Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KALİTE KONTROL OPERATÖRÜ Tekirdağ Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL OPERATÖRÜKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Çerkezköy'de görevlendirilmek üzere;  Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu, Tercihen teknik resim okumayı bilen, Tercihen ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),Askerliğini tamamlamış, ÇERKEZKÖY'de ikamet eden, KALİTE KONTROL OPERATÖRÜ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş., İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 2 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,           KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Eskişehir Konveyör A.Ş.
Forklift OperatörüKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş İstanbul, Eskişehir ve Manisa’ da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’ nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ; Tercihen lise mezunu, Forklift ehliyetine sahip Forklift kullanma deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim planlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office Programları,tercihen bilgisayar programlama dillerinden birini iyi bilen,Organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen,iletişim yeteneği güçlü, Takipçi,stres altında çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İzmir, Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Üretim ve Ürün Geliştirme alanlarında en az bir yıl çalışmış,Teknik resim bilgi, deneyim ve becerisine sahip,Yaratıcı, yenilikçi, takipçi ve denetçi,Sürücü ehliyeti olan,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET ANALİZ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
MALİYET ANALİZ SORUMLUSUKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, iyi derecede excel bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, dikkatli, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,MALİYET ANALİZ SORUMLUSU arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI Manisa Konveyör A.Ş.
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin makina, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgesi olan,Ms Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,Ekip çalışmasına inanan, analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon konusunda yetenekli,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),Seyahat engeli olmayan,çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DESTEK ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DESTEK ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş., İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;MYO ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Donanım ve teknik destek konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Bilgisayar kurulum destek,kullanıcı desteği,alt yapı çalışmaları uygulamalarında bulunmuş,Tüm windows desktop işletim sistemlerine hakim, Dns,Dhcp gibi temel Tcp/IP bilgilerine,Backup yazılımlarına hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, IP kamere ve santral ile barkod okuyucu ve yazıcılar konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasını seven,sonuç odaklı,problemlere hızlıca çözüm bulabilecek, Kendini geliştirmeye açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SEKRETER İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SEKRETERKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş, İstanbul, Eskişehir,Manisa da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz,İstanbul Aydınlı Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;MYO ilgili bölümlerden mezun, İyi derecede MS Office Programlarını kullanabilen, Temel seviyede ingilizce bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, En az 1 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne önem veren, Kadın,       SEKRETER arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı