YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


24.04.2008 tarihinden itibaren Yalova’da sağlık hizmeti vermeye başlayan Hastanemiz, güçlü yönetimi, genç ve güvenilir hekim kadrosu ve dinamik çalışanlarıyla tüm branşlarda Yalova Halkının ihtiyaç duyduğu kaliteli sağlık hizmetini karşılamaya devam ediyor.

Hastanemiz, 2016 yılı Temmuz ayında,15.000 m2 kapalı alana sahip, altyapısı kurulan Onkoloji Servisi, Kardiyovasküler Cerrahi Ünitesi, Anjiyo Ünitesi, Nükleer Tıp Ünitesi, 55 Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Donanımlı Ameliyathanesi, 200 Yatak Kapasitesi ve 200 Araç Kapasiteli Otoparkıyla yeni hastane binasında hizmet sunmaya devam edecektir.
Vizyonumuz
Tüm özel ve genel branşların bulunduğu, uluslararası hizmet verebilen, bölgenin öncü ve refere sağlık kuruluşu olmaktır.
Misyonumuz
Ulusal standartlara uygun, hasta haklarına saygılı,sosyal doku ile uyumlu, güvenilir, kaliteli,ekonomik, teknolojik ve çağdaş sağlık hizmeti vermektir.
Tıbbi Hizmetlerde Mükemmeliyet
Özel Atakent Hatanesi’nin amacı, hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, hastanenin her noktasından, en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.
Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmak için, tıbbi sonuçlarımızı sürekli izleyecek, dünyada kabul edilen standartlara karşı değerlendirip açıklayacağız. Hastaların bilinçli seçim haklarını kullanabilmeleri için tıbbi sonuçların açıklanmasında da Türkiye’de öncülüğü üstleneceğiz.
Sağlık Bilimleri alanında kuracağımız akademik yapının da desteğiyle; bir yandan sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğiteceğiz.
Hasta Memnuniyeti Yaratmada Kararlılık
Sağlık konusunda hastalarımız için bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişiler, Yalova Özel Atakent Hastanesi’nin herhangi bir noktasına başvurarak, gereksinim duydukları tüm sağlık hizmetlerine hastane içinde kolaylıkla ulaşabilecekler. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlayacağız.
Hastanemiz için, en önemli başarı göstergelerinden biri hasta memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız.
Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.
Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı
Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Atakent’li olmaktan gurur duyan ekibimizdir.
Özel Atakent Hastanesi, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır.
Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.
Öncü Uygulamalar
Türkiye’de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini sürekli olarak izleyip, uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları ülkemize getirmeyi, tıbbın gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı, sağlık hizmeti sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz.
Bu hedefimizi gerçekleştirmek için, eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek üzere sağlık bilimleri alanında akademik bir kurum oluşturacağız.
Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi sağlık hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan sağlık politikalarının ve sistemlerinin oluşturulması sürecinde ülkemizin hizmetinde olacağız. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, sağlığın korunmasında yaratacağımız iş modelleriyle de hastane olarak öncü ve örnek olacağız.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları

Firma web sitesi: www.atakenthastanesi.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 15.30

Açıklama: 24 SAAT HİZMET VEREN BİRİMLERİMİZDE NÖBET UYGULAMASI MEVCUTTUR.


Sosyal ve Yan Haklar
Lojman
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GÖZ HASTALIKLARI UZMANI Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
GÖZ HASTALIKLARI UZMANIYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Hasta memnuniyeti ve kaliyeli hizmet anlayışına sahip, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, İletişim yönü güçlü, pozitif ve dinamik, Tam zamanlı çalışabilecek, Yalova'da ikamet eden/edebilecek olan, Uzman Doktorlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HEMŞİRE Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
HEMŞİREYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Çağdaş alt yapısı ve uzman ekipleriyle müşterilerinin ‘gülümseyen yüzü ’ olmayı kendine amaç edinen Özel Atakent hastanesi' nde görevlendirilmek üzere
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA KABUL KAYIT GÖREVLİSİ Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
HASTA KABUL KAYIT GÖREVLİSİYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Tercihen lisans, en az MYO mezunu, Sağlık sektöründe ‘Hasta Kayıt Kabul’ pozisyonunda çalışmış, SGK, özel sağlık sigortası ve anlaşmalı kurumlar bilgisine sahip, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Dış görünümüne ve kişisel hijyenine önem veren, İlgili alanda en az 1-2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim, Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilen aynı zamanda empati kurma becerisine sahip,Hasta memnuniyetine önem veren, Vardiyalı çalışabilicek, Sabırlı, güler yüzlü ve dinamik,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
İNSAN KAYNAKLARIYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
İnsan Kaynakları Departmanımızda Görevlendirilmek Üzere,*Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi Bölümünden mezun,*İnsan Kaynakları ,personel Yönetimi Konularında en az 1 yıllık deneyime sahip,*Microsoft Office ,Netsis İnsan Kaynaklarını programlarını bilen,*Personel giriş -çıkış işlemleri yürütebilecek,*Pozitif İnsan ilişkileri ve iletişim becerisine sahip,takım çalışmasını özümsemiş,dinamik,disiplinli,*Araştırmacı,gelişime açık ve sorumluluk sahibi,*Organizasyon ,iş takip, yetenek ve deneyimine sahip,*Sorumluluk almaktan kaçınmayan*Tempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek özellikte,*Erkek adaylar içi Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL PAZARLAMA SORUMLUSU Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
KURUMSAL PAZARLAMA SORUMLUSUYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Mesleği ile ilgili  konusunda bilgi ve deneyim sahibi,   Mesleği ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, öğrenmeye açık,  İletişim yeteneği kuvvetli,  Hasta memnuniyetine önem veren,  Ekip çalışmasına yatkın,  Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  Tam zamanlı aktif çalışabilecek Kurumsal Pazarlama Sorumlusu  aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Beyin ve Sinir Cerrahı Uzmanı Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Beyin ve Sinir Cerrahı UzmanıYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanlık eğitimini tamamlamış,Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
EBE Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
EBEYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Çağdaş alt yapısı ve uzman ekipleriyle müşterilerinin ‘gülümseyen yüzü ’ olmayı kendine amaç edinen Özel Atakent hastanesi' nde görevlendirilmek üzere
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
GENEL BAŞVURUYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Analitik ve sonuç odaklı düşünen ve raporlama yeteneği gelişmiş, Erkek Personeller için Askerlik Hizmetini tamamlamış Başvuru yaptığınız pozisyonu lütfen belirtiniz Başvuru pozisyonu hakkında genel bir bilgi açıklaması yapınız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ortopedi Uzmanı Yalova YALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Ortopedi UzmanıYALOVA ÖZEL ATAKENT HASTANESİ
Ortopedi ve Travmatoloji Alanında Tecrübeli, Tercihen Özel Hastane tecrübesine sahip, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Hasta ile iletişimi kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı, aktif çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı