Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TASARIM MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
TASARIM MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Makine tasarım ve otomasyon projeleri konusunda 1-2 yıl deneyimli, Tasarım programlarından en az birini ileri derece kullanabilen, tercihen Autodesk Inventor,İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yaratıcı, öğrenmeye açık ve kendini geliştirebilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış,  Anadolu Yakası veya Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan, TASARIM MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE VE FİNANS ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
MUHASEBE VE FİNANS ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Örgün eğitim veren üniversitelerin işletme, iktisat vb... bölümlerinden mezun,Temel Muhasebe İlkeleri ve Tekdüzen hesap planı uygulamaları konusunda deneyimli,MS Office programlarına hakim özellikle excel becerisi yüksek, Sonuç odaklı ,takip yönü kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için ), Muhasebe ve Finans Elemanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Manisa Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu, Teknik resim okumayı bilen, İngilizce bilgisine sahip (çeviri yapabilecek düzeyde)MS Office uygulamalarına hakim, Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),Vardiyalı çalışabilecek, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli, Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli, Askerliğini tamamlamış, Manisa'da ikamet eden,  Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Operatörü İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Pres OperatörüKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  • Lise/Teknik Lise veya MYO mezunu,• Pres konusunda en az 5 yıl tecrübeli,• Teknik resim okuyabilen, ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, metre, mikrometre),• Vardiyalı çalışabilecek,• Askerlik görevini tamamlamış,• Erkek, Presçiler alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA VERİ GİRİŞ ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PLANLAMA VERİ GİRİŞ ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi' nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Aydınlı Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu mezunu, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasını yatkın, Planlı çalışmayı seven, sonuç odaklı, İki vardiya çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, problem çözme yeteneği gelişmiş, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,        PLANLAMA ELEMANI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA ELEMANI İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SATINALMA ELEMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, Ms Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Satınalma konusunda deneyim sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. SATINALMA ELEMANI aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi' nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Aydınlı Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri derecede ingilizce bilgisine sahip, Üretim Mühendisliği konusunda tercihen 2 yıl tecrübeli, 5S, Yalın Üretim, Kaizen vb. konulara hakim, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,        ÜRETİM MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Üretim ve Ürün Geliştirme alanlarında en az bir yıl çalışmış,Teknik resim bilgi, deneyim ve becerisine sahip,Yaratıcı, yenilikçi, takipçi ve denetçi,Sürücü ehliyeti olan,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ŞEFİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL ŞEFİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR, İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 2.000 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 4 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,           KALİTE KONTROL ŞEFİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Eskişehir Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  • Lise/Teknik Lise veya MYO mezunu,• Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,• Teknik resim okuyabilen, ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, metre, mikrometre),• Ms Ofis uygulamalarına hakim,• Vardiyalı çalışabilecek,• Askerlik görevini tamamlamış, (erkek adaylar için)• Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,• Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,• Aktif araç kullanabilen,• Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli,• Eskişehir’de ikamet eden, edebilecek olan, Kalite Bölümünde görevlendirilecek Eleman alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı