Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Elemanı Eskişehir Konveyör A.Ş.
Kalite ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere;            Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu,          Teknik resim okumayı bilen,          MS Office uygulamalarına hakim,          Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),          Vardiyalı çalışabilecek,          Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,          Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,          Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,          Aktif araç kullanabilen,          Askerliğini tamamlamış,          Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek          Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSLERİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSLERİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla ve Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin makine, metalurji veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Beyaz eşya ve otomotiv sektöründe üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli (Tuzla Fabrika için) ve tecrübesiz. Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜRETİM MÜHENDİSLERİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Tuzla / Orhanlı fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Kalite güvence/kontrol konusunda en az bir yıl çalışmış, otomotiv sektöründe tecrübeli, Yönetim becerileri yüksek, Sürücü ehliyeti olan, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla fabrikamızda görevlendirilmek üzere;
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BAKIM TEKNİSYENİ / OPERATÖRÜ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
BAKIM TEKNİSYENİ / OPERATÖRÜKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş İstanbul, Eskişehir ve Manisa’ da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’ nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ;  Meslek Yüksek Okullarının ve / veya Meslek Liselerinin Makine,Torna Tesviye veya Makine Bakım ile ilgili bölümlerinden mezun, Makine bakım konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Makinelerin hidrolik, mekanik, ve/veya pnomatik arızaları konusunda tecrübeli, Makinelerin motor, filtre, rulman, mil, dişli,  kayış vb… makine elemanları değişimi ve yağlama konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Ekip çalışmasına yatkın, Fabrika ortamında çalışmış, Erkek.Bakım Teknisyeni / Operatörü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı