Yıldız Holding 

Şirket Bilgileri

www.ulker.com.tr

Yıldız Holding

 

Türkiye’nin lider gıda markası Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding bugün, yurtiçinde ve yurtdışında yatırımları, inovatif ürünleri, kalite odaklı üretim anlayışı ve müşterisine verdiği değerle hızlı tüketim alanında öncü rol oynuyor.

Yıldız Holding, geleneksel üretim alanı olan bisküvi ve çikolata başta olmak üzere ambalaj, bilişim, hizmet, ticaret ve pazarlama gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketleriyle, üretim hacmi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride öncü ve lider bir kuruluştur.

Gıda alanında dünyada tanınan bir “Türkiye markası” olan Ülker markasının da sahibi olan Yıldız Holding 29.000 çalışanı, yurtiçi ve yurtdışındaki toplam 42 fabrikası, 220 bin noktaya ulaşan dağıtım ağı ve 9,1 milyar dolara ulaşan cirosuyla Türkiye’nin en güçlü kuruluşları arasında yer alıyor.

Tek çeşit bisküviden global markalara...

1944 yılında Sabri ve Asım kardeşlerin emek ve çabalarıyla tek çeşit bisküvi üreten atölye, bugün genç kuşakların yönetiminde global markaları da bünyesinde barındıran dev bir topluluğa dönüştü. Ülker markasının da temellerinin atıldığı, yıllık 75 ton bisküviyi birkaç kazan, küçük bir fırın ve 3 işçiyle üretildiği bu girişim, o günün Türkiye’si için umut verici bir başlangıçtı ve arkası hızla geldi.

Yıldız Holding’de büyümenin ana eksenini geçmişte olduğu gibi bugün de “gıda” oluşturuyor. Holding çatısı altındaki Bisküvi-Çikolata-Şekerleme Grubu ile Gıda ve İçecek Grubu, 160 markası ve 2.700’ü aşkın ürün çeşidiyle tüketiciye doğrudan ulaşıyor. Bu iki grup tüketicilerin beslenme konusundaki tüm taleplerini karşılamakla kalmıyor, onların gelecekteki olası taleplerini de öngörerek yarının ürünlerini planlıyor. Ar-Ge, İş Geliştirme ve Yurtdışı Yatırımlar Grubu, Holding bünyesindeki diğer grupları ürün, pazar ve yeni yatırım alanları konusunda destekliyor. Ülke dışındaki yatırımları yönetiyor. Bilişim Grubu ile Ambalaj Grubu, hem Yıldız Holding gruplarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor hem de sektörde vizyoner yaklaşımlarıyla büyümesini sürdürüyorlar.  Gayrimenkul Yatırım Grubu da yeni bir iş alanı olarak gelişiyor.

Başarılarıyla küresel düzeyde dikkat çeken Yıldız Holding, stratejik ortaklık için dünya devlerinin de tercih ettiği kuruluşlardan biri oldu. Her biri kendi alanında önemli küresel markalar Kellogs, Hero Baby ve Cargill gibi dev gıda şirketleriyle gerçekleştirdiği stratejik ortaklıkların yanı sıra dünya premium çikolata sektörünün lideri Godiva’yı bünyesine katarak küresel işbirlikleriyle, dünya ekonomisine entegre oluyor.

Yıldız Holding Kazakistan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Cezayir, Romanya ve Mısır’daki fabrikalarıyla yurt dışında da üretim gerçekleştiriyor. Ayrıca Pakistan’daki tesislerin yapımı devam ediyor.

Yıllık cirosunun yüzde 1.5’ini her yıl araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran Yıldız Holding, dünyadaki akımları yakından takip etmekle yetinmiyor; bilgi yönetimi, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarıyla bu trendlerin oluşmasına da katkıda bulunuyor.

Topluma katkı...

Holding şirketleri faaliyet gösterdikleri alanlarda sanayiye yaptıkları katkıların yanı sıra Türkiye’de üretilen tarımsal hammaddelerin endüstride değerlendirilmesinde de önemli rol oynuyor. Türkiye’nin en büyük tarımsal hammadde alıcılarından olan Yıldız Holding bu niteliğiyle Türk çiftçisinin de destekleyicisidir.

Yıldız Holding kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle de ülkemizin toplumsal gelişmelerine yönelik çalışmalarda bulunuyor. İnsan odaklı hizmet anlayışını benimseyen Yıldız Holding, toplumla olan ilişkisini sadece üretimle sınırlamayıp, çevre, spor, eğitim, sağlık ve sanat konularında projeler hayata geçiriyor.

 Yıldız Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bildirim Kabul Sorumlusu İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Bildirim Kabul SorumlusuYıldız Holding
Türkiye nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Ülker, Bizim, İçim, Café Crown,Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduran Yıldız Holding, Müşteri İletişim Merkezinde görevlendirmek üzere Bildirim Kabul Sorumlusu aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. En az lise mezunu, tercihen meslek yüksekokulu ve lisans mezunu, İletişim becerileri kuvvetli ve akıcı bir diksiyona sahip, Müşteri odaklı, Problem çözme becerisi gelişmiş, Stres altında çalışabilen, Bir takımın parçası olarak görev ve sorumluluk alabilecek, Öğrenmeye, kendisini geliştirmeye ve sorumluluk almaya istekli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yönetici Adayı Adana, Antalya... Yıldız Holding
Satış Yönetici AdayıYıldız Holding
SATIŞIN ŞAMPİYONLAR LİGİNDE LİDER TAKIMDA OYNAMAK İSTİYORSAN,ŞİMDİ SAHAYA ÇIKMA ZAMANI!Yıldız Holding Ev Dışı Tüketim sektöründe en fazla 2 yıl deneyim sahibi veya bu sektörde kariyer yapmayı planlayan yeni mezunSatış Yönetici Adayları arıyor.Lisans mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip, Yoğun çalışma ve seyahat temposuna ayak uydurabilecek, Ekip yönetebilecek, İnsiyatif kullanabilen ve özgüven sahibi, Aktif olarak araç kullanabilen, Türkiye genelinde farklı bir ilde yerleşik olarak görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Müşteri Geliştirme YöneticisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirmek üzere Müşteri Geliştirme Yöneticisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış süreçleri içerisinde görev almış,                                                                                 Satış, planlama, sipariş yönetimi ve lojistik operasyonları konusunda 3 yıl deneyimli,                                            Tercihen Ev Dışı Tüketim Sektöründe satış deneyimi olan,                                                   İngilizce bilen,                                                                                                                   MS Office uygulamalarına hakim,                                                                                                    Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek,                                                                   İnsan ilişkilerinde başarılı,                                                                                                      Takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen,                                                                 İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, analitik,                                                                                    Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,                                                                                         B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,                                                                                  Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İnsan Kaynakları UzmanıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m'de mavi yaka personel süreçlerinde görevlendirilmek üzere 'İnsan Kaynakları Uzmanı' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Lisans mezunu, tercihen İşletme / Endüstri Mühendisliği, Psikoloji, İktisat veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun,                        Tercihen işe alım, ücretlendirme, performans yönetimi, eğitim ve geliştirme ile kariyer planlama gibi temel İnsan Kaynakları süreçlerinde görev almış,Personel Özlük İşlemleri ve Bordro süreçlerinde bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Asya yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İnsan Kaynakları UzmanıYıldız Holding
Yıldız Holding, Perakende Grup Başkanlığı’na bağlı şirketlerimiz Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama AŞ bünyesinde görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, Psikoloji ve Endüstri Müh. bölümlerinden mezunEv Dışı Tüketim sektöründe İnsan Kaynakları alanında (tercihen gıda) en az 3-4 yıl deneyim sahibiDinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip Sunum becerileri gelişmiş Sonuç odaklı çalışabilen Aktif olarak araç kullanabilen İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Yöneticisi /Yönetmeni İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Bilgi Sistemleri Yöneticisi /YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için görevlendirilmek üzere 'Bilgi Sistemleri Şefi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, eBA iş akış yönetim sistemi kullanarak süreç geliştirmiş, NET platformu C# dili kullanarak uygulama geliştirme tecrübesi bulunan,ASP.NET, MVC, JavaScript gibi teknolojilerle geliştirme yapabilen,Microsoft MSSQL Server ve T-SQL bilgisine sahip ve daha önce raporlama, workflow uygulamaları geliştirmiş,Tercihen SAP BO raporlama uygulaması konusunda bilgi sahibi Web Servis konusunda deneyimli Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip, Dokümantasyona önem veren Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, detaylara hâkim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölgeler Lojistik Müdürü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Bölgeler Lojistik MüdürüYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için görevlendirilmek üzere‘‘Bölgeler Lojistik Müdürü’’ aranmaktadır.Pozisyon ile ilgili görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.·         Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,·         Lojistik planlama alanında en az 7 yıl deneyimli,·         MS Office programlarına hâkim (Tercihen ileri düzeyde Excel bilgisi ve temel Macro bilgisine sahip)·         Tercihen SAP, Roadnet ve Axata kullanabilen,·         Analitik düşünebilen ve sistem geliştirme becerisine sahip,·         Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş,·         Ekip çalışmasına yatkın, sabırlı ve yeni iş modellerine uyum sağlayabilen,·         Sonuç ve çözüm odaklı, çıkabilecek problemlere karşı alternatif çözümler geliştirebilen·         İş kalitesinden taviz vermeyen, iş sorumluluğu ve öz disiplini yüksek,·         Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Kocaeli, Sakarya Yıldız Holding
Satış Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m Kocaeli-Sakarya bölgesinde görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli – Sakarya illerinde ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Regulatory Affairs Specialist İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Regulatory Affairs SpecialistYıldız Holding
A brand new vacancy has become available within the Yıldız Holding Global Regulatory Affairs team. You will be joining a global regulatory team responsible for legal compliance of confectionary products.Bachelor’s degree in relevant discipline (Food Engineering, Chemistry, Chemical Engineering, Biological Sciences etc.)Min 3 years’ experience in FMCG industry, trade association or relevant regulatory fieldExcellent Turkish and English communication skills, both written and verbal Strong technical & regulatory knowledge Ability to research and gather information using available resources High attention to details. Excellent organizational skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Yöneticisi Antalya Yıldız Holding
Müşteri Geliştirme YöneticisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirmek üzere Müşteri Geliştirme Yöneticisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,Satış süreçleri içerisinde görev almış,Satış, planlama, sipariş yönetimi ve lojistik operasyonları konusunda 3 yıl deneyimli,Tercihen Ev Dışı Tüketim Sektöründe satış deneyimi olanİngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek,İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen,İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, analitik,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Antalya ilinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Müşteri Geliştirme YöneticisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Eksper Tüketim Maddeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirmek üzere Müşteri Geliştirme Yöneticisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,Satış süreçleri içerisinde görev almış,Satış, planlama, sipariş yönetimi ve lojistik operasyonları konusunda 3 yıl deneyimli,Tercihen Ev Dışı Tüketim Sektöründe satış deneyimi olanİngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek,İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen,İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, analitik,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Şefi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Depo ŞefiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m’de görevlendirilmek üzere 'Depo Şefi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin lisans programlarından mezun, Depo yönetimi konusunda deneyimli, Gıda güvenliği yönetim sistemlerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Asya yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Muğla Yıldız Holding
Satış Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m Muğla bölgesinde görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,  Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  Sonuç odaklı çalışabilen,  Analitik düşünme becerisine sahip,  Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,  Aktif olarak araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Seyahat engeli bulunmayan,  Muğla ili çevresinde ikamet eden,   30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Antalya Yıldız Holding
Satış Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m Antalya bölgesi için görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,Takım çalışmasına yatkın,Sonuç odaklı çalışabilen Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Antalya ilinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe MüdürüYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m için  'Muhasebe Müdürü' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun,En az 3 yıl Yöneticilik olmak üzere 7 yıl mesleki deneyime sahip,IFRS raporlama süreçlerine hâkim, Tek düzen hesap planı ve beyanname süreçlerini çok iyi bilen,Ekip yönetimi ve koordinasyonu konusunda deneyimli,İletişimi güçlü ve çözüm odaklı, MS Office programlarını ve tercihen SAP kullanabilen,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Bordro Uzman YardımcısıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Ülker, Bizim, Café Crown, Alpella, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduranYıldız Holding, bünyesinde görevlendirmek üzere Bordro Uzman Yardımcısı/Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin ilgili bölümlerinden Ülker Topkapı lokasyonunda çalışabilecek tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden.Tercihen bordro alanında en az 2 yıllık İş deneyimi Tercihen Askerliğini Yapmış İş Kanunu ve ilgili Yasal Mevzuat Bilgisi Analitik Düşünme Becerisi Yoğun/Esnek Çalışma Temposuna Uyumlu Ekip Çalışması ve İşbirliğine Yatkın Sonuç Odaklılık Detaylı Takip ve İş Kontrol Becerisi SAP HR Bordro-Puantaj programına hakim İleri Düzeyde Excel Bilgisi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Tedarik Planlama UzmanıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m'de görevlendirilmek üzere 'Tedarik Planlama Sorumlusu' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Toplamda 3 yıl, tercihen gıda sektöründe 2 yıl tecrübeli, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yöneticisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe YöneticisiYıldız Holding
Yıldız Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü Muhasebe Departmanı'nda değerlendirilmek üzere  Muhasebe Yöneticisi  aramaktayız. İş tanımını ve aranan nitelikleri aşağıda bulabilirsiniz:      Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip Mali mevzuat, genel muhasebe mevzuatı ve uygulamalarını bilen Daha önce tek düzen hesap planı yapmış İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan MS Office programlarına hakim Analitik düşünebilen, iş takibi olan ve sonuç odaklı çalışan Sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe UzmanıYıldız Holding
Yıldız Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü Muhasebe Departmanı'nda değerlendirilmek üzere  Muhasebe Uzman Yardımcısı / Uzmanı  aramaktayız. İş tanımını ve aranan nitelikleri aşağıda bulabilirsiniz:  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe alaninda en az 3 yıl deneyim sahibi Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Ankara Yıldız Holding
Satış Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde yer alan g2m Ankara bölgesi için görevlendirilmek üzere 'Satış Yöneticisi' aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Ev Dışı Tüketim sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara ilinde ikamet eden,  30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı