ÇATI TEKNOLOJİ A.Ş.

Bilişim, Veri Merkezi, Telekomünikasyon, Network Proje Hizmetleri, Mühendislik Hizmetleri

Genel Bilgiler

“Teknolojik Çözümler Tek ÇATI Altında”

ÇATI Teknoloji, bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon altyapısı alanında uçtan uca çözümler sunan, Türkiye’nin yeni nesil  sistem entegratörü.

Yenilikçi çözümler üretmek ve işletmelerin küresel rekabet ve fırsat alanlarını geliştirmek için en iyi sistem entegratörü olmak için odaklandı. Tecrübeli ve farklı disiplinlerden  üst düzey yönetici ve mühendislerden oluşan ÇATI Teknoloji ekibi yerel ve uluslararası firmalarda çok büyük projeleri başarı ile tamamladı.

Şirket ve kurumlara “IT, Network, Sistem ve Teknoloji Çözümleri” üreten ÇATI, hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki müşterileri ile hızla büyümeye devam etmekte.

Güvenlik Çözümleri, Data Center Çözümleri, DAS ve Fiber Optik Sensör Teknolojileri Çözümleri, CCTV, Plaka Okuma, Geçiş Sistemleri, A-FOD Yabancı Madde Tespit Sistemi ve birçok teknolojik çözümü sağlayan ÇATI, bir mühendislik ve danışmanlık firması olarak aynı zamanda  anahtar teslimi  Altyapı - Network planlama, kurulum ve işletme çözümleri sunmakta.

ÇATI  Vodafone ve Turkcell’in fiber optik altyapı çözüm ortağı.

ÇATI inovatif çözümler üretmek için gelişen teknolojiye odaklanıyor

ÇATI en doğru IT ve teknoloji çözümleri ile işletmelerde maliyetleri düşürüyor ve  iş verimliğini arttırıyor

ÇATI müşterilerine "kaliteli hizmet ve iyi fiyat" prensibi ile uzun süreli hizmet veriyor

Devamını Oku Gizle


KURULUŞ YILI

2014

ÇATI TEKNOLOJİ A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.