REYMAK MAKİNA OTOMOTİV YEDEK PARÇA SAN. TİC. LTD.

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

2006

Çalışan Sayısı

-

Web Site

https://www.sthillconverting.com/

Adres

Muradiye Mahallesi 18 Sokak No:3 Yunusemre Manisa

HakkımızdaREYMAK MAKİNA OTOMOTİV YEDEK PARÇA SAN. TİC. LTD.

Reymak Makine  2006  Yılında  Makine İmalat Sanayine yönelik  yardımcı sistemler tasarlamak ve üretmek üzere kurulmuştur.
 
Ambalaj Makinalarının  Sargı, Çözgü ve Dilimleme ünitelerinde kullanılmak üzere Friction Şaft ve Bilezikler, Bıçak Tutucu Şaftları, Havalı Şaftlar ve Adaptörler, Kilitleme Çarkları, Shaftless  Çözgü Başlıkları  ve  Müşteri odaklı çözümler üretmektedir.
 
Reymak  Makine, üretmiş olduğu bu ürünlerin  % 95 lik kısmını Sthill Converting Equipments  markası ile  dünya genelinde  40 + ülkedeki OEM makine  ve  ekipman üreticilerine  modern teknoloji ve kalite anlayışını ön planda tutarak hizmet vermektedir.
 
2006 yılında  Toplam Kalite Yönetim Sisteminin  gerekliliklerini yerine getirerek ISO 9001:2000 kalite  yönetim sistemi sertifikasını almaya hak kazanan firmamız  günümüzde  ISO 9001:2008  kalite yönetim sistemi sertifikası ile yoluna devam etmektedir.
 
Firmamız sürekli değişen ve gelişen dünyamıza ayak uydurmak için ciddi ve prensipli çalışmalarıyla emin adımlarla ilerlemektedir.