Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TASARIM MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
TASARIM MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Makine tasarım ve otomasyon projeleri konusunda 1-2 yıl deneyimli, Tasarım programlarından en az birini ileri derece kullanabilen, tercihen Autodesk Inventor,İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yaratıcı, öğrenmeye açık ve kendini geliştirebilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış,  Anadolu Yakası veya Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan, TASARIM MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Torna Freze Operatörü Eskişehir Konveyör A.Ş.
Torna Freze OperatörüKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Üniversal tezgah kullanabilen (Torna-Freze-Matkap), Ölçüm ekipmanları kullanabilen, (kumpas, mikrometre,komperatör..vb) Teknik resim ve tolerans okuyabilme becerisine sahip, Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, tam zamanlı esnek çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına uyumlu, iş disiplini ve sorumluluk duygusu yüksek, Askerliğini tamamlamış "Torna Freze Operatörü" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE VE FİNANS ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
MUHASEBE VE FİNANS ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Örgün eğitim veren üniversitelerin işletme, iktisat vb... bölümlerinden mezun,Temel Muhasebe İlkeleri ve Tekdüzen hesap planı uygulamaları konusunda deneyimli,MS Office programlarına hakim özellikle excel becerisi yüksek, Sonuç odaklı ,takip yönü kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için ), Muhasebe ve Finans Elemanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SATINALMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ms Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Tercihen Satınalma konusunda deneyim sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim yeteneği güçlü, İleri düzeyde İngilizce bilen,  Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.SATINALMA MÜHENDİSİ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SATINALMA ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, Ms Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Satınalma konusunda deneyim sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. SATINALMA ELEMANI aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu, Teknik resim okumayı bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),Vardiyalı çalışabilecek, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli, Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli, Askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli Gebze, Kocaeli Darıca bölgelerinde  ikamet eden, edebilecek olan,Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek,B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Autocad, Solidworks vb... çizim programlarına hakim,  Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacakErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ŞEFİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL ŞEFİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 4 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,           KALİTE KONTROL ŞEFİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge ve Orhanlı Fabrikalarımızda görevlendirilmek üzere;Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 2 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,           KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI Eskişehir Konveyör A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, (ÇEKO,İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat)İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın,sonuç odaklı, İngilizce bilen, Dikkatli ve özenli çalışabilen, Stres ile baş edebilen, Esnek çalışma saatlerine uygun, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen Bardes PDKS, Link Bordro Programına hakim, Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış,       İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz,Tuzla Aydınlı Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, (ÇEKO,İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat)İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın,sonuç odaklı, Dikkatli ve özenli çalışabilen, Stres ile baş edebilen, Esnek çalışma saatlerine uygun, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen Bardes PDKS, Link Bordro Programına hakim, Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Erkek, (askerliğini yapmış)       İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İzmir, Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Üretim ve Ürün Geliştirme alanlarında en az bir yıl çalışmış,Teknik resim bilgi, deneyim ve becerisine sahip,Yaratıcı, yenilikçi, takipçi ve denetçi,Sürücü ehliyeti olan,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, iyi derecede excel bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, dikkatli, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı