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri (Uzun Dönem) İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
İnsan Kaynakları Stajyeri (Uzun Dönem)Arkas Holding A.Ş.
Üniversite öğrencisi (tercihen 3. / 4. sınıf) veya yeni mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Haftanın en az 3 günü devam edebilecek,Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen,İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen,Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve iletişim becerileri gelişmiş.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Human Resources Specialist İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Human Resources SpecialistArkas Holding A.Ş.
University degree in human resources, business administration, behavioural science, or management, 2 years experience in the field of HR Good level (fluent in oral and writing) in English Excellent organizational and process related skills Very good communication, presentation and partnership skills Strong interpersonal and negotiation skills, No military obligation for male candidates, SAP HR module knowledge is preferred, No obstacles to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Stok Kontrol SorumlusuArkas Holding A.Ş.
 ·         Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nden tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu,·         Otomotiv / İş Makinaları Sektörü'nde; Servis & Yedek parça alanında en az 1 yıl deneyimli,·         Analitik düşünme, planlama, koordinasyon becerilerine sahip,·         Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Raporlama becerileri kuvvetli,·         Tercihen SAP MM ve SD modüllerini bilen,·         Stok yönetimi konusunda bilgi sahibi·         MS Office programlarına hakim,·         İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan,·         B sınıfı araç sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
Ağır Yük ve Proje Taşımaları Departmanımız tarafından yönetilen, Uluslararası taşımacılık alanında; Uluslararası Kara, Hava, Deniz ve Demiryolu Multimodal Taşımacılığı ve Ağır Taşımacılık operasyonlarına ait tüm süreçlerde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunuyor;  Ağır yük ve Proje Taşımaları sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen Üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip, Koordineli çalışabilen, Analitik düşünebilen, Hızlı aksiyon alabilen, Çözüm odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Seyahat engeli bulunmayan B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
Lisans mezunu· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan·Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· MS Office uygulamalarına hakim,· Planlama, Takip ve Koordinasyon yönünden gelişmiş· Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İzmir'de ikamet edentakım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı