Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MUHASEBE VE FİNANS ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
MUHASEBE VE FİNANS ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Örgün eğitim veren üniversitelerin işletme, iktisat vb... bölümlerinden mezun,Temel Muhasebe İlkeleri ve Tekdüzen hesap planı uygulamaları konusunda deneyimli,MS Office programlarına hakim özellikle excel becerisi yüksek,Sonuç odaklı ,takip yönü kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek,Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için ),Muhasebe ve Finans Elemanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pnömatik Teknisyeni İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Pnömatik TeknisyeniKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş İstanbul, Eskişehir ve Manisa’ da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’ nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ;Teknik Lise ve/veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Mekanik montaj, ve pnömatik sistemler konusunda bilgili, Valf çeşitlerini ve kullanım yerlerini bilen ve montajını bilen, Tercihen havalı test cihazları konusunda bilgisi sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış En az 3 yıllık tecrübeli, Pnömatik Teknisyeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu, Teknik resim okumayı bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),Vardiyalı çalışabilecek, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli, Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli, Askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli Gebze, Kocaeli Darıca bölgelerinde  ikamet eden, edebilecek olan,Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Eskişehir Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  • Lise/Teknik Lise veya MYO mezunu,• Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,• Teknik resim okuyabilen, ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, metre, mikrometre),• Ms Ofis uygulamalarına hakim,• Vardiyalı çalışabilecek,• Askerlik görevini tamamlamış, (erkek adaylar için)• Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,• Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,• Aktif araç kullanabilen,• Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli,• Eskişehir’de ikamet eden, edebilecek olan, Kalite Bölümünde görevlendirilecek Eleman alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Orhanlı fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin makine,endüstri veya metalurji mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl (tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe) Kalite Mühendisliği deneyimine sahip,SPC, FMEA çalışmaları bilen, 8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi (4M, 5N1K,5 Neden vb. gibi)Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak,MS Office ve ERP programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek,B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, dikkatli, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş., İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 2 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,           KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Manisa Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Genel NiteliklerKuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Lise ve MYO teknik bölümlerinden mezun , Tercihen teknik resim bilgi, deneyim ve becerisine sahip , B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Manisa’da ikamet eden Kalite Bölümünde görevlendirilecek Eleman alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı