Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş İstanbul, Eskişehir ve Manisa’ da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’ nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ;  Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,veya Elektronik Bölümlerinden mezun Görevli olduğu alanda elektrik sistemlerinin ( aydınlatma, kablolama, elektrik ve kablo bağlantıları ) kontrolü, ve arıza durumunda tamiri, Koruyucu ve planlı bakımlara katılmak (akım kontrolü, elektrik devre elemanlarının kontrolü/değişimi ), Sensör, switch, encoder vb… elemanların değişimi ve montajını/bağlantısını yapabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış Ekip çalışmasına yatkın      Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni/Operatörü aranmaktadır 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gazaltı Kaynakcısı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Gazaltı KaynakcısıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş İstanbul, Eskişehir ve Manisa’ da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’ nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ;  Tercihen Meslek Liselerinden Kaynak, Kaynakçılık veya Metal İşleri Bölümünden mezun, Kaynakçı sertifikası bulunan, Gaz altı kaynağı konusunda tecrübeli ( MIG-MAG Kaynağı- TIG Kaynağı ), Tesisat kaynağı ( PPRC ve bakır kaynağı ) yapabilen, Tercihen hidrofor ve bina su hatları konusunda tecrübeli, Takım tezgahlarını kullanabilen ( Matkap, Testere vb…), Havalı el aletleri kullanabilen, Forklift ehliyeti bulunması zorunlu olmamakla birlikte tercih sebebidir, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 10 yıllık tecrübeliGAZ ALTI KAYNAKÇISI aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Elemanı Eskişehir Konveyör A.Ş.
Kalite ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere;            Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu,          Teknik resim okumayı bilen,          MS Office uygulamalarına hakim,          Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),          Vardiyalı çalışabilecek,          Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,          Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,          Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,          Aktif araç kullanabilen,          Askerliğini tamamlamış,          Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek          Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Autocad, Solidworks vb... çizim programlarına hakim,  Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu,  Teknik resim okumayı bilen,   MS Office uygulamalarına hakim,   Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),   Vardiyalı çalışabilecek,    Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,    Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,    Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,    Askerliğini tamamlamış,    İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli Gebze, Kocaeli Darıca bölgelerinde  ikamet eden, edebilecek olan,    Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Üniversitelerin makine,endüstri veya metalurji mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl (tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe) Kalite Mühendisliği deneyimine sahip, SPC, FMEA çalışmaları bilen, 8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi (4M, 5N1K,5 Neden vb. gibi) Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak, MS Office ve ERP programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Eskişehir Konveyör A.Ş.
Forklift OperatörüKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş İstanbul, Eskişehir ve Manisa’ da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’ nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ;  Tercihen lise mezunu, Forklift ehliyetine sahip Forklift kullanma deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Sorumlusu Eskişehir Konveyör A.Ş.
Bakım SorumlusuKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda bakım bölümünde görevlendirilmek üzere;    Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden veya M.Y.O Makine bölümünden mezun, Fabrika ve yardımcı tesisler bakımı konusunda en az 1 yıl deneyimi olan, Yalın Üretim teknikleri, TPM konusunda bilgi sahibi, Bakım Teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım), Malzeme Bilgisi, Kaynak Teknikleri, Servo Sistemler ve Pnömatik, Kestirimci Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan, Eskişehir'de ikamet eden B sınıfı ehliyeti olan, Literatür takibi yapabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan, Erkek,Çalışma arkadaşı arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı