RST Uzaktan Algılama

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda


RST Uzaktan Algılama ve Güv.Tekn.Bil.Elk.Dan.Müh.Mim.Tic.A.Ş.
 

RST Teknoloji, elektronik ve savunma sektörlerinde faaliyet gösteren ve ürün odaklı olan bir firmadır. Yurt içi ve yurt dışı çözüm ortaklarıyla ürün geliştirme süresini en aza indirmek ana amaçlarından biridir. Bu anlamda ürüne odaklı bir sistem mühendisliği gerçekleştirerek, deneyim ve bilgi sahibi olduğu konularda, ihtiyaç sahiplerine etkin çözümleri en hızlı şekilde oluşturmayı hedefler.
 
Radyo-Frekans (RF) ve Elektro-Optik (EO) tabanlı sensör teknolojileri, Radar Sistemleri, Uydu Sistemleri ve Elektronik Harp Simülatörleri başta olmak üzere, ihtiyaca yönelik çözümleri hızla, ileri teknoloji ve katma değer içeren özgün ürünlerle ortaya koymak ana hedefimizdir.
 
Birikimlerimiz doğrultusundaki alanlarda sistem mühendisliği faaliyetlerine danışmanlık, sistem, yazılım ve donanım tasarımı çalışmalarının yürütülmesi, entegrasyon desteği ve sistem/altsistem seviyesi test altyapılarına dair geliştirme destekleri firmamız tarafından verilebilen hizmetlerdir.
 
RST Teknoloji, çalışmalarının temelini oluşturacak insan kaynağı için mesleki anlamda yetkin, takım çalışmasına yatkın, geniş bir yelpazede öğrenmeye devam etmeye ve sorumluluk almaya istekli, motivasyonu yüksek adaylar aramaktadır.