Yıldız Holding 

Şirket Bilgileri

www.ulker.com.tr
 

Yıldız Holding, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (CEEMEA) bölgesinin en büyük gıda üreticisi konumundadır. Şirketin, toplam 56.000 çalışanı ve 83 fabrikası (24’ü Türkiye dışında) bulunmaktadır. Şirketin 2016 yılı sonundaki satış geliri 34.3 milyar TL’ye ulaşmıştır.
130’dan fazla ülkede 300’ün üzerinde markaya sahip olan Yıldız Holding, 2016 yılının başında, esas işi olan bisküvi, çikolata ve şekerleme alanındaki işlerini pladis global şirketi çatısı altında birleştirmiştir. pladis, tatlı bisküvi kategorisinde dünyada ikinciliğe yerleşirken çikolata kategorisinde de yedinci sıradadır. Türkiye ve bölgesinin güçlü markalarından olan Ülker, dünyada lider premium çikolata markası Godiva ve Avrupa’nın önde gelen bisküvi markası McVitie’s; şirketin atıştırmalık portföyünde yer alan ana markalardır.
Son 10 yılda gerçekleştirdiği stratejik şirket alımlarıyla global varlığını güçlendiren ve Türkiye’nin adını uluslararası pazarlarda duyuran Yıldız Holding, 2007 yılının sonunda Godiva’yı satın alarak dünyanın önde gelen lüks çikolata markasını portföyüne katmıştır. ABD’de özellikle satış ve dağıtım ağını daha da güçlendirmek amacıyla 2014 yılının başında DeMet’s Candy şirketini satın alan holding, aynı yılın sonunda, McVities, Jacob’s ve Carr’s markalarını bünyesinde barındıran, İngiltere’nin en büyük bisküvi şirketi United Biscuits’i satın alarak dünyanın en büyük bisküvi üreticilerinden biri konumuna gelmiştir. Yildiz Holding’in ayrıca Gumlink ve Kellogg’s gibi alanında uzman global şirketlerle yaptığı ortaklıklar da bulunmaktadır.
Yıldız Holding’in ana faaliyet alanı: pladis
Yıldız Holding, 2016 yılının başında ana işi olan bisküvi, çikolata ve şekerleme faaliyetlerini yürüten United Biscuits, Godiva, Ulker ve DeMet’s Candy şirketlerini tek çatı altında birleştirerek yeni global şirketi “pladis” i kurmuştur.
pladis, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ile Kuzey ve Güney Amerika’da 130 ülkede faaliyet gösteren global bir şirkettir. Yıllık geliri 5,2 milyar USD’ye ulaşan şirketin 26.000 çalışanı ve 13 ülkede 34 fabrikası bulunmaktadır.
pladis, her lokmada tüm dünyaya mutluluk vadetme ‘ana fikri` doğrultusunda, Godiva, McVitie’s ve Ülker markalarıyla toplam üç yüzyıllık sektör uzmanlığını bir araya getirmektedir.

Diğer faaliyet alanları
Gıda:

Yıldız Holding, ana faaliyet alanı olan atıştırmalık işlerinin yanı sıra, aralarında Kerevitaş, Aytaç ve Besler’in de bulunduğu dondurulmuş gıda, işlenmiş et ve bitkisel yağ alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Gıda dışı:

Yıldız Holding, gıda alanındaki faaliyetlerini destekleyen ambalaj şirketi Polinas’ın yanı sıra, kişisel bakım şirketi SCA Yıldız (Komili) ile Şok Marketler ve Bizim Toptan Mağazacılık şirketleriyle de perakende ve toptan satış alanında faaliyet göstermektedir.
 
 
Gözde Girişim

Yıldız Holding’in özel sermaye şirketi Gözde Girişim, gelişme potansiyeli taşıyan, kaynak ve yapılandırma ihtiyacı olan şirketlere yatırım yapan ve ekonomiye yeniden kazandıran Türkiye’nin lider girişim sermayesi şirketlerindendir. Borsa İstanbul’da GÖZDE adı altında işlem gören Gözde Girişim, ambalaj, endüstriyel maden ve hızlı tüketim malı gibi gıda dışı alanlarda faaliyet gösteren şirketleri bünyesinde bulundurmaktadır. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: GıdaYıldız Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 105
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mağaza Yönetici Adayı Adana, Adıyaman... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Mağaza Yönetici AdayıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin Satış ve Pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Türkiye Genelindeki mevcut mağazalarında yetiştirmek üzere  'Mağaza Yöneticileri' aramaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, 27 yaşını aşmamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Electrical Maintenance Engineer İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Electrical Maintenance EngineerYıldız Holding
Bachelor’s Degree from Electrical Engineering, Electronic Engineering, Electrical/Electronic Engineering or Electronic Communication Engineering2-5 years of experience in electrical maintenance and repairFluent in English Good level of MS Office applications, knowledge of SAP is preferredPLC & Automation system knowledge and experience is necessaryNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Engineer Kocaeli pladis
Project Engineerpladis
Required Skills:University degree in mechanical engineering, electric/electronic engineering and industrial engineering,Newly graduated or approx. 3 years of experience in maintenance, project and investment processes,Having ability identification and management of process, Good knowledge of MS Office/ Ms Projects applications, SAP and Autocad knowledge is a plus, Good command of English both written and spoken, No military obligation for male candidates, Excellent planning, organizational, and communication skills, A team player with the ability to work to tight deadlines in a multi-discipline, multi project environment.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap Mersin Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
KasapBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Türkiye genelinde faaliyet gösteren Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Mersin Merkez ve Mersin Mezitli mağazalarında görevlendirmek üzere Usta Kasap ve Kasap Çırak aramaktadır.Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.   Ürünlerin hazırlanıp uygun şekilde satışa sunulması,Ürünlerin soğuk zincir kapsamında korunmasının sağlanması,Kendi ürün grubunun mal kabul işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmetin gerçekleştirilmesi,Parçalama ve et işlemenin yapılması,Atık ürünleri takip etmek ve imhasını gerçekleştirmesi,Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak teşhir ve düzeninin sağlanması,Et-şarküteri satış ve atıklarını takip ederek sipariş miktarını belirlemesi,Sorumlu olduğu tüm alanlarda Gıda Güvenliği uygulamalarını yapabilmesi,Müşteriye güleryüzle servis hizmetinin verilmesi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Vardiya MühendisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding'in İstanbul Kurtköy’de faaliyet göstermekte olan üretim tesislerinde görevlendirmek üzere Vardiya Mühendisi aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır:* 4 Yıllık Üniversitelerin Gıda-Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda 2-3 yıl benzer deneyime sahip,* Teknik analiz ve raporlama, kalite kontrol teknikleri, kimyasal hammadde konularında bilgili,* İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,* MS Office programlarına hakim ve tercihen SAP programlarını iyi düzeyde kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* İstanbul Anadolu Yakası ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Accounting Assistant Specialist İstanbul(Asya) Besler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
Accounting Assistant SpecialistBesler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
·         Graduation from business administration, economy or finance departments of a reputable university,·         Minimum 1 years General Accounting experience in a production company,·         Experience in SAP,·         Good command in Ms Office Applications,·         Good command of English is an asset,·         Strong analytical thinking and communication skills,·         Residence in Anatolian side of Istanbul,·         No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Üretim Planlama UzmanıYıldız Holding
Yıldız Holding Perakende Grup Başkanlığı bünyesinde yer alan Azmüsebat Çelik Sanayi A.Ş.'de görevlendirilmek üzere, Üretim Planlama Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Satış/pazarlama bölümünlerinden gelen sipariş adetleri ve mevcut stoklara göre üretim planı yapılması,Üretim için gereken malzemelerin miktar ve termin zamanlarının programlanması ve satınalmaya iletilmesini sağlamak.Stok, sevk, üretim vb. kayıtların işlenmesi ve raporlanmasını yapmak. Sipariş alımından mamul bitimine planlama, kontrol ve takip işlemlerini yapmak ve kayıt altına almak.Kritik stokları takip etmek, zamanında depoda olmasını sağlamak. Hazır olan ve olacak olan siparişlerle ilgili lojistik operasyon birimini anlık olarak bilgilendirmek.Malzeme, mamul ve yarı mamul sayımlarını kontrol ederek sevk ve teslim sürecini kontrol etmek.İş-Zaman etüdü çalışmalarını başlatmak ve liderlik yapmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Region Manager İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Export Region ManagerYıldız Holding
Yıldız Holding is looking for an Export Region Manager located inTuzlafor Azmüsebat Çelik Sanayi A.Ş.; manufacturer of Derby in Turkey. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below:Define sales strategy for the CIS (Post Soviet) markets, find new customers and dealers, plan actions for achieving sales targets, improve market share and sales volume for the assigned market,Collect information from the market concerning trends, competition and market needs to give marketing and product development vision,Recognize the customer needs and requirements and respond to them with appropriate solutions,Plan and manage marketing activities and expand the brand awareness within their territoryReview orders and follow them up in accordance with related departments, Monitor weekly/monthly sales data and report to the management, Identification of potential international exhibitions, management of the approval process, budgeting and other participation processes.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Uzmanı İstanbul(Avr.) Şok Marketler
Yatırım UzmanıŞok Marketler
·       Lisans mezunu,·       Tercihen perakende sektöründe ve  benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,·       Lokasyon analizi yapabilen,·       Belediye İmar Mevzuatına hakim, kontrat yönetimi bilgisine  sahip,·       Proje okuyabilen, analitik yönü güçlü,·       Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,·       Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,·       Müzakere edebilen, temsil yeteneğine sahip,·       MS Office uygulamalarına hakim,·       B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,·       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·       Seyahat engeli olmayan,·       Konya'da ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
İş AnalistiBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.  Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere 'İş Analisti' aramaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri ve Matematik bölümlerinden mezun,Projelerin İş Analizi, Test, Bakım, Destek ve Eğitim fazlarında görev almış ve bu süreçler konusunda tecrübeli,Planlama, önceliklendirme ve organizasyon yönü kuvvetli,İç Müşterisi ile iş birliğini veya iş sonuçlandırmayı sağlayıcı koordinasyon yeteneği olan,Bilgi Teknolojileri süreç uygulamalarında tecrübeli,Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Plannning ad Control Engineer Kocaeli Yıldız Holding
Production Plannning ad Control EngineerYıldız Holding
Pladis, the home of Ülker, McVities and Godiva are seeking a “Production Planning and Control Engineer” to join pladis Turkey Supply Chain Organization” for their Biscuit Producing Site located in Gebze.A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below.Bachelor’s degree preferably in Supply Chain, Industrial Engineering 2-3 years of experience preferably in FMCG sector in supply chain – specifically planning functionsStrong analytical skills, and eager to work in teams is essentialThe ability to build positive and collaborative relationships, to communicate data clearly, to plan and coordinate activities in a discipline is essentialFluency in English, written and verbal is essentialSAP MM, SD and PP modules knowledge and experience is necessaryMS Office application usage is requiredCompleted military service (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Servis Müdürü İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Bilgi Teknolojileri Servis MüdürüBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.  Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere 'Bilgi Teknolojileri Servis Müdürü' aramaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Yazılım vb. bölümlerinden mezun,Bilgi Teknolojileri alanında en az 5 yıl tecrübeli,Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda hedefe yönelik Bilgi Teknolojileri çözümleri üretebilen,İş birimleriyle etkili iletişim kurabilen,Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın,Proje yönetimi konusunda yetkin ve daha önce Bilgi Teknolojileri projelerinde yer almış,Perakende  tecrübesine sahip, Analitik bakış açısı, planlama ve takip yönü kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Sayım Sorumlusu Antalya, İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Stok Sayım SorumlusuBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Bölge Müdürlükleri’nde görevlendirilmek üzere 'Stok Sayım Sorumlusu' aramaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Tercihen perakende sektöründe stok ve envanter takibi konusunda tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Raporlama tekniklerine ve iş disiplinine hakim, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yenilik ve gelişime açık, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Uzmanı Muğla Şok Marketler
Operasyon UzmanıŞok Marketler
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunan Şok Marketler T.A.Ş. Muğla Şube Müdürlüğü’ndegörevlendirmek üzere Depo Operasyon Uzmanı aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Mağazaların siparişlerinin eksiksiz ve zamanında karşılanması için gerekli tedarik planlamasını ve depo organizasyonunu yapmak,Organizasyondaki envanter kayıplarını engellemek ve stok değerini belirlenen hedeflerde tutmak için stoklarının takibini ve kontrolünü yapmak,Görev aldığı şube müdürlüğündeki tüm dağıtım süreçlerinin kontrol ve takibini yapmak,Depoda görev yapan personeller, hizmet verilen mağazalarla ve ilgili merkez birimlerle olan iletişim ve işbirliğini etkin bir şekilde sağlamakBelirlenen periyot ve çerçevede, depodaki anahtar performans göstergelerini değerlendirmek, analizlerini yapmak ve raporlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Elemanı - ENGELLİ Muğla Şok Marketler
Mağaza Elemanı - ENGELLİŞok Marketler
Tercihen lise mezunu ve 35 yaşını aşmamış, İstekli ve motivasyonu yüksek, Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen, Sorumluluk almayı seven, İletişim becerisi gelişmiş, Zorluklarla başa çıkabilecek, azimli Planlı, titiz ve disiplinli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli, Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan.  % 40 ve üzeri engellik durumunu gösteren güncel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Temsilcisi Çanakkale, Edirne... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Saha Satış TemsilcisiBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş'de görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.En az Lisans Mezunu, Tercihen ev dışı tüketim satış kanalında tecrübeli, Askerliğini tamamlamış ( Erkek adaylar için ), Minimum B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Sahada çalışmayı seven, aktif satış konusunda deneyimli veya bu alanda kariyer yapmak isteyen,Tercihen sektör tecrübesi olan, Çanakkale, Edirne, Muğla (Bodrum), Samsun bölgelerinde ve yakın çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Elemanı Eskişehir Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Mağaza Satış ElemanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş, Yeni açılacak olan Eskişehir Mağazasında görevlendirilmek üzere  Mağaza Elemanları aramaktadır.En az lise mezunu ve 30 yaşını aşmamış İstekli ve motivasyonu yüksek  Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen Sorumluluk almayı seven İletişim becerisi gelişmiş   Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Planlı, titiz ve disiplinli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli Eskişehir ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Operatörü Karaman pladis
Mekanik Bakım Operatörüpladis
Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Motor, Makine, Mekatronik, Metal İşleri bölümlerinden mezun,Mekanik/ Makine Bakım  alanında deneyimli, Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Tercihen üretim yapan işletmelerde 2 yıl deneyimli, Görevinin gerektirdiği teknik ölçüm cihazlarını (Kumpas, mikrometre vb.) kullanabilen,Torna, Freze, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama makinası vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Çeşitli kaynak uygulamaları yapabilen, Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Teknik analiz ve raporlama yeteneğine sahip, Atölye ve saha servis personeli olarak çalışabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, genç ve dinamik, Karaman’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı Kocaeli Şok Marketler
Satış Destek UzmanıŞok Marketler
Lisans mezunu, Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen ileri excel bilgisine sahip, Strese dayanıklı, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Elemanı - ENGELLİ Kocaeli Şok Marketler
Mağaza Elemanı - ENGELLİŞok Marketler
Tercihen lise mezunu ve 35 yaşını aşmamış, İstekli ve motivasyonu yüksek, Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen, Sorumluluk almayı seven, İletişim becerisi gelişmiş, Zorluklarla başa çıkabilecek, azimli Planlı, titiz ve disiplinli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli, Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan.  % 40 ve üzeri engellik durumunu gösteren güncel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticisi - Darıca Kocaeli Şok Marketler
Mağaza Yöneticisi - DarıcaŞok Marketler
* Üniversite Mezunu,* Perakende , Mağzacılık alanlarında tercihen en az 2 yıl deneyimli,* Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,* Ticari düşünebilme, ekip yönetebilme, müzakere edebilme becerileri güçlü,* Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen,* Ankara ve ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek,* Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Elemanı - Darıca Kocaeli Şok Marketler
Mağaza Elemanı - DarıcaŞok Marketler
Tercihen lise mezunu ve 35 yaşını aşmamış, İstekli ve motivasyonu yüksek, Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen, Sorumluluk almayı seven, İletişim becerisi gelişmiş, Zorluklarla başa çıkabilecek, azimli Planlı, titiz ve disiplinli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli, Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Elemanı - Gebze Kocaeli Şok Marketler
Mağaza Elemanı - GebzeŞok Marketler
Tercihen lise mezunu ve 35 yaşını aşmamış, İstekli ve motivasyonu yüksek, Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen, Sorumluluk almayı seven, İletişim becerisi gelişmiş, Zorluklarla başa çıkabilecek, azimli Planlı, titiz ve disiplinli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli, Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticisi - Gebze Kocaeli Şok Marketler
Mağaza Yöneticisi - GebzeŞok Marketler
* Üniversite Mezunu,* Perakende , Mağzacılık alanlarında tercihen en az 2 yıl deneyimli,* Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,* Ticari düşünebilme, ekip yönetebilme, müzakere edebilme becerileri güçlü,* Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen,* Ankara ve ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek,* Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Planlama Şefi İstanbul(Asya) G2M
Tedarik Planlama ŞefiG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için görevlendirilmek üzere ‘‘Tedarik Planlama Şefi ’’ aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Ekonometri, İşletme, İstatistik bölümlerinden mezun,Stok Yönetimi konusunda 5 yıl, tercihen gıda sektöründe tecrübeli, Analitik, planlı, sonuç odaklı çalışan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Van Şok Marketler
İnsan Kaynakları UzmanıŞok Marketler
Lisans mezunu, tercihen İşletme / Endüstri Mühendisliği, Psikoloji, İktisat veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun,                                                                                                              Tercihen işe alım, ücretlendirme, performans yönetimi, eğitim ve geliştirme ile kariyer planlama gibi temel İnsan Kaynakları süreçlerinde görev almış ,Personel Özlük İşlemleri ve Bordro süreçlerinde bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Van`da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Uzmanı Denizli Şok Marketler
Yatırım UzmanıŞok Marketler
·       Lisans mezunu,·       Tercihen perakende sektöründe ve  benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,·       Lokasyon analizi yapabilen,·       Belediye İmar Mevzuatına hakim, kontrat yönetimi bilgisine  sahip,·       Proje okuyabilen, analitik yönü güçlü,·       Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,·       Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,·       Müzakere edebilen, temsil yeteneğine sahip,·       MS Office uygulamalarına hakim,·       B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,·       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·       Seyahat engeli olmayan,·       İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı Denizli Şok Marketler
Satış Destek UzmanıŞok Marketler
Lisans mezunu, Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen ileri excel bilgisine sahip, Strese dayanıklı, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Temsilcisi Adana, Adıyaman... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Bayi TemsilcisiBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş, Franchise Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere  Bayi Temsilcisi aramaktadır.Lisans mezunu, Perakende, satış ve bayi yönetiminde minimum 3 yıl tecrübesi bulunan, Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip,Müşteri yönetimi konusunda deneyim sahibi, Sahada çalışmayı seven, aktif satış konusunda deneyimli veya bu alanda kariyer yapmak isteyen,Temsil ve ifade yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Modül Danışmanı İstanbul(Asya) G2M
SAP Modül DanışmanıG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için görevlendirilmek üzere ''SAP Modül Sorumlusu'' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, SAP SD / MM modül uyarlama bilgi ve deneyimine sahip, Tercihen SAP SD / MM modülünde en az 2 yıl danışmanlık yapmış, Tercihen Abap konusunda bilgi sahibi, (debug yapma ve kod okuma), Fonksiyonel / teknik özelliklerine ve süreç modellerinin iş ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlayarak geliştirebilen,Uygulama desteği sağlanma ve devreye alımları süreçlerini yönetebilen, E-ticaret süreçleri konusunda bilgi sahibi, tercihen hybris konusunda bilgiliDokümantasyona önem veren Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, detaylara hâkim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) G2M
Satış Yöneticisi/YönetmeniG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m İstanbul Asya bölgesinde görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,  Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  Sonuç odaklı çalışabilen,  Analitik düşünme becerisine sahip,  Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,  Aktif olarak araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Seyahat engeli bulunmayan,  30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Ağrı, Ankara, ... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Müşteri TemsilcisiBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Mağazaları’nda görevlendirilmek üzere 'Müşteri Temsilcileri' aranmaktadır.Kurumsal Satış ve Müşteri Geliştirme Müdürlüğü'nden yapılan görev atamaları doğrultusunda müşteri ziyaretlerinin yapılması,Yeni müşteri kaydı oluşturulması, Müşteriye özel (aktivite, promosyon) çalışma yapılması için proje ve öneriler geliştirilmesi,Çalışma alanında bulunan potansiyel müşterilerin tespit edilmesi, müşterilerle ilgili proje önerilerinin oluşturulması ve bu müşterilerle iletişime geçilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Satış Operasyon UzmanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Franchise Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere Satış Operasyon Uzmanı aramaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi ya da Endüstri Mühendisliği Bölümleri’nden mezun,Proje yönetimi, analiz, raporlama ve satış alanında en az 3 yıl  tecrübeli, Analitik bakış açısına sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı, planlama ve organizasyon becerisi kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Yöneticisi Antalya Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.
Müşteri Geliştirme YöneticisiEksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirmek üzere Müşteri Geliştirme Yöneticisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, Ev Dışı Tüketim Sektöründe satış deneyimi olan Satış, planlama, sipariş yönetimi ve lojistik operasyonları konusunda 3 yıl deneyimli,Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen, İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, analitik, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İhracat Müdürü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Kıdemli İhracat MüdürüYıldız Holding
Yıldız Holding Perakende Grup Başkanlığı bünyesinde yer alan Teközel Gıda, Temizlik, Sağlık, Marka Hizmeti Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de görevlendirilmek üzere, Kıdemli İhracat Müdürü aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Sorumlu olduğu bölgelerde mevcut müşteri ilişkilerini yürüterek satışları arttırmak,Yeni müşteriler bularak pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmek, Fuar ve seminerlere katılmak, Rakip firmaların ürün, fiyat ve satış politikalarını takip etmek, Pazarın genel durumunu ve kendi satışlarını periyodik olarak yöneticisine raporlamak,Ülke bazında satış bütçesi hazırlamak, Satış sonrası sevkiyat ile ilgili olarak uygulama ve sevkiyat departmanındaki gerekli kontrolleri yapmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Yöneticisi Sakarya Şok Marketler
Mağaza YöneticisiŞok Marketler
35 yaşını aşmamış Perakende, mağazacılık alanlarında tercihen en az 2 yıl mağaza yönetim tecrübesi olan,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Ticari düşünebilme, ekip yönetebilme, müzakere edebilme becerileri güçlü, Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Yöneticisi Ankara Şok Marketler
Mağaza YöneticisiŞok Marketler
* Üniversite Mezunu,* Perakende , Mağzacılık alanlarında tercihen en az 2 yıl deneyimli,* Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,* Ticari düşünebilme, ekip yönetebilme, müzakere edebilme becerileri güçlü,* Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen,* Ankara ve ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek,* Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Memuru İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe MemuruYıldız Holding
Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,                                                         Tercihen AS 400 kullanabilen,                                                                                                     Ms Office programlarını iyi derecede kullanan,                                                                                     Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen                                                                               Seyahat engeli olmayan,                                                                                                           Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İstanbul(Avr.) Önem Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üretim MühendisiÖnem Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2-3 yıl tecrübeli, İyi seviyede  İngilizce bilgisine sahip, tercihen Fransızca bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, tervihen SAP kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Teknik analiz ve raporlama, kalite kontrol teknikleri konularında bilgili, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist Kocaeli pladis
Human Resources Specialistpladis
Required Skills:Bachelor’s degree in Industrial Relations & Labor Economics, Business Administration, Industrial                             Engineering, Psychology or closely related field, Have minimum 4 to 5 years experiences of the following HR functions such as recruitment, compensation, performance management, training & development, organizational development and career planning,  Industrial Relations experience is strong asset, Written and oral fluency in English , Professional knowledge of MS Applications; knowledge of HR SAP model is preferred, Dynamic, and excellent communication and interpersonal skills interact with people,Analytic thinking, analyzing and reporting capability,       Advanced of planning and organizing ability,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Müdürü Antalya Yıldız Holding
Lojistik MüdürüYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan Mevsim A.Ş’de görevlendirilmek üzere ' Lojistik ve Platformlar Müdürü ' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır Üniversitelerin mühendislik veya işletme bölümlerinden mezun tercihen tedarik zinciri veya lojistik alanlarında yüksek lisans yapmış,Dağıtım ve depolama süreçleri konusunda en az 5 yıl deneyimi olan (tercihen uluslararası şirketlerde)İş güvenliği ve kalite standartları konularına hâkim, bu çerçevede gereken faaliyetleri yürütebilecek,Tercihen soğuk zincir ve taze ürünler konusunda tecrübesi olan, İhracat, ithalat ve gümrükleme süreçlerine hâkim, 3 PL yönetimi uzmanlığı olan, Tercihen SAP geçişine liderlik etmiş veya alt yapısı kurulmasında tecrübe sahibi,Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, sabırlı ve yeni iş modellerine uyum sağlayabilen, Sonuç ve çözüm odaklı, çıkabilecek problemlere karşı alternatif çözümler geliştirebilen,Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Antalya ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje ve Yatırım Mühendisi/Yöneticisi Karaman pladis
Proje ve Yatırım Mühendisi/Yöneticisipladis
Türkiye’nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Karaman'da faaliyet göstermekte olan Biskot Bisküvi Gıda San. ve Tic.  A.Ş. tesislerinde görevlendirmek üzere Proje ve Yatırım Mühendisi/Yöneticisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin, Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda tecrübeli, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, operasyonel süreçlerde başarılı,MS Office uygulamalarına hâkim, teknik çizim bilgisine sahip ( Autocad ve Solidworks)Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arge Mühendisi Karaman pladis
Arge Mühendisipladis
Türkiye’nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Karaman'da faaliyet göstermekte olan Biskot Bisküvi Gıda San. ve Tic.  A.Ş. tesislerinde görevlendirmek üzere Arge Mühendisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen üretim şirketlerinin Ar-Ge süreçlerinde deneyimli, İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tüketici trend ve ihtiyaçlarını anlayabilen ve bununla ilgili araştırma süreçlerinde tecrübeli,İnovatif düşünme yeteneği gelişmiş, yeni ürün fikirleri oluşturabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Şırnak Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.
Satış TemsilcisiEksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.
Ön Lisans ya da Lisans mezunu, Satış, planlama, sipariş yönetimi ve lojistik operasyonları konusunda 3 yıl deneyimli,Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen, İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, analitik, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandising Elemanı Bursa Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Merchandising ElemanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
En az Önlisans mezunu, Bursa ve çevre illerde ikamet eden, Yol ve seyahat engeli bulunmayan, Tercihen hızlı tüketim sektöründe tecrübe sahibi, Güler yüzlü ve iletişim becerisi gelişmiş, Temsil yeteneğine sahip, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Lideri Ankara, İstanbul(Avr.)... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Satış LideriBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş'de görevlendirilmek üzere 'Satış Lideri' aramaktadır.Üniversitelerin 4 Yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Ev Dışı Tüketim – Horeca satış sektöründe tecrübe sahibi, Satış ve Rut planı konusunda en az 3 yıl sektör tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına ve ekip yönetimi becerisine sahip, B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, sunum ve office programlarına hakim,Prezantabl ve pozitif bakış açısına sahip, Müşteri portföyü oluşturma konusunda tecrübe sahibi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) Besler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
AR-GE MühendisiBesler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
Üniversitelerine Gıda ve Kimya Mühendisliği progamlarından mezun İleri derecede İngilizce bilgisine sahip Tercihen gıda şirketlerinde olmak üzere minimum 2 yıl Arge departmanında görev almışGüçlü iletişim becerisine sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen SAP uygulamalarına hakim İnovatif düşünme yeteneği gelişmiş, yeni ürün fikirlerleri oluşturabilecek, İstanbul Anadolu yakası ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Distribütör Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) Marsa Yağ Sanayi ve Ticaret AŞ.
Distribütör Yöneticisi/YönetmeniMarsa Yağ Sanayi ve Ticaret AŞ.
Üniversite mezunu, Ev dışı tüketim kanalında  tecrübeli, Satış ve satış geliştirme konusunda en az  2 yıl deneyimli , B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede ofis programlarını kullanabilen, Yeniliklere açık, Etkin iletişim becerisine sahip, Sürekli gelişmeye ve öğrenmeye açık.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget and Reporting Manager İstanbul(Asya) pladis
Budget and Reporting Managerpladis
· University degree in related fields (MBA degree is a plus),· Minimum 8-9 years of experience in finance related positions and minimum 4-5 years of experience in budgeting (having experience in audit firms is a plus),· Fluency in English is a MUST,· Ability to review financial statement, analyze financial data, prepare detailed reports, projections and statements in tight deadlines,· Extensive working knowledge in budget and IFRS reporting,· BPC knowledge is strong asset· Computer literate with excellent Excel skills and solid understanding of accounting software principles (SAP knowledge is an asset),· Ability to demonstrate good attention to detail, good judgement showing logical decision making, and a hands on approach,· No travel difficulty,· No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget and Reporting Executive İstanbul(Asya) pladis
Budget and Reporting Executivepladis
· University degree in related fields,· Minimum 5 years of experience in finance related positions or budgeting (having experience in audit firms is a plus),· Fluency in English is a MUST,· Ability to review financial statement, analyze financial data, prepare detailed reports, projections and statements in tight deadlines,· Computer literate with excellent Excel skills and solid understanding of accounting software principles (SAP knowledge is an asset),· BPC knowlegde is a strong asset · Ability to demonstrate good attention to detail, good judgement showing logical decision making, and a hands on approach,· No travel difficulty,· No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) pladis
Sistem Geliştirme Uzmanıpladis
Üniversitelerin tercihen mühendislik fakültesi bölümlerinden mezun, SQL Server üzerinde sorgu hazırlayabilen, MOBIS sistemi hakkında detaylı bilgiye sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Analitik düşünme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sunum becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı çalışabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D TECHNICIAN İstanbul(Avr.) pladis
R&D TECHNICIANpladis
Yildiz Holding, one of the largest and fast growing groups of Turkey, is looking for a R&D Specialist in pladis at Ulker Cikolata San. A.S. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below;University Degree in two years Chemistry or Food Technological College At least 1-3 years experience in a reputable multinational company Strong written and verbal communication skills in English Proficiency in Ms Office (Word, Excel, Power point) skills Being familiar with laboratory equipments/instruments Analytical minded, Innovative, Result Oriented and good at Team work Customer focus (Internal & External), Effective Problem Solving No military obligation for male candidates Willing to live in İstanbul Suitable for mobile work
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D SPECIALIST İstanbul(Avr.) pladis
R&D SPECIALISTpladis
Yildiz Holding, one of the largest and fast growing groups of Turkey, is looking for a R&D Specialist in pladis at Ulker Cikolata San. A.S. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below;    Bachelor's degree from a related field BS/MS degree in Food or Chemical Engineering program                                                                               Excellent verbal and written skills in English                                                                                    Experience in R&D department, preferably in food companies is prefered like chocolate, cake and biscuit)Good knowledge of MS office programs, preferably good knowledge of SAP Understanding needs of the market & customer                                                                                      A profile with high business drive and sense of ownership for the business                                                        A clear strategic mindset that turns consumer understanding and market                                                            Research findings into short or long-term strategy and actions                                                                    Good project management skills to deliver projects on time and at good quality                                                    Good Interpersonal skills                                                                                                          Willing to live in İstanbul                                                                                                       Suitable for mobile work                                                                                                           No obligation for military service (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Şefi Ankara G2M
Depo ŞefiG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan firmalarımızdan g2m'de görevlendirilmek üzere ''Depo Şefi'' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili adayların taşıması gereken özellikler aşağıdaki gibidir; Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun,Soğuk hava depo yönetimi veya lojistik konularında deneyimi bulunan,İyi derecede SAP kullanabilen ve WMS ve rotalama programlarına hakim,Aktif olarak araç kullanabilen Gıda spesifikasyonlarına hakim Analitik düşünebilen ve koordinasyon yeteneğine sahipErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
İnsan Kaynakları UzmanıYıldız Holding
Lisans mezunu, tercihen İşletme / Endüstri Mühendisliği, Psikoloji, İktisat veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun,                                                                                                              Tercihen işe alım, ücretlendirme, performans yönetimi, eğitim ve geliştirme ile kariyer planlama gibi temel İnsan Kaynakları süreçlerinde görev almış ,Personel Özlük İşlemleri ve Bordro süreçlerinde bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Ankara G2M
Satış Yöneticisi/YönetmeniG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m Ankara bölgesi için görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara ilinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü Sakarya Yıldız Holding
İnsan Kaynakları MüdürüYıldız Holding
Yıldız Holding'in Adapazarı lokasyonunda bulunan Üretim Tesislerin'de görevlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları Müdürü aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda şirketin İnsan Kaynakları ile ilgili tüm süreçlerinin (İşe alım, ücret yönetimi, performans yönetimi, kariyer planlama, eğitim ve geliştirme, çalışan ilişkileri, özlük işleri vb.) yönetimi ve geliştirilmesi,Kurum kültürünün oluşturulmasına öncülük edilmesi; kurumsal değerleri, şirketin misyon ve vizyonunu, etik ilkelerini ve liderlik yetkinliklerini çalışanlara benimsetmek için çalışmalar yapılması,                                                     İş gücü ve personel bütçelerinin oluşturulması ve takibi, Endüstri İlişkileri süreçlerinin yönetimi, İdari İşler ile ilgili süreçlerin yönetimi, Sağlık ve revir ile ilgili süreç ve hizmetlerin yönetimi, Bölüm ile ilgili prosedürlerin oluşturulması ve güncel tutulması, Bölüm ile ilgili raporlamaların yapılması ve yeni raporlama sistemleri geliştirilmesi,Şirket ve holding çapındaki proje bazlı çalışmalara destek verilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) pladis
Makine Bakım Mühendisipladis
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, İstanbul Avrupa yakasındaki Ülker Çikolata Sanayi A.Ş. üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere Bakım Mühendisiaramaktadır.Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Tercihen; benzer pozisyonda 1-2 yıl tecrübeli ve SAP PM modülünde deneyimli,• İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - İzmir/Torbalı İzmir Şok Marketler
Depo Elemanı - İzmir/TorbalıŞok Marketler
Lise mezunu, Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibiRF el terminali kullanabilen Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Servis güzergahımızda bulunan Bozyaka, Karabağlar, Buca, Gaziemir, Sarnıç,Torbalı, Kuşçuburun, Ayrancılar, Pancar, Bulgurca bölgelerinde ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Elemanı İstanbul(Avr.), ... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Mağaza Satış ElemanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş, Franchise Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere  Bayi Temsilcisi aramaktadır.En az lise mezunu ve 30 yaşını aşmamış İstekli ve motivasyonu yüksek  Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen Sorumluluk almayı seven İletişim becerisi gelişmiş   Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Planlı, titiz ve disiplinli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Market Elemanı / Kuşadası Aydın Şok Marketler
Market Elemanı / KuşadasıŞok Marketler
Tercihen lise mezunu ve 35 yaşını aşmamış, İstekli ve motivasyonu yüksek, Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen, Sorumluluk almayı seven, İletişim becerisi gelişmiş, Zorluklarla başa çıkabilecek, azimli Planlı, titiz ve disiplinli, Kuşadası bölgesinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü - İzmir/Torbalı İzmir Şok Marketler
Forklift Operatörü - İzmir/TorbalıŞok Marketler
Ön Lisans veya Lise mezunu, Forklift kullanım ehliyetine sahip Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, En az 2 yıl depo tecrübesine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,  Servis güzergahımızda bulunan Bozyaka, Karabağlar, Buca, Gaziemir, Sarnıç,Torbalı, Kuşçuburun, Ayrancılar, Pancar, Bulgurca bölgelerinde ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager - Bakery İstanbul(Asya) pladis
Brand Manager - Bakerypladis
Experience at least 4 years brand management career in the FMCG industry Should be a team player, Showed strong analytical and conceptual skills, Dynamic professional with strong leadership and superior communication skills,A visionary marketing professional with a strong and authentic business sense and the real desire to achieve targetsFluent in English Completed military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dağıtım Elemanı Ankara, Antalya... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Dağıtım ElemanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş'de görevlendirilmek üzere 'Dağıtım Elemanı' aramaktadır.* En az lise mezunu,* Tercihen hızlı tüketim sektöründe tecrübe sahibi,* SRC Belgesi olan,* Güler yüzlü ve iletişim becerisi gelişmiş,* Temsil yetisine sahip,* Hedef ve sonuç odaklı,* Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İklimlendirme Soğutma Teknikeri Tekirdağ Continental Confectionery Company
İklimlendirme Soğutma TeknikeriContinental Confectionery Company
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding ve Gumlink ortak girişimiyle kurulan ve sakız-şekerleme üretiminde faaliyet gösteren CCC (Continental Confectionery Company) şirketimizde görevlendirmek üzere İklimlendirme ve Soğutma Teknisyeni aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Endüstri Meslek Lisesi Tesisat veya Meslek Yüksek Okulu İklimlendirme bölümünden mezun,Soğutmacı olarak en az 2 yıl çalışmış, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Lüleburgaz, Çerkezköy ve Çorlu civarında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Tekirdağ Continental Confectionery Company
Forklift OperatörüContinental Confectionery Company
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding ve Gumlink ortak girişimiyle kurulan ve sakız-şekerleme üretiminde faaliyet gösteren CCC (Continental Confectionery Company) şirketimizde görevlendirmek üzere Forklift Operatörü aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.  En az lise mezunu, Forklift kullanım ehliyetine sahip, Forklift kullanımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çorlu/Çerkezköy/Lüleburgaz'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Service Executive İstanbul(Asya) pladis
Customer Service Executivepladis
University degree of engineering preferably in industrial engineeringMinimum 5 Years experience in SUPPLY CHAIN Customer Services OperationsSelf-starter/innovative, detail- oriented Detail-oriented Effective prioritisation of tasks Excellent follow-up and Project leading Ability to adapt and support change to make a difference. Excellent communication skills in English (oral&written) SAP and BO knowledge is an asset
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Uzmanı İstanbul(Avr.) Şok Marketler
Yatırım UzmanıŞok Marketler
·       Lisans mezunu,·       Tercihen perakende sektöründe ve  benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,·       Lokasyon analizi yapabilen,·       Belediye İmar Mevzuatına hakim, kontrat yönetimi bilgisine  sahip,·       Proje okuyabilen, analitik yönü güçlü,·       Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,·       Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,·       Müzakere edebilen, temsil yeteneğine sahip,·       MS Office uygulamalarına hakim,·       B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,·       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·       Seyahat engeli olmayan,·       İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Yöneticisi Denizli Şok Marketler
Mağaza YöneticisiŞok Marketler
* Üniversite Mezunu,* Perakende , Mağzacılık alanlarında tercihen en az 3  yıl deneyimli,* Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,* Ticari düşünebilme, ekip yönetebilme, müzakere edebilme becerileri güçlü,* Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen,* Denizli ve ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek,* Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Formeni İstanbul(Avr.) Önem Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üretim FormeniÖnem Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding'in Önem Gıda San. Tic. A.Ş. Topkapı fabrikasında              görevlendirilmek üzere Üretim Formeni aranmaktadır.Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Sorumlu olduğu tesislerdeki üretimleri en yüksek verimle, kalite ve hijyen kurallarına uygun olarak standartlar içinde              yapılmasını sağlamak.Süreçlerin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesi için yönetimindeki çalışanları yönlendirmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) pladis
Üretim Planlama Mühendisipladis
Türkiye’nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding’in, Silivri'defaaliyet göstermekte olanBiskot Bisküvi Gıda San. Ve Tic.  A.Ş. Silivri Şubesi tesislerinde Planlama Bölümünde görevlendirmek üzere Planlama Mühendisiaranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Endüstri veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim şirketlerinden en az 2 Yıl üretim planlama tecrübesine sahip, MS Office programlarını ileri seviyede bilen, SAP URP modülüne hâkim. İleri seviyede İngilizce dil bilgisine hâkim, Dinamik, disiplinli ve sonuç odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul Yenibosna –Silivri E5 güzergahında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür Asistanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Genel Müdür AsistanıYıldız Holding
Yıldız Holding Perakende Grup Başkanlığı bünyesinde yer alan Nissin Yıldız Gıda San. ve Tic. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere, Genel Müdür Asistanı aranmaktadır.Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Yöneticisinin kurum içi ve kurum dışı iletişimini sağlamakAjanda ve iş takibini sağlamakGenel Müdürü'e bağlı tüm birimler arasında iletişim ve koordinasyonu sağlamakRaporlamaları, yazışmaları ve dosyalama sistemini takip etmekYöneticisinin zaman yönetimine yardımcı olmakYöneticisinin telefon, yazışma, gönderi ve kayıtlarının koordinasyonunu sağlamakToplantı ön hazırlığını yapmak ve toplantı odalarının organizasyonunu sağlamakSunum, rapor vb. konularda yöneticisine yardımcı olmakToplantı notlarını tutmak, arşivlemek ve toplantıda belirlenmiş işlerin terminlerine göre takibini sağlamakYöneticisinin seyahat organizasyonunu düzenlemek, uçak, otel rezervasyonlarını ve yurtdışı vize işlemlerini takip etmekÜst Yönetimi ziyarete gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite ve Ar-Ge Şefi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Kalite ve Ar-Ge ŞefiYıldız Holding
Yıldız Holding Perakende Grup Başkanlığı bünyesinde yer alan Kellogg Med Gıda Tic. Ltd. Şti.'de görevlendirilmek üzere, Kalite ve Ar-Ge Şefi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Tesislerin ve birimlerin kalite standartlarına uygun olarak faaliyet göstermesi için gerekli çalışmaların Kalite Yönetim Sistemleri ve Gıda güvenliği sistemleri ışığında gerçekleştirilmesi,Kalite ve Gıda Güvenliği konusunda liderlik görevi üstlenerek gerekli çalışmaların yürütülmesinin ve koordinasyonunun sağlanması,Laboratuar testlerinin sürekliliğinin ve güvenilirliğinin sağlanması, gerekli tüm raporlamaların yapılması,Müşteri şikayetlerinin çözümüne ve önlenmesine yönelik çalışmaların yürütülmesinin sağlanması,Yeni ürün geliştirme, mevcut ürün renovasyonu çalışmalarının teknik anlamda yürütülmesi ve bu çalışmalarda tüm birimler arası koordinasyonun ve proje yönetiminin sağlanması,Alternatif hammadde araştırmaları ile maliyet düşürücü tüm çalışmalarda ve önerilerde bulunulması,Problemlere yönelik tüm iyileştirme/önleme çalışmalarına liderlik etmesi ve sonuçlandırması,Mamullerin kabul olunmuş kalite standartlarına uygun olarak üretilmelerini güvence altına alacak etkinlikle kalite sağlama ve kontrol işlevinin yürütülmesi, kalite planlarının hazırlanması,Yıllık tedarikçi denetim planının oluşturulması ve denetimlerin yürütülmesi, Çalışanların kalite ve gıda güvenliği eğitimlerin planlanması ve gerçekleştirilmesi, değerlendirilmesi,Tedarikçilerin risk analizlerine uygun şekilde gerekli takiplerinin ve güvenilirliklerinin sağlanması,Tüm yurtiçi-yurtdışı denetimlere katılıp uygun olmayan durumlarda müdahale ederek ilgili prosedürlere göre düzeltici faaliyetlerin başlatılmasını ve sonuçların takibi,Mevcut ürünlerin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaların ilgili departmanlarla koordineli bir şekilde takibinin yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Büro Şefi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Ön Büro ŞefiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından; Ülker, United Biscuits, Komili, Superfresh, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduran Yıldız Holding bünyesinde marinacılık sektöründe faaliyet gösteren Beta Marina Liman Yat ve Çekek İşletmeciliği A.Ş.’de görevlendirmek üzere  Ön Büro Şefi  aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin Turizm Otelcilik veya Denizcilik fakültelerinden mezun Sektörde en az 3-4 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hâkim İletişim becerileri gelişmiş Analitik düşünme becerisine sahip Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek Anadolu yakasında tercihen Pendik, Tuzla, Kartal çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İnşaat MühendisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından; Ülker, United Biscuits, Komili, Superfresh, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduran Yıldız Holding bünyesinde Gayrimenkul Grubu’nda görevlendirmek üzere İnşaat Mühendisi aranmaktadır.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun MS Office ve Autocad uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen Bina inşaatı ve proje, teklif, hakediş hazırlama konusunda bilgi sahibi Takım çalışmasına yatkın, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek Problem çözme, planlama ve takip yeteneği kuvvetli Temsil ve sunum yeteneği güçlü Seyahat engeli bulunmayan Tercihen Anadolu Yakası’nda ikamet eden Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış Temsil ve sunum yeteneği güçlü
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Şefi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Planlama ŞefiYıldız Holding
Yıldız Holding Perakende Grup Başkanlığı bünyesinde yer alan Kellogg Med Gıda Tic. Ltd. Şti.'de görevlendirilmek üzere, Planlama Şefi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Tedarik zinciri, üretim departmani ve satis ekipleriyle iletisimde olup aylik, üç aylik ve yillik üretim planlarinin yapilmasi,Üretim plani dogrultusunda, hammadde ve malzeme siparislerinin terminlenmesi, gerekli satinalma taleplerinin yapilmasi,Hammadde ve malzemelerin termininde ve dogru miktarda geldiginin takibi, Stok/gün hedefinin kontrolü ve aylik raporlanmasi, İlgili departmanlar arasinda koordinasyonun saglanmasi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Envanter Yöneticisi İzmir Şok Marketler
Envanter YöneticisiŞok Marketler
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunan Şok Marketler T.A.Ş, İzmir Kuzey Şube Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere  Gece Envanter Yöneticisi aramaktayız. Pozisyon ile ilgili  görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.            Tercihen Lisans / Önlisans menuzunu Perakende alanında sayım ,stok kontrol gibi konularda en 2 yıl deneyim sahibiÜrün bilgisine sahip ve stok yönetimi konularında bilgi sahibi MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Gece çalışma saatleri koşullarına uygun, fiziksel engeli olmayan, Yoğun ve esnek çalışma temposuna ayak uydurabilen, dinamik Detaycı, dikkatli ,ekip yönetebilen, geniş bakış açısına sahip Strese dayanıklı Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJECT EXECUTIVE İstanbul(Asya) Besler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
PROJECT EXECUTIVEBesler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
* University degree from Business Administration or Engineering departments.* Maximum 2 years experience in similar positons in FMCG sector.* Excellent command in spoken and written English.* Proficiency in Ms Office (Word, Excel, Power point.* Analytical minded, innovative, result oriented and good at team work.* Ability to work under pressure and manage stress well.* Innovative, Result Oriented, Detail Oriented, good follow-up skill
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Satış YöneticisiBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Özel Satış Kanalları  Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aramaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Satış Ekibi (Plasiyer) yönetimi konusunda tecrübeli, Rut yönetimi tecrübesi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager - Chocolate İstanbul(Asya) pladis
Brand Manager - Chocolatepladis
Experience at least 4 years brand management career in the FMCG industry Should be a team player, Showed strong analytical and conceptual skills, Dynamic professional with strong leadership and superior communication skills,A visionary marketing professional with a strong and authentic business sense and the real desire to achieve targetsFluent in English Completed military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager - Gum&Candy İstanbul(Asya) pladis
Brand Manager - Gum&Candypladis
Experience at least 4 years brand management career in the FMCG industry Should be a team player, Showed strong analytical and conceptual skills, Dynamic professional with strong leadership and superior communication skills,A visionary marketing professional with a strong and authentic business sense and the real desire to achieve targetsFluent in English Completed military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) G2M
Tedarik Planlama SorumlusuG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m'de görevlendirilmek üzere 'Tedarik Planlama Sorumlusu' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Toplamda 3 yıl, tercihen gıda sektöründe 2 yıl tecrübeli, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü Çanakkale G2M
Sevkiyat ŞoförüG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan firmalardan g2m için görevlendirilmek üzere ‘‘Sevkiyat Şöförü’’ aranmaktadır.Pozisyon ile ilgili görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Depo - stok yönetimi, malzeme teslim alma, sayım, yükleme ve sevkiyat işlemlerini yapabilecek, konusunda deneyimliAktif araç kullanabilen, E tipi ehliyetli , SRC ve Psikoteknik belgeleri olan, Sorumluluk sahibi, disiplinli, dikkatli ve iş takibi kuvvetli Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen Tercihen lise mezunu ve MS ofis programlarını kullanabilen Askerliğini yapmış, 30 yaşını aşmamış erkek Çanakkale / Çan bölgesinde ikamet eden iş arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Asistanı İstanbul(Avr.) Godiva
Satış AsistanıGodiva
En az lise mezunu,          Tercihen en az 2 yıl Gıda, bar/restoran ya da yemek sektöründe deneyimli,         Perakende, tercihen lüks tüketim sektöründe deneyim,          Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyumlu,          Takım çalışmasına yatkın,          Güçlü sözlü iletişim becerilerine sahip,          İçecek makinesini, para kasasını ya da bilgisayar/e-postayı rahatça kullanabilen         Ayrıntılara üst düzeyde dikkat etme          Kişisel görünümüne özen gösteren,          Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa G2M
Forklift OperatörüG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan firmalardan g2m'degörevlendirilmek üzere''Yan Forklift (Reachtruck)''operatörü aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.En az lise mezunu, Forklift kullanım ehliyetine sahip, Yan forklift (Reachtruck) kullanımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Quality Chief İstanbul(Avr.) pladis
Quality Chiefpladis
Bachelor’s Degree in Food Engineering or Chemical Engineering is must.Min. 4-5 years experience in food industry Excellent command of written and spoken English is mustExperience in food processing (confectionery experience is preferable)MS Office (advanced excel) and SAP knowledge Have experience and knowledge of food safety and quality management systemsStrong communication skills, team work oriented, strong follow-up, time management and coordination, analysis ability.Domination of food legislation For male candidates military services should be completed
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Şok Marketler
Muhasebe UzmanıŞok Marketler
Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Perakende Muhasebesi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, E-Defter ve E-FATURA uygulamaları konusunda deneyimli Mali ve yönetsel raporlama konusunda deneyimli Vergi mevzuatına ve tekdüzen hesap planına hâkim, Tercihan UFRS Raporlama bilgisine sahip, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, detaylara hâkim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Executive İstanbul(Asya) Besler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
R&D ExecutiveBesler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
BS/MS degree in Food or Chemical Engineering programs                                                                             Min 5 years of experience in R&D department, preferably in food companies. Having project management skills to deliver projects on time with good quality                                                   Good at research findings into short/long-term strategy and actions                                                                                                Good knowledge of MS office programs, preferably good knowledge of SAP                                                          Excellent verbal and written skills in English                                                                                   Willing to live in Anatolian side of İstanbul No obligation for military service (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü İstanbul(Avr.), ... Besler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
Mağaza MüdürüBesler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Perakende, mağazacılık alanlarında tercihen en az 4 yıl mağaza yöneticilik tecrübesine sahip,Şirket kültürüne uyumlu ve marka imajını yansıtabilen, Mağaza içindeki tüm ürünlerin tanıtımını ve satışını Godiva standartlarına uygun olarak gerçekleştirebilecek,Etkin müşteri hizmetleri, hijyen prensipleri ve verimlilik sağlama konusunda çalıştığı ekibi eğiterek geliştirebilecekYoğun tempoda vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Yapıcı / Olumlu tutuma sahip, Müşteri ve çözüm odaklı, inisiyatif alabilen MS Office uygulamalarına hakim, Erkek Adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İstanbul bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü İzmir Besler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
Mağaza MüdürüBesler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Perakende, mağazacılık alanlarında tercihen en az 4 yıl mağaza yöneticilik tecrübesine sahip,Şirket kültürüne uyumlu ve marka imajını yansıtabilen, Mağaza içindeki tüm ürünlerin tanıtımını ve satışını Godiva standartlarına uygun olarak gerçekleştirebilecek,Etkin müşteri hizmetleri, hijyen prensipleri ve verimlilik sağlama konusunda çalıştığı ekibi eğiterek geliştirebilecekYoğun tempoda vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Yapıcı / Olumlu tutuma sahip, Müşteri ve çözüm odaklı, inisiyatif alabilen MS Office uygulamalarına hakim, Erkek Adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İzmir bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) pladis
Elektrik Bakım Mühendisipladis
Üniversitelerin  Tercihen Elektrik mühendisliği veya Elektrik - Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun,İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Elektrik Tesisat Tasarım ve Proje uygulamalarına hakim,Minimum 2 yıllık mesleki tecrübeye sahip,Stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın,B sınıf ehliyete sahip, seyahat engeli bulunmayan,Askerliğini tamamlamış, 25 -35 yaş aralığında,Yeni teknolojileri takip etme konusunda istekli, araştırma becerisine sahipPLC Sistemleri, Proje Yönetimi, Otomasyon Sistemleri konularında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Pazarlama UzmanıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından; Ülker, United Biscuits, Komili, Superfresh, Godiva gibi markaların bulunduğu Yıldız Holding bünyesinde marinacılık sektöründe faaliyet gösteren Beta Marina Liman Yat ve Çekek İşletmeciliği A.Ş.bünyesindeki AVM ve marinalarda görevlendirmek üzere Pazarlama Uzmanı aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl tercihen hizmet sektöründe pazarlama tecrübesi bulunan MS Office programlarına iyi derecede hâkim İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Ekip çalışmasına yatkın, takipçi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek Güçlü iletişim ve sunum becerisine sahip Dijital trendleri takip eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makina Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) pladis
Makina Bakım Mühendisipladis
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office ve Auto-CAD uygulamalarına hakim, Tercihen gıda üretimi yapan işletmelerde en az 2 sene çalışmış, SAP-PM bakım modülü hakkında bilgi sahibi, Bakım sistemleri konusunda bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik, İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip Planlama, organizasyon ve analitik becerisi gelişmiş, Askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İhracat Satış UzmanıYıldız Holding
Üniversite mezunu, İhracat satış ve satış geliştirme konusunda 1-2 yıl deneyimli (Hızlı tüketim mallarında satış tecrübesi tercih sebebidir.)30 yaşını aşmamış, İyi derecede İngilizce,tercihen ikinci yabancı dil bilen , Etkin iletişim becerisine sahip, Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, İyi derecede ofis programlarını kullanabilen, SAP bilgisi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Compensation & Benefits Executive İstanbul(Asya) pladis
Compensation & Benefits Executivepladis
Graduated from reputable universities’ respective faculties (Industrial Engineering, Business Administration, Economy etc.)Minimum 4 years of HR experience preferably in compensation and benefits Good level of HAY Guide Chart Job Evaluation Methodology (Mercer and Towers Watson Global Career Level knowledge is plus)Good command of both written and spoken English Proficiency in MS Office applications (Advanced level in MS Excel is a must) Strong interpersonal skills, able to work in multi-cultural environment A self-motivated team player with strong coordination skills Detail orientated, comfortable with multi task responsibilities
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Uzmanı İstanbul(Asya) Şok Marketler
Tedarik UzmanıŞok Marketler
Lisans mezunu, tercihen endüstri mühendisliği bölümünden mezun,  Tedarikçi ilişkileri ve stok yönetimi konularında en az 2 yıl deneyimli,Analitik yönü kuvvetli, raporlama yapabilen Sonuç odaklı çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Elemanı Adana, Adıyaman... Şok Marketler
Mağaza ElemanıŞok Marketler
En az lise mezunu,Tercihen 35 yaşını aşmamış,Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,İstekli ve motivasyonu yüksek,Sorumluluk almayı seven,İletişim becerisi gelişmiş,Planlı, titiz ve disiplinli,Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Yöneticisi / Müdürü Adana, Adıyaman... Şok Marketler
Depo Yöneticisi / MüdürüŞok Marketler
Lisans mezunu, tercihen endüstri mühendisliği bölümünden mezun, Lojistik, perakende sektöründe en az 5 yıl deneyim sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi, Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Yönetici Adana, Adıyaman... Şok Marketler
Mağaza YöneticiŞok Marketler
35 yaşını aşmamış Perakende, mağazacılık alanlarında tercihen en az 2 yıl mağaza yönetim tecrübesi olan,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Ticari düşünebilme, ekip yönetebilme, müzakere edebilme becerileri güçlü, Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Yöneticisi Adana, Adıyaman... Şok Marketler
Bölge YöneticisiŞok Marketler
Perakende mağazacılık alanlarında tercihen en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olanLisans mezunu, tercihen İktisat, İşletme, Maliye  bölümlerinden mezun, Sektör, rakip ve ürün bilgisine sahip İletişim becerisi yüksek ve temsil yeteneğine sahip     Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,      Yönetsel becerileri gelişmiş iç motivasyonu yüksek,          Sonuç odaklı çalışabilen,          Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,         Esnek çalışma saatlerine uyabilen,           Aktif araç kullanabilen,          Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Faturalama Sorumlusu İstanbul(Asya) G2M
Faturalama SorumlusuG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan firmalardan g2m'de görevlendirilmek üzere ''Faturalama Sorumlusu'' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili adayların taşıması gereken özellikler aşağıdaki gibidir; En az MYO mezunu SAP ve Logo Tiger programına hakim MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Analitik, planlı, sonuç odaklı çalışan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ön muhasebe bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Anadolu yakasında ikamet eden çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Şefi Ankara pladis
İşletme Şefipladis
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Ülker Bisküvi San. A.Ş. Ankara İmalat Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere “İşletme Şefi” aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda üretiminde en az 3 yıl deneyimli, Ekiplerin sevk ve idaresi konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Gelişmiş MS Office uygulamaları bilgi ve tecrübesine sahip olan, SAP bilgisine sahip, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, pozitif olan, Etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Formeni Karaman Önem Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite FormeniÖnem Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MYO mezunu (Kalite, Gida) bölümlerinden mezun, Kalite Saglama ve hijyen konusunda en az 3 yil tecrübeli ve ekip deneyimine sahip,MS Office programlarina hakim, tercihen SAP kullanabilen, Karaman'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamis,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri Karaman Önem Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Vardiya AmiriÖnem Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MYO (Elektrik, Makina) bölümlerinden, mezun, Degirmen tecrübesi olan ve Un üretimi yapan şirketlerde daha önce görev almış olması tercih sebebidir,Öğrenmeye istekli, yetiştirilmek üzere, MS Office programlarina hakim, tercihen SAP kullanabilen, Karaman'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamis,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Ankara pladis
İdari İşler Şefipladis
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Ankara'da faaliyet göstermekte olan Ülker Bisküvi Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere İdari İşler Şefi aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır;* Yemekhane, temizlik, güvenlik, ulaştırma ve diğer benzeri şirket içi idari süreçler ile ilgili yönetim, koordinasyon ve kontrol sağlamak,* İdari İşler ile ilgili taşeronlaşan hizmetlerde; iş planı ile giderlerin hesaplanması ve sözleşme takibini yapmak,* Şirket araçları ve şoförlerin yönetimi,* Görev alanı içindeki konuların kurum içi ve resmi kurumlarla yazışma, raporlama ve yasal zorunlukların koordinasyonunu sağlamak,* İş güvenliği, yangın, haşere kontrol, bahçe düzenlemesi ve benzeri konularda gerekli hizmetlerin yürütülmesi gibi işlerde işgücü kıyası ve analizi yapmak; koordinasyon sağlamak; görev almak,* Sosyal organizasyon düzenlenmesi ve koordinasyonu konusunda deneyim sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı