Simsoft Bilgisayar Teknolojileri

Bilişim, Yazılım, Bilgi Teknolojileri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Prim
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2006

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.simsoft.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Simsoft; simülasyon sistemleri, askeri yazılımlar ve ciddi oyun uygulamaları ile ilgili Ar-Ge projeleri geliştirmek amacıyla 2006 yılında kurulmuştur. Simsoft bugüne kadar ulusal ve uluslararası alanda sivil ve askeri kuruluşlar tarafından kullanılan yüzlerce simülatör üretmiş, çeşitli alanlarda geliştirdiği yazılım ürünlerini ise uluslararası alanda tanınmış kuruluşlara teslim etmiştir.
 
Simsoft, kuruluşundan itibaren sürekli büyüyen bir başarı grafiği izlemiş ve 2011-2014 yılları arasında göstermiş olduğu büyüme sayesinde, Deloitte tarafından yapılan araştırmaya göre Türkiye’de ilk 50, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ise ilk 500 teknoloji şirketinden biri olarak ödüllendirilmiştir. 2017 yılında da yine Deloitte tarafından yapılan araştırmaya göre "Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 50 Teknoloji Şirketi" arasında yerini almıştır. Aynı yıl içinde kazandığı ASELSAN “Yazılım Tasarım”, Kristal Piksel "En Iyi Ciddi Oyun" ve I/ITSEC (Dünyanın en büyük modelleme, simülasyon ve eğitim konferansı) "Best Mobile Game” ödülleriyle yurt içinde ve dünyada yükselen başarı grafiğini sürdürmüştür.
 
CMMI Seviye 3 sertifikasına sahip olan Simsoft; Simülatörler, Savunma ve Havacılık
Sistemleri, Görsel Sistemler, Oyun ve Simülasyon ve Bilgi İletişim Teknolojileri olmak üzere beş ana grupta faaliyet göstermektedir. Her grubun kendi uzmanlık alanlarında ileri teknolojilere dayalı hizmet ve ürünleri bulunmaktadır.
 
Simsoft'un merkezi Ankara ODTÜ Teknokent'te olup ayrıca Bilkent Cyberpark, Teknopark İstanbul, Amerika Florida, Türkmenistan Aşkabat ve Kuala Lumpur'da ofisleri ve bağlı birimleri bulunmaktadır.

...................................................................................................................................

Simsoft was established in 2006 to do research and development on simulation systems, military software and serious game applications. It has developed and installed hundreds of simulators being used by both national and international civil and military organizations. Simsoft has already delivered many software products of various scope and area to very well known international organizations.
 
Simsoft has shown a remarkable progress since 2006 and received an award for being one of the top 50 technology companies in Turkey and 500 in European, Middle Eastern, and African countries by a Deloitte research in 2015. Simsoft was again ranked among "Turkey's Fastest Growing 50 Technology Companies" in 2017 by Deloitte’s research. Simsoft has continued to demonstrate its growing success in both national and international stages with various awards such as "Software Design" award by ASELSAN, "Best Serious Game" award by Kristal Piksel, and "Best Mobile Game" award by I/ITSEC (World's largest modeling, simulation and training conference) again in 2017.
 
Simsoft, which currently has a CMMI Level 3 certificate for its high-standard project management processes, operates under five main groups: Simulators, Defense & Aerospace Systems, Visual Systems, Gaming & Simulation, and Information & Communication Technologies. Each group strives to develop advanced technology services and products in its expertise area.
 
Simsoft’s head office is at METU Technopolis in Ankara/Turkey, and it has also offices and subsidiaries in Bilkent Cyberpark/Turkey, Teknopark Istanbul/Turkey, Florida/USA, Ashgabat/Turkmenistan, and Kuala Lumpur/Malaysia.