Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


http://www.yfas.com.tr
Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB) öncülüğünde, 13 büyük bankanın katılımıyla 15 Ekim 1976 tarihinde kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde yatırımcılarımızın gözünde "güven sembolü" olmaya ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam ettik.
Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, güçlü ortaklık yapımız, geniş ürün yelpazemiz, gelişmiş teknolojik altyapımız ve deneyimimizle Türk Sermaye Piyasası'ndaki öncü rolümüzü sürdürmek, temel hedefimizdir.
Önemli merkezlerdeki 9 şubemiz, tümü Sermaye Piyasası Kurulu lisanslarına sahip yatırım danışmanlarımız ve müşteri temsilcilerimiz, İnternet Şubemizi (YF.COM.TR) ve hizmet ağımızı oluşturmaktadır.
Tüm sermaye piyasası yetki belgelerine sahip Yatırım Finansman olarak, aracılık ve yatırım bankacılığı hizmetlerini, yurtiçi ve yurtdışı bireysel ve kurumsal yatırımcılarımıza dünya standartlarında sunmaktayız.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Finans ve Yatırım Danışmanlığı,Finans - Ekonomi,Borsa

Firma web sitesi: www.yf.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Borsa Yatırım Uzmanı (Ankara) Ankara Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Borsa Yatırım Uzmanı (Ankara)Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB) öncülüğünde, 13 büyük bankanın katılımıyla 15 Ekim 1976 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde yatırımcılarının gözünde "güven sembolü" olmaya ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam etmektedir. Önemli merkezlerdeki 10 hizmet noktası, tümü Sermaye Piyasası Kurulu lisanslarına sahip yatırım danışmanları, internet şubesi ve işlem platformları hizmet ağını oluşturmaktadır. Geniş yetkili aracı kurum olarak, yurt içi, yurt dışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara sermaye piyasaları alanında aracılık hizmetlerini, dünya standartlarında sunmaktadır. Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’nin  Ankara Şube Müdürlüğü için;·         Üniversitelerin İktisat, İşletme, Sermaye Piyasası ve diğer ilgili bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans düzeyinde eğitimini tamamlamış,·         Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşlarında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Sermaye Piyasaları Faaliyetleri  Düzey 3 Lisans Belgesine sahip, tercihen Sermaye Piyasaları Türev Araçlar  Lisans Belgesine sahip,·         Piyasaları ve işlem gören ürünleri analiz edebilecek düzeyde temel ve teknik analiz yöntemleri hakkında yeterli bilgi sahibi,·         Pay piyasası, sabit getirili menkul kıymetler ve türev piyasalarda bilgi sahibi olan ve müşteri portföyünü yönlendirebilecek,·         Müşteri ve satış odaklı çalışan, şirketin müşteri portföyüne katkı sağlayabilecek,·         Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli,·         Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış olan·         Ankara’da ikamet eden veya edecek olançalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müfettiş Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Müfettiş YardımcısıYatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB) öncülüğünde, 13 büyük bankanın katılımıyla 15 Ekim 1976 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde yatırımcılarının gözünde "güven sembolü" olmaya ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam etmektedir. Önemli merkezlerdeki 10 hizmet noktası, tümü Sermaye Piyasası Kurulu lisanslarına sahip yatırım danışmanları, internet şubesi ve işlem platformları hizmet ağını oluşturmaktadır. Geniş yetkili aracı kurum olarak, yurt içi, yurt dışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara sermaye piyasaları alanında aracılık hizmetlerini, dünya standartlarında sunmaktadır. Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’nin İstanbul-Fındıklı’da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Teftiş Kurulu Başkanlığı’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden lisans / yükseklisans derecesine sahip,·         Sermaye piyasası alanında en az 1 yıl deneyimi olan,·         SPF Düzey III lisansına sahip,·         MS Office programlarını etkin kullanan,·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         Ekip çalışmasına yatkın,sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen,·         İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,·         Sermaye piyasalarına dönük denetim kariyer hedefi bulunan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen,·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),·         Seyahat engeli bulunmayanMüfettiş Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
İç Kontrol Uzman YardımcısıYatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB) öncülüğünde, 13 büyük bankanın katılımıyla 15 Ekim 1976 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde yatırımcılarının gözünde "güven sembolü" olmaya ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam etmektedir. Önemli merkezlerdeki 10 hizmet noktası, tümü Sermaye Piyasası Kurulu lisanslarına sahip yatırım danışmanları, internet şubesi ve işlem platformları hizmet ağını oluşturmaktadır. Geniş yetkili aracı kurum olarak, yurt içi, yurt dışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara sermaye piyasaları alanında aracılık hizmetlerini, dünya standartlarında sunmaktadır. Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’nin İstanbul-Fındıklı’da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki İç Kontrol Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,·         Tercihen aracı kurumların risk yönetimi, iç denetim vb. departmanlarında 1 yıl deneyimi olan,·         SPF Düzey III lisansına sahip,·         MS Office programlarını etkin kullanan,·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         Ekip çalışmasına yatkın,sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen,·         İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)İç Kontrol Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Danışmanı / Analist İstanbul(Avr.), ... Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Yatırım Danışmanı / AnalistYatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB) öncülüğünde, 13 büyük bankanın katılımıyla 15 Ekim 1976 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde yatırımcılarının gözünde "güven sembolü"olmaya ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam etmektedir. Önemli merkezlerdeki 10 hizmet noktası, tümü Sermaye Piyasası Kurulu lisanslarına sahip yatırım danışmanları, internet şubesi ve işlem platformları hizmet ağını oluşturmaktadır. Geniş yetkili aracı kurum olarak, yurt içi, yurt dışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara sermaye piyasaları alanında aracılık hizmetlerini, dünya standartlarında sunmaktadır. Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’nin İstanbul’da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Yatırım Danışmanlığı Birimi’nde; borsaya kote şirketler ve/veya piyasalar ile ilgili teknik analiz yorumlarının yapılması, temel analiz yöntemi ile şirket değerlemesi yapılması ve günlük bültenlerin hazırlanması vb. konularda  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat veya İşletme Mühendisliği vb. bölümlerden mezun,Teknik analiz yöntemi ile borsaya kote şirketler ve/veya piyasalar ile ilgili analiz yapabilecek,Temel analiz yöntemi ile şirket değerlemesi konusunda deneyimli,Minimum 1 yıl benzer pozisyonda çalışmış, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı’na sahip, MS Office programlarını etkin kullanan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) takım arkadaşları  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Sistem MühendisiYatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB) öncülüğünde, 13 büyük bankanın katılımıyla15 Ekim 1976 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde yatırımcılarının gözünde "güven sembolü" olmaya ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam etmektedir. Önemli merkezlerdeki 10 hizmet noktası, tümü Sermaye Piyasası Kurulu lisanslarına sahip yatırım danışmanları, internet şubesi ve işlem platformları hizmet ağını oluşturmaktadır. Geniş yetkili aracı kurum olarak, yurt içi, yurt dışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara sermaye piyasaları alanında aracılık hizmetlerini, dünya standartlarında sunmaktadır. Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’nin İstanbul-Fındıklı’da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Bilgi İşlem Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl iş deneyimi olan,Server/Storage donanımları hakkında iyi derecede bilgi ve deneyimli,Server/Storage işletim sistemleri, yazılımları ve alt yapı teknolojileri konusunda bilgi  ve deneyimli,Windows 2008, 2012 Server kurulum ve konfigürasyonlarını yapabilen, gerektiğinde script yazabilen,Sanallaştırma (HyperV, Vmware) konularında  bilgi ve deneyim sahibi,Active Directory, Terminal Server, GPO  kurulum ve yönetiminde tecrübe sahibi,Web Server (IIS) ve FTP Server konularında detaylı bilgi ve deneyim sahibi,Mail Server (MS Exchange) kurulumu, ayarları,  yönetimi konusunda bilgi sahibi,Router, Switch, TCP/IP, Security ve Management ürünlerini tanıyan, kurmuş ve yönetmiş VPN, IP, LAN, WAN, BGP, Firewall yapılandırmaları yapabilenSunucu ve network monitoring ürünlerini kullanmış ve konfigüre edebilen,SQL Server kurulum, işletim, yedekleme,replikasyon, monitoring bilgisi olan,Load Balancer altyapısı ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi,Analitik, çözüm odaklı, öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikleri takip eden,Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Sistem Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Destek Elemanı (Engelli Personel) İstanbul(Avr.), ... Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Destek Elemanı (Engelli Personel)Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.
Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB) öncülüğünde, 13 büyük bankanın katılımıyla 15 Ekim 1976 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde yatırımcılarının gözünde "güven sembolü" olmaya ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam etmektedir. Önemli merkezlerdeki 10 hizmet noktası, tümü Sermaye Piyasası Kurulu lisanslarına sahip yatırım danışmanları, internet şubesi ve işlem platformları hizmet ağını oluşturmaktadır. Geniş yetkili aracı kurum olarak, yurt içi, yurt dışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara sermaye piyasaları alanında aracılık hizmetlerini, dünya standartlarında sunmaktadır. Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’nde yer alan Destek Hizmetleri Birimi’nde görevlendirilmek üzere;Lise, tercihen ön lisans/lisans derecesine sahip, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarına hakim, B sınıfı  ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden  Destek Hizmetleri Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı