Zorlu Holding 

Şirket Bilgileri

www.zorlu.com.tr

ZORLU HOLDİNG

 

Üretim, ihracat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Zorlu Holding'in başarı öyküsünün temelleri, 1950’li yılların başında Denizli Babadağ'da atılmıştır.

Mehmet Zorlu, ilk ticari kimliğini 16 Mart 1953 tarihinde, şahıs firması olarak almıştır. Şirket daha sonra, 4 Ocak 1968 tarihinde Zorlu Tic.Koll.Şrk. Mehmet Zorlu ve Oğulları olarak tescil edilmiştir.

Zorlu Holding, üretim kapasitesi, ihracatı, yüksek verimliliğe sahip AR-GE yatırımları ve teknolojik üstünlükleriyle bugün Türk sanayinin en güçlü üretim kuruluşlarından biridir.

2000'li yıllarda, Türkiye'nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Zorlu Holding'in faaliyetleri tekstil’den  elektroniğe, enerji’den gayrimenkule kadar geniş bir alana yayılmaktadır.

Zorlu Holding’in faaliyet gösterdiği alanlar;

  •   Ev tekstili, polyester iplik
  •   Elektronik ürünler,bilgi teknolojileri ve dayanıklı tüketim malları
  •   Gayrimenkul
  •   Enerji üretimi’dir.

1980'li yıllara kadar ev tekstili alanındaki çalışmalarıyla büyümesini sürdüren ve Türkiye'nin ev tekstilinde lider markası olarak kabul edilen TAÇ'ı yaratan Zorlu Holding, 1994 yılında Vestel Elektronik'i bünyesine katmıştır. Holding, 1996 yılında Zorlu Enerji ile enerji ve 2006 yılında da Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ile gayrimenkul sektörüne girmiştir.

Zorlu Holding bugün, yaklaşık 25.000 çalışanıyla, Türkiye'nin en büyük istihdam yaratan firmalarından biridir.

EV TEKSTİLİ - POLYESTER İPLİK

Zorlu Grubu'nun ev tekstili alanındaki faaliyetleri, zaman içinde büyük bir hızla büyüyerek Türkiye'nin de sınırlarını aşmış ve 4 kıtaya yayılmıştır. Grubun bugün Türkiye'dekiler ile birlikte Fransa, Almanya, Güney Afrika, İngiltere, İran, Makedonya, Türkmenistan ve ABD'de kurulu tekstil fabrikaları ve pazarlama şirketleri vardır.  

7000’ne yakın çalışanı ile Zorlu Tekstil Grubu aynı zamanda dünyanın sayılı ev tekstili üreticileri arasındadır.  

ELEKTRONİK ÜRÜNLER - BİLGİ TEKNOLOJİLERİ - DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

Elektronik, beyaz eşya ve bilgi teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren Vestel Grubu, Zorlu Holding'in elektronik sektöründeki yatırımlarının amiral gemisidir.

Sadece 2005 yılını beyaz eşya, elektronik ve bilişim sektörüne yönelik 30 milyon adetin üzerinde üretim yaparak, yani neredeyse her 2 Türk insanı için 1 ürün üreten Vestel bu ürünleri çok sayıda ülkeye ihraç etmektedir.

 

 

ENERJİ ÜRETİMİ

Zorlu Enerji Grubu’nun temelleri 1993 yılında Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ile atılmıştır. Şirket; elektrik üretimi ve satışı, doğal gaz üretimi, dağıtımı ve satışı, proje sürecinden enerji santrallerinin “anahtar teslimi” kurulumu ve uzun vadeli bakım ve işletimi hizmetlerine uzanan bütünleşik faaliyetleriyle enerji sektörünün farklı alanlarında varlığını güçlendirmektedir.

Zorlu Enerji Grubu,
• 5 doğal gaz santrali,
• 7 hidroelektrik santrali,
• 1 jeotermal santrali,
• 1 rüzgâr santrali,
• 1 motorin santrali
ile 2009 sonu itibarıyla toplam 738 MW kurulu güce sahiptir. 

Zorlu Enerji Grubu, Türkiye’nin yanı sıra, Avrupa, Asya ve Orta Doğu’da enerji talebinin ve özelleştirme çalışmalarının hızla arttığı pazarlarda fırsatları değerlendirmek ve bölgesel bir güç konumuna gelmek üzere faaliyet göstermektedir. Rusya, Pakistan ve İsrail’de yürütülen projeler Grubun bu hedefine yönelik gerçekleştirdiği önemli atılımlardır.

Grup, elektrik üretiminin yanı sıra, Trakya bölgesinde doğalgaz arama, sondaj ve üretim faaliyetlerine devam etmekte, Trakya ve Gaziantep bölgelerinde doğal gaz dağıtımını gerçekleştirmektedir.

ZORLU GAYRİMENKUL GELİŞTİRME VE YATIRIM A.Ş.

Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş., yurt içinde ve yurt dışında değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane, otel ve ticari depolar geliştirmek, geliştirdiği gayrimenkuller üzerinde yatırımlar yaparak satmak, kiralamak veya işletimini gerçekleştirmek amacıyla 2006 yılında Zorlu Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur.

Zorlu Gayrimenkul’ün hedefi; piyasa beklentilerini, müşteri talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek suretiyle, değerli araziler üzerinde dünya standartlarında özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Zorlu Grubu’nun bu 4 ana sektör haricinde; otel, turizm, sigorta alanlarında faaliyet gösteren pek çok şirketi mevcut olup, Zorlu Air, Trabzon-Grand Otel, Jules Verne bunlardan bazılarıdır.

 

http://www.vestel.com.tr

http://www.zorlu.com

http://zoren.com.tr

http://www.zorlugayrimenkul.com.tr

http://www.korteks.com.tr/

http://www.tac.com.tr/Zorlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İç Kontrol Sorumlusu (Bilgi Sistemleri) İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
İç Kontrol Sorumlusu (Bilgi Sistemleri)Zorlu Holding
Zorlu Holding Denetim ve İç Kontrol Genel Müdürlüğü’ne bağlı İç Kontrol Departmanı’nda İç Kontrol Sorumlusu (Bilgi Sistemleri)  olarak görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Endüstri, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) vb. bölümlerinden lisans veya yüksek lisans derecesine sahip,Bilgi sistemlerinin genel kontrollerinin geliştirilmesi ve denetimi, SAP uygulama kontrollerinin geliştirilmesi ve denetimi, bilgi güvenliği, risk yönetimi, iç kontrol, süreç analizi ve iyileştirme konularında en az 6 yıl deneyimli,Yukarıda belirtilen konularda denetim/danışmanlık şirketleri ve/veya holding, tüketici ürünleri, gayrımenkul, enerji, tekstil gibi sektörlerde tecrübeye sahip,İleri düzeyde İngilizce bilen, Tercihen CISA, CISSP, CISM sertifikalarından birine sahip, COBIT, ITIL, ISO27001 vb. standartlarda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Süreç akış dokümantasyonu ve yönetimi araçlarını kullanmada tecrübeli, SAP üzerinde yukarıda belirtilen alanlar kapsamında çalışmalar yürütmüş,  Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Raporlama, proje yönetimi ve iş takip yetenekleri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
MUHASEBE UZMANIZorlu Holding
Zorlu Holding Muhasebe Müdürlüğü'nde Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri)Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi ve Tek Düzen Hesap Planı uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli,SAP FI  Modüllerine ileri düzeyde hakim,  Tercihen SMMM belgesine sahip, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Organizasyon, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, Problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışması konusunda yetenekli ve uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Sorumlusu İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
İç Denetim SorumlusuZorlu Holding
Zorlu Holding  Denetim ve İç Kontrol Genel Müdürlüğü’nde  “İç Denetim Süreç Sorumlusu“  olarak görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,İç denetim, bağımsız denetim ve mali kontrol konularında en az 6 yıl deneyimli,İleri düzeyde İngilizce bilen, Tercihen CIA ve/veya SMMM sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Elemanı İstanbul(Avr.), ... Zorlu Gayrimenkul
Danışma ElemanıZorlu Gayrimenkul
Türkiye’nin ilk beş fonksiyonlu karma kullanım projesi olan Zorlu Center’da Müşteri İlişkileri Müdürlüğü’nde "Danışma Elemanı" olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin önlisans veya tercihen lisans bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi düzeyde Microsoft Office bilgisine sahip, Tercihen ilgili pozisyonda en az 2 yıl tecrübeye sahip, Müşteri memnuniyetine önem veren,  İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Makam ŞoförüZorlu Holding
Zorlu Holding A.Ş. Şirketler Grubu’nda Üst Düzey Yöneticimizin Makam Şoförlüğünü yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Üst düzey yönetim makam şoförlüğü konusunda en az 5 yıl deneyimi olanTercihen Lise Mezunu, İstanbul şehir trafiği ve güzergahlarına hakim, Güvenli sürüş teknikleri konusunda deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Kişisel bakımına özen gösteren ve iletişim becerisi yüksek,Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul  Avrupa Yakası’nda  ikamet eden (tercihen Beşiktaş ilçe sınırları içinde)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategy and Business Development Senior Associate İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Strategy and Business Development Senior AssociateZorlu Holding
Strategy and Business Development “Senior Associate”, Graduate of a reputable engineering (preferable industrial, computer or mechanical) or a business school 4+ years experience at a strategy consulting firm, investment bank, private equity firm or  within a similar role at a multi-industry group company Demonstrated analytical, business planning and problem solving skills Good understanding of financial modelling Ability to work independently with minimal supervision Familiar with project based working structure, ability to deliver multiple priorities in line with project timeplanAdvanced excel and power point knowledge Effective verbal, written and interpersonal communication skills No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zorlu Gayrimenkul
Bütçe Planlama ve Kontrol UzmanıZorlu Gayrimenkul
Türkiye’nin ilk beş fonksiyonlu karma kullanım projesi olan Zorlu Center’da Mali İşler Müdürlüğü’nde  Bütçe Planlama ve Kontrol Uzmanı olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun, Gayrimenkul sektöründe tecrüeli, MS Office programlarını (özellikle Excel) ileri düzeyde kullanabilen, SAP modüllerine hakim,  Analiz etme ve raporlama becerisine sahip, , Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Organizasyon,planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, Problem çözme yetkinliğine sahip Yoğun ve tempolu iş ortamında çalışabilecek, İş takibi ve kontrolü konusunda güçlü planlama yetkinliğine sahip, Takım çalışması konusunda yetenekli ve uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zorlu Gayrimenkul
Muhasebe UzmanıZorlu Gayrimenkul
Türkiye’nin ilk beş fonksiyonlu karma kullanım projesi olan Zorlu Center’da Mali İşler Müdürlüğü’nde  Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun, Gayrimenkul sektöründe tecrüeli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, SAP Real Estate, SD, CO Modüllerine ileri düzeyde hakim,  Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi ve Tek Düzen Hesap Planı uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli,Tercihen SMMM belgesine sahip, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Organizasyon,planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, Problem çözme yetkinliğine sahip Yoğun ve tempolu iş ortamında çalışabilecek, İş takibi ve kontrolü konusunda güçlü planlama yetkinliğine sahip, Takım çalışması konusunda yetenekli ve uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Kontrol Sorumlusu İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
İç Kontrol SorumlusuZorlu Holding
Zorlu Holding Denetim ve İç Kontrol Genel Müdürlüğü’ne bağlı İç Kontrol Departmanı’nda “İç Kontrol Sorumlusu“  olarak görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden lisans veya yüksek lisans derecesine sahip;İç kontrol, süreç analizi ve iyileştirme, risk yönetimi, iç denetim, bilgi teknolojileri kontrolleri, finansal kontrol, bağımsız denetim konularında en az 6 yıl deneyimli,Yukarıda belirtilen konularda denetim/danışmanlık şirketleri ve/veya holding, tüketici ürünleri üretim/satış, gayrımenkul, enerji, tekstil gibi sektörlerde tecrübeye sahip,İleri düzeyde İngilizce bilen, Tercihen CIA, CRMA, CISA, SMMM sertifikalarından birine sahip, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Süreç akış dokümantasyonu ve yönetimi araçlarını kullanmada tecrübeli, Tercihen SAP kullanabilen, SAP üzerinde süreç ve iç kontrol analizi tecrübesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Raporlama, proje yönetimi ve iş takip yetenekleri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu(Pazarlama) İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu(Pazarlama)Zorlu Holding
Zorlu Holding Bilgi Teknolojileri Grubu Başkanlığı'nda "Bilgi Teknolojileri Sorumlusu" olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP projelerinde en az 5 yıl tecrübeli, Proje yönetimi ve IT altyapıları hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, problem çözme becerisi olan, planlama ve takip yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen,İnsan ilişkileri kuvvetli, etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan, Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,Güçlü iletişim, organizasyon, zaman yönetimi yetkinliğine sahip, İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim İnceleme Sorumlusu İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
İç Denetim İnceleme SorumlusuZorlu Holding
Zorlu Holding  Denetim ve İç Kontrol Genel Müdürlüğü’nde  “İç Denetim İnceleme Sorumlusu“  olarak görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, Hukuk veya Mühendislik fakültelerinde lisans eğitimi görmüş,Bankaların Teftiş Kurulu Başkanlığı, bağımsız denetim firmaları veya kurumsal şirketlerde  iç denetim konusunda en az 6 yıl deneyimi olan,Tercihen CIA ve/veya CFE sertifikasına sahip, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Yüksek gözlem, müzakere ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözme, analitik düşünme, detaylara önem verme, sorgulama ve araştırma becerilerine sahip,Raporlama ve iş takip becerisi yetkin ve çözüm odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik ortamda çalışabilen, Sürekli gelişimi benimsemiş, denetim ekibine yol gösterebilecek liderlik vasıflarına sahip,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim (Süreç Denetimi) Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
İç Denetim (Süreç Denetimi) Uzman YardımcısıZorlu Holding
Zorlu Holding  İç Denetim Süreç Denetimi Müdürlüğü'nde “İç Denetim Süreç Denetimi Uzman Yardımcısı“  olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun,Tercihen denetim firmalarında veya şirketlerin İç Denetim - Süreç Denetimi bölümlerinde 1-3 yıl arası deneyim sahibi,MS Office programlarını etkin kullanabilen,İleri derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlüProfesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu(Enerji) İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu(Enerji)Zorlu Holding
Zorlu Holding Bilgi Teknolojileri Grubu Başkanlığı'nda "Bilgi Teknolojileri Sorumlusu" olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.·         Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         SAP projelerinde en az 5 yıl tecrübeli,·         Proje yönetimi ve IT altyapıları hakkında bilgi sahibi,·         Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, problem çözme becerisi olan, planlama ve takip yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen,·         İnsan ilişkileri kuvvetli, etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan,·         Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,·         Güçlü iletişim, organizasyon, zaman yönetimi yetkinliğine sahip,·         İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Ambarı Uzmanı İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Veri Ambarı UzmanıZorlu Holding
Zorlu Holding Bilgi Teknolojileri Grubu Başkanlığı'nda “Veri Ambarı Uzmanı“ olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,ETL araçları metedolojilerinden (tercihen SSIS) birini orta ve üzeri düzeyde kullanabilen,Veri ambarı analizi, dizaynı, tasarımı ve kurulumu süreçlerinde görev almış,TSQL'i etkin bir şekilde kullanabilen,Belirtilen konularda en az 3 yıl deneyimli,Problem çözme becerisine sahip, Yenilikçi, sonuç odaklı ve analitik düşünebilen,Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,İyi derecede ingilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, Sorumluluk sahibi ve gelişime açık.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Denetim Sorumlusu İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Vergi Denetim SorumlusuZorlu Holding
Zorlu Holding Vergi Denetim Direktörlüğü’nde “Vergi Denetim Sorumlusu“ olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.İngilizce eğitim veren üniversitelerin iktisat, işletme ve maliye bölümlerinden mezun,En az 7 yıllık vergi denetimi veya danışmanlık deneyime sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, Raporlama becerisi yetkin ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı