warning
İlan yayından kaldırılmıştır
Tekirdağ(Çerkezköy)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Tasarım / Grafik

Tasarım / Grafik

Başvuru Sayısı

129 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

129 başvuru

Departman

Tasarım / Grafik

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren ve 2002 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Ankutsan; Antalya, Mersin, Ankara, Adana ve Tekirdağ Çerkezköy olmak üzere toplam 239.000 m2 alan üzerinde beş üretim tesisi ile faaliyet gösterir.

Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Ankutsanyıllık 300.000 ton Kağıt, 420.000 ton Oluklu Mukavva Levha ve Kutu üretmektedir. 1000’in üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Ankutsan, 2017 yılında kurulan Ar-Ge Merkezi ile Bilim ve Teknoloji Bakanlığı onaylı sektördeki ilk Ar-Ge Merkezi olma unvanını elinde bulundurur.

Ankutsan; dinamik yapısı, sürdürülebilir kalite anlayışı ve yenilikçi misyonuyla tüm sektörlerin kutu ihtiyaçlarına yönelik nitelikli çözümler sunarken inovatif ekipleriyle müşterilerinin ürün gamlarına en uygun kutuları, özel baskı hizmetlerini de içeren tekniklerle üretir. Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında 288. sırada yer alan Ankutsan ülkemizin dört bir yanında Endüstri 4.0 yaklaşımında kurduğu tesisleriyle, ileri teknoloji entegre üretim yöntemleri ile ülkemizin oluklu mukavva sektöründe en hızlı büyüyen şirketidir.

Türkiye’de en çok ihracat yapan ilk 1000 firma arasında 641. sırada yer alan Ankutsan, başta Amerika ve Avrupa olmak üzere 5 kıtada 60’dan fazla ülkeye ihracat yaparken, Türkiye’de ihracat konusunda oluklu mukavva sektörünün açık ara lider üreticisidir. Kaliteli ürün yelpazesi ve tecrübeli saha ekipleri ile farklı pazarların ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilir. İhracatta, içinde bulunduğu her pazarda uzun vadeli ortaklıklar yaratma hedefi ile ilerleyen Ankutsan, sahip olduğu yüksek teknik uzmanlık sayesinde ürünlerini uluslararası pazarların özel ihtiyaçlarına göre adapte etme çevikliğine sahiptir.

Ankutsan, asla değişmeyecek olan kaliteli üretim anlayışı, tüketiciye verdiği yüksek değer, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile Oluklu Mukavva sektöründe lider kuruluş olma misyonuyla ilerler.

Kendi tüketiminin tamamını üreten, sürdürülebilir kaynak sürdürülebilir gelecek temelinde büyüyen iş modeliyle, tüm insanlığın toplam faydası için her gün daha az tüketip daha fazla doğal kaynağımızı koruyarak hayatın her alanında dokunduğu, içinde olanı koruyan, değer katan kutular için, yenilenmeye, gelişmeye, üretmeye devam etmektedir.

Sizi  de Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşlarından Ankutsan’ın bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Ankutsanlı olmak isteyecek ‘’Grafik Tasarım Uzmanı’’ arıyoruz.

 • Üniversitelerin Grafik Tasarım ya da ilgili bölümlerinden mezun, Grafik Tasarım konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
 • Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarına hakim,
 • FreeHand , Corel Draw, Sap programları hakkında bilgi sahibi,
 • Macintosh sisteminde çalışabilen,
 • Kreatif yönü güçlü,
 • Kısa sürede etkin, görsel kalitesi yüksek çalışmalar yapabilecek,
 • Yaratıcı fikir gerektiren süreçlerde destek olabilecek,
 • Araştırmacı, takım çalışmasına uyumlu, sektördeki yenilikleri takip eden, disiplinli, dikkatli ve özenli çalışabilen,
 • Tekirdağ'da ikamet eden veya edebilecek,

İŞ TANIMI

 • Müşteriler tarafından gelen numuneye ya da bilgilere göre tasarımlar yapmak, 
 • Özgün çalışmalar yapıp onaya sunmak,
 • Nihai onaya gelen tasarımların, renk ayrımları ve kroslarının son kontrollerini yapmak, İşletmeden istenen baskı formlarını düzenlemek, 
 • Yeni tasarımların alt yapılarını oluşturmak,
 • Siparişlerin müşteri istekleri ve işletme gerçekleri doğrultusunda grafik baskı tasarımlarını yapmak, 
 • İlk baskılara ve özel işlerin basımına mutlaka refakat etmek, 
 • Kalite Yönetim Sisteminin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ile ilgili çalışmalara katkıda bulunmak.

Aday Kriterleri

2 - 10 yıl arası
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)

Grafik Tasarım Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Grafik Tasarım Uzmanı Grafik Tasarım Uzmanı Maaşları Grafik Tasarım Uzmanı Nasıl Olunur? Grafik Tasarım Uzmanı Nedir? Grafik Tasarım Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren ve 2002 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Ankutsan; Antalya, Mersin, Ankara, Adana ve Tekirdağ Ç

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ HAKKINDAAYDINLATMA METNİAnkutsan A.Ş. (“Şirket) olarak kişi

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Kaza Sigortası, Erzak Yardımı, Bayram Yardımı.

Grafik Tasarım Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Grafik Tasarım Uzmanı Grafik Tasarım Uzmanı Maaşları Grafik Tasarım Uzmanı Nasıl Olunur? Grafik Tasarım Uzmanı Nedir? Grafik Tasarım Uzmanı İş İlanları