Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.korozo.com

KOROZO A.Ş.

KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Planlı yatırımlarıyla  yıldan yıla çok hızlı bir büyüme ile ambalaj sektöründe ilkleri gerçekleştirdi.

 

KOROZO, İstanbul ve İzmir’de, toplam 125.000 m2 kapalı alana sahip 7 fabrikada faaliyet göstermektedir. Yıllık 60.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa’nın en büyük tesisine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye’deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1400 personeli bulunmaktadır.

 

35 yıllık deneyimi, plan, proje ve üretimde yüksek kaliteyi hedefleyen, ileri teknolojiyi kullanan, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırarak yenilikler üreten ve tüketici ihtiyaçlarını en üst seviyede gözeten KOROZO, Türkiye’nin en büyük ambalaj üreticisi ve lider markası olmanın yanı sıra 200’ü aşkın ülkede gerçekleştirdiği ihracatla bir  “dünya markası”dır.

 

Dünya piyasasına geniş ürün yelpazesi ile çeşitli ürünler sunabilen, farklı beklenti ve standartları olan ülkelere ihracat yaparak, ilgili kuruluşlardan kalite belgeleri alan KOROZO,

toplam üretiminin % 65’ini ihraç etmektedir.

 

KOROZO, Türkiye’nin ilk çöp torbası ve buzdolabı poşeti “KOROPLAST”ın yaratıcısıdır.

KOROZO,  ISO 9001:2000 , HACCP, BRC ve TSE kalite belgelerine sahiptir.

KOROZO, İstanbul Sanayi Odası verilerine göre, İlk 500 Sanayi Kuruluşu sıralamasına göre  2009 yılında  178. ihracatta ise, ilk 100 Sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

KOROZO, Capital Dergisinin bu yıl 5’incisini düzenlediği  “Türkiye’nin En Değerli Markaları" araştırmasında bu yıl da ambalaj sektörünün en değerli markası seçilmiştir.

Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için;   Mühendislik fakültelerinin Makine, Kimya, Endüstri bölümlerinden mezun Tercihen fabrikaların üretim bölümlerinde 1-2 yıllık iş deneyimine sahip Üretim alanında kariyer hedefi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerliğini yapmış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden"Üretim Mühendisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker İzmir Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
GrafikerKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılından bu yana plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde bulunan tüm baskı sistemlerini fonksiyonel olarak kontrol altında tutacak, baskılı tüm ürünlerin baskı öncesi hazırlıklarını yapacak ekip arkadaşı arıyoruz. Üniversite veya Teknik Lise (Matbaa tasarım, grafikerlik bölümleri) mezunu,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, FreeHand ve Artpro programlarını iyi derecede kullanabilen, Mac Operatörlüğü düzeyinde Macintosh kullanımı çok iyi olan, Flekso ve tifdruk baskı tekniğini bilen,Tercihen Ambalaj sektöründe 4-5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen,İletişimi kuvvetli,Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) İzmir’de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi-Otomasyon Müh. İzmir Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Elektronik Mühendisi-Otomasyon Müh.Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
BÜYÜMEKTE OLAN KADROMUZ İÇİN...1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.600 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Bakım kadromuz için... Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel otomasyon alanında en az 3 yıl deneyimli, Endüstriyel otomasyon alanında bilgi sahibi, (PLC, Panel, Scada, Sürücü, Hareket Kontrol), Çok iyi derecede İngilizce bilen Ekip Çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü ve kendini iyi ifade edebilen, sorumluluk sahibi ve gelişime açık İyi düzeyde Excel, Word ve PowerPoint bilen, Tercihen PC tabanlı yazılım bilgisine sahip olan,  ( C# , C++ , ASP  ) Ekip yönetimi ve proje yönetimi hakkında tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden,Teknik Bakım Şefi istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Flexo Baskı Ustası İzmir KOROZO AMBALAJ
Flexo Baskı UstasıKOROZO AMBALAJ
Tercihen Matbaa Meslek Lisesi / Matbaa Meslek Yüksek Okulu Mezunu  Askerliğini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, 5  yıl üretim sektöründe flexo matbaa da çalışmış, Ekip Yönetme kabiliyeti olan, ekibini motive edebilecek Değişim ve Gelişime açık Proje üretebilecek ve projelerde aktif görev alabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Flexible Grup Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Flexible Grup Ürün YöneticisiKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için ; Üniversite mezunu, tercihen mühendislik ya da işletme bölümlerinden mezun, Tercihen ambalaj sektöründe en az 2-3 yıl deneyimli ,  Satış alanındaki başarılı kariyerini, sektör liderinde devam ettirmek isteyen, İletişim kabiliyeti yüksek , prezantasyonu başarılı, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş,  Takım ruhuna sahip, ekip çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilecek , İyi derecede yazılı-sözlü İngilizce bilen , Analitik becerileri gelişmiş, raporlama, veri analizleri konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış , Avrupa Yakasında ikamet eden.Flexible Grup Ürün Yöneticisi adaylar arıyoruz .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Temsilcisi (İngilizce) İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Satış Temsilcisi (İngilizce)Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Üniversitelerin yabancı dil ile eğitim veren mühendislik veya idari bilimler fakültelerinden mezun, En az 2-3 yıllık İhracat tecrübesi olan (tercihen üretim alanında faaliyet gösteren firma tecrübesi olan), Çok iyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi güçlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, diksiyonu düzgün, prezantabl, Planlama ve koordinasyon becerisi olan, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi İzmir KOROZO AMBALAJ
Bakım MühendisiKOROZO AMBALAJ
BÜYÜMEKTE OLAN KADROMUZ İÇİN...1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.600 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Bakım kadromuz için...  Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Pnömatik bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office (Word, Excel, PowerPoint), AutoCad ve 3D Çizim ve Modelleme uygulamalarına hakim, Alanında en az 3 yıl deneyimli, İş takibi ve planlama yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden,Mekanik Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) KOROZO AMBALAJ
BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİKOROZO AMBALAJ
1973 yılında kurulan KOROPLAST markasının yaratıcısı 1700 kişilik firmamızın 'Standart Ürünler Satışı' bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Bölge Satış Yöneticisi' arıyoruz. Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme ve ya Mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Bayi kanalı yönetimi konusunda deneyimli, Kendisine bağlı bölgede bölge satış ekibinin yönetimini üstlenebilecek, Yoğun tempoda dinamik olarak çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve prezantasyonuna güvenen, Satış raporlamaları, SAP ve ms office uygulamalarına hakim,  Seyahat engeli olmayan, Askerlik yükümlülüğü olmayan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Destek Sorumlusu-Fransızca İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Satış Destek Sorumlusu-FransızcaKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.600 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için ;  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Çok iyi düzeyde Fransızca bilgisine sahip, Takip ve analiz yeteneğini kuvvetli, Özellikle yazılı iletişimi güçlü, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Teknik Satınalma UzmanıKOROZO AMBALAJ
Kimya  Mühendisliği  mezunu, Yeni Mezun veya  benzer bir pozisyonda 1  yıl tecrübeli, Çok İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Stres Yönetiminde başarılı Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Zaman yönetimi konusunda uzman, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
SATIŞ ASİSTANIKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilice bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP kullanmış, Organizasyon, takip ve iletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın."Satış Asistanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Klişe Üretim Operatörü İzmir KOROZO AMBALAJ
Klişe Üretim OperatörüKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider firmamızın İzmir Fabrikalarında istihdam edilmek üzere;* En az lise, tercihen MYO / Meslek Liseleri mezunu,* Plastik ambalaj üretimde, klişe üretiminde 3 yıl deneyimli,* Vardiyalı sistemde çalışabilecek,* Çalışmaya istekli, kavrama yeteneği güçlü,* Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,* Askerlik görevini yerine getirmiş,* Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Bornova ve Buca civarlarında ikamet eden,Klişe Üretim Operatörü istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknik Ressamı İzmir KOROZO AMBALAJ
Makine Teknik RessamıKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlamış olan kurumsal ve sektörünün lideri firmamızın İzmir fabrikalarındaki Teknik Bakım ekibinde görevlendirilmek üzere,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Otomasyon MühendisiKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
BÜYÜMEKTE OLAN KADROMUZ İÇİN...1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.600 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Bakım kadromuz için... Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel otomasyon alanında en az 4 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen Ekip Çalışmasına yatkın , insan ilişkileri güçlü ve kendini iyi ifade edebilen ,sorumluluk sahibi ve gelişime açık Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
GrafikerKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılından bu yana plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde bulunan tüm baskı sistemlerini fonksiyonel olarak kontrol altında tutacak, baskılı tüm ürünlerin baskı öncesi hazırlıklarını yapacak ekip arkadaşı arıyoruz. Üniversite veya Teknik Lise (Matbaa tasarım,grafikerlik bölümleri) mezunu,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, FreeHand ve Artpro programlarını iyi derecede kullanabilen, Mac Operatörlüğü düzeyinde Macintosh kullanımı çok iyi olan, Flekso baskı tekniğini bilen,tercihen Ambalaj sektöründe deneyimli, Tercihen alanında 4-5 yıl tecrübeli ,İyi derecede İngilizce bilen,İletişimi kuvvetli,Askerliğini tamamlamış ( erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Extruder / Matbaa / Kesme Operatörleri İzmir Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Extruder / Matbaa / Kesme OperatörleriKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektöründe lider firmamızın İzmir Fabrikalarında istihdam edilmek üzere;* En az lise, tercihen MYO / Meslek Liseleri mezunu,* Plastik ambalaj üretimde, extruder, matbaa, kesme alanlarında deneyimli,* Vardiyalı sistemde çalışabilecek,* Çalışmaya istekli, kavrama yeteneği güçlü,* Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,* Askerlik görevini yerine getirmiş,* Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Bornova ve Buca civarlarında ikamet eden,Operatörler istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Muhasebe Müdür YardımcısıKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özellikle üretim sektöründe, benzer pozisyonda en az 10 yıl deneyimli, SMMM belgesine sahip, SAP programını kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, IFRS raporlama ve KDV iadeleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Muhasebe raporlama süreçlerine hakim, İletişimi yüksek, takipçi ve detaylara önem veren, Lider yönetici vasıflarına sahip, Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek."Muhasebe Müdür Yardımcısı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyenleri İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Elektrik ve Mekanik Bakım TeknisyenleriKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlamış olan kurumsal ve sektörünün lideri firmamızın İstanbul fabrikalarındaki Teknik Bakım ekibinde görevlendirilmek üzere,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı