Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM MÜHENDİSİ Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi' nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Üretim Mühendisliği konusunda tercihen 2 yıl tecrübeli, 5S, Yalın Üretim, Kaizen vb. konulara hakim, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,        ÜRETİM MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ve GÜVENCE ŞEFİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL ve GÜVENCE ŞEFİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitenin Makina, Metalürji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Kalite Kontrol ve Güvence Mühendisi / Şefi olarak en az 4 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,           KALİTE KONTROL ve GÜVENCE ŞEFİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, iyi derecede excel bilgisine sahip, Maliyet Analiz konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Maliyet Analiz metotları bilgisine hakim, Teknik Resim bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, dikkatli, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HAMMADDE PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
HAMMADDE PLANLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Aydınlı fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Mühendislik bölüm mezunu, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  ERP, MS Office Programlarına hakim, Planlama / Satın alma alanında en az 1 yıl deneyimli, İstatistiksel ve analitik veri analizi yapabilen, İş takibi gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Hızlı problem çözme ve aksiyon alma becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uygun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış HAMMADDE PLANLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl mekanik tasarım konusunda deneyimli, Pnömatik, hidrolik ve elektromekanik devre elemanları konusunda bilgi sahibi,Invertor veya Solidworks çizim programlarına hakim,  Yalın Üretim, Kaizen ve Yeni Ürün Devreye Alma  süreçleri ile ilgili üretim sahası uygulama tecrübesine sahip,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek,B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞOFÖR İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
ŞOFÖRKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Aydınlı fabrikamızdagörevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, En az 1 yıl deneyim sahibi Aktif araç kullanabilen, SRC-4, C ve E Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Forklift kullanabilen, Askerliğini yapmış, Erkek          "ŞOFÖR" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi' nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Aydınlı Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri derecede ingilizce bilgisine sahip, Üretim Mühendisliği konusunda tercihen 2 yıl tecrübeli, 5S, Yalın Üretim, Kaizen vb. konulara hakim, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,        ÜRETİM MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKIM MÜHENDİSİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
BAKIM MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Orhanlı fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,(Tercihen Makina, Metalurji, Mekatronik Mühendisliği)Bakım-Onarım  konusunda 2 yıl deneyim sahibi, Mekanik alanlar, hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda deneyimli, ERP programları konusunda bilgi sahibi, Planlama , raporlama ve organizasyon becerisi kuvvetli, İngilizce bilen, Teknik resim okuyabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İnsiyatif alabilen, Aktif olarak araç kullanabilen. "Bakım Mühendisi" çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PLC OTOMASYON UZMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PLC OTOMASYON UZMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Lise veya MYO ilgili bölümlerinden mezun (Elektrik, Elektronik, Kontrol, Mekatronik vb...)Siemens Simatic S7, WinCC programlama, uygulama deneyimi olan, Makine otomasyonu projelerinde en az 2 yıl tecrübesi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Tercihen çizim programlarından en az birini kullanmayı bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, PLC OTOMASYON UZMANI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ SAĞLIK MEMURU Manisa Konveyör A.Ş.
İŞYERİ SAĞLIK MEMURUKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere; En az sağlık meslek lisesi mezunu olmak, Diğer Sağlık Personeli Belgesine sahip olmak, Vardiyalı çalışılan fabrika ortamında esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İletişim becerileri kuvvetli ve sağlık müdahalelerinde soğukkanlı, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı