Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.gittigidiyor.com

Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş.
 


Dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com, hem alım hem satım yapılabilen platformuyla Türkiye’nin lider e-ticaret sitesidir. 5 Şubat 2001’de yayın hayatına başlayan GittiGidiyor.com, alıcı ve satıcılara sunduğu güvenli platformuyla alışveriş alışkanlıklarını değiştirmiş ve Türkiye’de e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük etmiştir.
7.5 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi, aylık 20 milyonun üzerinde ziyaretçisi olan GittiGidiyor’da teknolojiden giyim ve aksesuara farklı kategorilerde binlerce sıfır ve ikinci el ürün uygun fiyatlarla alıcısına sorunsuz ulaşmaktadır. Her 5 saniyede 1 ürünün satıldığı GittiGidiyor.com, aynı zamanda IPSOS KMG’nin Lovemark araştırmasında “Türkiye’nin en sevilen online alışveriş sitesi” seçilmiş; 2012 Altın Örümcek “E-ticaret Servisler” kategorisinde Jüri değerlendirmesi sonucu üçüncü, Facebook halk oylaması sonucu ise “halkın favorisi” seçilmiştir. GittiGidiyor’un İstanbul Ataşehir’deki modern ofisinde yaklaşık 150 kişi çalışmaktadır.

 
Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net