warning
İlan yayından kaldırılmıştır
Adana, Ankara, Antalya, Mersin, Tekirdağ

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Bakım / Onarım

Bakım / Onarım

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Bakım / Onarım

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren ve 2002 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Ankutsan; Antalya, Mersin, Ankara, Adana ve Tekirdağ Çerkezköy olmak üzere toplam 239.000 m2 alan üzerinde beş üretim tesisi ile faaliyet gösterir.

Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Ankutsanyıllık 300.000 ton Kağıt, 420.000 ton Oluklu Mukavva Levha ve Kutu üretmektedir. 1000’in üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Ankutsan, 2017 yılında kurulan Ar-Ge Merkezi ile Bilim ve Teknoloji Bakanlığı onaylı sektördeki ilk Ar-Ge Merkezi olma unvanını elinde bulundurur.

Ankutsan; dinamik yapısı, sürdürülebilir kalite anlayışı ve yenilikçi misyonuyla tüm sektörlerin kutu ihtiyaçlarına yönelik nitelikli çözümler sunarken inovatif ekipleriyle müşterilerinin ürün gamlarına en uygun kutuları, özel baskı hizmetlerini de içeren tekniklerle üretir. Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında 288. sırada yer alan Ankutsan ülkemizin dört bir yanında Endüstri 4.0 yaklaşımında kurduğu tesisleriyle, ileri teknoloji entegre üretim yöntemleri ile ülkemizin oluklu mukavva sektöründe en hızlı büyüyen şirketidir.

Türkiye’de en çok ihracat yapan ilk 1000 firma arasında 641. sırada yer alan Ankutsan, başta Amerika ve Avrupa olmak üzere 5 kıtada 60’dan fazla ülkeye ihracat yaparken, Türkiye’de ihracat konusunda oluklu mukavva sektörünün açık ara lider üreticisidir. Kaliteli ürün yelpazesi ve tecrübeli saha ekipleri ile farklı pazarların ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilir. İhracatta, içinde bulunduğu her pazarda uzun vadeli ortaklıklar yaratma hedefi ile ilerleyen Ankutsan, sahip olduğu yüksek teknik uzmanlık sayesinde ürünlerini uluslararası pazarların özel ihtiyaçlarına göre adapte etme çevikliğine sahiptir.

Ankutsan, asla değişmeyecek olan kaliteli üretim anlayışı, tüketiciye verdiği yüksek değer, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile Oluklu Mukavva sektöründe lider kuruluş olma misyonuyla ilerler.

Kendi tüketiminin tamamını üreten, sürdürülebilir kaynak sürdürülebilir gelecek temelinde büyüyen iş modeliyle, tüm insanlığın toplam faydası için her gün daha az tüketip daha fazla doğal kaynağımızı koruyarak hayatın her alanında dokunduğu, içinde olanı koruyan, değer katan kutular için, yenilenmeye, gelişmeye, üretmeye devam etmektedir.


 Sizi  de Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşlarından Ankutsan’ın bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Ankutsanlı olmak isteyecek “Elektrik Bakım Personeli” arıyoruz.

 • Meslek liselerinin Elektrik ve ilgili bölümlerinden mezun,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
 • B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,
 • Analitik düşünce yapısına sahip,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Adana ,Antalya , Ankara , Tekirdağ ve Mersin 'de ikamet eden veya edebilecek,
 • Bakım ve onarım işlerinden sorumlu Elektrik Bakım Personeli aramaktayız

İŞ TANIMI

Fabrikadaki tüm makine ve teçhizatın bakım onarımını yapıp çalışır durumda olmasını sağlamak

 • Pano sayaç değerlerinin kontrolünü ve makinelerin bakımlarını gerçekleştirerek arızaları giderip Bakım Onarım Mühendisine bilgi vermek,
 • Kendisinden istenilen iyileştirme çalışmalarını yapmak
 • Tesisle ilgili bakım ve arıza kayıtlarını tutmak ve Teknik İşler Müdürü’ne bildirmek.
 • Makine operatörlerine ve üretim personellerine makine ve teçhizatın doğru ve verimli bir şekilde kullanılması ayrıca korunmasıyla ilgili uyarılarda bulunmak,
 • İSG mevzuatına uygun düzene uymak,
 • Kaliteli üretim devamlılığını sağlamak,
 • Makine temizlik ve bakım düzenini sağlamak

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Elektrik Bakım Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Elektrik Bakım Elemanı Elektrik Bakım Elemanı Maaşları Elektrik Bakım Elemanı Nasıl Olunur? Elektrik Bakım Elemanı Nedir? Elektrik Bakım Elemanı İş İlanları
Hakkımızda

Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren ve 2002 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Ankutsan; Antalya, Mersin, Ankara, Adana ve Tekirdağ Ç

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ HAKKINDAAYDINLATMA METNİAnkutsan A.Ş. (“Şirket) olarak kişi

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Kaza Sigortası, Erzak Yardımı, Bayram Yardımı.

Elektrik Bakım Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Elektrik Bakım Elemanı Elektrik Bakım Elemanı Maaşları Elektrik Bakım Elemanı Nasıl Olunur? Elektrik Bakım Elemanı Nedir? Elektrik Bakım Elemanı İş İlanları