Evyap A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


1927 yılında Erzurum’da küçük bir atölyede büyük hayallerle başlayan bir başarı öyküsü…

Serüvenine temizliğin en doğal sembollerinden sabun ile başlayan Evyap’ın kurucusu Mehmet Rıfat Evyap’ın en büyük prensibi, kaliteli ürünler üretmekti. Bugün son teknolojiyle üretilen ürünler de bu temel ilke çerçevesinde 7’den 70’e herkesin beğenisine sunulmaktadır. Evyap, yakaladığı kalite ile sabundan duş jeline, şampuandan tıraş ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe ve bebek bezinden diş macununa kadar birçok kategoride hayatın vazgeçilmez bir parçası olmaktadır.

Türkiye sabun ve kişisel bakım ürünleri ihracatının önemli bir kısmını gerçekleştiren Evyap, ismini 100’den fazla ülkeye ulaştırmaktadır. Malezya’da kurduğu dünyanın en büyük oleokimya tesisinin yanı sıra Evyap, Türkiye ve Mısır’da da dahil olmak üzere Avrupa standartlarına uyumlu sistemlerle dünya çapında 3 farklı ülkede üretim yapmaktadır.

Duru, Arko Men, Arko Nem, Evy Baby, Fax ve Activex gibi önemli markaları bünyesinde bulunduran Evyap, 2006 yılında Duru ve Arko markaları ile Turquality programına dahil olmaya hak kazanmıştır. Tüm bunların yanında, uluslararası arenada söz sahibi olmasını sağlayan Evyapport ile Türkiye’nin 4. büyük özel limanı unvanını da elinde bulundurmaktadır.

Evyap, yaptığı inovatif çalışmalar ve yatırımlar ile doğal kaynakların daha verimli kullanılmasına özen gösterirken, güçlü AR-GE Merkezi sayesinde kişisel temizlik ve bakım odaklı tüketici ürünleri alanında araştırma ve geliştirme faaliyetleri göstermektedir. 3.000’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin ilk 100 sanayi şirketi arasındaki yerini koruyan Evyap, dünyanın önde gelen firmaları için “kontratlı üretim” de yapmaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.evyap.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Evyap A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Yöneticisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Evyap A.Ş.
Müşteri Yöneticisi (İstanbul)Evyap A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hızlı Tüketim Ürünleri (FMCG) sektörü bayi kanalında en az 3 yıl deneyim sahibi,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, rakamsal analiz yapabilen ve raporlayabilen,İletişim yönü kuvvetli, dinamik, Satış konusunda yetenekli ve ikna kabiliyeti yüksek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Yöneticisi (Ankara) Ankara Evyap A.Ş.
Müşteri Yöneticisi (Ankara)Evyap A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hızlı Tüketim Ürünleri (FMCG) sektörü bayi kanalında en az 3 yıl deneyim sahibi,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, rakamsal analiz yapabilen ve raporlayabilen,İletişim yönü kuvvetli, dinamik, Satış konusunda yetenekli ve ikna kabiliyeti yüksek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Executive İstanbul(Avr.), ... Evyap A.Ş.
Customer ExecutiveEvyap A.Ş.
Bachelor’s degree in related fields, Max.5 years of national key accounts management experience in FMCG companies,Fluent in English (both writing & speaking), Advanced MS Office & SAP skills, Strategic and analytical thinking skills, Strong communication skills & team alignment, Valid driving license and willing to travel, Military service should be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Uzmanı İstanbul(Asya) Evyap A.Ş.
Organizasyonel Gelişim UzmanıEvyap A.Ş.
Graduate degree in Business Administration, Economics or Engineering Departments,At least 1 year of HR experience is a plus, preferably in Organizational Development,Advanced knowledge in MS Office Applications, Excellent command of written and spoken English, Strong analytical skills and process and result oriented, Able to work in a multinational environment with employees from different cultures,No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknikeri İstanbul(Asya) Evyap A.Ş.
Bakım Onarım TeknikeriEvyap A.Ş.
Şirketimizin Tuzla Üretim Tesisleri' nde Elektrik/Elektronik, Mekanik ve Otomasyon Bakım Teknikeri pozisyonunda yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.Endüstri Meslek Lisesi Elektrik/Elektronik,Mekanik ve Otomasyon Bölümü & Meslek Yüksek Okulu Elektrik/Elektronik, Mekanik ve Otomasyon bölümü mezunu19-25 yaşları arasında 1-2 yıl tecrübeli Tercihen temel düzey İngilizce bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior R&D Engineer İstanbul(Asya) Evyap A.Ş.
Senior R&D EngineerEvyap A.Ş.
BS Degree in Chemical Engineering from reputable universities. MSc Degree is an asset3-4 years of work experience Excellent communication skills, and able to work in a multinational team environmentFluency in both written & spoken English Good knowledge of MS Office tools No military obligation for male candidates Strong analytical and problem solving skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Assistant Specialist İstanbul(Asya) Evyap A.Ş.
Purchasing Assistant SpecialistEvyap A.Ş.
Bachelor’s degree Analytical-minded, result-driven, have a high sense of urgency, Strong communication, teamwork and negotiation skills, Excellent command of written and spoken English, Proficiency in MS Office, SAP knowledge is an asset, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Management Trainee İstanbul(Avr.), ... Evyap A.Ş.
Management TraineeEvyap A.Ş.
We are looking for new colleagues who are willing to learn FMCG’s dynamic and lively environment! Who we are looking for? Fresh graduate or master degree student from reputable universities,Internship experience is a plus, Determined, achievement and result oriented personality with high energy levelProven leadership skills in cross functional teams Strong analytical skills, interpersonal skills and creative pursuitEager to learn & develop Excellent command of written and spoken English Good knowledge of MS Office applications No military service obligation for male candidates We always welcome new colleagues! Waiting your online application! Please mention the team that you want to be a part of: ·         Human Resources·         Engineering/Production·         Quality·         Supply Chain·         Other departments (please specify)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı