Yeryüzü Doktorları Doctors Worldwide Türkiye 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Yeryüzü Doktorları Doctors Worldwide Türkiye

Nisan 2000’de uluslararası tıbbi yardım örgütü olarak kurulmuştur. Birleşmiş Milletler İnsani Yardım Koordinasyon Ofisi (OCHA), Afet Yönetim ve Koordinasyon Ofislerinin (UNDAC) eğitim ve tatbikatlarına iştirak ederek, saha operasyonlarında adı geçen kuruluşlara akredite olarak çalışmaktadır. Bununla birlikte UNICEF, WHO, İslam İşbirliği Teşkilatı, Kızılay ve Kızılhaç Federasyonu gibi devletlerarası kuruluşlarla paydaş olarak projeler yürütmektedir. Yeryüzü Doktorları ayrıca BM En Az Gelişmiş Ülkeler STK Forumu’nun ev sahibi ülke koordinatörlüğünü de yürütmektedir.

Kurulduğu günden bu yana 40’tan fazla ülkede fakirlik, kuraklık, hastalık, savaş, deprem gibi doğal ve insan kaynaklı afet ve felaketlerin kurbanı olan muhtaç insanlara, insani ve tıbbi yardım götürmüştür.

Dünya çapında 11.000’i aşkın gönüllüsü ile faaliyetlerini sürdüren Yeryüzü Doktorları Türkiye Yönetim Kurulu’nun Başkanı Uzm. Dr. Yahyahan GÜNEY, Başkan Yardımcısı Op. Dr. Oktay Özkan’dır.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sivil Toplum Kuruluşları

Firma web sitesi: www.yyd.org.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriYeryüzü Doktorları Doctors Worldwide Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Yeryüzü Doktorları Doctors Worldwide Türkiye
Sosyal Medya UzmanıYeryüzü Doktorları Doctors Worldwide Türkiye
AsgariÜniversite mezunu olmak.Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, imla kurallarına hâkim olmak, dil kullanımı iyi olmak.Sosyal medya alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak.Microsoft Office uygulamalarına hâkim olmak.Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak.Ekip çalışmasına yatkın olmak. Tercihenİyi seviyede İngilizce bilmek.Sivil Toplum ve İnsani Yardım alanında entelektüel birikimi olmak.MS CRM hakkında bilgi sahibi olmak.Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Elemanı İstanbul(Avr.), ... Yeryüzü Doktorları Doctors Worldwide Türkiye
Ofis ElemanıYeryüzü Doktorları Doctors Worldwide Türkiye
Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Aktif olarak araç kullanabilen, İngilizce ve Arapça dillerinden en az birini aktif olarak konuşabilen, Lojistik ve ofis işleri konusunda tercihen 2 yıl tecrübesi bulunan, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişim yönü kuvvetli, ekip çalışmasına uyumlu, Askerliğini yapmış(erkek adaylar için), İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı