Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.drogsan.com

Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Drogsan, 1975 yılında Ecz. Nevzat Karpuzcu tarafından kurulmuştur. Bitkisel kaynaklı ilaç hammaddeleri üretmek amacıyla çalışmaya başlanmış ancak daha sonra ülkemizin sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda beşeri ilaç üretimine yönelmiştir. Bu nitelikteki ilk ürünleri 1990 yılında kendi üretim tesislerinde gerçekleştirerek kullanıma sunmuştur. Ürün portföyüne her yıl eklenen yeni ürünlerle daha sağlıklı bir gelecek yaratma çabalarına katkısını sürdürmektedir.

Ülke genelinde kurduğu bölge müdürlükleri ile daha iyi ve kaliteli bir sağlık hizmeti amaçlayan Drogsan, kendi üretiminin yanı sıra yurtdışındaki bazı ilaç firmalarının Türkiye temsilciliğini de üstlenmiştir.

Sürdürdüğü AR&GE faaliyetleri ve üretim teknolojisindeki çağdaş yaklaşımları sayesinde üretim ve pazarlama deneyimini yurt dışına taşıyarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

İnsan sağlığına odaklanan bir üretim felsefesine sahip olan Drogsan, güncel kaygılar yerine geleceğe yönelik projeleri ile daha büyük atılımları insanlığa sunabilme gayretinden hiçbir zaman uzaklaşmayacaktır.

KALİTE  POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini attırmak için toplam kalite yönetimini benimseyerek teknolojik gelişmeleri izleyip uygulayan, çevreye ve doğaya duyarlı, sürekli gelişmeyi ilke edinen bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığına gösterdiği öncelikten vazgeçmeyen, verimliliğini ve gelişimini sürekli güncelleştiren, yasalara ve etik kurallara bağlı, çalışanlarının üyesi olmaktan gurur duyacağı öncü bir kuruluş olmak.

DEĞERLERİMİZ

  • İnsan, doğa, çevre ve etik kurallar bizim için önemlidir.
  • Çalışanlarımızın verimliliklerini en üst seviyeye çıkartacak ortamlar hazırlarız.
  • GMP ve GLP’ ye uygun üretim yaparız.
  • Ürün ve hizmet kalitemizden taviz vermeyiz.

ÇALIŞANLARIN EĞİTİM DURUMU

Doktora                          : % 0,5
Yüksek Lisans                : % 4,5
Lisans                             : % 52
Genel ve Meslek Lisesi  : % 27
İlköğretim                       : % 16

KIDEM (YIL) 

0-3     : % 66,5
4-7     : % 21,8
8-11   : % 4,9
12-15 : % 6,8 

YAŞ

18-25 : % 25,2
26-35 : % 56,3
36-45 : % 13,1
46-55 : % 4,9
55+    : % 0,5

CİNSİYET

Kadın : % 40
Erkek : % 60

ÜCRETLENDİRME

Ücret artışları, yılda bir kez yapılan performans değerlendirmesine göre uygulanır. Satış pazarlama bölümü çalışanları maaş + prim sistemiyle çalışır.

DİĞER OLANAKLAR 

Merkez büro ve fabrikada çalışanlara öğle yemeği iş yerinde verilir. Satış pazarlama çalışanları bu olanaktan yemek fişiyle yararlanırlar. Fabrikada çalışanların işyerine ulaşımı servis araçlarıyla sağlanır. İşin ve unvanın gerektirdiği çalışanlara araç ve  cep telefonu tahsis edilir. Tüm çalışanlar Ferdi Kaza Sigortası güvencesi altındadır. İzin hakları iş yasası kuralları gereğince kullandırılır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30  - 18:30

MERKEZ BÜRO

Oğuzlar Mh. 56. Sk. No : 7 / 3  06520  BALGAT / ANKARA

FABRİKA

Güldarbı Köyü Yumuk Mevkii 30. Km. ÇUBUK / ANKARADrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Tanıtım Uzmanı Adana, Ankara, ... Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün Tanıtım UzmanıDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversite mezunu, İlaç sektöründe tercihen Nefroloji ve Diyaliz alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,Sonuç odaklı, güçlü iletişim becerilerine, insan ilişkilerine, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini tamamlamış ( Erkek adaylar için), Ürün Portföyü hızla çoğalan ve pazar payını sürekli arttırmakta olan firmamızın gelişen organizasyonu içinde Biyoteknoloji grubunda görevlendirilmek üzere Ürün Uzmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-ge Uzmanı Ankara Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ar-ge UzmanıDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Gazi Teknopark yerleşkesinde faaliyet gösteren Drogsan İlaçları Ar-Ge Bölümü’nde Ar-Ge Uzmanı olarak çalışacak yeni takım arkadaşları aranmaktadır.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Kimya bölümlerinden mezun İlaç sektöründe analitik yöntem geliştirme ve validasyon alanında bilgi sahibiTercihen formülasyon geliştirme alanında bilgi sahibi HPLC, LC-MS, AAS gibi analiz enstrümanlarını iyi kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEDİKAL MÜDÜR Türkiye Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MEDİKAL MÜDÜRDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Tıp veya Eczacılık Fakültelerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe medikal/pazarlama bölümlerinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünebilen, problem çözme odaklı, Etkili iletişim ve sunum becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı Ankara Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDrogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
• Eczacılık Fakültesi mezunu,• Tercihen benzer bir görevde en az 1 yıl tecrübeli,• Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,• Analitik düşünme becerisi gelişmiş,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Ruhsatlandırma Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma ve Lojistik Uzman Yard. Ankara Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satınalma ve Lojistik Uzman Yard.Drogsan İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, tercihen Kimya Mühendisi ya da Endüstri MühendisiTercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok iyi derecede MS Office bilgisine sahip, özellikle excel programına hakim Tercihen SAP ERP programında deneyimli, Yabancı dildeki evrak ve dökümanları okuyabilecek, veri girişi yapabilecek İletişim kurma, öncelik belirleme, zaman ve proje yönetimi alanlarında yetkinAnalitik düşünme ve sonuç odaklılık yetkinliklerine sahip Veri analizinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Organizasyon ve koordinasyon becerileri güçlü Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Satınalma & Lojistik Uzman Yardımcısı  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı