COMMITAL ISI EKİPMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Metal Sanayi

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.commital.com.tr

Adres

MOSB V. KISIM HASAN TÜREK BULVARI NO:8 YUNUSEMRE MANİSA

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

2004

Hakkımızda

Commital Isı Ekipmanları Kalıp San Tic Ltd Şti, İtalyan menşeli Commital Grubu’nun bir iştiraki olarak, ısıtma sistemlerinde kullanılan panel radyatörlerin bağlantı parçalarının üreticisi olarak 2004 yılında kurulmuştur.

Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 6.000 m2 kapalı ve 4.000 m2 açık alana sahip tesislerinde faaliyet göstermektedir.

Commital başlangıçta, özellikle Türkiye’de ki ısıtma sistemleri için yerli panel radyatör üreticilerine ürün ve hizmet sağlamak için kurulmuştur fakat daha sonra Commital Grubu’nun 40 yıllık deneyiminden yararlanarak mevcut pazarlarını Avrupa, Rusya, Ukrayna ve İran’ı da dahil edecek biçimde genişletmiştir.

Ürün yelpazesi, standart ısıtma sistemlerinde kullanılan panel radyatörler ve dikey panel radyatörler için Fittings, ½ ve ¾ Valf Bağlantı Ekipmanları (Kompakt Fittings) ve Merkezi Bağlantı Ekipmanlarını (Central Tap) içermektedir.

2017 yılında, müşterilerimize panel radyatör bağlantı parçaları için komple tedarik sağlayabilmek adına ürün yelpazemizi Su Dağıtıcı Ring üretimini de ekleyerek genişletmiştir.

Firmamızın yıllık üretim kapasitesi 50.000.000 adet Fittings ve 5.000.000 adet Garnitür’dür.

Commital Isı olarak, firmamız yıllık iş hacminin %55’i İtalya, Almanya, Fransa, Rusya, Polonya, Hollanda, Ukrayna, Letonya, Çek Cumhuriyeti ve İran’ı içeren uluslararası pazardan, %45’i yurtiçi pazarlardan oluşmaktadır.

Commital’in Kalite Politikası toplam müşteri memnuniyetinin sağlanması ve üretim sürecinin, kalitenin ve maliyetlerin sürekli niteliksel iyileştirilmesine dayanmaktadır.