YURTİÇİ KARGO SERVİSİ A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


"Söz Verdiğimiz Gibi" sloganından hareketle dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketi Yurtiçi Kargo; 1982 yılından bu yana ülkemizi hızlı, kaliteli, güvenilir ve teknolojik kargo hizmeti kavramıyla tanıştırdı. 1997 yılından bu yana Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu'nun (FIATA) da üyesi olan Yurtiçi Kargo, günümüzde 17 Bölge Müdürlüğü, 32 Aktarma Merkezi, 800’den fazla şubesi, 13.500’den fazla çalışanı ve 3910 araç filosu ile Türkiye'nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde öncü kargo şirketi olma özelliğini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına hiç ara vermeden devam eden Yurtiçi Kargo, yurtiçi taşımacılık alanında sunduğu öncü hizmetlerin yanında, uluslararası taşımacılıkta da önemli adımlar attı. 2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte Yurtiçi Kargo, müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 230 noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

Yurtiçi Kargo, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerin sonucunda 1999 yılında TS EN ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi'ni; 2003 yılında da TS EN ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi'ni alan ilk kargo şirketi olmuştur. 2010 yılında TSE ve IQNet'ten TS EN ISO 9001:2008 Belgesini almıştır.

Sektöründeki lider konumunu, nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Yurtiçi Kargo, eğitimli kadrosu, yaygın şube ağı ve güçlü IT alt yapısı ile birlikte sektöründe Türkiye'ye yol göstermeye, "Söz Verdiği Gibi" devam etmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Taşımacılık

Firma web sitesi: www.yurticikargo.com


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye


YURTİÇİ KARGO SERVİSİ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurye İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Marmara  Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az ilköğretim tercihen lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Üsküdar, Sancaktepe, Beykoz ve çevresinde ikamet eden,Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sürücü İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
SürücüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Marmara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Aktif olarak araç kullanabilen,B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC4 belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan,Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Üsküdar, Sancaktepe, Beykoz ve çevresinde ikamet eden,Sürücü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Operatörü İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo OperatörüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Marmara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Üsküdar, Sancaktepe, Beykoz ve çevresinde ikamet eden,Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Dağıtım Görevlisi İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo Dağıtım GörevlisiYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Çayırova Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az ilköğretim mezunu, Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Maltepe,Kartal,Pendik,Tuzla,Gebze çevresinde ikamet eden,Sosyal Haklar :  Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
İst. Boğaziçi Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az İlköğretim mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Beşiktaş, Sarıyer, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli ve çevresinde ikamet eden,Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sürücü İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
SürücüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
İst. Boğaziçi Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Aktif olarak araç kullanabilen,B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC4 belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Beşiktaş, Sarıyer, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli ve çevresinde ikamet eden,Sürücü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Operatörü İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo OperatörüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
İst. Boğaziçi Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Beşiktaş, Sarıyer, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli ve çevresinde ikamet eden,Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Güvenlik GörevlisiYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Arıkanlı Holding bünyesine bağlı Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,5188 Sayılı Yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartı'na sahip,Silahlı Güvenlik Görevlisi konusunda deneyimli,Etkin iletişim becerilerine sahip,Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Görev yeri olarak Maslak'ta çalışabilecek,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Güvenlik Personeli pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sürücü İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
SürücüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Avrupa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Aktif olarak araç kullanabilen,B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC4 belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Bağcılar, Esenler, Şirinevler, Bayrampaşa, Topkapı, Zeytinburnu, Bakırköy, Fatih,Yenibosna, Güneşli, Bahçelievler ve çevresinde ikamet eden,Sürücü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Operatörü İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo OperatörüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Avrupa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Bağcılar, Esenler, Şirinevler, Bayrampaşa, Topkapı, Zeytinburnu, Bakırköy, Fatih,Yenibosna, Güneşli, Bahçelievler ve çevresinde ikamet eden,Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Çayırova Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Yakacık- Kartal. çevresinde ikamet eden,Sosyal Haklar: Yemek, Yol Yardımı, İkramiyeKurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yaya Kurye İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Yaya KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Trakya Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Esenyurt, Firuzköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar , çevresinde ikamet eden,Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Elemanı İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo ElemanıYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Genel Nitelikler:Çayırova Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Maltepe, Kartal, Pendik ve Tuzla çevresinde ikamet eden, Kargo Elemanı pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye Bursa Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Bursa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför/Sürücü Kocaeli Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Şoför/SürücüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Çayırova Bölge Müdürlüğümüze bağlı Transfer Merkezinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Aktif olarak araç kullanabilen,C veya E sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC4 belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen ve Vardiyalı sistemde uyabilecekKartal, Pendik ve Tuzla çevresinde E-5 Karayoluna yakın ikamet eden,Sürücü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurye Eskişehir Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Eskişehir Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Eskişehir Fevzi çakmak,şarhöyük,cumhuriye,sakarya cad-1,Emniyet Müdürlüğü bölgelerini bilen Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Operatörü Eskişehir Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo OperatörüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Eskişehir Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Eskişehir, Afyon, Bilecik, Kütahya, Uşak ve çevresinde ikamet eden,Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Operatörü Antalya Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo OperatörüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Akdeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Antalya, Burdur, Denizli, Isparta ve çevresinde ikamet eden,Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye Antalya Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Akdeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Antalya, Burdur, Denizli, Isparta ve çevresinde ikamet eden,Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye Denizli Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Akdeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Denizlide ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Konfigürasyon Yöneticisi İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Yazılım Konfigürasyon YöneticisiYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere;4+ iş tecrübesine sahip Aşağıdaki teknolojiler veya benzerleri hakkında tecrübe sahibi,Subversion ,Git Apache Ant, Apache Maven,Gradle Nexus ,Artifactory Jenkins,Hudson ,Bamboo JIRA, Confluence JBoss, Tomcat ,Wildfly Oracle, MySQL, Postgresql AppDynamics , New Relic vs gibi APM araçları Elastic Search  İleri seviyede Linux işletim sistemi bilgisi. Tercihen Java Programlama dilini bilen Tercihen Oracle EBS platformu hakkında bilgi sahibi Tercihen Docker hakkında bilgi sahibi Dokümantasyon disiplinine sahip Yazılım Konfigürasyon Yöneticisi pozisyonunda görev alacak çalışma arkaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
EBS Teknik Uzman İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
EBS Teknik UzmanYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Taşımacılık Sektöründe Lider Firmamızın Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere;Endüstri Mühendisi, İşletme, İktisat veya ilgili bölümlerden mezun, 3 yıl ve üzeri Oracle EBS alanında tecrübe sahibi, Tercihen Oracle Finans (AP, AR, GL, FA, SLA, eMasraf vb), Lojistik (PO, INV, OE, iProcurement) ve İnsan Kaynakları (HR, LMS) modüllerinden en az birinde uygulama geliştirme tecrübesine, teknik altyapısına hakim,Tercihen Finans, Lojistik ve HR Modüllerinin en az birinde fonksiyenel bilgiye sahip,Tercihen SQL ve PL/SQL konusunda deneyimli, Oracle AIM metedolojisinde bilgi sahibi, Tercihen Discoverer raporları geliştirmiş, Oracle Forms, Oracle Reports, XML Publisher, Oracle Workflow, OAF, J-Developer, Web Servis, Oracle Alert konularında bilgili,CVS ,SVN vb gibi versiyon takip araçları hakkında bilgi sahibi. Müşteri gereksinimleri doğrultusunda çözüm üretebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Problem çözme, proje planlama ve takip yeteneği gelişmiş, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip ve dökümantasyon yapabilen, İletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Oracle EBS Teknik Uzman pozisyonunda görev alacak  çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Xamarin Mobil Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Xamarin Mobil Yazılım UzmanıYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Taşımacılık Sektöründe Lider Firmamızın Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere;Lisans mezun, 3+ .Net Tecrübesine sahip Xamarin Framework ile uygulama geliştirmiş Tercihen IOS/Android üzerinde çalışan bir uygulama geliştirmiş SqlLite konusunda tecrübe sahibi API, REST ve SOAP web servisleri konularında deneyimli Tercihen Phonegap / Cordova hakkında da tecrübe sahibi Tercihen mobil cihazlar üzerindeki kamera ,GPS ve bluetooth gibi bileşenleri kontrol edecek uygulama geliştirmiş olmak.CVS ,SVN,GIT  vb gibi versiyon takip araçları hakkında bilgi sahibi. İleri düzeyde İngilizce bilgisi Müşteri gereksinimleri doğrultusunda çözüm üretebilecek Problem çözme, proje planlama ve takip yeteneği gelişmiş Xamarin Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı