Topbaş Group 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.

Çizaş Çelik ve Zincir İmalatı San. ve Tic. A.Ş.

Topçesan Topbaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.

ZİMAŞ A.Ş. 1976 yılında,Türk sanayisinin ihtiyacı olan,tahrik zincirleri,konveyör zincirleri üretmek üzere kurulmuştur.Kuruluşumuz standart zincirler DIN 8187 ve DIN 8188 yanı sıra özel zincir üretimi de yapmaktadır.Çeşitli sektörlerde kullanılan ve şimdiye kadar ürettiğimiz özel zincirlerin çeşidi yaklaşık olarak 3500’ü geçmiştir.

Kuruluşundan bu yana ZİMAŞ ZİNCİR yıllardır müşterisine en iyi hizmeti sunmaktadır. Şirket politikası olarak hedeflerimizden biri dünya piyasasında kaliteli üretim yapan firma imajını yaratmaktır.

 

Şirketimizin sektörel bazdaki üretimleri,otomobil fabrikaları,ağaç işleme fabrikaları,çimento fabrikaları,şeker fabrikaları,demir-çelik fabrikaları,konserve fabrikaları,meşrubat sanayii ve zincir ihtiyacı duyulan tüm sektörlerdir.Şirketimiz iç piyasanın yanı sıra dış piyasaya d hizmet vermektedir. 15 000 m2 kapalı,7 00m2 açık olmak üzere toplam 22 000m2 alanda faaliyet gösteren ZİMAŞ A.Ş. 180 kişilik personeli ile gelecekte de siz müşterilerimize gerekli ilgi,alaka ve ortak çalışmayı bir görev bilmektedir.

 

 

TOPÇESAN A.Ş.

 

TOPÇESAN Topbaş Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Topbaş Şirketler Grubu bünyesinde 1987 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden bu güne geçen zaman içerisinde yapılan teknolojik yatırımlarla Avrupa ve Türkiye’de dövme sektöründe söz sahibi bir konuma ulaşmıştır.Kaliteye ve teslimat tarihlerine gösterilen hassasiyet firmamızın temel prensipleri içinde her zaman ilk sırada yer almaktadır.Kalitesi kanıtlanmış ürünlerimizin Türkiye dışında %90 lık bölümü Avrupa’nın saygın ve isim yapmış otomotiv firmalarına ihraç edilmektedir.

 

5000 m2 lik alanda kurulu olan fabrikamızda toplam 50 personel ile üretim gerçekleşmektedir. Üretmekte olduğumuz dövme parçaların kalıplarının işlenmesinden sertleşmesine kadar her aşama fabrikamız üretim birimlerinde titizlikle gerçekleştirilir.

 

Kullanılacak tüm kalıplarımız CAD-CAM program destekli olarak 3 boyutlu CNC frezelerde işlenmektedir.Modern ve gelişmiş laboratuarımızda spektrometre gibi bir çok ince ve hassas ölçüm yapabilen ekipmanlarla çalışmaktadır.0,200 kg. ile 7,500 kg arasında parça dövme kapasitesine sahip olan fabrikamızın günlük kapasitesi 20.000 parçadır.Yıllık dövme kapasitemiz ise 12.000 tondur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuTopbaş Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurtdışı Satış Sorumlusu Bursa Topbaş Group
Yurtdışı Satış SorumlusuTopbaş Group
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. (Tercihen  makina mühendisliği), Tercihen metal sektöründe, bağlantı elemanları konusunda tecrübeli, Yurt dışı satış pazarlama organizasyonlarını yürütebilecek, Sektörle ilgili bilgi sahibi , Pazar analizi, müşteri ilişkileri ve müşteri ihtiyaç analizi konusunda tecrübeli,Organizasyon, planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam Bursa Topbaş Group
Teknik RessamTopbaş Group
MYO ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ürün tasarımında bilgili, Catia veya Autocad programlarına hakim, Tercihen malzeme bilgisi olan, Detaylara önem veren, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,uzun süreli kariyer hedefi olan,kendini geliştirmeye açık,Yetiştirilmek üzere.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa Topbaş Group
Üretim MühendisiTopbaş Group
Otomotiv sektöründe, seri üretimde tecrübeli, Problem çözme, analiz, karar verme ve koordine etme becerileri gelişmiş, İyi seviyede ingilizce bilen, İletişim gücü yüksek, ilişki yönetiminde başarılı ve takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aynı veya benzer pozisyonda, en az 5 yıl deneyim sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa Topbaş Group
Üretim OperatörüTopbaş Group
ÜRETİM VE İMALAT SEKTÖRÜNDE KENDİSİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN TERCİHEN MESLEK LİSELERİNİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUNÜRETİM HATLARININ HER SAFHASINDA GÖREV ALABİLECEKMETAL ÜRETİM VE MONTAJ ALANINDA TECRÜBESİ OLANYOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEKGÖREV TANIMINDA BELİRTİLEN GÖREV VE SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİREBİLECEKERKEK ADAYLAR İÇİN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞPERSONELLER ALINACAKTIR.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı