Yıldız Holding 

Şirket Bilgileri





www.ulker.com.tr
 

Yıldız Holding, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (CEEMEA) bölgesinin en büyük gıda üreticisi konumundadır. Şirketin, toplam 56.000 çalışanı ve 83 fabrikası (24’ü Türkiye dışında) bulunmaktadır. Şirketin 2016 yılı sonundaki satış geliri 34.3 milyar TL’ye ulaşmıştır.
130’dan fazla ülkede 300’ün üzerinde markaya sahip olan Yıldız Holding, 2016 yılının başında, esas işi olan bisküvi, çikolata ve şekerleme alanındaki işlerini pladis global şirketi çatısı altında birleştirmiştir. pladis, tatlı bisküvi kategorisinde dünyada ikinciliğe yerleşirken çikolata kategorisinde de yedinci sıradadır. Türkiye ve bölgesinin güçlü markalarından olan Ülker, dünyada lider premium çikolata markası Godiva ve Avrupa’nın önde gelen bisküvi markası McVitie’s; şirketin atıştırmalık portföyünde yer alan ana markalardır.
Son 10 yılda gerçekleştirdiği stratejik şirket alımlarıyla global varlığını güçlendiren ve Türkiye’nin adını uluslararası pazarlarda duyuran Yıldız Holding, 2007 yılının sonunda Godiva’yı satın alarak dünyanın önde gelen lüks çikolata markasını portföyüne katmıştır. ABD’de özellikle satış ve dağıtım ağını daha da güçlendirmek amacıyla 2014 yılının başında DeMet’s Candy şirketini satın alan holding, aynı yılın sonunda, McVities, Jacob’s ve Carr’s markalarını bünyesinde barındıran, İngiltere’nin en büyük bisküvi şirketi United Biscuits’i satın alarak dünyanın en büyük bisküvi üreticilerinden biri konumuna gelmiştir. Yildiz Holding’in ayrıca Gumlink ve Kellogg’s gibi alanında uzman global şirketlerle yaptığı ortaklıklar da bulunmaktadır.
Yıldız Holding’in ana faaliyet alanı: pladis
Yıldız Holding, 2016 yılının başında ana işi olan bisküvi, çikolata ve şekerleme faaliyetlerini yürüten United Biscuits, Godiva, Ulker ve DeMet’s Candy şirketlerini tek çatı altında birleştirerek yeni global şirketi “pladis” i kurmuştur.
pladis, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ile Kuzey ve Güney Amerika’da 130 ülkede faaliyet gösteren global bir şirkettir. Yıllık geliri 5,2 milyar USD’ye ulaşan şirketin 26.000 çalışanı ve 13 ülkede 34 fabrikası bulunmaktadır.
pladis, her lokmada tüm dünyaya mutluluk vadetme ‘ana fikri` doğrultusunda, Godiva, McVitie’s ve Ülker markalarıyla toplam üç yüzyıllık sektör uzmanlığını bir araya getirmektedir.

Diğer faaliyet alanları
Gıda:

Yıldız Holding, ana faaliyet alanı olan atıştırmalık işlerinin yanı sıra, aralarında Kerevitaş, Aytaç ve Besler’in de bulunduğu dondurulmuş gıda, işlenmiş et ve bitkisel yağ alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Gıda dışı:

Yıldız Holding, gıda alanındaki faaliyetlerini destekleyen ambalaj şirketi Polinas’ın yanı sıra, kişisel bakım şirketi SCA Yıldız (Komili) ile Şok Marketler ve Bizim Toptan Mağazacılık şirketleriyle de perakende ve toptan satış alanında faaliyet göstermektedir.
 
 
Gözde Girişim

Yıldız Holding’in özel sermaye şirketi Gözde Girişim, gelişme potansiyeli taşıyan, kaynak ve yapılandırma ihtiyacı olan şirketlere yatırım yapan ve ekonomiye yeniden kazandıran Türkiye’nin lider girişim sermayesi şirketlerindendir. Borsa İstanbul’da GÖZDE adı altında işlem gören Gözde Girişim, ambalaj, endüstriyel maden ve hızlı tüketim malı gibi gıda dışı alanlarda faaliyet gösteren şirketleri bünyesinde bulundurmaktadır. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda



Yıldız Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 91
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ambalaj Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Ambalaj Geliştirme UzmanıYıldız Holding
Gıda, Kimya veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunu İyi düzeyde İngilizce bilgisi, Benzer görevde deneyim sahibi olmak, Türk Gıda Kodeksi mevzuat ve yönetmeliklere hakim olmak, Ambalaj malzeme yapıları hakkında bilgi sahibi olmak.min 2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hâkim, SAP uygulamalarına hâkim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Yöneticisi İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
CRM YöneticisiBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.’de  görevlendirilmek üzere CRM Yöneticisi aramaktadır.Müşteri potansiyeli ile ilgili analizlerin yapılarak müşteri haritasının hazırlanması,Müşteri iç görüsü ve potansiyeli paralelinde stratejik planın hazırlanması ,Onaylanan müşteri stratejileri çerçevesinde yıllık müşteri hedeflerinin (müşteri sayısı, sadakat endeksi, müşteri karlılık vb.) belirlenmesi,Sektördeki yasal, teknolojik, ekonomik gelişmeleri, uygulamaları ve yenilikleri takip ederek, bu gelişmelerin müşteri stratejilerimize ve hedeflerimize etkisinin yorumlamak ve raporlamak,Rekabetin ve rakiplerin takibi raporlanması,Müşteri memnuniyetinin periyodik olarak ölçülerek, müşteri istek ihtiyaç ve davranışlarındaki değişimlerin takibi,Operasyonel plan paralelinde müşteri kazanma, sadakat oluşturma ve müşteri geliştirme projelerinin geliştirilip uygulanması,Müşteri şikayet ve bildirimlerinin alınması, cevaplanması, raporlanması ile ilgili sistemin kurulması ve yönetilmesi,CRM altyapısının güncel tutulması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Elemanı İstanbul(Avr.), ... Godiva
Mutfak ElemanıGodiva
Daha önce mutfak alanında yardımcı pozisyonda görev almış tecrübe sahibi,Tercihen Cafe ve restaurant tecrübesi olan,Prosedürlere ve talimatlara uyacak,Dış görünüşüne dikkat eden ve kurumumuz misyonuna uygun,Titiz ve disiplinli çalışan,Kişisel hijyenine özen gösteren,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayan,Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri gelişmiş,Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Asistanı - Barista İstanbul(Avr.), ... Godiva
Satış Asistanı - BaristaGodiva
Tercihen en az 2 yıl gıda, bar/restoran ya da yemek sektöründe deneyimli,         Perakende, tercihen lüks tüketim sektöründe deneyimli,          Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyumlu,          Takım çalışmasına yatkın,          Güçlü sözlü iletişim becerilerine sahip,          Ayrıntılara üst düzeyde dikkat edebilen          Kişisel görünümüne özen gösteren,          Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Planning and Control Engineer İstanbul(Asya) pladis
Production Planning and Control Engineerpladis
Bachelor’s degree preferably in Supply Chain, Industrial Engineering 2-3 years of experience preferably in FMCG sector in supply chain – specifically planning functionsStrong analytical skills, and eager to work in teams is essentialThe ability to build positive and collaborative relationships, to communicate data clearly, to plan and coordinate activities in a discipline is essentialFluency in English, written and verbal is essentialSAP MM, SD and PP modules knowledge and experience is necessaryMS Office application usage is requiredCompleted military service (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget & Reporting Specialist İstanbul(Asya) pladis
Budget & Reporting Specialistpladis
University degree in related fields, Minimum 2-3 years of experience in finance related positions or budgeting Fluency in English is a MUST, Computer literate with excellent Excel skills and solid principles (SAP knowledge is an asset),Ability to demonstrate good attention to detail, good judgement showing logical decision making, and a hands on approach,No travel difficulty, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi Adana Marsa Yağ Sanayi ve Ticaret AŞ.
Vardiya MühendisiMarsa Yağ Sanayi ve Ticaret AŞ.
Üniversitelerdeki Mühendislik Fakültelerinin Gıda veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen işletmelerin üretim departmanlarında 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Analitik düşünce yapısı olan, iyi derecede iletişim ve yöneticilik becerilerine sahip,Adana' da ikamet eden/edebilecek, MS Office (Excel, Word vb.) programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknisyeni İstanbul(Asya) Besler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
Araştırma Geliştirme / AR-GE TeknisyeniBesler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, İstanbul Pendik'te faaliyet göstermekte olan                     tesislerinde görevlendirmek üzere Ar-Ge Teknisyeni aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların       taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.                                                          * Yeni geliştirilen ürün ve proseslerle ilgili çalışmalarda, laboratuvar ve üretimde denemeler yapma, raporlama,                    bilgilendirme, dosyalamak,                                                                                                          * Laboratuvarların tertip ve düzenini sağlamak,                                                                                    * Gelen numunelerin gerekli analizlerini ve kontrollerini yapmak,                                                                  * Gıda güvenliği ile ilgili uygunsuzlukların tespiti halinde aksiyonların alınması için ilgili departman yöneticilerini             bilgilendirmek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstriyel Tesisler Bakım Teknikeri Ankara pladis
Endüstriyel Tesisler Bakım Teknikeripladis
Türkiye’nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından; Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva'yı bünyesinde bulunduran Yıldız Holding, Ülker Bisküvi A.Ş. Ankara Fabrikasında görevlendirmek üzereEndüstriyel Tesisler Bakım Teknikeri aramaktadır.Taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır:
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma Sorumlusu İstanbul(Asya) G2M
Fiyatlandırma SorumlusuG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m'de görevlendirilmek üzere 'Fiyatlandırma Sorumlusu ' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.  MYO veya Üniversite mezunu  Fiyatlandırma alanında en az 2 yıl tecrübeli  Tercihen yüksek ürün ile yürütülen satış operasyon dinamiklerine hakim  İleri seviyede Excel bilgisine sahip, tercihen SAP kullanabilen  Data analizi, işlenmesi ve raporlanması konusunda tecrübeli  Analitik düşünen, düzenli, titiz, takipçi  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Soğutma Teknisyeni İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Endüstriyel Soğutma TeknisyeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan Biskot Bisküvi Silivri Şubesinde görevlendirilmek üzere Soğutma Bakım Teknisyeni aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin iklimlendirme bölümünden mezun, Tercihen ustalık belgesi sahibi, makine,  motor, iklimlendirme ve soğutma konularına hakim,Soğutma ekipmanları montaj, bakım, onarım ve tamiratı konusunda en az 2 yıl deneyimli,Askerlik hizmetini tamamlamış, Periyodik bakım, tamir, onarım, arıza giderilmesi ve mekanik müdahale işinde çalışacak,Vardiyalı Sistemde yoğun  iş temposuna uyum sağlayabilecek, Silivri-Avcılar güzergahında ikahmet eden çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni/Ambalaj Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Mekanik Bakım Teknisyeni/Ambalaj Bakım TeknisyeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan Biskot Bisküvi Silivri Şubesinde görevlendirilmek üzere Mekanik Bakım Teknisyeni ve Ambalaj Bakım Teknisyeni aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Bakım Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan bakım planlarına uygun olarak, açılan iş emirleri ve yapılan görevlendirme doğrultusunda, planlı bakım faaliyetlerini yapmak, sonucu uygun araçla raporlamak,Bakım sonrası veya gerekli durumlarda üretim faaliyetlerine refakat etmek, Yönetim tarafından benimsenmiş sistem çalışmalarında görev almak, İlgili tüm birimlerle koordinasyonu sağlamak; bakım operasyonu ile ilgili geri bildirimlerde bulunmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OHS Specialist İstanbul(Asya) pladis
OHS Specialistpladis
Bachelor’s degree in Engineering faculties, Have a Occupational Health and Safety Ceritificate from Ministry of Labour (B Class),To have minimum 2 years experience of EHS applications in manufacturing sites,Good development and implementation knowledge of both ISO 14001 and OHSAS 18001.No travel difficulty, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Specialist İstanbul(Asya) Yıldız Holding
R&D SpecialistYıldız Holding
BS/MS degree in Food or Chemical Engineering program;                                                                  Excellent verbal and written skills in English;                                                                                  Minimum 3 years of experience in R&D department, preferably in food companies (like chocolate, cake and biscuit);                                                                                                                      Good knowledge of MS office programs, preferably good knowledge of SAP;                                Understanding needs of the market & customer;                                                                                    A profile with high business drive and sense of ownership for the business;                                  A clear strategic mindset that turns consumer understanding and market research findings into short or long-term strategy and actions;                                                                                                Good project management skills to deliver projects on time and at good quality;                        Good Interpersonal skills;                                                                                                                    Willing to live in Anatolian side of İstanbul or Gebze;                                                                          No obligation for military service (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambalaj Ar-Ge Uzmanı Karaman pladis
Ambalaj Ar-Ge Uzmanıpladis
Türkiye’nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Karaman'da faaliyet göstermekte olan Biskot Bisküvi Gıda San. ve Tic.  A.Ş. tesislerinde görevlendirmek üzere Ambalaj Arge Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Gıda, Kimya veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Türk Gıda Kodeksi mevzuat ve yönetmeliklere hakim olmak, Ambalaj malzeme yapıları hakkında min 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hâkim, SAP uygulamalarına hâkim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Detaylara özen gösteren, takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç ve Sistem Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Süreç ve Sistem Geliştirme UzmanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Franchise Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere Süreç ve Sistem Geliştirme Uzmanı aramaktadır.İş süreçlerinin kuruluş stratejileriyle uyumluluğunu sağlamak, süreç yönetimi yaklaşımının ve yönteminin geliştirilmesi çalışmalarında aktif rol almak,İş süreç ve sistemlerinin analiz ve tasarımını yapmak,Süreç dokümantasyon güncelliğini sağlanmak ve süreç ekipleriyle gerekli koordinasyonları yapmak,Süreçlerin kalite ve bilgi sistemleriyle uyumlu olacak şekilde işlenmesi ve süreç denetimleri yapılmasını sağlamak,Sistem geliştirme ile ilgili talep ve önerilen değerlendirilmesi, uygun bulunanların projelendirilerek ilgili birimlere iletmek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Şefi Ankara pladis
Lojistik Şefipladis
Üniversite mezunu, Depo ve lojistik konularında minimum 4 – 5 yıl deneyimli,Ekiplerin sevk ve idaresi konusunda en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, SAP MM modülleri kullanan, Gelişmiş MS Office uygulamaları bilgi ve tecrübesine sahip olan, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, pozitif olan, Etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden / edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Satış YöneticisiBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Özel Satış Kanalları  Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere Satış Yöneticisi aramaktadır. İşin Tanımı:Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması, Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında, belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,Haftalık olarak gerçekleşen ziyaret sayısının rut planına uygunluğunu, hedef tahsilat planının gerçekleşip gerçekleşmediğini takip edilmesi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) G2M
Muhasebe SorumlusuG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için görevlendirilmek üzere‘‘ Genel Muhasebe Sorumlusu’’ aranmaktadır.Pozisyon ile ilgili görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun, En az 3 yıl mesleki deneyime sahip, Tek düzen hesap planı ve beyanname süreçlerini çok iyi bilen, İletişimi güçlü ve çözüm odaklı, MS Office programlarını ve tercihen SAP kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Proses Kontrol Elemanı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Kalite Proses Kontrol ElemanıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Silivri'de faaliyet göstermekte olan Biskot Gıda San. ve Tic. A.Ş. tesisimizde görevlendirmek üzere Kalite Sağlama Teknikeri aramaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Gıda Teknolojisi Önlisans programı mezunu, MS Office programlarına hakim, SAP programı kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve araştırma yeteneğine, yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip,Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Kalite Sistemleri (ISO 9001,  vb.) konusunda temel bilgi sahibi olmak, 21-30 yaş arası bay/bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı İstanbul(Asya) Şok Marketler
İşe Alım UzmanıŞok Marketler
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme Yerleştirme veya Yetenek Yönetimi alanlarında en az iki yıl deneyim sahibi, tercihen perakende veya hızlı tüketim sektöründe tecrübeli,Seçme yerleştirme yazılımları, genel yetenek testleri, kişilik envanterleri ve kariyer portalleri uygulamalarında deneyim sahibi,Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarına hâkim ve tercihen SAP HR modülü deneyimi olan,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Yöneticisi / Yönetmeni Uşak Şok Marketler
Bölge Yöneticisi / YönetmeniŞok Marketler
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden, tercihen İktisat, İşletme, Maliye lisans bölümlerindenmezun, Perakende mağazacılık alanlarında tercihen en az 2 yıl yöneticilik deneyimi olan,Sektör, rakip ve ürün bilgisine sahip İletişim becerisi yüksek ve temsil yeteneğine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Yönetsel becerileri gelişmiş iç motivasyonu yüksek, Sonuç odaklı çalışabilen, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Uşak bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist / Assistant Specialist Tekirdağ Continental Confectionery Company
Human Resources Specialist / Assistant SpecialistContinental Confectionery Company
Bachelor's degree preferably in Industrial Engineering, Social Sciences, Business Management or other related disciplines,Experience of 1-3 years human resources career in the FMCG industry, Excellent oral and written communication skills in English. A problem solver with a very good analytical thinking skills to be able to work in multi-tasking environment,Good knowledge of MS Office, Strong ability to interact with all levels of management and employees, Strong teamwork / collaboration skills, Ability to travel, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Şefi İstanbul(Avr.) pladis
Kalite Güvence Şefipladis
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki üretim tesisi Ülker Çikolata San. A.Ş'de görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Şefi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır:Mamullerin kabul olunmuş kalite standartlarına uygun olarak üretilmelerini güvence altına alacak etkinlikle kalite sağlama ve kontrol işlevinin yürütülmesi,Müşteri memnuniyetini arttıracak ürünlerin üretilmesi ve kalitenin sürekliliğinin sağlanabilmesi için satınalma, üretim ve depolama sırasında tüm şartların analiz edilmesi, iyileştirici önerilerin geliştirilmesi ve uygulanması,Üretim faaliyetlerinin, standart proses ve gıda güvenliğine uygun koşullarda gerçekleşmesi ve söz konusu şartları iyileştirici metodların geliştirilmesi,Şahsen ve/veya kontrol elemanları vasıtasıyla uygulayacağı kontrol ve numune alma analizleriyle tüm üretim hatlarında kalite ve gıda güvenliğine uygun standartlarda üretim yapılıp yapılmadığının denetlenmesi ve uygun olmayan durumlarda müdahale edilerek ilgili prosedürlere göre düzeltici faaliyetlerin başlatılmasını ve sonuçların takibi,Mevcut ürünlerin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaların ilgili departmanlarla koordineli bir şekilde takibinin yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambalaj Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) pladis
Ambalaj Satınalma Uzmanıpladis
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki üretim tesisi Ülker Çikolata San. A.Ş'de görevlendirilmek üzere Ambalaj Satınalma Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır:                                                                            Malzeme taleplerini zamanında karşılamak, Talep edilen malzemeleri zamanında ve uygun fiyat ile tedarik etmek,                                                              Tedarikçilere yapılacak ödemelerin usulüne uygun ve zamanında yapılmasını sağlamak, Tedarikçilerin zamanında malzeme teslimi yapmalarını sağlamak,  Alternatif tedarikçi ve malzeme geliştirerek maliyet ve kalite avantajı sağlamak,Ürün güvenliğini ve müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde Cafe Crown markalı kahve ürünleri üretimi yapan  Atademir Gida San. A.Ş. Silivri Subesinde görevlendirilmek üzere AR&GE ve Kalite süreçlerinden sorumlu Ar-Ge Uzmanı aranmaktadir. Pozisyon ile ilgili kisa görev tanimi ve uygun adaylarin taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin Gida Mühendisligi bölümlerinden mezun Tercihen yüksek lisans derecesine sahip Gida sektöründe, benzer pozisyonda en az 2 yil deneyimli Tercihen kalite yönetim sistemleri ve arastirma gelistirme çalismalarinin en az birinde 1 yil deneyimliÇok iyi derecede yazili ve sözlü Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarina hakim Tercihen SAP uygulamalarina hakim B sinifi sürücü ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabile Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamis
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) pladis
Üretim Planlama Uzmanıpladis
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki üretim tesisi Ülker Çikolata San. A.Ş'de görevlendirilmek üzere Üretim Planlama Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır:•Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,•Benzer pozisyonda min. 3 yıl tecrübeli,•İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,•Tercihen makro düzeyde excel bilgisine sahip,•Stok yönetimi deneyimi olan,•SAP PP tecrübesi olan,•Talep planlama ve üretim ile koordineli çalışmış,•Raporlama konusunda yetkin.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Eskişehir pladis
Satış Temsilcisipladis
Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimler fakültelerinde lisans eğitimi almış,En fazla 2 yıl deneyime sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip, Yoğun çalışma ve seyahat temposuna ayak uydurabilecek, sonuç odaklı çalışan, Ekip yönetebilecek yetkinliklere sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Yöneticisi / Yönetmeni Balıkesir Şok Marketler
Bölge Yöneticisi / YönetmeniŞok Marketler
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden, tercihen İktisat, İşletme, Maliye lisans bölümlerindenmezun, Perakende mağazacılık alanlarında tercihen en az 2 yıl yöneticilik deneyimi olan,Sektör, rakip ve ürün bilgisine sahip İletişim becerisi yüksek ve temsil yeteneğine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Yönetsel becerileri gelişmiş iç motivasyonu yüksek, Sonuç odaklı çalışabilen, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Balıkesir Merkez ve Balıkesir Bandırma bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat ve İdari İşler Uzmanı Balıkesir Şok Marketler
İnşaat ve İdari İşler UzmanıŞok Marketler
Lisans mezunu,Tercihen perakende sektöründe ve  benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı ve planlı çalışmaya yatkın,Problem çözme konusunda yetkin,Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,MS Office uygulamalarına hakim,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli olmayan,Balıkesir’de ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanal Geliştirme Yöneticisi Ankara, Bursa, ... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Kanal Geliştirme YöneticisiBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş,  Franchise Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere KANAL GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ aramaktadır.Bizim Toptan Seç Market sisteminin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi doğrultusunda yeni bayilik kazanımı amacıyla amacıyla haftalık plan çerçevesinde günlük randevu planlamasının yapılması,Bayilik bulma faaliyetleri hakkında yönetime bilgilendirme ve raporlama yapılması,Yeni bayiliklerin bulunması ile ilgili lokasyon analizlerinin yapılması,Bayilik verme süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Temsilcisi Bursa, Eskişehir... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Bayi TemsilcisiBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş, Franchise Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere FRC Bayi Temsilcisi aramaktadır. Yeni bayi kazanımı ve mevcut bayilerin yönetilmesi,Bağlı bayilerin satış hedefleri, operasyon ve iş süreçlerinin şirketin belirlemiş olduğu stratejiler doğrultusunda yönetilmesi,Genel Müdürlük bayi / mağaza arasında iletişim ve organizasyonu sağlanması,Franchising işleyiş ile ilgili olarak oluşan bayi soru ve sorunlarının çözümlenmesi,Mağazalarda oluşan müşteri şikayetlerinin bayi vasıtasıyla takip edilmesi ve çözümünün bulunması,Yeni açılacak mağaza organizasyonun takibinin yapılması,Bayi finansal yapısının ve bakiyesinin kontrol edilmesi,Mağazalarındaki ürün çeşitliliğinin takibi ve eksiklerin giderilmesi,Mağazalarındaki promosyon aktivitelerinin, temizlik ve genel düzenin kontrol edilmesi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Compensation & Benefits Specialist İstanbul(Asya) pladis
Compensation & Benefits Specialistpladis
Graduated from reputable universities’ respective faculties (Industrial Engineering, Business Administration, Economy etc.)Minimum 3 years of HR experience preferably in compensation and benefits Good level of HAY Guide Chart Job Evaluation Methodology (Mercer and Towers Watson Global Career Level knowledge is plus)Good command of both written and spoken English Proficiency in MS Office applications (Advanced level in MS Excel is a must) Strong interpersonal skills, able to work in multi-cultural environment A self-motivated team player with strong coordination skills Detail orientated, comfortable with multi task responsibilities
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İhracat Satış UzmanıYıldız Holding
Üniversite mezunu, İhracat satış ve satış geliştirme konusunda 2-3 yıl deneyimli (Hızlı tüketim mallarında ve Batı Afrika pazarlarında satış tecrübesi tercih sebebidir.)30 yaşını aşmamış İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisine sahip, Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, İyi derecede ofis programlarını kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İhracat Satış UzmanıYıldız Holding
Üniversite mezunu, İhracat satış ve satış geliştirme konusunda1-2 yıl deneyimli (Hızlı tüketim mallarında satış tecrübesi tercih sebebidir.)30 yaşını aşmamış İyi derecede İngilizce,tercihen ikinciyabancıdildilen , Etkin iletişim becerisine sahip, Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, İyi derecede ofis programlarını kullanabilen SAPbilgisi olan, Seyahat engeli olmayan Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist İstanbul(Avr.) pladis
Human Resources Specialistpladis
To manage various human resources plans and procedures for all company employees;To support all HR processes as recruitment, training, performance and career management;To define the best possible way of fulfilment of vacant positions; To contribute training content development studies; To execute staff planning and budget processes To follow up performance management tools such as forms, guidelines, etc. To support all compensation studies during annual review cycle, in new recruitments and promotions are performed as in line with company compensation and rewarding policiesTo participate in various projects aiming development and continuity of company culture and values to the organization;To ensure the talent reviews conducted among employees and managers according to corporate guidelines and talent management standards;To prepare HR KPI reports and compiles reports from database.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam-Tanıtım Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Reklam-Tanıtım Uzman YardımcısıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş, Reklam ve Tanıtım Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Reklam - Tanıtım Uzman Yardımcısı aranmaktadır.Pazarlama ya da Satınalma tarafından uygulanan fiyat, promosyon v.b. kampanyalar ile ilgili mağaza içi iletişimi planlanan faaliyetlerin uygulanması ve takibinin yapılması (afiş, broşür v.b. her türlü satış destek malzemesinin tasarım ve tedariği),Tüm mağazaların reklamla ilgili süreçlerin takibinin yapılması,Tüm mağazaların talepleri, taleplerin siparişleri, firma faturalarının takibinin yapılması,İnsert ile ilgili tüm süreçlerin takibinin yapılması,Yeni mağaza açılış organizasyonlarının talep ve takiplerinin yapılması,Mağazalarda kullanılan tüm tanzim ve tehşir malzemelerinin talep ve takibinin yapılması,Yıldönümü v.b. her türlü kampanyanın saha uygulamalarının takibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü İstanbul(Avr.), ... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Bölge MüdürüBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. Franchise Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere BÖLGE MÜDÜRÜ aramaktadır.Bölgenin aylık depo çıkış hedeflerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi,Rutin bayi ziyaretlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi,Saha personelinin yönetimi, satış arttırıcı çalışmaların planlanması ve takip edilmesi,Satış arttırıcı aktivitelere yönelik planlama ve bunların lansmanının yapılması,Bayi ağının geliştirilmesi, performans takibinin yapılması ve şirket prensip ve yönetmeliklerine uygun çalışmanın sağlanması,Bayi ziyaret ve süreçlerinin üst yönetime raporlanması,Satış, karlılık, bayi sayısı, muhtelif ürün, iade raporlarının oluşturulması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman yardımcısı İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Muhasebe Uzman yardımcısıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Finans Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktadır.Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerini düzenlemekBilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların vergi usul kanunu doğrultusunda hazırlamakSabit kıymet faturalarının kayıtlara alınması, amortisman işlemlerinin yapılması,Günlük muhasebe yevmiye kayıtlarının yapılmasıDönem sonu kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Geliştirme Uzmanı Ankara, İstanbul(Avr.)... Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Mağaza Geliştirme UzmanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş ‘de görevlendirilmek üzere Mağaza Geliştirme Uzmanı aramaktadır.Şirketin büyüme ve gelişme stratejileri doğrultusunda en uygun konum ve müşteri kitlesine yönelik yeni mağaza yerleri için lokasyon analizi yapmak,Yeni fizibilite raporlarının hazırlanması,                                                                                                                Yer değişikliğine karar verilen mevcut mağazalara alternatif yeni mağaza yerleri araştırmak,Uygun mağaza yerinin, mülk sahibi kişi/firma ile kira bedeli ve özel şartlar için pazarlık yapılarak sözleşmenin hazırlanması, imza, damga vergisi, şerh vs. işlemlerinin tamamlanması,Mevcut ve yeni anlaşması sağlanan mağazaların kira başlangıç ve artış dönemlerinde sözleşmeye göre takibinin yapılması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Operasyon Müdürü İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Tedarik Zinciri Operasyon MüdürüBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Tedarik Zinciri Kıdemli Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Tedarik Zinciri Operasyon Müdürü aramaktadır. Satış ve mağaza operasyon süreçlerinin yönetilmesi,Tedarikçi performans yönetimi ve tedarikçi geliştirme çalışmalarının yapılması,Stok devir hızı ve sevkiyat performanslarının takip edilmesi, raporlanması, iyileştirilmesi için sistemlerin geliştirmesi ve benzeri KPI’lar ile etkinliğin izlenip yönetilmesi,Stok yönetiminin etkinliğine yönelik stratejilerin geliştirilmesi ve uygulanması,İade ve imha sürecinin doğru işlemesinin sağlanması,Parametre yönetiminin yapılması,Operasyona dair performans konularının etkin bir şekilde işleyişinin ve denetiminin sağlanması,Satış tahmininden ürünün müşteriye teslimatına kadar geçen tüm tedarik zinciri sürecinin optimize edilmesi ,Tedarik Zinciri ekibinin yönetimi,Onaylanmış bütçeler ve belirlenmiş zaman çerçevesindeki performans hedefleri ve sürekli iyileştirme hedeflerini karşılamak için tedarik zinciri yönetimi stratejileri planlamak, geliştirmek ve uygulamak,Tüm planlama, satış ve müşteri destek faaliyetlerinin kontrol ve koordine edilmesi,Sevkiyat ağı operasyonel sürecinin yönetilmesi, Müşterilere doğru ürünün, doğru zamanda, doğru yerde ulaşmasını sağlamak amacıyla tüm tedarik zinciri süreçlerinin yeniden yapılandırılması,Tedarik zinciri süreçlerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi, Standart ürün / Dönemsel ürün planlamasını ve atık bütçesini takip ederek, ilgili performansların geliştirilmesi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Uzmanı İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Tedarik Zinciri UzmanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Tedarik Zinciri Kıdemli Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzereTedarik Zinciri Uzmanı aramaktadır.Ürünlerin öngörülen zaman dilimi içinde ve doğru miktarlarda tedarik edilmesinin sağlanması,Ürün tedariği için tedarikçilerle ve diğer birimlerle koordinasyonun sağlanması,Tedarikçilerle sağlıklı iletişim kurulması ve operasyonel tüm süreçlerin koordinasyonu,Tedarikçi performans yönetimi ve tedarikçi geliştirme çalışmalarının operasyonel süreçlerinin gerçekleştirilmesi,Parametre yönetiminin yapılması,Operasyona dair performans konularının etkin bir şekilde işleyişinin ve denetiminin sağlanması,Satış tahmininden ürünün müşteriye teslimatına kadar geçen tüm tedarik zinciri sürecinin optimize edilmesi ,Tedarik zinciri süreçlerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi, Mal bulunurluluğu ve Tedarikçi üretim & sipariş & teslimat süreçlerini analiz edip geliştirilmesi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kanal Geliştirme Müdürü İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Kanal Geliştirme MüdürüBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş,  Franchise Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere KANAL GELİŞTİRME MÜDÜRÜ aramaktadır.Bizim Toptan Seç Market sisteminin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi doğrultusunda yeni bayilik kazanımı için satış ekibinin koordine edilmesi. Hedef gerçekleştirilme oranlarının takip edilerek kanallara yönelik iş stratejilerinin uygulanması,İlgili satış ekipleriyle koordinasyon içerisinde saha ve kanallarla ilgili raporların incelenmesi, takip edilmesi ve gerekli aksiyon planlamalarının gerçekleştirilmesi,Piyasayı ve rakip stratejileri takip ederek, satış yapabilecek yeni kanalların belirlenmesi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Uzmanı İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Bütçe UzmanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.  Finans Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere Bütçe Uzmanı aramaktadır.Yıllık ve uzun dönemli bütçe hazırlık sürecinin yürütülmesi,Bütçe sapmalarının analiz edilmesi ve raporlanması,Aylık bütçe-gerçekleşen bütçe karşılaştırmasının yapılması,Üst yönetim raporlamalarının hazırlanması ve sunulması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finance System Executive İstanbul(Asya) pladis
Finance System Executivepladis
pladis CIO Office is looking for a  Finance System Executive.  A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below:Degree in economics or industrial engineering field, or equivalent work- or education-related experience.Minimum of 4 to 5 years of experience in a combination of Finance Management, and IT jobs. At least 2-3 years’ experiences on implementation projects with reputable ERP Systems; Oracle EBS, SAP and/or JDEdwards.Analyse documentation and technical specifications of any finance application under consideration to determine its intended functionality.Problem solving abilities and analytical skills and effective organizational and interpersonal skills.Project management skills: financial/budget management, scheduling and resource management.Strong attention to detail and follow-through skills are required. Poise and ability to act calmly and competently in high-pressure, high-stress situations.Communication and presentation skills are essential assets of this position. Strong English language skills (written/oral), Turkish would be desired but not mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Proje Yöneticisi/YönetmeniBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.  PROJE YÖNETİCİSİ aramaktadır.Yeni iş projelerinin tanımı, planlanması, geliştirilmesi ve takibi,Şirket ekipleri (genel merkez ve saha) ile birlikte çalışarak, şirket finansallarını geliştirecek projelerin tanımlanması ve planlanması,Projelerin düzenli takibinin yapılması ve üst yönetime projelerle ilgili düzenli raporlamaların yapılması,Mevcut iş geliştirme projelerinin ticarileştirilmesi,Mevcut projelerin ilerletilmesine destek verilmesi, (organizasyonel gelişim ihtiyaçlarının tespiti ve gerekli yetkinliklerin kurulmasına destek, müşteri ve tedarikçi araştırmaları, pilot ve test faaliyetlerine destek, vb.) Projelerin şirket stratejileri doğrultusunda hedeflendirilmesine destek ve operasyonel ve finansal performanslarının düzenli takibi ,(KPI’ların belirlenmesi, hedeflerin atanması, gerçekleşmelerin takibi ve risk analizi, vb.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistic System Executive İstanbul(Asya) pladis
Lojistic System Executivepladis
pladis CIO Office is looking for a Logistics System Analyst. The successful candidate will be reporting to Supply Chains Systems Manager. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below:  Degree in supply chain or industrial engineering field, or equivalent work- or education-related experience. Minimum of 4 to 5 years of experience in a combination of Logistics Management, and IT jobs. At least 2-3 years experiences on implementation projects with reputable ERP Systems; Oracle EBS, SAP and/or JDEdwards.Communication and presentation skills are essential assets of this position Problem solving abilities and analytical skills and effective organizational and interpersonal skills.Strong attention to detail and follow-through skills are required. Poise and ability to act calmly and competently in high-pressure, high-stress situations Communication and presentation skills are essential assets of this position. Strong English language skills (written/oral), Turkish would be desired but not mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
İdari İşler UzmanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere İdari İşler Uzmanı aramaktadır.Yemekhane, temizlik, güvenlik, ulaştırma ve diğer benzeri şirket içi idari süreçler ile ilgili yönetim, koordinasyon ve kontrol sağlamak,İdari İşler ile ilgili taşeronlaşan hizmetlerde; iş planı ile giderlerin hesaplanması ve sözleşme takibini yapmak,Şirket araçları ve otopark yönetimi, Görev alanı içindeki konuların kurum içi ve resmi kurumlarla yazışma, raporlama ve yasal zorunlukların koordinasyonunu sağlamak,Araç kiralama faturaları, araç trafik cezaları ve kırtasiye sipariş faturalarının kontrolü ve takibinin sağlanması,Vergi dairesi, ticaret odası, noter ve diğer resmi daireler ile ilgili işlemlerin süreç ve takibinin sağlanması,Sosyal organizasyon düzenlenmesi ve koordinasyonu konusunda deneyim sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Satınalma UzmanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Ticaret Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere Ticari Satınalma Uzmanı aramaktadır.Tüm satın alma taleplerinin, kurum strateji ve prosedürlerine uygun bir şekilde planlanması ve yürütülmesi,Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması,Sorumlu olduğu ürünlere yönelik satın alma bütçesinin yürütülmesi,Depo stokları(yok satan, takipteki stok), iade ve imhalarının takibinin yapılması,Rekabetin ve rakip fiyatlarının takip edilmesi ve bilgilerin tedarikçiler ile paylaşılarak aksiyon alınması,Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, tedarik ve hizmet sözleşmelerinin hazırlanması,Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi,Alternatif malzeme ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların sağlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Eğitim ve Geliştirme UzmanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Eğitim ve Organizasyonel Gelişim Uzmanı aramaktadır.Öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarının analiz edilmesi, eğitim faaliyetlerinin yürütülmesi, ölçme ve değerlendirme araçlarının oluşturulması,Şirket içerisindeki çalışanların kariyer gelişim planlarının hazırlanması ve insan kaynakları planlama sürecine destek olunması,SAP HR sisteminde Eğitim ve Performans Yönetim modüllerinin yönetimi ve takip süreçlerinin oluşturulması,E-Öğrenme sistemlerine yönelik öğrenme ve gelişim projelerinin geliştirilmesi,Çalışan bağlılığı ve memnuniyeti anketi sürecinin takip edilmesi,İşveren markasının güçlendirilmesine yönelik projelerin yürütülmesi,Şirket iç iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Uzmanı İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim UzmanıBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Uzmanı aramaktadır. Organizasyonda izlenecek pozisyon bazlı işe alım süreçlerinin tasarımı, kullanılacak araçların ve materyallerin standartlaştırılması,İşe alım sürecindeki değerlendirme merkezi süreçlerinin geliştirilmesi ve yürütülmesi,SAP HR İşe alım ERP sisteminin geliştirilmesi, performansının izlenmesi ve kullanım standartlarının devam ettirilmesi,İşe alım faaliyetleri ile ilgili raporlamaların yapılması,Kariyer yönetimi, genç yetenek projeleri ve elde tutma projelerinin geliştirilmesi ve yürütülmesi,İşe alım veritabanının yönetilmesi ve pro-aktif işe alım süreçlerinin koordine edilmesi,İşveren Markasının güçlendirilmesine yönelik projelerin yürütülmesi,Organizasyonel gelişim süreçlerine destek olunması,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Müdürü İstanbul(Asya) Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Bütçe ve Raporlama MüdürüBizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Hızlı Tüketim ürünlerinin satış ve pazarlanmasında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş Finans Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere Bütçe ve Raporlama Müdürü aramaktadır. Şirketin hedefleri doğrultusunda yıllık bütçe planlarının hazırlanması, konsolide edilmesi, takip ve kontrolünün sağlanması,Kurumsal performans yönetimi amacıyla anahtar performans göstergelerinin tanımlanması sürecinde yer almak ve gerçekleşmelere ilişkin raporları hazırlamak.Şirketin stratejik plan ve fizibilite çalışmalarında sürecin yürütülmesinde rol almak,UFRS raporlarının hazırlanmasını ve raporlamasını yapacak, Tüm yönetim raporlarının doğru, zamanında ve tam olarak hazırlanmasının sağlanması.Tüm raporların analizlerinin üst  yönetime sunulması,Yatırım fizibilitelerinin yapılması, plan-fiili sapmaları ve yatırımın geri dönüşünün analizi ve raporlaması,Kar merkezi ve maliyet merkezi bazında gelir gider hedeflerinin belirlenmesini koordine ederek hedeflemelerin yapılması,Yılsonu kar/zarar ve nakit akış simülasyonlarının aylık olarak güncellenmesi ve hedeflerden sapmaların yönetimle paylaşılması,Bütçe, kar planlama ve raporlama süreçlerinin kontrolünün ve işleyişinin sağlanması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe Uzman YardımcısıYıldız Holding
Yıldız Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü Muhasebe Departmanı'nda değerlendirilmek üzere  Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktayız. İş tanımını ve aranan nitelikleri aşağıda bulabilirsiniz:  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe alaninda en az 2-3 yıl deneyim sahibi Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe Uzman YardımcısıYıldız Holding
Yıldız Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü Muhasebe Departmanı'nda değerlendirilmek üzere  Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktayız. İş tanımını ve aranan nitelikleri aşağıda bulabilirsiniz:  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe alaninda en az 2-3 yıl deneyim sahibi Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Vardiya MühendisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding'in İstanbul Kurtköy’de faaliyet göstermekte olan üretim tesislerinde görevlendirmek üzere Vardiya Mühendisi aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır:* 4 Yıllık Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,* Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda 2-3 yıl benzer deneyime sahip,* Teknik analiz ve raporlama, kalite kontrol teknikleri, kimyasal hammadde konularında bilgili,* İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,* MS Office programlarına hakim ve tercihen SAP programlarını iyi düzeyde kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* İstanbul Anadolu Yakası ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Human Resources Manager İstanbul(Asya) G2M
Human Resources ManagerG2M
Yildiz Holding, one of the largest and fast growing groups of Türkiye, is looking for a Human Resources Manager in g2m. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below:University degree in related field, 7 years of experience in performance management, recruitment & selection, learning and  development and payroll,                                                                          3 years of experience in team management, Experienced in Turkish labor law and applications,                                                                              Excellent command of written and spoken English,                                                      Consistently demonstrates strong leadership skills,                                                                             Proficiency in MS Office applications; SAP is preferable,                                                         Strong analytical skills and result oriented,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Müşteri Geliştirme YöneticisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirmek üzere Müşteri Geliştirme Yöneticisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış süreçleri içerisinde görev almış,                                                                                 Satış, planlama, sipariş yönetimi ve lojistik operasyonları konusunda 3 yıl deneyimli,                                            Tercihen Ev Dışı Tüketim Sektöründe satış deneyimi olan,                                                   İngilizce bilen,                                                                                                                   MS Office uygulamalarına hakim,                                                                                                    Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek,                                                                   İnsan ilişkilerinde başarılı,                                                                                                      Takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen,                                                                 İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, analitik,                                                                                    Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,                                                                                         B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,                                                                                  Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Modül Danışmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
SAP Modül DanışmanıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için görevlendirilmek üzere ''SAP Modül Sorumlusu'' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, SAP SD / MM modül uyarlama bilgi ve deneyimine sahip, Tercihen SAP SD / MM modülünde en az 2 yıl danışmanlık yapmış, Tercihen Abap konusunda bilgi sahibi, (debug yapma ve kod okuma), Fonksiyonel / teknik özelliklerine ve süreç modellerinin iş ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlayarak geliştirebilen,Uygulama desteği sağlanma ve devreye alımları süreçlerini yönetebilen, E-ticaret süreçleri konusunda bilgi sahibi, tercihen hybris konusunda bilgiliDokümantasyona önem veren Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, detaylara hâkim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İnsan Kaynakları UzmanıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m'de mavi yaka personel süreçlerinde görevlendirilmek üzere 'İnsan Kaynakları Uzmanı' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Lisans mezunu, tercihen İşletme / Endüstri Mühendisliği, Psikoloji, İktisat veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun,                        Tercihen işe alım, ücretlendirme, performans yönetimi, eğitim ve geliştirme ile kariyer planlama gibi temel İnsan Kaynakları süreçlerinde görev almış,Personel Özlük İşlemleri ve Bordro süreçlerinde bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Asya yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İnsan Kaynakları UzmanıYıldız Holding
Yıldız Holding, Perakende Grup Başkanlığı’na bağlı şirketlerimiz Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama AŞ bünyesinde görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, Psikoloji ve Endüstri Müh. bölümlerinden mezunEv Dışı Tüketim sektöründe İnsan Kaynakları alanında (tercihen gıda) en az 3-4 yıl deneyim sahibiDinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip Sunum becerileri gelişmiş Sonuç odaklı çalışabilen Aktif olarak araç kullanabilen İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Yöneticisi /Yönetmeni İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Bilgi Sistemleri Yöneticisi /YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için görevlendirilmek üzere 'Bilgi Sistemleri Şefi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, eBA iş akış yönetim sistemi kullanarak süreç geliştirmiş, NET platformu C# dili kullanarak uygulama geliştirme tecrübesi bulunan,ASP.NET, MVC, JavaScript gibi teknolojilerle geliştirme yapabilen,Microsoft MSSQL Server ve T-SQL bilgisine sahip ve daha önce raporlama, workflow uygulamaları geliştirmiş,Tercihen SAP BO raporlama uygulaması konusunda bilgi sahibi Web Servis konusunda deneyimli Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip, Dokümantasyona önem veren Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, detaylara hâkim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölgeler Lojistik Müdürü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Bölgeler Lojistik MüdürüYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için görevlendirilmek üzere‘‘Bölgeler Lojistik Müdürü’’ aranmaktadır.Pozisyon ile ilgili görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.·         Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,·         Lojistik planlama alanında en az 7 yıl deneyimli,·         MS Office programlarına hâkim (Tercihen ileri düzeyde Excel bilgisi ve temel Macro bilgisine sahip)·         Tercihen SAP, Roadnet ve Axata kullanabilen,·         Analitik düşünebilen ve sistem geliştirme becerisine sahip,·         Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş,·         Ekip çalışmasına yatkın, sabırlı ve yeni iş modellerine uyum sağlayabilen,·         Sonuç ve çözüm odaklı, çıkabilecek problemlere karşı alternatif çözümler geliştirebilen·         İş kalitesinden taviz vermeyen, iş sorumluluğu ve öz disiplini yüksek,·         Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Besler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
Muhasebe Uzmanı/Uzman YardımcısıBesler Gıda ve Kimya San. ve Tic. AŞ
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding'in İstanbul Kurtköy’de faaliyet göstermekte olan               üretim tesislerinde görevlendirmek üzere Muhasebe Uzmanı/Uzman Yardımcısı  aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır:                                                      * Cari hesap takibi ve mali kontrollerin yapılması, grup şirketleri, grup dışı tedarikçiler ve müşteriler ile düzenli               mutabakatın yapılması,* Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloları Türkiye Muhasebe Standartlarına göre hazırlanması,* KDV iade süreçlerinde resmi daireler ile gerekli iletişimin sağlanması ve iade taleplerinin neticelendirilmesi,* Beyannameye esas teşkil eden bilgi ve belgelerin kontrolünün yapılması,                                          * Beyannamelerin hazırlanması ve tahakkuku (KDV, Stopaj, Geçici, Kurumlar Vergisi, vb.)  * Banka hareketlerinin (Pos/Nakit/Çek/Senet) muhasebeleştirilmesi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... G2M
Satış Yöneticisi/YönetmeniG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m  için görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.  Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi, Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması, Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi, Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması, Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında, belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi, Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması, Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,  Haftalık olarak gerçekleşen ziyaret sayısının rut planına uygunluğunu, hedef tahsilat planının gerçekleşip gerçekleşmediğini takip edilmesi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Operation Manager İstanbul(Asya) pladis
Technical Operation Managerpladis
• University Degree in Food or Chemical Engineering• At least 5 years of experience in a reputable multinational company• At least 5 years of experience on R&D (Chocolate & biscuit is preferable)• At least 3 years of experience team management• Strong written and verbal communication skills in English• Proficiency in MS Office (Word, Excel, Power point) skills• Being familiar with laboratory equipment/instruments• Analytical minded, Innovative, Result Oriented and good at Team work• Customer focus (Internal & External), Effective Problem Solving• Relocation to Gebze or İstanbul Asia area is required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist İstanbul(Asya) pladis
Human Resources Specialistpladis
Bachelor's degree preferably in Industrial Engineering, Social Sciences, Business Management or other related disciplines,Industrial Relations experience is compulsory, Experience of 3-6 years human resources career in the FMCG industry, Excellent oral and written communication skills in English. A problem solver with a very good analytical thinking skills to be able to work in multi-tasking environment,Good knowledge of MS Office, Strong ability to interact with all levels of management and employees, Strong teamwork / collaboration skills, Ability to travel, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Assistant Brand Manager İstanbul(Asya) pladis
Senior Assistant Brand Managerpladis
Experience at least 2 years brand management career in the FMCG industry Should be a team player, Showed strong analytical and conceptual skills, Dynamic professional with strong leadership and superior communication skills,A visionary marketing professional with a strong and authentic business sense and the real desire to achieve targetsFluent in English Completed military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Planlama Uzmanı Antalya G2M
Tedarik Planlama UzmanıG2M
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m'de görevlendirilmek üzere 'Tedarik Planlama Uzmanı' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Toplamda 3 yıl, tercihen gıda sektöründe 2 yıl tecrübeli, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Antalya'da ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager İstanbul(Asya) pladis
Brand Managerpladis
QualificationsBachelor's degree preferably Business , Economics, Industrial Engineering and / or Marketing Management major.Experience of 4 years brand management career in the FMCG industry, Is a team player; needs to develop good relationships with 3rd parties and agencies.Needs to have good interpersonal & influencing skills Showed strong analytical and conceptual skills Dynamic professional with strong leadership and superior communication skills,A visionary marketing professional with a strong and authentic business sense and the real desire to achieve targetsThe ambitious position holder should be self-initiative and needs to have passion,Hard-working professional, being able to work under pressure, with high frustration tolerance,The ability to successfully carry out multiple tasks simultaneously is a must,Fluent in English, Completed military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Credits Executive İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Credits ExecutiveYıldız Holding
We are looking for a  Credits Executive  who is willing to join  Yıldız Holding Global Treasurers’ Office. The team is dedicated to the origination and execution of loan utilizations including project finance, acquisition finance, structured finance, trade finance transactions and banking relations of Yıldız Holding and group companies (both local and multinational), which manages strategic financing transactions. 6-10 years of experience in financial markets Undergraduate from Economy, Business Administration, Financial Engineering or related fields from reputable universities. Master degree is an additional assetFamiliarity with financial and credit analysis Familiarity with financing transactions and documentationRelevant transaction-based experience Excellent command of English Problem solving and analytical thinking skills Proficiency in MS Office applications
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamu İlişkileri Müdürü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Kamu İlişkileri MüdürüYıldız Holding
Yıldız Holding, Global Hukuk İşleri Başkanlığı'nda görevlendirmek üzere  Kamu İlişkileri Müdürü   aramaktayız. Uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır:Üniversitelerin dört yıllık örgün eğitim programlarından mezun Tercihen bakanlıklarda ve/veya kamu kuruluşlarında minimum 8-10 yıl kamu ilişkileri ve lobi faaliyetleri alanında deneyimi olanAlanındaki oluşumları ve gelişmeleri izleyen, takip eden İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Sunum becerileri gelişmiş MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen ve kullanabilen Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
INNOJOB Staj Programı İstanbul(Avr.), ... Yıldız Holding
INNOJOB Staj ProgramıYıldız Holding
Genç Mühendis!Yıldız Holding'in dünya pazarına sunacağı yeni ürünleri tasarlayan, üreten sen olmak ister misin?Gıda veya Kimya Mühendisliği 3. veya 4. sınıf öğrencisiysen yada yüksek lisans yapıyorsan,Alanında en iyi olmak istiyorsan, Inovatif ve sonuç odaklıysan, İngilizcem çok iyi diyorsan, Sen de INNOJOB Programı'na başvur!
Stajyer        İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı Adana Yıldız Holding
İhracat Operasyon UzmanıYıldız Holding
Lisans mezunu olup, tercihen üniversitelerin İİBF veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun,İhracat Operasyon alanıyla ilgili en az 3-5 yıl tecrübeye sahip, SAP ve dış ticaret ve operasyon süreçlerine hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, iyi derecede excel bilgisine hakim, raporlama yeteneği kuvvetli,Detaylara özen gösteren, sonuç odaklı ve çözüm üretebilen, Takım çalışmasına uyumlu ve sistemli çalışabilen  Askerlik hizmetini tamamlamış, Adana ve çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Creative Technologist İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Creative TechnologistYıldız Holding
We are looking for a Creative Technologist who can bring both a creative input and a technical knowledge together, organize and manage all the innovative and creative process. The candidate will be working as a member of digital innovation team implementing branded technologies, smart business solutions, tech-based communication campaigns and digital transformation within the company.Bachelor’s Degree of; technology engineering, computer engineering, interactive design, media arts or equivalent education3+ years relevant industry experience Native English speaker Strong experience designing interactive web systems and mobile developmentsWide knowledge set of AI, Machine Learning, IoT, Data Management, Cloud, Wearables, VR, ARNative development knowledge with complex APIs – Facebook, Twitter, Instagram and 3rd party SDKsBeing an expert on emerging technology & trends, and help others understand potential pitfalls and opportunitiesHaving an inquisitive interest in the latest development techniques and libraries. Experience of constructing and developing on a technology stack that meets the needs of rapid prototypingHave a good knowledge of branded technologies, social media and digital platformsFluency in the principles of user-centered design methods, information architecture, usability, interface and interaction designExcellent organizational, time management and multitasking planning capabilitiesFantastic interpersonal and communication skills, ability to build and maintain great relationshipsExcellent written and verbal communication skills demonstrated through a comfortability in presenting work and actively gathering feedback, both internally and with clientsSelf motivated and willing to expand knowledge Capability to work on simultaneous projects and meets tight deadlinesCompleted military service or postponed at least 2 years for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobile Developer İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Mobile DeveloperYıldız Holding
We are looking for an Experienced Mobile Developer to develop quality, enterprise-class mobile applications and innovative solutions that address business needs on both Android and iOS platforms. The candidate will be working as a member of digital innovation team that is implementing the newest mobile, web developments and creative digital communication campaigns.3+ years of recent hands-on coding and mobile application development Bachelors degree in Computer Science or relevant field Strong iOS programming skills in Swift and Objective-C using iOS SDK (UIKit, Cocoa Touch, Core Data, Core Location)Strong Android programming skills in Java and Android SDK Basic knowledge of Cross-platform mobile development using Xamarin Basic knowledge of Mobile/Hybrid development frameworks such as Cordova, PhoneGap, JQuery Mobile, etc.Experience on web service integration (SOAP, REST, JSON, XML) Proven work experience, demonstrable portfolio of released applications on the App store and the Android market as a mobile developerBasic understanding of business fundamentals and the role of IT within the organizationExcellent analytical skills with a good problem-solving attitude Excellent knowledge in information architecture, human computer interaction and usability design principlesAbility to multi task and good time management skills A track record of projects completed on time Excellent verbal and written communication skills A strong passion for success and creating unique projects Strong interpersonal communication, self-management and organizational skillsWorking to tight deadlines Has a collaborative work ethic and easy going nature Has a naturally curious mind and passion for interactive media Ability to prioritize, organize and multi-task effectively Pursuit of excellence A keen eye for visual details and accuracy Completed military service or postponed at least 2 years for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lawyer İstanbul(Asya) Yıldız Holding
LawyerYıldız Holding
Yıldız Holding is looking for Lawyer who will work forLitigation & Enforcement Law Department of Global Legal Affairs.  A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below:  Bachelor degree in Law Minimum 6-7 years of professional experience Strong knowledge and practice of Labor Law, Enforcement Law, Administrative Law and also Contracts and LitigationStrong legal advisory skills Proficiency in written and spoken English Strong communication, negotiation, presentation, reporting, analytical and proactive problem solving, follow-up on multi tasks skillsStrong time management skills with ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environmentNo military obligation for male candidates Ability to negotiate, draft contracts that address complex and difficult issuesAble to remain calm while under pressure – particularly when dealing with difficult situationsDynamic, self motivated, takes initiative and ownership of own workNo restrictions for travelling inside and outside of Turkey Good computer skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Service Executive İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Customer Service ExecutiveYıldız Holding
We are looking for “Customer Service Executive” for pladis Turkey Presidency. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below;University degree of engineering preferably in industrial engineering Minimum 2 Years experience in Supply chain customer services operations Self-starter/innovative, detail- oriented Effective prioritisation of tasks Excellent follow-up and Project leading Ability to adapt and support change to make a difference. Excellent communication skillis in English SAP and BO knowledge is an asset
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Standards Manager İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Financial Standards ManagerYıldız Holding
Yıldız Holding is looking for Financial Standard Manager. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below:University degree in Business Administration, Economics, Finance, or similar fields from reputable universitiesS/he should have a minimum 7 year experience in financial audit Advance command of verbal and written English Good knowledge of IFRS and legal Turkish accounting Proficiency in use of MS Office programs (Word, Excel, PowerPoint) Hyperion knowledge is a reason of preference Teamwork oriented with good communication skills No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Managers/Senior Auditors İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Internal Audit Managers/Senior AuditorsYıldız Holding
Yıldız Holding is looking for Internal Audit Managers/Senior Auditors (Business and IT) who will work forInternal Audit Department. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below: This role will be based within the Group Internal Audit department. Internal Audit Manager/Senior Auditor are responsible for leading audit projects of Yıldız Holding and all of its companies including pladis, to evaluate the adequacy of overall control environment in both design and implementation, leading/assisting in corporate investigations, and ad-hoc special projects. While primarily based in İstanbul, the positions will require a significant element of local and international travel. (up to 30%).Requirements:The key skills required for this position are: A general knowledge of and experience in Multi National Company operations (e.g. operations, finance etc.) or Big 4 firm experience having;Approximately; 6 plus years of audit experience at manager, 4 plus years of audit experience for senior auditor.Expertise in process, finance, SOX audits, and General IT awareness is a must. Extensive IT and IT audit knowledge is a must for IT auditor roles.Experience of managing assignment teams to successful delivery.In addition to having core values of an Internal auditor, the candidate is expected to be passionate, curios, quick learner and analytical.Possesses the required work experience and professional certifications in the audit field. CIA, CPA, CISA, CISSP preferred.Excellent verbal and written communication skills. Additional languages are asset.Interpersonal skills and the ability to interface with senior management within the company.A solid knowledge and understanding of Risk Based Internal Auditing standards and techniques as well as general accounting methods, principles and practices.Strong technical, analytical and problem solving skills.Self-motivated, strong organizational and multi-tasking skills.Strong delivery focus, ability to perform all required functions on a timely basis and with accuracy.Overall proficiency with personal computers, including experience using Microsoft Excel and Word.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bildirim Kabul Sorumlusu İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Bildirim Kabul SorumlusuYıldız Holding
Türkiye nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Ülker, Bizim, İçim, Café Crown,Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduran Yıldız Holding, Müşteri İletişim Merkezinde görevlendirmek üzere Bildirim Kabul Sorumlusu aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. En az lise mezunu, tercihen meslek yüksekokulu ve lisans mezunu, İletişim becerileri kuvvetli ve akıcı bir diksiyona sahip, Müşteri odaklı, Problem çözme becerisi gelişmiş, Stres altında çalışabilen, Bir takımın parçası olarak görev ve sorumluluk alabilecek, Öğrenmeye, kendisini geliştirmeye ve sorumluluk almaya istekli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Regulatory Affairs Specialist İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Regulatory Affairs SpecialistYıldız Holding
A brand new vacancy has become available within the Yıldız Holding Global Regulatory Affairs team. You will be joining a global regulatory team responsible for legal compliance of confectionary products.Bachelor’s degree in relevant discipline (Food Engineering, Chemistry, Chemical Engineering, Biological Sciences etc.)Min 3 years’ experience in FMCG industry, trade association or relevant regulatory fieldExcellent Turkish and English communication skills, both written and verbal Strong technical & regulatory knowledge Ability to research and gather information using available resources High attention to details. Excellent organizational skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Yöneticisi Antalya Yıldız Holding
Müşteri Geliştirme YöneticisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirmek üzere Müşteri Geliştirme Yöneticisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,Satış süreçleri içerisinde görev almış,Satış, planlama, sipariş yönetimi ve lojistik operasyonları konusunda 3 yıl deneyimli,Tercihen Ev Dışı Tüketim Sektöründe satış deneyimi olanİngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek,İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen,İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, analitik,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Antalya ilinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Müşteri Geliştirme YöneticisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirmek üzere Müşteri Geliştirme Yöneticisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,Satış süreçleri içerisinde görev almış,Satış, planlama, sipariş yönetimi ve lojistik operasyonları konusunda 3 yıl deneyimli,Tercihen Ev Dışı Tüketim Sektöründe satış deneyimi olanİngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek,İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen,İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, analitik,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Şefi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Depo ŞefiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m’de görevlendirilmek üzere 'Depo Şefi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin lisans programlarından mezun, Depo yönetimi konusunda deneyimli, Gıda güvenliği yönetim sistemlerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Asya yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Muğla Yıldız Holding
Satış Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m Muğla bölgesinde görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,  Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  Sonuç odaklı çalışabilen,  Analitik düşünme becerisine sahip,  Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,  Aktif olarak araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Seyahat engeli bulunmayan,  Muğla ili çevresinde ikamet eden,   30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Antalya Yıldız Holding
Satış Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m Antalya bölgesi için görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,Takım çalışmasına yatkın,Sonuç odaklı çalışabilen Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Antalya ilinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe MüdürüYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için  'Muhasebe Müdürü' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun,En az 3 yıl Yöneticilik olmak üzere 7 yıl mesleki deneyime sahip,IFRS raporlama süreçlerine hâkim, Tek düzen hesap planı ve beyanname süreçlerini çok iyi bilen,Ekip yönetimi ve koordinasyonu konusunda deneyimli,İletişimi güçlü ve çözüm odaklı, MS Office programlarını ve tercihen SAP kullanabilen,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Bordro Uzman YardımcısıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Ülker, Bizim, Café Crown, Alpella, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduranYıldız Holding, bünyesinde görevlendirmek üzere Bordro Uzman Yardımcısı/Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin ilgili bölümlerinden Ülker Topkapı lokasyonunda çalışabilecek tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden.Tercihen bordro alanında en az 2 yıllık İş deneyimi Tercihen Askerliğini Yapmış İş Kanunu ve ilgili Yasal Mevzuat Bilgisi Analitik Düşünme Becerisi Yoğun/Esnek Çalışma Temposuna Uyumlu Ekip Çalışması ve İşbirliğine Yatkın Sonuç Odaklılık Detaylı Takip ve İş Kontrol Becerisi SAP HR Bordro-Puantaj programına hakim İleri Düzeyde Excel Bilgisi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Kocaeli, Sakarya Yıldız Holding
Satış Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m Kocaeli-Sakarya bölgesinde görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli – Sakarya illerinde ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yöneticisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe YöneticisiYıldız Holding
Yıldız Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü Muhasebe Departmanı'nda değerlendirilmek üzere  Muhasebe Yöneticisi  aramaktayız. İş tanımını ve aranan nitelikleri aşağıda bulabilirsiniz:      Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip Mali mevzuat, genel muhasebe mevzuatı ve uygulamalarını bilen Daha önce tek düzen hesap planı yapmış İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan MS Office programlarına hakim Analitik düşünebilen, iş takibi olan ve sonuç odaklı çalışan Sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Ankara Yıldız Holding
Satış Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m Ankara bölgesi için görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara ilinde ikamet eden,  30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı