Yeşim Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.yesim.com

YEŞİM TEKSTİL

 

Yeşim Tekstil, 144 bin metrekaresi kapalı ve 181 bin metrekaresi açık olmak üzere, Bursa’da toplam 325 bin metrekare alan üzerinde yaklaşık 3 bin çalışanı ile hazırgiyim ve ev tekstili üzerine üretim yapmaktadır. Üretimine 1983 yılında başlayan Yeşim’in, günlük üretim kapasitesi 55 ton örme, 70 ton boyama, 100 bin metre baskı ve 150 bin adet hazırgiyim ile 60 bin adet ev tekstilidir.

YEŞİM , dünyada hazırgiyim sektöründe aynı çatı altında iplikten mamul ürüne kadar tüm işlemleri kendi bünyesinde yapabilen en büyük dört entegre tesisten biri olmasının yanı sıra, Türkiye’de yarattığı istihdam alanıyla da en büyük firmalar arasında yer almaktadır.

2005 yılından beri Nike markasının üretim partneri olan Yeşim Tekstil, bu markanın yanı sıra, Gap, Banana Republic, Old Navy, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Esprit, Hugo Boss, Lands' End, Tchibo ve Schlafgut gibi markalara üretim yapmaktadır.Türkiye’deki üretim tesislerinin dışında Moldova ve Mısır gibi ülkelerde fason üretim yaptıran firmanın, ülke sınırları içerisinde de birçok fason firması bulunmaktadır.

Fiyatta, kalitede ve kapasitede avantaj elde ederek, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına tedarikçi firmalarıyla da işbirlikleri kuran Yeşim, bu anlamda ulusal ve uluslararası birçok seçkin firmayla da partnerlik yapmaktadır.

 

 


Yeşim Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru Bursa Yeşim Tekstil
Genel BaşvuruYeşim Tekstil
Genel Nitelikler:?Tekstil Sektöründe Lider olarak faaliyet gösteren firmamızın farklı departmanlarında görev almak üzere ;Üniversitelerin Lisans Bölümlerinden Mezun  İngilizce Bilen Microsoft Office Programlarını çok iyi seviyede kullanabilen  Analitik Düşünen, Takım Çalışmasına Yatkın, İletişim Kurma Becerisine Sahip,Müşteri ve Sonuç Odaklı adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Bursa Yeşim Tekstil
Müşteri TemsilcisiYeşim Tekstil
Müşteri Temsilcisi pozisyonu için değerlendirilmek üzere ;Tekstil Müh. mezunu  İyi derede ingilizce bilgisine sahip Min :1 yıllık konfeksiyon müşteri temsilcisi deneyimi olan Sistem ve Sonuç Odaklı adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı