warning
İlan yayından kaldırılmıştır
İstanbul(Avr.)(Bağcılar)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yönetici adayı

Departman

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Başvuru Sayısı

399 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yönetici adayı

Başvuru Sayısı

399 başvuru

Departman

İnsan Kaynakları

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2006 yılında kurulan Mar Yapı, kısa sürede Türkiye'nin yenilikçi gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri haline gelmiştir. Gayrimenkul geliştirme dışında da aktif iştirakleri bulunan Mar Yapı enerji, bilişim teknolojileri, otelcilik ve hizmet sektörlerinde etkindir. İki adet hidro elektrik santralin işletmesini gerçekleştirmektedir.

Mar Yapı’nın mükemmeli hedefleyen bir anlayışla imza attığı öncü gayrimenkul projeleri; Cityscape, WAF, MIPIM Architectural Review gibi uluslararası yarışmalarda ödüller kazanmıştır. Çevreye duyarlı, modern anlayışıyla erişilebilir lüksü yatırımcılarına sunan Mar Yapı; Divan Residence at G Plus, G Marin Managed by Divan, G Yoo Inspired by Starck, Divan Residence at G Tower ve G Rotana projelerine imza atarak modern mimarinin şık, işlevsel ve seçkin örneklerini sergilemiştir. Çin’in en büyük şirketlerinden biri olan Wanda Group ile kurulan stratejik iş birliği ile lüks otel zincirinin ilk yurt dışı oteli olan Wanda Vista İstanbul projesine imza atmıştır. Bodrum Yalıkavak’ta 10 adet özel villa ve 33 rezidanstan oluşan G Beyond, sosyal donatıları ile eşsiz bir akademik rezidans deneyimi sunan G HUB Mar Yapı’nın 2019 yılında hayata geçireceği projeleri arasında yer alıyor. Uluslararası işbirlikleriyle kalitesini tescilleyen, yüksek getiri ve kazançlı yatırım sunan Mar Yapı, bölgesine ve yatırımcısına değer katan yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir.

The leading property projects bearing Mar Yapı’s signature with a perfectionist approach won awards at international competitions such as Cityscape, WAF, MIPIM Architectural Review. Mar Yapı which offers affordable luxury to its investors with an environmental consciousness and modern approach, placed its signature on Divan Residence at G Plus, G Marin Managed by Divan, G Yoo Inspired by Starck, Divan Residence at G Tower and G Rotana project and displayed the elegant, functional and distinguished examples of modern architecture. Mar Yapı which affirmed its quality with international collaborations and which offers high returns and lucrative investments continues to develop new projects which add value to its region and investors.

"İnsan Kaynakları Şefi”

G-Hospitality by Mar-Yapı bünyesinde bulunan lüks konut ve otel konseptiyle hizmet veren körfezin en büyük otel zincirlerinden G Hospitality İnsan Kaynakları departmanında sizleri "İnsan Kaynakları Şefi” pozisyonunda görev almaya davet ediyoruz. 


Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
 • En az 3 yıl uluslararası otel deneyimli olan
 • Bordro hesaplama ve iş kanunu konusunda en az 5 yıl deneyimli
 • Bordro LOGO programını iyi seviyede kullanabilen
 • İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve prezantabl
 • Empati yeteneği güçlü, takım çalışmasına inanan ve disiplinli
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması tercih edilir.  


(Not: Otelimize Mahmut Bey, Sefaköy,  Yenibosna semtlerinden servisimiz mevcuttur.)


Görev Tanımı;

 • İşe Alım ve kariyer yönetimini süreçlerini yürütmek,
 • İşkur, SGK yazışma ve dilekçelerini oluşturmak,
 • Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve takibi,
 • PDKS takibinin yapılması,Bordro hesaplama konusunda, iş kanunu ve mevzuata hakim
 • İlgili kamu kurumları ile gerekli yazışma ve görüşmelerin yapılması,
 • Gerekli raporlamaların yapılması.
 • Eğitimlerin Takibi
 • SGK Teşviklerinin takip edilmesi,Aylık iş gücü raporu, e-bildirge tahakkukları, işe giriş, işten ayrılış bildirim, eksik gün takip işlemlerinin yapılması,

Aday Kriterleri

4 - 9 yıl arası
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

İnsan Kaynakları Şefi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Şefi İnsan Kaynakları Şefi Maaşları İnsan Kaynakları Şefi Nasıl Olunur? İnsan Kaynakları Şefi Nedir? İnsan Kaynakları Şefi İş İlanları
Hakkımızda

2006 yılında kurulan Mar Yapı, kısa sürede Türkiye'nin yenilikçi gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri haline gelmiştir. Gayrimenkul geliştirme d

Şirket Sayfasına Git

İnsan Kaynakları Şefi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Şefi İnsan Kaynakları Şefi Maaşları İnsan Kaynakları Şefi Nasıl Olunur? İnsan Kaynakları Şefi Nedir? İnsan Kaynakları Şefi İş İlanları