Jotun Boya 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989


www.jotun.com

Jotun

Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jotun is one of the world’s leading manufacturers of decorative paints, marine, protective and powder coatings. The Group has 63 companies and 37 production facilities on all continents. Jotun products are available in more than 100 countries through own subsidiaries, joint ventures, associates, agents, branch offices, and distributors. Jotun’s operating revenue in 2015 was NOK 16.3 billion, and it has 9842 employees. The Jotun Group is organised into four segments and seven geographical regions, and has its head offices in Sandefjord, Norway.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kimya,Boya Sanayi,Yapı Kimyasalları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisJotun Boya İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Danışman - İstanbul İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Teknik Danışman - İstanbulJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2016 faaliyet geliri 15.8 milyar NOK'tur ve 9.800 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar segmentinde Marmara Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere Teknik Danışman aramaktayız.·        Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun·        Yeni mezun ya da tercihen teknik servis alanında en fazla 2 yıl deneyimli·        İstanbul’da ikamet eden·        Tercihen en az orta derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen·        Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan·        B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen·        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış·        Takım oyuncusu, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cari Hesap Uzmanı İstanbul(Avr.) Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Cari Hesap UzmanıJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2016 faaliyet geliri 15.8 milyar NOK'tur ve 9.800 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Genel Merkezimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Cari Hesap Uzmanı aramaktayız: Lisans mezunu, En az 3 yıl müşteri muhasebesi alanında deneyime sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Vergi Usul Kanunu hakkında ve ERP programları konusunda bilgili,İstanbul'da ikamet eden, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu - İzmir İzmir Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Satış Sorumlusu - İzmirJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar Segmenti'nde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Sorumlusu aramaktayız: · Üniversite mezunu (tercihen Mühendislik, Mimarlık, vb. bölümlerden mezun),· Yeni mezun veya tercihen bayi kanalı ve proje satış alanında deneyimli,· İyi derecede İngilizce bilen,· İzmir’de ikamet eden/edebilecek,·  B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,·  MS Office uygulamaları konusunda bilgili,·  İletişim becerileri güçlü,·  Öğrenmeye ve gelişime açık,·  Seyahat engeli olmayan,·  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU / FABRİKALAR Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
GENEL BAŞVURU / FABRİKALARJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2016 faaliyet geliri 15.8 milyar NOK'tur ve 9.800 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular Jotun Boya’da ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
GENEL BAŞVURUJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular Jotun Boya’da ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı