Doğuş Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1951


1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve küresel bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Doğuş Grubu finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir. Grup, hizmet verdiği bu sektörlerin yanı sıra teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Doğuş Grubu'nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Doğuş Grubu, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Grubun kurumsal sosyal sorumluluk stratejisi, yürütülen projelerle toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Doğuş Grubu, 290’ın üzerindeki şirketi ve yaklaşık 50 bin çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Doğuş Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan Doğuş Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Doğuş Grubu, gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Doğuş Grubu'nun hizmet verdiği sektörlerdeki küresel bir oyuncu olma vizyonunun da önemli bir göstergesidir.
 

Web Sitesi: http://dogusgrubu.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Açıklama: Çalışma saatleri Doğuş Holding için geçerlidir. Holding'e bağlı iştiraklerimizin çalışma saatleri ve yan hakları ile ilgili farklılıklar söz konusu olabilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Hayat SigortasıDoğuş Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Satış TemsilcisiDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Satış Temsilcisi olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Satış Temsilcisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere,Tercihen üniversite mezunu, Yeni mezun veya hizmet, turizm gibi sektörlerde satış alanında en az 1 yıl deneyimli,Vardiya sisteminde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İletişim ve ikna becerileri güçlü, Genç ve dinamik adaylar aranmaktadır. *Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak, sigara kullanmayan  adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fitness Eğitmeni İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Fitness EğitmeniDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Fitness Eğitmeni olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Fitness Eğitmeni pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Beden  Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun ya da öğrenci,Fitness ve / veya stüdyo derslerinde tecrübesi olan ya da yetiştirilmek üzere eğitime açık,Takım çalışmasına inanan, Güler yüzlü ve üye ihtiyaçları konusunda duyarlı, Esnek çalışma saatlerine uygun, Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş ve kişisel antrenman disiplini olan adaylar aranmaktadır. *Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak, sigara kullanmayan, adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Güvenlik GörevlisiDoğuş Grubu
Doğuş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere;Lise mezunu 5188 sayılı yasa kapsamında 'Silahlı Güvenlik Kimliği' sahibi Daha önce Silahlı Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmış Askerlik hizmetini tamamlamış Sözlü iletişimi kuvvetli, Asgari 1.75 boyunda Dış görünümüne özen gösteren “Güvenlik Görevlisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Investments Specialist / Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Investments Specialist / Assistant SpecialistDoğuş Grubu
University degree in business management, engineering, finance or economics preferably from one of the top universities abroad, MBA degree will be a plusMinimum 4 years of experiences for specialist position in project finance, business development, business consultancy, financial modeling areas preferably in service related sectorsAbility to work on multiple projects at once with cross-functional teams at national, regional, and local levelsExperience in negotiation and closure of M/A projects Project management exposure is a must Strong Financial Modelling skills Entrepreneurial thinker and team player with strong analytical skills to understand the financial impact of assigned projectsExcellent problem solving and business communication skills Excellent command of written and spoken English Good command of MS Office applications, especially in Excel and Powerpoint
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzme Eğitmeni İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Yüzme EğitmeniDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Yüzme Eğitmeni olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Yüzme Eğitmeni pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun ya da öğrencisiGSGM 1. kademe ve üstü Yüzme Antrenörlüğü sertifikasına sahip Takım çalışmasına inanan Kişisel gelişime ve farklı alanlarda eğitime açık Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş Hizmet odaklı İletişim becerileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dinamik ve enerjik Tercihen İngilizce bilgisine sahip Özel ders tecrübesi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
ResepsiyonistDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Resepsiyonist olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Resepsiyonist pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Tercihen üniversite mezunu, Tercihen hizmet ve turizm sektöründe resepsiyon ve/veya misafir ilişkileri alanında en az 3 yıl deneyimli,Vardiya sisteminde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İletişim becerileri güçlü, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Genç ve dinamik adaylar aranmaktadır. *Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak, sigara kullanmayan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı