BEYMARKA 

Şirket BilgileriBEYMARKA

 

Beymarka?
Beymarka; Beymarkadır. Bizi biz yapan değerlerimiz farkımızdır.
Beymarka bir yoldur. Yolumuz duruşumuzdur.
Her Şey Apaçık Ortada...
İnsanlar için su ne ise bizim için de şeffaflık odur. Açık ofisimizde, açık fikirliliğimizle yaratıcılığımızı ortaya çıkartır; müşterilerimizle paylaşırız.
Biz Çalışmıyoruz...
İşimiz bizim hayatımızdır. Yaptığımız işler bizim için nefes almak kadar doğaldır. Ajans bizim mutlu çalışıp, müşterilerimizi de mutlu edecek fikirler bulup çözümler ürettiğimiz yaratıcı yaşam alanımızdır.
Değişiğiz...
Kendimizi değişimin akışına bırakır, kendimize göre doğru olanı doğru biliriz; çünkü işimizi en iyi biz biliriz. Bu tutumumuz ‘değişik’ bakış açıları sunmamızı sağlar.
Değişim bazı harcamalar yapmayı gerektirir. Sizin için doğru fikirler üretip tasarlarken zaman harcadığımız doğrudur.
Tamamen Duygusalız...
Duygusal zekâ; duyguları anlama, sezinleme, yönetme, yönlendirme yetisi ve kapasitesinin ölçümünü tanımlamaktadır. Yaptığımız iş, duygusal zekâmızla doğru orantılıdır. Müşterilerimizle de duygusal bağlar kurarak samimi bir iletişim zinciri oluştururuz.
Empatik Neticeler...
Netice için hareket etmek gerekir. Müşterilerimizi iyi tanımak, onlarla empatik hareketlerde bulunmak, ihtiyaçlarını belirleyip bakış açımızla yoğurmak ve neticesinde doğruya ulaşmak; kendimiz için seçtiğimiz yoldur.
Bu yolda müşterilerimizin isteklerini birebir karşılamak yerine onların ihtiyaçlarını belirleyip doğru adımları onlarla beraber atmayı uygun buluruz. Neticenin hem bizi hem müşterilerimizi mutlu etmesi varoluş nedenimizdir. Bizim için müşteri mutluluğu doğru sonuç demektir ve bu da ancak bizi farklı kılan, bakış açımızla mümkündür. Bize göre mutluluk ölçülebilir, rapor ve analiz edilebilir bir değer olmalıdır.
360x2=720...
720 derecelik bakış açısına sahip olduğumuz düşünmekteyiz. Çünkü hem bir reklam ajansıyız hem de çalıştığımız markanın kendisiyiz.
Bize Empati Serumu, Size Bakış Aşısı...
İşini iyi bilen yaratıcıların toplandığı bir çatı olan Beymarka’nın yaşamına devam etmesi için tek gereken doğru dozda “empati serumu” dur. Çalışacağı markaların da yaşamına sağlıklı devam edebilmesi için gereken ise Beymarka’nın kendilerine yapacağı “bakış aşısı” dır. Markanızı iyi yaşatmak bizim için idealdir.BEYMARKA İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net