DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


http://www.dsgik.com

DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

HAKKIMIZDA

Kurumun verimliliğini arttırmak, nitelikli insanların sayısını arttırmaktan geçer. Çalışanların niteliği ise doğru işe doğru kişiyi seçmekten başlar.

DSG İnsan Kaynakları, İş ortaklarının ihtiyaç duyduğu pozisyona özgü yetkinliklerin seçimi ve personelin yerleştirilmesi noktasında hızlı ve güvenilir çözümler sunmak üzere 2006 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

DSG İnsan Kaynakları, danışmanları, bir çözüm ortağı olarak profesyonel destek verdikleri firmalarına kaliteli ve başarılı uygulamalarını hayata geçirebilmek için en uygun yöntemleri kullanarak ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretirler.

VİZYONUMUZ

DSG İnsan Kaynakları, İş ortaklarımızca ihtiyaç duyulan pozisyonlara özgü, alanlarında pazara yön veren standartların oluşmasına öncülük eden; bu alanda mevcut ve potansiyel müşterileri ile adaylarına dünya standartlarında profesyonel, hızlı, rekabet avantajı sağlayacak, doğru çözümler sunarak sektörün bilinen insan kaynakları danışmanlık şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

DSG İnsan Kaynakları, İş ortaklarımızca ihtiyaç duyulan pozisyonlara özgü, alanlarında pazara yön veren standartların oluşmasına öncülük eden; bu alanda mevcut ve potansiyel müşterileri ile adaylarına dünya standartlarında profesyonel, hızlı, rekabet avantajı sağlayacak, doğru çözümler sunarak sektörün bilinen insan kaynakları danışmanlık şirketi olmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Seçme ve Yerleştirme
Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme
Ölçme ve Değerlendirme Merkezi (Assessment Center)
Toplu İşe Alım
Dönemsel ve Esnek İşgücü Temini
Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing)
Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri (Outplacement)
Kariyer Danışmanlığı 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
FRONT-END DEVELOPER İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
FRONT-END DEVELOPERDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
BA/BS in Computer Science Advanced English language proficiency Strong foundation of core CS concepts (such as data structures, algorithms, and software design)Ability to problem solve and learn on the fly Excellent oral and written communication skills Solid understanding of Web technologies, HTTP protocol and it’s applications Practical knowledge on mobile web ecosystem, it’s constraints, opportunities and best use-casesWorking knowledge of client-side development (Javascript, HTML/CSS, jQuery, React, Backbone.js)Working knowledge of server-side web programming (Javascript/Node.js) Working knowledge of SQL and NoSQL databases (MySQL, MongoDB, ElasticSearch, Hadoop)Experience with Amazon Web Services Solid understanding of visual design and a strong focus on user experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
UZUN DÖNEM İŞE ALIM STAJYERİ İstanbul(Asya) DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
UZUN DÖNEM İŞE ALIM STAJYERİDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
DSG İK ve Danışmanlık kendi sektöründe lider firmalara Personel Seçme-Yerleştirme süreçlerinde hizmet vermeyi amaçlayan bir insan kaynakları danışmanlık firmasıdır.Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere 3 aylık staj dönemi için İşe Alım Stajyeri arayışımız bulunmaktadır. Staj süresi bitiminde, süreci olumlu tamamlayan adaylar, şirketimiz bünyesinde İşe Alım Uzman Yardımcısı pozisyonunda devam edecektir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalar için İK portallarına ilan çıkmak, Aday mülakatları takviminin düzenlenmesine ve randevuların alınmasına yardımcı olmak,Telefon mülakatlarını gerçekleştirmek, Veri girişlerini yapmak, CV güncellemelerini gerçekleştirmek, Mülakata katılan adayları karşılamak, yönlendirmek.
Stajyer        İlan Detayı
EXPORT MANAGER (FMCG) İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
EXPORT MANAGER (FMCG)DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Knowledge of own role & responsibilities. 5-8 years relevant experience in related fields in FMCG. Bachelor’s degree in business administration or any related field with preferably an MBA masterKnowledge of business competencies. Good Knowledge of MS Office. Advanced level of English is a must
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA EKİP LİDERİ (SABİHA GÖKÇEN) İstanbul(Asya) DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
MAĞAZA EKİP LİDERİ (SABİHA GÖKÇEN)DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
En az ön lisans mezunu, İyi derecede bir yabancı dil bilen, (Tercihen İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca vs.)MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen mağazacılık ya da satış tecrübesi bulunan, Ekip yönetimi deneyim sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Dış görünümüne önem veren, prezentabl, İkna kabiliyeti yüksek, 35 yaşını geçmemiş,  İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı