Oerlikon Kaynak Elektrodları ve Sanayi A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1957

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Yakacak

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

www.oerlikon.com.tr

Hakkımızda

OERLIKON KAYNAK ELEKTRODLARI ve SANAYİ A.Ş.

1957’den beri Türkiye'de "Kaynakçının Güven Kaynağı” Şimdi Dünyada da “Kaynakçının Güven Kaynağı” 

1957 yılında kaynak elektrodları üretmek üzere İstanbul’da kurulan OERLIKON KAYNAK ELEKTRODLARI VE SANAYİ A.Ş. bugün, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde Kaynak Tüketim Malzemelerini (örtülü elektrod, gazaltı kaynak teli, özlü tel, tozaltı kaynak teli ve tozu) uluslararası standartlara uygun olarak özgün ve yenilikçi markası Magmaweld adıyla üretmektedir.
Oerlikon son yıllarda Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Amerika'ya kaynak malzemeleri ihraç eden ve ürünleri iç piyasada olduğu gibi dış piyasada da aynı beğeni ile kullanılan bir dünya şirketi haline gelmiştir. 

ISO 9000 kalite sisteminin temeli olan Kalite Güvenilirlik sistemi uygulamaları Oerlikon 'da 1980 'li yıllara uzanmaktadır, 1995 yılından beri de ISO 9001 belgesinin sahibidir. Standart ve kaliteli üretimin öneminin her zaman bilincinde olan Oerlikon, 2000 yılından itibaren Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 25,000 m2 kapalı alanda kurmuş olduğu modern tesisinde üretim yapmaktadır. 

Oerlikon, köklü ve yaygın dağıtım kanalı, çok geniş ürün yelpazesi, güçlü ve tecrübeli teknik kadrosu, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, yaratıcı ve ekonomik çözümleri ile endüstrinin hemen her koluna hizmet vermektedir.

Oerlikon Kaynak Elektrodları ve Sanayi A.Ş. Zaimoğlu Holding bünyesinde yer alan bir grup şirketidir.