Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu,  Teknik resim okumayı bilen,   MS Office uygulamalarına hakim,   Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),   Vardiyalı çalışabilecek,    Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,    Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,    Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,    Askerliğini tamamlamış,    İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli Gebze, Kocaeli Darıca bölgelerinde  ikamet eden, edebilecek olan,    Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İTHALAT ve İHRACAT OPERASYON ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
İTHALAT ve İHRACAT OPERASYON ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul - Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;• M.Y.O. Dış Ticaret, Lojistik Bölümü mezunu,• Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• İngilizce bilgisine sahip,• 25 yaşını aşmamış,• Kadın.çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş, İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 2 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,          KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SATINALMA ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Aydınlı fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, Ms Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Satınalma ve üretim planlama konusunda deneyim sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.çalışma arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı