İbrahim Ortakçı Cam Ayna İşleme Tesisi - ASORTAKÇI 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


http://www.asortakci.com.tr

İbrahim Ortakçı Cam Ayna İşleme Tesisi -AS ORTAKÇI 1977 yılından önce Sayın İbrahim Ortakçı’nın babası Sayın Ali Ortakçı cam işlemeyle uğraşırken 1977 yılında oğullarının da katılmasıyla işlemeci olarak cam ve ayna sektöründe yerini almıştır.
Ortakçı kardeşler 1977-1987 yılları arasında sektörde büyümüş, 1987 yılından itibaren Ortakçı Cam Tic. San. A.Ş. olarak şirketleşerek faaliyetlerinde devam etmiştir.
2007 yılındaki yeniden yapılanma süreci sonucunda, şahıs firması olarak İnegöl Mobilya Sanayi bölgesinde “AS Ortakçı – İbrahim Ortakçı Cam ve Ayna İşleme Tesisi” kurulmuştur.
AS Ortakçı, 2012 yılı itibarı ile İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde, yaklaşık 7000 m2 kapalı alanda, 120 çalışan ile üretim yapmaktadır.
AS Ortakçı, kalite yönetim sistemi çalışmalarını tamamlayarak Kasım 2014’de ISO 9001:2009 belgesini almıştır ve kalite yönetim sistemi çalışmalarını sürdürmektedir.
Firmamız 2014 yılında şirketleşme yolunda çalışmalarını tamamlayarak Aralık ayından itibaren İBRAHİM ORTAKÇI CAM AYNA İŞLEME ve MOBİLYA SAN.TİC.A.Ş olarak yoluna devam etmektedir.  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Cam Sanayi

Firma web sitesi: www.asortakci.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Yakacak
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Kaza Sigortası
Bayram Yardımı
Bireysel EmeklilikÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


İbrahim Ortakçı Cam Ayna İşleme Tesisi - ASORTAKÇI İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Yöneticisi/Yönetmeni Bursa İbrahim Ortakçı Cam Ayna İşleme Tesisi - AS ORTAKÇ
Üretim Yöneticisi/Yönetmeniİbrahim Ortakçı Cam Ayna İşleme Tesisi - AS ORTAKÇ
Cam ve Ayna İşleme sektöründe faliyet gösteren firmamızın üretim yöneticiliğini yapacak,Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Üretim alanında en az 5 yıl üretim yöneticiliği veya sorumluluğu pozisyonunda bulunmuş,Genel olarak üretim süreçleri ve üretim yönetimi konularına hâkim, Kalite Yönetim Sistemleri ve Yalın Üretim teknikleri konusunda eğitim almış ve bizzat uygulamada bulunmuş,ERP/MRP Uygulanması ve geliştirilmesi konusunda görev almış, Ofis programlarını ileri düzeyde kullanabilen, FMEA, SPC, Kaizen, 5S, TPM, PDAC, 8D yöntemlerini uygulamış ya da bilgi sahibi olan,Mavi yaka personel yönetiminde disiplinli, kurallara riayet eden, çalışanları yönetme ve denetleme becerisine sahip,Ekibini geliştirebilecek, kuvvetli liderlik özelliklere sahip, sabırlı ve iletişimi güçlü,Takım çalışmasına yatkın ve teşvik eden, Yenilikçi ve değişim liderliği üstlenebilecek, Çatışma çözümleme, problem çözme ve analiz yeteneklerine sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı çalışan, Somut başarı öyküleri olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnegöl’de ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı