Altınay Havacılık Ve İleri Teknolojiler San. Tic.

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Savunma Sanayi, Havacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1990

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

www.altinay.com

Adres

-

Hakkımızda

1990 yılında, akademik araştırmalar sonucunda Türkiye’nin İlk Endüstriyel Robotunu geliştiren ve üreten ALTINAY, Robot Teknolojisinde ülkemizin öncü ve alanındaki en nitelikli kuruluşudur.

2006 yılında, 7000 m² mühendislik alanı ile Robot Teknolojileri Uygulama Merkezinde hizmet vermeye başlayan ALTINAY bugün Tuzla Endüstri Bölgelerinde, Teknopark İstanbul ve Gölcük’te bulunan toplam 5 tesisi ve yurt dışında Almanya ve Rusya’da bulunan organizasyonları ile yüksek teknoloji alanında uluslararası projelerde, dünyadaki seçkin müşterilerine değer yaratmaktadır.

ALTINAY Robot Teknolojileri grup şirketleri içerisinde yer alan ve Genel Müdürlüğü, Mühendislik Ofisi TEKNOPARK İSTANBUL’da, Üretim Tesisi Çayırova/Kocaeli’de bulunan ALTINAY Havacılık ve İleri Teknolojiler uzman mühendislik ekipleri ile Savunma Sanayi ve İleri Teknolojiler alanında uluslararası projelere imza atmaktadır.

Havacılık ve İleri Teknolojiler, Üretim Teknolojileri, Montaj ve Demontaj Sistemleri, Platform ve Test Sistemleri, Araç ve Sistem Mühendisliği, Enerji Depolama Sistemleri ve İnsansız Sistemler çalışma alanlarında nitelikli projeler geliştirmekte ve yerli teknolojinin gelişmesinde Ülkemize katkı sağlamaktadır.

2012 yılında kurulan ve Kocaeli- Gölcük’te bulunan bir diğer ALTINAY grup şirketi ALTINAY Mod-Center, uzman mühendis ve operatör ekibi ile hafif ticari araç pazarının yanı sıra ağır kamyonlar için araç modifikasyonu ve oto aksesuar tasarımı ve gelişimine odaklanmaktadır.

FORD OTOSAN tarafından akredite gövde geliştiricisi olarak ALTINAY müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre montaj ve modifikasyon işlemlerini yönetmektedir.

ALTINAY Mod-Center mühendisleri otomatik kapı sistemlerinden engelli araç erişim çözümlerine kadar OEM standartlarında ihtiyaca özel tasarlanmış çözümler üzerinde çalışmaktadır. Hakkımızda daha fazla bilgi için www.altinay.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.