Yeşim Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.yesim.com

YEŞİM TEKSTİL

 

Yeşim Tekstil, 144 bin metrekaresi kapalı ve 181 bin metrekaresi açık olmak üzere, Bursa’da toplam 325 bin metrekare alan üzerinde yaklaşık 3 bin çalışanı ile hazırgiyim ve ev tekstili üzerine üretim yapmaktadır. Üretimine 1983 yılında başlayan Yeşim’in, günlük üretim kapasitesi 55 ton örme, 70 ton boyama, 100 bin metre baskı ve 150 bin adet hazırgiyim ile 60 bin adet ev tekstilidir.

YEŞİM , dünyada hazırgiyim sektöründe aynı çatı altında iplikten mamul ürüne kadar tüm işlemleri kendi bünyesinde yapabilen en büyük dört entegre tesisten biri olmasının yanı sıra, Türkiye’de yarattığı istihdam alanıyla da en büyük firmalar arasında yer almaktadır.

2005 yılından beri Nike markasının üretim partneri olan Yeşim Tekstil, bu markanın yanı sıra, Gap, Banana Republic, Old Navy, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Esprit, Hugo Boss, Lands' End, Tchibo ve Schlafgut gibi markalara üretim yapmaktadır.Türkiye’deki üretim tesislerinin dışında Moldova ve Mısır gibi ülkelerde fason üretim yaptıran firmanın, ülke sınırları içerisinde de birçok fason firması bulunmaktadır.

Fiyatta, kalitede ve kapasitede avantaj elde ederek, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına tedarikçi firmalarıyla da işbirlikleri kuran Yeşim, bu anlamda ulusal ve uluslararası birçok seçkin firmayla da partnerlik yapmaktadır.

 

 


Yeşim Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kumaş Geliştirme Uzmanı Bursa Yeşim Tekstil
Kumaş Geliştirme UzmanıYeşim Tekstil
Kumaş Geliştirme departmanımızda görev alacak,Üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede ingilizce bilgisine sahip En az 2 yıllık kumaş tecrübesi olan Takım çalışmasına yatkın İletişimi güçlü Sistem ve sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Model Makineci Bursa Yeşim Tekstil
Model MakineciYeşim Tekstil
Numune Makinecisi pozisyonunda değerlendirmek üzere ; Tercihen tekstil bölümlerinden mezun İyi derece tekstil makinesi (Overlok-Reçme-Tek İğne ) kullanabilenEn az 3 yıllık konfeksiyon numune makinesi tecrübesi olan Takım çalışmasına yatkın İletişimi güçlü Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa Yeşim Tekstil
Genel BaşvuruYeşim Tekstil
Sektöründe lider olarak faaliyet gösteren firmamızın farklı departmanlarında görev almak üzere ;Üniversitelerin lisan bölümlerinden mezun  Tercihen iyi seviyede ingilizce bilen Microsoft office programlarını iyi seviyede kullanabilen  Müşteri Odaklı çalışabilecek Analitik yönü güçlü  Takım Çalışmasına Yatkın İletişimi güçlü  Sistem ve sonuç odaklı  Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Bursa Yeşim Tekstil
Müşteri TemsilcisiYeşim Tekstil
Müşteri Temsilcisi pozisyonu için değerlendirilmek üzere ;Üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede ingilizce bilgisine sahip En az 1 yıllık konfeksiyon alanında benzer pozisyonda görev yapmış İletişimi güçlü  Sistem ve sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı