YURTİÇİ KARGO SERVİSİ A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


"Söz Verdiğimiz Gibi" sloganından hareketle dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketi Yurtiçi Kargo; 1982 yılından bu yana ülkemizi hızlı, kaliteli, güvenilir ve teknolojik kargo hizmeti kavramıyla tanıştırdı. 1997 yılından bu yana Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu'nun (FIATA) da üyesi olan Yurtiçi Kargo, günümüzde 17 Bölge Müdürlüğü, 32 Aktarma Merkezi, 800’den fazla şubesi, 13.500’den fazla çalışanı ve 3910 araç filosu ile Türkiye'nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde öncü kargo şirketi olma özelliğini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına hiç ara vermeden devam eden Yurtiçi Kargo, yurtiçi taşımacılık alanında sunduğu öncü hizmetlerin yanında, uluslararası taşımacılıkta da önemli adımlar attı. 2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte Yurtiçi Kargo, müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 230 noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

Yurtiçi Kargo, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerin sonucunda 1999 yılında TS EN ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi'ni; 2003 yılında da TS EN ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi'ni alan ilk kargo şirketi olmuştur. 2010 yılında TSE ve IQNet'ten TS EN ISO 9001:2008 Belgesini almıştır.

Sektöründeki lider konumunu, nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Yurtiçi Kargo, eğitimli kadrosu, yaygın şube ağı ve güçlü IT alt yapısı ile birlikte sektöründe Türkiye'ye yol göstermeye, "Söz Verdiği Gibi" devam etmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Taşımacılık

Firma web sitesi: www.yurticikargo.com


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye


YURTİÇİ KARGO SERVİSİ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şoför/Sürücü Muğla Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Şoför/SürücüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Güney Ege Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Bodrum' daki şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Aktif olarak araç kullanabilen,B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC4 belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  ORTAKENT ve TURGUTREİS çevresinde ikamet eden,Sürücü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Operatörü İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo OperatörüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Çayırova Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayanEkip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Kartal, Maltepe, Tuzla, Pendik, İdealtepe, Küçükyalı, Çayırova, Gebze ve çevresinde ikamet eden,Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye İzmir Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Bölge Müdürlüğümüze bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  İzmir-Buca ilçesinde ikamet eden,Kurye ve Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Operatörü Antalya Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo OperatörüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Akdeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Antalya, Burdur, Denizli, Isparta ve çevresinde ikamet eden,Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sürücü Antalya Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
SürücüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Akdeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Aktif olarak araç kullanabilen,B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC4 belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Antalya, Burdur, Denizli, Isparta ve çevresinde ikamet eden,Sürücü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye Antalya Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Akdeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Antalya, Burdur, Denizli, Isparta ve çevresinde ikamet eden,Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Destek Elemanı Eskişehir Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Destek ElemanıYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Eskişehir Bölge Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere; 2 yıllık ön lisans mezunuErkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Bilgisayar kullanabilenEskişehir, de ikamet eden,Eleman pozisyonunda görev alacak BAY ve BAYAN   çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye Bursa Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Bursa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Bursa İlinde ikamet eden,Kurye pozisyonunda görev alacak Bay çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Xamarin Mobil Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Xamarin Mobil Yazılım UzmanıYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Taşımacılık Sektöründe Lider Firmamızın Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere;Lisans mezun, 3+ .Net Tecrübesine sahip Xamarin Framework ile uygulama geliştirmiş Tercihen IOS/Android üzerinde çalışan bir uygulama geliştirmiş SqlLite konusunda tecrübe sahibi API, REST ve SOAP web servisleri konularında deneyimli Tercihen Phonegap / Cordova hakkında da tecrübe sahibi Tercihen mobil cihazlar üzerindeki kamera ,GPS ve bluetooth gibi bileşenleri kontrol edecek uygulama geliştirmiş olmak.CVS ,SVN,GIT  vb gibi versiyon takip araçları hakkında bilgi sahibi. İleri düzeyde İngilizce bilgisi Müşteri gereksinimleri doğrultusunda çözüm üretebilecek Problem çözme, proje planlama ve takip yeteneği gelişmiş Xamarin Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Konfigürasyon Yöneticisi İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Yazılım Konfigürasyon YöneticisiYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere;4+ iş tecrübesine sahip Aşağıdaki teknolojiler veya benzerleri hakkında tecrübe sahibi,Subversion ,Git Apache Ant, Apache Maven,Gradle Nexus ,Artifactory Jenkins,Hudson ,Bamboo JIRA, Confluence JBoss, Tomcat ,Wildfly Oracle, MySQL, Postgresql AppDynamics , New Relic vs gibi APM araçları Elastic Search  İleri seviyede Linux işletim sistemi bilgisi. Tercihen Java Programlama dilini bilen Tercihen Oracle EBS platformu hakkında bilgi sahibi Tercihen Docker hakkında bilgi sahibi Dokümantasyon disiplinine sahip Yazılım Konfigürasyon Yöneticisi pozisyonunda görev alacak çalışma arkaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kargo Operatörü Bursa Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo OperatörüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Bursa Bölge Müdürlüğümüne bağlı şubelerde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Bursa ilinde ikamet eden,İşkurda engelli kaydı olan,Tercihen ön muhasebe bilgisi olan,Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kargo Operatörü Eskişehir Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo OperatörüYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Eskişehir Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Eskişehir, Afyon, Bilecik, Kütahya, Uşak ve çevresinde ikamet eden,Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye Eskişehir Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Eskişehir Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Eskişehir Fevzi çakmak,şarhöyük,cumhuriye,sakarya cad-1,Emniyet Müdürlüğü bölgelerini bilen Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurye Bursa Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
KuryeYurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Bursa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerinde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Ekip çalışmasında başarılı,Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Bursa İlinde ikamet eden,Kurye pozisyonunda görev alacak Bay çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı