DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


http://www.dsgik.com

DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

HAKKIMIZDA

Kurumun verimliliğini arttırmak, nitelikli insanların sayısını arttırmaktan geçer. Çalışanların niteliği ise doğru işe doğru kişiyi seçmekten başlar.

DSG İnsan Kaynakları, İş ortaklarının ihtiyaç duyduğu pozisyona özgü yetkinliklerin seçimi ve personelin yerleştirilmesi noktasında hızlı ve güvenilir çözümler sunmak üzere 2006 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

DSG İnsan Kaynakları, danışmanları, bir çözüm ortağı olarak profesyonel destek verdikleri firmalarına kaliteli ve başarılı uygulamalarını hayata geçirebilmek için en uygun yöntemleri kullanarak ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretirler.

VİZYONUMUZ

DSG İnsan Kaynakları, İş ortaklarımızca ihtiyaç duyulan pozisyonlara özgü, alanlarında pazara yön veren standartların oluşmasına öncülük eden; bu alanda mevcut ve potansiyel müşterileri ile adaylarına dünya standartlarında profesyonel, hızlı, rekabet avantajı sağlayacak, doğru çözümler sunarak sektörün bilinen insan kaynakları danışmanlık şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

DSG İnsan Kaynakları, İş ortaklarımızca ihtiyaç duyulan pozisyonlara özgü, alanlarında pazara yön veren standartların oluşmasına öncülük eden; bu alanda mevcut ve potansiyel müşterileri ile adaylarına dünya standartlarında profesyonel, hızlı, rekabet avantajı sağlayacak, doğru çözümler sunarak sektörün bilinen insan kaynakları danışmanlık şirketi olmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Seçme ve Yerleştirme
Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme
Ölçme ve Değerlendirme Merkezi (Assessment Center)
Toplu İşe Alım
Dönemsel ve Esnek İşgücü Temini
Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing)
Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri (Outplacement)
Kariyer Danışmanlığı 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BANKA ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI Samsun, İstanbul(Asya) DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BANKA ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANIDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
18-28 yaşları arasındaysanız, En az lise, tercihen Ön Lisans/Lisans mezunuysanız, Devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisiyseniz, Yoğun, vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahipseniz, İletişim ve konuşma yeteneklerinize güveniyorsanız, Sabırlı; itiraz ve şikayetlere karşı yaklaşımı olumlu, duygularını kontrol edebilen bir yapıya sahipseniz, İç motivasyonunuz yüksek ve zaman yönetimi konusunda başarılıysanız, Yeni teknoloji ve süreçleri öğrenme ve uygulamaya meraklı, değişime açıksanız, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirdiyseniz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
JUNIOR / MID. LEVEL JAVA DEVELOPERS Antalya, Bursa... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
JUNIOR / MID. LEVEL JAVA DEVELOPERSDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
BS or MS degree in Computer Engineering or other related fields Excellent verbal and written communication skills in English. Preferably minimum 1-4 years of professional experience in development Strong knowledge in Spring Framework, Spring Data, Rest Services, PostgreSQL / Oracle or RDBMS Strong knowledge in AWS & Linux, Spring MVC / JSF, Java 7 / 8, JPA/Hibernate Creative problem solving skills and ability to effectively communicate and translate feedback, needs and solutions Must have strong teamwork orientation and the ability to foster collaboration within and across teams Needs good work ethic and strong sense of ownership of end result
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CRM MANAGER İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
CRM MANAGERDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Office uygulamalarını ve istatistiksel raporlama araçlarını etkin kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün. Analitik düşünme yeteneğine sahip ve sonuç odaklı Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SOFTWARE TEST ENGINEER Antalya, Bursa... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
SOFTWARE TEST ENGINEERDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
BS/MS degree in Computer Science, Engineering or a related subject Proven working experience in software development environment & Software quality assurance Strong knowledge of software QA methodologies, processes and tools, test management systems, QA automation, bug analysis & trends, etc. Experience in writing clear, concise and comprehensive test plans and test cases Hands-on experience with white box and black box testing Hands-on experience with automated testing tools Good knowledge and understanding of software testing techniques. Experience of HTTP Rest Services & Json Experience using task & issue tracking systems Develop and execute test cases, scripts, plans and procedures (manual and automated). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR JAVA DEVELOPER Antalya, Bursa... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
SENIOR JAVA DEVELOPERDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
BS or MS degree in Computer Engineering or other related fields Preferably minimum 5 years of professional experience in development Strong knowledge in Spring Framework, Spring Data, Rest Services, PostgreSQL / Oracle or RDBMS Strong knowledge in AWS & Linux, Spring MVC / JSF, Java 7 / 8, JPA/Hibernate Creative problem solving skills and ability to effectively communicate and translate feedback, needs and solutions Must have strong teamwork orientation and the ability to foster collaboration within and across teams Needs good work ethic and strong sense of ownership of end result Excellent verbal and written communication skills in English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAŞTIRMA GELİŞTİRME /AR-GE MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
ARAŞTIRMA GELİŞTİRME /AR-GE MÜHENDİSİDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Dünya'nın en büyük online modern muhafazakar alışveriş sitesinin genel merkezinde görevlendirilmek üzere  “AR-GE MÜHENDİSİ”  arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik veya  ilgili bölümlerinden mezun, Proje, teşvik yönetimi konularında tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve koordinasyon becesiri yüksek, MS ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANIDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen mühendislik bölümlerinden mezun Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, İkinci dil bilgisi tercih sebebidir. MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, özellikle Excel ve Powerpoint ile raporlama tekniklerini  kullanan, Günlük, haftalık, aylık projeler hakkında gelecek verileri kullanarak ilgili raporları hazırlayabilecek, Tablolar ve veriler arasında anlamlı ilişkiler kurarak yorumlayabilen ve sonuç üretebilen Düzenli ve takip yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik, detaycı ve iletişim becerileri kuvvetli, zaman yönetimi yapabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ERP PAZARLAMA VE SATIŞ UZMANI İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
ERP PAZARLAMA VE SATIŞ UZMANIDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Tercihen Bilişim sektöründe ve ERP Satış ve Pazarlama konusunda deneyimli Satış alanında en az 2 yıl tecrübeli İletişim ve ifade yeteneği güçlü, dışa dönük İkna yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM VE UYGULAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
ÜRETİM VE UYGULAMA MÜDÜRÜDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Alüminyum cephe, cam, ve hafif çelik sistemlerin üretim, ve uygulamalarında asgari 10 yıl tecrübeli. Makina, Endüstri  Mühendisi,  Mimar veya  benzer mesleklerde yeterli formasyona sahip   İyi derecede AutoCad, ve tercihen SolidWorks programlarını kullanabilen ERP, MRP, planlama ve kaynak yönetim programlarda uygulama tecrübesi olan Askerlik hizmetini tamamlamış Kısa süreli Yurtdışı seyahat engeli olmayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Tercihen sigara kullanmayan Çok iyi derecede İngilizce (konuşma ve yazışma) bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SİGORTA SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SİGORTA SATIŞ TEMSİLCİSİDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Sigorta ürünlerinin telefonda müşterilere sunumunu ve satışını yapmak, Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşmek, Yeni müşterilerin kazanılmasına odaklanarak satış sürecini yürütmek, Müşterileri, sunduğu ürün ve hizmetler konusunda bilgilendirmek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ UZMANI İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
KURUMSAL SATIŞ UZMANIDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Myo veya Üniversite mezunu, Satış ve pazarlama konusunda tecrübesi olan, Analitik düşünme, güçlü organizasyon, planlama, ekip çalışması ve güçlü iletişim yeteneğine sahip ve dış görünüşüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, B tipi sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahate engel hali olmayan, 30 yaşını aşmamış Bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİGORTA DANIŞMAN HEKİMİ İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
SİGORTA DANIŞMAN HEKİMİDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, İkinci yabancı dil bilgisi tercih sebebidir. (Almanca veya Fransızca ) Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen Sigorta sektöründe görev almış provizyon konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını kullanabilen ( Word, Excel, Power Point ) Takım çalışmasına yatkın 30 yaşını aşmamış İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Analitik düşünce yapısına sahip İstanbul da ikamet eden Askerliğini tamamlamış  ( Erkek adaylar için )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK VE REASÜRANS MUHASEBESİ UZMANI İstanbul(Avr.) DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
TEKNİK VE REASÜRANS MUHASEBESİ UZMANIDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Alanında 4 yıl tecrübeli, Tercihen emeklilik şirketi tecrübesi olan, 25-30 yaş aralığında, Office programları özellikle exceli çok iyi kullanabilen, Konuşma ve yazışma yapabilecek düzeyde ingilizce bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞE ALIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
İŞE ALIM UZMAN YARDIMCISIDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen İnsan kaynakları danışmanlık firmalarında işe alım operasyonlarını yürütmüş veya  kariyerine işe alım alanında devam etmek isteyip direkt satış veya IT alanında tecrübe sahibi olan, MS Office programlarına hakim, Takipçi, sistematik, sorumluluk sahibi, Organizasyon becerisi gelişmiş,  Problemler karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı, Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın ve gelişime açık, Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden veya Kadıköy’e ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIDEMLİ PHP YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI Antalya DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
KIDEMLİ PHP YAZILIM GELİŞTİRME UZMANIDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, PHP ve Java Script e ileri derecede hakim, facebook api si ile uygulama geliştirmiş MySQL ve Codeigniter, Symfony, Zend, Laravel gibi frameworkler konusunda tecrübeli, Web projelerinde geliştirme yapmış, e-ticaret konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasında liderlik yapma becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ .NET YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
KIDEMLİ .NET YAZILIM GELİŞTİRME UZMANIDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Web tabanlı yazılım geliştirme projelerinde min. 7 yıl tecrübeli, .Net teknolojileri (c#, ASP.Net  ) konusunda bilgi sahibi, Klasik ASP konusunda bilgi sahibi, OOP konusunda bilgi sahibi, Css, XHTML, HTML, JS, JQuery, Ajax konularında bilgi sahibi, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Çözüm odaklı, inisiyatif alabilen, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın ve işbirliğine yönelik ilişkiler kurabilecek, Literatürü takip edecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı