Zorlu Holding 

Şirket Bilgileri

www.zorlu.com.tr

ZORLU HOLDİNG

 

Üretim, ihracat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Zorlu Holding'in başarı öyküsünün temelleri, 1950’li yılların başında Denizli Babadağ'da atılmıştır.

Mehmet Zorlu, ilk ticari kimliğini 16 Mart 1953 tarihinde, şahıs firması olarak almıştır. Şirket daha sonra, 4 Ocak 1968 tarihinde Zorlu Tic.Koll.Şrk. Mehmet Zorlu ve Oğulları olarak tescil edilmiştir.

Zorlu Holding, üretim kapasitesi, ihracatı, yüksek verimliliğe sahip AR-GE yatırımları ve teknolojik üstünlükleriyle bugün Türk sanayinin en güçlü üretim kuruluşlarından biridir.

2000'li yıllarda, Türkiye'nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Zorlu Holding'in faaliyetleri tekstil’den  elektroniğe, enerji’den gayrimenkule kadar geniş bir alana yayılmaktadır.

Zorlu Holding’in faaliyet gösterdiği alanlar;

  •   Ev tekstili, polyester iplik
  •   Elektronik ürünler,bilgi teknolojileri ve dayanıklı tüketim malları
  •   Gayrimenkul
  •   Enerji üretimi’dir.

1980'li yıllara kadar ev tekstili alanındaki çalışmalarıyla büyümesini sürdüren ve Türkiye'nin ev tekstilinde lider markası olarak kabul edilen TAÇ'ı yaratan Zorlu Holding, 1994 yılında Vestel Elektronik'i bünyesine katmıştır. Holding, 1996 yılında Zorlu Enerji ile enerji ve 2006 yılında da Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ile gayrimenkul sektörüne girmiştir.

Zorlu Holding bugün, yaklaşık 25.000 çalışanıyla, Türkiye'nin en büyük istihdam yaratan firmalarından biridir.

EV TEKSTİLİ - POLYESTER İPLİK

Zorlu Grubu'nun ev tekstili alanındaki faaliyetleri, zaman içinde büyük bir hızla büyüyerek Türkiye'nin de sınırlarını aşmış ve 4 kıtaya yayılmıştır. Grubun bugün Türkiye'dekiler ile birlikte Fransa, Almanya, Güney Afrika, İngiltere, İran, Makedonya, Türkmenistan ve ABD'de kurulu tekstil fabrikaları ve pazarlama şirketleri vardır.  

7000’ne yakın çalışanı ile Zorlu Tekstil Grubu aynı zamanda dünyanın sayılı ev tekstili üreticileri arasındadır.  

ELEKTRONİK ÜRÜNLER - BİLGİ TEKNOLOJİLERİ - DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

Elektronik, beyaz eşya ve bilgi teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren Vestel Grubu, Zorlu Holding'in elektronik sektöründeki yatırımlarının amiral gemisidir.

Sadece 2005 yılını beyaz eşya, elektronik ve bilişim sektörüne yönelik 30 milyon adetin üzerinde üretim yaparak, yani neredeyse her 2 Türk insanı için 1 ürün üreten Vestel bu ürünleri çok sayıda ülkeye ihraç etmektedir.

 

 

ENERJİ ÜRETİMİ

Zorlu Enerji Grubu’nun temelleri 1993 yılında Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ile atılmıştır. Şirket; elektrik üretimi ve satışı, doğal gaz üretimi, dağıtımı ve satışı, proje sürecinden enerji santrallerinin “anahtar teslimi” kurulumu ve uzun vadeli bakım ve işletimi hizmetlerine uzanan bütünleşik faaliyetleriyle enerji sektörünün farklı alanlarında varlığını güçlendirmektedir.

Zorlu Enerji Grubu,
• 5 doğal gaz santrali,
• 7 hidroelektrik santrali,
• 1 jeotermal santrali,
• 1 rüzgâr santrali,
• 1 motorin santrali
ile 2009 sonu itibarıyla toplam 738 MW kurulu güce sahiptir. 

Zorlu Enerji Grubu, Türkiye’nin yanı sıra, Avrupa, Asya ve Orta Doğu’da enerji talebinin ve özelleştirme çalışmalarının hızla arttığı pazarlarda fırsatları değerlendirmek ve bölgesel bir güç konumuna gelmek üzere faaliyet göstermektedir. Rusya, Pakistan ve İsrail’de yürütülen projeler Grubun bu hedefine yönelik gerçekleştirdiği önemli atılımlardır.

Grup, elektrik üretiminin yanı sıra, Trakya bölgesinde doğalgaz arama, sondaj ve üretim faaliyetlerine devam etmekte, Trakya ve Gaziantep bölgelerinde doğal gaz dağıtımını gerçekleştirmektedir.

ZORLU GAYRİMENKUL GELİŞTİRME VE YATIRIM A.Ş.

Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş., yurt içinde ve yurt dışında değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane, otel ve ticari depolar geliştirmek, geliştirdiği gayrimenkuller üzerinde yatırımlar yaparak satmak, kiralamak veya işletimini gerçekleştirmek amacıyla 2006 yılında Zorlu Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur.

Zorlu Gayrimenkul’ün hedefi; piyasa beklentilerini, müşteri talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek suretiyle, değerli araziler üzerinde dünya standartlarında özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Zorlu Grubu’nun bu 4 ana sektör haricinde; otel, turizm, sigorta alanlarında faaliyet gösteren pek çok şirketi mevcut olup, Zorlu Air, Trabzon-Grand Otel, Jules Verne bunlardan bazılarıdır.

 

http://www.vestel.com.tr

http://www.zorlu.com

http://zoren.com.tr

http://www.zorlugayrimenkul.com.tr

http://www.korteks.com.tr/

http://www.tac.com.tr/Zorlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Process Risk& Internal Controls Specialist Manisa Zorlu Holding
Process Risk& Internal Controls SpecialistZorlu Holding
We are looking for a “Process Risk& Internal Controls Specialist” to join our Zorlu Holding Internal Control team and is responsible for the coordination of process risk management and internal control improvement activities of Vestel Group companies. Zorlu Holding Internal Control team reports to General Manager- Internal Control Department. The following qualifications are required for the candidates:· Bachelor’s or preferably Master’s degree in Business Administration, Economics, Management Engineering, Industrial Engineering or other qualified discipline of reputable universities,· Minimum 3 years experience in process analysis and improvement, risk management, internal control, internal audit, IT general controls, financial control, external audit or related areas,· Industry experience for the above mentioned areas; in audit/ advisory companies- preferably in risk assurance/ advisory services, and/ or conglomerates, consumer goods, energy, retail, textile or related sectors,· Preferably CIA/ CRMA/ CISA/ SMMM certified,· Strong analytical skills,· Effective verbal, written and interpersonal communication skills,· Self-motivatation and ability to conduct projects with minimal supervision,· Strong presentation and action follow up skills,· Strong team collaboration skills,· Advanced command of English,· Advanced use of MS Office applications,· Experience in use of process flow documentation and management tools,· Experience in process, risks and controls analysis over SAP system is an asset,· No travel restrictions,· No military obligations for male candidates. . Residing in İzmir or Manisa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Risk&Internal Control Assistant Specialist Manisa Zorlu Holding
Process Risk&Internal Control Assistant SpecialistZorlu Holding
We are looking for a “Process Risk& Internal Controls Assistant Specialist” to join our Zorlu Holding Internal Control team and is responsible for the coordination of process risk management and internal control improvement activities of Vestel Group companies. Zorlu Holding Internal Control team reports to General Manager- Internal Control Department. The following qualifications are required for the candidates:· Bachelor’s or preferably Master’s degree in Business Administration, Economics, Management Engineering, Industrial Engineering or other qualified discipline of reputable universities,· 1 or 2 years of experience in process analysis and improvement, risk management, internal control, internal audit, IT general controls, financial control, external audit or related areas,· Industry experience for the above mentioned areas; in audit/ advisory companies- preferably in risk assurance/ advisory services, and/ or conglomerates, consumer goods, energy, retail, textile or related sectors,· Preferably CIA/ CRMA/ CISA/ SMMM certified,· Strong analytical skills,· Effective verbal, written and interpersonal communication skills,· Self-motivatation and ability to conduct projects with minimal supervision,· Strong presentation and action follow up skills,· Strong team collaboration skills,· Advanced command of English,· Advanced use of MS Office applications,· Experience in use of process flow documentation and management tools,· Experience in process, risks and controls analysis over SAP system is an asset,· No travel restrictions,· No military obligations for male candidates.. Residing in İzmir or Manisa
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli Personel) İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Genel Başvuru (Engelli Personel)Zorlu Holding
Zorlu Holding A.Ş.’de uygun pozisyonlar kapsamında engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Adayların yazacakları ön yazıda;· Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.Aranan Nitelikler; ·       En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu,·       Gelişime ve öğrenmeye açık,·       Takım çalışmasına yatkın,·       Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rekabet Uyum Uzmanı İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Rekabet Uyum UzmanıZorlu Holding
Zorlu Holding A.Ş. Hukuk Grubu Başkanlığı bünyesinde, rekabet uyumu alanında görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.·       5 yıl Rekabet Uygulamaları alanında deneyimi olan,·       Rekabet Uygulamaları uyum çalışmalarında görev almış,·       Üniversitelerin Hukuk, İktisat, İşletme, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden mezun,·       Tercihen Rekabet Hukuku alanında yüksek lisans yapmış,·       Tercihen İngilizce bilgisi olan,·       Etkin iletişim becerilerine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü,·       Office uygulamalarına hakim,·       Seyahat engeli olmayan,·       Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı,·       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DevOps Engineer İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
DevOps EngineerZorlu Holding
We are looking for a “Devops Engineer” to join Zorlu Holding Information Technologies Department.QualificationsBachelor's Degree in Computer Science or equivalent is required Minimum 4 years of relevant work experience,  Familiarity with continuous integration/deployment processes and tools, Experience with a configuration management system Problem solving skills with a strong attention to detail Strong analytical skills, Effective verbal, written and interpersonal communication skills, Self-motivation and ability to conduct projects with minimal supervision, Strong presentation and action follow up skills, Strong team collaboration skills, No military obligations for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Uzmanı İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Network UzmanıZorlu Holding
Zorlu Holding Bilgi Teknolojileri Grubu Başkanlığı'nda "Network Uzmanı" olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Tercihen Üniversitelerin Elektronik, Bilgisayar veya ilgili Mühendislik bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilen En az 3 yıl genel network tasarım ve yönetim deneyimine sahip, Routing, Switching, Security, Ses / Video ve Data Center konularında tecrübeli,Kritik sistemleri analiz edebilecek ve sistemin iyileştirilmesinde önerilerde bulunabilecek,Network projelerinde deneyimli, Tercihen CCNP sertifikasına sahip, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Gelişime açık, güçlü planlama ve iletişim becerisi olan, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Sorumlusu İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Network SorumlusuZorlu Holding
Zorlu Holding Bilgi Teknolojileri Grubu Başkanlığı'nda "Network Sorumlusu" olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Tercihen Üniversitelerin Elektronik, Bilgisayar veya ilgili Mühendislik bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilen En az 6 yıl genel network sistemleri ve projeleri konusunda yönetim tecrübe ve deneyimine sahip,Routing, Switching, Security, Ses / Video ve Data Center konularında tecrübeli,Kritik sistemleri analiz edebilecek ve sistemin iyileştirilmesinde önerilerde bulunabilecek, çözüm önerileri oluşturacakTercihen CCIE veya CCNP sertifikasına sahip, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden Güçlü planlama ve iletişim becerisi olan Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan  Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Finansal Süreçler SAP Uzmanı İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Bilgi Teknolojileri Finansal Süreçler SAP UzmanıZorlu Holding
Zorlu Holding Bilgi Teknolojileri Grubu Başkanlığı'nda "Bilgi Teknolojileri Finansal Süreçler SAP Uzmanı" olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.·         Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         SAP FI/CO, AA projelerinde en az 3 yıl tecrübeli,·         Proje yönetimi ve IT altyapıları hakkında bilgi sahibi,·         Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, problem çözme becerisi olan, planlama ve takip yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen,·         İnsan ilişkileri kuvvetli, etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan,·         Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,·         Güçlü iletişim, organizasyon, zaman yönetimi yetkinliğine sahip,·         İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı İstanbul(Avr.) ABH TURİZM - JULES VERNE TRAVEL EVENT
Seyahat DanışmanıABH TURİZM - JULES VERNE TRAVEL EVENT
• Passion about travel• At least 4 years of experience at International leisure travel with excellent English skills• Leisure travel experience and global travel program experience (Knowledge of destinations abroad )• Knowledge of international travel regulations, customs and currencies• Ability to function in a fast-paced, demanding environment,• Multi-task management• Full knowledge of sectorial structure• No restriction to travel• No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Internal Auditor İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Senior Internal AuditorZorlu Holding
We are looking for a “Senior Internal Auditor” to join Zorlu Holding  Audit Management.Senior Auditor will be responsible for leading audit projects of Zorlu Holding and all of its companies, in Turkey and abroad.   The successful candidate have the following qualifications: Bachelor’s degree in Business Administration, Economics, or other qualified discipline of reputable universities,Minimum 6 years of work experience in multinational companies or comparable audit experience,The ability of carrying out control reviews using sound methodology, Self motivated and ability to lead projects with minimal feedback Ability to work result orianted in a dynamic business environment Effective verbal, written and interpersonal communication skills Strong analytical skills, extensive experience in risked based audits No military obligation for male candidates CIA or comparable certification is an asset No travel restriction
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Internal Audit Assistant SpecialistZorlu Holding
We are looking for an “Internal Audit Assistant Specialist” to join Zorlu Holding  Audit Management.Auditor will be responsible for the audits of Zorlu Holding and all of its group companies, in Turkey and abroad.   The successful candidate should have the following qualifications: ·         Bachelor’s degree in Business Administration, Economics, or other qualified discipline of reputable universities,·         1 or 2 years of work experience in multinational companies or comparable audit experience,·         The ability of carrying out control reviews using sound methodology,·         Self motivated and ability to lead projects with minimal feedback·         Ability to work result orianted in a dynamic business environment·         Effective verbal, written and interpersonal communication skills·         Strong analytical skills, extensive experience in risked based audits·         No military obligation for male candidates·         CIA or comparable certification is a plus·         No travel restriction
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Finansal Denetim Uzman YardımcısıZorlu Holding
Zorlu Holding  Finansal Denetim Müdürlüğü’müz bünyesinde finansal denetim kapsamında grup şirketlerindeki mali talolarının denetimi ve kontrolünü gerçekleştirecek "Finansal Denetim Uzman Yardımcısı " olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.   Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Siyasal Bilimler vb. bölümlerden mezun,Denetim sektöründe staj yapmış, tercihen 1 yıla kadar denetim tecrübesi olan,Denetim alanında kariyer hedefleyen, Yeniliğe ve gelişime açık, öğrenmeye istekli, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyabilecek, MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, İleri derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
Muhasebe Uzmanı (Dönemsel)Zorlu Holding
Zorlu Holding Muhasebe Müdürlüğü'nde 1 yıllık dönemsel bir projeiçin ekibimizde yer alacak Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi bölümleri vb.)Genel Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli ve Tek Düzen Hesap Planı uygulamaları konusuna hakim,Vergi Beyannamelerini (KDV, Muhtasar, Damga vergisi) hazırlama konusunda tecrübeli,MS Office programları ve SAP uygulamalarına hakim,  Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Organizasyon, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, Problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışması konusunda yetenekli, uyumlu ve motivasyonu yüksek, Değişime ve yeniliğe açık, Açık iletişim ve geribildirim kültürünü benimseyen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
İş AnalistiZorlu Holding
Zorlu Holding Bilgi Teknolojileri Grubu Başkanlığı Proje Yönetim Ofisi(PMO)’nde İş Analisti olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği)·         İyi derecede ingilizce bilen,·         Bilişim Teknolojileri iş ve süreç analistliği ve/veya SAP uygulamaları alanında minimum 4 yıl  tecrübeli,·         SAP’nin genel kabul görmüş proje ERP metodolojisine hakim,·         Temel BT teknolojilerine ve konseptlerine hakim, (Yazılım Geliştirme Teknolojisi ve süreçleri, ilişkisel Veri Tabanı ve Modelleme, Uygulama Mimarisi vb)·         BT Projeleri iş ve süreç analizi konularında deneyim sahibi,SAP SD, MM, FI, CO, CRM, BO, HR modülleri tecrübesi olan,·         İyi derecede MS Office uygulamaları kullanımı, Visio benzeri süreç uygulamalarına hakim ve MS Project deneyimli,·         Yazılım ihtiyaç analizinde bilgi ve tecrübeye sahip,·         Test senaryoları üretme ve uygulama becerisi olan,·         Güçlü dökümantasyon, ifade etme yeteneği ve analitik düşünme yapısına sahip olan,·         Gelişime açık, farklı teknolojileri öğrenme konusunda istekli,·         İletişim becerileri yüksek,·         Seyahat engeli omayan,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Medya İlişkileri Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Zorlu Gayrimenkul
Medya İlişkileri SorumlusuZorlu Gayrimenkul
Tercihen İletişim, Basın Yayın, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Pazarlama İletişimi yüksek lisansı olan,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Gayrimenkul, AVM sektör işleyişine hakim, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Kurumsal İletişim, Marka İletişimi,  Basın ve Halkla İlişkiler konularında minimum 7 yıl deneyim sahibi,Editörlük seviyesinde içerik ve yazım konusunda deneyimli, Dijital iletişim platformlarını etkili biçimde kullanabilen, Medya sektöründeki değişiklikleri ve gelişmeleri yakından takip eden, Temsil yeteneği, iletişim ve organizasyon becerileri yüksek, Yorumlama, sunum ve raporlama becerileri yüksek, Yaratıcı ve analitik düşünce yapısına sahip, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Hizmet sektörünün yoğun temposuna ayak uydurabilecek, Liderlik, planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Zorlu Gayrimenkul
Gayrimenkul Satış DanışmanıZorlu Gayrimenkul
Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça - İngilizce bilen)Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen, Satış alanında kariyer hedefleyen, Tercihen Gayrimenkul sektöründe deneyimli, Microsoft Office, CRM, SAP programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklı, problem çözme ve ikna kabiliyeti yüksek, Organizasyon, raporlama ve iş takibi yapabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, Kurumsal duruş ve temsil gücüne sahip, güleryüzlü, prezentabl.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIDEMLİ AVUKAT (SÖZLEŞMELER HUKUKU) İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
KIDEMLİ AVUKAT (SÖZLEŞMELER HUKUKU)Zorlu Holding
Zorlu Holding Hukuk Grubu Başkanlığı bünyesinde, sözleşmeler hukuku alanında  görev alacak "Kıdemli Avukat"  arayışımız bulunmaktadır. Sözleşmeler Hukuku alanında en az 5 yıl deneyimli, Lisans, yazılım, tedarik, üretim, kira, alım-satım, finans ve teminat sözleşmeleri gibi sözleşme tipleri başta olmak üzere, her türden tipik/atipik sözleşmeleri hazırlayabilme veya inceleyebilme deneyimi bulunan,Kurumsal şirket deneyimi olan, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Teminat Hukuku ve Kıymetli Evrak Hukukuna özellikle hakim,Etkin iletişim becerilerine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BASIS Uzmanı İstanbul(Avr.) Zorlu Holding
SAP BASIS UzmanıZorlu Holding
Zorlu Holding Bilgi Teknolojileri Grubu Başkanlığı'nda "SAP Basis Uzmanı" olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin tercihen Elektrik & Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 4 yıl SAP Basis alanında deneyimli, SAP sistem  ve HANA entegrasyonları konusunda tecrübeli, SAP versiyon yükseltme, performans iyileştirme çalışmaları yapmış, SAP sistem yönetme ve yetkilendirme faaliyetlerini (yetki, rol ve lisans yönetimi) gerçekleştirmiş,Solution Manager konusunda tecrubeli, Windows, Unix, Linux temel işletim sistemi ve Microsoft SQL ve DB2 veritabanları hakkında bilgi sahibi,Tercihen SAP Basis sertifikası olan, Planlama, organizasyon ve iletişim yetkinlikleri gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı