Jotun Boya 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989


www.jotun.com

Jotun

Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jotun is one of the world’s leading manufacturers of decorative paints, marine, protective and powder coatings. The Group has 63 companies and 37 production facilities on all continents. Jotun products are available in more than 100 countries through own subsidiaries, joint ventures, associates, agents, branch offices, and distributors. Jotun’s operating revenue in 2015 was NOK 16.3 billion, and it has 9842 employees. The Jotun Group is organised into four segments and seven geographical regions, and has its head offices in Sandefjord, Norway.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kimya,Boya Sanayi,Yapı Kimyasalları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisJotun Boya İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol & Laboratuvar Elemanı Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Kalite Kontrol & Laboratuvar ElemanıJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. En az lise mezunu, (Tercihen MYO Kimya Bölümü veya Kimya Meslek Lisesi mezunu.)Kalite Kontrol alanında 1 – 2 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, Çerkezköy veya Kapaklı’da ikamet eden, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulamacı Firmalar Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Uygulamacı Firmalar Satış SorumlusuJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar segmentinde İstanbul'da görevlendirmek üzere Uygulamacı Firmalar Satış Sorumlusu aramaktayız:Üniversite mezunu (tercihen İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İnşaat Teknikerliği, vb. bölümlerden mezun),İnşaat ve/veya yapı malzemeleri sektöründe satış alanında en az 2 yıl deneyimli,İnşaat sektöründe faaliyet gösteren uygulamacı firmalar hakkında bilgi sahibi,İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,MS Office uygulamaları konusunda bilgili, Seyahat engeli olmayan, En az orta seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Boyaları Satış Sorumlusu / Adana Adana Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Endüstri Boyaları Satış Sorumlusu / AdanaJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Endüstri Boyaları Bölümü'nde görevlendirmek üzere Satış Sorumlusu aramaktayız:Mühendislik bölümlerinden mezun, En az 3-4 yıl Teknik Satış alanında deneyimli, Adana’da ikamet eden/edebilecek,Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Takım oyuncusu, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri kuvvetli,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Satınalma UzmanıJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Üniversite mezunu (tercihen Lojistik, Dış Ticaret, İşletme, Endüstri Mühendisliği, bölümlerinden mezun)İthalat ve satınalma konularında 3-4 yıl tecrübeli, Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze civarında ikamet eden, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak. Görev yeri Jotun Gebze ofisidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
GENEL BAŞVURUJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular Jotun Boya’da ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı