İstanbul(Asya)(Pendik)

Hibrit

Hibrit

3 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Bilgi Teknolojileri / IT

Başvuru Sayısı

573 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Başvuru Sayısı

573 başvuru

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Kariyerine anlamlı bir başlangıç yapmak istiyorsun!

Hem kişisel gelişimine hem kariyer hayatındaki adımlarına öncelik veriyorsun!

Bulunduğu sektöre kilometre taşı sayılan ürünler sunmuş ve referans noktası olmuş bir şirketin parçası olmak istiyorsun!

 

Ürün, hizmet ve çalışanlarına dair olan uygulamaları ulusal ve uluslararası birçok otorite tarafından tescillenmiş ve ödüllendirilmiş bir şirket düşünüyorsun!

Hem genç hem de deneyimli bir ekibin olsun istiyorsun!

 

Kendine has çevik çalışma modeli ve köklü bir şirket kültürü olan bir şirket arıyorsun!

Seni sadece iş hayatında değil özel hayatındaki tüm adımlarda da desteklesin ve yanında olsun istiyorsun!

 

Doğru yerdesin! Architecht Bilişim Teknolojilerinde tüm bu saydıklarımız ve daha fazlası için TechTalent Programımız seni bekliyor!

 

 

- Architecht TechTalent Programı Nedir?

 

Geleceği şimdiye getiren teknolojilere ilgi duyan Bilgi Teknolojileri yeteneklerini yetiştiriyoruz! AR-GE projelerinde görev alan bir yazılım mühendisi başlayacak ve kendinle beraber bulunduğun yeri de geliştirerek harika işlere imza atacaksın!

 

 

- Architecht Nasıl Çalışıyor?

 

· Architecht, yenilikçi dijital ürün ve hizmetlerini dünya çapında genişletiyor.

· Geliştirilen BOA bankacılık platformunu 20 ülkeye ihraç eden teknoloji şirketimiz, geleneksel ve platform bankacılığı ile birlikte açık bankacılık, bulut teknolojileri, ileri düzey analitik, yapay zekâ ve mobil güvenlik çözümlerine odaklanıyor.

· Bunun yanında, BOA’yı geliştirirken geleneksel ve platform bankacılığından öte bulut teknolojileri, ileri düzey analitik, yapay bilgi edinimi ve biyometrik güvenlik çözümlerine odaklanıyor!

· 2015 yılında Kuveyt Türk’ün %100 iştiraki olarak kurulan Architecht, “Finansal Teknolojiler” ve “Siber Güvenlik” alanlarında çözümler üreten XTM, Powerfactor, AirApi, BOA Card gibi yenilikçi teknolojileri ihraç eden bir yazılım şirketi olarak çalışmalarına devam ediyor!

· Daha fazla detay için burayı tıklayarak sitemizi inceleyebilirsin!

 

 

- TechTalent Programı için Sunulan Farklı İmkanlar Var mıdır?

 

· Yüksek Lisans Desteği

 

· Özel TechTalent Eğitim Programı

 

· Özel Kariyer Planlama ve Kariyer Yönetimi

 

· Özel Ücretlendirme

 

 

- Bu Programa Kimler Başvurabilir?

 

Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden 2023 yılında mezun olmuşsan veya 2024 yılı içinde mezun olacaksan başvuru yapabilirsin ??

 

 

- Nasıl Başvuru Yapabilirim?- TechTalent Olmak İçin Hangi Aşamalardan Geçeceğim?

 

1- Başvuru sonrasında kriterleri karşılaman durumunda video mülakat ve genel yetenek sınavına katılacaksın.

2- İlk aşamada başarılı olman durumunda online bir İngilizce sınavına dahil olacaksın.

3- Online sınav süreçlerinden sonra keyifli ve farklı bir değerlendirme merkezi tecrübesi seni bekliyor. Bir ipucu ?? Bu süreçte tüm yeteneklerini ve fikirlerini göstermen gerekiyor.

4- Bu süreçten de başarılı bir şekilde geçersen Architecht Üst Yönetiminin yer aldığı Panel Mülakat deneyimi yaşayarak sürecini tamamlayacaksın.

 

 

- Süreçler Hakkında Nasıl Bilgi Sahibi Olabilirim?

 

Her sürecin sonrası sonuç bağımsız bilgilendirmeleri yapacağız.

Değerlendirme merkezi aşamasına katıldıysan sana özel Yetkinlik Gelişim Mektubu ile senin için daha iyisi için bilgilendirmeler yapacağız.

Sonucun ne olursa olsun her aşamada ayrı bilgilendirmeler gerçekleştirilecektir. Değerlendirme merkezi uygulamalarına katılım sağlayan adaylara kişiye özel tasarlanan Yetkinlik Gelişim Mektubu gönderilecektir.

 

- Değerlendirme Merkezi Süreçlerinde Benden Ne Bekliyorsunuz?

 

Yeniliğe açıksan, sürekli gelişime önem veriyorsan ve analitik bakış açısına sahip olduğunu düşünüyorsan, bunları bize göstermeni bekliyoruz.

Bize kendini tanıtabileceğin uygulamalarımız hazır, merak etme ??

 

Architecht Hakkında Merak Edilenler

 

- Eğitim Olanakları

 

Gerek online gerek sınıf içi eğitimlerle hem uzmanlık alanlarında hem de yetkinliklerinde gelişim sağlamaları için çalışanlarını desteklemektedir. Uzmanlık alanlarına göre birimler yurtdışında da eğitim alabilmektedir. Architecht'te çalışan tüm arkadaşlarımız devletin sunduğu özel desteklerden faydalanmakta ve Doktora eğitimlerine devam etmektedirler.

 

- Çalışma Ortamı

 

Architecht’te biz, mutluluğumuzun sırrının her yönüyle insana verilen değerde saklı olduğunu biliriz. Bu yüzden, güçlü takım aile bağları olan Architecht bünyesindeki istisnasız her bir çalışma arkadaşımızın mutluluğu bizim için çok önemli. Architecht olarak daha iyi bir kurum kültürü oluşturmak ve değerli çalışanlarımız ile birlikte yüksek güven kültürüne sahip iş yeri kültürünü inşa etmek adına başladığımız Great Place to Work® yolculuğumuzda son 4 yıldır Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yer aldık. 2023 yılında da %89 olan çalışan memnuniyeti oranı ile Türkiye ve Avrupa Normuna göre Yüksek Performanslı Global şirketlerin önündeydik.

Architecht haftada 1 gün ofisten çalışma uygulaması ve esnek çalışma saatleri ile çalışanlar istedikleri gibi çalışma düzenlerini ayarlamalarına imkan vermektedir.

 

- Fiziksel Koşullar

 

2021 yılının en popüler 25 ofisi arasından 2.’lik ödülüne layık görülen Architecht, İstanbul Teknopark’ta bulunan 3 adet çalışma ofisiyle çalışanlarına hizmet etmektedir.

 

- Teknoloji

 

Architecht, bünyesindeki yetenekli kadrosu ile BOA ismini verdiğimiz bankacılık platformunu geliştirmektedir. Bu sistem Türkiye’de Katılım Bankacılığı sektöründe yaygın şekilde kullanılmakta ve 20 ülkeye ihraç edilmektedir. BOA’yı geliştirirken geleneksel ve platform bankacılığından öte bulut teknolojileri, ileri düzey analitik, yapay bilgi edinimi ve biyometrik güvenlik çözümlerine odaklanılmaktadır.

 

- Yan Haklar

 

Architecht’te işe başladığınız zaman piyasaya göre rekabetçi bir ücret ve performansa göre belirlenen yıllık primin dışında geniş bir yan haklar paketinden de faydalanmaya başlarsınız. Türkiye’nin her yerinde geçerli özel sağlık sigortası, Servis imkanı, yemek ücreti ile oluşturulmuş geniş yan haklar paketi, İngilizce ve Arapça Seviyenize göre alacağınız dil tazminatı ile Architecht hayat standartlarınızı arttırmaya katkıda bulunur. Sadece bugünkü çalışma hayatınızı değil, emekliliğinizi de düşünerek bugünden kurum katkılı bireysel emeklilik ödemesi ile geleceğinize bir katkı da bizden gelir.

 

Tüm bu yan haklar paketinizi 2019 Brandon Hall Grup tarafından “En Yenilikçi Yan Haklar Uygulamaları” kategorisinde Mükemmellik ödülünü alan Esnek Yan Haklar Uygulamamız Sepetim Uygulamasını kullanarak esnetebilir, az kullandığınız yan haklardan çok kullandıklarınıza bütçe aktarabilirsiniz. Oluşan bütçelerle yurt içi veya yurt dışı turlar, akaryakıt, alışveriş kartları, telefon seçebilir ya da binlerce ürünün yer aldığı alışveriş sitelerinden ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci)

Yazılım Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Mühendisi Yazılım Mühendisi Maaşları Yazılım Mühendisi Nasıl Olunur? Yazılım Mühendisi Nedir? Yazılım Mühendisi İş İlanları
Hakkımızda

Bankacılık sektöründe yeni teknolojilerin artık yeni bir adresi var. Architecht Bilişim Sistemleri ve Pazarlama Ticaret A.Ş. 2015 yılında Kuveyt Tü

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Bireysel Emeklilik.

ARCHİTECHT BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE PAZARLAMA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş İlanları

Yazılım Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Mühendisi Yazılım Mühendisi Maaşları Yazılım Mühendisi Nasıl Olunur? Yazılım Mühendisi Nedir? Yazılım Mühendisi İş İlanları