Jotun Boya 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989


www.jotun.com

Jotun

Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jotun is one of the world’s leading manufacturers of decorative paints, marine, protective and powder coatings. The Group has 63 companies and 37 production facilities on all continents. Jotun products are available in more than 100 countries through own subsidiaries, joint ventures, associates, agents, branch offices, and distributors. Jotun’s operating revenue in 2015 was NOK 16.3 billion, and it has 9842 employees. The Jotun Group is organised into four segments and seven geographical regions, and has its head offices in Sandefjord, Norway.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kimya,Boya Sanayi,Yapı Kimyasalları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisJotun Boya İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GENEL BAŞVURU / FABRİKALAR & DEPOLAR Kocaeli, Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
GENEL BAŞVURU / FABRİKALAR & DEPOLARJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular Jotun Boya’da ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu - İzmir İzmir Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Satış Sorumlusu - İzmirJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar Segmenti'nde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Sorumlusu aramaktayız: · Üniversite mezunu (tercihen Mühendislik, Mimarlık, vb. bölümlerden mezun),· Yeni mezun veya tercihen bayi kanalı ve proje satış alanında deneyimli,· İyi derecede İngilizce bilen,· İzmir’de ikamet eden/edebilecek,·  B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,·  MS Office uygulamaları konusunda bilgili,·  İletişim becerileri güçlü,·  Öğrenmeye ve gelişime açık,·  Seyahat engeli olmayan,·  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Destek Personeli / Çerkezköy İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Ofis Destek Personeli / ÇerkezköyJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip bir Ofis Destek Personeli aramaktayız:Tercihen Üniversite mezunu, Benzer pozisyonlarda min. 2 yıl deneyimli, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişimi iyi, Takım çalışmasına yatkın. Çerkezköy, Çorlu, İstanbul Beylikdüzü'ne kadar personel servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Mühendisi / Kimyager Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Laboratuvar Mühendisi / KimyagerJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Jotun Boya’nın Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip bir Laboratuvar Mühendisi / Kimyager aramaktayız: Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen laboratuvar alanında 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Çerkezköy / Çorlu ‘da ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Danışman - Ankara Ankara Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Teknik Danışman - AnkaraJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar segmentinde İç Anadolu Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere Teknik Danışman aramaktayız.Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Yeni mezun ya da tercihen teknik servis alanında en fazla 2 yıl deneyimli,Ankara’da ikamet eden, Tercihen en az orta derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım oyuncusu, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu - Ankara Ankara Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Satış Sorumlusu - AnkaraJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar Segmenti'nde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Sorumlusu aramaktayız: Üniversite mezunu (tercihen Mühendislik, Mimarlık, vb. bölümlerden mezun), Yeni mezun veya tercihen bayi kanalı ve proje satış alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, İletişim becerileri güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Destek Elemanı - Gebze Kocaeli Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Depo Destek Elemanı - GebzeJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Jotun Boya’nın Gebze'de yer alan deposunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip bir Depo Destek Elemanı aramaktayız:En az lise mezunu, Tercihen Forklift ehliyetine sahip, MS Office programlarına hakim, Gebze'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tartım Elemanı - Çerkezköy Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Tartım Elemanı - ÇerkezköyJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Jotun Boya’nın Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Toz Boya fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip bir Tartım Elemanı aramaktayız: En az lise mezunu,  Tercihen Forklift ehliyetine sahip, Tercihen benzer görevde 2 yıl deneyimli, Çerkezköy veya Kapaklı’da ikamet eden, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - Çerkezköy Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Depo Elemanı - ÇerkezköyJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Jotun Boya’nın Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip bir Depo Elemanı aramaktayız:En az lise mezunu,  Tercihen Forklift ehliyetine sahip, Çerkezköy veya Kapaklı’da ikamet eden, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Üretim OperatörüJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Kimyevi madde / boya üretimi konusunda deneyimli (tercihen), Çalışma saatleri konusunda esnek, Takım halinde çalışabilecek, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Danışman - İstanbul İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Teknik Danışman - İstanbulJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar segmentinde Marmara Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere Teknik Danışman aramaktayız.Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,Yeni mezun ya da tercihen teknik servis alanında en fazla 2 yıl deneyimli,İstanbul’da ikamet eden,Tercihen en az orta derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım oyuncusu, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Mühendisi Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Bakım MühendisiJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Çerkezköy’deki fabrikamızda görevlendirmek üzere  “Bakım Mühendisi” aramaktayız. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Makine ve tesis bakımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen PLC ve otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen SIMATIC Manager ve TIA Portal programlarını kullanabilen,   İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy/Çorlu civarında ikamet eden veya edebilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Koordinasyon yeteneği güçlü ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Kalite Kontrol ElemanıJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. En az lise mezunu, (Tercihen MYO Kimya Bölümü veya Kimya Meslek Lisesi mezunu.)Kalite Kontrol alanında 1 – 2 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, Çerkezköy veya Kapaklı’da ikamet eden, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
GENEL BAŞVURUJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular Jotun Boya’da ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı