Jotun Boya 

Şirket Bilgileri

www.jotun.com

Jotun

Dünyanın önde gelen inşaat, endüstri, toz ve deniz boyaları üreticilerinden Jotun, beş kıtada 70 şirket, 36 fabrika, 9500 çalışan ve 2013 sonunda ulaştığı 16.022 milyon NOK cirosu ile uluslararası boya sektörüne yön vermektedir.

Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapı bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jotun is one of the world's leading manufacturers of decorative paints, marine, protective and powder coatings. The group has 70 companies and 36 production facilities on all continents. Jotun products are available in more than 90 countries through own subsidiaries, joint ventures, agents, branch offices and distributors. Jotun's total sales in 2013 was NOK 16,022 million, and has more than 9,500 employees. The Jotun Group is organised into four segments and seven geographical regions, and has its head office in Sandefjord, Norway. "Jotun Boya İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Toz Boya Teknik Servis Mühendisi - İstanbul İstanbul(Avr.) Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Toz Boya Teknik Servis Mühendisi - İstanbulJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Toz Boya segmentinde Teknik Servis Mühendisi olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin 4-yıllık eğitim veren Mühendislik bölümlerinden (tercihen Kimya Mühendisliği) mezun, Yeni mezun veya en fazla 2 yıl deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım oyuncusu, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Mühendisi Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Bakım MühendisiJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 70 şirket ve 33 fabrikası ile 90’dan fazla ülkede hizmet vermektedir. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Çerkezköy’deki fabrikamızda görevlendirmek üzere  “Bakım Mühendisi” aramaktayız.   Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya makine ve tesis bakımı konusunda en fazla 2 yıl deneyimli, Tercihen PLC ve otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen SIMATIC Manager ve TIA Portal programlarını kullanabilen,   İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy/Çorlu civarında ikamet eden veya edebilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Koordinasyon yeteneği güçlü ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
GENEL BAŞVURUJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 70 şirket ve 33 fabrikası ile 90’dan fazla ülkede hizmet vermektedir. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular Jotun Boya’da ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dekoratif Boyalar Teknik Servis Mühendisi - İzmir İzmir Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dekoratif Boyalar Teknik Servis Mühendisi - İzmirJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar segmentinde Ege Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere Teknik Servis Mühendisi aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Yeni mezun ya da tercihen teknik servis alanında en fazla 2 yıl deneyimli, İzmir’de ikamet eden, Tercihen en az orta derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım oyuncusu, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dekoratif Boyalar Teknik Servis Mühendisi-İstanbul İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dekoratif Boyalar Teknik Servis Mühendisi-İstanbulJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar segmentinde Marmara Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere Teknik Servis Mühendisi aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Yeni mezun ya da tercihen teknik servis alanında en fazla 2 yıl deneyimli, İstanbul’da ikamet eden, Tercihen en az orta derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım oyuncusu, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstri Boyaları Satış Sorumlusu / Konya Konya Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Endüstri Boyaları Satış Sorumlusu / KonyaJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 69 şirket ve 33 fabrikası ile 90’dan fazla ülkede hizmet vermektedir. 2014 toplam satışı 17.542 milyon NOK’tur. 9.600’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Endüstri Boyaları Bölümü'nde görevlendirmek üzere Satış Sorumlusu aramaktayız: Mühendislik bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya en fazla 1-2 yıl deneyimli, Konya’da ikamet eden ve Jotun Ankara Ofis’ine bağlı olarak home-office çalışabilecek, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Takım oyuncusu, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı