Topbaş Group 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.

Çizaş Çelik ve Zincir İmalatı San. ve Tic. A.Ş.

Topçesan Topbaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.

ZİMAŞ A.Ş. 1976 yılında,Türk sanayisinin ihtiyacı olan,tahrik zincirleri,konveyör zincirleri üretmek üzere kurulmuştur.Kuruluşumuz standart zincirler DIN 8187 ve DIN 8188 yanı sıra özel zincir üretimi de yapmaktadır.Çeşitli sektörlerde kullanılan ve şimdiye kadar ürettiğimiz özel zincirlerin çeşidi yaklaşık olarak 3500’ü geçmiştir.

Kuruluşundan bu yana ZİMAŞ ZİNCİR yıllardır müşterisine en iyi hizmeti sunmaktadır. Şirket politikası olarak hedeflerimizden biri dünya piyasasında kaliteli üretim yapan firma imajını yaratmaktır.

 

Şirketimizin sektörel bazdaki üretimleri,otomobil fabrikaları,ağaç işleme fabrikaları,çimento fabrikaları,şeker fabrikaları,demir-çelik fabrikaları,konserve fabrikaları,meşrubat sanayii ve zincir ihtiyacı duyulan tüm sektörlerdir.Şirketimiz iç piyasanın yanı sıra dış piyasaya d hizmet vermektedir. 15 000 m2 kapalı,7 00m2 açık olmak üzere toplam 22 000m2 alanda faaliyet gösteren ZİMAŞ A.Ş. 180 kişilik personeli ile gelecekte de siz müşterilerimize gerekli ilgi,alaka ve ortak çalışmayı bir görev bilmektedir.

 

 

TOPÇESAN A.Ş.

 

TOPÇESAN Topbaş Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Topbaş Şirketler Grubu bünyesinde 1987 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden bu güne geçen zaman içerisinde yapılan teknolojik yatırımlarla Avrupa ve Türkiye’de dövme sektöründe söz sahibi bir konuma ulaşmıştır.Kaliteye ve teslimat tarihlerine gösterilen hassasiyet firmamızın temel prensipleri içinde her zaman ilk sırada yer almaktadır.Kalitesi kanıtlanmış ürünlerimizin Türkiye dışında %90 lık bölümü Avrupa’nın saygın ve isim yapmış otomotiv firmalarına ihraç edilmektedir.

 

5000 m2 lik alanda kurulu olan fabrikamızda toplam 50 personel ile üretim gerçekleşmektedir. Üretmekte olduğumuz dövme parçaların kalıplarının işlenmesinden sertleşmesine kadar her aşama fabrikamız üretim birimlerinde titizlikle gerçekleştirilir.

 

Kullanılacak tüm kalıplarımız CAD-CAM program destekli olarak 3 boyutlu CNC frezelerde işlenmektedir.Modern ve gelişmiş laboratuarımızda spektrometre gibi bir çok ince ve hassas ölçüm yapabilen ekipmanlarla çalışmaktadır.0,200 kg. ile 7,500 kg arasında parça dövme kapasitesine sahip olan fabrikamızın günlük kapasitesi 20.000 parçadır.Yıllık dövme kapasitemiz ise 12.000 tondur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuTopbaş Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Mühendisi Bursa Topbaş Group
Üretim MühendisiTopbaş Group
Demir Çelik Sektöründe Sıcak ve/veya soğuk pres tecrübesi olanMakine işleme ekipmanlarında çalışmış tercih Makine, Metalürji Mühendisliği Mezunu En az 2 yıl tecrübeli İngilizce bilen/tercih Autocad/Solid bilme tercih Teknik resim okuyabilen Problem çözme,zaman yönetimi ve iletişim konularında yetkinSistematik ve analitik çalışmaya yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Torna Tesviye Elemanı Bursa Topbaş Group
Torna Tesviye ElemanıTopbaş Group
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi MezunuTorna tezgahlarında minimum 1 yıl tecrübe sahibi,Askerliğini tamamlamışTorna Tesviye Operatörü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İmalat Operatörü Bursa Topbaş Group
İmalat OperatörüTopbaş Group
Talaşlı imalat konusunda tecrübeli Askerlikle ilişkisi olmayanKumpas kullanmayı bilenCNC bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Forklift OperatörüZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Tercihen daha önce otomotiv sektöründe çalışmış, Tavan Vinci ehliyeti sahip, Özel sürücü kurslarından alınmış milli eğitim onaylı forklift ehliyeti olan,SRC ve Psikoteknik eğitimi almış,    Askerlik hizmetini tamamlamış,  YETKİNLİKLERSorumluluk sahibi, disiplinli, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, dinamik, güler yüzlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Sorumlusu Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Üretim SorumlusuZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliğinden mezun,Teknik Resim bilgisi olan, Autocad kullanması tercih sebebi, Otomotiv yedek parça konusunda minimum 5 yıl deneyimli, Askerliğini  yapmış Üretim Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Operatörü Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Pres OperatörüZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Üretim  Bölümünde Görevlendirilmek Üzere,Meslek Lisesi ya da Ortaokul Mezunu, Preslerde çalışmış, en az 1 yıl tecrübeli Gözlem ve farkındalığı gelişmiş, takipçi Disiplinli çalışmayı prensip edinmiş, Takım çalışmasında uyumlu,  Askerliğini yapmış, Vardiya sistemi ile çalışabilecek,     PRES OPERATÖRLERİ      arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Operatörü Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
CNC OperatörüZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
•E.M.L., Teknik Lise veya M.Y.O. Mezunu,•Teknik Resim Okuma ve Ölçü Aletleri Kullanma Yetisine Sahip,•Tercihen CNC Tezgahlarda Manuel Programlama Yapabilen,•Talaşlı İmalat Konusunda Bilgi Sahibi,•Ekip Çalışmasına Yatkın,•Askerlik Görevini Tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Uzmanı Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Laboratuvar UzmanıZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Malzeme ve Metalurji Mühendisliği vb. bölümlerden mezun, Üretim geçmişi olan, Laboratuvar makine ve cihazlarını kullanabilecek, Metal alanında laboratuvar analizlerini yapabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip,öğrenmeye açık,ekip çalışmasına uyumlu, Bursa'da ikamet eden, Bayan/Bay (Askerlik ile ilişiği olmayan)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ TİCARET SORUMLUSU Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
DIŞ TİCARET SORUMLUSUZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Dış ticaret bölümlerinden mezun olan,  Branşında asgari 5 yıl deneyimli,   İyi derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip,  Otomotiv yan sanayi sektörünü tanıyan, Fuar hazırlıkları yapmış ve yurtdışı fuarlarına katılmış,  Araştırmacı ve yaratıcı özelliklere sahip, Rapor odaklı görev alan, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Pazar analizleri ve pazarlama stratejilerini oluşturabilecek, B sınıfı aktif ehliyet sahibi, Bursa’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı