Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 90
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
FATURALAMA MEMURU (ENGELLİ) İzmir Arkas Holding A.Ş.
FATURALAMA MEMURU (ENGELLİ)Arkas Holding A.Ş.
Üniversite ya da meslek yüksek okulu mezunu, Tercihen 1-2 yıl deneyimli, Ofis programları ve bilgisayar kullanabilen, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve takip yeteneği gelişmiş, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Hidrolik, Pnömatik bilen, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl iş deneyimi olan tercihen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, SSH Bölge Mühendisleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Teknik Eğitim SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik vb. bölümlerinden mezun,Eğitim planlama ve eğitim yönetimi alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Teknik ürün eğitimleri vermiş, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen MS Office uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Aksaray Arkas Holding A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. Bünyesinde Aksaray Mercedes fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl iş deneyimi olan tercihen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm odaklı, Aksaray bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, Tercihen denizcilik alanında deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mersinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU / İSKENDERUN Türkiye, Hatay Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
GEMİ KONTROL MEMURU / İSKENDERUNArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Temelleri 1902 yılında atılan, şu anda 7500' ü aşkın çalışanı ile Türkiye’nin en büyük uluslararası taşımacılık firması olan Arkas Holding'in büyüyen organizasyonu içerisinde görevlendirilmek üzere;  İskenderun Limanı' nda acentecilik hizmetlerinde görev alacak, En az lise mezunu, Orta derecede İngilizce bilen (yabancı gemi mürettebatı ile iletişim kuracak seviyede),Açık havada ve yoğun çalışma temposunda çalışmaya müsait, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,  “Gemi Kontrol Memuru” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU / MERSİN Türkiye, Mersin Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
GEMİ KONTROL MEMURU / MERSİNArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Temelleri 1902 yılında atılan, şu anda 7500' ü aşkın çalışanı ile Türkiye’nin en büyük uluslararası taşımacılık firması olan Arkas Holding'in büyüyen organizasyonu içerisinde görevlendirilmek üzere;  Mersin Limanı' nda acentecilik hizmetlerinde görev alacak, En az lise mezunu, Orta derecede İngilizce bilen (yabancı gemi mürettebatı ile iletişim kuracak seviyede),Açık havada ve yoğun çalışma temposunda çalışmaya müsait, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,  “Gemi Kontrol Memuru” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ) İzmir Arkas Holding A.Ş.
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ)Arkas Holding A.Ş.
En az ön lisans mezunu, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Düzgün bir diksiyona ve ifadeye sahip, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER MEMURU - ENGELLİ İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
TEKNİK HİZMETLER MEMURU - ENGELLİArkas Lojistik A.Ş
Yasa kapsamında engelli kadrosunda çalışmaya uygun Lise veya Yüksekokul Mezunu MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Yedek parça ve stok yönetimi tecrübesi olan Tercihen ön muhasebe konusunda tecrübeli Tercihen SAP konusunda bilgisi olan Takım çalışmasına yatkın İstanbul Avrupa yakası tercihen Avcılar - Büyükçekmece aralığında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIDEMLİ YAZILIM UZMANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
KIDEMLİ YAZILIM UZMANIArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Kurumsal uygulamalar geliştirme konusunda en az 5 yıl deneyimli, referans verebileceği geçmiş proje tecrübeleri olan,Yazılım sektöründeki teknolojileri yakından takip eden, kendinin ve çalıştığı ekibin gelişimine önem veren,İyi düzeyde .net teknolojileri C# bilgisine sahip, Cloud teknolojileri konusunda deneyim sahibi, Microservice mimarisi konusunda tecrübeli, Oracle, MS SQL veri tabanları konusunda deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alan, yeniliklere açık, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Agile çalışma yöntemlerine uyum sağlayabilecek. Sorumluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Native English Training Specialist İzmir Arkas Holding A.Ş.
Native English Training SpecialistArkas Holding A.Ş.
Bachelor’s degree preferably in a related field, Qualification in English Language Teaching (e.g. CELTA, DELTA, TESOL, TEFL certification),A minimum of 2 years full-time EFL experience at the adult level as teaching students at all levels (especially adults),Able to travel abroad, Strong computer skills essential, Familiarity with educational technology and multi-media learning is desirable,Excellent organizational, communication and interpersonal skills required, Have creative and positive attitude. Able to accomodate in Izmir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yönetimi Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıArkas Holding A.Ş.
Lisans mezunu (Tercihen fakültelerin Isletme, Iktisat, Ekonomi veya Maliye bölümlerinden mezun)Tercihen Finans konusunda 2-3 yıl tecrübeli (Bankaların operasyon bölümlerinde deneyim sahibi olunması tercih sebebidir),Iyi düzeyde Ingilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarına iyi bilen, çok iyi düzeyde excell kullanabilen, Analitik düsünme becerisine sahip Ekip çalısmasına yatkın Çözüm odaklı çalısabilen Iletisim becerisi gelismis ve diksiyonu düzgün Yogun çalısma temposuna uyum saglayabilecek, dikkatli Erkek adaylar için askerligini tamamlamıs Izmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
M.I.C.E Satış ve Operasyon Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
M.I.C.E Satış ve Operasyon UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlgili alanda kabul edilebilir bir iş tecrübesine sahip, İngilizcesi iyi derecede olan, MS Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı toplantı, etkinlik, organizasyon ve bayi gezi organizasyonları konusunda deneyimli,M.I.C.E alanında Ege Bölgesi portföyünde belirli bir müşteri ve portföy tecrübesine sahip,Yaratıcı, diksiyonu düzgün, iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, presentabl, müşteri ile birebir temasta başarılı,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen, enerjik ve güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine ve hareketli iş ortamına uyum gösterebilecek, seyahat engeli olmayan,Dinamik ve takım çalışmasını seven, iş delegasyon bilincine sahip, iş disiplini ve zaman yönetimi yeteneğine sahip,Planlama ve organizasyon disiplinine sahip, Müşteri sunumlarında yaratıcı ve yetenekli, B sınıfı ehliyeti bulunan ve araç kullanma engeli olmayan, Erkekler için askerlik görevini tamamlamış, Bizimle uzun süreli bir yol arkadaşlığına çıkmaya gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Seyahat ve M.I.C.E Satış-Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Kurumsal Seyahat ve M.I.C.E Satış-Pazarlama UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal Seyahat Yönetimi ve M.I.C.E konusunda satış ve pazarlama alanında tercihen en az 3 yıl deneyimli (Seyahat acentası veya otellerin ilgili satış departmanı deneyimi öncelikle tercih edilmektedir.)İlgili alanda Marmara Bölgesi portföyünde belirli bir müşteri, portföy tecrübesine ve sektör bilgisine sahip,Sözlü ve yazılı iletişimde iyi derecede ingilizce bilen Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, prezantabl, müşteri iletişimi ve müşteri takibi konusunda güçlü,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, enerjik ve güler yüzlü, Dinamik ve takım çalışmasını seven, iş disiplini ve zaman yönetimi yeteneğine sahip, güncel vizyonu takip eden,Yoğun bir şekilde sahada müşteri ziyareti yapacak ve bu çalışmalarını düzenli olarak raporlama becerilerine sahip,MS Office uygulamalarını etkin biçimde kullanabilen, müşteri sunumlarında yaratıcı ve yetenekli, teknolojiyi aktif ve iyi kullanan,B sınıfı ehliyeti bulunan ve araç kullanma engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine ve hareketli iş ortamına uyum gösterebilecek, seyahat engeli olmayan,Bizimle uzun süreli bir yol arkadaşlığına çıkmaya gönüllü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Özlük İşleri Memuru (Engelli) İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Personel Özlük İşleri Memuru (Engelli)Arkas Lojistik A.Ş
En az lise mezunu,Personel özlük işleri alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,İş kanunu ve SGK süreçleri hakkında bilgisi olan,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,Tercihen SAP bilgisi olan,İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,İş takibi ve sorumluluk bilincine sahip,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
İş Zekası UzmanıArkas Holding A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,ERP Sistemleri kullanıcılarına destek ve süreç analizi konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi,ETL araçları ile (tercihen BO Data Services) geliştirme yapmış olan, PL-SQL ve T-SQL diline hakim, query optimizasyonu konularında deneyim sahibi,SAP Business Objects ile analitik uygulamalar ve Dashboard geliştirme deneyimi olan,Veritabanı tabloları ve ilişkisel mimari konusunda bilgi sahibi, Veri ambarı modelleme ve geliştirme konusunda tecrübeli, Tercihen, OLAP küpleri ile çalışmış olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Marport Liman İşletmeleri
Elektrik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Otomasyon kumanda devreleri konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Siemens/ Fuji PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen iş makineleri özellikle liman ekipmanlarının tamir, bakım ve onarımı konusunda tecrübeli,Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış,     B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Mekanik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Makina, Motor, Mekatronik bölümlerinden mezun,Oto veya ağır iş makinelerinin dizel motor, şanzıman ve diferansiyel tamirleri konusunda görev almış,Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMANI İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
SİSTEM DESTEK UZMANIArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
4 yıllık Fakülte mezunu, İleri düzeyde İngilizce konuşma ve yazışma yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısı gelişmiş, Ofis programlarında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Deniz taşımacılığı deneyimi ve/veya eğitimi tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Teknisyeni İzmir Arkas Lojistik A.Ş
Gazaltı Kaynak TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu ya da kaynak kullanım sertifikası bulunan,Gazaltı kaynak tecrübesi olan ya da yetiştirilmek üzere,Açık sahada çalışabilecek,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,İzmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
Lisans mezunu,  Konteyner taşımacılığı, depolanması ve konteyner dolum işlemleri konusunda tecrübeli,İthalat, ihracat bilgisine sahip, Müşteri odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Aktif satış yapabilecek, Analitik düşünme becerisi yüksek, İyi derecede excel bilgisi olan, İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Teknisyeni Bursa, İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Gazaltı Kaynak TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu ya da kaynak kullanım sertifikası bulunan,Gazaltı kaynak tecrübesi olan ya da yetiştirilmek üzere,Açık sahada çalışabilecek,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece) ve Bursa Gemlik'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Zeytinburnu'nda açılacak olacak VOLVO Şubemizde görevlendirmek üzere;Otomobil satışında deneyimli, Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrat Yönetimi Müdürü İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Kontrat Yönetimi MüdürüArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;·  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·   Tercihen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe 3-5 yıl servis mühendisliği veya benzer alanda tecrübesi bulunan,·   İyi derecede İngilizce bilen,·   MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,·   B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,·   Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)·   Ekip yönetme tecrübesi bulunan, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·   Çözüm odaklı,·   Seyahat engeli bulunmayan,·   İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  Sağlayacak Kontrat Yönetimi Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Finansman UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl finansman alanında iş tecrübesi olan, Tercihen SAP programına hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Tekirdağ Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır. En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Çorlu ve Çerkezköy'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Ankara Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır. En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Gebze'ye ulaşım sorunu olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Haberleşme Memuru / Santral İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Haberleşme Memuru / SantralArkas Holding A.Ş.
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,En az lise mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okul Mezunu,Santral veya Danışma Masası’nda en az 2 yıl tecrübeli,Tercihen İngilizce bilen,Ofis araçlarını ve MS Office programlarını etkin kullanabilen,Yoğun santral trafiğini yürütebilecek,Diksiyonu düzgün, güçlü iletişim becerilerine sahip, güler yüzlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Büro Memuru Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Büro MemuruArkas Holding A.Ş.
Kocaeli Gölcük Bölgesinde ikamet eden,En az lise mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okul Mezunu,Tercihen Ön Büro konusunda deneyimli,Ofis araçlarını ve MS Office programlarını  kullanabilen,Evrak ve iş takibi yapabilecek,Ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, iş disiplinine ve iletişim becelerine sahip,güler yüzlüErkek adaylar için, askerlik hizmetini yapmış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satınalma UzmanıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda minimum 2 yıl deneyimli, İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Bilgi edinme, kullanma ve sunma yeteneği güçlü, Yeniliklere ve gelişmelere açık, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, En az 2 yıl sektör tecrübesi olan, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
GEMİ KONTROL MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
MYO ya da Üniversite mezunu, İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyeti bulunan, aktif araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ESKİŞEHİR Eskişehir Arkas Lojistik A.Ş
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ESKİŞEHİRArkas Lojistik A.Ş
· Lisans mezunu, tercihen Üniversitelerin Lojistik bölümlerinden mezun,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· Minimum 1 yıl  Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,· Denizyolu operasyon ve dokümantasyon terimlerine hakim,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· MS Office uygulamalarına hakim,· Planlama, Takip ve Koordinasyon yönünden gelişmiş· Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışan· Yoğun ve dinamik iş temposunda çalışabilecek,. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Eskişehir'de ikamet edentakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Denizcilik alanında deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (FORWARDING HİZMETLER) Ankara, Antalya... Arkas Lojistik A.Ş
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (FORWARDING HİZMETLER)Arkas Lojistik A.Ş
· Lisans mezunu, tercihen Üniversitelerin Lojistik bölümlerinden mezun,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· Minimum 1 yıl  (Denizyolu) Forwarder Operasyon deneyimine sahip,· Denizyolu operasyon ve dokümantasyon terimlerine hakim,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· MS Office uygulamalarına hakim,· Planlama, Takip ve Koordinasyon yönünden gelişmiş· Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışan· Yoğun ve dinamik iş temposunda çalışabilecek,. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede yazlı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,   Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı Kayseri Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Satış ve Pazarlama UzmanıArkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda Kayseri lokasyonumuzda görev alacak ;• Üniversite veya yüksek okul mezunu• Minimum 3 yıl sigorta konusunda deneyimli• Etkili iletişim becerisine sahip• Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış• SEGEM belgesine sahip,                                                   Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı Konya Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Satış ve Pazarlama UzmanıArkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda Konya lokasyonumuzda görev alacak ;• Üniversite veya yüksek okul mezunu• Minimum 3 yıl sigorta konusunda deneyimli• Etkili iletişim becerisine sahip• Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış• SEGEM belgesine sahip,                                                   Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU Gaziantep Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,Gaziantep'te ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Mekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Hidrolik, Pnömatik bilen, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON SORUMLUSU İstanbul(Asya) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON SORUMLUSUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
4 yıllık üniversite mezunu Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen Problem çözme, planlama ve takip yönü güçlü; dikkatli ve sabırlı İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yeni Mezun Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Arkas Otomotiv
Yeni Mezun Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, MS Office Programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerisi yüksek ve öğrenmeye açık, Analitik yönü kuvvetli ve problem çözme becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği güçlü, Otomotiv sektöründe kariyer hedefleyen Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişigi olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Eskişehir Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır. En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Eskişehir'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DANIŞMA GÖREVLİSİ İzmir Arkas Lojistik A.Ş
DANIŞMA GÖREVLİSİArkas Lojistik A.Ş
Firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun "Lojistik Hizmetleri Danışma Görevlisi" aramaktayız.Minimum yüksekokul mezunu, Tercihen İngilizce bilgisi olan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, (Tercihen resepsiyonda görev yapmış)Telefon trafiğini yönlendirebilecek  İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, etkin iletişim yeteneğine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, pozitif ve dinamik, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İHRACAT İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İHRACATArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu,•Forwarder Denizyolu Operasyon alanında en az 2 yıl deneyimine sahip,•Denizyolu operasyonun ihracat operasyon sürecine hakim, •İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,•Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - FORWARDİNG DENİZYOLU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - FORWARDİNG DENİZYOLUArkas Lojistik A.Ş
•Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin "Lojistik" bölümlerinden mezun,•Forwarder Denizyolu Taşımacılığının operasyon alanında minimum 2 yıl deneyimli,•Denizyolu taşımacılığının  ithalat ve yurtdışı ithalat operasyon sürecine hakim, •İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•MS Office uygulamalarına hakim,•Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, •Takım çalışmasına yatkın,.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Danışmanı İstanbul(Asya) Arkas Otomotiv
Hasar DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Volcar Otomobil'de görev alacak;En az lise, tercihen yüksekokul mezunu,Benzer pozisyonda tecrübeli,MS Office programları konusunda bilgi sahibi,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim,Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BURSA - SATIŞ SORUMLUSU Bursa Arkas Lojistik A.Ş
BURSA - SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu, En az 2 yıllık öncelikle "Denizyolu forwarding" olmak üzere, uluslararası taşımacılık konusunda aktif satış deneyimine sahip,Lojistik sektörü tecrübeli, denizyolu forwarder segmentine hakim, İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Ikna kabiliyeti gelişmiş, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden  takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ TEDARİK SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
ARAÇ TEDARİK SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası Karayolu alanında deneyim ve uzmanlığı olan, Tedarikçi ağı portföyüne sahip, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı surucu belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, İkna kabiliyeti gelişmis, Yazılı ve sozlu iletisim becerisi olan, MS office programlarını aktif olarak kullabilen, Analitik düşünebilen, İyi derecede Ingilizce bilen, Tercihen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış  takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU / KOCAELİ (İZMİT) Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
GEMİ KONTROL MEMURU / KOCAELİ (İZMİT)Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Meslek Yüksek Okul ya da Üniversite mezunu, Hızlı ve dikkatli bilgisayar kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve akif araç kullanabilen, İzmit'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Maliyet Kontrol Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Operasyon Maliyet Kontrol SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinde mezun,Mali işler ile ilgili yasal mevzuatlara ve tek düzen hesap planına hakim, Tercihen muhasebe ya da sözleşme ve hak ediş süreçleri konusunda en az 3 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen SAP FI modülünü iyi derecede kullanabilen, Raporlama becerileri gelişmiş, İş takibi konusunda düzenli, dikkatli ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerileri gelişmiş, Sorumluluk bilinci yüksek ve disiplinli, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında  ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktarma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Aktarma Uzman YardımcısıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İletişim, planlama ve koordinasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olma koşulları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Muhasebe UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinde mezun,Mali işler ile ilgili yasal mevzuatlara ve tek düzen hesap planına hakim, Alanında tercihen anonim şirketlerde en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen SAP FI modülünü iyi derecede kullanabilen, Raporlama becerileri gelişmiş, İş takibi konusunda düzenli, dikkatli ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerileri gelişmiş, Sorumluluk bilinci yüksek ve disiplinli, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında  ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Operatörü İzmir Arkas Holding A.Ş.
Vinç OperatörüArkas Holding A.Ş.
Tercihen Lise Mezunu, Yetkili Kuruluşlar tarafından verilen  Kaldırma ve Yükleme (Vinç, Mobil Vinç) İş Makinesi Operatörlük Belgesine sahip,3 yıl ve üzeri Liman İş Makinelerinde Operatörlük deneyimi bulunan, MHC (Mobil Harbour Crane)Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, Ekip çalışmasına yatkın, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış,     B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, İzmir' de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ) Ankara, İzmir Arkas Otomotiv
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ)Arkas Otomotiv
En az lise mezunu, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Düzgün bir diksiyona ve ifadeye sahip, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Yöneticisi Diyarbakır, Gaziantep Arkas Holding A.Ş.
Bölge Satış YöneticisiArkas Holding A.Ş.
·         Üniversitelerin lisans bölümlerinden tercihen makina, elektrik veya mekatronik mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen minimum 3 yıl iş makinaları / otomotiv sektöründe kurumsal satış deneyimine sahip,·         MS Office programlarını  etkin kullanabilen,·         İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek,·         Sonuç odaklı ve iş takibi kuvvetli,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,·         Gaziantep ve/veya Diyarbakır’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ÖZEL EKİPMAN İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU - ÖZEL EKİPMANArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik ve taşımacılık sektörünün,  "ÖZEL EKİPMAN (tipping, damperli, v.b) "alanında deneyim ve uzmanlığı bulunan,Özel ekipman - tipping, damperli v.b- taşımacılığında, aktif satış-pazarlama  faaliyetlerini en az 1 yıl yürütmüş,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Ikna kabiliyeti gelişmiş, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul'da ikamet eden   takım arkadaşı arayışımız mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ULUSLARARASI KARAYOLU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU - ULUSLARARASI KARAYOLUArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik ve taşımacılık sektörünün,  "ULUSLARARASI KARAYOLU"alanında deneyim ve uzmanlığı bulunan,"Uluslararası Karayolu" alanında, aktif satış-pazarlama  faaliyetlerini en az 1 yıl yürütmüş,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Ikna kabiliyeti gelişmiş, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul'da ikamet eden   takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - PROJE TAŞIMALARI İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU - PROJE TAŞIMALARIArkas Lojistik A.Ş
Uluslararası taşımacılık alanında; Ağır yük ve Proje Taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Proje Taşımaları sektöründe en az 1 yıl satış tecrübesi olan, Proje Taşımaları ve Ağır Yük Taşımacılığı uzmanlığı ve Deneyimi olan,  Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HAVA KARGO SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
HAVA KARGO SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik ve taşımacılık sektörünün,  "Hava Kargo" alanında deneyim ve uzmanlığı bulunan,Hava Kargo aktif satış-pazarlama faaliyetlerini en az 2 yıl yürütmüş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Ikna kabiliyeti gelişmiş, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul'da ikamet eden   takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - TRABZON Samsun, Trabzon Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU - TRABZONArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu Lojistik ve taşımacılık sektöründe çalışmış, Uluslararası karayolu taşımacılığı satış faaliyetleri konusunda en az 2 yıl deneyime sahip,İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Trabzon'da ikamet eden   takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HAVA KARGO MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
HAVA KARGO MÜŞTERİ TEMSİLCİSİArkas Lojistik A.Ş
- Üniversite mezunu,- Çok iyi derecede İngilizce bilen,- Hava kargo ihracat - İhracat taşımacılığının operasyon konusunda en az 2 yıl deneyimli,- MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen,- İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,-Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olan,- Müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiştakım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Personel SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
•Yüksekokul veya lisans mezunu,•Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,•İnsan ilişkilerinde başarılı,•MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP HR kullanabilen,•İş Kanunu ve SSK mevzuatlarını talip edebilecek, hakim olabilecek,•Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),•Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye / Yurt İçi FTL taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İstanbul'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Creative Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Creative Tasarım UzmanıArkas Holding A.Ş.
Acentelerin Creative departmanlarında çalışmış ya da Ajans Etkinlik tecrübesi olan,Grafik tabanlı profesyonel tasarım programlarını iyi düzeyde bilen ve Adobe programlarına hakim (Photoshop Illustrator ve InDesign),Tercihen HTML kod yapısına hakim, Tercihen 3D modelleme ve renderlara hakim, Tasarım sonrası süreçlerde üretim ve baskı alanlarında bilgiye sahip, Grafik ve görsel sanatlara ilgi duyan ve bu konuda sürekli kendini geliştiren,Konsept geliştirme yaratıcılığına ve tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISIArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Bütçe ve raporlama yapmak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun, 2,3 yıl civarında tecrübeli, Yurt dışı yazışma yapacak, orta seviye İngilizce bilgisi olan, Excel, word bilgisi (orta düzeyin üzerinde olması tercih sebebi) Muhasebe bilgisine sahip, Analitik düşünebilen Takipçi, dikkatli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Memuru Mersin Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Sigorta MemuruArkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
• En az Önlisans, tercihen Lisans mezunu,    • 2 yıl sigortacılık deneyimli,    • SEGEM belgesi olan,    • İyi derecede ofis programlarını kullanabilen,    • Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,    • MERSİN' de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
TeknisyenArkas Holding A.Ş.
Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunu, Elektrik bilgisi iyi olan, minimum 3 yıl deneyimli,  Tercihen bina bakım-onarım konularında minimum 3 yıl deneyimli,  Şehirler arası seyahat engeli olmayan,  Gerektiğinde Orhanlı binada çalışabilecek,  30 yaşını aşmamış,  B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (2.el) Bursa Arkas Otomotiv
Satış Danışmanı (2.el)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Üniversite mezunu, 2. El Otomobil satışında deneyimli, Takas araçlarda ekspertiz deneyimi olan (ekspertiz yapan, fiyatlandıran), 2.el araca detaylı kaporta ekspertizi yapabilecek ve fiyat bilgisine sahip olan,MS Office uygulamalarını aktif kullanabilen, Yenilikçi, farklılık yaratabilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Konya Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araba kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Etkin iş takibi yapabilen ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Konya'da  ikamet etmekte olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Personel ve Özlük İşleri Memuru İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Personel ve Özlük İşleri MemuruArkas Holding A.Ş.
En az önlisans mezunu, Bordro ve özlük işleri vb. konularda en az 2 yıl deneyim sahibi, İş Kanunu ve SSK mevzuatlarını takip edebilecek, hakim olabilecek, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen PDKS ve SAP sistemini bilen, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Şefi / Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Otomotiv
Satış Şefi / YöneticisiArkas Otomotiv
Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe satış konusunda en az 5 yıl deneyime sahip, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Yenilikçi, farklılık yaratabilen, Takım çalışması becerileri gelişmiş, İletişim ve yönetim becerileri kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)  takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı İstanbul(Avr.) Arkas Otomotiv
Servis DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden Arkas Otomotiv İstanbul' da görev alacak;Endüstri Meslek Lisesi veya tercihen ön lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerisi yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren iş ortamına uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Otomotiv
Oto Mekanik TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV de  görev alacak;En az Meslek Lisesi Motor Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Motor veya Otomotiv Bölümlerinden mezun,Yetkili servislerin mekanik atölyelerinde mekanik teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış. takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Volvo Mağazamızda görevlendirmek üzere, Aktif Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Otomotiv
Kaporta TeknisyeniArkas Otomotiv
Tercihen Meslek Lisesi Motor Bölümü mezunu olan veya ustalık/kalfalık belgesi (Branşı "Kaporta Tamirciliği") sahibi,Kaporta Teknisyenliği konusunda iş deneyimi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Otomotiv
Boya TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Otomotiv , Zeytinburnu lokasyonunda  görev alacak;Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Kalfalık / Ustalık Belgesi olan (Branşı Oto Boyacılığı olmalı), Yetkili servislerin kaporta&boya atölyelerinde boya teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış. Takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen Aksaray Arkas Holding A.Ş.
TeknisyenArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Hidrolik, Pnömatik bilen, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Aksaray bölgesinde ikamet eden, Elektrik Elektronik ve Mekanik Teknisyen arayışımız bulunmaktadır,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - (LİKİT VE ENERJİ TAŞIMALARI) İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU - (LİKİT VE ENERJİ TAŞIMALARI)Arkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik ve taşımacılık sektörünün, özellikle "Likit ve Enerji Taşımaları" alanında deneyim ve uzmanlığı bulunan,Likit  taşımacılığının aktif satış faaliyetlerini en az 2 yıl yürütmüş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Ikna kabiliyeti gelişmiş, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul'da ikamet eden   takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU- ANKARA Ankara Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU- ANKARAArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Ankara' da ikamet eden takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni İstanbul(Asya) Arkas Otomotiv
Kaporta TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding Otomotiv Grup şirketlerinden, VOLCAR OTOMOBİL' de  görev alacak; Tercihen Meslek Lisesi Motor Bölümü mezunu olan veya ustalık/kalfalık belgesi (Branşı "Kaporta Tamirciliği") sahibi,Kaporta Teknisyenliği konusunda iş deneyimi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Arkas Otomotiv Genel Başvuru Ankara, Bursa, ... Arkas Otomotiv
Arkas Otomotiv Genel BaşvuruArkas Otomotiv
Üniversite Mezunu Otomotiv sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen, Dinamik, yenilikçi, eğlenceli ve esnek çalışma ortamımıza uyum sağlayabilecek,MS Office programı uygulamalarına hakim, Öğrenmeye açık, kendini geliştirme konusunda istekli, Analitik yönü kuvvetli ve çözüm odaklı, İletişim becerileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Denetçi İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
DenetçiArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
GENEL NİTELİKLER          Yurtdışı şirketlerimizin denetimlerinde görev almak üzere; 30 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Üniversitelerin tercihen İşletme veya diğer İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl Holding kuruluşlarının iç denetim bölümlerinde veya bağımsız denetim şirketlerinde denetim tecrübesine sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Rusça, Arapça veya Fransızca dillerinden birine iyi derecede hakim,Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan,Tercihen SMMM  belgeli, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Denetimin gerektirdiği yurtdışı seyahat ve konaklamalar için engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Muhasebe SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
• Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Muhasebe bölümlerinden mezun,• Genel Muhasebe alanında minimum 5 sene deneyimli,• MS Office uygulamalarına hakim (İyi derecede Excel bilgisi olan),• Tercihen iyi derecede SAP (Muhasebe Modülü)  kullanım deneyimi olan,• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,• İrsaliye ve faturalar konusunda bilgi sahibi, • Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
İnsan Kaynakları UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme yerleştirme, eğitim, ücret, performans süreçlerinde minimum 3 yıllık deneyime sahip,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi ve tecrübesi olan, Personel ve özlük işleri konusunda bilgili, İş Kanunu ve SSK mevzuatına hakim,Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gemi Operasyon Memuru İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Gemi Operasyon MemuruMarport Liman İşletmeleri
Lise, tercihen Yüksek Okul yada Üniversite mezunu, Tercihen teknik İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Ambarlı- Beylikdüzü bölgesine yakın bölgede ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyen, tercihen seçme yerleştirme, eğitim, ücret, performans süreçlerinde 1 yıllık deneyime sahip,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP bilgisi ve tecrübesi olan, İş Kanunu ve SSK mevzuatı ile ilgili bilgi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Saha Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder saha satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Mersin'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı