Doğuş Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1951


1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve küresel bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Doğuş Grubu finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir. Grup, hizmet verdiği bu sektörlerin yanı sıra teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Doğuş Grubu'nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Doğuş Grubu, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Grubun kurumsal sosyal sorumluluk stratejisi, yürütülen projelerle toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Doğuş Grubu, 290’ın üzerindeki şirketi ve yaklaşık 50 bin çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Doğuş Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan Doğuş Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Doğuş Grubu, gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Doğuş Grubu'nun hizmet verdiği sektörlerdeki küresel bir oyuncu olma vizyonunun da önemli bir göstergesidir.
 

Web Sitesi: http://dogusgrubu.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Açıklama: Çalışma saatleri Doğuş Holding için geçerlidir. Holding'e bağlı iştiraklerimizin çalışma saatleri ve yan hakları ile ilgili farklılıklar söz konusu olabilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Hayat SigortasıDoğuş Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Satış TemsilcisiDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Satış Temsilcisi olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Satış Temsilcisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere,Tercihen üniversite mezunu, Yeni mezun veya hizmet, turizm gibi sektörlerde satış alanında en az 1 yıl deneyimli,Vardiya sisteminde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İletişim ve ikna becerileri güçlü, Genç ve dinamik adaylar aranmaktadır. *Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak, sigara kullanmayan  adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Risk Management Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Risk Management SpecialistDoğuş Grubu
We are looking for a Risk Management Specialist;  University degree in Economy, Business Administration or Engineering from a reputable universityMaster degree will be a plus, 4 years experiences in Financial or Operational Risks Financial Analysis and budget management knowledge is an asset Research oriented with strong analytical skills, Enthusiastic self-starter – takes responsibility for own development, Competent in analyzing complex quantitative and qualitative information, Self-disciplined and self-motivated with strong planning and organizational skills,Excellent communication, negotiation and presentation skills with attention to detail and accuracyExcellent command of English both written and spoken, Good knowledge of MS Office applications, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Internal Audit SpecialistDoğuş Grubu
We are looking for an Internal Audit Specialist;Bachelor degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university,Minimum 4 years experience in internal/external audit in a big four company, Preferably has CIA certificates, Ability to establish and maintain consequent working relationship with the subsidiaries and co-workers,Excellent analytical and communication skills, Strong reporting and analyzing skills, Excellent command of English both written and spoken, Good knowledge of MS Office applications, Ability to travel in Turkey and abroad, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
ResepsiyonistDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Resepsiyonist olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Resepsiyonist pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Tercihen üniversite mezunu, Tercihen hizmet ve turizm sektöründe resepsiyon ve/veya misafir ilişkileri alanında en az 3 yıl deneyimli,Vardiya sisteminde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İletişim becerileri güçlü, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Genç ve dinamik adaylar aranmaktadır. *Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak, sigara kullanmayan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tax Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Tax SpecialistDoğuş Grubu
We are looking for a Tax Specialist;Bachelor degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university,Minimum 3 years of tax experience in a big four company, Strong legislative knowledge, Preferably has CPA certificates, Ability to establish and maintain consequent working relationship with the subsidiaries and co-workers,Excellent analytical and communication skills, Strong analyzing skills, Excellent command of English both written and spoken, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı