GENEL NİTELİKLER

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia Otomobil ve Hafif Ticari Araç, Ford Trucks Kamyon bayilikleri ile otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el Satış, Servis, Sigorta ve Finansman hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma deneyimini yaşatmaktadır.

Geniş araç filosu ve yurt geneline yaygın 500 anlaşmalı servis ağı ile her sektörde 600 adet müşterimize Uzun Dönem Filo Kiralama hizmeti vermekteyiz.

Uzun döneme dayanan iş tecrübemiz, bilgimiz ve güvenirliliğimiz ile müşterilerimize ikinci el araç satışında daha yakın olabilmek amacıyla, haftada 5 gün ikinci el online açık arttırma hizmetini sunmaktayız.

Kurulduğu günden bu yana “Mutlu Çalışan eşittir Kaliteli İş” ilkesini ön planda tutarak iç ve dış müşteri önceliğine önem veren Tanoto, 400’ den fazla çalışanı ile 80.000 m2 açık, 35.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. 

Güçlü kadrosu ile hızla büyüyen Tan Oto Ailesi olarak, Plazalarımızda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki yetkinliklere sahip;
  • Temizlik sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi olan,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış olan,
  • B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,

Temizlik Görevlileri arıyoruz.

İŞ TANIMI

  • Plaza içerisindeki tüm temizlik işlerinden sorumlu olmak,
  • Birim amirinin isteği ve plazanın gerekleri doğrultusunda, verilecek olan diğer görevleri yerine getirmek.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Otomotiv , Oto Kiralama, Oto Yetkili Satıcıları, Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.30 - 18.00

Haftasonu (Cumartesi) 08.30 - 15.00

Sosyal / Yan Haklar:

Servis
Yemekhane