Zirve Gıda Tarım Hayvancılık SAn. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


http://www.zirveyiz.biz

Zirve Gıda Tarım Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş.

 
Ruminantlar (geviş getiren hayvanlar) alanında uzman, uzun yıllarını büyük çiftliklerde yetiştirici olarak geçirmiş, özel sektörde üst düzey yöneticilik yapmış bir grup idealist  Ziraat Mühendisi ve Veteriner Hekim tarafından 1996 yılında kurulan şirketimizin merkezi İSTANBUL’da Anadolu yakasında BATI ATAŞEHİR’de dir.
Kuruluşunda koyduğu ilkelerinden sapmadan 18 yıldır Türk çiftçisine en kaliteli ürünleri en kaliteli hizmetle birleştirerek ulaştıran Zirve A.Ş., sektöründeki bir çok firmaya da ilham kaynağı olmuş, önderlik yapmış ve yapmaya da devam etmektedir.
Çalışmalarına, bölgesinde yetiştiricilerin güvenini kazanmış, Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ile güçlerini bileştirerek başlayan şirketimizin yarattığı sinerji bugün hayvancılık sektöründe yarattığımız farkın kaynağıdır.
·          Karyem           Malkara  
·          Organizeyem  Ankara            
·          Tellioğlu          Balıkesir    
İle birlikte yaptığımız üretimler ve sunduğumuz hizmetler ile yetiştiricilerimize çok daha yakın ve çok daha güçlüyüz. 
Türkiye’mizin doğusundan-batısına, kuzeyinden-güneyine çok geniş bir coğrafyada  süt ineği yetiştiriciliği, koyun yetiştiriciliği ve besicilik yapan çiftçilerimizin ihtiyaçlarını, ürettiğimiz ( buzağı, kuzu, süt, besi ve koyun) yemlerini ve bu yemlerin kullanımına yönelik olarak geliştirdiğimiz bakım ve  besleme programlarını yetiştiricilerimize, konusunda uzman Bölge Satış Müdürlerimiz vasıtası ile ulaştırarak karşılamaktayız. 
Ayrıca bugün dünya çiftçisinin kullanmakta olduğu bir çok özel ürünün de ithalatını yaparak yetiştiricilerimize ulaştırmakta, hizmetlerine sunmaktayız. 
Zirve’yi Zirve yapan temel kavramları kısaca aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.
·          Sevgi, Bilgi, İlgi
Yaptığı işi seven, bilen ve takip eden herkesin hangi işi yaparsa yapsın mutlaka başarılı olacağına inanıyoruz.
Bizler de  yaptığımız işi çok seviyor, bildiğimizle yetinmeyip daha fazlasını öğrenmek için sürekli çalışıyor ve işimiz takip ediyoruz.
·          Tutamayacağımız sözleri vermiyor, verdiğimiz sözleri mutlaka tutuyoruz.
Robert Bosh’un tanımı bizler açısından da vazgeçilmez temel bir kavram; yetiştiricilerimizin güvenini kaybetmektense bizlerde para kaybetmeye razıyız.                                                             
·          Yetiştirici olsak, kendi ürünlerimizi satın alır mıyız ?
Ürünlerimizi üretirken kendimize sorduğumuz bu sorunun cevabı evet olmayan hiçbir ürünü üretmiyor, müşterilerimize satmıyoruz.
·          Bizden Önce Siz.
Hiçbir parasal kazanç bizi, ürün ve programlarımızdan memnun olmuş yetiştiricilerimizin gözlerindeki mutluluğu görmekten daha fazla mutlu edemez.
Kendi kazancımızı arttırmanın yolunun öncelikle yetiştiricilerimize kazandırmaktan geçtiğini biliyor ve çabalarımızı bu yönde yoğunlaştırıyoruz.
·          Her zaman ilkleri Sunmak için çaba harcayacağız.
Bugüne kadar hep ilklere imza atan bir ekip olarak bundan sonrada sektöründe hep ilklere imza atmaya devam edecek ve rekabete yön vereceğiz.
Zirve’de kalmanın Zirve’ye çıkmaktan çok daha zor olduğunu bilerek, sürekli Zirve’de kalabilmek için daha çok çalışacağız.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tarım / Ziraat,Tarım Araç ve Ekipmanları

Firma web sitesi: www.zirveyiz.biz


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Zirve Gıda Tarım Hayvancılık SAn. ve Tic. A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.