Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PLANLI BAKIM ONARIM TEKNİSYENİ Manisa Konveyör A.Ş.
PLANLI BAKIM ONARIM TEKNİSYENİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Tercihen Lise ve MYO teknik bölümlerden mezun,Mekanik, planlı bakım konusunda deneyim sahibi,Askerlik görevini tamamlamış, erkek,Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,Manisa'da ikamet eden, Planlı Bakım Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI Manisa Konveyör A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz,Manisa Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, (ÇEKO,İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat)İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın,sonuç odaklı, Dikkatli ve özenli çalışabilen, Stres ile baş edebilen, Esnek çalışma saatlerine uygun, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen Bardes PDKS, Link Bordro Programına hakim, Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Erkek, (askerliğini yapmış)       İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM ANALİSTİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SİSTEM ANALİSTİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul - Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan ERP tecrübesine sahip olan veya bu alanda kariyer yapmak isteyen,İyi seviyede dokümantasyon ve sunum becerisine sahip, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünme becerisine sahip, dinamik, araştırmacı ve detaycı, İlgili tüm bölümlerle ve diğer işletmelerle koordinasyon ve işbirliği kurabilecek,Hızlı iş temposuna ayak uydurabilecek, iletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına uygun,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,  Askerlik görevini tamamlamış, (erkek adaylar için) Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze’de ikamet eden, 'Sistem Analisti' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ Eskişehir Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş., İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 2 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,           KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Eskişehir Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  • Lise/Teknik Lise veya MYO mezunu,• Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,• Teknik resim okuyabilen, ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, metre, mikrometre),• Ms Ofis uygulamalarına hakim,• Vardiyalı çalışabilecek,• Askerlik görevini tamamlamış, (erkek adaylar için)• Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,• Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,• Aktif araç kullanabilen,• Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli,• Eskişehir’de ikamet eden, edebilecek olan, Kalite Bölümünde görevlendirilecek Eleman alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Manisa Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu, Teknik resim okumayı bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),Vardiyalı çalışabilecek, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli, Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli, Askerliğini tamamlamış, Manisa'da ikamet eden, Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İzmir, Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Üretim ve Ürün Geliştirme alanlarında en az bir yıl çalışmış,Teknik resim bilgi, deneyim ve becerisine sahip,Yaratıcı, yenilikçi, takipçi ve denetçi,Sürücü ehliyeti olan,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz,Tuzla Aydınlı Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, (ÇEKO,İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat)İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın,sonuç odaklı, Dikkatli ve özenli çalışabilen, Stres ile baş edebilen, Esnek çalışma saatlerine uygun, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen Bardes PDKS, Link Bordro Programına hakim, Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Erkek, (askerliğini yapmış)       İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ İŞLER SORUMLUSU Eskişehir Konveyör A.Ş.
İDARİ İŞLER SORUMLUSUKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa’daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz; Eskişehir fabrikakarımızda İdari İşler Departmanı’nda görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız. MYO veya Lisans mezunu, Personelin yemek, ulaşım, temizlik, güvenlik organizasyonu konularını yürütecek,Fabrikanın genel bakım ve onarım çalışmalarını organize edecek, Şirket araçlarının bakım, takip ve organizasyonunu sağlayacak, Kurumun belediye, itfaiye, emniyet gibi resmi daire işlerini takip edecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Bu alanda en az 2 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek          İdari İşler Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Satınalma ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. İstanbul, Eskişehir ve Manisa' daki toplam beş fabrikası ve 2000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi' nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Aydınlı Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu mezunu, MS Office Programlarını etkin biçimde kullanabilen, Tercihen satınalma faturalandırma konusunda deneyimli, Tercihen satınalma ve üretim planlama konusunda deneyimli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Gebze, Darıca, Çayırova veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,       çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ İzmir, Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, ManisaFabrikamızda görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim planlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office Programları,tercihen bilgisayar programlama dillerinden birini iyi bilen,Organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen,iletişim yeteneği güçlü, Takipçi,stres altında çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, iyi derecede excel bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, dikkatli, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu, Teknik resim okumayı bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),Vardiyalı çalışabilecek, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli, Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli, Askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli Gebze, Kocaeli Darıca bölgelerinde  ikamet eden, edebilecek olan,Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek,B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Autocad, Solidworks vb... çizim programlarına hakim,  Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacakErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı