Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 46
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finansman Uzman Yardımcısı Bursa Arkas Holding A.Ş.
Finansman Uzman YardımcısıArkas Holding A.Ş.
Üniversite ya da yüksekokul mezunu, Tercihen 1-2 yıl deneyimli , İyi derecede ofis programlarını kullanabilen SAP FI  bilgisi tercih sebebidir. Yoğun tempo ve zaman baskısı ile çalışabilecek Takım halinde çalışabilecek Dikkatli ve sabırlı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin İşletme, Uluslararası Ticaret vb. bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen, İletişim, zaman yönetimi, planlama, iş takibi konularında tecrübe sahibi, Organizasyon ve raporlama kabiliyeti gelişmiş, sorumluluk sahibi, Tercihen operasyonel satış/destek alanlarında tecrübe edinmiş, Tercihen Dış Ticaret, İthalat, İhracat, Gümrük süreç ve mevzuatları hakkında bilgi sahibi olan,MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çalışan Motivasyonu Stajyeri İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Çalışan Motivasyonu StajyeriArkas Holding A.Ş.
Üniversite öğrencisi (tercihen 3. / 4. sınıf) veya yeni mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Haftanın en az 3 günü devam edebilecek,Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen,İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen,Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve iletişim becerileri gelişmiş.Zorunlu stajı olan adaylar tercih sebebidir.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Adana Arkas Holding A.Ş.
Elektrik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 2 yıl iş deneyimine sahip,Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibiTakım çalışmasına yatkın, gelişime açık,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Kurye İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Dış KuryeArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
* En az lise mezunu * Tercihen daha önce Kurye olarak görev yapmış ( banka kuryesi  tercih sebebidir ) * Dinamik ve aktif yapıda * Dikkatli ve seri çalışan * İletişim becerisi gelişmiş * Sözlü ve yazılı ifadesi düzgün * B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen * İstanbul Avrupa  Yakasında  ikamet eden * Askerlik görevini tamamlamış * 25-35 yaş aralığında * Erkek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları alanında, özellikle işe alım konusunda 4-5 yıl deneyim sahibi,İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce dilbilgisine sahip,MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim,Tercihen SAP bilgisi ve tecrübesi olan,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Planlama, raporlama ve organizasyon yeteneğine sahip,Detaylı ve titiz çalışabilen,Erkek adaylar için askerllik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Proje SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Still Arser İş Makinaları bünyesinde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Elektrik-Elektronik yada Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         En az 2 yıl iş makinaları satış ve satış sonrası alanlarında deneyim sahibi,·         Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,·         Tercihen SAP konusunda deneyimli,·         Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, verimlilik ve maliyet hesaplamalarında tecrübeli,·         Tercihen izmit, Gölcük, Karamürsel civarında ikamet eden,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Aksaray Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Aksaray'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Konya Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış- Konya'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Gaziantep Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim,Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibiTakım çalışmasına yatkın, gelişime açık,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu Tekirdağ Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Proje SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. ve yetkili bayilerinin bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl iş deneyimi olan terichen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Tekirdağ - Çerkezköy bölgesinde ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı Takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIDEMLİ İŞ ZEKASI UZMANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
KIDEMLİ İŞ ZEKASI UZMANIArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Bilgisayar Mühendisliği,  Matematik mühendisliği bölümlerinden biri )Veri Ambarı, İş Zekası, Raporlama, Veri Analizi ve OLAP çözümleri konusunda tecrübe sahibi (en az 5 yıl)İyi derece İngilizce bilen ETL geliştirim konusunda görev almış , tercihen SSIS konusunda bilgi sahibi İleri seviyede T-SQL ve PL/SQL bilgisine sahip SQL sorgu tuning konularında çalışmış , kompleks sorgular yazabilen MS SQL Veritabanı yönetimi konusunda bilgi sahibi (SQL Server , Analysis Services, Integration Services, Reporting Services)NET teknolojileri üzerine çalışmış, web tabanlı dashboard geliştirim konusunda tecrübesi olanAnalitik düşünme ve yüksek problem çözme yeteneğinine sahip, sonuç odaklı Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alan, yeniliklere açık Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Sistemleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
ERP Sistemleri UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Tercihen Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,ERP Sistemleri kullanıcılarına destek ve süreç analizi konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi,SAP BO alanına hakim ve bu platformda rapor geliştirmiş, özellikle Web Intelligence Reporting, Universe Design ve ETL geliştirme konularında bilgi sahibi,Veri ambarları ve veri modelleme konularında deneyimli, Oracle Veri Tabanı, TSQL, PL/SQL ile ilgili bilgi sahibi, SAP ve İş Zekası projelerinde aktif görev almış ve kullanıcı desteği sağlamış, (Tercihen SAP MM ve SAP PM modülleri hakkında bilgi sahibi),İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Eğitim ve Gelişim UzmanıArkas Holding A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Eğitim Tasarımı, İletişim Bilimleri, Psikoloji ya da Sosyoloji bölümlerinden mezun, Eğitim ve gelişim alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını (Powerpoint,Excel,Word) etkin bir biçimde kullanabilen, İletişim becerileri güçlü,  Analitik yönü kuvvetli,  Yaratıcı, yenilikleri takip eden, öğrenmeye açık,  Organizasyon becerileri gelişmiş, takipçi ve hareketli, İleri derecede İngilizce bilen,  Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
PERSONEL SORUMLUSUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bölümlerinden mezun,Personel Özlük İşleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İş Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim,Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, SAP modülünü bilen, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Ekip çalışmasını seven, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi ve takipçi, Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek,        * Sadece Personel Özlük İşleri'nde deneyimi olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Kayseri Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
En az Önlisans veya Lisans mezunu, Tercihen 2 yıl forwarder operasyon deneyimine sahip,İyi derecede ingilizce bilgisi olan, MS office uygulamalarına hakim, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Memuru İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Engelli Personel MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise mezunu,Ofis programlarını aktif olarak kullanabilecek,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Evrak ve iş takibi yapabilecek,İstanbul Avrupa ya da Anadolu yakasında ikamet eden,Bay ya da bayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garanti Danışmanı (ENGELLİ) Bursa Arkas Otomotiv
Garanti Danışmanı (ENGELLİ)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv 'de görev alacak;Tercihen en az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli, MS Office programları konusunda bilgi sahibi, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecekTakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Yedek Parça DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de görev alacak;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -tercihen Otomotiv meslek yüksek okulu-Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda en az 2 yıl iş deneyimine sahip,MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, takipçi ve sistemli bir çalışma tarzına sahip, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Finansman Uzman YardımcısıArkas Holding A.Ş.
Üniversite ya da yüksekokul mezunu Tercihen 1-2 yıl deneyimli İyi derecede ofis programlarını kullanabilen Tercihen SAP FI  bilgisi olan Yoğun tempo ve zaman baskısı ile çalışabilecek Takım halinde çalışabilecek Dikkatli ve sabırlı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek olanAnadolu Yakasında ikamet eden .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye / Yurt İçi FTL taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İstanbul'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTİÇİ ARAÇ TEDARİK UZMANI İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
YURTİÇİ ARAÇ TEDARİK UZMANIArkas Lojistik A.Ş
• Önlisan/Lisans mezunu, • Karayolu taşımacılığı bilgisine sahip, • Araç tedarik sürecinde en az 3 yıl deneyime sahip, • Hızlı ve doğru karar alabilen, çözüm üretebilen, • İkna kabiliyeti yüksek, • Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İzmir Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu, 25-32 yaş aralığında, Spora ilgi duyan, Dış görünüşüne dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, sabırlı, dikkatli, Strese dayanıklı, B grubu sürücü belgesi ve silahlı özel güvenlik belgesi olan,Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Bütçe Planlama UzmanıArkas Holding A.Ş.
•Üniversitelerin tercihen İktisat, Matematik, Ekonomi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Benzer alanda minimum 3 , 4 yıl deneyim sahibi,•İyi seviyede İngilizce bilen,•MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,•Tercihen SAP BW konusunda deneyimli,•İletişim becerileri kuvvetli, analitik yönü ve problem çözme becerisi gelişmiş,•Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•Seyahat engeli bulunmayan,•Anadolu yakasında ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA) Bursa Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA)Arkas Lojistik A.Ş
En az 1 yıl Tır Şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3, 4 veya 5 ve Psikoteknik belge sahibi,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KARAYOLU PROJE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
KARAYOLU PROJE SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Ağır yük taşımacılığı, Proje ve Özel Ekipman taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Proje ve Özel Ekipman (Lowbed,Tipping, Damperli vb.) Taşımaları sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan,Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen,İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIS DANISMANI(OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA) İstanbul(Avr.), ... Arkas Otomotiv
SATIS DANISMANI(OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Otomotiv sektörüne ilgili, Taşıt tanıma sistemleri satışı konusunda deneyimli Üniversite mezunu , MS Office programlarına hakim, Kurumsal satış tecrübesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Aktif olarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Servis DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden Arkas Otomotiv 'de görev alacak;Endüstri Meslek Lisesi veya tercihen ön lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerisi yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren iş ortamına uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Maliyet Kontrol Yöneticisi İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Operasyon Maliyet Kontrol YöneticisiArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Muhasebe, Maliyet Kontrol alanında en az 5 yıl deneyimliTek düzen hesap planına hakim, MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel bilgisi tercih sebebidir),Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,SAP deneyimi olan, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktarma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Aktarma Uzman YardımcısıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Arkas Konteyner olarak İstanbul'daki ofisimizde görev alacak "Aktarma Uzman Yardımcısı" pozisyonu için arayışımız bulunmaktadır. Nitelikler: - Lisans eğitimini tamamlamış,(Tercihen denizcilik alanında)- En az 2 yıl Gemi, Armatörlük ya da acente şirketlerinde operasyon tecrübesi olan,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,- Organizasyon planlama becerisi yüksek,- Gümrük mevzuatı konusunda bilgi sahibi,- Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,- Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Ankara Arkas Lojistik A.Ş
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİArkas Lojistik A.Ş
· Lisans mezunu·Tercihen Acente veya Forwarder Denizyolu Operasyon deneyimine sahip,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· MS Office uygulamalarına hakim,· Planlama, Takip ve Koordinasyon yönünden gelişmiş· Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Ankara'da ikamet edentakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNE - SERVİS PERSONELİ Muğla Arkas Holding A.Ş.
TEKNE - SERVİS PERSONELİArkas Holding A.Ş.
Tercihen Turizm Otelcilik mezunu ve/veya benzer bir görevde en az 2 - 3 yıl deneyimli,Dönemsel olarak teknede yatılı kalabilecek, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, pozitif,  Kişisel temizliğine dikkat eden, işinde titiz ve hijyenik çalışan, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar içi askerliğini tamamlamış,  Bodrum’da ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
TEKNE - AŞÇI Muğla Arkas Holding A.Ş.
TEKNE - AŞÇIArkas Holding A.Ş.
Tercihen Turizm Otelcilik mezunu ve/veya benzer bir görevde en az 2 - 3 yıl deneyimli,Gemi Adamı Cüzdanı olan, Türk mutfağına ek olarak tercihen dünya mutfağı bilgisi olan, Dönemsel olarak teknede yatılı kalabilecek, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, pozitif,  Kalite hijyen standartlarını bilen, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun üretim yapabilecek, temiz, titiz, Sağlık durumu mutfak koşullarında çalışmaya uygun, Kendine güvenen, Dış görünümüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Bodrum’da ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYEL İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - PARSİYELArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,•Deniz Parsiyel bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı Bursa Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv  Bursa' da görev alacak;Otomobil satışında en az iki yıl deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Bursa' da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan,          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS ANALYST İzmir Arkas Holding A.Ş.
BUSINESS ANALYSTArkas Holding A.Ş.
1 – 3 years of work experience after completing your undergraduate degreeOutstanding record of academic achievementDemonstrated ability to understand business processes and system functionality to design improved business solutionsProven record of leadership in a work setting and/or through extracurricular activitiesExceptional analytical and quantitative problem-solving skillsAbility to work collaboratively in a team environmentAbility to work effectively with people at all levels in an organizationAbility to communicate complex ideas effectively – both verbally and in writing – in English and in TurkishBAs must have strong communication and customer engagement skills Demonstrated ability to lead stakeholders across multiple business units and geographies to a single set of prioritiesExcellent knowledge of business process mapping tools and methodologiesWillingness to travelNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fotoğraf ve Multimedya Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Fotoğraf ve Multimedya UzmanıArkas Lojistik A.Ş
Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital Fotoğrafçılık ve video çekimi konusunda en az 2 yıl deneyimliKadraj, komposizyon ve ışık bilgisine sahip, Bilgisayarla video ve fotoğraf editleme konularında tecrübeli Stüdyo ve saha fotoğrafçılığı konusunda deneyim sahibi, Fotoğraf işleme konusunda deneyimli, Adobe tasarım programlarına hakim, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Görsel sunum oluşturma ve görsel materyal seçme becerileri gelişmiş,Hem yaratıcı hem de işlevsel çalışabilme yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Planlama ve takip becerilerine sahip Seyahat engeli olmayan Sosyal Medya’ya hakim Web site kontrol paneli yönetebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MADEN MÜHENDİSİ Nevşehir Arkas Holding A.Ş.
MADEN MÜHENDİSİArkas Holding A.Ş.
Tercihen ODTÜ-İTÜ Maden Mühendisliği Bölümü’nden mezun,Tercihen pomza madenciliği konusunda 3 yıl aktif üretim tecrübesine sahip,Tercihen 28-35 yaş aralığında olmak, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama ve koordinasyon becerisi yüksek,  Analitik düşünme yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, Nevşehir’de ikamet eden veya edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İHRACAT İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FORWARDER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İHRACATArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Tercihen Forwarder Denizyolu Operasyon deneyimine sahip,•İhracat bilgisine sahip,.Min. 2 yıl deneyimli,•İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Executive AssistantArkas Holding A.Ş.
- University degree from reputable universities  - Minimum 4 years of experience in executive assistance - Excellent presentation skills, able to communicate with senior management teams - Excellent organization skills with a committed approach on processes and deadlines - Excellent teknological skills, able to use excel and powerpoint especially  - Hands-on, hardworking personality with having good coomunication skills and able to work in accordance with top management - Fluency in English is a must
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yol Avans Memuru Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Yol Avans MemuruArkas Lojistik A.Ş
En az lise veya Meslek Yüksekokulu mezunu,Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek,Takım çalışmasına yatkın,Sözlü ve yazılı İletişimi kuvvetli,Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilecekMersin Merkez ilçelerinde ikamet eden.Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
• Lisans eğitimini tamamlamış,• Tercihen satış ve pazarlama deneyimine sahip,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,• Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,• İkna kabiliyeti yüksek,• Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,• Seyahat engeli olmayan,• Bursa'da ikamet eden,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konteyner Planlama ve Kontrol Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Konteyner Planlama ve Kontrol MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
*Lisans mezun,*MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,*Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,*İletişim, planlama ve koordinasyon becerilerine güvenen,*Analitik düşünme yönü güçlü,*Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,*Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı