Kargo Şube Görevlisi (İstanbul Boğaziçi Bölge)

HepsiJet

Kargo Şube Görevlisi (İstanbul Boğaziçi Bölge)

HepsiJet

İstanbul(Avr.)(Bakırköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Bahçelievler, Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu)

İş Yerinde

İş Yerinde

22 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Operasyon

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

“Hepsiburada olarak, e-ticaretin köklü, yenilikçi ve öncü firmalarından biriyiz. Müşterilerimizin günlük hayatlarına güvenilir, yenilikçi ve amaç odaklı eşlik etmekte ve ticaretin dijitalleşmesine öncülük ediyoruz. Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak Nasdaq borsasında işlem gören ilk Türk şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Yenilikçi teknoloji odağıyla hareket eden Hepsiburada, ilklerin adresi olma özelliğiyle köklü bir geçmişe sahip. Hepsiburada ekosistemi; son teslimat ve sipariş karşılama hizmetleri veren HepsiJet ve HepsiLojistik; market ürünleri teslimat hizmeti veren Hepsiburada Market; havayolları bilet satışı hizmeti veren Hepsiburada Seyahat; reklam hizmeti veren HepsiAd; ve ödeme hizmetleri veren HepsiPay’den oluşuyor. HepsiGlobal, bir yandan uluslararası satıcıların ürünlerini sunarken, bir yandan da Türkiye'deki tüccarların sınır ötesi satış yapmasını sağlıyor. Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret şirketiyiz.

Çalışma arkadaşlarımıza; birlikte yaratmayı ve işimize daha fazla anlam katmayı destekleyen bir çalışma ortamı sunuyoruz. Birlikte başarmaktan mutluluk duyuyor, fırsatlarla dolu bir takımın parçası olarak hep birlikte gelişiyor, neşeyle üreterek çalışıyoruz.

 Ticaretin dijitalleşmesine geleceğin teknolojileri ile liderlik eden takımımızda yer alarak herkes için #iyikivarsınhepsiburada dedirtecek, heyecan dolu başarı hikayelerinin bir parçası olmak istersen senin de geleceğin burada.

Hepsiburada Market

Hepsiburada Market kullanıcıların süpermarket, yemek, su ve çiçek gibi ihtiyaçlarını dilekleri zaman dilimi içerisinde karşılayabilmelerini ve en favori marketlerden, zengin ürün çeşitlerini müşterilerin kapılarına kadar götürmektedir.

Hepsi Finansal

Tüketici finansmanı ve genişletilmiş finansal hizmet operasyonlarını içeren Hepsi Finansal Hepsiburada bünyesinde yer alan bir finansal teknoloji şirketidir. En yeni teknolojileri ve ödeme özelliklerini, güvenli bir şekilde şirketlere ve tüketicilere kolay ulaşılır kılarak, ödemeler dünyasının dijitalleşmesine öncülük eden Hepsi Pay, ürün ve servisleriyle bireyler ve şirketlerin hayatlarını kolaylaştırıyor. Müşterilerin online alışveriş deneyimleri daha hızlı ve pratik bir hale getiren Hepsipay, online girişimcilere ve e-ticaret şirketlerine, tahsilat yapabilmeleri için gerekli olan kolay, hızlı ve güvenli ödeme altyapı hizmetleri sunuyor.

HepsiJet

E-ticaret kargo taşımacılığında sunmuş olduğu katma değerli hizmetlerle iş ortaklarının dağıtım süreçlerini geliştirmeyi hedefleyen HepsiJet, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillendirmektedir. 81 ilde 160’ı aşkın şubesiyle hizmet sağlayan HepsiJet; 2500’e yakın taşımacısı ve 50’den fazla filo aracı ile birbirinden farklı hizmet modelleri ile her geçen gün büyüyen bir markadır. HepsiJet; Bugün Randevulu Teslimat, Ertesi Gün Randevulu Teslimat ve Kapıdan Randevulu İade gibi hizmetleri ile sektörde fark yaratmaktadır.

HepsiAd

HepsiAd, Hepsiburada’nın platform içerisindeki işletmelere ve farklı e-ticaret sitelerindeki faaliyetleri için sektörde sahip olduğu bilgi birikimi ve teknolojik altyapısıyla yeni nesil reklam teknolojileri ve çözümleri sunuyor. Hepsiad ile markalar bilinirlikleri artıyor, işlerine katkı sağlayacak verimli yatırımlar yapıyor.

HepsiLojistik

HepsiLojistik firmaların satış öncesi ve sonrası sürecine lojistik desteği vererek, siparişlerin tek bir yerden zahmetsiz bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan uçtan uca bir hizmet sunar. HepsiLojistik hizmeti alan firmalar; HepsiLojistik’in uzman destegˆi, gu¨çlu¨ altyapısı, 24 saat kesintisiz hizmeti ve hızıyla stoklamadan adreslemeye, paketlemeden kargolamaya e-ticarette birçok maliyetten, zamandan ve iş yu¨ku¨nden tasarruf etmektedir.

HepsiGlobal

Hepsiburada’nın e-ihracat süreçleri için hayata geçirdiği HepsiGlobal, işletmelere Türkiye'nin yanı sıra yurtdışına da satış yapma fırsatı sunuyor. İşletmeleri milyonlarca yeni müşteri ve dünya pazarlarıyla buluştururken müşterilerine de yurt dışından milyonlarca ürüne avantajlı fiyatlarla, hızlı ve pratik şekilde ulaşma imkanı sunuyor.

Hepsiburada Seyahat

Hepsiburada’nın yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri satın alma hizmeti Hepsiburada Seyahat, müşterilerine uygun fiyatlı uçak biletleri sunar. Hepsiburada Seyahat avantajlı kampanyaları, kolay ve güvenli ödeme yöntemleriyle uçuş planlama süreci sağlar.”

 • Dağıtım operasyonlarında, kargo - kurye sektöründe görev almış,
 • En az lise mezunu,
 • B sınıfı ehliyete, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, 
 • Yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Diksiyonu düzgün , iletişim yeteneği kuvvetli
 • Ekip çalışmasında uyumla yer alacak,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış


İŞ TANIMI

 • Bağlı bulunduğu şubede devam eden tüm operasyonel süreçlerde aktif rol almak,
 • HepsiJet müşterilerinden gelen kargoların zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmasını  sağlamak,  dağıtım sürecinde aktif rol almak, 
 • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, 
 • Şube düzeni ve işleyişinden  ve şubede görev yapan taşımacı organizasyonundan sorumlu olmak,

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf, Tecilli

Kargo Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kargo Elemanı Kargo Elemanı Maaşları Kargo Elemanı Nasıl Olunur? Kargo Elemanı Nedir? Kargo Elemanı İş İlanları

Kargo - Kurye / E-ticaret

Hakkımızda

HepsiJet

Şirket Sayfasına Git

Kargo Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kargo Elemanı Kargo Elemanı Maaşları Kargo Elemanı Nasıl Olunur? Kargo Elemanı Nedir? Kargo Elemanı İş İlanları