YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


24.04.2008 tarihinden itibaren Yalova’da sağlık hizmeti vermeye başlayan Hastanemiz, güçlü yönetimi, genç ve güvenilir hekim kadrosu ve dinamik çalışanlarıyla tüm branşlarda Yalova Halkının ihtiyaç duyduğu kaliteli sağlık hizmetini karşılamaya devam ediyor.

Hastanemiz, 2016 yılı Temmuz ayında,15.000 m2 kapalı alana sahip, altyapısı kurulan Onkoloji Servisi, Kardiyovasküler Cerrahi Ünitesi, Anjiyo Ünitesi, Nükleer Tıp Ünitesi, 55 Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Donanımlı Ameliyathanesi, 200 Yatak Kapasitesi ve 200 Araç Kapasiteli Otoparkıyla yeni hastane binasında hizmet sunmaya devam edecektir.
Vizyonumuz
Tüm özel ve genel branşların bulunduğu, uluslararası hizmet verebilen, bölgenin öncü ve refere sağlık kuruluşu olmaktır.
Misyonumuz
Ulusal standartlara uygun, hasta haklarına saygılı,sosyal doku ile uyumlu, güvenilir, kaliteli,ekonomik, teknolojik ve çağdaş sağlık hizmeti vermektir.
Tıbbi Hizmetlerde Mükemmeliyet
Özel Atakent Hatanesi’nin amacı, hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, hastanenin her noktasından, en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.
Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmak için, tıbbi sonuçlarımızı sürekli izleyecek, dünyada kabul edilen standartlara karşı değerlendirip açıklayacağız. Hastaların bilinçli seçim haklarını kullanabilmeleri için tıbbi sonuçların açıklanmasında da Türkiye’de öncülüğü üstleneceğiz.
Sağlık Bilimleri alanında kuracağımız akademik yapının da desteğiyle; bir yandan sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğiteceğiz.
Hasta Memnuniyeti Yaratmada Kararlılık
Sağlık konusunda hastalarımız için bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişiler, Yalova Özel Atakent Hastanesi’nin herhangi bir noktasına başvurarak, gereksinim duydukları tüm sağlık hizmetlerine hastane içinde kolaylıkla ulaşabilecekler. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlayacağız.
Hastanemiz için, en önemli başarı göstergelerinden biri hasta memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız.
Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.
Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı
Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Atakent’li olmaktan gurur duyan ekibimizdir.
Özel Atakent Hastanesi, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır.
Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.
Öncü Uygulamalar
Türkiye’de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini sürekli olarak izleyip, uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları ülkemize getirmeyi, tıbbın gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı, sağlık hizmeti sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz.
Bu hedefimizi gerçekleştirmek için, eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek üzere sağlık bilimleri alanında akademik bir kurum oluşturacağız.
Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi sağlık hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan sağlık politikalarının ve sistemlerinin oluşturulması sürecinde ülkemizin hizmetinde olacağız. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, sağlığın korunmasında yaratacağımız iş modelleriyle de hastane olarak öncü ve örnek olacağız.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları

Firma web sitesi: www.atakenthastanesi.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 15.30

Açıklama: 24 SAAT HİZMET VEREN BİRİMLERİMİZDE NÖBET UYGULAMASI MEVCUTTUR.


Sosyal ve Yan Haklar
Lojman
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dermatoloji Uzmanı Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Dermatoloji UzmanıYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Dermatoloji (deri ve zührevi hastalıkları) branşında uzman, Yeni nesil lazer teknolojisini ve medikal estetik uygulamaları yapabilen, üst düzey estetik ünitesi planlaması bulunan, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Tam zamanlı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Yenidoğan yoğunbakım deneyimine ve sertifikasına sahip ( pediatrik yoğunbakım 6 yatak + 2 temas izolasyon + 1 solunum odası, yeni doğan yoğunbakım 10 küvöz + 2 temas izolasyon )Branşının gerektirdiği vizyona sahip, İletişim yönü güçlü,pozitif ve dinamik, Tam zamanlı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ortodonti Uzmanı Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Ortodonti UzmanıYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Diş Hekimliği Fakülteleri'nden mezun,Mesleği ile ilgili bilimsel çalışmaları takip eden,İnsan ilişkileri ve İletişim Becerileri güçlü,güleryüzlü,Hasta memnuniyetine önem veren,Ekip çalışmasına uygun,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖZ HASTALIKLARI UZMANI Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
GÖZ HASTALIKLARI UZMANIYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Hasta memnuniyeti ve kaliyeli hizmet anlayışına sahip, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, İletişim yönü güçlü, pozitif ve dinamik, Tam zamanlı çalışabilecek, Yalova'da ikamet eden/edebilecek olan, Uzman Doktorlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİZİK TED. VE REH. UZMANI (60 YAŞ ÜSTÜ) Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
FİZİK TED. VE REH. UZMANI (60 YAŞ ÜSTÜ)YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
60 yaş üstü ( kendi kadrosunda çalışabilecek ) Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,Askeriyeden emekli, Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Etkin iletişim ve yönetim becerilerine sahip, Tam zamanlı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
GENEL BAŞVURUYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Analitik ve sonuç odaklı düşünen ve raporlama yeteneği gelişmiş, Erkek Personeller için Askerlik Hizmetini tamamlamış Başvuru yaptığınız pozisyonu lütfen belirtiniz Başvuru pozisyonu hakkında genel bir bilgi açıklaması yapınız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı