Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İDARİ İŞLER SORUMLUSU İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
İDARİ İŞLER SORUMLUSUKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa’daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz; Tuzla Aydınlı ve Tuzla Serbest Bölge fabrikakarımızda İdari İşler Departmanı’nda görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.  MYO veya Üniversite mezunu, Tercihen üretim tesislerinde idari işler konusunda görev yapmış, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş, İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 2 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,          KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu,  Teknik resim okumayı bilen,   MS Office uygulamalarına hakim,   Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),   Vardiyalı çalışabilecek,    Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,    Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,    Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,    Askerliğini tamamlamış,    İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli Gebze, Kocaeli Darıca bölgelerinde  ikamet eden, edebilecek olan,    Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli,  Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ÜRETİM MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ İŞLER SORUMLUSU Manisa Konveyör A.Ş.
İDARİ İŞLER SORUMLUSUKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa’daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz; Manisa fabrikamızın İnsan Kaynakları Departmanı’nda görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.  MYO veya Üniversite mezunu, Tercihen üretim tesislerinde idari işler konusunda görev yapmış, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Autocad, Solidworks vb... çizim programlarına hakim,  Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜ Manisa Konveyör A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik veya Otomasyon Bölümü mezunu Arızi bakım,iyileştirici ve düzeltici aksiyon, yeni sistem devreye alma ve revizyon projeleri üzerine yapılan iş planlarına uygun olarak verimli çalışacak, Koruyucu ve planlı bakımlara katılmak (akım kontrolü, elektrik devre elemanlarının kontrolü/değişimi ), Görevli olduğu alanda elektrik sistemlerinin ( aydınlatma, kablolama, elektrik ve kablo bağlantıları ) kontrolü, ve arıza durumunda tamiri, Sensör, switch, encoder vb… elemanların değişimi ve montajını/bağlantısını yapabilen, Projelerin yazılım, test  ve devreye alma çalışmalarını yürütebilen, Makinelerin elektrik, elektronik ve  PLC kontrollü makinelerde arıza takibi yapabilen, arızaların kök nedenlerini tespit edip kalıcı çözümler uygulayabilen Pnömatik bilgisine sahip ve uygulamalarına hakim, Endüstriyel Otomasyon yazılımları konusunda tecrübeli  Elektrik ve kontrol sistemleri üzerindeki sorun ve arızaları gidermek (  Genel tesisat ve makine bazlı ) Askerlik hizmetini tamamlamış Ekip çalışmasına yatkın Fabrika ortamında çalışmış. Elektrik, Elektronik ve Otomasyon makine bakımları konusunda en az 4 yıl tecrübeliElektrik Elektronik Bakım Teknisyeni/Operatörü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Üniversitelerin makine,endüstri veya metalurji mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl (tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe) Kalite Mühendisliği deneyimine sahip, SPC, FMEA çalışmaları bilen, 8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi (4M, 5N1K,5 Neden vb. gibi) Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak, MS Office ve ERP programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı