Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • 3D Studio Max başta olmak üzere 3B modelleme, animasyon yazılımları ile ilgili bilgi ve tecrübe sahip olmak,
 • Katı yüzey modelleme konusunda tecrübe sahibi,
 • High poly ve Low poly modelleme teknikleri hakkında bilgi sahibi,
 • Model için fotoğraflardan yararlanılarak fotorealistik texture hazırlama, Uvw, Unwrap, teknikleri konusunda bilgi sahibi,
 • Temel animasyon konusunda bilgi sahibi,
 • Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
 • Alanında literatür takip edecek seviyede İngilizce bilen,
 • Araç kullanabilen.

İŞ TANIMI

Görsel simülasyonlar, 3D animasyon prodüksiyonu, bilgisayar destekli eğitim sistemi (CBT) ve bakım eğitim simülasyonu projelerimizde tecrübesine göre modelleme uzmanı olarak güncel uygulamalarda görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

3D Modelleme Uzmanı olarak; 3 Boyutlu modelleme modelleme, tasarım ve geliştirme faaliyetlerini gerçekleştireceksiniz. Gereksinimleri belirlemek için gerekli gereksinim analizleri yapmalısınız. Projelerin başarıyla, plana uygun olarak sonuca ulaşmasını sağlamak için gerekli gereksinimlere karşılık gelen alternatif çözümleri siz belirleyeceksiniz.

Özetle;

Bu sorumlulukları yerine getirirken kuvvetli insan ilişkileri, proje ekipleri içerisinde uyumlu çalışabilme, kendini ve zamanını doğru yönetme, sistematik ve planlı çalışma, problem çözme, yüksek analiz ve görsel kabiliyet, iletişim becerisi gibi yeteneklerinizi çok yoğun bir şekilde kullanmanız gerekecektir. Araştırmacı, analitik, yaratıcı ve yenilikçi düşünüp; sonuç odaklı, yaklaşımlar sergileyip 3D Modelleme Uzmanı kimliğiniz yanında şirket vizyonuna yön verebilecek çalışma disiplinine ve vizyonuna sahip olmanız beklenmektedir.

SORUMLULUKLAR

 • Gerekli durumlarda gereksinim analizi yapmak, gereksinimleri belirlemek.
 • Gerekli durumlarda gereksinimlere karşılık gelen alternatif çözümleri belirlemek.
 • 3 Boyutlu modelleme, tasarım ve geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirmek.

Simsoft Hakkında

Simsoft, simülasyon sistemleri, askeri yazılımlar ve ciddi oyun uygulamaları ile ilgili araştırma ve geliştirme projeleri geliştirmek amacıyla 2006 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar sivil ve askeri kuruluşlar tarafından kullanılan yüzlerce simülatörü geliştirmiş, çeşitli alanlarda geliştirdiği yazılım ürünlerini uluslararası alanda tanınmış müşterilerine teslim etmiştir. 10 yılda dikkate değer bir ilerleme göstermiş ve 2015 yılında Deloitte araştırmasıyla Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerindeki ilk 500 hızlı büyüyen şirketten biri olarak ödüllendirilmiştir. 2017 yılında da yine Deloitte tarafından yapılan araştırmaya göre "Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 50 Teknoloji Şirketi" arasında yerini almıştır. Aynı yıl içinde kazandığı ASELSAN “Yazılım Tasarım”, Kristal Piksel "En Iyi Ciddi Oyun" ve I/ITSEC (Dünyanın en büyük modelleme, simülasyon ve eğitim konferansı) "En iyi Mobil Oyun” ödülleriyle yurt içinde ve dünyada yükselen başarı grafiğini sürdürmüştür. 2018 yılında ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Simsoft'un merkezi Ankara'daki ODTÜ Teknokent'tedir. Ayrıca İstanbul, Tampa Florida, Aşkabat ve Kuala Lumpur'da ofisleri ve yan kuruluşları bulunmaktadır. Şu anda CMMI Seviye 3 sertifikasına sahip olan Simsoft, Simülatörler, Savunma ve Havacılık Sistemleri, Görsel Sistemler, Oyun ve Simülasyon ve Bilgi Yönetim Sistemleri olmak üzere beş ana grupta faaliyet göstermektedir. Her grubun kendi uzmanlık alanlarında ileri teknolojilere dayalı hizmet ve ürünleri bulunmaktadır. Büyük çoğunluğu mühendislerden oluşan Simsoft'un çalışanlarının sayısı 180'ı aşmıştır.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Bilişim

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.30 - 18.00

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Servis
Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışan Profili:

Beyaz Yaka: 150-199
Mavi Yaka: 1-24