Evyap A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


1927 yılında Erzurum’da küçük bir atölyede büyük hayallerle başlayan bir başarı öyküsü…

Serüvenine temizliğin en doğal sembollerinden sabun ile başlayan Evyap’ın kurucusu Mehmet Rıfat Evyap’ın en büyük prensibi, kaliteli ürünler üretmekti. Bugün son teknolojiyle üretilen ürünler de bu temel ilke çerçevesinde 7’den 70’e herkesin beğenisine sunulmaktadır. Evyap, yakaladığı kalite ile sabundan duş jeline, şampuandan tıraş ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe ve bebek bezinden diş macununa kadar birçok kategoride hayatın vazgeçilmez bir parçası olmaktadır.

Türkiye sabun ve kişisel bakım ürünleri ihracatının önemli bir kısmını gerçekleştiren Evyap, ismini 100’den fazla ülkeye ulaştırmaktadır. Malezya’da kurduğu dünyanın en büyük oleokimya tesisinin yanı sıra Evyap, Türkiye ve Mısır’da da dahil olmak üzere Avrupa standartlarına uyumlu sistemlerle dünya çapında 3 farklı ülkede üretim yapmaktadır.

Duru, Arko Men, Arko Nem, Evy Baby, Fax ve Activex gibi önemli markaları bünyesinde bulunduran Evyap, 2006 yılında Duru ve Arko markaları ile Turquality programına dahil olmaya hak kazanmıştır. Tüm bunların yanında, uluslararası arenada söz sahibi olmasını sağlayan Evyapport ile Türkiye’nin 4. büyük özel limanı unvanını da elinde bulundurmaktadır.

Evyap, yaptığı inovatif çalışmalar ve yatırımlar ile doğal kaynakların daha verimli kullanılmasına özen gösterirken, güçlü AR-GE Merkezi sayesinde kişisel temizlik ve bakım odaklı tüketici ürünleri alanında araştırma ve geliştirme faaliyetleri göstermektedir. 3.000’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin ilk 100 sanayi şirketi arasındaki yerini koruyan Evyap, dünyanın önde gelen firmaları için “kontratlı üretim” de yapmaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.evyap.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Evyap A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Export Operations Assistant Specialist İstanbul(Asya) Evyap A.Ş.
Export Operations Assistant SpecialistEvyap A.Ş.
• Bachelors degree  from foreign trade, economy or business management.• Minimum 1 year experience in preferably in foreign trade• Fluent English in writing and speaking.• Good internal and external communication skills • Advanced analytical skills• SAP knowledge is a plus
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sales Management Trainee Ankara, İstanbul(Avr.)... Evyap A.Ş.
Sales Management TraineeEvyap A.Ş.
We are looking for new colleagues who are willing to learn FMCG’s dynamic and lively environment! Who we are looking for?Fresh graduate or master degree student from reputable universities, Internship experience is a plus, Determined, achievement and result oriented personality with high energy level,Proven leadership skills in cross functional teams, Strong analytical skills, interpersonal skills and creative pursuit, Eager to learn & develop, Excellent command of written and spoken English, Good knowledge of MS Office applications, No military service obligation for male candidate, Valid driving license, Flexible to travel.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Kocaeli Evyapport
Yazılım UzmanıEvyapport
·         Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun (Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri),·         Tercihen SAP SD modülünü kullanmış,·         .NET platformu bilgisi olan (ASP.NET, C#),  veri tabanı tasarımı ve uygulamaları ile ilgili bilgisi olan (MSSQL),·         BS süreç yönetimi ile ilgili uluslararası rehberler hakkında (COBIT, ITIL) bilgi sahibi,·         İş birimleri ile birlikte ihtiyaç analizi yapabilecek ve çözüm üretebilecek,  ·         ERP projelerinde yer almış, anahtar kullanıcı görevini üstlenmiş,·         Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında bilgi sahibi olmak,·         Analitik düşünebilen ve problem çözme becerisi yüksek,·         Yoğun iş ortamında, ekip için çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek,·         Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak,·         Güçlü iletişim yetkinliğine sahip,·         İyi düzeyde İngilizce bilen·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·         Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olanYazılım Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı