Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Orhanlı fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Üniversitelerin makine,endüstri veya metalurji mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl (tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe) Kalite Mühendisliği deneyimine sahip, SPC, FMEA çalışmaları bilen, 8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi (4M, 5N1K,5 Neden vb. gibi) Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak, MS Office ve ERP programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş, İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 2 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,          KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu,  Teknik resim okumayı bilen,   MS Office uygulamalarına hakim,   Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),   Vardiyalı çalışabilecek,    Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,    Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,    Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,    Askerliğini tamamlamış,    İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli Gebze, Kocaeli Darıca bölgelerinde  ikamet eden, edebilecek olan,    Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli,  Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ÜRETİM MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Autocad, Solidworks vb... çizim programlarına hakim,  Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı