Jotun Boya 

Şirket Bilgileri

www.jotun.com

Jotun

Dünyanın önde gelen inşaat, endüstri, toz ve deniz boyaları üreticilerinden Jotun, beş kıtada 70 şirket, 36 fabrika, 9500 çalışan ve 2013 sonunda ulaştığı 16.022 milyon NOK cirosu ile uluslararası boya sektörüne yön vermektedir.

Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapı bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jotun is one of the world's leading manufacturers of decorative paints, marine, protective and powder coatings. The group has 70 companies and 36 production facilities on all continents. Jotun products are available in more than 90 countries through own subsidiaries, joint ventures, agents, branch offices and distributors. Jotun's total sales in 2013 was NOK 16,022 million, and has more than 9,500 employees. The Jotun Group is organised into four segments and seven geographical regions, and has its head office in Sandefjord, Norway. "Jotun Boya İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satın Alma Personeli / Çerkezköy (Engelli) Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Satın Alma Personeli / Çerkezköy (Engelli)Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Şirketimizin Toz Boya Satın Alma Departmanı’nda Çerkezköy'deki fabrikamızda, 4857 sayılı iş kanunun 30.maddesine istinaden "Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel aramaktayız.   En az lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişimi iyi, Çerkezköy / Çorlu'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yaz Stajyeri / Çerkezköy Tekirdağ Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Yaz Stajyeri / ÇerkezköyJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Çerkezköy’deki fabrikamızda görevlendirmek üzere  “Uzun Dönem Veri Giriş Stajyeri” aramaktayız.  Üniversite 3.-4. Sınıf öğrencisi veya yeni mezun, Tercihen haftanın 5 günü staja devam edebilen (min. 3 gün) MS Office uygulamaları konusunda bilgili, Çerkezköy / Çorlu’da ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın.
Stajyer        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
GENEL BAŞVURUJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular Jotun Boya’da ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dekoratif Boyalar Satış Sorumlusu - Ankara Ankara Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dekoratif Boyalar Satış Sorumlusu - AnkaraJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar Segmenti'nde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Sorumlusu aramaktayız:  Üniversite mezunu (tercihen Mühendislik, Mimarlık, vb. bölümlerden mezun), Yeni mezun veya tercihen bayi kanalı ve proje satış alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, İletişim becerileri güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dekoratif Boyalar Teknik Servis Mühendisi-Ankara Ankara Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dekoratif Boyalar Teknik Servis Mühendisi-AnkaraJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar segmentinde İç Anadolu Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere Teknik Servis Mühendisi aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Yeni mezun ya da tercihen teknik servis alanında en fazla 2 yıl deneyimli, Ankara’da ikamet eden, Tercihen en az orta derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım oyuncusu, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dekoratif Boyalar Satış Sorumlusu - Konya Konya Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dekoratif Boyalar Satış Sorumlusu - KonyaJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Dekoratif Boyalar Segmenti'nde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Sorumlusu aramaktayız:  Üniversite mezunu (tercihen Mühendislik, Mimarlık, vb. bölümlerden mezun), Tercihen satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli (tercihen bayi kanalı ve proje satış alanında deneyimli) İyi derecede İngilizce bilen, Konya’da ikamet eden/edebilecek ve Jotun Ankara Ofis’ine bağlı olarak home-office çalışabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, İletişim becerileri güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Boyaları Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Asya) Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Endüstri Boyaları Satış Sorumlusu (İstanbul)Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.Endüstri Boyaları Segmenti'nde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Sorumlusu aramaktayız: Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Saha satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, İletişim becerileri güçlü,  Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEKORATİF BOYALAR SATIŞ SORUMLUSU - ANTALYA Antalya Jotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
DEKORATİF BOYALAR SATIŞ SORUMLUSU - ANTALYAJotun Boya Sanayi ve Tic. A.Ş
Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir.İnşaat Boyaları Bölümü'nde görevlendirmek üzere Satış Sorumlusu aramaktayız: Üniversite mezunu (tercihen Mühendislik, Mimarlık, vb. bölümlerden mezun), İyi derecede İngilizce bilen, Yeni mezun ya da tercihen satış alanında en fazla 2 yıl deneyimli, Antalya’da ikamet eden/edebilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, İletişim becerileri güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı