Topbaş Group 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.

Çizaş Çelik ve Zincir İmalatı San. ve Tic. A.Ş.

Topçesan Topbaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.

ZİMAŞ A.Ş. 1976 yılında,Türk sanayisinin ihtiyacı olan,tahrik zincirleri,konveyör zincirleri üretmek üzere kurulmuştur.Kuruluşumuz standart zincirler DIN 8187 ve DIN 8188 yanı sıra özel zincir üretimi de yapmaktadır.Çeşitli sektörlerde kullanılan ve şimdiye kadar ürettiğimiz özel zincirlerin çeşidi yaklaşık olarak 3500’ü geçmiştir.

Kuruluşundan bu yana ZİMAŞ ZİNCİR yıllardır müşterisine en iyi hizmeti sunmaktadır. Şirket politikası olarak hedeflerimizden biri dünya piyasasında kaliteli üretim yapan firma imajını yaratmaktır.

 

Şirketimizin sektörel bazdaki üretimleri,otomobil fabrikaları,ağaç işleme fabrikaları,çimento fabrikaları,şeker fabrikaları,demir-çelik fabrikaları,konserve fabrikaları,meşrubat sanayii ve zincir ihtiyacı duyulan tüm sektörlerdir.Şirketimiz iç piyasanın yanı sıra dış piyasaya d hizmet vermektedir. 15 000 m2 kapalı,7 00m2 açık olmak üzere toplam 22 000m2 alanda faaliyet gösteren ZİMAŞ A.Ş. 180 kişilik personeli ile gelecekte de siz müşterilerimize gerekli ilgi,alaka ve ortak çalışmayı bir görev bilmektedir.

 

 

TOPÇESAN A.Ş.

 

TOPÇESAN Topbaş Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Topbaş Şirketler Grubu bünyesinde 1987 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden bu güne geçen zaman içerisinde yapılan teknolojik yatırımlarla Avrupa ve Türkiye’de dövme sektöründe söz sahibi bir konuma ulaşmıştır.Kaliteye ve teslimat tarihlerine gösterilen hassasiyet firmamızın temel prensipleri içinde her zaman ilk sırada yer almaktadır.Kalitesi kanıtlanmış ürünlerimizin Türkiye dışında %90 lık bölümü Avrupa’nın saygın ve isim yapmış otomotiv firmalarına ihraç edilmektedir.

 

5000 m2 lik alanda kurulu olan fabrikamızda toplam 50 personel ile üretim gerçekleşmektedir. Üretmekte olduğumuz dövme parçaların kalıplarının işlenmesinden sertleşmesine kadar her aşama fabrikamız üretim birimlerinde titizlikle gerçekleştirilir.

 

Kullanılacak tüm kalıplarımız CAD-CAM program destekli olarak 3 boyutlu CNC frezelerde işlenmektedir.Modern ve gelişmiş laboratuarımızda spektrometre gibi bir çok ince ve hassas ölçüm yapabilen ekipmanlarla çalışmaktadır.0,200 kg. ile 7,500 kg arasında parça dövme kapasitesine sahip olan fabrikamızın günlük kapasitesi 20.000 parçadır.Yıllık dövme kapasitemiz ise 12.000 tondur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuTopbaş Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Mühendisi Bursa Topbaş Group
Üretim MühendisiTopbaş Group
Tercihen seri üretimde deneyimli, Problem çözme, analiz, karar verme ve koordine etme becerileri gelişmiş, İyi seviyede ingilizce bilen, İletişim gücü yüksek, ilişki yönetiminde başarılı ve takım çalışmasına yatkın,MS Office programlarını iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Aynı veya benzer pozisyonda, en az 1 yıl deneyim sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Talaşlı İmalat Yöneticisi Bursa Topbaş Group
Talaşlı İmalat YöneticisiTopbaş Group
Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya makina öğretmenliği bölümlerinden mezunOtomotiv sektöründe CNC tezgahlarda, talaşlı imalat konularında en az 5 yıl tecrübeli,Otomotiv sektöründeki kalite standartları konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede MS Office ve Autocad kullanabilen, İnsan ilişkileri ve müzakere becerileri güçlü, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilecek,liderlik becerileri yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje-Saha Mühendisi Bursa Topbaş Group
Proje-Saha MühendisiTopbaş Group
Üniversitelerin Mekatronik ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen fabrika yardımcı tesisler bölümünde çalışmış    İyi derece İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim kabiliyeti yüksek, Yerel Makamlar ve Tedarikçiler ile ilişki yönetimi bilgi ve becerisine sahip olan      Takipçi, sorumluluk sahibi, dinamik ve sistematik düşünen ve sonuç odaklı,    Elektrik, Isıtma, soğutma, havalandırma, mekanik tesisat, sıhhi tesisat ve uygulamalarına hakim,Elektrik ve Mekanik işlerin - taşeronların sahadaki işlerini, teknik şartnamelere ve projelere uygunluğunu denetleyecekİmalat ve Montaj takibi yapabilecek,(Elektrik, Mekanik) Yakma Sistemleri, Kazan, Arıtma, Basınçlı Hava, Atık sistemleri gibi disiplinlerin Proje-Mekanik tesisatın hesap, detay ve uygulamasında, keşif, metraj, teklif hazırlama ve hakkediş konularında bilgi sahibiAutoCad ve MS.Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Şehir içi, şehir dışı şantiyelerde görev yapabilecek, Seyahat engeli ve şantiyede çalışma engeli olmayan.Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini yerine getirmiş, 2-5 Yıl tecrübeli adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Operatörü Bursa Topbaş Group
Kalite Kontrol OperatörüTopbaş Group
Minimum 1 yıl otomotiv sektörü tecrübesi olan % 100 kontrol veya kalite birimlerinde çalışmış Kumpas kullanmayı bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Operatörü Bursa Topbaş Group
Mekanik Bakım OperatörüTopbaş Group
Mekanik ve Hidrolik Pres bakımında en az 5 yıl deneyimliTakım Tezgahları ( Üniversal ve CNC ) bakım tecrübesi olan.Hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda teorik ve pratik bilgi sahibiMekanik tesisat ( kaynaklı ve dişli ) deneyimi olanBakım amaçlı gaz altı ve pense kaynağı yapabilen Mekanik Bakım Operatörleri alınacaktır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Torna Operatörü Bursa Topbaş Group
Torna OperatörüTopbaş Group
TOPÇESAN Topbaş Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Topbaş Şirketler Grubu bünyesinde 1987 yılında Bursa’da kurulmuştur. 22.000 m2’lik bir çatı altında yer alan firmamız; dövmehane, kalıphane, ısıl işlem, özel talaşlı imalat tesislerini de kapsayan entegre bir çelik dövme ve işleme fabrikasıdır. Kurulduğu günden bugüne geçen zaman içerisinde yapılan teknolojik yatırımlarla Avrupa ve Türkiye’de BMW, Tofaş, Fiat, ZF Group gibi dünya devi firmalara hizmet vererek dövme sektöründe söz sahibi bir konuma ulaşmıştır Endüstri Meslek lisesi veya meslek yüksek okulunu mezunu, Üniversal Torna ve Üniversal Freze bilgisi ve deneyimi olan, Alanında tecrübe sahibi, Askerliğini tamamlamış, Torna Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı