Topbaş Group 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.

Çizaş Çelik ve Zincir İmalatı San. ve Tic. A.Ş.

Topçesan Topbaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.

ZİMAŞ A.Ş. 1976 yılında,Türk sanayisinin ihtiyacı olan,tahrik zincirleri,konveyör zincirleri üretmek üzere kurulmuştur.Kuruluşumuz standart zincirler DIN 8187 ve DIN 8188 yanı sıra özel zincir üretimi de yapmaktadır.Çeşitli sektörlerde kullanılan ve şimdiye kadar ürettiğimiz özel zincirlerin çeşidi yaklaşık olarak 3500’ü geçmiştir.

Kuruluşundan bu yana ZİMAŞ ZİNCİR yıllardır müşterisine en iyi hizmeti sunmaktadır. Şirket politikası olarak hedeflerimizden biri dünya piyasasında kaliteli üretim yapan firma imajını yaratmaktır.

 

Şirketimizin sektörel bazdaki üretimleri,otomobil fabrikaları,ağaç işleme fabrikaları,çimento fabrikaları,şeker fabrikaları,demir-çelik fabrikaları,konserve fabrikaları,meşrubat sanayii ve zincir ihtiyacı duyulan tüm sektörlerdir.Şirketimiz iç piyasanın yanı sıra dış piyasaya d hizmet vermektedir. 15 000 m2 kapalı,7 00m2 açık olmak üzere toplam 22 000m2 alanda faaliyet gösteren ZİMAŞ A.Ş. 180 kişilik personeli ile gelecekte de siz müşterilerimize gerekli ilgi,alaka ve ortak çalışmayı bir görev bilmektedir.

 

 

TOPÇESAN A.Ş.

 

TOPÇESAN Topbaş Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Topbaş Şirketler Grubu bünyesinde 1987 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden bu güne geçen zaman içerisinde yapılan teknolojik yatırımlarla Avrupa ve Türkiye’de dövme sektöründe söz sahibi bir konuma ulaşmıştır.Kaliteye ve teslimat tarihlerine gösterilen hassasiyet firmamızın temel prensipleri içinde her zaman ilk sırada yer almaktadır.Kalitesi kanıtlanmış ürünlerimizin Türkiye dışında %90 lık bölümü Avrupa’nın saygın ve isim yapmış otomotiv firmalarına ihraç edilmektedir.

 

5000 m2 lik alanda kurulu olan fabrikamızda toplam 50 personel ile üretim gerçekleşmektedir. Üretmekte olduğumuz dövme parçaların kalıplarının işlenmesinden sertleşmesine kadar her aşama fabrikamız üretim birimlerinde titizlikle gerçekleştirilir.

 

Kullanılacak tüm kalıplarımız CAD-CAM program destekli olarak 3 boyutlu CNC frezelerde işlenmektedir.Modern ve gelişmiş laboratuarımızda spektrometre gibi bir çok ince ve hassas ölçüm yapabilen ekipmanlarla çalışmaktadır.0,200 kg. ile 7,500 kg arasında parça dövme kapasitesine sahip olan fabrikamızın günlük kapasitesi 20.000 parçadır.Yıllık dövme kapasitemiz ise 12.000 tondur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuTopbaş Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Arge Mühendisi Bursa Topbaş Group
Arge MühendisiTopbaş Group
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun. İyi derecede Catia ve 3D çizim programlarını kullanabilen. ARGE konusunda en az 3 yıl deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜDÜRÜ Bursa Topbaş Group
ÜRETİM MÜDÜRÜTopbaş Group
Otomotiv alanında faaliyet gösteren firmamıza ;Üniversitelerin makine mühendisliği,endüstri mühendisliği bölümlerinden mezunEn az 5 yıl fabrika yönetiminde çalışmış deneyimli İşçi sağlığı ve iş güvenliği konularına hakim Hedeflerle yönetim ve koordinasyon konularında yetkinlik sahibi Yöneticilik ve liderlik becerileri kuvvetli Planlı ve organizasyon yeteneği güçlü Analitik düşünebilen ,dinamik bir ortamda,hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,takım çalışmasına yatkınTercihen ingilizce bilen 35-50 yaşlar arasında Bursa bölgesinde ikamet eden Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Vardiya MühendisiZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Otomotiv yan sanayii sektöründe faaliyet gösteren firmamız için,talaşlı imalat departmanında görev alacak         aşağıdaki özelliklerde Vardiya Mühendisi aramaktayız Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun , Otomotiv sektöründe CNC tezgahlarda talaşlı imalat  konularında en az 3 yıl deneyimliİyi derece MS Office ve Autocad kullanabilen 28-37 yaş aralığında Askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışması yapabilecek , yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa Topbaş Group
Üretim MühendisiTopbaş Group
Demir Çelik Sektöründe Sıcak ve/veya soğuk pres tecrübesi olanMakine işleme ekipmanlarında çalışmış tercih Makine, Metalürji Mühendisliği Mezunu En az 2 yıl tecrübeli İngilizce bilen/tercih Autocad/Solid bilme tercih Teknik resim okuyabilen Problem çözme,zaman yönetimi ve iletişim konularında yetkinSistematik ve analitik çalışmaya yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Torna Tesviye Elemanı Bursa Topbaş Group
Torna Tesviye ElemanıTopbaş Group
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi MezunuTorna tezgahlarında minimum 1 yıl tecrübe sahibi,Askerliğini tamamlamışTorna Tesviye Operatörü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı