Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


Yıldızlar Grup Şirketlerinin geçmişi, Yıldızlar İnşaat Şirketinin kurulduğu 1968 yılına kadar uzanır. Grubumuz bir yandan inşaat sektöründe yüksek kaliteli üstyapı ve altyapı projelerinde gelişmiş bir tecrübe oluşturmuş durumdayken, diğer yandan ülkenin enerji sektörünün büyük yatırımcılarından olma yolundadır.


Yıldızlar Grup' un profesyonel ekibinin dünya çapında değişen pazar şartlarına uyum gösterme yeteneği, kurulduğu günden bugüne kadar Grubun marka değerini artıran en önemli unsur olmuştur. Grubun inşaat alanında yüklendiği işleri zamanında teslim etme konusundaki ünü her geçen gün artmaktadır.


Yıldızlar Grup uzun yıllardır geliştirdiği inşaat ve taahhüt tecrübesinin ardından, enerji yatırımlarına da yönelmiştir. Bu kapsamda Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Dayalı Elektrik üretim Tesisi Projeleri geliştirerek (HES ve RES), Türkiye 'nin değişik bölgelerinde enerji yatırımları gerçekleştirmektedir.


Kendisini, bugüne kadar sadece tecrübesi ile değil, finansal gücüyle de inşaat, Taahhüt ve Enerji sektörlerinde doğru konumlandırmış olan Yıldızlar Grup, bir yandan çalışmakta olduğu Türkiye, Bosna-Hersek ve Suudi Arabistan pazarlarında büyüme, diğer yandan ise yeni uluslararası pazarlara güvenli ve hızlı girişler yapma niyetindedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,İnşaat

Firma web sitesi: www.yildizlar.com


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Cep Telefonu


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Yönetimi Direktörü Ankara Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Proje Yönetimi DirektörüYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve sürekli büyümekte olan şirketimizde İnşaat süreçlerinin üst seviyede yönetiminde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Yapım Direktörü’ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe en az 15 yıl yönetsel deneyime sahip, Eş zamanlı olarak birden çok projenin koordinasyonu konusunda deneyim sahibi,Üst yapı projelerinde, özellikle prestijli ve büyük projelerin (hastane, kamu binaları, stadyum vb.) yönetiminde görev almış,Projenin tüm disiplinleri (inşaat, mekanik, elektrik, hukuk, satınalma ,insan kaynakları, idari işler vb.) arasındaki koordinasyonun sağlanmasında yönetsel tecrübeye sahip,İş programı ve planlama, maliyet analizi ve kontrolü, bütçe kontrolü konularında yönetsel tecrübeye sahip,Kamu İhale Kanunu’na hakim, tercihen kamu projelerinde deneyime sahip, Sektör ile ilgili yasal mevzuatlara ve uygulamalara hakim, Tercihen primavera ve Kurumsal Kaynak Planlama(ERP) programlarına hakim, Şirketin büyüme ve gelişim stratejilerine yön verebilecek bakış açısına sahip,Yönetsel becerileri gelişmiş, etkin iletişim kurabilen, temsil yeteneği güçlü,Problem çözme, sonuç odaklı çalışma ve zaman yönetimi konularında yetkinlik sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu Kütahya Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
İdari İşler SorumlusuYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Kütahya'da yapımını üstlenmiş olduğu üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip ‘İdari İşler Sorumlusu'  aramaktayız.• En az Lise mezunu• İdari İşler alanında minumum 5 yıl deneyime sahip,• Ulaşım, temizlik, güvenlik, mutfak vb. idari İşler konularında deneyimli,• Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş,• İletişim becerisi gelişmiş,• Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Koordinatörü Ankara Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Dizayn KoordinatörüYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip ’Mimari Koordinatör’ aramaktayız.· Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,· İnşaat sektöründe üst/alt yapı (Hastane, Stadyum, Konut, Kamu Binası, yol vb.)projelerinde minimum 10 yıl  deneyim sahibi,· Kamu ihaleli anahtar teslim projelerimizin tasarım, konsept, avan ve uygulamalarına yönelik gerekli çalışmaları yürütebilecek, koordinasyonu sağlayıp insiyatif alabilecek,· Statik, mimari ve elektrik-mekanik ile çevre düzenlemesi uygulama projelerinin süperpoze edilmesinde ve shop drawing / as-built projelerin çizilmesinde deneyim sahibi,· Proje uyumsuzluklarının giderilmesini ve gerekli işveren onaylarının alınmasını sağlayabilecek,· Kontrol, proje müellifi ve idare ile uyumlu çalışabilen,· Auto-cad, 3DMax ve Revit Architect vb. mesleki programları iyi seviyede kullanabilen,· Kurumsal kaynak planlama programına(ERP)hakim,· İletişim, planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş,· Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Alet Operatörü Kütahya Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Alet OperatörüYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Kütahya'da yapımını üstlenmiş olduğu üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip  ‘Alet Operatörü’  aramaktayız.En az İlköğretim Mezunu, Tercihen Kütahya'da ikamet eden, İnşaat sektöründe en az 5 yıl deneyimli. Mesleği ile ilgili Alet/Araçları aktif kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Asistan Ankara Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Teknik AsistanYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
İnşaat ve Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip ‘Teknik Birim Asistanı' aramaktayız.• Üniversite mezunu, tercihen meslek yüksek okullarının teknik bölümlerinden mezun,• İnşaat sektöründe ve benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip,• Prezantabl, diksiyonu düzgün, temsil yeteneği güçlü,• Dosyalama ve arşivleme konusunda deneyimli,• Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Kütahya Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Kamp AmiriYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Kütahya'da yapımını üstlenmiş olduğu üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip ‘Kamp Sorumlusu'  aramaktayız.Lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Kamp Yönetiminde deneyimli, Planlama, takip ve organizasyon yetkinliklerine sahip,Sorumluluk bilinci yüksek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Ankara Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
MimarYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Ankara’daki Konut Projesi'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde 'Saha Mimarı' aramaktayız.• Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,• Üst yapı projelerinde saha uygulamalarında minimum 5 yıl deneyim sahibi,• İnce İşler konusunda deneyim sahibi,• MS Office ve Autocad programlarını ileri seviyede kullanabilen,• Saha ekibi ile Proje Yöneticileri arasında doğru iletişimi kurabilen,• Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen,• Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Ankara Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Harita MühendisiYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Ankara'daki Konut Projesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde 'Harita Mühendisi' aramaktayız.Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, İnşaat sektöründe üst yapı projelerinde minumum 5 deneyimli, Saha aplikasyonu ve uygulamalarını yapabilen ve kontrol edebilen, Şantiyelerde saha ekiplerinin denetimini yapabilecek, Metraj, hakediş ve kesin hesap konularında deneyimli, Temsil ve iletişim becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, Burdur... Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Genel BaşvuruYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Yıldızlar Grup bünyesine yapacağınız "Genel Başvurularınızı" buradan gerçekleştirebilirsiniz.Başvurunuz değerlendirmeye alınacak olup, niteliklerinizin aranılan pozisyonlara uygun olması halinde, sizinle iletişime geçeceğimizi belirtir, çalışma hayatınızda başarılar dileriz.Saygılarımızla,Yıldızlar Grupİnsan Kaynakları Direktörlüğü
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Mühendisi Ankara Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Planlama MühendisiYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Ankara'daki Konut Projesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip ‘Planlama, Bütçe ve Maliyet Kontrol Mühendisi’ aramaktayız.• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• Minumum 3 yıl şantiye/ merkez teknik ofis planlama ve üst yapı projesi şantiye deneyimine sahip,• Tercihen büyük ölçekli üst yapı projelerinde iş programı, maliyet kontrol ve planlama konularında deneyime sahip,• Planlama çıktılarına göre etkin raporlama yapabilen,• İyi seviyede Primavera ve Autocad programlarına hakim,• Merkez Planlama Bütçe ve Maliyet Kontrol  birimi ile koordineli çalışma deneyimine sahip,• Etkin raporlama becerisi gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi Bursa Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Hakediş ve Kesin Hesap MühendisiYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu konut projesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip ‘Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi’ aramaktayız.• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• En az 5 yıl deneyim sahibi,• İyi derecede metraj ve hakediş bilgisine sahip,•Tercihen şantiye teknik ofis deneyimine sahip,•Tercihen kurumsal kaynak planlama programlarına hakim(ERP).• Etkin raporlama becerisi gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma ve Lojistik Uzmanı Ankara Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Satınalma ve Lojistik UzmanıYıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş.
İnşaat ve Enerji alanında faaliyet gösteren şirketimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satınalma Uzmanı’ aramaktayız.• Üniversitelerin tercihen İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• İnşaat malzemeleri satınalması konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi,• Kamu Projesi deneyimine sahip,• MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,• Tercihen Kurumsal Kaynak Planlama(ERP) programlarına hakim,• Analitik düşünebilen, dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı